Jak zacząć... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 12:48   #1
bunycukino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17

Jak zacząć...


cześć
hehe aż mi trochę głupio, że z takimi problemami się pojawiam na forum, ale nie wiem gdzie indziej szukać jakiś wskazówek;p
no więc, spotykam się jakiś czas ze świetnym chłopakiem, jesteśmy parą od miesiąca więc króciutko na razie nasze pieszczoty ograniczają się do pocałunków i neckingu. Wiem, że chłopak chciały posunąć się troszkę dalej, z resztą mi petting tez już chodzi po głowie. Tylko, ze ja nie mam żadnego doświadczenia( mój pierwszy chłopak) a on już coś tam wie
Chciałam nie długo zrobić mu jakąś niespodziankę i jakoś popieścić jego miejsca intymne tylko nooo matko jak to zacząć w ogóle czuje się idiotycznie...poradźcie jakoś
bunycukino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:04   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez bunycukino Pokaż wiadomość
cześć
hehe aż mi trochę głupio, że z takimi problemami się pojawiam na forum, ale nie wiem gdzie indziej szukać jakiś wskazówek;p
no więc, spotykam się jakiś czas ze świetnym chłopakiem, jesteśmy parą od miesiąca więc króciutko na razie nasze pieszczoty ograniczają się do pocałunków i neckingu. Wiem, że chłopak chciały posunąć się troszkę dalej, z resztą mi petting tez już chodzi po głowie. Tylko, ze ja nie mam żadnego doświadczenia( mój pierwszy chłopak) a on już coś tam wie
Chciałam nie długo zrobić mu jakąś niespodziankę i jakoś popieścić jego miejsca intymne tylko nooo matko jak to zacząć w ogóle czuje się idiotycznie...poradźcie jakoś
Moze najpierw zlap go przez spodnie albo spytaj co lubi. Mysle, ze dalej poprowadzi Cie intuicja. Tutaj nikt nie wie co lubi Twoj chlopak. Moze mu sie nie spodobac. Porozmawiajcie o tym. Nie ma nic lepszego od rozmowy. W zwiazku trzeba umiec sie porozumiec na kazdy temat, zwlaszcza intymny.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:19   #3
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jak zacząć...

To może poczekaj, aż on posunie się troszkę dalej, zamiast po miesiącu znajomości łapać kolesia za krocze? Ja bym wtedy pomyślała, że chcesz się bzykać, a nie miziać. Pomiędzy szyją a kroczem jest mnóstwo ciekawych miejsc, zapewniam.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:51   #4
bunycukino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zacząć...

hmm... no może i za ostro z tył "łapaniem" hmm to macie jakieś inne pomysły żeby zrobic mu przyjemność?
bunycukino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:52   #5
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: Jak zacząć...

musisz po prostu odkryć co on lubi A nie lepiej najpierw byłoby o tym porozmawiać, bo jeżeli np rozbierzesz go do naga, czy złapiesz go za krocze - on może to odebrać inaczej niż byś tego chciała.
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 13:57   #6
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To może poczekaj, aż on posunie się troszkę dalej, zamiast po miesiącu znajomości łapać kolesia za krocze? Ja bym wtedy pomyślała, że chcesz się bzykać, a nie miziać. Pomiędzy szyją a kroczem jest mnóstwo ciekawych miejsc, zapewniam.
Wyjęłaś mi to z ust!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:07   #7
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak zacząć...

kurczę jak dla mnie miesiąc to by było za krótko
bała bym się czy będę z nim na pewno czy jeśli się z nim rozstanę to potem nie opowie tego kolegą .. no ale nie każdy taki jest

bardzo dużo razy spotkałam się z stwierdzeniem: "jeśli dziewczyna da chłopakowi w ciągu trzech miesięcy to du*a sprzedana czyli bardzo łatwa dziewczyna"

heh chłopakom zazwyczaj chodzi tylko o jedno więc ja bym się tam nie spieszyła tak z tymi pieszczotami :P może lepiej się najpierw dobrze poznać bo jak dla mnie to ten miesiąc to bardzoooo krótko
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 14:09   #8
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez bunycukino Pokaż wiadomość
hmm to macie jakieś inne pomysły żeby zrobic mu przyjemność?
Kup mu ciastko, weź go na spacer, idźcie potańczyć, wyjdźcie gdzieś ze znajomymi...
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:15   #9
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Kup mu ciastko, weź go na spacer, idźcie potańczyć, wyjdźcie gdzieś ze znajomymi...
hehe dobree ale to prawda albo kup piwo i dużo słodyczy
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:28   #10
bunycukino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Jak zacząć...

hehe rady dobre
widzę, że bardzo przeszkadza wam nasz staż;p
ale problem dotyczący pieszczot będę też miała po kolejnym miesiącu spotkania a może i nawet po pół roku;p jeśl sobie tego teraz nie ułożę i nie przemyślę. Także skoro już stworzyłam taki temat to może macie jakieś pomysły na przyszłość;p
bunycukino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:34   #11
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Jak zacząć...

Powiadam Wam, że w odpowiednim momencie nie będziecie mieli problemów z pieszczotami. Ludzie, którzy są ze sobą odpowiedni czas i czują się ze sobą swobodnie - nie wstydzą się rozmawiać. Pieszczoty to nie jest kwestia techniczna - pytasz swojego psa, jak lubi być głaskany? Głaszczesz go, a on się cieszy - z facetem jest tak samo. Jak się wstydzisz faceta, to głaszczesz go po pleckach, jak się mniej wstydzisz - to po tyłku. A jak się już wcale nie wstydzisz, to po wacku. I jak go tak głaszczesz, to czasem Ci drgnie ręka i on się cieszy. Widzisz, że się cieszy, więc myślisz, jak tu jeszcze tą ręką zatrzepotać. I on się jeszcze bardziej cieszy. I tak się obydwoje cieszycie, bo przecież chodzi o to, żeby się cieszyć, a nie smucić.

Edytowane przez mpt
Czas edycji: 2010-02-13 o 14:36 Powód: drobna nieścisłość, która mogła zabrzmieć jak perwersja:>
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-13, 15:41   #12
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Jak zacząć...

Nie zgadzam się z opiniami,że jak dziewczyna rozpocznie pieszczoty z chłopakiem wcześniej niż po 3miesiącach związku jest łatwa.Ja sama rozpoczęłam petting z moim byłym po miesiącu związku.Oczywiście była to decyzja wspólna,bez przymuszania żadnej ze stron.A poza tym ufałam mu,zdążyłam poznać jego charakter przed rozpoczęciem związku,więc nie miałam takich obaw,że po tym mnie po prostu zostawi.
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 15:54   #13
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z opiniami,że jak dziewczyna rozpocznie pieszczoty z chłopakiem wcześniej niż po 3miesiącach związku jest łatwa.Ja sama rozpoczęłam petting z moim byłym po miesiącu związku.Oczywiście była to decyzja wspólna,bez przymuszania żadnej ze stron.A poza tym ufałam mu,zdążyłam poznać jego charakter przed rozpoczęciem związku,więc nie miałam takich obaw,że po tym mnie po prostu zostawi.
ja się też z tym nie zgadzam ale to nie jest moje zdanie tylko kolegów których znam i innych chłopaków, dziewczyna myśli inaczej chłopak inaczej... dziewczyna myśli głowa a chłopacy fiutkiem i taka prawda
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:01   #14
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Powiadam Wam, że w odpowiednim momencie nie będziecie mieli problemów z pieszczotami. Ludzie, którzy są ze sobą odpowiedni czas i czują się ze sobą swobodnie - nie wstydzą się rozmawiać. Pieszczoty to nie jest kwestia techniczna - pytasz swojego psa, jak lubi być głaskany? Głaszczesz go, a on się cieszy - z facetem jest tak samo. Jak się wstydzisz faceta, to głaszczesz go po pleckach, jak się mniej wstydzisz - to po tyłku. A jak się już wcale nie wstydzisz, to po wacku. I jak go tak głaszczesz, to czasem Ci drgnie ręka i on się cieszy. Widzisz, że się cieszy, więc myślisz, jak tu jeszcze tą ręką zatrzepotać. I on się jeszcze bardziej cieszy. I tak się obydwoje cieszycie, bo przecież chodzi o to, żeby się cieszyć, a nie smucić.
Hehe, świetnie powiedziane Sama prawda.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 17:35   #15
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez niewolno19 Pokaż wiadomość
kurczę jak dla mnie miesiąc to by było za krótko
bała bym się czy będę z nim na pewno czy jeśli się z nim rozstanę to potem nie opowie tego kolegą .. no ale nie każdy taki jest

bardzo dużo razy spotkałam się z stwierdzeniem: "jeśli dziewczyna da chłopakowi w ciągu trzech miesięcy to du*a sprzedana czyli bardzo łatwa dziewczyna"

heh chłopakom zazwyczaj chodzi tylko o jedno więc ja bym się tam nie spieszyła tak z tymi pieszczotami :P może lepiej się najpierw dobrze poznać bo jak dla mnie to ten miesiąc to bardzoooo krótko
Cytat:
Napisane przez niewolno19 Pokaż wiadomość
ja się też z tym nie zgadzam ale to nie jest moje zdanie tylko kolegów których znam i innych chłopaków, dziewczyna myśli inaczej chłopak inaczej... dziewczyna myśli głowa a chłopacy fiutkiem i taka prawda

Co za porażka. Zmień towarzystwo zamiast udzielać takich złotych rad, normalni mężczyźni myślą głową.
Ja uprawiałam seks z TŻ po miesiącu związku, jesteśmy teraz razem prawie 1,5 roku, jesteśmy szczęśliwi i bardzo się kochamy. No, ale ja uprawiam seks, a nie "daję". Dla mnie to też jest przyjemność, i współczuję kobietom, które traktują seks jak karte przetargową, moim zdaniem to tragiczny brak szacunku wobec własnej osoby
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 19:03   #16
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Jak zacząć...

ja mysle ze jak bedziecie siedziec razem u Ciebie badz u niego...poprostu przytul sie do niego i zacznij namietnie calowac ... usta i delikatnie moze szyje i uszy... pozniej zawsze ponosi fantazja i wiesz ;*
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:34   #17
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Powiadam Wam, że w odpowiednim momencie nie będziecie mieli problemów z pieszczotami. Ludzie, którzy są ze sobą odpowiedni czas i czują się ze sobą swobodnie - nie wstydzą się rozmawiać. Pieszczoty to nie jest kwestia techniczna - pytasz swojego psa, jak lubi być głaskany? Głaszczesz go, a on się cieszy - z facetem jest tak samo. Jak się wstydzisz faceta, to głaszczesz go po pleckach, jak się mniej wstydzisz - to po tyłku. A jak się już wcale nie wstydzisz, to po wacku. I jak go tak głaszczesz, to czasem Ci drgnie ręka i on się cieszy. Widzisz, że się cieszy, więc myślisz, jak tu jeszcze tą ręką zatrzepotać. I on się jeszcze bardziej cieszy. I tak się obydwoje cieszycie, bo przecież chodzi o to, żeby się cieszyć, a nie smucić.
strasznie podoba mi sie to co napisalas
jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 20:40   #18
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Jak zacząć...

jj4u - mi też się to podoba
Bardzo dobrze powiedziane.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:20   #19
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Co za porażka. Zmień towarzystwo zamiast udzielać takich złotych rad, normalni mężczyźni myślą głową.
Ja uprawiałam seks z TŻ po miesiącu związku, jesteśmy teraz razem prawie 1,5 roku, jesteśmy szczęśliwi i bardzo się kochamy. No, ale ja uprawiam seks, a nie "daję". Dla mnie to też jest przyjemność, i współczuję kobietom, które traktują seks jak karte przetargową, moim zdaniem to tragiczny brak szacunku wobec własnej osoby
a co Ty masz do mojego towarzystwa? nie udzieliłam rady tylko powiedziałam to co myślę, NORMALNI właśnie a mało jest takich facetów.
Zrobiłaś to po miesiącu spoko ja bym nie dała rady.
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-14, 09:27   #20
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez niewolno19 Pokaż wiadomość
a co Ty masz do mojego towarzystwa? nie udzieliłam rady tylko powiedziałam to co myślę, NORMALNI właśnie a mało jest takich facetów.
Zrobiłaś to po miesiącu spoko ja bym nie dała rady.
Normalnych facetów jest sporo, ale skoro uważasz inaczej, to najwyraźniej w Twoim otoczeniu jest ich mało - stąd sugestia, abyś zmieniła towarzystwo na takie, w którym jest ich więcej. Ale czy zmienisz, to mnie prawdę mówiąc nie obchodzi
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:47   #21
niewolno19
Zadomowienie
 
Avatar niewolno19
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: DR
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
Normalnych facetów jest sporo, ale skoro uważasz inaczej, to najwyraźniej w Twoim otoczeniu jest ich mało - stąd sugestia, abyś zmieniła towarzystwo na takie, w którym jest ich więcej. Ale czy zmienisz, to mnie prawdę mówiąc nie obchodzi
nie twierdze, że moi znajomi tu chłopacy myślą nie głowa a narzędziem
ale mówię, że większość jest takich chłopaków, w moim otoczeniu akurat chłopacy nie chcą dziewczyny która da mi w ciągu 3 miesięcy i tyle,
__________________

Wymiana
niewolno19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 10:24   #22
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez bunycukino Pokaż wiadomość
cześć
hehe aż mi trochę głupio, że z takimi problemami się pojawiam na forum, ale nie wiem gdzie indziej szukać jakiś wskazówek;p
no więc, spotykam się jakiś czas ze świetnym chłopakiem, jesteśmy parą od miesiąca więc króciutko na razie nasze pieszczoty ograniczają się do pocałunków i neckingu. Wiem, że chłopak chciały posunąć się troszkę dalej, z resztą mi petting tez już chodzi po głowie. Tylko, ze ja nie mam żadnego doświadczenia( mój pierwszy chłopak) a on już coś tam wie
Chciałam nie długo zrobić mu jakąś niespodziankę i jakoś popieścić jego miejsca intymne tylko nooo matko jak to zacząć w ogóle czuje się idiotycznie...poradźcie jakoś
Widzisz skoro masz wątpliwości, nie wiesz jak się do tego zabrać, sie krępujesz itd... To to jeszcze nie ten moment. Miesiąc dla kogoś kto nie ma doświadczenia to może być mało. I tu nie chodzi o to czy dziewczyna wyjdzie na łatwą czy nie, tylko o fakt czy czujesz się swobodnie czy nie. Nie czujesz się swobodnie więc poczekaj aż zaczniesz się tak czuć i wtedy wszystko będzie się działo samo.

A jak już będziesz chciała iść krok dalej to może najpierw dotykaj przez ubranie, potem bokserki. Tak się powoli oswajaj. Chęć i wyobraźnia podpowie Ci co dalej
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 19:38   #23
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez niewolno19 Pokaż wiadomość
nie twierdze, że moi znajomi tu chłopacy myślą nie głowa a narzędziem
ale mówię, że większość jest takich chłopaków, w moim otoczeniu akurat chłopacy nie chcą dziewczyny która da mi w ciągu 3 miesięcy i tyle,
No żaden normalny koleś nie chce dziewczyny, która mu "da", tylko taką, która będzie się cieszyć seksem, a nie uważać go za nagrodę dla faceta czy za sposób na sprawdzenie, czy mu zależy.

Autorko, jak tu dobrze ktoś napisał: w odpowiednim momencie wszystko przychodzi naturalnie
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:36   #24
Bezwstydnica
Rozeznanie
 
Avatar Bezwstydnica
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sen wariata
Wiadomości: 567
Dot.: Jak zacząć...

Może porozmawiaj z nim,powiedz że nie masz doświadczenia i trochę się denerwujesz...ja tak zrobiłam i poprowadził moją rękę jak chciał,było to bardzo fajne
__________________
Proszę,zatrzymaj świat-ja wysiadam...
Bezwstydnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 07:18   #25
Noelia_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 231
Dot.: Jak zacząć...

ja zaczelam kochac sie z TZ po 3 tygodniach od kiedy go pierwszy raz zobaczylam. jestesmy razem do dzisiaj i mieszkamy razem. na to nie ma reguly. najwyrazniej jeszcze nie czas skoro macie takie problemy.
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła
Noelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:20   #26
Bezwstydnica
Rozeznanie
 
Avatar Bezwstydnica
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sen wariata
Wiadomości: 567
Dot.: Jak zacząć...

Cytat:
Napisane przez Noelia_ Pokaż wiadomość
ja zaczelam kochac sie z TZ po 3 tygodniach od kiedy go pierwszy raz zobaczylam. jestesmy razem do dzisiaj i mieszkamy razem. na to nie ma reguly. najwyrazniej jeszcze nie czas skoro macie takie problemy.
ja po miesiącu i też nie żałuję i nie uważam że za szybko
__________________
Proszę,zatrzymaj świat-ja wysiadam...
Bezwstydnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:31   #27
_Evita_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 21
Dot.: Jak zacząć...

jak słyszę tekst że po 3 miesiacach dziewczyna sie odda facetowi to oznacza że jest łatwa to poprostu śmiech i jeszcze raz śmiech, a co to ktoś określił kiedy ma sie iśc z facetem do łóżka, osobiście... też kochaliśmy sie z TŻ po 3 miesiacach i co? jestesmy juz ze sobą 3 lata, co wcale nie oznacza że jestem łatwa haha
przecie tu nie o to chodzi
bardzo spodobała mi sie odpowiedz [mpt] wczesniej ;-) takie prawdziwe

Edytowane przez _Evita_
Czas edycji: 2010-02-15 o 14:33
_Evita_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:23   #28
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jak zacząć...

Niektórzy mają taką zasade z tymi trzema miesiącami, a jakiś czas temu czytałam o studentach z zagranicy którzy studiują w polsce. Mówili, że polki są dziwne, bo przed seksem potrzebują przynajmniej 3 randek ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 15:37   #29
Penelopa__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 11
Dot.: Jak zacząć...

może zaczekaj aż on zrobi pierwszy krok ?
ja zaczekałam, wtedy wiedziałam ze on chce czegoś więcej.
Penelopa__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 17:06   #30
komicznie
Wtajemniczenie
 
Avatar komicznie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: łdz/wro
Wiadomości: 2 361
Dot.: Jak zacząć...

Każda para ma swoje tępo. może zostanę tu zaraz zlinczowana ale mnie mój TŻ rozebrał do połowy po miesiącu znajomości (i dwóch tyg związku) sam będąc tylko w bokserkach i nie kryjąc wzwodu. I oboje nie żałujemy, chyba, że tego że nie posunęliśmy się dalej ;P
Powinnaś robić to co podpowiada Ci instynkt, oczywiście biorąc pod uwagę sygnały od faceta Łapanie za kroczę to może zbyt śmiałe po miesiącu, patrząc tak ogólnie, ale pocałunki po całym ciele, pieszczenie uszu, szyi, wodzenie językiem czy gorącym oddechem po brzuchu może być dobrze przyjęte
__________________
Gdy palec wskazuje na niebo, tylko głupiec patrzy na palec.

Edytowane przez komicznie
Czas edycji: 2010-02-15 o 17:10
komicznie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.