Prosze o porade - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 09:47   #1
NiTolcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8

Prosze o porade


Witam! zacznę od początku. Wszystko zaczęło sie miesiac temu, kiedy powinnam byla dostac miesiaczke. Nigdy nie mialam uregulowanego okresu stad zbytnio nie przejmowalam sie tym opóznieniem. Po jakims czasie zaczely mnie bolec zeby (nie wiem czy ma to cos wpolnego ze soba, czy tylko zbieg okolicznosci) w zwiazku z tym wybralam sie na wizyte do stomatologa, po dosc dlugiej kontroli lekarz swierdzil, ze nie widzi zadnych przyczyn bolow zebow. Zeby po prostu czasami bola. zaczelam uzywac pasty i plynu na wrazliwe zeby, narazie nic nie daje, zobaczymy pozniej. Nastepna niepokojaca sprawa okazal sie bol podczas stosunku. I jeszcze jedno, boli mnie sutek. Dokladnie badam sobie piersi raz na jakis czas wlacznie z naciskaniem na sutka w celu sprawdzenia czy nic z niego nie wyplywa. Sprobowalam go scisnac, ale bardzo mnie zabolalo, wiec na tyle ile go nacinelam nic nie wylecialo. Doszlam do wniosku ze byc moze sa to objawy ciazy. 2 dni temu zrobilam wiec test, wynik wyszedl negatywny. Uwazam ze konieczna jest wizyta u ginekologa, ale... zawsze chodzilam do publicznej placowki z czego nie bylam zbytnio zadowolona. Jak pewnie wiekszosc wie ze wizyty "na kase chorych" nie przynosza zadnej satysfakcji. Na prywatna wizyte w tym momencie nie moge sobie pozwolic, nawet gdybym bardzo chciala.
Podsumowujac:
- miesiaczki jak nie bylo tak nie ma
- bol zebow nie ustaje
- odczuwam bol przy stosunku ( w kazdej pozycji)
- sutek nadal boli
Czy ktoras z Was moglaby mi pomoc? Doradzic? Czy moze ktos rowzniez jak ja mial podobne "problemy"?
Bede bardzo zdzieczna za kazda odpowiedz.
Pozdrawiam Was serdecznie.
NiTolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:15   #2
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Prosze o porade

Wizyta u lekarza - ginekologa powinna pomóc A jeśli boisz się, że jesteś w ciąży to zrób test ciążowy - można kupić w aptece. Bez podstawowych badań lekarskich nie dowiesz się co ci jest.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:28   #3
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Prosze o porade

Cytat:
Napisane przez asiek77 Pokaż wiadomość
A jeśli boisz się, że jesteś w ciąży to zrób test ciążowy - można kupić w aptece.

Test zrobiła.

Ciężko określić, co to wszystko może oznaczać. Wybierz się do lekarza rodzinnego, może da Ci skierowanie na jakieś konkretniejsze badania.
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:32   #4
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Prosze o porade

Cytat:
Napisane przez asiek77 Pokaż wiadomość
Wizyta u lekarza - ginekologa powinna pomóc A jeśli boisz się, że jesteś w ciąży to zrób test ciążowy - można kupić w aptece. Bez podstawowych badań lekarskich nie dowiesz się co ci jest.
przeciez zrobila test.

ale zgadzam sie, ze bez badan nie dowiesz sie co Ci jest.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:08   #5
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Prosze o porade

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Test zrobiła.

Ciężko określić, co to wszystko może oznaczać. Wybierz się do lekarza rodzinnego, może da Ci skierowanie na jakieś konkretniejsze badania.
Faktycznie zrobiła, gdzieś mi umknęło Do rodzinnego nie polecam jeśli nie wierzysz lekarzom "na kasę". Ja z nimi mam tez nieciekawe doświadzcenia, ale o dziwo na lekarza "na kasę" ginekologa nie mogę swojego narzekać. Idź państwowo porobić badania (czyli konieczna wizyta albo u ginekologa albo rodzinnego i ostra któłtnia - przynajmniej u mnie, że chcesz skierowanie na badania), a później z wynikami prywatnie do kogoś się wybierz. Zasięgnij opinii wśród znajomych który lekarz jest dobry.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:55   #6
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Prosze o porade

wszystko wskazuje na ciaze,dlatego nie boj sie i nieczego nie obawiaj ,smigaj do ginekologa))
mialam takie same objawy zwlekałam, a dzis juz nie mam dzidziusia((
poroniłam poniewaz mialam zagrozona ciaze,lekarz mnie badal i nic mi nie powiedzial ,nosilam martwy płod 3miesiace brzuch mi rosł,ale to nie było dziecko po prostu krew,gdyby moj organizm nie wydalil tego ze mnie ,dzis juz i mnie by nie było,zaufaj lekarzom czasami pomagaja))ciezko mi o tym pisac bo to bylo miesiac temu ale jesli ty masz tez takie objawy,zwroc sie do ginekologa,jesli nie bedziesz w ciazy to chociaz zaspokojsz swoje mysli))
powodzonka
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:58   #7
loottie
Raczkowanie
 
Avatar loottie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 343
Dot.: Prosze o porade

jeśli martwisz się o swoje zdrowie, to myślę, że nie powinnaś psioczyć na publicznego lekarza tylko iść do przychodni. Nie jest zasadą, że publiczni lekarze to konowały, które nie dbają o pacjentów. Popytaj koleżanek, które chodzą publicznie, który lekarz z przychodni jest najlepszy i idź po prostu. A jak uzbierasz na prywatnego to dla upewnienia się też idź. My Ci z magicznej kuli nie powiemy co oznacza bolący sutek.
loottie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 12:01   #8
asiek77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 360
Dot.: Prosze o porade

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
wszystko wskazuje na ciaze,dlatego nie boj sie i nieczego nie obawiaj ,smigaj do ginekologa))
mialam takie same objawy zwlekałam, a dzis juz nie mam dzidziusia((
poroniłam poniewaz mialam zagrozona ciaze,lekarz mnie badal i nic mi nie powiedzial ,nosilam martwy płod 3miesiace brzuch mi rosł,ale to nie było dziecko po prostu krew,gdyby moj organizm nie wydalil tego ze mnie ,dzis juz i mnie by nie było,zaufaj lekarzom czasami pomagaja))ciezko mi o tym pisac bo to bylo miesiac temu ale jesli ty masz tez takie objawy,zwroc sie do ginekologa,jesli nie bedziesz w ciazy to chociaz zaspokojsz swoje mysli))
powodzonka
OJ, bardzo pesymistycznie. Czasami tak się zdarza, że nasz organizm jest po prostu wymęczony, a okres jesienno-zimowo-wiosenny temu sprzyja i pojawiają się jakieś różnego roczaju zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. Do tego może dojść stres i inne i tak się dzieje, że miesiączki nie ma i coś tam pobolewa, bo równowaga została zachwiana. Ale to tylko takie przypuszczenia, bo tu niezbędne sa badania i wizyta u lekarza, a nie wróżenie na forum.
asiek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:00   #9
ja250163
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Prosze o porade

okto juz jest twoja decyzja,rob jak uwazasz masz raceje czasem zwykly stres ,powoduje ze miesiaczka sie spoznia ,nbie panikuj tylko sprawdz to i idz jednak do lekarza ,taka jest moja rada...pozdrawiam
ja250163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 17:42   #10
tofaniutka
Zadomowienie
 
Avatar tofaniutka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 098
Dot.: Prosze o porade

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Test zrobiła.

Ciężko określić, co to wszystko może oznaczać. Wybierz się do lekarza rodzinnego, może da Ci skierowanie na jakieś konkretniejsze badania.
czasem trzeba zrobić kilka. Moja koleżanka bała się że jest w ciąży zrobiła test wyszedł negatywny... potem nie uprawiała seksu, rozstała się z facetem... a po trzech miesiącach mając okres...przypadkiem dowiedziała się że jest w ciąży

proponuję tak jak koleżanki iść do lekarza... nie ma na co czekać a test powtórz tak dla pewności
tofaniutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 21:24   #11
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: Prosze o porade

Cytat:
Napisane przez ja250163 Pokaż wiadomość
wszystko wskazuje na ciaze,dlatego nie boj sie i nieczego nie obawiaj ,smigaj do ginekologa))
mialam takie same objawy zwlekałam, a dzis juz nie mam dzidziusia((
poroniłam poniewaz mialam zagrozona ciaze,lekarz mnie badal i nic mi nie powiedzial ,nosilam martwy płod 3miesiace brzuch mi rosł,ale to nie było dziecko po prostu krew,gdyby moj organizm nie wydalil tego ze mnie ,dzis juz i mnie by nie było,zaufaj lekarzom czasami pomagaja))ciezko mi o tym pisac bo to bylo miesiac temu ale jesli ty masz tez takie objawy,zwroc sie do ginekologa,jesli nie bedziesz w ciazy to chociaz zaspokojsz swoje mysli))
powodzonka
Twoim zdaniem objawem ciąży jest ból zębów i ból pryz stosunku
chyba trochę zmyślasz
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 13:39   #12
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Prosze o porade

Nie bardzo rozumiem Twojej niechęci do państwowych lekarzy. Owszem, zdarzają się buce i niemilaki , które np. wrzeszczą, że Postinor to po ich trupie , ale na stwierdzeniu ciazy lub wyleczeniu grzybicy zna sie kazdy i nie popadajmy w paranoje.
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:37   #13
Gregorynka
Zakorzenienie
 
Avatar Gregorynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z majne kompjuta:)
Wiadomości: 3 066
Dot.: Prosze o porade

Najlepiej byłoby gdybyś rzeczywiście poszła do lekarza. Ja chodziłam do mojego zawsze na kase chorych i zawsze był miły i stawiał dobre diagnozy. Ale wiem,że nie każda ma to szczęście trafić na fachowca.

Po drugie,kup sobie jeszcze ze 2 testy, różnych firm, i zrób je w róznych odstępach czasu,najlepiej rano na czczo. <-- to taka ''doraźna' pomoc na rozwianie wątpliwości,jeśli nie możesz akurat iść do gina. I nie martw się, ja na swoją @ czekałam cały styczeń i pół lutego, aż w końcu "nadejszła wiekopomna chwila"
Gregorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 19:53   #14
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Prosze o porade

jeśli nie chcesz iść do przychodni do gina, to może pożycz kasę od chłopaka na prywatną wizytę?
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 20:11   #15
wisnia111
Raczkowanie
 
Avatar wisnia111
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 51
Dot.: Prosze o porade

Myślę, że w tej sytuacji niezbędna jest wizyta u ginekologa. Pójdź do tego państwowego, bo i tak nie masz wyjścia jak mówisz? A chyba lepiej pójść do niego niż nigdzie...? Niech zrobi Ci badanie na wykluczenie ciąży (bądź jej potwierdzenie) w tym wypadku chyba nie będzie robił problemów. A jeśli ciąży nie będzie to wymagaj porady co w tej sytuacji zrobić i skąd biorą się Twoje dolegliwości. Najważniejsze żebyś poszła. My możemy tylko spekulować.
wisnia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.