Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-25, 13:28   #151
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[QUOTE=aGrAwA_26;42439994][QUOTE=kaja2301;42436789]
Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość

ja w ogole nie farbuje w domu. Rozjasniaczem z Joanny tak sobie kiedys zniszczylam wlosy ze o jezu. Byly po tych wszystkich zabiegach prawie siwe. Placic 30zł za farbowanie to dla mnie jak marzenie, ja u mojego fryzjera place 300zł ale kocham moja fryzjerke, bardzo dobrze zna sie na clipach i marze by umiec je wpinac i ukladac tak jak ona

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


O matko aż tyle? to pewnie jakiś renomowany salon nie?
no... dosyc. Wiem, ze te ceny dla ludzi spoza Warszawy moga nieco byc szokujące. Ja chodze do salonu tam gdzie chodzi przede wszystkim Doda (p. Marek czesze ja prawie zawsze do tv, na imprezy, do teledysków itp), Górniak, Foremniak itp. Dzieki temu dość sporo sie nasluchalam o doczepkach u gwiazd ja nie chodze do p. Marka, ale do jednej z jego uczennic i bardzo ja lubie. Do niego trzeba czekac na termin dosc dlugo, a i z tego co wiem ceny sa wyzsze.
jak chcecie mozecie obejrzec na fb ich stronke i zdjecia z ich 'dziełami'
https://www.facebook.com/pages/Ruby-...ref=ts&fref=ts

ten salon nie jest jakos mocno reklamowany, nie ma nawet strony internetowej, mimo to ruch jest zawsze jak jestem u nich spory.

a no i jak cos wypowiadam sie tylko o farbowaniu moich wlosów, clipow nie farbowalam, bo nie bylo takiej potrzeby
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-25, 14:32   #152
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sniegusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny , przepraszam że zbaczam z tematu , ale jakich szczotek uzywacie do wlosow ? Wiem że zwykła się nie nadaje więc w jaka najlepiej zainwestować ?
ja jestem bardzo zadowolona i szczerzez polecam szczotke z Rossmana, taka duża drewniana rączka i ma łosie grube+ silikonowe / chyba/ grzebyczki, super jest, kosztuje ok 30 zł/ 29/ i mam też Tangle TeAZER, ale tą z rossmana wolę bardziej, dobrze też ją się czyści
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog-351-980x371.jpg (50,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TangleTeezer.jpg (9,0 KB, 4 załadowań)
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 12:27   #153
sniegusia
Raczkowanie
 
Avatar sniegusia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 56
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziekuje za odpowiedz , właśnie kupiłam ta szczotke i przyznaje ze jest super Tangle teazer rowniez mam ale z czasem grzebyczki sie powyginały i nie jest juz tak dobry
__________________
"I believe that whatever doesn't
kill you, simply makes you...
stranger"
sniegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 14:01   #154
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[QUOTE=kaja2301;42443668][QUOTE=aGrAwA_26;42439994]
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość

no... dosyc. Wiem, ze te ceny dla ludzi spoza Warszawy moga nieco byc szokujące. Ja chodze do salonu tam gdzie chodzi przede wszystkim Doda (p. Marek czesze ja prawie zawsze do tv, na imprezy, do teledysków itp), Górniak, Foremniak itp. Dzieki temu dość sporo sie nasluchalam o doczepkach u gwiazd ja nie chodze do p. Marka, ale do jednej z jego uczennic i bardzo ja lubie. Do niego trzeba czekac na termin dosc dlugo, a i z tego co wiem ceny sa wyzsze.
jak chcecie mozecie obejrzec na fb ich stronke i zdjecia z ich 'dziełami'
https://www.facebook.com/pages/Ruby-...ref=ts&fref=ts

ten salon nie jest jakos mocno reklamowany, nie ma nawet strony internetowej, mimo to ruch jest zawsze jak jestem u nich spory.

a no i jak cos wypowiadam sie tylko o farbowaniu moich wlosów, clipow nie farbowalam, bo nie bylo takiej potrzeby
Noo zdolni ludzie naprawdę ja uwielbiam włosy Edyty Górniak, szczególnie jak ma założone dopinki. Fajnie masz, posłuchasz sobie nowinek

Zawsze się zastanawiałam kto stoi za fryzurą żony Lewandowskiego, Siwiec i Markowskiej i teraz już wiem. Mają boskie fryzury
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_

Edytowane przez aGrAwA_26
Czas edycji: 2013-08-26 o 14:08
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 16:57   #155
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej, hej
pamiętacie jak kiedyś pisałyśy o różnym pochodzeniu doczpianych włosków??
Uprzejmie informuję że od konia one nie pochodzą na pewno!!!.... sprawdzane naocznie i dotykowo hehe

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2013-08-30 o 06:22
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 17:51   #156
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez asiulka_22 Pokaż wiadomość
Hej, hej
pamiętacie jak kiedyś pisałyśy o różnym pochodzeniu doczpianych włosków??
Uprzejmie informuję że od konia one nie pochodzą na pewno!!!.... sprawdzane naocznie i dotykowo hehe
Ty jestes niemożliwa jednak. Ostatnio bylam na stadninie koni i tlumaczylam siostrzenicy ze to nie cioci wloski konik ma przy pupie
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:06   #157
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hahaha, uff. Czyli jednak nosimy włosy ludzkie. Chociaż kiedyś w liceum koleżanka się śmiała czy oni je w ogóle myją zanim sprzedają, czy tylko trupowi ucinają i pakują... Ciemnogród
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-26, 18:45   #158
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[QUOTE=aGrAwA_26;42460758][QUOTE=kaja2301;42443668]
Cytat:
Napisane przez aGrAwA_26 Pokaż wiadomość

Noo zdolni ludzie naprawdę ja uwielbiam włosy Edyty Górniak, szczególnie jak ma założone dopinki. Fajnie masz, posłuchasz sobie nowinek

Zawsze się zastanawiałam kto stoi za fryzurą żony Lewandowskiego, Siwiec i Markowskiej i teraz już wiem. Mają boskie fryzury
hehe, a z żoną Lewandowskiego to do gimnazjum chodziłam
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 12:59   #159
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

[QUOTE=kaja2301;42466490][QUOTE=aGrAwA_26;42460758]
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość

hehe, a z żoną Lewandowskiego to do gimnazjum chodziłam
Jaki ten świat mały
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 13:07   #160
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!

Jestem zupełnie nowa i jeszcze bardziej zielona w kwestii przedłużania wlosow. Oglądam wasze foty i tak wam zazdroszczę tych długich pięknych wlosow. Ale do rzeczy... Od tygodnia śledzę fora, czytam wątki, szukam ogłoszeń.... Ogólnie to chce przedluzyc sobie włosy metoda ultradzwiekowa. Ostatnio jest o niej dość głośno. Od zawsze mam cienkie włosy, wręcz mega cienkie, ale fryzjerka stwierdziła ze pierwszy raz takie widzi sięgają mi do końca szyi, karku. Mam pytanie czy warto abym sie za to brała? Chciałabym włosy do połowy pleców, kolor mam brązowy więc nie wiem czy efekt bedzie taki super jak u was. Do tego jestem w Wrocławia i nagminnie szukam kogos zaufanego, ale co już sie zdecyduje to okazuje sie ze to jakaś ściema i kobieta ma kilka nikow na forum:/ napiszcie mi proszę czy znacie kogos godnego zaufania we Wrocławiu i czy polecacie mi włosy europejskie czy słowiańskich? Milionów nie mam a słyszałam ze europejskie nawet dają radę. Zastanawiam sie tez czy kupić włosy sama czy zaufać i wziąć od osoby ktora mi te włosy przedłuży? Proszę pomóżcie, wiem ze co jak co ale wy sie na tym znacie. Pozdrawiam cieplutko!
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 14:14   #161
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem zupełnie nowa i jeszcze bardziej zielona w kwestii przedłużania wlosow. Oglądam wasze foty i tak wam zazdroszczę tych długich pięknych wlosow. Ale do rzeczy... Od tygodnia śledzę fora, czytam wątki, szukam ogłoszeń.... Ogólnie to chce przedluzyc sobie włosy metoda ultradzwiekowa. Ostatnio jest o niej dość głośno. Od zawsze mam cienkie włosy, wręcz mega cienkie, ale fryzjerka stwierdziła ze pierwszy raz takie widzi sięgają mi do końca szyi, karku. Mam pytanie czy warto abym sie za to brała? Chciałabym włosy do połowy pleców, kolor mam brązowy więc nie wiem czy efekt bedzie taki super jak u was. Do tego jestem w Wrocławia i unagminnie szukam kogos zaufanego, ale co już sie zdecyduje to okazuje sie ze to jakaś ściema i kobieta ma kilka nikow na forum:/ napiszcie mi proszę czy znacie kogos godnego zaufania we Wrocławiu i czy polecacie mi włosy europejskie czy słowiańskich? Milionów nie mam a słyszałam ze europejskie nawet dają radę. Zastanawiam sie tez czy kupić włosy sama czy zaufać i wziąć od osoby ktora mi te włosy przedłuży? Proszę pomóżcie, wiem ze co jak co ale wy sie na tym znacie. Pozdrawiam
cieplutko!
Witamy a nie bierzesz pod uwagę naszej ukochanej metody clip in? Myślę,że zadna dziewczyna na forum nie poleci metody stalej,same przedłużałysmy włosy na stałe dopóki nie odkryłyśmy clip in szkoda pieniędzy i włosów, a możesz mieć gęste włosy jak lalka
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-27, 15:40   #162
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Brałam to pod uwagę ale boje sie ze przy moich włosach bedzie widać przypiecia i ze sie to nie skomponuje jakos z moimi włosami. Dużo dziewczyn zachwala sobie przedluzanie great lengths bo ponoc przez to ze jest to metoda na zimno, bez kleru wtapianego we włosy nie niszczy ich. Powiem wam, ze nie wiem co robić, Kurcze tak mi sie marzą w końcu długie i gęste włosy których nigdy nie miałam.
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 16:22   #163
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Wiesz, przy cienkich włosach tej długości może niestety być widać przejścia pomiędzy przedłużonymi włosami a Twoimi. A na czym polega ta metoda, bo o tej nie słyszałam?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 17:17   #164
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej moje skrabnice wiekiej wiedzy Kochane
zwracam się do was po raz już któryś z prośbą o dobór kolorku clipów do tego ze zdjęć . Dziewczyna ma boskie włosy a najbardziej podoba mi się kolorek i zamierzam sobie taki zrobić i powiedzcie mi czy doczepiane mają może wśród swej palety zbliżony do tego? Oczywiście nie wchodzą w gre jej ombre tylko kolorek od góry głowy po długości a jeśli doczepiane nie to jakie możecie polecić, choć najbardziej się właśnie na doczepiane czaję

a zdjęcia dodaję tzn adres do jej bloga :

monilefashion.com/

Edytowane przez ilonkastok
Czas edycji: 2013-08-27 o 17:19 Powód: zapomniałam dodać zdjęć
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:02   #165
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Hej Kochana. Ja tutaj widzę ciemny brąz. Mam podobny komplet w tym kolorze:
doczepiane.pl -> ciemny brąz 02. 04 u nich jest ciut jaśniejsze.

PS Clipy na ciemniejszy kolor zawsze możesz pofarbować.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 18:09   #166
ilonkastok
Raczkowanie
 
Avatar ilonkastok
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 251
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Hej Kochana. Ja tutaj widzę ciemny brąz. Mam podobny komplet w tym kolorze:
doczepiane.pl -> ciemny brąz 02. 04 u nich jest ciut jaśniejsze.

PS Clipy na ciemniejszy kolor zawsze możesz pofarbować.
A masz gdzieś może foto tych 2 z doczepianych?? 4 mam z cosmo jest zbyt jasne, tzn bardziej złote refleksy , natomiast nie wiem jak te 2 prezentuja sie na zywo
ilonkastok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 19:20   #167
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Gdzieś na pewno ale nie mam pojęcia gdzie, niestety. 2 są ciemniejsze, bo 4 od nich taka jakaś jasna mi się wydaje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 21:17   #168
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Metoda ultradzwiekowa inaczej great lenghts polega na tym ze specjalna maszyna są zaciskane włoski do naszych za pomocą malutkich drobnych kwadracikow, kompletnie niewyczuwalnych. Metoda jest wykonywana na zimno i nie ma żadnego wpływu na nasz włos. W przypadku zdejmowania jest to samo. Także za pomocą maszyny są włoski sciagane. Metoda jest szczególnie wskazana dla osób o cienkich wloskach. Metoda jest nieinwazyjna i polecana. W poprzednich wątkach była wspomniana
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 08:38   #169
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Jestem zupełnie nowa i jeszcze bardziej zielona w kwestii przedłużania wlosow. Oglądam wasze foty i tak wam zazdroszczę tych długich pięknych wlosow. Ale do rzeczy... Od tygodnia śledzę fora, czytam wątki, szukam ogłoszeń.... Ogólnie to chce przedluzyc sobie włosy metoda ultradzwiekowa. Ostatnio jest o niej dość głośno. Od zawsze mam cienkie włosy, wręcz mega cienkie, ale fryzjerka stwierdziła ze pierwszy raz takie widzi sięgają mi do końca szyi, karku. Mam pytanie czy warto abym sie za to brała? Chciałabym włosy do połowy pleców, kolor mam brązowy więc nie wiem czy efekt bedzie taki super jak u was. Do tego jestem w Wrocławia i nagminnie szukam kogos zaufanego, ale co już sie zdecyduje to okazuje sie ze to jakaś ściema i kobieta ma kilka nikow na forum:/ napiszcie mi proszę czy znacie kogos godnego zaufania we Wrocławiu i czy polecacie mi włosy europejskie czy słowiańskich? Milionów nie mam a słyszałam ze europejskie nawet dają radę. Zastanawiam sie tez czy kupić włosy sama czy zaufać i wziąć od osoby ktora mi te włosy przedłuży? Proszę pomóżcie, wiem ze co jak co ale wy sie na tym znacie. Pozdrawiam cieplutko!
Nie rozumiem dlaczego pomimo tego, że każda osoba po przedłużaniu włosów na stałe się skarży to nadal ktoś jest na taką chętny... sama mam cienkie włosy, ledwo za ramiona i nigdy bym nie wpadła na to, by jeszcze je skatować przedłużaniem na stałe.... Mam włosy za ramiona, ścieniowane a odpowiedni dobór clipów sprawia że wcale a wcale nie widać przejścia. Na Twoim miejscu skusiłabym się na clipy, ale może ścieniowała je u fryzjera tak, by faktycznie nie było widać przejścia żadnego?

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Metoda ultradzwiekowa inaczej great lenghts polega na tym ze specjalna maszyna są zaciskane włoski do naszych za pomocą malutkich drobnych kwadracikow, kompletnie niewyczuwalnych. Metoda jest wykonywana na zimno i nie ma żadnego wpływu na nasz włos. W przypadku zdejmowania jest to samo. Także za pomocą maszyny są włoski sciagane. Metoda jest szczególnie wskazana dla osób o cienkich wloskach. Metoda jest nieinwazyjna i polecana. W poprzednich wątkach była wspomniana
Tak nieinwazyjna jak słynna metoda kanapkowa czy jeszcze coś tam innego? Każda metoda przedłużania włosów na stałe JEST inwazyjna i nikt mi nie powie że tak nie jest.... Przecież te włosy są jednak ściskane... A najbardziej inwazyjna jest w momencie ściągania...
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-28, 10:04   #170
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

http://www.wlosy-sklep.pl/. Znalazłam taki sklep we Wrocławiu, może macie racje, pojadę tam i zapytam co i jak. Babki ponoć profesjonalnie pomagają w doborze wlosow, długości itp.
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 10:16   #171
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
http://www.wlosy-sklep.pl/. Znalazłam taki sklep we Wrocławiu, może macie racje, pojadę tam i zapytam co i jak. Babki ponoć profesjonalnie pomagają w doborze wlosow, długości itp.
Z tego co wiem, doczepiane też są z Wrocławia więc dlaczego tam nie pojedziesz i nie sprawdzisz włosów? wielokrotnie były tutaj zachwalane, sama takie posiadam i nie kupiłabym już żadnych innych. Sama się wkopałam z pierwszymi włosami... kupiłam ze smeggi za 250zł i miałam je na 3 mies. aż trafiłam tu na forum i skusiłam się opiniami doczepianych. Chyba lepiej kupić coś sprawdzonego prawda? A po to jest właśnie to forum .
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 11:46   #172
Katrineczqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 10
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Racja! Zaraz sprawdze adres i polece w tym tyg a sluchajcie mam głupie pytanie, czy jest szansa ze te włosy mi sie odepna jak będę gdzieś na mieście? Bo to wiecie, trochę szok dla tych ludzi
Katrineczqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 12:47   #173
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Racja! Zaraz sprawdze adres i polece w tym tyg a sluchajcie mam głupie pytanie, czy jest szansa ze te włosy mi sie odepna jak będę gdzieś na mieście? Bo to wiecie, trochę szok dla tych ludzi
wg mnie nie ma
Domina ma racje, nie ma co eksperymentować, wybierz Doczepiane
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:24   #174
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Katrineczqa Pokaż wiadomość
Racja! Zaraz sprawdze adres i polece w tym tyg a sluchajcie mam głupie pytanie, czy jest szansa ze te włosy mi sie odepna jak będę gdzieś na mieście? Bo to wiecie, trochę szok dla tych ludzi
To raczej niemożliwe, ale możesz mieć pecha i się zsunie. Ale na pewno nie spadnie całkowicie - no chyba że szarpniesz. Mi często spada pojedyncza jak sobie paskiem od torby "przytnę" a wtedy siup do jakiegoś bankomatu zamkniętego i przypinam z powrotem

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, doczepiane też są z Wrocławia więc dlaczego tam nie pojedziesz i nie sprawdzisz włosów? wielokrotnie były tutaj zachwalane, sama takie posiadam i nie kupiłabym już żadnych innych. Sama się wkopałam z pierwszymi włosami... kupiłam ze smeggi za 250zł i miałam je na 3 mies. aż trafiłam tu na forum i skusiłam się opiniami doczepianych. Chyba lepiej kupić coś sprawdzonego prawda? A po to jest właśnie to forum .
Też chciałam się nabrać na te Smeggi, ale się w porę powstrzymałam
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 16:48   #175
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

A ja sobie dzisiaj kupiłam Wellaton 3/0 i wracam do ciemnych włosków... i przedłużania, bo na bank wyjdą czarne. Welcome back!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 17:29   #176
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja sobie dzisiaj kupiłam Wellaton 3/0 i wracam do ciemnych włosków... i przedłużania, bo na bank wyjdą czarne. Welcome back!
Koniec lata czas skończyć z szaleństwem na głowie
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 21:48   #177
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Czarność widzę, ciemność... Ale do studiów miesiąc jeszcze, więc... Who knows .
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 14:14   #178
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Czarność widzę, ciemność... Ale do studiów miesiąc jeszcze, więc... Who knows .
Kto wie jak długo wytrzymasz z czernią a jaki kierunek studiów wybrałaś? To co,emigracja z naszej mieściny?

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Czarność widzę, ciemność... Ale do studiów miesiąc jeszcze, więc... Who knows .
Kto wie jak długo wytrzymasz z czernią a jaki kierunek studiów wybrałaś? To co,emigracja z naszej mieściny?
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 15:07   #179
Sandy24
Raczkowanie
 
Avatar Sandy24
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 239
Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Dziewczyny szukam dobrych włosów do przedłużenia. Możecie coś polecić?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Juz sa! Mentor 350cc
23.09.13 M.M.K
Sandy24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 16:00   #180
aGrAwA_26
Wtajemniczenie
 
Avatar aGrAwA_26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 025
Dot.: Przedłużanie włosów- część VI - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sandy24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny szukam dobrych włosów do przedłużenia. Możecie coś polecić?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak dla mnie doczepiane.pl
__________________

Drożdże

Zapuszczam włosy

http://instagram.com/aisha_27_
aGrAwA_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-06 17:29:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.