Miłośniczki Zary-cz. XXVII - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-11, 12:24   #3331
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Swoją drogą mam mój normalny rozmiar i sporo miejsca z przodu w zapasie. Nie wyobrażam sobie ani tych ani sznurowańców rozmiar większych
Zgadzam się Właśnie przyszły mi ażurki od Apali, (za co serdecznie jeszcze raz Ci kochana dziękuję) i byłam w szoku, że to 37 takie duże Na mnie są idealne, a noszę też często 38.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:27   #3332
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

dlatego ja bałam się że 36 będą na mnie zaduże;(

MARI jak Twoje ażury?
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:27   #3333
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
poszukam może ktoś chce się pozbyc tego pierwszego

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------



taaa te mi się podobją i oczywiście ich nie ma chyba sie za późno zabrałam za komponowanie stroju...a wesele ma trwac dwa dni
Też bym chyba na większe kolczyki postawiła; nie wiem czy pisałaś jaką masz sukienkę, muszę się dokopać w postach.

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
ja biore swoje sznurowance na sale do przebrania bo uważam ,że są wygodniejsze niz moje czarne szpile-no ale zobaczymy to będzie chrzest bojowy
Pewnie są b.wygodne i wyglądają świetnie. Daj potem znać jak się sprawdziły
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:31   #3334
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
dziękuję tak myślałam o jakims dużym naszyjniku kurcze tylko w jakim kolorze?włosy chyba będę miała spięte więc i z kolczykami można poszalec tylko ja dużych już nie nosze ale może się skusze?

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------



kurcze pasek w talii też fajny pomysł tylko ja takowej nie posiadam i zawsze czuje się z takim paskiem żle-ja to do cegiełek chyba należe wg podziału Trinny & Susannah

z naszyjników ten byłby fajny ale to niestety stara kolekcja i nie do dostania na teraz;(
http://www.zara.com/pl/pl/wyprzedaż/...roduct=1049375

no i myślałam nad tym http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/ak...8p1296032.html aleteż go nie ma
jak nie nosisz duzych kolczyków to faktycznie tylko naszyjnik/kolia została. tego typu naszyjników mozesz na katherine poszukać, akurat ceny idealne na jedno wyjście, wielkiej jakosci nie ma, ale kupowane na jedno wyjscie sa akurat
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 12:33   #3335
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
dziewczyny doradzcie
mam za jakis czas wesele -kupiłam taką sukienkę jakis czas temu mam zamiar ubrac do niej czarne szpilki(może na zmiane sandałki sznurowane nude ze stradiego albo sznurowance) czarna kopertówka i dalej nie wiem co poradzcie coś odnośnie dodatków: kolczyki czy kolia i reszta....sorki za offtop
Noo od razu lepiej Pasek bym jednak odpuściła, bo nie jest to workowata sukienka, a dodatki hmm kolczyki to chyba dobry pomysł przy upięciu, ale trudno mi sobie wyobrazić co by to mogło być. Na pewno jakieś większe/dłuższe, bo wysmuklą szyję.

Poszukaj może w sklepach takich typowo biżuteryjnych, tam na pewno coś ciekawego znajdziesz.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 13:47   #3336
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Dziewczyny, pozwolę sobie na mały off.
Wiecie czy ta sukienka E.Pazury jest z zary? Jeżeli nie to skąd? Może, któraś wie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z14584220Q.jpg (82,7 KB, 137 załadowań)
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:00   #3337
michalinaf
Raczkowanie
 
Avatar michalinaf
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 313
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

dobra, będę wodzić na pokuszenie.. wrzucam fotki buciszczy
sznurowańce średnio wygodne, ale prezentują się cudnie mając je na własnych stopach mogę powiedzieć - SĄ OBŁĘDNE !!

whiskey wydają się być wygodne... gdyby nie to dziwaczne zapięcie byłyby ekstra no ale co mi tam wygodą podobne do turkusowych wycinanych sandałków [/QUOTE]

Buciki jedne i drugie obłędne !!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolę sobie na mały off.
Wiecie czy ta sukienka E.Pazury jest z zary? Jeżeli nie to skąd? Może, któraś wie?
Buty napewno Zara ale sukienka Ale pierwszy raz jak dla mnie całkiem fajnie wygląda ......

Edytowane przez michalinaf
Czas edycji: 2013-09-11 o 14:02
michalinaf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 14:15   #3338
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Dziewczyny przepraszam za off, ale czy zamawiała któraś z Was ze strony shopbop? Wiecie może jak faktycznie wygląda tam wysyłka i płatności. Czy są jakieś dodatkowe opłaty niespodzianki?
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:21   #3339
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Noo od razu lepiej Pasek bym jednak odpuściła, bo nie jest to workowata sukienka, a dodatki hmm kolczyki to chyba dobry pomysł przy upięciu, ale trudno mi sobie wyobrazić co by to mogło być. Na pewno jakieś większe/dłuższe, bo wysmuklą szyję.

Poszukaj może w sklepach takich typowo biżuteryjnych, tam na pewno coś ciekawego znajdziesz.
dobra kolczyki górą dziękuję
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:27   #3340
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam za off, ale czy zamawiała któraś z Was ze strony shopbop? Wiecie może jak faktycznie wygląda tam wysyłka i płatności. Czy są jakieś dodatkowe opłaty niespodzianki?
Jest to strona amerykańska z tego co się orientuję, więc możliwe, że przesyłka utknie Ci na cle. A metody płatności i wysyłka jest zwykle dokładnie opisana w FAQ

About us >international shipping
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:36   #3341
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
jak nie nosisz duzych kolczyków to faktycznie tylko naszyjnik/kolia została. tego typu naszyjników mozesz na katherine poszukać, akurat ceny idealne na jedno wyjście, wielkiej jakosci nie ma, ale kupowane na jedno wyjscie sa akurat
no i mam zagwozdke
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 14:41   #3342
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez cocos1 Pokaż wiadomość
no i mam zagwozdke

kolczyki faktycznie by pasowały lepiej, ale skoro nie nosisz dużych kolczyków(domyślam sie ze dlatego, bo albo ci w nich nie wygodnie albo nie lubisz siebie w nich) to i tak ich nie założysz, albo założysz i bedziesz sie źle czuła cała impreze wiec po co sie męczyć.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:45   #3343
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Jest to strona amerykańska z tego co się orientuję, więc możliwe, że przesyłka utknie Ci na cle. A metody płatności i wysyłka jest zwykle dokładnie opisana w FAQ

About us >international shipping
Wysyłkę zauważyłam i o cle też już znalazłam info Nie widać tego niestety przy zamówieniu, ale niestety naliczane i tak później
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:45   #3344
cocos1
Zakorzenienie
 
Avatar cocos1
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 387
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kolczyki faktycznie by pasowały lepiej, ale skoro nie nosisz dużych kolczyków(domyślam sie ze dlatego, bo albo ci w nich nie wygodnie albo nie lubisz siebie w nich) to i tak ich nie założysz, albo założysz i bedziesz sie źle czuła cała impreze wiec po co sie męczyć.
oj kiedyś nosiłam długie, krótkie, małe wszelkiej maści ale od pewnego czasu przestałam...zobaczymy jak znajde coś fajnego to pewnie się skusze
cocos1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 14:49   #3345
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez ladybird1122 Pokaż wiadomość
Wysyłkę zauważyłam i o cle też już znalazłam info Nie widać tego niestety przy zamówieniu, ale niestety naliczane i tak później
Jeśli chodzi o cło to zależy od umowy między dwoma krajami. Póki co UE się ze Stanami nie dogadała; zresztą jeśli nawet cła by nie było to może być opłata wyrównawcza..

Dziewczyny zamawiały teraz Melisski z Brazylii i w tym przypadku jeśli kwota przekracza 150 eur to doliczyli im cło. Jak czegoś na gwałt nie musisz kupować z USA to może lepiej poszukaj na jakiejś europejskiej stronce. Polecam ogólnie polyvore.com wpisujesz co chcesz znaleźć, ja szukałam Meliss z kokardą i pokazuje gdzie są dostępne i za ile (bez przesyłki, ale pokazuje też przeceny).

Cło jest doliczane zawsze jak przesyłka przyjdzie, wtedy UC występuje do kupującego o FV i na tej podstawie naliczają.
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby

Edytowane przez Lukardis
Czas edycji: 2013-09-11 o 14:51
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:36   #3346
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o cło to zależy od umowy między dwoma krajami. Póki co UE się ze Stanami nie dogadała; zresztą jeśli nawet cła by nie było to może być opłata wyrównawcza..

Dziewczyny zamawiały teraz Melisski z Brazylii i w tym przypadku jeśli kwota przekracza 150 eur to doliczyli im cło. Jak czegoś na gwałt nie musisz kupować z USA to może lepiej poszukaj na jakiejś europejskiej stronce. Polecam ogólnie polyvore.com wpisujesz co chcesz znaleźć, ja szukałam Meliss z kokardą i pokazuje gdzie są dostępne i za ile (bez przesyłki, ale pokazuje też przeceny).

Cło jest doliczane zawsze jak przesyłka przyjdzie, wtedy UC występuje do kupującego o FV i na tej podstawie naliczają.
Dziękuję Ci za te informacje,zdecydowanie nie mam ochoty płacić cła,kóre może nieraz przewyższyć wartość jakiegoś drobnego zakupu
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 15:51   #3347
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o cło to zależy od umowy między dwoma krajami. Póki co UE się ze Stanami nie dogadała; zresztą jeśli nawet cła by nie było to może być opłata wyrównawcza..

Dziewczyny zamawiały teraz Melisski z Brazylii i w tym przypadku jeśli kwota przekracza 150 eur to doliczyli im cło. Jak czegoś na gwałt nie musisz kupować z USA to może lepiej poszukaj na jakiejś europejskiej stronce. Polecam ogólnie polyvore.com wpisujesz co chcesz znaleźć, ja szukałam Meliss z kokardą i pokazuje gdzie są dostępne i za ile (bez przesyłki, ale pokazuje też przeceny).

Cło jest doliczane zawsze jak przesyłka przyjdzie, wtedy UC występuje do kupującego o FV i na tej podstawie naliczają.
Dzieki Tobie to odkryłam
Genialna strona
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:12   #3348
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dzieki Tobie to odkryłam
Genialna strona
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:19   #3349
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czy jeszcze z jakiś Twoich zarowych spodni tak kolor schodzi? Może za wysoka temp. prania?
Właśnie żadne z Zarowych spodni nie puściły koloru.
A materiał mają podobny.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-11, 16:33   #3350
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Dziewczyny orientujecie sie moze kiedy mozna sie mniej wiecej spodziewac najblizszych przecen w Zarze? Zachorowalam na sznurowance a za obecna cene nie moge ich kupic
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:34   #3351
lakeithia
Zadomowienie
 
Avatar lakeithia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 611
GG do lakeithia
Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie moze kiedy mozna sie mniej wiecej spodziewac najblizszych przecen w Zarze? Zachorowalam na sznurowance a za obecna cene nie moge ich kupic
27.12.2013


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Born in Poland. Living in America.
lakeithia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:34   #3352
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
dziewczyny orientujecie sie moze kiedy mozna sie mniej wiecej spodziewac najblizszych przecen w zarze? Zachorowalam na sznurowance a za obecna cene nie moge ich kupic
27.12
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 16:52   #3353
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Dzieki Tobie to odkryłam
Genialna strona
jeszcze jest shopstyle.com
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:11   #3354
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Hej dziewczyny, mam do oddania kurtkę pikowaną xs - czarną za 99 zł.
Moja mama jednak swojej nie chce, piszcie na PW bo nie mam za bardzo czasu żeby ogarniać wątek.

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Zgadzam się Właśnie przyszły mi ażurki od Apali, (za co serdecznie jeszcze raz Ci kochana dziękuję) i byłam w szoku, że to 37 takie duże Na mnie są idealne, a noszę też często 38.

oby się dobrze nosiły, na ja przecenie kupię sznurowańce - oby dotrwały
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0518256401_2_1_1.jpg (60,3 KB, 75 załadowań)
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 17:34   #3355
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
masz racje, pewnie jakbym w nich wyszła na taka pogode, to by bylo po butach. musze sie rozgladnac za butami w takim wlasnie kolorze, ale tak jak piszesz, ze skory naturalnej
tak, buty ze skóry naturalnej są zdecydowanie bardziej odpowiednie na nasze warunki pogodowe tylko pamiętaj, aby przed pierwszym wyjściem zaimpregnować obuwie
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 18:20   #3356
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
jeszcze jest shopstyle.com
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 18:47   #3357
kaszanka85
Zakorzenienie
 
Avatar kaszanka85
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 367
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
jeszcze jest shopstyle.com
rany, ta strona to samo zuo!!!
kaszanka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 19:24   #3358
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez kaszanka85 Pokaż wiadomość
rany, ta strona to samo zuo!!!
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:18   #3359
pati_pz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecia niedobitków wyprzedażowych które w sklepach sa a widze ze na stronie nie ma

sukienka biała-(kupiłam też czarną) 29,99
kombinezon piżamowy, mam ochotę wziasć jakiś wiekszy rozmiar i spróbować przerobić góre na kopertową, bo no straszna ta góra w tym momencie jest, ale coś w sobie ma 39,99
kombinezon bezowo czerwony 39,99 na wieszaku okej, ale na mnie juz mi się nie podoba, jak dla mnie za krótka góra jest.
Fajnie wyglądasz w tej sukience Lubię takie wykończenie sukienek
Kombinezon piżamowy mi się nie podoba i koszula w ten wzór też nie - i to przez ten wzór, bo krój jest fajny

A kombinezon w te wzorki mierzyłam kiedyś i bardzo mi wpadł w oko, z tym, że na mnie ta góra wisiała i gdybym miała kupować wolałabym, żeby układała się jak u Ciebie.

W ogóle to witam się po dłuższej nieobecności, ciężko mi się ogarnąć z nową pracą (pozdrawiam z tego miejsca wizażanki-nauczycielki) i nie mam czasu za bardzo chociażby podczytywać

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
dzień dobry

dobra, będę wodzić na pokuszenie.. wrzucam fotki buciszczy
sznurowańce średnio wygodne, ale prezentują się cudnie mając je na własnych stopach mogę powiedzieć - SĄ OBŁĘDNE !!

whiskey wydają się być wygodne... gdyby nie to dziwaczne zapięcie byłyby ekstra no ale co mi tam wygodą podobne do turkusowych wycinanych sandałków
Pantery wyglądają u Ciebie bardzo kusząco
Whiskey rzeczywiście jakieś dziwaczne, ja bym na nie nawet nie spojrzała, ale na Twoich stopach wyglądają nieźle
pati_pz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-11, 20:54   #3360
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Miłośniczki Zary-cz. XXVII

Cytat:
Napisane przez pati_pz Pokaż wiadomość
Fajnie wyglądasz w tej sukience Lubię takie wykończenie sukienek
Kombinezon piżamowy mi się nie podoba i koszula w ten wzór też nie - i to przez ten wzór, bo krój jest fajny

A kombinezon w te wzorki mierzyłam kiedyś i bardzo mi wpadł w oko, z tym, że na mnie ta góra wisiała i gdybym miała kupować wolałabym, żeby układała się jak u Ciebie.

W ogóle to witam się po dłuższej nieobecności, ciężko mi się ogarnąć z nową pracą (pozdrawiam z tego miejsca wizażanki-nauczycielki) i nie mam czasu za bardzo chociażby podczytywać

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



Pantery wyglądają u Ciebie bardzo kusząco
Whiskey rzeczywiście jakieś dziwaczne, ja bym na nie nawet nie spojrzała, ale na Twoich stopach wyglądają nieźle
to zupełnie odwrotnie niż u mnie bo mi sie materiał streasznie podoba, za to fason góry jest dla mnie straszny, albo powinien być wyzej zapinany, albo nie powinno byc tego kołnierzyka ale każdemu sie co innego podoba
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.