Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 20:38   #2401
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
A, dziś Zochna padła koło 17:30 na spacerze, przełożyliśmy ją do łóżka. Obudziła się po 18 z płaczem, nie mogła się dobudzić, zanosiła się bardzo więc położyliśmy ją normalnie do spania. Ciekawe co będzie w nocy
Jak ja czasem widzę, że Kinga przysypia po południu to ja zabawiam, żeby jednak wytrzymała do tej 20, bo potem potrafiła wstać np. o 21 i nie spać sobie do 23-24, a ja ledwo żyłam Na szczęście teraz już się jej nie zdarza przysypiać, ma drzemkę i chodzi spać o stałych porach, w końcu po tylu miesiącach bez żadnej organizacji

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

aga za 10 zł za godzinę powinnaś znaleźć bez problemu, szczególnie poza miastem
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:41   #2402
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Jak ja czasem widzę, że Kinga przysypia po południu to ja zabawiam, żeby jednak wytrzymała do tej 20, bo potem potrafiła wstać np. o 21 i nie spać sobie do 23-24, a ja ledwo żyłam Na szczęście teraz już się jej nie zdarza przysypiać, ma drzemkę i chodzi spać o stałych porach, w końcu po tylu miesiącach bez żadnej organizacji
No właśnie myślałam że się obudzi ale nie było szans.
Zwykle w dzień śpi przynajmniej 1, 2 godziny i idzie spać koło 20:30. Ale w weekend często nie śpi wcale, chyba chce wykorzystać fakt że jesteśmy w domu cały czas.

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Zmykam do spania
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:44   #2403
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Ja płacilam 60zl za posprzatanie całego mieszkania czasami z myciem okien co zajmuje jej jakieś 4-5h. Raz poprasowala choć jej o to nie prosilam ale pranie leżało akurat. Ale nie podobalo mi się jak to zrobiła Ale sprzątanie ok. W przeliczeniu na h to chyba nie jest tak mało.
Lourose też się z tym dziwnie czuję i tez wolę wyjść. Tym bardziej że moje mieszkanie małe i może niektórych dziwić że go nie ogarniam, ale wołalam ją tylko w kryzysowych sytuacjach, a poza tym lubię mieć posprzątane naprawdę wszystkie kąty a nie zawsze jest na to czas.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek, ja Ciebie doskonale rozumiem, bo jak mieszkaliśmy w kawalerce to miałam taki ☠☠☠☠☠☠☠nik, że szkoda gadać. najgorzej było przed samą przeprowadzką, w każdym kącie pudła, torby, bo w garażach już się nie mieściło.wstydziłam się nawet listonosza wpuścić

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
To mąż sprzątał przed jej przyjściem
Ale on na punkcie porządków jest naprawdę sfiksowany, więc bardzo nie odczuwamy jej braku.
Od męża dostawałam z☠☠☠kę że np. nie wyrzuciłam fusów z kawy przed jej przyjściem albo nie wyciągnęłam naczyń ze zmywarki. A pani była naprawdę sympatyczna i można było z nią pogadać.
ile bym dała za takiego męża Marcin to bałaganiarz, fleja jakich mało a mnie każdy paproch doprowadza do szału. muszę mieć czysto na błysk bo inaczej cierpię
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:46   #2404
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość



ile bym dała za takiego męża Marcin to bałaganiarz, fleja jakich mało a mnie każdy paproch doprowadza do szału. muszę mieć czysto na błysk bo inaczej cierpię
u nas tak samo jest
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:47   #2405
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Pierwsza kupa w nocniku
Nie wiem tylko czy to bardziej sukces Ali czy nasz
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:47   #2406
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Jak ja czasem widzę, że Kinga przysypia po południu to ja zabawiam, żeby jednak wytrzymała do tej 20, bo potem potrafiła wstać np. o 21 i nie spać sobie do 23-24, a ja ledwo żyłam Na szczęście teraz już się jej nie zdarza przysypiać, ma drzemkę i chodzi spać o stałych porach, w końcu po tylu miesiącach bez żadnej organizacji

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

aga za 10 zł za godzinę powinnaś znaleźć bez problemu, szczególnie poza miastem
tak mówisz? to szukam
tylko skąd ją wziąć? a Wy skąd macie swoje panie?


Lena ostatnio chodzi spać o 23 a wstaje przed 7. Osiem godzin jej wystarcza, gorzej ze mną
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:06   #2407
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ja kiedyś sprawdzałam na jakimś portalu z ogłoszeniami i ceny były ok. 10-12 zł za godzinę, albo z polecenia, teściowa się zastanawiała, bo jej koleżanka polecała jakaś panią co rewelacyjnie sprząta każdy kącik na błysk, ale tu już cena była wyższa, 200 zł za dzień od rana do wieczora jakoś tak, co renoma to renoma.
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 21:06   #2408
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Cześć! No to ja dołączam do chorych... Migdałek mnie boli jak nie wiem co. Zimno mi, słabo i niedobrze. Okres mi się już tyle spóźnia, że test zrobię dziś...

Benio już w lepszej formie i mnie męczy o zabawy, a ja nie mam siły w ogóle...
Zdrowia dla Henia
Negatywny wynik, to przy Waszych polanach chyba dobrze,nie?

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Chłopaki śpią a mama sufruje Stwierdziłam dwa dni temu, że mam w nosie sprzątanie, nie wiem, może zawołam dziewczynę, która czasami ogarniała mi mieszkanie, bo inaczej się zamęczę. Jak tylko miałam chwilę to latałam ze ścierą, a wiecie jak to z dziećmi.. I tak w kółko, oszaleć można. Od 2 dni sprzątam tylko w kuchni I raz dziennie ogarniam zabawki, bo tak to po kilkanaście się zdarzało
Wyszłam dziś z Miśkiem na spacer sama i nabił sobie niezłego guza. Ale mamy na skwerze, gdzie przeważnie chodzimy taką kostkę cholerną, o którą nie trudno się potknąć, tak się wywrócił, że na twarz od razu, no i wygląda jakby go ktoś pobił, na czole guz, nos zadrapany, jeszcze coś pod okiem
Przyznał Wam się, amialam nie pisać żebyście mnie za burzuja nie wzięły. Dziś była u mnie pierwszy razx pani do pomocy przy sprzataniu. Będzie przychodzić raz na miesiąc.
Powiem Wam, ze dziwnie mi z tym, ale szczególnie teraz jak będzie ladgnie i ciepło, wole żebyśmy czas we czwórkę spędzili a nie soboty na porządkach gruntownych, bo odkurzam, wycieram kurze, Piotr i pracuje co dwa dni.
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
To mąż sprzątał przed jej przyjściem
Ale on na punkcie porządków jest naprawdę sfiksowany, więc bardzo nie odczuwamy jej braku.
Od męża dostawałam z☠☠☠kę że np. nie wyrzuciłam fusów z kawy przed jej przyjściem albo nie wyciągnęłam naczyń ze zmywarki. A pani była naprawdę sympatyczna i można było z nią pogadać.
A ja się nie śmieje bo dziś zloscilam się na Meza, ze ma na biurku bałagan i ze przecież pani mu nie będzie rzeczy chować jak ja to zawsze riobie
Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Lewek, ja Ciebie doskonale rozumiem, bo jak mieszkaliśmy w kawalerce to miałam taki ☠☠☠☠☠☠☠nik, że szkoda gadać. najgorzej było przed samą przeprowadzką, w każdym kącie pudła, torby, bo w garażach już się nie mieściło.wstydziłam się nawet listonosza wpuścić



ile bym dała za takiego męża Marcin to bałaganiarz, fleja jakich mało a mnie każdy paproch doprowadza do szału. muszę mieć czysto na błysk bo inaczej cierpię
Umnie tez musi być na blyskni mimo dwójki maluchow nie umiem odpuścić. A przed przyjściem tesciowej wszystko lsni podwojnie
Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Pierwsza kupa w nocniku
Nie wiem tylko czy to bardziej sukces Ali czy nasz
Brawa okbrzymie
Hamlin, super wygladasz
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:07   #2409
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

mam wyrzuty sumienia, zostawiłam Lenę u dziadków chociaż ona wcale tego nie chciała. i teraz mnie gryzie

lubię jak moje dziecko zostaje u dziadków uśmiechnięte, zadowolone, jak macha mi rączką na pożegnanie a nie popłakuje.
w sumie mogłam ją z powrotem zabrać do domu ale pomyślałam sobie, że jeszcze trochę i pójdzie do przedszkola i wtedy też pożegnania nie zawsze będą miłe,dobrze gdyby była przyzwyczajona do rozstań ze mną. ale mimio wszystko trochę mi z tym źle



o matuniu, ale Ci dobrze



ja ostatnio też coraz częściej myślę o pani do sprzątania, ciekawi mnie koszt. gda, podpowiesz?
twoja pomoc domowa wszystko ogarnia? pranie, zmywanie, prasownie, itp?

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

a zapomniałam, wczoraj doszły książki. Tamlin, dziękuję

ja bym nie zostawiła,tym bardziej na noc. cienka jestem pod tym względem. w ogóle mam opory przez zostawianiem Giulii, mam obsesje ze nikt sie nia nie zajmie tak jak ja.

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Pierwsza kupa w nocniku
Nie wiem tylko czy to bardziej sukces Ali czy nasz
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:08   #2410
maggie123
Zakorzenienie
 
Avatar maggie123
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 248
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
tak mówisz? to szukam
tylko skąd ją wziąć? a Wy skąd macie swoje panie?


Lena ostatnio chodzi spać o 23 a wstaje przed 7. Osiem godzin jej wystarcza, gorzej ze mną
Z polecenia. Do mojej sąsiadki przychodzi co druga sobotę. Pani godna zaufania. Można jej zostawić mieszkanie i się o nic nie bac
__________________
O miłości, macierzynstwie, pasji, pracy, codzienności czyli blogujemy

http://sukcespisanyszminka.com

Zapraszam
maggie123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:15   #2411
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Dzisiaj pierwszy raz widziałam co to znaczy jak dziecko wymiotuje flegmą od kaszlu... Straszne
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 21:22   #2412
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Pierwsza kupa w nocniku
Nie wiem tylko czy to bardziej sukces Ali czy nasz
Wspólny, wielkie brawa
Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
ja bym nie zostawiła,tym bardziej na noc. cienka jestem pod tym względem. w ogóle mam opory przez zostawianiem Giulii, mam obsesje ze nikt sie nia nie zajmie tak jak ja.



Ja się boję zostawić Kingę na noc, w dzień luz, będę musiał się przemóc, bo w czerwcu idę na wesele i przecież nie wyjdę o 20, bo muszę dziecko usypiać, mam nadzieję, że babcia sobie poradzi, bo teściowej zostawię.

Maggie
i dobrze, przynajmniej się odciażysz trochę, dwoje małych dzieci to dosyć roboty.
Gda
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:24   #2413
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Zdrowia dla Henia
Negatywny wynik, to przy Waszych polanach chyba dobrze,nie?


Przyznał Wam się, amialam nie pisać żebyście mnie za burzuja nie wzięły. Dziś była u mnie pierwszy razx pani do pomocy przy sprzataniu. Będzie przychodzić raz na miesiąc.
Powiem Wam, ze dziwnie mi z tym, ale szczególnie teraz jak będzie ladgnie i ciepło, wole żebyśmy czas we czwórkę spędzili a nie soboty na porządkach gruntownych, bo odkurzam, wycieram kurze, Piotr i pracuje co dwa dni.

A ja się nie śmieje bo dziś zloscilam się na Meza, ze ma na biurku bałagan i ze przecież pani mu nie będzie rzeczy chować jak ja to zawsze riobie

Umnie tez musi być na blyskni mimo dwójki maluchow nie umiem odpuścić. A przed przyjściem tesciowej wszystko lsni podwojnie

Brawa okbrzymie
Hamlin, super wygladasz
Maggie powiem Ci, że jesteśmy trochę zawiedzeni Plany planami, ale my lubimy jak coś się samo decyduje
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 21:29   #2414
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz widziałam co to znaczy jak dziecko wymiotuje flegmą od kaszlu... Straszne
o matko biedny

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Maggie powiem Ci, że jesteśmy trochę zawiedzeni Plany planami, ale my lubimy jak coś się samo decyduje
no właśnie, dzięki temu macie cudnego Henia! a my w ten sposób Giulie



maggie
super, ze zdecydowalas sie! wiecej czasu dla dzieci bedzie
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:01   #2415
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
ja bym nie zostawiła,tym bardziej na noc. cienka jestem pod tym względem. w ogóle mam opory przez zostawianiem Giulii, mam obsesje ze nikt sie nia nie zajmie tak jak ja.



ja z tych twardszych
Lena zostawała już u dziadków kilka dni, ostatnio 4 noce pod rząd.
wiem, że babcia zajmie się tak samo dobrze jak ja ( teściowa ma wiele wad ale jako babcia jest wspaniała


Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość

Przyznał Wam się, amialam nie pisać żebyście mnie za burzuja nie wzięły. Dziś była u mnie pierwszy razx pani do pomocy przy sprzataniu. Będzie przychodzić raz na miesiąc.
Powiem Wam, ze dziwnie mi z tym, ale szczególnie teraz jak będzie ladgnie i ciepło, wole żebyśmy czas we czwórkę spędzili a nie soboty na porządkach gruntownych, bo odkurzam, wycieram kurze, Piotr i pracuje co dwa dni.
bardzo dobrze zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Z polecenia. Do mojej sąsiadki przychodzi co druga sobotę. Pani godna zaufania. Można jej zostawić mieszkanie i się o nic nie bac
ja chyba nie znam nikogo kto korzystałby z takich usług. może by ciężko znaleźć zaufaną osobę.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz widziałam co to znaczy jak dziecko wymiotuje flegmą od kaszlu... Straszne
biedactwo, zdrówka życzę.
Lena zawsze wymiotuje jak ma kaszel, najgorzej jest w nocy, śpi zazwyczaj na mnie, inaczej się dusi.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 22:19   #2416
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
ja z tych twardszych
Lena zostawała już u dziadków kilka dni, ostatnio 4 noce pod rząd.
wiem, że babcia zajmie się tak samo dobrze jak ja ( teściowa ma wiele wad ale jako babcia jest wspaniała




bardzo dobrze zrobiłaś



ja chyba nie znam nikogo kto korzystałby z takich usług. może by ciężko znaleźć zaufaną osobę.



biedactwo, zdrówka życzę.
Lena zawsze wymiotuje jak ma kaszel, najgorzej jest w nocy, śpi zazwyczaj na mnie, inaczej się dusi.
4 noce!!?!?! Wow!!!! Co robiłaś przez te noce? niewyobrażalne dla mnie tyle czasu bez dziecka

Henii też na mnie śpi właśnie. Dałam mu Nasivin soft, żeby gile nie spływały do gardła.
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 02:33   #2417
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ojej biedny Henio... Zdrówka dla niego.

To wychodze na sknere w kwestii płacenia ale to wychodzi dokładnie tyle ile ja sama zarabiam Maggie a Ty ile płacisz? I bardzo dobrze że wzięłas sobie pomoc. Ja też nie mam ochoty weekendu spedzac na pucowaniu mieszkanka, tym bardziej ze Tż średnio mi w tym pomaga.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 06:35   #2418
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cześć.
Gda dużo zdrówka dla Henia

My póki co nie mamy nikogo do sprzątania, ale jak się przeprowadzimy to na pewno kogoś będe musiała poszukać bo nie wyrobię.
Tylko właśnie mam nadzieje, że znajdę kogoś z polecenia bo tak to jakoś nie mam zaufania.

Wczoraj byliśmy z Jasiem na 60 urodzinach męża Niani. Jasiu Go uwielbia w kółko tylko Geniu i Geniu
Wytrzymał do 21 i padł
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 06:56   #2419
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Ale noc Ja 38,5, Henio 37,5. Tak mnie boli gardło, jakbym do krwi miała zdarte.

Dziewczyny, jak myślicie? Jeśli Heniowi wraca już 3 dni ciągle gorączka (taka do 37,5), to dać mi antybiotyk czy jeszcze poczekać?
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-18, 07:30   #2420
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale noc Ja 38,5, Henio 37,5. Tak mnie boli gardło, jakbym do krwi miała zdarte.

Dziewczyny, jak myślicie? Jeśli Heniowi wraca już 3 dni ciągle gorączka (taka do 37,5), to dać mi antybiotyk czy jeszcze poczekać?
Ja się za bardzo nie znam ale mała ta gorączka...

Moje dzieci dziś wstały o 6. A poszły spać o 21.30 i o 22.30 - to ostatnie to Bartuś w dzień się skubany wyspał to wieczorem balowal.
Ale na szczęście nic go nie bolało i nie płakał tak strasznie jak dzien wcześniej.

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 08:21   #2421
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Gda to na razie stan podgorączkowy. A oprócz tego coś się jeszcze dzieje?
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 08:34   #2422
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
4 noce!!?!?! Wow!!!! Co robiłaś przez te noce?
zgadnij

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale noc Ja 38,5, Henio 37,5. Tak mnie boli gardło, jakbym do krwi miała zdarte.

Dziewczyny, jak myślicie? Jeśli Heniowi wraca już 3 dni ciągle gorączka (taka do 37,5), to dać mi antybiotyk czy jeszcze poczekać?
to jeszcze nie gorączka. Lena przy zapaleniu gardła miała podwyższoną temperaturę do około tygodnia, podawałam 3-4 razy dziennie nurofen. jak to infekcja wirusowa to antybiotyk nic nie da.

zdrówka
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 09:47   #2423
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Gda to na razie stan podgorączkowy. A oprócz tego coś się jeszcze dzieje?
Byliśmy w piątek u lekarza i przepisała Augmentin z instrukcją, żeby mu dać jeśli gorączka przekroczy 38,5 albo jak będzie wracać niższa kilka dni.
Oprócz tego ma kaszel i zapalenie spojówek. Lekki katar.

Za to ja chyba będę musiała wziąć antybiotyk, bo mam tak zdarte gardło, że przełykać nie mogę. I ciągle mam 38,7 stopni. Po ibupromie wraca po 2-3 godzinach
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:31   #2424
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Pierwsza kupa w nocniku
Nie wiem tylko czy to bardziej sukces Ali czy nasz


Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
tak mówisz? to szukam
tylko skąd ją wziąć? a Wy skąd macie swoje panie?
Może masz jakąś sąsiadkę która chciałaby dorobić?

Cytat:
Napisane przez maggie123 Pokaż wiadomość
Przyznał Wam się, amialam nie pisać żebyście mnie za burzuja nie wzięły. Dziś była u mnie pierwszy razx pani do pomocy przy sprzataniu. Będzie przychodzić raz na miesiąc.
Powiem Wam, ze dziwnie mi z tym, ale szczególnie teraz jak będzie ladgnie i ciepło, wole żebyśmy czas we czwórkę spędzili a nie soboty na porządkach gruntownych, bo odkurzam, wycieram kurze, Piotr i pracuje co dwa dni.
I bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Dzisiaj pierwszy raz widziałam co to znaczy jak dziecko wymiotuje flegmą od kaszlu... Straszne
Biedny

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość
no właśnie, dzięki temu macie cudnego Henia! a my w ten sposób Giulie
A my 1 gratis

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
4 noce!!?!?! Wow!!!! Co robiłaś przez te noce? niewyobrażalne dla mnie tyle czasu bez dziecka
Nie pytaj
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Ale noc Ja 38,5, Henio 37,5. Tak mnie boli gardło, jakbym do krwi miała zdarte.

Dziewczyny, jak myślicie? Jeśli Heniowi wraca już 3 dni ciągle gorączka (taka do 37,5), to dać mi antybiotyk czy jeszcze poczekać?
Poczekaj,jak nie będzie poprawy jutro do lekarza,może to zapalenie gardła?

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Za to ja chyba będę musiała wziąć antybiotyk, bo mam tak zdarte gardło, że przełykać nie mogę. I ciągle mam 38,7 stopni. Po ibupromie wraca po 2-3 godzinach
Ty może anginę masz?

Dobry!
Wczoraj mi czorty powyrywały większośc klawiszy z laptopa
mam dość,gdzie oni nie wlezą.....
Dziś jest mega ciepło chyba z 25 stopni
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 10:37   #2425
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość



Może masz jakąś sąsiadkę która chciałaby dorobić?


I bardzo dobrze


Biedny


A my 1 gratis


Nie pytaj

Poczekaj,jak nie będzie poprawy jutro do lekarza,może to zapalenie gardła?


Ty może anginę masz?

Dobry!
Wczoraj mi czorty powyrywały większośc klawiszy z laptopa
mam dość,gdzie oni nie wlezą.....
Dziś jest mega ciepło chyba z 25 stopni
Dziś mnie teściu zbada i Henia też, zobaczymy co powie.

Tatuś odwiózł go do dziadków i mam trochę laby
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 15:32   #2426
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

hejka nareszcie koniec wody w suterynie......
miejmy nadzieje że już nie edzie takiej zlewy bo obora i stodola byly zalane i grządki mi zmyło... a u moich rodziców grad wszystko zniszczył tragedia
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 16:07   #2427
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kajaja Pokaż wiadomość
hejka nareszcie koniec wody w suterynie......
miejmy nadzieje że już nie edzie takiej zlewy bo obora i stodola byly zalane i grządki mi zmyło... a u moich rodziców grad wszystko zniszczył tragedia
ojej, współczuję.. a skąd Ty jesteś, bo widzę że województwo to samo

A ja właśnie poczyniłam zakupy, a mianowicie zakupiłam nosidło womar te co Anesh polecała - od kiedy mogę Bartusia w nie zapakować?

No i kupiłam jeszcze słynną szczotkę TT, bo przecież mam już taaakie długie włosy
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 16:23   #2428
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
ojej, współczuję.. a skąd Ty jesteś, bo widzę że województwo to samo

A ja właśnie poczyniłam zakupy, a mianowicie zakupiłam nosidło womar te co Anesh polecała - od kiedy mogę Bartusia w nie zapakować?

No i kupiłam jeszcze słynną szczotkę TT, bo przecież mam już taaakie długie włosy
jak będzie trzymał sztywno główkę, więc najwcześniej za kilka miesięcy.
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 17:00   #2429
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Za kilka miesięcy to ja myślę że on będzie siedział nie wiem jakie kilka masz na myśli? Bo główkę sztywno to już chyba w 3 będzie trzymał nie?

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 17:44   #2430
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Wątek ósmy zaczynamy, coraz więcej dzieci mamy :) Mama IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Za kilka miesięcy to ja myślę że on będzie siedział nie wiem jakie kilka masz na myśli? Bo główkę sztywno to już chyba w 3 będzie trzymał nie?

Wysłane z mojego GT-I8190 za pomocą Tapatalk 2
W nosidle można dopiero wtedy jak dziecko siedzi... A które to nosidło?
gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-20 19:07:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.