oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-10, 17:08   #1
13021977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 6

oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii


W kategorii :zapachy damskie są zgłoszone wody toaletowe Oriflame i dezodoranty perfumowane tej samej linii, to jest niezgodne z regulaminem. Po pierwsze dezodorant perfumowany o zapachu X pachnie zazwyczaj tak samo jak woda toaletowa o zapachu X, więc jaki to ma sens? Po drugie trwałość i rozwijanie się an skórze zapachów firmy Oriflame pozostawia wiele do życzenia, a poza tym osoby(domyślam się , e konsultantki) które zgłaszają te produkty wcale ich nie oceniają, więc produkt jest zgłoszony i tak sobie tkwi, i nikt nie ma zamiaru tego oceniać. Ja oceniłam wodę Eclat, ale nie widzę sensu oceniania dezodorantu Eclat który też jest zgłoszony, prosze o interwencję. Dzięki
13021977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-10, 18:31   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii

Ale czemuż to? Ja jestem za zostawieniem tego tak jak jest; „Po drugie trwałość i rozwijanie się an skórze zapachów firmy Oriflame pozostawia wiele do życzenia” – to tylko Twoje spostrzeżenia, może ktoś ma inne? Dlaczego akurat mówisz że trzeba usunąć tylko oriflame, a nie np. avon? Ee, ja jakbym chciała kupić dezodorant oriflame to bym nie skakała po wodach a bym zerknęła na dezodorant, zresztą zauważ że dezodoranty mają również za zadanie chronić przed poceniem się, a wody stworzono po to żeby dawały zapach.

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 07:14   #3
13021977
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 6
Re: oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii

powtarzam jeszcze raz: bo to jest niezgodne z regulaminem, na antyperspiranty jest inna kategoria gdzie można je zgłaszać i oceniać.W kategorii zapachy daskie pisze: Perfumy, wody perfumowane, toaletowe (również aromaterapeutyczne i odświeżające), za wyjątkiem antyperspirantów! i dezodorantów zapachowych !
To moim skromnym zdaniem jasne, prawda? Za wyjatkiem.
Poza tym pomyśl, kto zgłasza i ocenia ten sam zapach np. Dune jako wodę perfumowaną, toaletową, dezodorant perfumowany.. kompletny bezsens!! Zapach to zapach.
Chyba że woda toaletowa i dezodorant perfumowany pachną inaczej, to wtedy budzi jednak niepokój co do jakości produktów..
A dlaczego wybrałam Oriflame? Bo akurat przeczytałam oceny kosmetyków tej firmy. Nie chcę żadnych sugestii odnosnie nagonki na tą firmę, bo lubię niektóre kosmetyki Oriflame. Ocen Avonu nie czytałam, więc nie wiem co jest zgłoszone. Piszę o tym co mnie interesuje i co mnie uderzyło , przecież nie bedę przeglądać całej kategoriiPozdrawiam
13021977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 09:19   #4
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii

aaaaaaaaaaaaaaaaach! Nareszcie zrozumiałam o co Ci chodzi! No wiec, to faktycznie pomyłka albo co, bo ten dezodorant chyba powinien być w innej kategorii, ot co. Jak Zło przeniesie do dezodorantów i antyperspirantow to wtedy będzie dobrze i będzie można ocenić, a zapach to zapach ale cóż skoro firma wypuszcza wodę toaletową, perfumowaną (te dwie rzeczy przecież się różnią, co? ) i dezodorant to ma w tym jakiś cel...

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:07   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii

basiaplewik napisał(a):
> W kategorii :zapachy damskie są zgłoszone wody toaletowe Oriflame i dezodoranty perfumowane tej samej linii, to jest niezgodne z regulaminem. Po pierwsze dezodorant perfumowany o zapachu X pachnie zazwyczaj tak samo jak woda toaletowa o zapachu X,

Całkowita racja : dezodorant to środek higieny, nie perfuma
Niestety - ze względów technicznych nie ma możliwości przenoszenia produktów z kategorii "zapachy" do kategorii z kosmetykami pielęgnacyjnymi
Jedyne co można zrobić - to usunąć nieprawidłowe zgłoszenia ..
... i tak też się stało: wszystkie dezodoranty Oriflame zgłoszone do kategorii "zapachy" zostały usunięte {żaden nie był oceniony, pomimo 3 miesięcznej obecności w katalogu .. ]
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:14   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii

maga napisał(a):
> Jedyne co można zrobić - to usunąć nieprawidłowe zgłoszenia ..

Tasaczek carry on...

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-06, 20:24   #7
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: oceny perfum i dezodorantów z tej samej serii

BabciaWeatherwax napisał(a):

> Tasaczek carry on...

Ano zrobione ... ffuj mokra robota to nie jest zajęcie dla kobiety
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.