Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-02, 20:36   #4231
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dawaj !
U mnie tez stresu dużo , niestety
Beatko trzymaj się, przykro mi to słyszeć.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-02, 21:39   #4232
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Beatko trzymaj się, przykro mi to słyszeć.
Dziekuje

Moze jakas kawka ?
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 00:05   #4233
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziewczyny, mam mały problem. Chyba. Złożyłam zamówienie online (bez żadnych promocji) w Sephorze. W czasie kiedy je realizowano kupiłam ten sam produkt stacjonarnie (z rabatem) i chce zwrócić ten kupiony online. I tu mam problem -》nie został dołączony do paczki paragon a chce zwrócić w perfumerii, która jutro odwiedzę.

Czy koniecznie muszę mieć paragon skoro na moim sephory widnieje ta transakcja?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 07:24   #4234
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;79343556]Witam szanowne panie . Kilka miesiecy mnie nie bylo. Cos sie dzialo ciekawego? Jakies nowe hity?[/QUOTE]

James
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 11:05   #4235
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dawaj !
U mnie tez stresu dużo , niestety
Kupuje tradycyjnie mega duzo, ale tylko kilka rzeczy jest naprawde godnych uwagi.

Lotion P50 Biologique Recherche. To mazidlo z kwasami, niacynamidem i mnostwem innych skladnikow. Widze, ze cos delikatnie drgnelo z przebarwieniami (wczesniej nigdy nic nie pomoglo), do tego dobrze dziala na pory. Uzywam jak serum, nie tonik. Po tym lotionie nakladam zazwyczaj albo Retimax (polecam), albo maske Drink Up Origins (polecam, choc smierdzi plastikiem), albo maske Wild Rose Korres (tez polecam, nie polecam za to olejku z tej serii). Lotionu uzywam tylko na noc. Brzydko pachnie (to chyba niacynamid) w momencie nakladania, a potem juz jest ok.

Jak szukasz ladnej czerwonej szminki to polecam swiateczna kolekcje Chanel. Wyszly cztery czerwienie (cieplak, cieplako-neutral, neutral i zimny odcien). Dwa Allure i dwa Allure Velvet. Ja mam zimna Allure Velvet, ale jak to u Chanel kolo matu to nie stalo. Bardzo jestem zadowolona, odcien piekny i nie jest to typowa oklepana czerwien, ktorych mam 10. Do tego opakowanie jest czerwone a nie czarne. Slicznie wyglada.

Odzywka Davines Love Smooth (ta fioletowa). Od czerwca uzywam praktycznie codziennie. Mam paskudne wlosy: miekkie jak u malego dziecka, bardzo lekkie i przy najlzejszym podmuchu wiatru fruwaja na wszystkie strony. Do tego koncowki lubia sie kruszyc (wlosy sa bardzo miekkie i delikatne) i krusza sie od kontaktu z poduszka, marynarka etc. Odzywka bardzo dobrze nawilza i delikatnie je dociaza (nie obciaza). Dla porownania, kupilam odzywke Aussie 3 minutes Miracle i nie zrobila zupelnie nic.

Kemon szampon Bellessere - moja milosc od sierpnia. Bardzo delikatny dla mojej skory glowy, nie podraznia i nie wysusza (mi wszystko skore glowy wysusza i podraznia lub uczula powodujac ranki). Od sierpnia krew mi leciala tylko raz, co chyba stanowi zyciowy rekord.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
james , gdzie byłaś jak Cię nie było ?
Pytanie gdzie mnie nie bylo . Albo siedze po 300h w miesiacu w robocie, albo wyjezdzam sluzbowo i pracuje za granica. Juz mam dosc powoli :/.

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
James

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2017-12-03 o 11:13
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 12:08   #4236
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Witam szanowne panie . Kilka miesiecy mnie nie bylo. Cos sie dzialo ciekawego? Jakies nowe hity?

U mnie więcej rozczarowań niż hitów, przeważa przyzwoitość .
Zadowolona jestem (jak na razie ) jedynie z nowej prostownicy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-steampod.html
Mam nowszą wersję, z pomarańczowymi elementami.
Efekt po użyciu bardzo mi odpowiada. Minusem są dla mnie jedynie dość duże gabaryty urządzenia (jest to jednak wersja do salonów fryzjerskich).

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dostałam bon urodzinowy i nie mam pomysła na co go wydać w Sepho... Poratujcie siostry - co do 150 zł fajnego, z nowości może jakichś, tam wybrać? Pierwszy raz tak mnie zatkało, stacjonarnie pewnie coś bym wybrała, ale nie mam czasu całkiem na łażenie po centrach hadlowych. Ktoś coś doradzi?????
Parę miesięcy temu miałam ten sam dylemat i ostatecznie, nie mając już pomysłów, kupiłam takie "cuś":
http://www.sephora.pl/Wlosy/Akcesori...ugich/P3008011
Moim zdaniem włosy po użyciu tego ręcznika faktycznie szybciej wysychają, ale jak dla mnie on jakiś trochę za mały był, no i końcu uznałam, że wygodniej mi z turbanem, więc kupiłam to:
http://www.sephora.pl/Wlosy/Akcesori...losow/P3008012
Mam długie włosy, grube, choć obecnie niezbyt gęste (od lat wypadają mi na potęgę) i po 15 minutach w tym turbanie na pewno są bardziej suche, niż po innym ręczniku.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dawaj !
U mnie tez stresu dużo , niestety
Niefajnie . Oby skończył się szybko ten stan .
U mnie to samo, ale bywało jeszcze gorzej, więc nie narzekam.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Jak szukasz ladnej czerwonej szminki to polecam swiateczna kolekcje Chanel. Wyszly cztery czerwienie (cieplak, cieplako-neutral, neutral i zimny odcien). Dwa Allure i dwa Allure Velvet. Ja mam zimna Allure Velvet, ale jak to u Chanel kolo matu to nie stalo. Bardzo jestem zadowolona, odcien piekny i nie jest to typowa oklepana czerwien, ktorych mam 10. Do tego opakowanie jest czerwone a nie czarne. Slicznie wyglada.
Widziałam je na Temptalii i spodobały mi się ze 3 kolory, ale słocze Kryśki są dla mnie mało miarodajne. Wstępnie obstawiłam chyba no. 2 (kurczę, teraz nawet nie pamiętam), a Ty jaki masz odcień?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 12:19   #4237
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Dziekuje Dziewczyny
Steskilam sie za Wami
Malo kto tu juz zagląda chyba, Elizka sie odezwala i Jelonki
Co porabiacie ?

U mnie stres pracowy, bywaja gorsze rodzaje stresu, co niestety bylo mi dane poznać wiec ten nie z tych najgorszych i mam nadziję przejsciowy
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 12:37   #4238
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;79380006]Kupuje tradycyjnie mega duzo, ale tylko kilka rzeczy jest naprawde godnych uwagi.

Lotion P50 Biologique Recherche. To mazidlo z kwasami, niacynamidem i mnostwem innych skladnikow. Widze, ze cos delikatnie drgnelo z przebarwieniami (wczesniej nigdy nic nie pomoglo), do tego dobrze dziala na pory. Uzywam jak serum, nie tonik. Po tym lotionie nakladam zazwyczaj albo Retimax (polecam), albo maske Drink Up Origins (polecam, choc smierdzi plastikiem), albo maske Wild Rose Korres (tez polecam, nie polecam za to olejku z tej serii). Lotionu uzywam tylko na noc. Brzydko pachnie (to chyba niacynamid) w momencie nakladania, a potem juz jest ok.

Jak szukasz ladnej czerwonej szminki to polecam swiateczna kolekcje Chanel. Wyszly cztery czerwienie (cieplak, cieplako-neutral, neutral i zimny odcien). Dwa Allure i dwa Allure Velvet. Ja mam zimna Allure Velvet, ale jak to u Chanel kolo matu to nie stalo. Bardzo jestem zadowolona, odcien piekny i nie jest to typowa oklepana czerwien, ktorych mam 10. Do tego opakowanie jest czerwone a nie czarne. Slicznie wyglada.

Odzywka Davines Love Smooth (ta fioletowa). Od czerwca uzywam praktycznie codziennie. Mam paskudne wlosy: miekkie jak u malego dziecka, bardzo lekkie i przy najlzejszym podmuchu wiatru fruwaja na wszystkie strony. Do tego koncowki lubia sie kruszyc (wlosy sa bardzo miekkie i delikatne) i krusza sie od kontaktu z poduszka, marynarka etc. Odzywka bardzo dobrze nawilza i delikatnie je dociaza (nie obciaza). Dla porownania, kupilam odzywke Aussie 3 minutes Miracle i nie zrobila zupelnie nic.

Kemon szampon Bellessere - moja milosc od sierpnia. Bardzo delikatny dla mojej skory glowy, nie podraznia i nie wysusza (mi wszystko skore glowy wysusza i podraznia lub uczula powodujac ranki). Od sierpnia krew mi leciala tylko raz, co chyba stanowi zyciowy rekord.



Pytanie gdzie mnie nie bylo . Albo siedze po 300h w miesiacu w robocie, albo wyjezdzam sluzbowo i pracuje za granica. Juz mam dosc powoli :/.



[/QUOTE]

szampon zapisuję
kiedyś polecałaś szampony Giovanni, ale ja nie mam kłopotów z włosami, wiec nie miałam motywacji do zamawiania szamponów z zagranicy, ale jak zobaczyłam w TKMaxx to wzięłam bez wahania i jest to mój ulubiony szampon - pierwszy i jedyny, który domywa mi włosy i nie pozostawia ich splątanych - więc dziękuję za polecenie
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 12:41   #4239
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Mnie tez szampon najbardziej zaintersowal. Giovanni mi akurat nie bardzo podeszly, ale Living proof juz tak, tez z polecenia Jamesa
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 12:57   #4240
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie tez szampon najbardziej zaintersowal. Giovanni mi akurat nie bardzo podeszly, ale Living proof juz tak, tez z polecenia Jamesa

Living Proof też lubię, ale głównie do stylizacji
http://hair2go.pl/pl/p/Living-proof-...rayu-148ml/360
http://hair2go.pl/pl/p/Living-proof-...jaca-118ml/352
http://hair2go.pl/pl/p/Living-proof-...do-48h-57g/354
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 14:20   #4241
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
:hi
Parę miesięcy temu miałam ten sam dylemat i ostatecznie, nie mając już pomysłów, kupiłam takie "cuś":
http://www.sephora.pl/Wlosy/Akcesori...ugich/P3008011
Moim zdaniem włosy po użyciu tego ręcznika faktycznie szybciej wysychają, ale jak dla mnie on jakiś trochę za mały był, no i końcu uznałam, że wygodniej mi z turbanem, więc kupiłam to:
http://www.sephora.pl/Wlosy/Akcesori...losow/P3008012
Mam długie włosy, grube, choć obecnie niezbyt gęste (od lat wypadają mi na potęgę) i po 15 minutach w tym turbanie na pewno są bardziej suche, niż po innym ręczniku.
Dzięki kochana ., fajne te turbany i ręczniki!
W międzyczasie kilknęłam już, przy okazji odkryłam, że wbrew temu, co jest napisane na bonie uro, można nim zapłacić za dwa produkty Wzięłam krem do mycia buzi, ze Skinfood, Black Sugar Perfect Cleansing Cream oraz pędzel do rozświetlaczy z Zoewy, wyszło niewiele ponad 150 zł razem, wpisałam kod z bonu i dopłaciłam do zamówienia całe 5 zł . Takie zakupy to mi się podobają!
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 14:33   #4242
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki kochana ., fajne te turbany i ręczniki!
W międzyczasie kilknęłam już, przy okazji odkryłam, że wbrew temu, co jest napisane na bonie uro, można nim zapłacić za dwa produkty Wzięłam krem do mycia buzi, ze Skinfood, Black Sugar Perfect Cleansing Cream oraz pędzel do rozświetlaczy z Zoewy, wyszło niewiele ponad 150 zł razem, wpisałam kod z bonu i dopłaciłam do zamówienia całe 5 zł . Takie zakupy to mi się podobają!
Fajnie, że wybrałaś sobie coś za bon
Chociaż tyle z bycia Goldem
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 14:48   #4243
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Widziałam je na Temptalii i spodobały mi się ze 3 kolory, ale słocze Kryśki są dla mnie mało miarodajne. Wstępnie obstawiłam chyba no. 2 (kurczę, teraz nawet nie pamiętam), a Ty jaki masz odcień?
Ja mam no. 3. Co do swatchy to w sieci nie widzialam nic zblizonego do rzeczywistosci. Z drugiej strony ja dokonywalam wyboru przy douglasowych zarowkach, wiec tez nie lepiej. Na wszelki wypadek wlaczylam latarke w Iphonie, zeby lepiej zobaczyc odcienie i tym sposobem sie upewnilam, ze no. 3 bedzie dla mnie najlepszy.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
szampon zapisuję
kiedyś polecałaś szampony Giovanni, ale ja nie mam kłopotów z włosami, wiec nie miałam motywacji do zamawiania szamponów z zagranicy, ale jak zobaczyłam w TKMaxx to wzięłam bez wahania i jest to mój ulubiony szampon - pierwszy i jedyny, który domywa mi włosy i nie pozostawia ich splątanych - więc dziękuję za polecenie


Ja Giovanni odstawilam dawno temu, bo zakochalam sie w Living Proof. Niestety jakis rok temu ich szampony zaczely mi podrazniac skore glowy (nie wiem czemu, bo przed dlugi czas wszystko bylo okej). Przechodzilam pozniej faze na Davinesa i wykupilam chyba wszystko, co mieli. Teraz zatrzymalam sie na Kemonie i ten szampon, o ktorym pisalam wyzej bardzo sobie chwale.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie tez szampon najbardziej zaintersowal. Giovanni mi akurat nie bardzo podeszly, ale Living proof juz tak, tez z polecenia Jamesa


Mnie produkty do stylizacji wlosow nie podeszly, ale z drugiej strony dla mnie ciezko cos znalezc. Wszystko w wiekszych lub mniejszym stopniu mnie podraznia lub zlepia wlosy. Myslalam chociaz, ze olejek z Living Proof mi przypasuje, ale za tlusty i za malo odzywczy. Olejek Moroccan Oil za to bardzo lubie. Znasz?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 15:24   #4244
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez _GlamourGirl_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny który puder z Maca polecacie? Teraz jest -20% w douglas więc myślałam żeby sobie jakiś sprawić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Next to nothing ale to nie jest matujący puder, jeśli szukasz matu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 16:04   #4245
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;79384426]



Ja Giovanni odstawilam dawno temu, bo zakochalam sie w Living Proof. Niestety jakis rok temu ich szampony zaczely mi podrazniac skore glowy (nie wiem czemu, bo przed dlugi czas wszystko bylo okej). Przechodzilam pozniej faze na Davinesa i wykupilam chyba wszystko, co mieli. Teraz zatrzymalam sie na Kemonie i ten szampon, o ktorym pisalam wyzej bardzo sobie chwale.







Mnie produkty do stylizacji wlosow nie podeszly, ale z drugiej strony dla mnie ciezko cos znalezc. Wszystko w wiekszych lub mniejszym stopniu mnie podraznia lub zlepia wlosy. Myslalam chociaz, ze olejek z Living Proof mi przypasuje, ale za tlusty i za malo odzywczy. Olejek Moroccan Oil za to bardzo lubie. Znasz?[/QUOTE]

ja własnie nie lubię olejków, moze zwyczajnie nie mam szczęścia i kiedyś coś dla siebie znajdę, mój małż używa olejków, a mi one przyspieszają przetłuszczanie, ja właśnie lubię lekko usztywniające i nazwijmy to pudrowo-wysuszające preparaty
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 18:41   #4246
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziekuje Dziewczyny
Steskilam sie za Wami
Malo kto tu juz zagląda chyba, Elizka sie odezwala i Jelonki
Co porabiacie ?

U mnie stres pracowy, bywaja gorsze rodzaje stresu, co niestety bylo mi dane poznać wiec ten nie z tych najgorszych i mam nadziję przejsciowy
oby ten stres jak najszybciej minął.

Mało kupuję, głównie już sprawdzone produkty, a że kusicielki są mało aktywne, to nawet nie mam nowych chciejstw



Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Mnie tez szampon najbardziej zaintersowal. Giovanni mi akurat nie bardzo podeszly, ale Living proof juz tak, tez z polecenia Jamesa
Giovanni też nie dla mnie, natomiast Living proof texture mist uwielbiam, zawsze mam co najmniej jedną sztukę w zapasie , krem Amp2 też lubię, a kuracji phd5 nie próbowałam - może to jest jakiś pomysł na zakupy
Z pielęgnacji do włosów bardzo mi służą szampony i odżywki Kevin Murphy, tylko cena jest wysoka, ale choć są bardzo wydajne. Mam wrażenie, że od czasu jak je stosuję mniej wypadają mi włosy, a na pewno skóra głowy nie ma żadnych podrażnień, zero swędzenia, łupieżu itp.
A olejek do włosów bardzo lubię ten
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 18:45   #4247
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Zadowolona jestem (jak na razie ) jedynie z nowej prostownicy:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-steampod.html
Mam nowszą wersję, z pomarańczowymi elementami.
Efekt po użyciu bardzo mi odpowiada. Minusem są dla mnie jedynie dość duże gabaryty urządzenia (jest to jednak wersja do salonów fryzjerskich).
Jeju, Ola - kamień spadł mi z serca, że jednak jesteś zadowolona
Powiedz mi tylko, czy uzywasz tego ich kremu i olejku?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 18:58   #4248
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

ahoj
ja ostatnio przegladajac jakas gazetke natrafilam na stylizacje pod prysznic Living Proof, kupila male opakowanie.
Poki co nie jest zle ale bujnych wlosow to nie mam troche sa uniesione ale spodziewalam sie troszke fal zwlaszcza ze mam tendecje ale niestety.
moze za bardzo splukuje? sama nie wiem.
Niestety swedzi mnie troche glowa, po Phenome jest cudownie ale nie moge wlosow rozczesac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 22:19   #4249
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Dziekuje Dziewczyny
Steskilam sie za Wami
Malo kto tu juz zagląda chyba, Elizka sie odezwala i Jelonki
Co porabiacie ?

U mnie stres pracowy, bywaja gorsze rodzaje stresu, co niestety bylo mi dane poznać wiec ten nie z tych najgorszych i mam nadziję przejsciowy

Forum nie jest już takie jak kiedyś. Pamiętam czasy gdy siedziałam na nim po 2 godziny żeby nadrobić zaległości na ulubionych wątkach .

Kupiłam sobie szminkę: https://www.patmcgrath.com/products/...rance-lipstick w kolorze 1995. Chyba na dniach wróciła na strone, bo już myślałam czy z amazona nie zamawiać. Koszt przesyłki to przegięcie - 25$.

Kosmetycznie to w tym miesiącu chyba tylko na mac stacjonarnie na coś zapoluje. Liczę na -20% po Świętach. Z sephora kusi kilka rzeczy, ale mam tyle make upu że w tym tonę. Pielęgnacji z reszta też. A ostatnio byłam jeszcze w Warszawie na targach kosmetyków naturalnych. I parę rzeczy też wpadło...
Na wyprzedaży skupię się na ubraniach i dodatkach, ale też bez szaleństw. Kilka rzeczy już wybrałam i będę czekała na zniżki. Mam nadzieje że mango wystartuje z wcześniejsza zniżką, ale znając życie to to co chce przejdzie do nowej kolekcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-03, 22:24   #4250
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;79384426]Ja mam no. 3. Co do swatchy to w sieci nie widzialam nic zblizonego do rzeczywistosci. Z drugiej strony ja dokonywalam wyboru przy douglasowych zarowkach, wiec tez nie lepiej. Na wszelki wypadek wlaczylam latarke w Iphonie, zeby lepiej zobaczyc odcienie i tym sposobem sie upewnilam, ze no. 3 bedzie dla mnie najlepszy[/QUOTE]
Dzięki
Właśnie waham się między no. 2 a no. 3, bo na każdym zdjęciu inaczej te odcienie wyglądają.
Chyba muszę osobiście zobaczyć. Mam nadzieję, że nim dotrę do cywilizacji, to nie zostaną wyprzedane

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Jeju, Ola - kamień spadł mi z serca, że jednak jesteś zadowolona
Powiedz mi tylko, czy uzywasz tego ich kremu i olejku?
Jestem
Włosy prostują się szybciej, mniej ich wyrywam, są gładsze i efekt jest trwalszy - czego chcieć więcej
Minusy są dwa - cena i nieco mała poręczność.
Prostownicy używam na przemian z kremem do włosów grubych i serum (czy tam olejkiem) na końcówki i uwrażliwione miejsca. Z kosmetyków też jestem zadowolona. Olejek stosuję punktowo, krem na całe włosy i chyba po kremie mam większy połysk .

A Ty nadal jesteś zadowolona?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 23:34   #4251
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Po świętach w douglas w zeszłych latach chyba był rabat -30%, w sephorze też jest taka akcja?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 05:01   #4252
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Po świętach w douglas w zeszłych latach chyba był rabat -30%, w sephorze też jest taka akcja?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
w Sephorze bylo chyba -25%
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 07:30   #4253
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jestem
Włosy prostują się szybciej, mniej ich wyrywam, są gładsze i efekt jest trwalszy - czego chcieć więcej
Minusy są dwa - cena i nieco mała poręczność.
Prostownicy używam na przemian z kremem do włosów grubych i serum (czy tam olejkiem) na końcówki i uwrażliwione miejsca. Z kosmetyków też jestem zadowolona. Olejek stosuję punktowo, krem na całe włosy i chyba po kremie mam większy połysk .

A Ty nadal jesteś zadowolona?
Bardzo!
Moje włosy są puszące, a po tej prostownicy są gładkie i proste od mycia do mycia.
Tylko jak użyje kremu i olejku to jest za dużo...
Ale coś czuję, że używam tego za dużo.
Mam nadzieję, że w końcu zapuszczę sobie włosy
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 09:38   #4254
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Bardzo!
Moje włosy są puszące, a po tej prostownicy są gładkie i proste od mycia do mycia.
Tylko jak użyje kremu i olejku to jest za dużo...
Ale coś czuję, że używam tego za dużo.
Mam nadzieję, że w końcu zapuszczę sobie włosy
To mamy tak samo
Ja albo myję włosy, daję zwykłą odżywkę do spłukiwania, a olejek nakładam potem tylko na suche włosy, na końcówki, albo po umyciu włosów szamponem aplikuję krem na całą długość podsuszonych ręcznikiem włosów, suszę je i prostuję, nie nakładając niczego więcej.
Myślę, że użycie i kremu i olejku faktycznie może zbyt obciążyć włosy.

Słyszałam, że ta prostownica faktycznie ułatwia zapuszczanie włosów, bo przy prostowaniu steampodem nie kruszą się końcówki .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 12:22   #4255
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Myślicie, że zrobią boxa w sepho na mikołaja?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 15:35   #4256
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

dziewczyny czym się różni ta baza od tej

tylko "świątecznym" opakowaniem?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 18:19   #4257
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Ta pierwsza ma jeden odcień a druga 3 i lepsze opinie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 15:39   #4258
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Czytałam, ze przyjęto nowe regulacje w sprawie vatu. Ma byc zniesiony próg 22 euro wolnych od vatu dla przesyłek spoza UE i vat ma byc doliczany za kazdym razem...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 20:38   #4259
aprilrain
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 542
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Chyba zachorowałam na paletę Hudy Desert Dusk...a tak się broniłam. Chcę ją!
aprilrain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 21:53   #4260
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XV

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Myślicie, że zrobią boxa w sepho na mikołaja?
We francuskiej byl w ten weekend, dzis dostalam i bardzo mi sie podoba perfumy i kolorowka, czyli to co lubie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-13 21:41:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.