Kosmetyki M.A.C. cz. 12 - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-06, 10:56   #1171
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mac zmienił w końcu u nas strone na taka, jak wszędzie za granicą, dla mnie to mało przejrzyste i chodzi powoli
btw, kolekcja swiateczna juz na stronie. Nawet nie dali drozszych szminek, za to pojedyncze cienie ze swiatecznej to rozbój
Zgadzam się. Początkowo myślałam, aby na lookfantastic coś kupić, bo jest taniej, ale chyba odpuszczam wszystko. Kolekcja mnie nie porwała, a szkoda, bo lubię świąteczne błyskotki.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 11:15   #1172
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mac zmienił w końcu u nas strone na taka, jak wszędzie za granicą, dla mnie to mało przejrzyste i chodzi powoli
btw, kolekcja swiateczna juz na stronie. Nawet nie dali drozszych szminek, za to pojedyncze cienie ze swiatecznej to rozbój
paskudny jest ten nowy układ
cieszyłam się, że u nas tak długo była stara wersja
zniechęca mnie to ogólnie do buszowania

poza tym nie ma mojej szminki co chciałam zamówić, mam nadzieję, że dołożą bo co to ma być
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2018-11-06 o 11:15 Powód: literówka
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 11:18   #1173
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Początkowo myślałam, aby na lookfantastic coś kupić, bo jest taniej, ale chyba odpuszczam wszystko. Kolekcja mnie nie porwała, a szkoda, bo lubię świąteczne błyskotki.
Na look w sumie na jedno wychodzi, bo o ile cienie maja tańsze, to szminki droższe.
Po zdjęciach mnie tez nijak nie porwała, co pisałam ale poszłam zmacac stacjo i rozswietlacz mnie dosłownie wgniótł w glebe

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
paskudny jest ten nowy układ
cieszyłam się, że u nas tak długo była stara wersja
zniechęca mnie to ogólnie do buszowania

poza tym nie ma mojej szminki co chciałam zamówić, mam nadzieję, że dołożą bo co to ma być
Też cieszyłam sie ze u nas stara wersja
Szukac sie odechciewa, fakt.

A która szminka?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-11-06 o 11:16
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 11:21   #1174
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Początkowo myślałam, aby na lookfantastic coś kupić, bo jest taniej, ale chyba odpuszczam wszystko. Kolekcja mnie nie porwała, a szkoda, bo lubię świąteczne błyskotki.
myślałam też o tym rozświetlaczu co jest podobny do cienia Stylishly Merry z poprzedniej świątecznej, ale odpuszczam, chyba zbyt brokatowy. Cień zbyłam bo mnie doprowadzały do szału te drobiny

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na look w sumie na jedno wychodzi, bo o ile cienie maja tańsze, to szminki droższe.
Po zdjęciach mnie tez nijak nie porwała, co pisałam ale poszłam zmacac stacjo i rozswietlacz mnie dosłownie wgniótł w glebe

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------



Też cieszyłam sie ze u nas stara wersja
Szukac sie odechciewa, fakt.

A która szminka?
rozświetlacz ?? który ? bo jeden już skreśliłam z listy ale może zbyt pochopnie

nie no wolnaaa ta strona

szminka A wink of pink
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 11:30   #1175
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

rozświetlacz ?? który ? bo jeden już skreśliłam z listy ale może zbyt pochopnie

nie no wolnaaa ta strona

szminka A wink of pink
Ten, co odpusciłas
Niestety, zadne zdjecia, filmiki nie oddadza jego uroku na twarzy, jak wczoraj maznełam sie nim po rece, a potem na poliki to po prostu przepadałam na amen Jest obłędny i urokliwy, na dodatek duochrome i nie ma zadnego brokatu na twarzy jest urywajaca siedzenie tafla
Cienie tez sa mocne, a nie wygladaja w necie na takie
I czerwona szminka mnie uwiodła równiez na zywo I to na szczescie tyle z zachwytów
Faktycznie nie ma wszystkich szminek
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 11:52   #1176
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ten, co odpusciłas
Niestety, zadne zdjecia, filmiki nie oddadza jego uroku na twarzy, jak wczoraj maznełam sie nim po rece, a potem na poliki to po prostu przepadałam na amen Jest obłędny i urokliwy, na dodatek duochrome i nie ma zadnego brokatu na twarzy jest urywajaca siedzenie tafla
Cienie tez sa mocne, a nie wygladaja w necie na takie
I czerwona szminka mnie uwiodła równiez na zywo I to na szczescie tyle z zachwytów
Faktycznie nie ma wszystkich szminek
czyli jednak jest piękny
ehhh a myślałam, że jednak zminimalizuje zakupy
no jak bez brokatu itp to super bo jednak mocno drobinowe formuły takie wręcz "gruboziarniste "zaczęły mnie strasznie irytować a kiedyś nawet lubiłam. Wniosek jedny, chyba się starzeję
lubię duochromy
no nic będę musiała jeszczę raz go przemyśleć
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 11:57   #1177
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na look w sumie na jedno wychodzi, bo o ile cienie maja tańsze, to szminki droższe.
Po zdjęciach mnie tez nijak nie porwała, co pisałam ale poszłam zmacac stacjo i rozswietlacz mnie dosłownie wgniótł w glebe
Może jak będę w okolicy too popatrzę, bo liczyłam na coś fajnego do ust, a tutaj lipa.
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram

Edytowane przez Aniia91
Czas edycji: 2018-11-06 o 12:30
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 12:34   #1178
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
czyli jednak jest piękny
ehhh a myślałam, że jednak zminimalizuje zakupy
no jak bez brokatu itp to super bo jednak mocno drobinowe formuły takie wręcz "gruboziarniste "zaczęły mnie strasznie irytować a kiedyś nawet lubiłam. Wniosek jedny, chyba się starzeję
lubię duochromy
no nic będę musiała jeszczę raz go przemyśleć
Niestety moim zdaniem jest obłędny
A tez po zdjeciach nie podobał mi sie, jednak robia teraz takie rzeczy, które uchwycic czymkolwiek graniczy z cuden i tylko na zywo widać ta wyjatkowość
U mnie to i tak nieźle, bo tylko szminke obstawiałam z tej kolekcji, a ostatecznie 3 rzeczy mi sie spodobały
Set pedzli mogłabym tez tradycyjnie przytulic, ale to juz na jakiejs goodbye albo sale, nie ma sensu przepłacac, skoro potem tyle rzeczy mozna w D taniej kupić po swietach.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 19:02   #1179
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety moim zdaniem jest obłędny
A tez po zdjeciach nie podobał mi sie, jednak robia teraz takie rzeczy, które uchwycic czymkolwiek graniczy z cuden i tylko na zywo widać ta wyjatkowość
U mnie to i tak nieźle, bo tylko szminke obstawiałam z tej kolekcji, a ostatecznie 3 rzeczy mi sie spodobały
Set pedzli mogłabym tez tradycyjnie przytulic, ale to juz na jakiejs goodbye albo sale, nie ma sensu przepłacac, skoro potem tyle rzeczy mozna w D taniej kupić po swietach.
Który konkretnie rozświetlacz? Coś nie jestem w temacie

Ja z tej kolekcji chcę chyba tylko Straight Fire. Widziałaś ją na żywo?Fajna?
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 19:26   #1180
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Który konkretnie rozświetlacz? Coś nie jestem w temacie

Ja z tej kolekcji chcę chyba tylko Straight Fire. Widziałaś ją na żywo?Fajna?
Snowflushed
Tak, fajna, taka głeboka czerwień, metaliczna jakby momentami.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 19:53   #1181
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

weszłam na stronę MACa, żeby kupić szminkę, ale nie widzę Babetown, czy u nas nowa kolekcja będzie okrojona?
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 23:32   #1182
kosmetocholiczka4ever
Zadomowienie
 
Avatar kosmetocholiczka4ever
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: bardzo duże miasto
Wiadomości: 1 498
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Mam ten sam problem w kulki sobie lecą
__________________



kosmetocholiczka4ever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 06:33   #1183
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Snowflushed
Tak, fajna, taka głeboka czerwień, metaliczna jakby momentami.
Dzięki
Szminkę raczej wezmę, ale teraz jeszcze myślę nad tym rozswietlaczem, choć ostatnio nabyłam dwa (Fenty Diamond Bomb i Natasha Danona Super Glow) i w planach mam jeszcze Amrezy .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 16:55   #1184
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Widzę, że jestem chyba jedyną zadowoloną z powder kiss Mnie one bardzo pasują ze względu na pudrowy efekt i te kolory, te kolory są jednak inne niż w klasycznej kolekcji. Chociaż może nieprawda, po prostu wykończenie daje inny efekt i kolor. W każdym razie mam 9 powder kissów i trudno mi wskazać dubla, tak abym żałowała, że wziełam, bo mam już coś podobnego.

Nie da się jednak ukryć, że wszystkie wymienione zarzuty są prawdziwe. Nie są trwałe (na pewno trwalsze niż lustre, ale generalnie nietrwałe) i czasami się przemieszczają - to może też zależec od tego co się pod nie/na nie nałozy.

MAC mnie dzisiaj zaskoczył, parę dni temu robiłam zamówienie i dodało mi do koszyka gratis próbkę -shadescent. Myślałam, że dostanę próbkę zapachu a dostałam za free szminkę Candy Yum Yum Nie wiem czy to pomyłka w czasie zawieruchy? Zamawiałyście coś ostatnio z MACa?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 18:24   #1185
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Widzę, że jestem chyba jedyną zadowoloną z powder kiss Mnie one bardzo pasują ze względu na pudrowy efekt i te kolory, te kolory są jednak inne niż w klasycznej kolekcji. Chociaż może nieprawda, po prostu wykończenie daje inny efekt i kolor. W każdym razie mam 9 powder kissów i trudno mi wskazać dubla, tak abym żałowała, że wziełam, bo mam już coś podobnego.

Nie da się jednak ukryć, że wszystkie wymienione zarzuty są prawdziwe. Nie są trwałe (na pewno trwalsze niż lustre, ale generalnie nietrwałe) i czasami się przemieszczają - to może też zależec od tego co się pod nie/na nie nałozy.

MAC mnie dzisiaj zaskoczył, parę dni temu robiłam zamówienie i dodało mi do koszyka gratis próbkę -shadescent. Myślałam, że dostanę próbkę zapachu a dostałam za free szminkę Candy Yum Yum Nie wiem czy to pomyłka w czasie zawieruchy? Zamawiałyście coś ostatnio z MACa?
Tak, ostatnio dodawali kilka razy pełnowymiarowe pomadki
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 21:03   #1186
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Aniia91 Pokaż wiadomość
Tak, ostatnio dodawali kilka razy pełnowymiarowe pomadki
i co Wam sie trafilo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 21:23   #1187
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
i co Wam sie trafilo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma ze trafiło, dodają tylko Candy Yum Yum i tyle. Raz była Heroine, ale to pisało. Potem miała być Ruby Woo, ale dawali CYY.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-11-07 o 22:07
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 21:46   #1188
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie ma ze trafiło, dodają tylko Candy Yum Yum i tyle. Raz była Heroine, ale to pisało. Potem miała być Ryby Woo, ale dawali CYY.
Dokładnie
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 11:27   #1189
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Kurde Zmieniła sie nie tylko strona maca ale i chyba magazyn, z którego wysyłaja, bo zawsze jak klikałam we wtorek to w piatek paczka była a teraz juz dzisiaj. I wczesniej pisało ze z Niemiec, a teraz Czechy. Najgorsze, ze sledzenia nie wysylają, trzeba sprawdzać, a i tak mi sie dopiero dzisiaj rano pojawiło, jak kurier dzwoni, ze za 10 minut bedzie. Ja w szoku, jaki kurier, raz ze sledzenia nie mam, dwa ze dluzej zawsze szlo, a trzy kasy nie wyjełam jeszcze z bankomatu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 11:53   #1190
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kurde Zmieniła sie nie tylko strona maca ale i chyba magazyn, z którego wysyłaja, bo zawsze jak klikałam we wtorek to w piatek paczka była a teraz juz dzisiaj. I wczesniej pisało ze z Niemiec, a teraz Czechy. Najgorsze, ze sledzenia nie wysylają, trzeba sprawdzać, a i tak mi sie dopiero dzisiaj rano pojawiło, jak kurier dzwoni, ze za 10 minut bedzie. Ja w szoku, jaki kurier, raz ze sledzenia nie mam, dwa ze dluzej zawsze szlo, a trzy kasy nie wyjełam jeszcze z bankomatu

A nie dostałaś powiadomienia z ups na maila? Ja dzis dostałam maila z numerem śledzenia, ze paka bedzie jutro.


Jeśli nie masz, to zarejestruj się na UPS My Choice, to bedziesz dostawała
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 12:02   #1191
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A nie dostałaś powiadomienia z ups na maila? Ja dzis dostałam maila z numerem śledzenia, ze paka bedzie jutro.


Jeśli nie masz, to zarejestruj się na UPS My Choice, to bedziesz dostawała
Nie, ale powiadomienie wysylal mi mac zawsze, ale widze ze po zmianach chyba zapomnieli o tym
To sledzenie pojawiło mi sie jak po wiaodmosci kuriera weszłam na stronę i sprawdziłam zamowienie, bo nic na maila nie wyslali. Jedno zamowienie anulowałam i tez nie dostałam potwierdzenia ze anulowali, a na stronie to pisze dopiero dzisiaj.
Byłam zarejestrowana na ups,bo chciałam przekierowac kiedys paczkę, niestety od poczatku jakies problemy i paczki nie dało sie przekierować. A probowałam jeszcze innym razem tez i lipa. Wiec dałam sobie z tym spokój.

Btw co zamawiałas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 13:55   #1192
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Widzę, że jestem chyba jedyną zadowoloną z powder kiss Mnie one bardzo pasują ze względu na pudrowy efekt i te kolory, te kolory są jednak inne niż w klasycznej kolekcji. Chociaż może nieprawda, po prostu wykończenie daje inny efekt i kolor. W każdym razie mam 9 powder kissów i trudno mi wskazać dubla, tak abym żałowała, że wziełam, bo mam już coś podobnego.

Nie da się jednak ukryć, że wszystkie wymienione zarzuty są prawdziwe. Nie są trwałe (na pewno trwalsze niż lustre, ale generalnie nietrwałe) i czasami się przemieszczają - to może też zależec od tego co się pod nie/na nie nałozy.
9 powder kissów zazdroszczę

ja się napaliłam strasznie na nie ale ostatecznie nie mam ani jednej - i to, że sa nietrwałe akurat nie byłoby dla mnie przeszkodą, ino tylko to cudowne pudrowe wykończenie okazało się, że kompletnie mi nie pasuje


ale jest jeszcze nadzieja w młodej - jutro idziemy obadać kolorki na niej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 20:42   #1193
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, ale powiadomienie wysylal mi mac zawsze, ale widze ze po zmianach chyba zapomnieli o tym
To sledzenie pojawiło mi sie jak po wiaodmosci kuriera weszłam na stronę i sprawdziłam zamowienie, bo nic na maila nie wyslali. Jedno zamowienie anulowałam i tez nie dostałam potwierdzenia ze anulowali, a na stronie to pisze dopiero dzisiaj.
Byłam zarejestrowana na ups,bo chciałam przekierowac kiedys paczkę, niestety od poczatku jakies problemy i paczki nie dało sie przekierować. A probowałam jeszcze innym razem tez i lipa. Wiec dałam sobie z tym spokój.

Btw co zamawiałas?

No mi to przekierowanie też nie działa, ale przynajmniej maile przychodzą


Zamówiłam rozswietlacz (tu akurat Ty mnie skusiłas , bo juz go olałam, bo myslalam, ze za ciemny bedzie), 4 cienie, 2 zestawy pigmentów, błyszczyk Ice Orchid i pomadkę czerwoną. Pewnie pomadka jak zwykle okaże sie ciemniejsza niż myslalam i bede załować


To moje pierwsze zamówienie w macu od ponad 3 miesięcy. Nic mnie nie kusiło, ale do światecznych kolekcji mam słabość
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2018-11-08 o 20:43
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:07   #1194
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Też zamówiłam Straight Fire i też się zastanawiam, czy nie będzie zbyt ciemna i ... zbyt ciepła (moje zboczenie ).

Rozświetlacz trochę posiedział u mnie w koszyku, ale ostatecznie odpuściłam, bo oglądnęłam ileś filmików na YT i wydało mi się, że jednak za bardzo (jak na moje oczekiwania) na różowo opalizuje

Myślę jeszcze o jakimś ceniu, ale ostatnio ciągle jakieś palety kupuję i nie mam chyba potrzeby .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:14   #1195
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też zamówiłam Straight Fire i też się zastanawiam, czy nie będzie zbyt ciemna i ... zbyt ciepła (moje zboczenie ).

Rozświetlacz trochę posiedział u mnie w koszyku, ale ostatecznie odpuściłam, bo oglądnęłam ileś filmików na YT i wydało mi się, że jednak za bardzo (jak na moje oczekiwania) na różojwo opalizuje

Myślę jeszcze o jakimś ceniu, ale ostatnio ciągle jakieś palety kupuję i nie mam chyba potrzeby .
Na swatche na ręce wypada tak chociaż na żywo jaśniej nieco
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-12-28 o 19:34
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:23   #1196
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na swatche na ręce wypada tak chociaż na żywo jaśniej nieco

No to wtopa, bo chcialam cos jaśniejszego. Choc kolor w sumie ładny.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:26   #1197
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na swatche na ręce wypada tak chociaż na żywo jaśniej nieco
Faktycznie nieco ciemna, ale jeśli nie będzie ciemniejsza niż np. D for Danger, to będzie okej
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:39   #1198
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Faktycznie nieco ciemna, ale jeśli nie będzie ciemniejsza niż np. D for Danger, to będzie okej
Jaśniejsza troche od DfD, poza tym to metaliczny mat, wiec tez zalezy dużo jak światło pada
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:48   #1199
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jaśniejsza troche od DfD, poza tym to metaliczny mat, wiec tez zalezy dużo jak światło pada
Brzmi fajnie, dzięki
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 06:26   #1200
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 12

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
No mi to przekierowanie też nie działa, ale przynajmniej maile przychodzą


Zamówiłam rozswietlacz (tu akurat Ty mnie skusiłas , bo juz go olałam, bo myslalam, ze za ciemny bedzie), 4 cienie, 2 zestawy pigmentów, błyszczyk Ice Orchid i pomadkę czerwoną. Pewnie pomadka jak zwykle okaże sie ciemniejsza niż myslalam i bede załować


To moje pierwsze zamówienie w macu od ponad 3 miesięcy. Nic mnie nie kusiło, ale do światecznych kolekcji mam słabość
O którym rozświetlaczu piszecie?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-13 22:51:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.