Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-01, 07:43   #181
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam jak tylko zobaczyłam to zdjęcie

I tak podziwiam Martyne, że wybrała się na to wesele w takie upały i to na końcówce ciąży. W sensie wiem, że nikt nie wiedział jaka pogoda będzie, a potwierdzali obecność wcześniej, ale pewnie latwo nie było.
A Agata faktycznie bardzo ładnie wyglądała
No i nowy Kamil zastąpił starego Kamila w ekipie ludków, a przecież z tamtym też już chyba wielka przyjaźń była
To ja dodam, że gdzieś na fb zachwycali się tym jak wygląda Iga. A dla mnie ona jest po prostu nie podobna do siebie, zrobiona. Nic ładnego nadal w niej nie widzę, ale ma chociaż super figurę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 07:51   #182
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ja na fb czytałam, że kamil był osobą towarzyszącą podajże Igi.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 08:27   #183
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Za Agatą nie przepadam, ale zdecydowanie lepszy wybór kreacji niż na swoim programowym ślubie. Martynę też podziwiam, że dała radę w taki upał i naprawdę jestem w szoku, że mignęło mi na fb, jak ktoś napisał, że wygląda strasznie, bo ani to nie jest prawdą to raz, a dwa zaawansowana ciąża, upał i wygląd to ostatnie, o czym się myśli. Tak samo już tych fitów nie chcę komentować, no jak są przy sobie, to są, co mają założyć gacie wyszczuplające - choć inna sprawa, że tutaj się ośmieszają tym, że udają fit na swoim instagramie.

Dla mnie najładniej prezentuje się Iza, ładny makijaż, fryzura, sukienka nie do końca w moim guście, ale pasuje do jej kolorystyki. Zresztą ze wszystkich tych programowych pań, to żal mi jej, że nikogo nie poznała jeszcze (nie że uważam, że to jakiś sens życia, ale ona ewidentnie chciałaby kogoś mieć).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 08:38   #184
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

No Aga faktycznieniekorzystnie wygląda a Iza faktycznie najłądniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 290645998_1423799538047371_5934312936638470020_n.jpg (76,5 KB, 216 załadowań)
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 10:01   #185
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Przy takiej koleżance do kontrastu to wiele kobiet by wyglądało korzystnie
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 10:24   #186
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 10:50   #187
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Nic w przyrodzie nie ginie, także u ludków jeden Kamil zastapil drugiego i wszystko sie zgadza
Ciekawe czy Bulioner był jako osoba towrzysząca nie wiem Igi Izy czy dostał swoje zaproszenie?W sumie ile by sie oni z tą Agatą znali zeby go miala zapraszac, aczkowiek tam mnie nic nie zdziwi
Słabo widac na tych fotkach, ale generalnie Iza chyba najlepiej wygladała, Iga tez całkiem ładnie, aczkolwiek ona blada sukienka blada trochę sie zlało, powinna na kolorek jakiś postawić.
Fitowa OMG , a na tym zdjeciu z Igą to....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-07-01, 11:06   #188
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
No Aga faktycznieniekorzystnie wygląda a Iza faktycznie najłądniej.
O kurcze, coś tu mocno nie zagrało
Jeśli to miała być reklama, to raczej średnio zachęcająca
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 11:53   #189
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Uważam, że u Agnieszki te no już trochę kilogramów na plusie to jedno, ale sukienka zupełnie nietrafiona i ten fason. Jej tkanka tłuszczowa osadza się na górnych partiach, także zakładając sukienkę z odkrytym dekoltem, ramionami, do tego luźną/ długą, podkreśliła mankamenty. Wydaje mi się, że gdyby założyła taką kreację podobną do tej co Martyna, tyle że do kolan - nogi ma zgrabne - to by wyglądała o niebo lepiej. Ale też nie widzę powodu, żeby aż tak się nad nią pastwić, ogólnie nie uważam, że brzydka z niej kobieta i ewidentnie ma po prostu tendencje do tycia, bo nawet w programie z częstymi treningami miała raczej "normalną" sylwetkę. Może trudno jej zgubić te kilogramy po ciąży, może jeszcze ma problem hormonami/ przeszła jakąś terapię. Słabe jest jednak to, że zakłamuje rzeczywistość, bo podobno mówiła, że schudła (ja nie słyszałam tego, ale jej nie śledzę), a patrząc po instagramie też wstawia korzystne zdjęcia (ale kto tego nie robi).

Co do Igi, to też nie ma co przyczepić moim zdaniem - na pewno poprawiła te rzeczy w swoim wyglądzie, które wytykali jej widzowie, powiedziałabym, że teraz jest naprawdę zadbana. Nie każdy musi mieć instagramową twarz, gdyby zaczęła kombinować z wypełniaczami, to dopiero wyglądałaby karykaturalnie. Chociaż nie rozumiem sensu tych jej dwóch kont na instagramie, dzisiaj zauważyłam, że ją obserwuję, ale ona ma drugi profil (?).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 11:58   #190
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ale jeśli chodzi o Fitową to zauważyłam ze dużo ludzi pisze o niej tak nie inaczej własne odnośnie tych reklam, kodzików fit czy zapewnień/przechwałek wręcz jak super schudła po ciązy. Tylko i wyłacznie o to chodzi, myślę że normalnie większosć wcale by sie nie czepiała ze nie nosi rozmiaru 36 czy 38. I nikt nie pisze że jest brzydka czy coś takiego, ale tak to jest jak wciskasz ludziom jedno a potem widzimy że jest inaczej/
A sukienka fakt totalnie nietrafiona i nie pomogła
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 12:29   #191
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Czy Fitowie nadal się lansują na "zdrowy tryb życia plus chudnięcie", czy niegdyś tak robili? Nie przepadam za nimi, ale może niepotrzebnie im się wypomina ten "fitowy" epizod. Ps. Ona serio nie jest w drugiej ciąży??

Gdzie Wy te zdjęcia ze ślubu oglądacie?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-07-01 o 12:40
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-01, 12:35   #192
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Fitowa wstawiła nowy filmik. Asi nie chce pokazywać swojego faceta. Bach aga ma to w nosie i pokazuje. Tak obstawiam że te pan obok asi to jednak jej facet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 12:38   #193
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Doczytałam na grupie, że Agnieszka upiera się, że nosi rozmiar S/M i że opowiada, jak to schudła po ciąży... No jeśli tak jest, to słabe jest to zakłamywanie rzeczywistości i nie dziwota, że wówczas jej się to wypomina. Sama jestem o wiele szczuplejsza od Agnieszki, ale mam dosyć duży biust, szerokie ramiona i taka sukienka zmasakrowałaby mi sylwetkę, a co dopiero jej; właśnie taka wysoka i szczupła Iga wygląda najkorzystniej w takim fasonie. Oczywiście niech każdy chodzi, jak chce, ale jednak odnoszę wrażenie, że Agnieszka się tym przejmuje, skoro robi to wszystko, do tego może dochodzi to, że ona naprawdę nie widzi tego, jak obiektywnie wygląda.

Zresztą w ogóle nie rozumiem upieranie się, że "ja noszę S" u połowy influencerek. Nie wiem, rozmiar M czy L to jakiś niesamowity wstyd? Tak samo nie wstyd, że nie schudła po ciąży.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 12:43   #194
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czy Fitowie nadal się lansują na "zdrowy tryb życia plus chudnięcie", czy niegdyś tak robili? Nie przepadam za nimi, ale może niepotrzebnie im się wypomina ten "fitowy" epizod.

Gdzie Wy te zdjęcia ze ślubu oglądacie?
Na instagramie są, ale też na ślubnej grupie na fb - wstawiam stamtąd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg slub.jpg (88,6 KB, 209 załadowań)
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 12:45   #195
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
(...)
Zresztą w ogóle nie rozumiem upieranie się, że "ja noszę S" u połowy influencerek. Nie wiem, rozmiar M czy L to jakiś niesamowity wstyd? Tak samo nie wstyd, że nie schudła po ciąży.
Przede wszystkim to rzadko kiedy nosi się jeden rozmiar. Ja mam nieraz portki L, koszulkę M lub nawet S jeżeli wychodzi duże itd. Sukienki noszę od 36 do 42 w zależności od fasonu. Rozstrzał rozmiarów jest nieraz tak duży nawet w obrębie jednej marki, że...

Patrząc na Fitową nie widzę schudnięcia, ale może ona widzi lub waga jej tak pokazuje. Wizualnie to ona jest jak dla mnie w 6-7 miesiącu ciąży.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 13:12   #196
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Platynowa91 Pokaż wiadomość
Widziałam zdjęcie grupowe na Facebooku i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to, że fitowa Agnieszka wygląda bardziej w ciąży niż Martyna, która jest w zaawansowanej ciąży. Jeszcze stanęła bokiem i podkreśliła mankamenty swojej figury. Może nie powinnam tak komentować, ale naprawdę niekorzystnie wyszła. Za to Agata pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Też mam takie znajome - tak utyte, że wyglądają jakby były w ciąży.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 13:26   #197
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Aneta zrobiła sobie brwi. Nie poznałam jej. Myślę co to za laska obok Roberta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 14:47   #198
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Wydaje mi się ze to po prostu profesjonalny make up od wizażystki

Bardzo ładnie wyglądała na tym weselu ale na codzień w wersji naturalnej tez super
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 15:14   #199
Platynowa91
Zakorzenienie
 
Avatar Platynowa91
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 9 281
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Właśnie ja widziałam zdjęcie grupowe na Fejsie to, które wstawiła sublips i na tej podstawie była moja opinia, że Agnieszka wyglądała niekorzystnie. Wiadomo, że można mieć nie najlepsza figurę, ale strojem można co nieco zatuszować, a tutaj krzywdę sobie dziewczyna zrobiła dodatkowa.

Odnośnie Agaty to zgadzam się, że sukienkę i cały image lepiej dobrała niż na ślubie i ... Facet jakiś przystojniejszy bez urazy dla Macieja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Platynowa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-01, 16:54   #200
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to rzadko kiedy nosi się jeden rozmiar. Ja mam nieraz portki L, koszulkę M lub nawet S jeżeli wychodzi duże itd. Sukienki noszę od 36 do 42 w zależności od fasonu. Rozstrzał rozmiarów jest nieraz tak duży nawet w obrębie jednej marki, że...
Faktycznie to mogą być różnice w rozmiarach, ale jednak jakoś się można określić (szczerze), że np. S czy mniejsze M.
Co do Agnieszki, to jak ona może mieć S/M?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 20:33   #201
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Faktycznie to mogą być różnice w rozmiarach, ale jednak jakoś się można określić (szczerze), że np. S czy mniejsze M.
Co do Agnieszki, to jak ona może mieć S/M?
XL jak nic. Ja jestem bardzo, szczupła ( 1,67 i ważę 55 ) a w S rzadko wchodzę. Raczej M.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 21:49   #202
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

A co ładnego tutaj widzicie w Idze? Przynajmniej na tych 2 zdjęciach tu wstawionych. Normalna dziewczyna z dziwacznymi minami pozowanymi do zdjęcia. A tu jakieś zachwyty, że najładniejsza? No chyba nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 22:26   #203
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Faktycznie to mogą być różnice w rozmiarach, ale jednak jakoś się można określić (szczerze), że np. S czy mniejsze M.
Co do Agnieszki, to jak ona może mieć S/M?
Może ma jakieś koszulki z metką M (duże M) lub inne tego typu rzeczy i uznała, że oki, w takim razie mam M i mam prawo tak pisać. Ja nie jestem mała, a też miewam jakieś koszule, czy coś w rozmiarze S oversize. Ostatnio też, nawet mimo ciąży, wchodzę w M-ki np. w Reserved, bo jakieś dosyć duże to M mają.

Ale generalnie jej figura, to dla mnie figura nie tyle osoby grubej, tylko właśnie osoby w drugiej połowie ciąży - specyficznie rozłożony tłuszczyk. Gdybym nie wiedziała, że jednak nie jest, to serio przegrałabym zakład z kimś, kto by twierdził, że nie jest.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89275164]A co ładnego tutaj widzicie w Idze? Przynajmniej na tych 2 zdjęciach tu wstawionych. Normalna dziewczyna z dziwacznymi minami pozowanymi do zdjęcia. A tu jakieś zachwyty, że najładniejsza? No chyba nie
[/QUOTE]

Ja nic. Dla mnie jej uroda, nawet w wersji "heavy zrobiona" jest... trudna. Plus jakoś nie potrafię ocenić i docenić figury w rodzaju "po prostu mega szczupła i nie niska z natury". Ale dobrała stylizację oki pod siebie - to mogę uznać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 22:37   #204
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Tak, to prawda co do Igi - nigdy nie widziałam jej w tak dobrej stylizacji. Do takiego typu sukienek trzeba miec nienaganną sylwetkę - być b. szczupłą i wysoką. Kolorystycznie też taki wybór wydaje się być strzałem w dziesiątkę.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 05:38   #205
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89275164]A co ładnego tutaj widzicie w Idze? Przynajmniej na tych 2 zdjęciach tu wstawionych. Normalna dziewczyna z dziwacznymi minami pozowanymi do zdjęcia. A tu jakieś zachwyty, że najładniejsza? No chyba nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
nikt chyba o niej nie pisał, że najładniej wygląda. Jak już to o Izie
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 07:13   #206
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może ma jakieś koszulki z metką M (duże M) lub inne tego typu rzeczy i uznała, że oki, w takim razie mam M i mam prawo tak pisać. Ja nie jestem mała, a też miewam jakieś koszule, czy coś w rozmiarze S oversize. Ostatnio też, nawet mimo ciąży, wchodzę w M-ki np. w Reserved, bo jakieś dosyć duże to M mają.
Ja się tak pocieszałam, jak w ciąży wchodziłam w rozmiar S z HM z serii MAMA ale no nie ma się co oszukiwać, w normalnej rozmiarówce to pewnie bym się w L nie zmieścila, więc nie ma co naginać rzeczywistości.
Chyba, że Aga tak długo sobie wmawiała, że nosi S/M, aż w końcu sama w to uwierzyła i ma obserwatorów za głupich.
No i zgadzam się, że gdyby się z Wojtkiem nie kreowali na fitpare, to nikt by nawet na ich nadwagę czy otyłość nie wzracał uwagi, ale jak Aga sama już w ciąży wspominała, że schudła (!), a jak urodziła, to wspominała, że zrzuciła chyba w miesiąc pociążowe kilogramy (jakie, jak niby w ciąży schudła? ), a każdy ma oczy i widzi jak wygląda. Nie wiem po co tak zakłamywać rzeczywistość to taki wstyd przyznać, że tak, przywaliłam w ciąży i teraz staram się (lub nie) to zrzucić i tyle?
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-02, 21:46   #207
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Faktycznie to mogą być różnice w rozmiarach, ale jednak jakoś się można określić (szczerze), że np. S czy mniejsze M.
Co do Agnieszki, to jak ona może mieć S/M?
Nierealne... Skoro ona nosi s/m to ja chyba mam rozmiar 32...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 07:44   #208
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Agnieszka w czasie programu była bardzo aktywnie fizyczna, a i tak nie nosiła na pewno rozmiaru S, tylko wówczas wyglądała na rozmiar 40-42 (to wydaje mi się bardziej miarodajne niż S/M/L). I co? I nic, mogła na tym zbudować swój content, że jest osobą aktywną fizycznie, a mimo tego nie nosi rozmiaru XS. Ba, teraz też startowała w Runmageddonie i nie mówię, że do tego biegu trzeba mieć formę życia, bo kiedyś w nim startowałam i był dla mnie stosunkowo prosty, ale jestem przekonana, że kanapowiec by sobie z nim nie poradził, więc mimo otyłości zapewne jest aktywna. Ma tendencje do tycia, nie liczy kalorii i tyle, ale po co się przy tym upierać, że się nosi rozmiar S/M, skoro - już pozostając przy tej rozmiarówcve - to gołym okiem widać, że ma rozmiar XL/XXL? Naraża się tym na śmieszność. Zresztą to samo drażni mnie przy jakichś instagramerkach fitnessowych - niektóre po prostu zamawiają za małe ciuchy. No po to się ćwiczy siłowo np. dół ciała, żeby rozbudować pośladki, uda i później człowiek wciskając się w rozmiar za małe spodnie czy spódnicę, wygląda kuriozalnie. Byle na metce było S.

Iza - nie Iga - dla mnie wyglądała naprawdę ładnie. A Iga też nie wiem, do czego tutaj miałabym się przyczepić, fanką takiej figury - po prostu wysoka, szczupła - też specjalnie nie jestem, tyle że są fasony sukienek prezentujące się dobrze tylko na takich sylwetkach i to jedna z nich, poza tym widać u niej progres od programu. Tyle.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 10:26   #209
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Sprytnie Fitowa z wesela dała tylko foty głów....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-03, 17:10   #210
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:38
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.