Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-28, 14:24   #3721
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Masakra

Ostatnio mąż opowiadał, że jakimś dużym samochodem (Jeep albo coś tego typu) gość się na chama wepchnął w wąską uliczkę, w której był zobowiązany ustąpić pierwszeństwa (bo po jego stronie stały zaparkowane samochody, powinien się za nimi schować, poczekać aż mąż przejedzie i dopiero wtedy ruszyć). No i w pewnym momencie się zblokowali, bo mąż nie miał gdzie zjechać, a tamten się wepchnął. Facet na pewniaka wypalił z tekstem "ja jestem większy to mam pierwszeństwo", na co mąż mu tłumaczy, że zgodnie z przepisami ruchu powinien był poczekać i ma wycofać. Tamten dalej durne teksty w stylu "ja mam duży samochód i wszyscy mi ustępują", ale trafił na ciężki przypadek bo mój mąż to jest bardzo uparty i nie odpuści w takich sytuacjach, więc odpowiada "ale ja Ci nie ustąpię". Dopiero, gdy mąż zaproponował wezwanie policji, żeby nauczyć buraka zasad ruchu drogowego, gościu wycofał i zjechał.

Masakra - ja mam większy samochód, to ja mam pierwszeństwo. Jak w Albanii.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 14:33   #3722
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;83839526]Masakra

Ostatnio mąż opowiadał, że jakimś dużym samochodem (Jeep albo coś tego typu) gość się na chama wepchnął w wąską uliczkę, w której był zobowiązany ustąpić pierwszeństwa (bo po jego stronie stały zaparkowane samochody, powinien się za nimi schować, poczekać aż mąż przejedzie i dopiero wtedy ruszyć). No i w pewnym momencie się zblokowali, bo mąż nie miał gdzie zjechać, a tamten się wepchnął. Facet na pewniaka wypalił z tekstem "ja jestem większy to mam pierwszeństwo", na co mąż mu tłumaczy, że zgodnie z przepisami ruchu powinien był poczekać i ma wycofać. Tamten dalej durne teksty w stylu "ja mam duży samochód i wszyscy mi ustępują", ale trafił na ciężki przypadek bo mój mąż to jest bardzo uparty i nie odpuści w takich sytuacjach, więc odpowiada "ale ja Ci nie ustąpię". Dopiero, gdy mąż zaproponował wezwanie policji, żeby nauczyć buraka zasad ruchu drogowego, gościu wycofał i zjechał.

Masakra - ja mam większy samochód, to ja mam pierwszeństwo. Jak w Albanii.[/QUOTE]

Standard u mnie na osiedlu, jeden pas zastawiony a drugi do jazdy. Jedziemy z TŻ prawidłowym pasem (w sensie jechaliśmy w kierunku zgodnym z danym pasem), jesteśmy już na końcu uliczki i nagle jakiś koleś się ładuje prosto na nas i macha, że mamy zjechać. TŻ się wkurzył, podszedł do niego i pyta "a kto ma pierwszeństwo?" a koleś na to "ja, bo mój pas jest zastawiony". No ściana

Innym razem wracam sama do domu, jechałam w kolumnie chyba jako druga albo trzecia (łącznie chyba 4 samochody), w kierunku zgodnym z pasem. Ładuje się baba (sorka kobitki) i próbuje wymusić. W końcu zatrzymała się, zgasiła silnik i ona będzie czekać aż wszyscy wycofają aby jej ustąpić...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 14:35   #3723
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

apropo właśnych zasad jazdy samochodem to można by książkę w 10 tomach napisać.

stałam dzisiaj rano w korku przez dobre pół godziny, bo jeden gość postanowił wpuszczać WSZYSTKICH z uliczek podporządkowanych. facet wpuścił za jednym razem 8 samochodów, przy następnej uliczce 100 m dalej, kolejne kilka, przy następnej dalsze 100 m dalej kolejne 6 samochodów. tak jakby nigdy w życiu nie słyszał o jechaniu na zakładkę. niby miał dobre chęci, ale jadąc zaraz za zanim, odległość 2 km jechałam przez dobre pół godziny.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2018-05-28 o 14:36
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 14:43   #3724
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Mnie bardzo wkurza jak ktoś nie patrzy na znaki. Miałam ostatnio taka sytuacje - wąska uliczka, po jednej stronie zapakowane samochody, jednokierunkowa. Jadę sobie i hamuje bo z naprzeciwka auto. I dziewczyna puka mi się w głowę, patrzy zlowrogo i macha że mam się wycofać. Gdybym nie siedziała to bym chyba upadła z wrażenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 15:18   #3725
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Mieszkam przy jednokierunkowej, tak z raz w tygodniu widzę, jak ktoś jedzie pod prąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 15:22   #3726
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez mabi27 Pokaż wiadomość
Mieszkam przy jednokierunkowej, tak z raz w tygodniu widzę, jak ktoś jedzie pod prąd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja podobnie. O rowerzystach nie wspomnę - i o tym, ile razy ich prawie potrąciłam, bo wyjeżdżają przez wolne miejsca parkingowe spomiędzy aut, oczywiscie pod prąd i środkiem...
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 16:44   #3727
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Mnie ostatnio na rowerze prawie by potrąciła kobieta samochodem - wyjechała z podporządkowanej z tak ogromną prędkością, że prawie się "spotkałyśmy" na skrzyżowaniu. Wzdłuż ulicy były domy z płotami, więc ani ona nie widziała mnie, ani ja jej, ale to nie zmienia faktu, że:
a) JA miałam pierwszeństwo
b) ona powinna była dojechać do skrzyżowania z zachowaniem ostrożności (szczególnie, że nic nie widziała), a nie z takim impetem
Zatrzymała się dosłownie 10 cm ode mnie z piskiem opon. Byłam strasznie roztrzęsiona po tej sytuacji...

Ogólnie sama często jeżdżę na rowerze, ale mając prawo jazdy znam przepisy ruchu drogowego, a dla własnego bezpieczeństwa zamontowałam też lusterko boczne, by móc widzieć również to, co dzieje się za mną... A niektórzy to chyba w ogóle nie znają przepisów i jeżdżą jak im się podoba.

Albo czują się władcami szos... Wczoraj był jakiś wyścig rowerowy na Kaszubach, odbywający się po ulicach. Drogi nie były zamknięte, więc kierowcy musieli jakoś tych rowerzystów wyprzedzać. Tłok ogromny bo niedziela, piękna pogoda, wiele jezior w okolicy. Jeszcze jak ktoś jechał blisko prawej krawędzi jezdni, to jakoś dało się ten manewr bezpiecznie przeprowadzić, ale niektórzy to normalnie środkiem drogi Rozumiem sytuacje, w których rowerzysta wyprzedzał rowerzystę (w końcu to wyścig ) więc jechał środkiem tylko chwilę, by zaraz zjechać z powrotem do prawej. Ale żeby tak cały czas? Koszmarnie egoistyczne Nadenerwowaliśmy się strasznie.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 17:12   #3728
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Kopnienta o tym już pisała. 15 minut to jeszcze ok, po pół godzinie telefon do pogotowia opiekuńczego. O ile dobrze kojarzę.

Aż mi się przypomniała sytuacja, gdy pojechałam (planowo) z jednym dzieckiem do szpitala (mieliśmy się stawić na 11), drugie dziecko u niani. Niestety nie mogłam dziecka u niani odebrać na czas, bo czekaliśmy w szpitalu bardzo długo. Nie mogłam wyjść z dzieckiem ze szpitala i wrócić, nie mogłam go też zostawić pod opieką pielęgniarek. Wyszło tak, że ninia zaoferowała, że przywiezie mi dziecko do szpitala (drugi koniec miasta) lub zaopiekuje się do czasu, gdy przyjadę (dwie godziny po czasie).
Na szczęscie niania to nie żłobek, a człowiek z którym można się dogadać.
Z 4 lata temu lub nawet 5 we Wrocławiu była kiedyś ulewa, że pół miasto pływało (takie oberwanie chmury). Leciałam z pracy o 16 do żłobka po młodą. Normalny dojazd zajmował mi ok 35min, więc miałam aż 25min zapasu na wypadek/awarię. Podczas ulewy nie jechało nic. Pod moją firmą woda stała do kolan. Dobrze, że było ciepło, bo buty wsadziłam do torebki i boso szłam. Ani tramwaj, ani autobus ani taksówka nie jechała. Połowę drogi szłam pieszo, potem znalazłam się w miejscu, gdzie kawałek podjechałam autobusem. Po dzieci spóźnili się wszyscy, którzy mieli dalej z pracy niż spacerkiem. Aż dziwne, że nie dzwonili na pogotowie opiekuńcze, a wróć... oni też nie daliby rady przyjechać szybciej niż po 2 godzinach

Z tymi losowymi wypadkami to różnie bywa. Prawie spóźniłabym się na swój ślub, bo odwiedzaliśmy rodzinę w innej miejscowości. Zaplanowałam wyjazd 2 dni przed ślubem, ale nie przyjechał jedyny autobus wyjeżdżający tego dnia z tej dziury zwanej miastem. Busików nie było żadnych, nawet prywatnych. Taksówka kosztowałaby 300zł. Dobrze, że miałam ten dzień zapasu.
Takie sytuacje, że coś nie przyjedzie zdarzają się średnio raz w roku (a jeździmy tam dość rzadko). Powinnam zrezygnować z odwiedzin u rodziny, bo może nie będzie jak wrócić? Kazać się mamie przeprowadzić?

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Akurat z tym odbieraniem dzieci z placówek oświaty to dość częste zjawisko, że jak rodzice się spóźniają to dyrekcja/panie ze świetlic itp. mają dzwonić po policję czy pogotowie. Nie wiem czy nawet nie regulują tego jakieś przepisy.
Najbardziej dyscyplinująca jest kara finansowa. W moim żłobku (prywatny klub malucha) koszt godziny opieki po 17 to 30zł. Nikt się nie spóźniał.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 17:14   #3729
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Dziewczyny, widzę, ze nie umiecie uszanować czyjejś odmiennosci i punktu widzenia, tylko bezlitośnie jedzecie po Kopniętej. Bardzo proszę przestać przypominać przez wywlekanie z innych wątków jej wypowiedzi, starczy tej ironii. Kazde kolejne takie incydenty Moderacja będzie traktowała jako spam/trolling albo atak na użytkownika.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:22   #3730
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

ekstra dyskusja, dopiero nadrabiam i tyle mnie ominęło





[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;83825451]No a ja mieszkam w mieście wielkości Lublina. I co w związku z tym? Nigdy nie czekałam na taksówkę dłużej jak 7 minut. Nawet jak się 2 autobusy rozkraczyły na wszystkich pasach

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------


No pamiętam i co w związku z tym? Jak jest mgła taka co maski nie widać z siedzenia kierowcy, to się wychodzi wcześniej i tyle. Albo odwołuje wizytę.[/QUOTE]
Kopnienta, ja mieszkam w Krakowie - mieście, które stoi na pierwszym miejscu w rankingu najbardziej zakorkowanych miast w całej Polsce.

Cytat:
Miejsce 1: Kraków
Kraków awansował. W krajowym rankingu zdetronizował Warszawę. W Europie poprawił swoją pozycję aż o 10 miejsc (64 zamiast 74). W globalnym zestawieniu wspiął się zaś o 5 miejsc (122 zamiast 127). Kraków wg Inrix to obecnie najbardziej zakorkowane miasto w Polsce wśród przebadanych.
Twoje miasto wielkości Lublina może się nakryć dywanem z zażenowania. I ja jestem mistrzem punktualności, nigdy się nie spóźniłam przez 5 lat studiów czy do pracy (jadę autobusem i dwoma tramwajami), więc co najwyżej możesz ogrzać się w moim blasku. Ale tak Ciebie czytam i zaginasz czasoprzestrzeń.


Przykładowa sytuacja:
Jedziesz sobie autem autostradą (w stronę Krakowa codziennie do pracy autostradą jadą tysiące aut). Wypadki zdarzają się dosyć często przy takiej ilości mistrzów kierownicy. Trafia się wypadek, korek osiąga kilka kilometrów, rozładowanie go przez policję zajmie np. 4 godziny. Co robisz?
-zapobiegliwie codziennie wyjeżdżasz 5 godzin wcześniej do pracy, bo może zdarzyć się korek,
-wzywasz taksówkę, która i tak nie dojedzie, bo stanie w tym samym korku,
-porzucasz auto i idziesz na nogach autostradą i zwija Cię policja za jakiś czas,
-wzywasz helikopter


Jeśli jechałaś autobusem, to masz te same propozycje odpowiedzi, tylko zamiast porzucenia auta wysiadasz z autobusu.




A wracając do mgły - taka sytuacja: autobus się spóźnił, wzywasz taksówkę, która zgodnie z Twoimi zapewnieniami zna objazdy, boczne uliczki i takie tam. A tu psikus - na bocznej uliczce mgła. Co robisz?
-wysiadasz z auta i narażasz się na spóźnienie,
-każesz zatrzymać się taksówkarzowi i tak sobie stoicie parę godzin na poboczu aż mgła opadnie
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2018-05-28 o 18:23
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:31   #3731
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

White Cherry, wyraźnie pisałam o czymś wyzej, czyżbyś nie przeczytała tego posta? Wiecej prósb nie będzię, będa kartki. To nie loża szyderców, tylko forum, gdzie staramy się kulturalnie rozmawiać, komentować, udzielać sie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 18:35   #3732
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
White Cherry, wyraźnie pisałam o czymś wyzej, czyżbyś nie przeczytała tego posta? Wiecej prósb nie będzię, będa kartki. To nie loża szyderców, tylko forum, gdzie staramy się kulturalnie rozmawiać, komentować, udzielać sie.
wybacz, ale nie śledzę wątku na bieżąco i jeśli po jakimś czasie dopiero nadrabiam posty, to mam prawo się do nich odnieść. A mnie serio interesuje jakie rozwiązanie Kopnienta widzi w przypadku korku na autostradzie, gdzie ani nie pojedzie do przodu, ani do tyłu, ani w bok dopóki służby nie rozładują korku (a w przypadku poważnych wypadków, śmiertelnych, a nie małej stłuczki - może to trwać bardzo długo). To akurat jest sytuacja, której nie da się obejść żadną taksówką ani wyjściem z odpowiednim zapasem czasu z domu, bo nikt nie wyjedzie 5 godzin wcześniej, żeby przejechać 15 km. A jeśli ktoś dodatkowo mieszka w mieście które korków z prawdziwego zdarzenia nie widziało, to serio dziwi mnie ta zaciekłość.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2018-05-28 o 18:37
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:37   #3733
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
wybacz, ale nie śledzę wątku na bieżąco i jeśli po jakimś czasie dopiero nadrabiam posty, to mam prawo się do nich odnieść. A mnie serio interesuje jakie rozwiązanie Kopnienta widzi w przypadku korku na autostradzie, gdzie ani nie pojedzie do przodu, ani do tyłu, ani w bok dopóki służby nie rozładują korku (a w przypadku poważnych wypadków, śmiertelnych, a nie małej stłuczki - może to trwać bardzo długo). To akurat jest sytuacja, której nie da się obejść żadną taksówką ani wyjściem z odpowiednim zapasem czasu z domu, bo nikt nie wyjedzie 5 godzin wcześniej, żeby przejechać 15 km.
Mnie również
Podobnie jak z opóźnieniem samolotu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:43   #3734
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
Mnie również
Podobnie jak z opóźnieniem samolotu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tez to interesuje
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 18:54   #3735
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

A trolling to już nie jest karany punktami?

Edytowane przez 3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Czas edycji: 2018-05-28 o 18:57
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 19:27   #3736
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

kolejny absurd, do którego chciałabym się odnieść.
Jeśli mamy do wyboru:
-dobrze płatną pracę z możliwością podwyżki,
-sprawiedliwego, ugodowego szefa,
-zgranych współpracowników,
-możliwość awansu,
-dodatki typu Multisport
Ale jedynym minusem jest codzienny dojazd np. 20 km w jedną stronę, przy czym dojazd jest w miarę szybki bo jest obwodnica/autostrada, jedyne co to raz na jakiś czas możesz się spóźnić z powodu korku (z którego teleportować się możesz jedynie helikopterem), jednak szef jest wyrozumiały i nie gnębi cię za spóźnienie.



a druga opcja to:
-praca w miejscowości w której się mieszka, ale jedyne możliwe miejsce pracy to sklep (stanowisko kasjerki),
-plus taki, że praktycznie nie ma dojazdu, spacerkiem z domu pieszo do 10 minut.


To ile osób wybierze opcję pierwszą a ile drugą? Bo wg Kopnientej jeśli istnieje możliwość spóźnienia, to powinno się zmienić pracę i problem korków, wypadków, nieodśnieżonych dróg paraliżujących całe miasto odpada. W końcu po co gonić za mercem, ajfonem, po co brać na siebie tyle obowiązków, wystarczy utrzymywać rodzinę za 1800 netto.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 19:30   #3737
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

WhiteCherry, ale tyle poglądów ile ludzi.
Nie ma sensu brnąć dalej z tą dyskusją.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 20:18   #3738
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;83839526]Masakra

Ostatnio mąż opowiadał, że jakimś dużym samochodem (Jeep albo coś tego typu) gość się na chama wepchnął w wąską uliczkę, w której był zobowiązany ustąpić pierwszeństwa (bo po jego stronie stały zaparkowane samochody, powinien się za nimi schować, poczekać aż mąż przejedzie i dopiero wtedy ruszyć). No i w pewnym momencie się zblokowali, bo mąż nie miał gdzie zjechać, a tamten się wepchnął. Facet na pewniaka wypalił z tekstem "ja jestem większy to mam pierwszeństwo", na co mąż mu tłumaczy, że zgodnie z przepisami ruchu powinien był poczekać i ma wycofać. Tamten dalej durne teksty w stylu "ja mam duży samochód i wszyscy mi ustępują", ale trafił na ciężki przypadek bo mój mąż to jest bardzo uparty i nie odpuści w takich sytuacjach, więc odpowiada "ale ja Ci nie ustąpię". Dopiero, gdy mąż zaproponował wezwanie policji, żeby nauczyć buraka zasad ruchu drogowego, gościu wycofał i zjechał.

Masakra - ja mam większy samochód, to ja mam pierwszeństwo. Jak w Albanii.[/QUOTE]
Przypomniała mi się pewna historia. Robili u mnie chodnik i było zwężenia drogi na jakś max 10m. Jadę sobie rowerem, mam pierszeństwo a tu jakiś Janusz ma to gdzieś i jedzie swoją krową prosto na mnie Dobrze że miałam gdzie uciec i się nie wywaliłam bo droga była wyżej od pobocza.
Obiecałam sobie że następnym razem rzuce za takim osobnikiem kamieniem.

Zastanawiam się też czy nie zamontować sobie na rowerze kamerki i nie wysyłać smaczków policji. To co niektórzy kierowcy odwalają to jest masakra.

Wiem że rowerzysci nie są też święci, ale w ich przypadku przeważnie oni ponoszą konsekwencję za swoja głupotę.
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 20:39   #3739
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Dzisiaj widziałam pierwszego w tym roku Janusza bez koszulki paradującego dumnie po mieście z bebzolem na wierzchu
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-28, 20:53   #3740
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

O tak. Moi faworyci to plażowicze biegający do okolicznej Biedronki po lody i piwko w samych kąpielówkach
W 3mieście częsty widok w sezonie.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 20:55   #3741
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;83847096]Dzisiaj widziałam pierwszego w tym roku Janusza bez koszulki paradującego dumnie po mieście z bebzolem na wierzchu [/QUOTE]Ja już niestety dawno (i to nie raz) miałam tę wątpliwą przyjemność Do tego owłosionym bebzolem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 21:48   #3742
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
O tak. Moi faworyci to plażowicze biegający do okolicznej Biedronki po lody i piwko w samych kąpielówkach
W 3mieście częsty widok w sezonie.
Niedawno w biedrze widziałam pana w szlafroczku. Nie mieszkam nad morzem
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 22:20   #3743
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Niedawno w biedrze widziałam pana w szlafroczku. Nie mieszkam nad morzem
Może był obok szpital i pan zdezerterował w celu zrobienia szybkich zakupów
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 22:28   #3744
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Może był obok szpital i pan zdezerterował w celu zrobienia szybkich zakupów
Nie Ale jest spore blokowisko. Na nogach miał jakieś klapki lub kapcie
Ja uciekałam ze szpitala na zakupy czy pizzę to mąż przywoził z domu normalne ciuchy i udawałam w sklepie normalną.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 23:07   #3745
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Nie Ale jest spore blokowisko. Na nogach miał jakieś klapki lub kapcie
Ja uciekałam ze szpitala na zakupy czy pizzę to mąż przywoził z domu normalne ciuchy i udawałam w sklepie normalną.
A mi się nie chce przebierać do okolicznej Biedry.

Zwykle idę w piżamie (takiej, w której chodzę po domu nie śpię, ale to piżama z polarku) i mam to radośnie w nosie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 05:32   #3746
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Wy się dziwicie facetowi bez koszulki, kobiecie w szlafroczku w Biedronce? Luk et dis:
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 05:47   #3747
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Pójście do sklepu w bieliźnie czy bikini to przesada, ale dres, piżama czy szlafrok mnie nie dziwią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 05:59   #3748
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pójście do sklepu w bieliźnie czy bikini to przesada, ale dres, piżama czy szlafrok mnie nie dziwią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie nie dziwią ze względów estetycznych. Może trochę higienicznych, bo skoro ktoś wychodzi z domu tak, jak wstał z łóżka to znaczy, że przed wyjściem z domu nie skorzystał z mydła i wody. Zaznaczam, że to tylko moje zdanie bo nie wyobrażam sobie wyjść z domu (osobliwie latem) bez choćby szybkiego prysznica. Rozumiem, że na zakupy nie chodzi się w pełnej gali (sama często nie robię żadnego makijażu w weekend i włosy spinam na chybił-trafił) ale umyć się chyba trzeba.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 06:14   #3749
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;83847096]Dzisiaj widziałam pierwszego w tym roku Janusza bez koszulki paradującego dumnie po mieście z bebzolem na wierzchu [/QUOTE]

Własnie przywołałaś mi straszne wspomnienia z zeszłego roku. Osiedlowy Janusz, który był w koszulce, ale postanowił ją podciągnac. Tak, że wiecie, biust schowany ale bebzon na wierzchu i na nim zwinieta koszulka.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Pójście do sklepu w bieliźnie czy bikini to przesada, ale dres, piżama czy szlafrok mnie nie dziwią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczególnie w przypadku osiedlowego sklepiku kiedy wyskakujesz po jakąś drobnice bo np. do śniadania zabrakło

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Mnie nie dziwią ze względów estetycznych. Może trochę higienicznych, bo skoro ktoś wychodzi z domu tak, jak wstał z łóżka to znaczy, że przed wyjściem z domu nie skorzystał z mydła i wody. Zaznaczam, że to tylko moje zdanie bo nie wyobrażam sobie wyjść z domu (osobliwie latem) bez choćby szybkiego prysznica. Rozumiem, że na zakupy nie chodzi się w pełnej gali (sama często nie robię żadnego makijażu w weekend i włosy spinam na chybił-trafił) ale umyć się chyba trzeba.
Podejrzewam, że masa osób, nawet najpiękniej odstrojonych też nie widuje mydła z rana

Z resztą tak sobie myślę, że np. bierzesz prysznic wieczorem, idziesz spać (możesz w sumie co najwyżej się spocić) vs. bierzesz prysznic rano, cały dzien coś robisz (pocisz się, brud, kurz itp.) to wychodząc rano do sklepu w piżamie jest się czystszym niż idąc do sklepu np. zaraz po wyjściu z pracy
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-29, 06:37   #3750
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Ja mam teraz panów robotników na rusztowaniach przy bloku, wszyscy z gołymi brzuchami, zjarani na mahoń i zaczepiający wszystkie kobiety przechodzące obok. Siedzę w totalnie zamkniętym i zasłoniętym roletami mieszkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-22 17:21:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.