Mamusie styczniowe 2020 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-12-14, 07:18   #3511
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Też mam baby sense, tylko nowszy model. Przy poprzednich dzieciach miałam ten i się sprawdzał

Kolejny dzień mam beznadziejny humor. Jestem tak przybita, że szok. Do tego ciągle zgaga. Bolą mnie plecy od kilku sklepów dzisiaj.

I w końcu dzisiaj mąż koleżanki przywiózł wózek. Mąż wszystko pozdejmował i teraz się suszy po praniu. Ciekawe czy będziemy w stanie go złożyć Jest w ogóle większy od naszego poprzedniego, więc zajmuje za dużo miejsca w pokoju. Dlatego wyleci do bagażnika i tam go będę trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślałam o babysense 7. Mam tylko wątpliwości czy monitor obejmie całe łóżeczko (mam 70x140). Słyszałam od kogoś ze był z tym problem. Plus pytanko, czy można w nim regulować głośność? Widziałam na filmiku że okropnie wyje..
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 07:20   #3512
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Nie. Mam wysoko brzuch. W dodatku jest ogromny. Muszę zmierzyć obwód

Tak mi dzisiaj w nocy popuchnely dłonie ze masakra. Nie mogę zgiąć palców....

Inevera Ty już na prawdę powinnaś urodzić Biedaku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 07:25   #3513
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Jeszcze co do rajstop, ja zamawiałam z allegro te https://allegro.pl/oferta/70den-rajs...MGVmOWVjNDc%3D
I były spoko.

Miałam dobra noc, nie wstawałam w ogóle do toalety i obudziłam się o 8, szok
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 08:35   #3514
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja rajstopy mam z Lidla cieplejsze i jakieś inne ale nie mam gdzie tego ubierać 🤣 nie mam zwyczaju chadzac tak po domu, ale gdybym gdzieś szła w gości itd to jak najbardziej lubię się wystroic🤣

Cieszę się bo dziś rodzice zadzwonili że przyjadą do nas na kawkę. W końcu się zebrali na wycieczkę. Ostatni raz byli u nas 1.5 roku temu. Zazwyczaj to my ich odwiedziliśmy conajmniej raz w miesiącu

Niech to będzie dobry dzień dla wszystkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 09:04   #3515
Marlena234
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 679
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Ja tylko i wyłącznie uwielbiam z gatty i uważam ze nie ma lepszych bo dopasowuja sie idealnie .
Jak tam nocka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marlena234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 09:13   #3516
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Ja rajstopy mam z Lidla cieplejsze i jakieś inne ale nie mam gdzie tego ubierać �� nie mam zwyczaju chadzac tak po domu, ale gdybym gdzieś szła w gości itd to jak najbardziej lubię się wystroic��

Cieszę się bo dziś rodzice zadzwonili że przyjadą do nas na kawkę. W końcu się zebrali na wycieczkę. Ostatni raz byli u nas 1.5 roku temu. Zazwyczaj to my ich odwiedziliśmy conajmniej raz w miesiącu

Niech to będzie dobry dzień dla wszystkich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do nas też wpadają dziś i jutro przyjaciele. Zawsze trochę więcej roboty bo trzeba coś przygotować ale cieszę się po całym tygodniu bycia praktycznie samej, dla mnie to teraz taka mega rozrywka jak ktoś wpada W dodatku mamy w wknd jarmark świąteczny na mojej wsi więc pewnie zajrzymy. Od wczoraj stoi u nas choinka Jest piękna, przede wszystkim pierwsza od kiedy mieszkamy w nowym domu, bo wprowadziliśmy się w marcu. Wczoraj miałam taką refleksje że ubieramy we dwójkę, a rozbierać pewnie będziemy już w trójkę
Śmiejemy się z mężem, bo jak wybierał to się chwalił że udało mu się wybrać taka, cytuję "smukłą", w sensie nie bardzo rozłożysta. Przyjechała, zdjęliśmy siatkę, powiesiliśmy ozdoby, gałęzie się rozłożyły i teraz zajmuje nam pół salonu

Dobrego dnia!
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 10:10   #3517
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Ja tylko i wyłącznie uwielbiam z gatty i uważam ze nie ma lepszych bo dopasowuja sie idealnie .
Jak tam nocka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to samo tylko Gatta.
U mnie mogę nockę uznać za dobrą jak po WC od razu zasypiam a wstaje regularnie co 1,5-2 godziny i tej nocy tak było ale znowu nie mogę się ułożyć bolą mnie boki zupełnie nie wiem już jak spać.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 11:50   #3518
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Marlena234 Pokaż wiadomość
Ja tylko i wyłącznie uwielbiam z gatty i uważam ze nie ma lepszych bo dopasowuja sie idealnie .
Jak tam nocka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam z gatty.
Ja wczorajszy wieczór mam eyjety z życiorysu. Mój mąż miał już strach w oczach. Od 18 do 21 miałam skurcze takie konkret co 7 8 minut czasem co 4 jak po godzinie przestałam mówić na skurczach tylko skupiać się na oddechu to już chciał ze mną jechać na pogotowie, ale ja stwierdziłam że to jeszcze nie to i miałam rację bo po 21 się wyciszyly i poszłam momentalnie spać. Ale nie spałam dobrze w każdej pozycji było mi nie wygodnie.
Także coś się zaczyna dziać ale to też może już tak się dziać i do porodu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 11:55   #3519
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dzieki dziewczyny dokupie w takim razie jeszcze z gatty i te z allegro też spoko wyglądają tylko muszę znaleźć beżowe/cieliste

Ja dziś ubierałam z mamą choinkę na wsi , Ada podawała bombki potem zrobię foteczke to wam pokażę miłego dnia wszystkim , inevera wracaj szybko do zdrowia żebyś miała siłę urodzić :p

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

mamalinkaa to dzieje się u Ciebie może będzie prezent pod choinkę
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 13:01   #3520
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Jaka aplikacje do mierzenia skurczy polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 14:10   #3521
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Nie. Mam wysoko brzuch. W dodatku jest ogromny. Muszę zmierzyć obwód

Tak mi dzisiaj w nocy popuchnely dłonie ze masakra. Nie mogę zgiąć palców....

Inevera Ty już na prawdę powinnaś urodzić Biedaku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Już się nią łudzę, że urodzę wcześniej. Będę się toczyć do Sylwestra
Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
Też mam z gatty.
Ja wczorajszy wieczór mam eyjety z życiorysu. Mój mąż miał już strach w oczach. Od 18 do 21 miałam skurcze takie konkret co 7 8 minut czasem co 4 jak po godzinie przestałam mówić na skurczach tylko skupiać się na oddechu to już chciał ze mną jechać na pogotowie, ale ja stwierdziłam że to jeszcze nie to i miałam rację bo po 21 się wyciszyly i poszłam momentalnie spać. Ale nie spałam dobrze w każdej pozycji było mi nie wygodnie.
Także coś się zaczyna dziać ale to też może już tak się dziać i do porodu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja to bym po pierwszych skurczach już siedziała w samochodzie i jechała do szpitala

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 14:49   #3522
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Jaka aplikacje do mierzenia skurczy polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja właśnie nie mam pojęcia, ściągnęłam jakąś przypadkową.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 16:17   #3523
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Mamy pierwszą choinkę w naszym nowym domu 618D4955-7755-410A-9C36-BDCA28FB93D4.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 16:29   #3524
Wendy_123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 229
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Jest przepiękna!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wendy_123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 16:42   #3525
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Inevera123 Pokaż wiadomość
Już się nią łudzę, że urodzę wcześniej. Będę się toczyć do Sylwestra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ej, do Sylwestra jeszcze ponad 2 tygodnie. Nie znasz dnia ani godziny. Trochę więcej optymizmu.

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Mamy pierwszą choinkę w naszym nowym domu Załącznik 7700810


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Śliczna!


Ja dzisiaj zaliczyłam wystawę psów. Oj, już daaaawno tyle godzin na nogach bez odpoczynku nie łaziłam. Pewnie jutro odchoruję, ale trudno. To prawdopodobnie ostatnie takie wyjście z domu w dwupaku. A już od wakacji na to czekałam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 18:24   #3526
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Słodkaaa choinka śliczna

Ja licznik skurczy mam w aplikacji moja ciąża.

U nas już balkon dzisiaj zaświecił także w pełni świąteczny nastrój.

Jutro planuje udekorować pierniki. Zrobiłam tylko jedna porcję, zazwyczaj robię podwójnie ale plecy tak mnie bolą że masakra. Musi wystarczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 18:31   #3527
MagJa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 521
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Mamy pierwszą choinkę w naszym nowym domu Załącznik 7700810


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piękna! My jutro ubieramy, ale u nas sztuczna


Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Ej, do Sylwestra jeszcze ponad 2 tygodnie. Nie znasz dnia ani godziny. Trochę więcej optymizmu.




Śliczna!


Ja dzisiaj zaliczyłam wystawę psów. Oj, już daaaawno tyle godzin na nogach bez odpoczynku nie łaziłam. Pewnie jutro odchoruję, ale trudno. To prawdopodobnie ostatnie takie wyjście z domu w dwupaku. A już od wakacji na to czekałam.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O super! Bardzo lubię takie imprezy, kiedyś wystawiałam swojego psa


Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Słodkaaa choinka śliczna

Ja licznik skurczy mam w aplikacji moja ciąża.

U nas już balkon dzisiaj zaświecił także w pełni świąteczny nastrój.

Jutro planuje udekorować pierniki. Zrobiłam tylko jedna porcję, zazwyczaj robię podwójnie ale plecy tak mnie bolą że masakra. Musi wystarczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na pewno wystarczy Ja byłam dzisiaj u rodziców i też robiłam ze swoją mamą. Z przerwami się udało
MagJa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:09   #3528
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

No i dzisiaj ze skurczami spokój chyba synus jest za tatusiem bo wiedział żeby być grzecznym bo tata pojechał wedzic mięso na święta i nie ma go cały dzień. Starsi byli u teściowej robili pierniczki a ja zamiast odpocząć to byłam na shopingu z mama.
Dopakowalam już na 100% torbę do szpitala. Naszykowalam siatkę z rzeczami do wyjścia i teraz dopiero się położyłam więc dość intensywny dzień za nami
A takie łowy były w sinsay Kids wogole maja tam takie piękne rzeczy że o ja cie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:09   #3529
mamalinkaa
Raczkowanie
 
Avatar mamalinkaa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 371
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Screenshot_20191214-200911.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamalinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 19:16   #3530
martuniaaa25
Zadomowienie
 
Avatar martuniaaa25
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 154
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez mamalinkaa Pokaż wiadomość
No i dzisiaj ze skurczami spokój chyba synus jest za tatusiem bo wiedział żeby być grzecznym bo tata pojechał wedzic mięso na święta i nie ma go cały dzień. Starsi byli u teściowej robili pierniczki a ja zamiast odpocząć to byłam na shopingu z mama.
Dopakowalam już na 100% torbę do szpitala. Naszykowalam siatkę z rzeczami do wyjścia i teraz dopiero się położyłam więc dość intensywny dzień za nami
A takie łowy były w sinsay Kids wogole maja tam takie piękne rzeczy że o ja cie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są już przeceny? Mam dwupak pajacy wydają się fajne zobaczymy jak po kilku praniach.
martuniaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:37   #3531
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Słodkaa cudna choinka ja jutro ubieram u siebie ale też sztuczna . Muszę kupić bombki jeszcze jutro i niewiem na jakie się zdecydować do białej choinki . Macie białą może ? Jakie kolory bombek kupilyście?

Wiecie co , zjadłam dziś śledzie na kolację i kurcze co po śledziach zawsze cukier do 94 to dziś 134 aż w szoku byłam nie wiem czy mama je jakoś inaczej robiła czy o co chodzi ale zdębiałam i żołądek mnie boli po nich do tej pory masakra jakaś . Najwyższy wynik do tej pory jaki miałam to raz 120 i to po obiedzie a tu kurcze taka mała porcja i 134 , noi się zastanawiam co ja zjem w wigilię w takim razie
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 19:58   #3532
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Słodkaa cudna choinka ja jutro ubieram u siebie ale też sztuczna . Muszę kupić bombki jeszcze jutro i niewiem na jakie się zdecydować do białej choinki . Macie białą może ? Jakie kolory bombek kupilyście?

Wiecie co , zjadłam dziś śledzie na kolację i kurcze co po śledziach zawsze cukier do 94 to dziś 134 aż w szoku byłam nie wiem czy mama je jakoś inaczej robiła czy o co chodzi ale zdębiałam i żołądek mnie boli po nich do tej pory masakra jakaś . Najwyższy wynik do tej pory jaki miałam to raz 120 i to po obiedzie a tu kurcze taka mała porcja i 134 , noi się zastanawiam co ja zjem w wigilię w takim razie
Ja dotychczas miałam mała biała i raz robiłam srebrno-czerwona, a drugi raz srebrno-niebiesko tak naprawdę każdy kolor będzie pasować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 20:03   #3533
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Słodkaa cudna choinka ja jutro ubieram u siebie ale też sztuczna . Muszę kupić bombki jeszcze jutro i niewiem na jakie się zdecydować do białej choinki . Macie białą może ? Jakie kolory bombek kupilyście?

Wiecie co , zjadłam dziś śledzie na kolację i kurcze co po śledziach zawsze cukier do 94 to dziś 134 aż w szoku byłam nie wiem czy mama je jakoś inaczej robiła czy o co chodzi ale zdębiałam i żołądek mnie boli po nich do tej pory masakra jakaś . Najwyższy wynik do tej pory jaki miałam to raz 120 i to po obiedzie a tu kurcze taka mała porcja i 134 , noi się zastanawiam co ja zjem w wigilię w takim razie
No niestety to jest loteria. Ja po identycznej kolacji raz mam cukier 106, a teraz 146. I bądź tu mądry. Mi akurat diabetolog powiedziała, żebym wzięła przed kolacją wigilijną insulinę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-14, 20:15   #3534
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez MagJa123 Pokaż wiadomość
O super! Bardzo lubię takie imprezy, kiedyś wystawiałam swojego psa
:

Mnie się udało z moim zaliczyć tylko jedną wystawę na wiosnę. Miałam plan, że jak kupimy auto to trochę z nim pojeździmy, ale w międzyczasie zaszłam w ciążę i wystawy pozostały nadal tylko w planie. Ale chociaż się spotkałam z naszym hodowcą i pooglądałam „konkurencję” na żywo.


Odebrałam wyniki badań i wyszła mi glukoza w moczu. Pierwszy raz coś takiego widzę, wizytę mam w środę. Dzień przed badaniem jadłam duuużo słodkiego, ciekawe czy to miało jakiś wpływ.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 07:13   #3535
Justi2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 481
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Miniminiv a to pierwszy raz Ci się zdarzyło z tą glukozą? Może to taki jeden przypadek i nie ma się co przejmować , szczerze nigdy nie miałam i nie wiem co doradzić .

Mąż śpi , Ada śpi , starsza córka okupuje łazienkę a na 9 jedziemy do Kościoła. Miłej niedzieli dziewczyny
Justi2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 08:16   #3536
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Dobry
U mnie nocka całkiem dobra dzisiaj. Wczoraj pod prysznicem miałam okazję zobaczyć i pomacac spory kawalek mojego czopa. (Sorki jak kogoś zniesmaczylam)I już wiem że wcześniejsze drobnostki które znajdowałam to nie był śluz tylko też jego części ale to i tak o niczym nie świadczy

Zastanawiam się czemu jak leżę na lewej stronie to pobolewa mnie brzuch i plecy A na prawej już nie

Udanego dnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 08:24   #3537
miniminiv
Zadomowienie
 
Avatar miniminiv
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Justi2019 Pokaż wiadomość
Miniminiv a to pierwszy raz Ci się zdarzyło z tą glukozą? Może to taki jeden przypadek i nie ma się co przejmować , szczerze nigdy nie miałam i nie wiem co doradzić .

Mąż śpi , Ada śpi , starsza córka okupuje łazienkę a na 9 jedziemy do Kościoła. Miłej niedzieli dziewczyny


Tak, pierwszy raz. Niby dr google mówi, że w ciąży tak bywa, wpływ może mieć właśnie dieta w dniu poprzednim (a ja sobie wtedy mooocno pofolgowałam ). Ale też np długi czas od momentu pobrania do badania - a wtedy też pobrałam próbkę o 6:30 bo już nie dałam rady dłużej a w labie byłam po 8:30...
Na razie się nie przejmuje. To tak w ramach „ciekawostki”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Dobry
U mnie nocka całkiem dobra dzisiaj. Wczoraj pod prysznicem miałam okazję zobaczyć i pomacac spory kawalek mojego czopa. (Sorki jak kogoś zniesmaczylam)I już wiem że wcześniejsze drobnostki które znajdowałam to nie był śluz tylko też jego części ale to i tak o niczym nie świadczy

Zastanawiam się czemu jak leżę na lewej stronie to pobolewa mnie brzuch i plecy A na prawej już nie

Udanego dnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie to zależy od dnia - bywa, że np. ciężko mi się oddycha jak leżę na lewym boku i śpię całą noc na prawym, innego dnia odwrotnie. Myślę, że to kwestia ułożenia naszych dzieciaczków.


Mój TŻ za to dzisiaj z rana przeżył chwile grozy, bo myślał, że mi wody odchodzą a mi wyciekła resztka luteiny przy nim. Poleciały dwie kropelki na podłogę (szczerze to ja nawet nie poczułam, tylko stałam i z nim gadałam) a on nagle: co to z Ciebie kapie?!
Ale już wie, że jak wody odchodzą to nie po kropelce



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miniminiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 08:29   #3538
Rose08
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 660
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez CreamyMuffin Pokaż wiadomość
Dobry
U mnie nocka całkiem dobra dzisiaj. Wczoraj pod prysznicem miałam okazję zobaczyć i pomacac spory kawalek mojego czopa. (Sorki jak kogoś zniesmaczylam)I już wiem że wcześniejsze drobnostki które znajdowałam to nie był śluz tylko też jego części ale to i tak o niczym nie świadczy

Zastanawiam się czemu jak leżę na lewej stronie to pobolewa mnie brzuch i plecy A na prawej już nie

Udanego dnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też tak czasem mam, po różnych stronach. Raz boli prawa, raz lewa bardziej.
Rose08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 08:54   #3539
Inevera123
Zadomowienie
 
Avatar Inevera123
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1 116
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

U mnie znowu kiepska noc, bo miałam 2-godzinną przerwę w spaniu. Jestem nieprzytomna. A za godzinę jedziemy do syna kolegi na urodziny. Tak mi się nie chce, że lepiej nie mówić No ale najważniejsze, że mały się wyszaleje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inevera123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-15, 08:58   #3540
CreamyMuffin
Rozeznanie
 
Avatar CreamyMuffin
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 559
Dot.: Mamusie styczniowe 2020

Cytat:
Napisane przez miniminiv Pokaż wiadomość
Tak, pierwszy raz. Niby dr google mówi, że w ciąży tak bywa, wpływ może mieć właśnie dieta w dniu poprzednim (a ja sobie wtedy mooocno pofolgowałam ). Ale też np długi czas od momentu pobrania do badania - a wtedy też pobrałam próbkę o 6:30 bo już nie dałam rady dłużej a w labie byłam po 8:30...
Na razie się nie przejmuje. To tak w ramach „ciekawostki”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------





U mnie to zależy od dnia - bywa, że np. ciężko mi się oddycha jak leżę na lewym boku i śpię całą noc na prawym, innego dnia odwrotnie. Myślę, że to kwestia ułożenia naszych dzieciaczków.


Mój TŻ za to dzisiaj z rana przeżył chwile grozy, bo myślał, że mi wody odchodzą a mi wyciekła resztka luteiny przy nim. Poleciały dwie kropelki na podłogę (szczerze to ja nawet nie poczułam, tylko stałam i z nim gadałam) a on nagle: co to z Ciebie kapie?!
Ale już wie, że jak wody odchodzą to nie po kropelce



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja położna się śmiała że będziemy zalani w mieszkaniu więc sobie wyobrażam ile tego tam musi być. Chyba że saczyc się będzie to co innego Ja nie lubiłam tej luteiny.. zgroza po prostu.

Ale ja rano już od dobrego 1.5 miesiaca, a teraz bez żadnych leków mam duży wypływ wydzieliny jednorazowy, pewnie gdybym była nago to by cieklo i kapało 🤣 a w ciągu dnia to już tak normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
J&M - 09.2019
CreamyMuffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-29 09:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.