Natur House - jakieś doświadczenia? - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 11:39   #1141
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

A ja codziennie jem przynajmniej 1 ciepły posiłek - obiad.
W pracy jestem od 7 do 17. Kolacja na spokojnie w "domku".
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 11:59   #1142
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
O właśnie sobie przypomniałam, że NH kwalifikuje pieczarki jako warzywa w tych swoich rozpiskach
W sumie jakby się zastanowić to ja też zawsze pieczarki jako warzywa kwalifikowałam Teraz jak zaczęłam o tym myśleć, to mnie olśniło (łał). Toż to grzyb!

Chociaż najbardziej mnie zastanawia wykluczenie fasolki szparagowej.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:09   #1143
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
W sumie jakby się zastanowić to ja też zawsze pieczarki jako warzywa kwalifikowałam Teraz jak zaczęłam o tym myśleć, to mnie olśniło (łał). Toż to grzyb!

Chociaż najbardziej mnie zastanawia wykluczenie fasolki szparagowej.

Wzdyma???
Też nie wiem czemu. I jak widzę te kg fasolki, która mogła przejść przez mój układ pokarmowy, to robi mi się przykro
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:13   #1144
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Wzdyma???
Też nie wiem czemu. I jak widzę te kg fasolki, która mogła przejść przez mój układ pokarmowy, to robi mi się przykro
No właśnie to chyba jedyny powód. Albo klasyfikują ją jako strączka? A szparagowa chyba ma trochę inne właściwości niż taka typu "jaś". W każdym razie nie znam się na tyle żeby z nimi polemizować, więc nie jem. Chociaż też mi baaaardzo smutno jak patrzę na całe stragany
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:24   #1145
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
W sumie jakby się zastanowić to ja też zawsze pieczarki jako warzywa kwalifikowałam Teraz jak zaczęłam o tym myśleć, to mnie olśniło (łał). Toż to grzyb!

Chociaż najbardziej mnie zastanawia wykluczenie fasolki szparagowej.
Niby wykluczenie. Bo na głównej liście jako zabroniona a w którymś jadłospisie ją dostałam.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:33   #1146
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Niby wykluczenie. Bo na głównej liście jako zabroniona a w którymś jadłospisie ją dostałam.
Podobnie miałam z figami i porami. Niby nie, ale w jadłospisie są
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:36   #1147
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
Podobnie miałam z figami i porami. Niby nie, ale w jadłospisie są
Ale por jest dozwolony
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-21, 12:42   #1148
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
Ale por jest dozwolony
E no, u mnie na czerwono. Między kukurydzą a groszkiem Muszę dopytać następnym razem
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:45   #1149
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Nusiolek Pokaż wiadomość
E no, u mnie na czerwono. Między kukurydzą a groszkiem Muszę dopytać następnym razem
A u mnie na zielono między kalarepą i ogórkiem
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:47   #1150
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
A u mnie na zielono między kalarepą i ogórkiem
Między kalarepą a ogórkiem nic nie mam Oszukali mnie!
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 10:11   #1151
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Sama nie miałam styczności z NH, jednak mój brat wraz z żoną korzystali z porad dietetyczki. Oczywiście, jest to bardzo kosztowne, wizyta co dwa tygodnie płatna 200zł. Ale efekty są. Dla takich osób jak oni to bardzo dobre wyjście - nie mają samozaparcia, czasu... Jednak duża ilość pieniędzy za wizyty była wystarczającą motywacją. A gdy pojawiały się efekty to wiadomo... Kto by chciał je zmarnować Mieli dwa różne problemy - bratowa nie mogła żyć bez coli i słodyczy, on natomiast bez fast foodów i piwa. Teraz przeszli na stabilizację, pozwalają sobie na więcej, jednak nigdy nie wrócą już do poprzedniego stylu życia. Profesjonalna pomoc dała im bardzo dużo
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-01, 06:59   #1152
DionizekRabel
Raczkowanie
 
Avatar DionizekRabel
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 229
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

ja nie mialem ale slyszalem ze to jest bardzo droga dieta jakies 3 tys ;/
DionizekRabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 11:23   #1153
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez DionizekRabel Pokaż wiadomość
ja nie mialem ale slyszalem ze to jest bardzo droga dieta jakies 3 tys ;/
Nie dość, że nie miałeś, to i jeszcze źle słyszałeś...
A te 3tys to za wizytę, za m-c, czy za całą dietę?
I drogo to też pojęcie względne, bo dla mnie drogo to może być 10tys, a dla innego 1 tys.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 12:50   #1154
ada1939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witajcie Pewnie zostanę skrytykowana za swój pomysł, ale zaryzykuję....
Zacznę od tego, że o NH słyszałam już kilka lat temu, bo tak odchudzała się (skutecznie) znajoma mojej fryzjerki. Teraz usłyszałam o niej po raz drugi, bo po trzech tygodniach nieobecności w kraju spotkałam swoją koleżankę i .... wow! Wygląda pięknie, pytam co się stało, mówi, że jeździ do NH i schudła 3 kilo. Może to nie tak dużo, szczerze mówiąc wygląda na większy spadek. I tak oto rozbudziła moją ciekawość, przekopałam cały internet w poszukiwaniu informacji, a w środę spotykam się z nią, aby pogadać bardziej szczegółowo.
Jeśli chodzi o mnie odchudzanie z NH nie wchodzi w grę z uwagi na koszty, choć myślę, że tu po części tkwi klucz do sukcesu, bo jak już się wyda tyle kasy, to głupio to zaprzepaścić, ale wynalazłam w necie parę przykładowych jadłospisów i postanowiłam je na sobie przetestować.
Reasumując: podejmuję wyzwanie, które można określić jako odchudzanie z NH bez NH. Zaczęłam dziś, start z wagą 73,2 kg (wiem ... koszmar), wzrost 160 cm.
Żeby była jasność, nie krytykuję NH i kosztów z tym związanych, tym bardziej efektów, ale mnie po prostu chwilowo na to nie stać, może kiedyś. Tymczasem test, czy mi takie żywienie w ogóle podejdzie.
Jak ktoś chętny się do mnie dołączyć, zapraszam, w kupie ponoć raźniej.
Pozdrawiam i powodzenia dla wszystkich dietujących
ada1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 06:34   #1155
ada1939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

No tak, jak zwykle po pierwszym dniu sukces 71,9 kg, czyli zeszło ze mnie 1,,3 kg wody w jeden dzień, sporo, ale ja tak mam, jak się uprę, to schudnę 4 kilo w 4 dni. Lepiej się czuję, ale to, co będzie dalej pokaże czy dieta NH mi służy i czy zawracać sobie nią głowę. Pierwszy dzień ok, byłam trochę głodna między posiłkami, wieczorem to nawet baaardzo, a trzymałam w aucie na kolanach córkowy zestaw Happy Meal i pachniało oj pachniało Zobaczymy dziś, menu taki trochę nie pode mnie, bo dużo rzeczy na słodko, a ja raczej tak kiełbasa ze śledziem, ale zobaczymy, dużo mam dziś pracy, to może i łatwiej będzie to przetrwać.
A Wy jak kobitki, dajecie radę?? Miłego dnia
ada1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 07:24   #1156
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ada na necie to znalazłaś diety uderzeniowe a one są na 2 dni w tygodniu [najczęściej]. Pozostałe 5 dni to dieta urozmaicona, mniej rygorystyczna niż uderzeniowa... Jak dla mnie odchudzanie się NH bez ani jednej wizyty, bez poznania ich metod i na czym to polega [nie mówię o suplementach] to próba zrobienia sobie "kuku"
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 19:43   #1157
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Ja teraz jestem na diecie eliminacyjno-rotacyjnej (na podstawie testu na nietolerancję pokarmową na 200 produktów). Z NH korzystałam, ale nie mam dobrych wspomnień... Oprócz wydanych pieniędzy, pojawił się efekt jojo, bo jak się też okazało suple mnie wykończyły. Teraz jestem gdzieś indziej, ale trafiłam tu nie tylko dlatego, że chciałam się odchudzić - okazało się, że NH wyniszczyło moją wątrobę i nerki i mój organizm tak się zbuntował, że pojawiły się dolegliwości+ waga stanęła... Na szczęście teraz po dwóch miesiącach już jest mała stabilizacja.
__________________
[CENTER][B]"Uśmiechnęła się uśmiechem, w który włożyła wszystko to, co postanowiła przemilczeć."

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2015-08-06 o 17:53 Powód: usunięcie reklamy
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 06:20   #1158
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Po półrocznej przygodzie z NH, cotygodniowych wizytach i wydanych pieniądzach takich, że starczyłoby na niezły urlop zgubiłam 10 kg. Od trzech miesięcy utrzymuję nawyki, jem zdrowe rzeczy, czsami pijam alkohol. W sklepie ze zdrową żywnością kupuję co jakiś czas syrop z karczocha albo zielony jęczmień. Chciałam jeszcze samodzielnie zrzucić 5 kilo, ale nie udało się. Przybyło 3 i muszę się ostro pilnować, by nie przybyło więcej.
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:04   #1159
ada1939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam ponownie, dziś na wadze 71,4 kg, więc znów uśmiech na mej twarzy zagościł. Ale pewnie już więcej zbędnej wody nie mam, więc przez ten tydzień oby mi się udało ten spadek utrzymać i będzie rewelacyjnie.
Wronia3 - czy dieta uderzeniowa różni się tylko jeśli chodzi o kaloryczność, czy jeszcze są jakieś różnice? Nie wiem, jaka jest ta moja, wygląda mi na dobrze zbilansowaną, jest to rozpiska na dwa tygodnie i mam ją zamiar testować w całości, a potem zobaczę. W każdym razie jeżeli zdecyduję się wydać w przyszłości tak duże pieniądze, przynajmniej dla mnie duże, to muszę być pewna, że warto.
Powodzenia
ada1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 07:14   #1160
barbra66
Wtajemniczenie
 
Avatar barbra66
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 915
GG do barbra66
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malytrzmiel Pokaż wiadomość
W sklepie ze zdrową żywnością kupuję co jakiś czas syrop z karczocha albo zielony jęczmień. Chciałam jeszcze samodzielnie zrzucić 5 kilo, ale nie udało się. Przybyło 3 i muszę się ostro pilnować, by nie przybyło więcej.
Już to wcześniej pisałam.....Syrop z karczocha,który kupowałam poza NH,już i u mnie nie dawał takich efektów jak ten z NH.
Trzeba sie pilnować.....i nie mówię tu strikte o powrocie do "śmieciowego żarełka".W moim przypadku wystarczy że zaniedbam picie wody i codzienną dawkę warzyw...

Tymczasem ciałko opalone nadmorskim słońcem i powietrzem daje poczucie lepszego samopoczucia....pozdrawia m serdecznie i zyczę powodzenia w codziennych zmaganiach....
__________________
Narzekanie nie spali kalorii...ćwiczenia i dieta tak
barbra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:24   #1161
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Cytat:
Napisane przez malytrzmiel Pokaż wiadomość
Po półrocznej przygodzie z NH, cotygodniowych wizytach i wydanych pieniądzach takich, że starczyłoby na niezły urlop zgubiłam 10 kg. Od trzech miesięcy utrzymuję nawyki, jem zdrowe rzeczy, czsami pijam alkohol. W sklepie ze zdrową żywnością kupuję co jakiś czas syrop z karczocha albo zielony jęczmień. Chciałam jeszcze samodzielnie zrzucić 5 kilo, ale nie udało się. Przybyło 3 i muszę się ostro pilnować, by nie przybyło więcej.
Ja od stycznia do lipca schudłam 28kg, od miesiąca jestem poza NH i wcale nie tyję a nie odmawiam sobie wielu rzeczy. Więc to kwestia organizmu widocznie

Cytat:
Napisane przez ada1939 Pokaż wiadomość
Wronia3 - czy dieta uderzeniowa różni się tylko jeśli chodzi o kaloryczność, czy jeszcze są jakieś różnice? Nie wiem, jaka jest ta moja, wygląda mi na dobrze zbilansowaną, jest to rozpiska na dwa tygodnie i mam ją zamiar testować w całości, a potem zobaczę. W każdym razie jeżeli zdecyduję się wydać w przyszłości tak duże pieniądze, przynajmniej dla mnie duże, to muszę być pewna, że warto.
Powodzenia
Uderzeniówki są z zasady mniej kaloryczne i np mają ukierunkowane działanie, np na zbicie wody czy na ruszenie tłuszczyku.
Raz miałam diete rozpisaną na 2 tygodnie i to była dieta antycellulitowa - hardkor masakryczny.
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 07:38   #1162
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

U mnie 2 miesiące i minus 8 kg. Żadnych negatywnych skutków nie widzę (odpukać!). U mnie motywujące są cotygodniowe wizyty, jak wiem, że muszę się komuś wytłumaczyć to się spinam i lepiej mi idzie, nie rezygnuje Wcześniej chodziłam do dietetyczki raz na miesiąc i pod koniec miesiąca motywacja spadała. Aaa co do supli, mój mąż chudnie razem ze mną, tylko on bez tych śmiesznych fioleczek. U mnie 8 kg, u niego 10. Więc koniec końców nie wiem czy te suple coś dają czy nie

A dzisiaj uderzeniówka ananasowa! Mniam!
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-05, 08:50   #1163
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Teraz czas ode mnie na małe podsumowanie mojej przygody z NH

Pierwszy raz miałam styczność z NH w maju 2013, gdzie z podajże 62 kg udało mi się zejść do 55kg, jednak potem przez zmianę miejsca pracy, przestałam do nich chodzić, dbać o siebie i w efekcie przybyło mi to z nadmiarem

Drugi raz poszłam do NH i chodziłam aż do teraz na wiosnę 2014.
Zaczynałam od wagi prawie 64kg, a najniżej miałam ok 55 kg, z tym, że przez większość czasu moja waga oscylowała w granicach57kg. Ostatnie ważenie pokazało mi 58,4kg, z tym, że dietę tak średnio pilnuję, a najbardziej regularnym posiłkiem jest chyba śniadanie Obiecałam sobie, że nie przekroczę ponownie 60kg i póki mi się to udaje- oby jak najdłużej. Największy problem mam z zatrzymującą się wodą w organizmie.
Od stycznia br. moje wizyty były już comiesięczne, kontrolne, bez suplementów. We własnym zakresie kupowałam jedynie karczocha i nim się posiłkowałam.

No tak i po prawie 1,5 roku moja przygoda z NH zostaje zakończona, bo tak, gdzie wyjeżdżam NH nie jest tak popularne jak u nas. Fakt- punkty są, ale 2-3 na województwo. No nic pozostaje mi jedynie odchudzanie na własną rękę i wracanie do ich przepisów
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-06, 05:54   #1164
ada1939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam ponownie, dziś przewidywany zastój 71,4 kg, ale i tak spodziewałam się wzrostu, bo wczorajszą kolację dosyć mocno doprawiłam i w związku z tym piłam jak smok.
Dziś czwarty dzień, bardzo fajny żywieniowo jeśli chodzi o obiad i kolację.
Wczoraj spotkałam się z moją koleżanką, która jeździ do NH. Trochę się waha, czy jechać jeszcze raz, bo jej finanse na to nie pozwalają, ale jak będzie miała pieniądze, to namawia mnie, żebym pojechała z nią na bezpłatną wizytę. Powiedziała mi też to, co już wielokrotnie na forum czytałam, że dużo zależy od tego, na kogo się trafi w NH. Okazało się, że ona już kilka lat temu korzystała z NH i jej poprzednia dietetyczka bardziej ją potrafiła zmobilizować, niż ta obecnie. Ale może jak zdecyduje się tam jeszcze jechać, to może się z nią wybiorę.
Nusiloek - bardzo ładny wynik, też tak chcę! I też myślę, że bardziej pomagają cotygodniowe wizyty niż suplementy.
Wronia3 - dzięki za odpowiedź
Miłego dnia wszystkim.
ada1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 06:54   #1165
ada1939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

:-( Historia lubi się powtarzać, poległam wczoraj wieczorem :-(
A to było tak: do godziny 20 dzień przebiegał prawie zgodnie z planem żywieniowym. Prawie, bo już o 12 byłam strasznie głodna i uszykowałam sobie ogromny obiad, tzn. mięso w normie, bo jedna pierś na spółę z córką, za to ogromna porcja warzyw. Nie dałam rady tego zjeść, zjadłam połowę porcji, drugą połowę zjadłam około 15, więc już nie chciało mi się podwieczorku, a kolacji zjeść nie mogłam, bo wieczorem miałam spotkanie i zjadłam ją po powrocie tzn, ok. 20.30. Normalne pory posiłków to u mnie: 8-11-13-16-18. Po kolacji rozpętało się obżarstwo i poszło: szklanka soku marchew-banan-jabłko sklepowego, brzoskwinia, kilka chudych kabanosów z musztardą, 10 dag polędwicy łososiowej. Dobrze, że nie mam w domu żadnych słodyczy, bo pewnie też bym opędzlowała.
Dziś na wadze 71,4 kg, a więc bez zmian. Wstaję kolan i walczę dalej, plan do końca tygodnia to utrzymać ten spadek, a najlepiej zejść do 70,9 kg, plan na drugi tydzień zejść do 69,9. I oby mi się to udało. Jak się uda, pomyślę o wizycie w NH.
ada1939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 22:10   #1166
malytrzmiel
Raczkowanie
 
Avatar malytrzmiel
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 33
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Pozdrawiam z urlopu - od diety również . Pięć posiłków dziennie jest? Jest. Aplikacja na Androidzie do przeliczania kalorii jest? Jest. Motywacja jest? I.... tu gorzej... Dam znać po powrocie
__________________
Schudłam już 10, schudnę jeszcze więcej
malytrzmiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 08:56   #1167
Ewik36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Witam!
Zaczęłam swoją przygodę z NH 8 tygodni temu ponieważ zawsze po każdym samodzielnym odchudzaniu gdyż zrzuciłam 15kg przez kolejny rok przytyłam 20kg. Od 8 tygodni stosując diety NT i suplementy zakupione u nich schudłam 8 kg... Nie wiem czy to dużo, Pani dietetyczka mówi ze super szczególnie dlatego że wogóle nie ćwiczę... Jedyny sport jaki mam czas uprawiać to spacer po schodach (czasami są to biegi za dzieciakami w domu) i wyjście do samochodu i z samochodu... Wiele razy obiecywałam sobie że zacznę jakąś aktywność fizyczną nawet kupiłam orbitreka ale po 3 dniach intensywnych ćwiczeń stwierdzam że nie mam czasu a o północy, po uśpieniu dzieci i ogarnięciu bałaganu i obiadu na dzień kolejny poddaje się i nie ćwiczę...
Jeśli nadal uda mi się chudnąć kilogram tygodniowo to jeszcze 10 tygodni i mimo iż zostawię w NH majątek na suplementy to stwierdzam że warto... Oczywiście jeśli kg nie powrócą z nawiązką...
Ewik36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 09:27   #1168
kubek100
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Może to co napiszę nie będzie popularne, ale NH nie prowadzi tego poprzez dietetyków i dużo opiera na suplementacji, której koszty są duże. Na plus jest dostępność, ale nikt mnie już nie zachęci do tego skoro mam opiekę online i wiem, że jem już dobrze, i nie muszę łykać tabletek. Koleżanka podała mi adres xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-08-31 o 12:41 Powód: reklama
kubek100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-03, 10:03   #1169
kr0p
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 26
Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Wrażenia bardzo pozytywne. Pracują tam miłe panie, które zawsze chętnie wszystko wytłumaczą. Porada jest oczywiście bezpłatna,a płaci się tylko za suplementy. Generalnie polecam.
kr0p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 09:53   #1170
1dietetyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Natur House - jakieś doświadczenia?

Po prostu spróbuj Sama

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ---------
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-09-11 o 10:18 Powód: reklama
1dietetyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-08 01:42:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.