Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-01, 06:50   #1531
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Wkładka to jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcji, wskaźnik Pearla 0,2-1,5
To dotyczy wkładki hormonalnej, ona ma niehormonalną

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez cinna_mon Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie jak pytalam o to czy prawdopodobnie moge byc w ciazy. Tabl anty nie wzielam 18 i 19stego lutego. Dzisiaj skonczylam brac tabletki i od jutra mam przerwę. Dzisiaj zrobilam testy i oba wyszly negatywne. Za wcześnie na test ciążowy? Wczoraj i dzisiaj zasłablam i bylo mi strasznie nie dobrze.. ale mysle ze to od tego stresu i nie pewności. Doradzcie mi co powinnam zrobić?
Czekaj aż dostaniesz krwawienie, jeśli nie dostaniesz to spróbuj dostać się do ginekologa szybciej. Zapomniałaś aż 2 tabletek, więc mogło dojść do zapłodnienia
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 07:40   #1532
cinna_mon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
To dotyczy wkładki hormonalnej, ona ma niehormonalną

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------



Czekaj aż dostaniesz krwawienie, jeśli nie dostaniesz to spróbuj dostać się do ginekologa szybciej. Zapomniałaś aż 2 tabletek, więc mogło dojść do zapłodnienia
Nawet jak dostane krwawienie to moge byc w ciąży, bo to nie jest @ tylko imitacja.
cinna_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:01   #1533
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Wkładka to jedna z najskuteczniejszych metod antykoncepcji, wskaźnik Pearla 0,2-1,5
Chodzi mi o to przesuwanie i wypadanie raczej. Dla mnie to nie jest żadna pewność ale to jest moje osobiste zdanie.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez cinna_mon Pokaż wiadomość
Nawet jak dostane krwawienie to moge byc w ciąży, bo to nie jest @ tylko imitacja.
Minęły 2 tygodnie od stosunku blisko zapomnianych tabletek, że już robisz test? Mogłaś zajść w ciążę, jest to nawet bardzo prawdopodobne bo zapomniałaś aż 2 tabletek.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:04   #1534
cinna_mon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to przesuwanie i wypadanie raczej. Dla mnie to nie jest żadna pewność ale to jest moje osobiste zdanie.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------


Minęły 2 tygodnie od stosunku blisko zapomnianych tabletek, że już robisz test? Mogłaś zajść w ciążę, jest to nawet bardzo prawdopodobne bo zapomniałaś aż 2 tabletek.
Czyli po prostu trzeba zaczekać??
cinna_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:32   #1535
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez cinna_mon Pokaż wiadomość
Nawet jak dostane krwawienie to moge byc w ciąży, bo to nie jest @ tylko imitacja.
Co Ty wygadujesz.... owszem to nie jest miesiączka, ale jeśli nie dostałabyś krwawienia 2x pod rząd to istnieje prawdopodobieństwo ciąży, tak jest w mojej ulotce. Imitacja miesiączki... ciekawe
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:34   #1536
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez cinna_mon Pokaż wiadomość
Czyli po prostu trzeba zaczekać??
a ulotki testu to nie łaska przeczytać? z krwi po 10 dniach, z moczu po 14 od stosunku, najwcześniej.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:36   #1537
cinna_mon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Co Ty wygadujesz.... owszem to nie jest miesiączka, ale jeśli nie dostałabyś krwawienia 2x pod rząd to istnieje prawdopodobieństwo ciąży, tak jest w mojej ulotce. Imitacja miesiączki... ciekawe
Dzwonilam do znajomego ginekologa i powiedzial mi ze krwawienie mozesz miec ciagle a byc w ciąży. To nie ma znaczenia bo to nie jest prawdziwa @.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
a ulotki testu to nie łaska przeczytać? z krwi po 10 dniach, z moczu po 14 od stosunku, najwcześniej.
a nie laska odpowiedzieć normalnie?? Wy wiecie w ogóle co to życzliwość?? Chyba po to tu jestem i pytam nie wszystko jest dla mnie oczywiste specjalistko
cinna_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 08:38   #1538
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez cinna_mon Pokaż wiadomość
Dzwonilam do znajomego ginekologa i powiedzial mi ze krwawienie mozesz miec ciagle a byc w ciąży. To nie ma znaczenia bo to nie jest prawdziwa @.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



a nie laska odpowiedzieć normalnie?? Wy wiecie w ogóle co to życzliwość?? Chyba po to tu jestem i pytam nie wszystko jest dla mnie oczywiste specjalistko
nawet jeśli nie jest oczywiste to jest w ulotce. kolejna panna co się bierze za seks a podstaw nie wie.
Plamić można w ciąży, owszem ale jeśli zapomniałaś tabletki to w tej chwili czy to plamienie będzie czy nie, w ciąży możesz być.
Proponuję zacząć czytać, ulotki, nie internety. Oczy bolą jak sie patrzy na taką głupotę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 08:50   #1539
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

[QUOTE=cinna_mon;56590006]Dzwonilam do znajomego ginekologa i powiedzial mi ze krwawienie mozesz miec ciagle a byc w ciąży. To nie ma znaczenia bo to nie jest prawdziwa @.

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------


A to ciekawe.. słuchaj, zapomniałaś 2 tabletek więc prawdopodobieństwo ciąży jest i to bardzo duże, poczekaj 2 tygodnie od ostatniego stosunku i zrób test i tyle
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 09:33   #1540
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
To dotyczy wkładki hormonalnej, ona ma niehormonalną

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------



Czekaj aż dostaniesz krwawienie, jeśli nie dostaniesz to spróbuj dostać się do ginekologa szybciej. Zapomniałaś aż 2 tabletek, więc mogło dojść do zapłodnienia
. Podalam wskaznik dla niehormonalnej!rowniez taka mam. I nadal jest to jedna z najlepszych metod anty.w sumie po wkladce hoRmonalnej jest na 2miejscu.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to przesuwanie i wypadanie raczej. Dla mnie to nie jest żadna pewność ale to jest moje osobiste zdanie.

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------


Minęły 2 tygodnie od stosunku blisko zapomnianych tabletek, że już robisz test? Mogłaś zajść w ciążę, jest to nawet bardzo prawdopodobne bo zapomniałaś aż 2 tabletek.
Owszem przesuniecir zdarza sie. ALE moim zdaniem jesli zaklada doswiadczony lekarz, dobrze dobrany rozmiar i nic sie nie dzieje na poczatku (to jest sprawdzane przez usg, w moim przyp.bardzo czesto) to pozniej juz sie raczej nic nie zadzieje.jesli wkladka mialaby byc.odrzucona/wydalona to raczej na poczatku. JA swoja mam rok i miesiac, jest kontrolowana i nigdy nie ulegla zadnemu przesunieciu
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 15:58   #1541
pomaranczowyogrod
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 200
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez pomaranczowyogrod Pokaż wiadomość
Witam. Moje cykle trwają przeważnie 25 dni, w tym miesiącu cykl wynosi 28 dni. Okres dostałam 17.02. Wczoraj był ostatni dzień okresu i wieczorem kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, doszedł we mnie. Czy jest możliwość ciąży?
Dziękuje za odpowiedź
Hej to znów ja. Od paru dni boli mnie podbrzusze. Dziś zauważyłam na wkładce brązowy śluz. Jak myślicie, mogło dojść do zapłodnienia? I kiedy mogę zrobić test żeby był wiarygodny? Dzięki jeszcze raz.
pomaranczowyogrod jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-01, 16:40   #1542
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Mogło. 14 dni od stosunku.
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:11   #1543
kladziorqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam, Pani ginekolog przepisała mi castagnus ba nieregularne cykle. Pierwsze opakowanie, spoźnił mi sie 1dzien, czyli niewiele. Podczas końca miesiączki uprawiałam z chłopakiem seks, dodam ze doszedł we mnie. Biorę juz 3opakowanie i miesiączka spóźnia mi sie 4 dzień, cykle mam 38 dniowe. Dodam, ze mam 23 lata. Czy moge byc w ciąży? Bolą mnie tylko piersi, a brzuch dood czasu do czasu pobolewa.
kladziorqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:30   #1544
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kladziorqa Pokaż wiadomość
Witam, Pani ginekolog przepisała mi castagnus ba nieregularne cykle. Pierwsze opakowanie, spoźnił mi sie 1dzien, czyli niewiele. Podczas końca miesiączki uprawiałam z chłopakiem seks, dodam ze doszedł we mnie. Biorę juz 3opakowanie i miesiączka spóźnia mi sie 4 dzień, cykle mam 38 dniowe. Dodam, ze mam 23 lata. Czy moge byc w ciąży? Bolą mnie tylko piersi, a brzuch dood czasu do czasu pobolewa.
Tak. Jak się nie zabezpieczasz to możesz być w ciąży.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:31   #1545
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Witam, jak najbradziej istenieje taka możliwość, pochwa stwarza takie warunki,że plemniki mogą przetrwać w jej srodowisku sporo czasu
Wykonaj test ciążowy,powinien wykazać ciąże
Chyba jesteś na to gotowa skoro uprawiasz seks bez zabezpieczenia.
Stosując tabletki regulujące cykl, jest mało prawdpodobno, by okres już tyle się spóżnił...
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:33   #1546
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez kladziorqa Pokaż wiadomość
Witam, Pani ginekolog przepisała mi castagnus ba nieregularne cykle. Pierwsze opakowanie, spoźnił mi sie 1dzien, czyli niewiele. Podczas końca miesiączki uprawiałam z chłopakiem seks, dodam ze doszedł we mnie. Biorę juz 3opakowanie i miesiączka spóźnia mi sie 4 dzień, cykle mam 38 dniowe. Dodam, ze mam 23 lata. Czy moge byc w ciąży? Bolą mnie tylko piersi, a brzuch dood czasu do czasu pobolewa.
Zastanawiam się, czemu ludzie zadają takie głupie pytania 'skończył we mnie, mogę być w ciąży?' tak, właśnie tak dochodzi do zapłodnienia
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 10:57   #1547
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czemu ludzie zadają takie głupie pytania 'skończył we mnie, mogę być w ciąży?' tak, właśnie tak dochodzi do zapłodnienia

Opuszczali lekcje biologii, to pytają
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 11:57   #1548
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Oczywiście, że możesz być w ciąży.
Bo chyba wiesz, że to nie są tabletki anty?
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 07:16   #1549
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

dziewczyny wariuje, napiszcie prosze co myslicie. niedawno pisalam tu o moich obawach odnosnie ciazy: w grudniu mialam stosunek z zabezieczeniem ale z gumki wyciekl plyn ejakulacyjny. potem mialam trzy okresy (jeden troche bardziej skapy) fobilam beta hcg po mieisacu od wspolzycia wyszlo <1,20. u lekarza bylam z bolami podbrzusza mowil ze nic nie widzi (zasugerowalam torbiel, nie wiem czy skupil sie na jajnikach tylko, ale chyba zauwazylby w macicy 10 tygodniowy plod). no i moje watpliwosci pojawily sie po 4 miesiaczce, a nawet nie wiem czy moge ja tak nazwac bo tak naprawde trwala dwa dni. zawsze mialam 4 dni (czasami 3) a teraz pierwszego dnia lecialo a drugiego polowe dnia i praktycznie przestalo, trzeciego dnia juz nic, jakies pozostalosci tylko po krwi. co myslec? przeciez to nienormalne zeby okres tak krotko trwal. z drugiej strony jesli bylabym w ciazy oznaczaloby to pomylke w laboratoruium w wyniakch hcg, pomylke lekarza ktry robiac usg nie zauwazylaby plodu.
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-03, 07:38   #1550
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Myślę,że niepotrzebnie się nakręcasz
Kup test ciążowy w aptece, wykonaj go z moczu i bedzie wszystko jasne, jesli bedziesz w ciaży po tym czasie na 10000% test ją wykaże.
Jesli wyjdzie negatywny, skonsultuj się z ginekologiem i porozmawiaj z nim o takich miesiączkach, być może przyczyna jest całkiem inna i to nie ciąża
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 07:49   #1551
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
dziewczyny wariuje, napiszcie prosze co myslicie. niedawno pisalam tu o moich obawach odnosnie ciazy: w grudniu mialam stosunek z zabezieczeniem ale z gumki wyciekl plyn ejakulacyjny. potem mialam trzy okresy (jeden troche bardziej skapy) fobilam beta hcg po mieisacu od wspolzycia wyszlo <1,20. u lekarza bylam z bolami podbrzusza mowil ze nic nie widzi (zasugerowalam torbiel, nie wiem czy skupil sie na jajnikach tylko, ale chyba zauwazylby w macicy 10 tygodniowy plod). no i moje watpliwosci pojawily sie po 4 miesiaczce, a nawet nie wiem czy moge ja tak nazwac bo tak naprawde trwala dwa dni. zawsze mialam 4 dni (czasami 3) a teraz pierwszego dnia lecialo a drugiego polowe dnia i praktycznie przestalo, trzeciego dnia juz nic, jakies pozostalosci tylko po krwi. co myslec? przeciez to nienormalne zeby okres tak krotko trwal. z drugiej strony jesli bylabym w ciazy oznaczaloby to pomylke w laboratoruium w wyniakch hcg, pomylke lekarza ktry robiac usg nie zauwazylaby plodu.
I to wszystko niby po stosunku z grudnia? Dziewczyno, opanuj się. W żadnej ciąży nie jesteś, jak to by było możliwe? Tyle okresów, wyniki negatywne, wizyta u gina bez zauwazalnej w jakikolwiek sposób ciąży, a Ty na siłę doszukujesz się jej. Może tak bardzo chcesz zajść, że szukasz we wszystkim jej objawów? Nie? To wyluzuj i nie siej wiecznej paniki, tylko się zabezpieczaj metodą po której nie będzie schiz.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 07:52   #1552
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

raczej tak bardzo nie chhce. po prostu przestraszyl mnie dwudniowy okres, przeciez to nie jest normalne....
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 08:17   #1553
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Udaj się do ginekologa i powiedz o problemie
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:03   #1554
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez senkasandry Pokaż wiadomość
raczej tak bardzo nie chhce. po prostu przestraszyl mnie dwudniowy okres, przeciez to nie jest normalne....
No owszem trochę krótki okres, dwa dni. Ale czy jedyną przyczyną musi być ciąża? No nie.
Zainteresuj się torbielą a nie ciążą.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:26   #1555
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

wtedy co bylam u ginekologa na usg to mowil ze nie widzi podstaw ginekologicznychz jakich moglby mnie tak mocno brzuch bolec. wiec torbieli nie bylo. mam nadzeje, ze poza jajanikami na macice tez spojrzal, bo chyba trudno byloby nie zauwazyc 10tyg ciazy.

ginekologa mam dopiero za dwa tygodnie umowionego, myslicie ze zrobic jeszce jedna bete hcg?

Edytowane przez senkasandry
Czas edycji: 2016-03-03 o 09:28
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:35   #1556
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja myślę że powinnaś iść do psychiatry a nie do ginekologa. Serio. Masz jakieś zaburzenia obsesyjno lękowe.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:42   #1557
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

zgadlas jaka szybka diagnoza. od lat cierpie na zespul obsesyjno-kompulsywny (inaczej nerwica natrectw). polega u mnie glownie na tym, ze mialam obsesyjne obawy co do spraw ktorych sie bałan np zrobienie komus krzywdy, zarazenie wirusem, ciaza to kolejna rzecz ktoej bardzo bym nie chciala- moze faktycznie obsesyjnie sie jej doszukuje i jets to przejaw jednej z moich obsesji bedacych wynikiem zaburzen psychicznych ? juz o tym niedawno myslalam, odpuscilam jak przyszedl kolejny normalny okres, a teraz taki krotki i to znowu powrocilo
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 09:44   #1558
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja myślę że powinnaś iść do psychiatry a nie do ginekologa. Serio. Masz jakieś zaburzenia obsesyjno lękowe.
Zgadzam się - natomiast ja myślę, że wystarczy psycholog. Być może nie dojrzalaś psychicznie do współżycia a może to faktycznie jakieś zaburzenie?
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 11:01   #1559
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

wiem, ze nie mam torbieli bo tydzien temu bylam u gina i mowil ze nie ma torbieli na jajnikach, po prostu takie mi sie podejrzenia nasunely, co byscie pomyslaly bedac na moim miejscu jakby nagle Wam dwa dni okres trwal?

ps: mialyscie kiedys taka sytacje, ze Wam sie tak mocno skrocil okres? zazawyczaj mialam 4 dni, zdarzalo sie okstatnimi czasy ze 3, ale dwa to po prostu koajrzy mi sie tylko z ciaza.....
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 11:13   #1560
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Żaden psycholog. Od zaburzeń obsesyjnych jest lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta. Psycholog nie ma tutaj nic do roboty.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.