Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-15, 18:02   #3691
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

http://www.nurse.es/plana.php?idplana=7
patrzcie, hehe "podrobki" wozkow

iwa_iw
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262752&page=70

post 2081
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:05   #3692
mandarynka719
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka719
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 360
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

[quote=Mylka;8229969]Jak jest z alkoholem podczas karmienia nie wiem, ostatnio tylko koleżanka mi powiedziała, że jak miała problem z pokarmem to wystarczyło kilka łyków szampana i aż czuła jak pokarm przybiera. Ale tylko powtarzam to co usłyszałam.

ja też słyszałam że szampan pomaga na brak pokarmu tak jak i ciemne piwo np. karmi tylko trzeba je najpierw wygazować aby maluszek się kolek nie nabawił.

wszystkie brzuszki prześliczne.

Ja wykorzystałam dzisiaj słoneczny dzień i mimo wielkiego zmęczenia cały dzień prałam (tzn. pralka) ubranka maluszka a jutro czeka mnie wielkie prasowanie
__________________

mandarynka719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:15   #3693
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Hehe obawiam się jednak że przez kolejne miesiace alkoholizm nam nie grozi, powiem nawet wiecej przy karmieniu jest gorzej niz przy ciazy jak sie trafi bo teraz moze pol szklaneczki Reedsa moznaby łyknac jak ktos nie ma oporow a przykarmieniu nawet łyk gazowanego moze nam zapewnic rewelacyjny koncert zyczen maludy wiec ewentualnie jakies winko i to najlepiej mala ilosc przed nocna najdluzsza przerwa, chociaz ja jakos mialam opory

Kaolinat super że jestes "rozkurczona" i z nami i prosze mi się więcej nie gazować
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:26   #3694
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

magflieg, ja tez mialabym opory, caly czas mam... chociaz lekarz mi mowil ze np.Karmi moglabym teraz pic, no ale nie mam gdzie go kupic eh...

hihi obiecuje ze wiecej nie bede
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:42   #3695
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez kaolinait Pokaż wiadomość


jejku ale mam okropna zgageee! czy ktoras z Was tez sie z tym tak meczy? caly czas mam, a w nocy to w ogole tragedia
no ja niestety też mam zgagę, najczęściej w nocy przed zaśnięciem, ale nie ma się co nam dziwić - ma nam co naciskać i zgagę powodować...bo ma to związek z uciskiem powiększającej się macicy na żołądek i jelita, zaburzając pracę przewodu pokarmowego....mnie rennie pomaga
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:51   #3696
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dzieczyny brzuszki sliczniutkie. Ania twoj to jakby Ci tylko piłke ktos dokleił. Taki okraglutki.
Moze i ja sie w koncu odwaze na wklejenie mojego...
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 18:53   #3697
kaolinait
Zadomowienie
 
Avatar kaolinait
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: nyc
Wiadomości: 1 881
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Amaretta czekamy na brzusio
__________________
  
[/CENTER]
kaolinait jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 18:55   #3698
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez 4n3t4 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze nie wiem co to zgaga...

Kupiłam sobie na allegro szlafrok i koszulke do karmienia, jeszcze pewnie kupie ze 2 do szpitala na zmiane... Zastanawiam się czy to też poprać przed pójściem do szpitala...
Rzeczy dla mamy powinno sie wyprac w proszku dla dzieci, bo dzidzia sie o nie ociera i moze iec alergie na normalny proszek
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:06   #3699
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez SabinaLG Pokaż wiadomość
Rzeczy dla mamy powinno sie wyprac w proszku dla dzieci, bo dzidzia sie o nie ociera i moze iec alergie na normalny proszek
Moim zdaniem raczej tylko dla dziecka. Inaczej wszyscy, którzy będą mieli kontakt z naszymi dziećmi powinni prać ubrania w proszkach dla dzieci. Moja córcia nie miała żadnej alergii i przy drugim dziecku mam zamiar postępować tak jak przy pierwszym przynajmniej w tej kwestii. Nie dajmy się zwariować . Oczywiście wybór należy do każdej z nas
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:10   #3700
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witajcie Dziewczyny Wracam po wypoczynku na wsi. Naleniuchowałam sie za wszystkie czasy. Nie robiłam obiadów, nie sprzątałam, zdążyłam nawet przeczytać prawie dwie książki
Teraz będe czytać co wydarzyło sie u Was przez te dwa tygodnie.

U mnie wszystko w porządku. We czwartek mam wizyte u gin i zobaczymy jak tam moja szyjka
tydzień temu byłam w poradni diabetologicznej i niestety zaliczyli mnie do mam cukrzycowych, choć moja glukoza nie przekroczyła stanów alarmowych. Mimo to musze mierzyc poziom cukrów glukometrem 4 razy dziennie i testowanie co rano moczu na obecność ciał ketonowych a do tego dieta. Najgorsze jest wkłuwanie. Brrr..., ale da sie przeżyć.

Pozdrawiam Was serdecznie i idę czytać dziesiątki stron wątku.
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:25   #3701
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Amaratta nie damy Ci teraz spokoju - chcemy brzuch brzuch brzuch

witaj anah po urlopie super tak przez chwile nie gotowac i zycze ci jednak zebys jeszcze cos miala szanse przeczytac chociaz ja tez z reguly po calym dniu z moim diabłem jak poleze sie do wyra z ksiazka to spada mi na twarz i tylko na urlpoie nadrobiłam jak był tż, a wspominam tak błogo jak w pierwszej ciazy lezalam do 11 w wyrku i czytalam ksiazki nałogowo (no ale potem było 30 kg do przodu hihih)
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 19:36   #3702
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

jaroszania, mylka ja jeszcze zastanawiam się nad tym wózkiem
http://allegro.pl/item393412215_gond...promocja_.html

Amaretta dawaj brzucha!!!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 19:59   #3703
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Ja napierw piłam rozpuszczalny - gin kazał- a teraz to musze łykac taki konkretniejszy - MBE lub Magne B6 - bo maja wieksza dawke dobrze przyswajalnego magnezu - to tez z zalecenia lekarza.
Wiec mysle ze spokojnie mozesz pic lub łykac jak ci powieka drga bo to jest objaw niedoboru.
Własnie mnie mama zaopatrzyła w magnez, teraz muszę sie zmusic do łykania go.
Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy sie cieszcie i proscie Boga zebyscie juz nie mialy. Ja ani razu nie wymiotowalam ale zgaga se do mnie przyczłapała tak gdzies kolo 22 tyg i juz sie trzyma jak rzep wiadomo czego. Ale to cholerstwo potrafi dac w kosc. Szczególnie ze to rennie jest tak ohydne ze czasem sie zastanawiam co lepsze - tabletka czy zgaga.
ja juz wolę zgagę - po rennie jest mi niedobrze


Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
ahhhh zgaga, skąd ja to znam właśnie dokarmiam swoją zgagunie domową pizza i szklanką coli jak ma mnie palić to przynajmniej chcę wiedzieć po czym.
No własnie

Cytat:
Napisane przez jaroszania Pokaż wiadomość
jak nie bede miala kasy to wezme ktorys z tych 2. jak wpadnie mi wiecej to biore zdecydowanie x landera.
Ostatnio sledziłam wszystkie mozliwe sklepy interenetowe,jakie mi wpadły "w rece", a pamietam ze pisałas o promocji x-landera na aukcji - otóż ta promocja pojawiła sie nie tylko tam, wiec jest szansa że potrwa dłużej

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
tydzień temu byłam w poradni diabetologicznej i niestety zaliczyli mnie do mam cukrzycowych, choć moja glukoza nie przekroczyła stanów alarmowych. Mimo to musze mierzyc poziom cukrów glukometrem 4 razy dziennie i testowanie co rano moczu na obecność ciał ketonowych a do tego dieta. Najgorsze jest wkłuwanie. Brrr..., ale da sie przeżyć.
No to nie zazdroszcze, tego kłucia ... ale lepiej dmuchac na zimne.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:09   #3704
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

To ja sie pochwale pokoikiem naszej malenkiej ksiezniczki. Co prawda jeszcze troszke pustawo, musimy pozawieszac pare obrazkow, juz w czwartek przyjedzie aniolek od cioci (przyszlej chrzesnej malej ). ale lampki na scianie slicznie swieca za to.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (86,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (77,9 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (89,2 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (76,9 KB, 46 załadowań)
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:24   #3705
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
To ja sie pochwale pokoikiem naszej malenkiej ksiezniczki. Co prawda jeszcze troszke pustawo, musimy pozawieszac pare obrazkow, juz w czwartek przyjedzie aniolek od cioci (przyszlej chrzesnej malej ). ale lampki na scianie slicznie swieca za to.
śliczny pokoik księżniczka będzie miała jak w raju, tylko nie zapomniej jej ziarnka pod materac położyć a aporpo łózeczko cudne tez chciałam takie ale u nas troszke drogo wychodzi
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:28   #3706
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
To ja sie pochwale pokoikiem naszej malenkiej ksiezniczki. Co prawda jeszcze troszke pustawo, musimy pozawieszac pare obrazkow, juz w czwartek przyjedzie aniolek od cioci (przyszlej chrzesnej malej ). ale lampki na scianie slicznie swieca za to.
Śliczny pokoik, Waszej córci będzie się w nim cudnie mieszkało . Komoda bardzo mi się podoba, podobną upatrzyłam sobie w Ikei. Możesz napisać czy jest pojemna?
Muszę koniecznie kupić komodę dla mojego synka i nie do końca jestem zdecydowana. Może któraś z Was poleci mi coś fajnego i niedrogiego. Kiedyś kupiłam sosnową w jysk ale takiej nie polecam. Jak dla mnie " za słaba", sosna się odkształca, szuflady "wyskakują" z szyn.
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:35   #3707
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Jagnak, skąd masz taką prześliczną kolyskę? Pokoik super ,wszytstko nowiutkie, ach ja też taki chcę. Niestety splukaliśmy straszliwie remontem reszty mieszkania i pokoik dla naszego maleństwa musi jeszcze poczekać. Póki co, maly będzie z nami w sypialni. Ale Tobie zazdrosze
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:41   #3708
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Ach, zapomniałam dodac ... dzisiaj swiętujemy sobie 2 rocznice slubu ... oczywiście bardzo romantycznie... remontując
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2008-07-18 o 11:37
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:47   #3709
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ach, zapomniałam dodac ... dzisiaj swiętujemy sobie 2 rocznice slubu ... oczywiście bardzo romantycznie... remontując

To my piekni i mlodzi...
Załącznik 1602597
No to wypijmy za Was , gratulacje i upojnej nocki życzę
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-15, 20:48   #3710
JagnaK
Zadomowienie
 
Avatar JagnaK
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 151
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez magflieg Pokaż wiadomość
śliczny pokoik księżniczka będzie miała jak w raju, tylko nie zapomniej jej ziarnka pod materac położyć a aporpo łózeczko cudne tez chciałam takie ale u nas troszke drogo wychodzi
Cytat:
Napisane przez goga144 Pokaż wiadomość
Śliczny pokoik, Waszej córci będzie się w nim cudnie mieszkało . Komoda bardzo mi się podoba, podobną upatrzyłam sobie w Ikei. Możesz napisać czy jest pojemna?
Muszę koniecznie kupić komodę dla mojego synka i nie do końca jestem zdecydowana. Może któraś z Was poleci mi coś fajnego i niedrogiego. Kiedyś kupiłam sosnową w jysk ale takiej nie polecam. Jak dla mnie " za słaba", sosna się odkształca, szuflady "wyskakują" z szyn.
Cytat:
Napisane przez Aisza10 Pokaż wiadomość
Jagnak, skąd masz taką prześliczną kolyskę? Pokoik super ,wszytstko nowiutkie, ach ja też taki chcę. Niestety splukaliśmy straszliwie remontem reszty mieszkania i pokoik dla naszego maleństwa musi jeszcze poczekać. Póki co, maly będzie z nami w sypialni. Ale Tobie zazdrosze

Dziekuje za pochwaly. TZ sie nawet ucieszyl bo to on odnawial mieszkanie
Komoda jest wlasnie z Ikei, maja je w roznych kolorach wiec mozna sobie fajnie dobrac. Jest bardzo pojemna, moge zrobic zdjecia srodka, a mam naprawde sporo ubranek. Zmiescily sie nawet reczniki i posciel do lozeczka, kurtki kombinezony, kosmetyki, skarpetusie czapeczki, wszystko mam pod reka.

Wiktorynko- wasze zdrowie
JagnaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:50   #3711
goga144
Rozeznanie
 
Avatar goga144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 747
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez JagnaK Pokaż wiadomość
Dziekuje za pochwaly. TZ sie nawet ucieszyl bo to on odnawial mieszkanie
Komoda jest wlasnie z Ikei, maja je w roznych kolorach wiec mozna sobie fajnie dobrac. Jest bardzo pojemna, moge zrobic zdjecia srodka, a mam naprawde sporo ubranek. Zmiescily sie nawet reczniki i posciel do lozeczka, kurtki kombinezony, kosmetyki, skarpetusie czapeczki, wszystko mam pod reka.

Wiktorynko- wasze zdrowie

Bardzo proszę o zdjęcia
goga144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:58   #3712
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ach, zapomniałam dodac ... dzisiaj swiętujemy sobie 2 rocznice slubu ... oczywiście bardzo romantycznie... remontując

To my piekni i mlodzi...
Załącznik 1602597

Wiktorynka wszystkiego najLadne zdjęcie ,nie martw się - dalej jesteście piękni i mlodzi
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 20:59   #3713
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Ach, zapomniałam dodac ... dzisiaj swiętujemy sobie 2 rocznice slubu ... oczywiście bardzo romantycznie... remontując

To my piekni i mlodzi...
Załącznik 1602597
No proszę jak pięknie!

Wszystkiego najlepszego! No i upojnej nocy oczywiście!

Jagna piękny pokój! Ale Ci zazdroszczę, my dopiero mamy malowanie w przyszłym tygodniu (mam nadzieję). Dopiero po remoncie zacznę wszystko prać i układać w półkach.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:06   #3714
Aisza10
Raczkowanie
 
Avatar Aisza10
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 206
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Trochę mi smutno dzisiaj, bo bylam u rodziców i odnioslam wrazenie ,że moja mama jakoś nie cieszy się specjalnie ,że będzie miala wnuka. Jak jej się chcialam poradzić ,co muszę kupic czy przygotować dla maluszka to nie okazywala zainteresowania- powiedziala tylko ,że kiedyś nie bylo z tym problemu- bo byl przydzial na wyprawke itp. Przykroo mi się zrobilo, bo jej pierwszy wnuk.
Moja teściowa już bardziej się podnieca, bo co chwile coś kupuje dla dziziusia, a moja mama nawet o tym nie pomyśli.
__________________
28.09.2008. urodzil się mój synek Mateuszek
Aisza10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:19   #3715
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Jagna jak slicznie!!!
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:20   #3716
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Wiktorynko, wszystkiego najlepszego !!

Jagna, pokój cudowny, brakuje tylko małego szkraba

Kaolinat, dziękuję za namiary na opis porodu Anisi, super by było jakbyśmy wszystkie takie porody miały i brzuchy odrazu po taki jak ma Anisia!!!

Aisza, głowa do góry. mój mąż mnie dzisiaj też wkurzył bo miał iść ze mną do lekarza i stwierdził, że mu się nie chce!!! potem zmiękł i chciał iść, ale ja już byłam uparta i poszłam sobie sama (nie powiem przykro mi było bo jeszcze ani razu ze mną nie był). zemsta była słodka: przyszłam od lekarza i nie chciałam mu powiedzieć czego się dowiedziałam.
wiem, że mój TŻ dużo pracuje, może być zmęczony, ale kurde raz pół godziny by go nie zbawiło. lekarza mam na osiedlu, ludzi nie było a mi zrobiłoby się milej, ale cóż.

czasami to wogóle czuję się niekochana i zamiast więcej czułości, dostaję jej wręcz dużo mniej. może przesadzam, hormony robią swoje....oj to se pogadałam
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 21:53   #3717
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

JagnaK pokój cudo!! Oj nasza mała długo takiego nie będzie miała. Jesteśmy na etapie zamówienia okien do mieszkania...teraz zacznie się kładzenie gładzi i największy bałagan..
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 05:47   #3718
kasieek23
Rozeznanie
 
Avatar kasieek23
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kobyla Góra/Wrocław
Wiadomości: 869
GG do kasieek23
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witam serdecznie po dlugiej nieobecnosci.nie bylo mnie ze wzgledu na brak netu-AHHHH TE BURZE..
My czujemy sie bardzo dobrze.
Wiktorynko- Gratuluje rocznicy
Jaroszania-brzunio miodzio
Jagnk-pokoj jak marzenie.....

W piatek ide do kontroli do swojej ginki,mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze poziom wod sie juz obnizyl.

Pozdrawiam i milego dnia
__________________
Aleksander 21.09.2014 skończy 6 lat
@ 23.05 1 cs
kasieek23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 06:50   #3719
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Witaj Kasieek miło Cię widzieć

Wiktorynka wszystkiego naj...rocznicowo...no faktycznie jesli Ty po drugiej rocznicy już nie piękna i młoda to ja w kwietniu jak mialam czwartą to już pewnie czas się składać do grobu Ale jeszcze poczekam późne macierzyństwo te sprawy


Anisi to ja komentować nie będę jeśli proszę Ani i Goni zachce Wam sie wklejać fotki brzuszkow po porodzie to wynocha i wszystkie inne chude ktore chca dobic Nie żartuję - dobra taki doping dobrze nam zrobi

Amaretta ....czekammmm
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 06:56   #3720
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

dzień doberek.

spać dzisiaj nie mogłam zgaga pierońsko paliła, wzięłam rennie to przeszło. potem młody zaczął wojować - też nie usnęłam i tak do 1 w nocy.
przed 7 mąż wrócił z pracy, obudziłam się i już nie zasnęłam.
oczy mnie pieką a spać nie mogę
oj dobrze się dzień zaczął
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.