Przeszczep włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-12, 16:19   #1
Mr_On
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 2

Przeszczep włosów


Hej, na wstępie chciałem napisać, że już wrzuciłem już jeden taki wątek w zakładce Udora=>Włosy ale tam nikt mi nie pomógł, a nie jest to ani temat na medycynę estetyczną (bo to jednak chirurgia w jakimś stopniu) ani chirurgia plastyczna. Jeśli nie potraficie mi odpowiedzieć na główny temat wątku, bardzo proszę o wskazanie chociażby tego gdzie mogę takie informacje otrzymać (inne forum, może inna zakładka itp itd), z góry dziękuję.

Jestem tu nowy, założyłem konto, ponieważ szukając informacji od ludzi, którzy byliby już po zabiegu w większości przypadków trafiałem na reklamy klinik, a reklama ma zachęcać, więc tam gdzie wszedłem tam rekomendowali daną klinikę/danego lekarza.

Do rzeczy. Zdecydowałem się na przeszczep włosów, nie wyobrażam sobie siebie bez nich, zawsze miałem gęste włosy, ale z wiekiem zaczęło się ich robić coraz mniej z przodu głowy - zakola. To genetyczne ponieważ mój dziadek, mój ojciec i jego 2 braci mają identyczną fryzurę, która mnie też czeka o ile nic z tym nie zrobię. Powiedzmy, że byłem skłonny wybrać się na zabieg do Turcji z racji rekomendacji przez fryzjera, który sam był po przeszczepie. Ze względu na pandemię i trudności z podróżowaniem (i ewentualnymi kwarantannami) zacząłem się rozglądać za zabiegiem gdzieś w Polsce. Czy polecacie jakąś klinikę lub konkretnego lekarza? Czy znacie kogoś, kto jest po takim zabiegu i może coś polecić?
Będę wdzięczny za wszystkie cenne informacje.

Pozdrawiam
Mr_On jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-12 17:19:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.