Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-10, 18:35   #3871
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

outline - ta pierwsza suknia w kropki jest śliczna Ogólnie nie podobają mi się krótkie suknie, ale ta jest boska

Ja się obawiam, że mi też suknie w salonach nie będą się podobać - tak to jest jak się zakocha w sukni ze zdjęcia w necie
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:28   #3872
outline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 369
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dlatego już znalazłam Panią, która mi uszyje taką
__________________
24.09.2011
22.01.2013 II kreseczki

Mój pierwszy blogowy projekt Czyli jedzonko, ślub, kartki i cały ten bałagan...KLIK

...
outline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 19:39   #3873
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Ja się obawiam, że mi też suknie w salonach nie będą się podobać - tak to jest jak się zakocha w sukni ze zdjęcia w necie
ja też mam ten problem i się mega tego boje.. ale może poszczęści mi się tak jak ze wszystkim innym.. OBY

Cytat:
Napisane przez aniess Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się na RZ Studio - zarówno usługę fotograficzną jak i video. To małżeństwo, Pan robi film, Pani zdjęcia. I filmy i zdjęcia są boskie! Już posdpisaliśmy umowę na przyszły rok
a ile płacicie za te usługi?
Cytat:
Napisane przez aniess Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym jedziecie do ślubu? Planujecie wynajem samochodu?
my w cenie wesele mamy samochód do ślubu, jeszcze tylko nie wybraliśmy jaki
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 07:53   #3874
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Magda_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a możecie podać namiary na Waszych fotografów i kamerzystów? Ja ciągle jeszcze się waham... Bardzo podobają mi się zdjęcia C.Zielińskiego, ale jednak prawie 3000zł to wysoka cena.
Moimi fotografami byli dwaj bracia mojego męża. Koszt - 0 zł, a zdjęcia są piękne i naturalne
Zapłacenie 2-3 tys. zł za zdjęcia w czasach "cyfrowych", gdy wiele osób posiada świetne aparaty, a zdjęcia niczym nie ustępują tym robionym przez "profesjonalistów", jak dla mnie jest całkowicie bez sensu!
Ale oczywiście każdy robi, jak chce.

Edytowane przez apylka
Czas edycji: 2012-09-11 o 07:55
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:08   #3875
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

my jechaliśmy do ślubu skodą superb 2012 z salonu wypożyczyliśmy, a fotografkę miałam dziewczynę z wizażu, która się uczy więc zdjęcia sama wywołuję, ale są na prawdę ładne 600 zdjęć ze ślubu i wesela i chyba 200 z pleneru także ją polecam jak ktoś chce namiary to na pv
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 08:12   #3876
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Moimi fotografami byli dwaj bracia mojego męża. Koszt - 0 zł, a zdjęcia są piękne i naturalne
Zapłacenie 2-3 tys. zł za zdjęcia w czasach "cyfrowych", gdy wiele osób posiada świetne aparaty, a zdjęcia niczym nie ustępują tym robionym przez "profesjonalistów", jak dla mnie jest całkowicie bez sensu!
Ale oczywiście każdy robi, jak chce.
Dla mnie zdjęcia robione zwykłym aparatem cyfrowym jednak zdecydowanie nie są takie jak robione przez profesjonalistów (oczywiście mówię tu o osobach, które poważnie się tym zajmują, nie o kimś kto kupił lustrzankę i cyka zdjęcia). Można znaleźć dobrego fotografa za mniej niż 3tys zł.
Poza tym nie chciałabym obciążać gości odpowiedzialnością za robienie zdjęć, kiedy na weselu też chcieliby się pobawić
Co innego gdybym miała w rodzinie fotografa, który sam by się zaoferował - wtedy jasne, czemu nie
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:07   #3877
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

a kamerzystę?! proszę polećcie kogoś.. bo oczopląsu dostaję od tych wszystkich stron internetowych.. :/
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 09:15   #3878
outline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 369
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Nie pomogę z kamerą, ponieważ ja w ogóle nie chcę kamerzysty... także nawet się nie orientuję.
__________________
24.09.2011
22.01.2013 II kreseczki

Mój pierwszy blogowy projekt Czyli jedzonko, ślub, kartki i cały ten bałagan...KLIK

...
outline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 09:53   #3879
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja też nie pomogę, bo nie mieliśmy kamerzysty
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:06   #3880
francesca22
Zadomowienie
 
Avatar francesca22
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 1 184
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A co do kamerzysty to moge pomóc( Mamy fajnego pana z Lublina) info na prv
__________________
04.11.2010 - RAZEM
22.09.2012- ŚLUB
francesca22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 11:13   #3881
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Jak któraś z Was byłąby zainteresowana RZ Studio - mogę na prv podać informację o cenach, my już podpisaliśmy umowę

Co do samochodu to my właśnie nie wiemy, raczej pozostanie to sprawa drugorzędna i w zależności od finansów podejmiemy decyzję czy wypożyczać samochód, czy po prostu poprosić kogoś znajomego z fajną furą
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 12:03   #3882
Calathea
Raczkowanie
 
Avatar Calathea
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My też teraz doszliśmy do wniosku, że kamerzysta to zbędny wydatek jednak. I tak nie będziemy mieli kiedy oglądać tego. A do zdjęć się chętniej wróci
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć.

Calathea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:27   #3883
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My początkowo też nie chcieliśmy kamerzysty, ja byłam zagorzałą przeciwniczką Ale jak pooglądałam produkcje MP studio to się zakochałam i stwierdziłam, że MUSZĘ mieć film. Oczywiście na MP studio nas nie stać, bo oni to podobno za jakieś 10 tysięcy robią film Ale stwierdziłam, że chcę mieć jednak pamiątkę video, ale nie taką typowo-wsiową jak kiedyś nasze studiniówki się kręciło...
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 12:53   #3884
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez aniess Pokaż wiadomość
My początkowo też nie chcieliśmy kamerzysty, ja byłam zagorzałą przeciwniczką Ale jak pooglądałam produkcje MP studio to się zakochałam i stwierdziłam, że MUSZĘ mieć film. Oczywiście na MP studio nas nie stać, bo oni to podobno za jakieś 10 tysięcy robią film Ale stwierdziłam, że chcę mieć jednak pamiątkę video, ale nie taką typowo-wsiową jak kiedyś nasze studiniówki się kręciło...
ja tak samo nie chciałam nie chciałam.. ale po namowach rodziców i przyjaciół, że później możemy żałować itp. a jak nie będziemy chcieli oglądać to oni chociaż będą mieć pamiątkę
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:19   #3885
JustkaC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny ratujcie!! Czy któraś z was robiła lub była na weselu w hotelu Focus na ul. Skowronkowej? Jeśli tak bardzo proszę o opinie
JustkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:25   #3886
justyna_b3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 196
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez JustkaC Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!! Czy któraś z was robiła lub była na weselu w hotelu Focus na ul. Skowronkowej? Jeśli tak bardzo proszę o opinie
Ja tam bede na weselu za 3 tygodnie, to bede mogla zdac relacje
__________________
22.09.2012
justyna_b3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 13:53   #3887
Calathea
Raczkowanie
 
Avatar Calathea
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
ja tak samo nie chciałam nie chciałam.. ale po namowach rodziców i przyjaciół, że później możemy żałować itp. a jak nie będziemy chcieli oglądać to oni chociaż będą mieć pamiątkę
Dla nas pamiątką będą zdjęcia. Dla rodziców też. Myślę, że później wywołamy im duże zdjęcia, oprawimy w ramki i do tego może jakaś fotoksiążka i też miła pamiątka
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć.

Calathea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 17:20   #3888
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My też nie mamy kamerzysty. Ja jestem zakochana w zdj, a za filmami nie przepadam. Z TŻ woleliśmy dołożyć do fotografa i mieć pamiątkę w postaci zdjęć

My jedziemy Toyotą avensis. Czerwoną. I chyba będzie pasować kolorystycznie jeśli taki będzie kolor przewodni, a ku temu się skłaniamy. Szkoda nam kasy na samochód. Ty bardziej ze będę nim jechać całe 3 minuty :p
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 18:08   #3889
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez jjulkaaa Pokaż wiadomość
My też nie mamy kamerzysty. Ja jestem zakochana w zdj, a za filmami nie przepadam. Z TŻ woleliśmy dołożyć do fotografa i mieć pamiątkę w postaci zdjęć

My jedziemy Toyotą avensis. Czerwoną. I chyba będzie pasować kolorystycznie jeśli taki będzie kolor przewodni, a ku temu się skłaniamy. Szkoda nam kasy na samochód. Ty bardziej ze będę nim jechać całe 3 minuty :p
my nie bralismy kamerzysty bo bardzo tego nie lubimy na weselach, a szczegolnie kiedy goście siedzą przy stołach, jedzą a oni świecą przed nosem kamerą
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-11, 18:53   #3890
kanapka07
Raczkowanie
 
Avatar kanapka07
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy/Wwa
Wiadomości: 93
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

też początkowo nie planowałiśmy kamery... ale po odebraniu filmu cieszę się że zmienilśmy zdanie
co do korzystania z usłyg kogoś z rodziny - mój brat nie zdcydował się na kamerę tylko nagrywała kuzynka, wszystko było ok do czasu... w drodze powrotnej z poprawin spotkała ich burza, zalała samochód w tym kamerę z filmem, który nie został zamknięty i nic nie da się odzyskać, tak więc nici z filmu...
a ja nasz film uwielbiam tak samo jak zdjęcia!bardzo polecam fotoksiążkę(ale musi być porządnie wykonana)
__________________
07-07-2012

moja trasa biegowa:
http://www.runningmap.com/?id=310255
kanapka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 06:38   #3891
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Dla mnie zdjęcia robione zwykłym aparatem cyfrowym jednak zdecydowanie nie są takie jak robione przez profesjonalistów (oczywiście mówię tu o osobach, które poważnie się tym zajmują, nie o kimś kto kupił lustrzankę i cyka zdjęcia). Można znaleźć dobrego fotografa za mniej niż 3tys zł.
Poza tym nie chciałabym obciążać gości odpowiedzialnością za robienie zdjęć, kiedy na weselu też chcieliby się pobawić
Co innego gdybym miała w rodzinie fotografa, który sam by się zaoferował - wtedy jasne, czemu nie
Tylko, że te zdjęcia nie były robione "zwykłym" aparatem cyfrowym, ale sprzętem z najwyższej półki. A fotografią zajmują się hobbistycznie, mają na tym punkcie świra i bez aparatu nie wychodzą z domu, więc robienie zdjęć przez takie osoby nie jest żadnym obciążeniem, tylko przyjemnością. Oni bawią się własnie robiąc zdjęcia, bo to jest dla nich prawdziwa frajda. Nie mówię o osobach, które cykają foty zwykłymi aparatami, takich osób oczywiście jest mnóstwo na każdym ślubie, bo każdy ma prawo pocykać
Oczywiście, może nie każdy ma takich hobbistów rodzinie, u mnie takich sporo, a tych dwóch to zupełne świry, więc zdjęcia są naprawdę fantastyczne, wszystkie naturalne, bez ustawień takich, jakie tworzy się w tzw. plenerze.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 10:22   #3892
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Ja goraco moge polecic mFilm z Lublina 11 dni temu mielismy slub i jestem pod wrazeniem ich pracy mam nadzieje ze efekty beda rownie oszalamiajace
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 11:14   #3893
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Wracając do samochodów: ile w lublinie kosztuje średnio wynajęcie samochodu? Mam na myśli taki "zwykły", czyli żadna limuzyna, czy zabytkowy.
Bo tak się zastanawiam, czy w ogóle warto w to ładować kasę - tak jak któraś z Was powiedziała, w samochodzie będę przecież tylko chwilę, no nawet niech to będzie w sumie godzina jazdy..... jeśli mam na to wydawać kolejny tys. zł to raczej podziękuję.
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 11:24   #3894
outline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 369
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Ja znalazłam wymarzoną czerwoną warszawę za 700zł w tym jest zabranie Młodego, pojechanie po Młodą czekanie pod kościołem, zawiezienie do restauracji i możliwość zrobienia fotek, ale też w cenie jest dekoracja samochodu.
__________________
24.09.2011
22.01.2013 II kreseczki

Mój pierwszy blogowy projekt Czyli jedzonko, ślub, kartki i cały ten bałagan...KLIK

...
outline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 13:12   #3895
Magda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 122
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
A co do kamerzysty to moge pomóc( Mamy fajnego pana z Lublina) info na prv
To ja poproszę o informacje
Cytat:
Napisane przez aniess Pokaż wiadomość
Jak któraś z Was byłąby zainteresowana RZ Studio - mogę na prv podać informację o cenach, my już podpisaliśmy umowę
Co do samochodu to my właśnie nie wiemy, raczej pozostanie to sprawa drugorzędna i w zależności od finansów podejmiemy decyzję czy wypożyczać samochód, czy po prostu poprosić kogoś znajomego z fajną furą
Zdjęcia, szczególnie plener, są fajne. Jednak oni są z poznania co może trochę komplikować sprawę, np. jeśli plener byłby w innym dniu, to musieliby 2 razy przyjeżdżać chyba? W związkuz tym cena też może iść w górę. Jeśli możesz wysłać na priv jakieś szczegóły to będę wdzięczna
A z samochodem mamy podobnie. Obawiam się, że po opłaceniu niezbędnych(dla mnie) usług może zabraknąć pieniędzy np. na samochód.

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
my jechaliśmy do ślubu skodą superb 2012 z salonu wypożyczyliśmy, a fotografkę miałam dziewczynę z wizażu, która się uczy więc zdjęcia sama wywołuję, ale są na prawdę ładne 600 zdjęć ze ślubu i wesela i chyba 200 z pleneru także ją polecam jak ktoś chce namiary to na pv
poproszę o namiary.
Magda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 14:05   #3896
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
my jechaliśmy do ślubu skodą superb 2012 z salonu wypożyczyliśmy, a fotografkę miałam dziewczynę z wizażu, która się uczy więc zdjęcia sama wywołuję, ale są na prawdę ładne 600 zdjęć ze ślubu i wesela i chyba 200 z pleneru także ją polecam jak ktoś chce namiary to na pv
ja poproszę namiary! )
__________________
zakochana żona
najszczęśliwsza mama


1.12.13
1.08.14




20.10.15
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 15:54   #3897
ropuchacarm
Raczkowanie
 
Avatar ropuchacarm
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
my jechaliśmy do ślubu skodą superb 2012 z salonu wypożyczyliśmy, a fotografkę miałam dziewczynę z wizażu, która się uczy więc zdjęcia sama wywołuję, ale są na prawdę ładne 600 zdjęć ze ślubu i wesela i chyba 200 z pleneru także ją polecam jak ktoś chce namiary to na pv

ja tez chcę ! odnośnie samochodu i fotografki pozdrawiam
ropuchacarm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 19:24   #3898
msonic88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

witam wszystkich
jestem Świeżakiem, ale w koncu musiałam sie tu zarejestrować bo organizacja slubu mnie przytłacza a rodzinie glowe zawracac to nie wypada tez

Dziewczyny piszcie proszę gdzie polecacie robic weselicho bo mi już ręce opadają, obdzwaniam lokale, nie ma terminow prawie na 2013 już a na dodatek jak są to niedziele same....mieliśmy juz ustalona Vesarie, ale przed sekunda dowiedzialam sie o zlych opiniach itd, normalnie już sie załamałam (

Ratunku!!
msonic88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 07:27   #3899
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez ropuchacarm Pokaż wiadomość
ja tez chcę ! odnośnie samochodu i fotografki pozdrawiam
samochód wypożyczaliśmy z salonu na kraśnickiej tam za tesco od razu kosztuje to 200 zł plus dostajesz samoochód zatankowany całkowicie i musicie później zatankować znowu do pełna (czyli tyle ile wyjeżdzicie) my wybieralismy między skodą superb z 2012 albo audi a4 czy a6 z 2011 ale audi zabrala córka właściciela więc wzieliśmy skode.. mają też inne samochody
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 12:41   #3900
msonic88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Hej to znowu ja, znalazłam terminy na 2013 rok w lokalu IMPRESSA to jest w Niedźwicy Dużej, czy któraś z Was słyszała o tym lokalu macie jakies opinię?
Na turystycznej jest lokal ZAŚCIANEK jeśli macie o nim opinię to także nie pogardzę poradą

pozdr.
msonic88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.