Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 20:09   #31
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Gdy nasz wujek zginal w wypadku i martwilismy sie, jak mama sobie z tym poradzi.


Nastepna w kolejce jest fizyka w liceum. Uraz mam do tej pory, a pracownia fizyczna sni mi sie po nocach
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:28   #32
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Matura, szczególnie ustna z polskiego, masakra, robiło mi się słabo, nie miałam sił się przedstawić, ale na szczęście jakoś podołałam i zdałam. Ale największy stres to egzamin na prawo jazdy, za pierwszym razem nie zdałam(nogi latały mi jak galareta, ręce miałam sztywne), za 11 dni czeka mnie drugie podejście. Tym razem bez jakiegoś uspokajacza raczej się nie obejdzie
__________________



*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:43   #33
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

U mnie za każdym razem wiadomość o śmierci jest baaardzo ciężka do przeżycia.
Nie do przyjęcia była dla mnie wiadomość o morderstwie kumpla, z którym dzień wcześniej byłam jeszcze na imprezie, szok, kilka dni jakiegoś takiego letargu, nawet płakać nie mogłam- skończyło się to na pogotowiu. Tak okropny stres, ściskający od środka całe wnętrzności, że nawet oddychanie sprawia problemy.

Poza tym, jak u większości, egzamin na prawo jazdy oraz pierwsze zajęcia w szkole, które miałam sama prowadzić. Tak to wyjątkowo wyszło, że bez żadnego przygotowania jeszcze byłam- bałam się, że jestem niekompetentna, że nie poradzę sobie z dzieciakami, bo widziałam je wcześniej w akcji ;p chociaż to oczywiście nieporównywalna sytuacja, do tej opisanej powyżej.
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 20:50   #34
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Kiedy czekałam na wyniki badań mojej mamy. Każdy egzamin, test, wszystko- będzie powtórka, będzie druga szansa, piąta, dziesiąta. I wszystko tak naprawdę leży w Twoich rękach. Wtedy dobijała mnie świadomość, że nic ode mnie w tej chwili nie zależy.
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak czekam na wyniki badań.
Podpisuję się pod tymi wypowiedziami. Przy tym stresie a także tym związanym ze świadomością nieodwracalności śmierci każdy egzamin to pestka...

Edytowane przez Serenite_
Czas edycji: 2008-12-30 o 20:51
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 00:20   #35
martiniątko
Zadomowienie
 
Avatar martiniątko
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 166
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Sytuacja na imprezie - Wyszłam na chwile na zewnątrz lokalu i jakiś pijany facet, wyglądał mi na dresiarza, zaczął coś do mnie krzyczeć (albo raczej bełkotać). Nie reagowałam tylko szybko zwróciłam się w kierunku wejścia żeby się przed nim schować w środku. Wtedy ten złapał mnie z całej siły za ramiona i zaczął ciągnąć w kierunku ciemnego parkingu. Nie mogłam się obronić, wyrwać, był za silny... Na szczęście za chwilę mnie puścił i obronili mnie jacyś obcy chłopacy którzy byli w pobliżu ale przez moment serio myślałam że mnie zaciągnie na ten parking i zgwałci, okradnie, zamorduje.... Potem okazało się że to był...ochroniarz który z niewiadomych względów (albo raczej wiadomych-%) nie chciał mnie wpuścić z powrotem do tego głupiego pubu, a wyszłam dosłownie na minutę bo telefon zadzwonił i stałam 2 metry od wejścia!! Chyba po prostu lubił wyładowywać się na kobietach...tak mocno mnie złapał że siniaki miałam na rękach... Nie pozwolil mi wejść do środka nawet zebym mogła zabrać swoje rzeczy-kurtke, torebke! Musiałam zadzwonic po znajomych którzy byli w srodku... No comment... Najgorsze jest to że byłam tak zdenerwowana, cała się trzęsłam, że nie pomyślałam nawet żeby znaleźć kierownika i złożyć skargę czy coś w tym rodzaju... A tego stresu ze ten facet zrobi mi cos zlego a ja nie mam jak sie obronic to chyba jeszcze dlugo nie zapomne...

W sumie nie pamietam innych sytuacji. W życiu raczej dobrze radzę sobie z sytuacjami stresowymi, nie zestresował mnie ani egzamin na prawo jazdy, ani egzamin na studia. Może troche matura z polskiego (pisemna, ta pierwsza). Nawet grając koncert przed kilkuset osobami solo z orkiestrą, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, w ogole się nie stresowałam

Edytowane przez martiniątko
Czas edycji: 2008-12-31 o 00:22 Powód: błąd ort ;)
martiniątko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 00:30   #36
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tymi wypowiedziami. Przy tym stresie a także tym związanym ze świadomością nieodwracalności śmierci każdy egzamin to pestka...
racja..
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 08:28   #37
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

edyt: usuniety komentarz trolla
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2009-01-02 o 09:05
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 08:45   #38
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
W kategorni najgorszych przezyc zyciowych znajduje sie czytanie wypowiedzi wielu wizazanek.
To Cię stresuje
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:05   #39
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

edyt: usuniety komentarz trolla
__________________

Tell from my attitiude that I'm most definitely

Nakarm zwierzeta w schroniskach ZA DARMO

Edytowane przez CaliDreamin
Czas edycji: 2009-01-02 o 09:05
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:22   #40
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin Pokaż wiadomość
No nie, raczej mnie zbiera na wymioty.
ale to watek o sytuacjach stresowych
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:41   #41
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

a ja mimo iż jestem bardzo bardzo nerwowa na codzień potrafią zdenerwować mnie sytuacje wręcz dla innych śmieszne w momencie kiedy muszę się zebrać w sobie i stanąć przed jakimś wyzwaniem nerwy puszczają i jest ok, na egzaminie na prawo jazdy nie denerwowałam się wogóle, byłam tylko lekko spięta ale to przed, w trakcie już było super i zdałam za pierwszym razem
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 11:14   #42
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

nie tylko egzamin naprawo jazdy ale i sam kurs - istna masakra, przeplakane noce i tak dalej. nie zycze tego nikomu.

poza tym zawsze BARDZO stresuje sie przed pierwszym dniem w pracy , rozmowy o prace mnie w ogole nie stresuja, ale jak juz dostaje ta robote to masakra .. no i wszystkie publiczne wystapienia przed duza iloscia ludzi. komisja 3 osobowa mnie nie stresuje, ale np. jakas prezentacja przed grupa ze studiow - porazka :/
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:09   #43
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Jeden z egzaminów na studia. Z racji kierunku studiów - wszystkie egzaminy były indywidualne. Gdy czekałam przed wejściem na salę tak się zdenerwowałam, że robiło mi się ciemno przed oczami i chyba zaczynałam tracić przytomność. Gdyby TŻ nie kazała mi głeboko oddychać to mogłoby się źle skończyć... ;]
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 10:52   #44
euforia112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 463
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Pierwszy referat jaki musiałam przedstawić przed grupą włoskich profesorów będąc jeszcze na studiach Stres był jeszcze większy jak okazało się, że większość z nich ma nie tylko ogromną wiedzę ale wynalazłam wśród nich kilku bardzo przystojnych. Oj jak ja się starałam dobrze wypaść. Wtedy jeszcze lekko kulałam z angielskim.
__________________
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein


euforia112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:43   #45
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jak mi dziecko się zakrztusiło landrynką i zaczęło dusić. Na szczęście w sytuacjach stresowych działam a dopiero potem przeżywam, ale jak już tą landrynkę z niej wytłukłam, to musiłam usiąść na podłodze gdzie stałam bo z nerwów zrobiło mi się słabo i jakoś tak przestałam widzieć na chwilę.
I jeszcze jak mi dziecko z nosidełka wypadło na chodnik.

Zresztą jak tak myślę to najgorsze stresy zgotowały mi dzieci- te wcześniejsze stresy związane z egzaminami itp to nic w porównaniu z tymi.


Jak myłam okno (2 piętro) i potknęłam się o miskę i mało nie wyleciałam na zewnątrz. Az mnie zemdliło ze strachu, musiałam iśc zwymiotowac a potem telepałam się i pociłam dobre 10 minut ze strachu przed tym, co mogło się stać.

I okropny strach jak mnie koń w lesie poniósł. Okropne, traumatyczne przeżycie, ale chyba każdy jezdziec powinien doświadczyć choć raz, zeby wiedzieć na później z jaką masą i siłą sobie pogrywa. Do tej pory robi mi sie słabo na wspomnienie tej "przejażdzki".
Moge sobie wyobrazic taki stres! Kiedy chodzi o zycie swoje lub czyjes. Zupelnie nieporownywalny do egzaminow.

Jesli chodzi o mnie to na maturze ustnej z polskiego sie poplakalam przed komisja ze stresu . Na studiach egzaminy tez stresujace. Prawo jazdy taz stresik. Jesli chodzi o smierc tych najblizszych osob to mialam dwie takie sytuacje. Na mnie wplynelo to tak ze zupelnie nie pamietam mojej reakcji. Nie wiem czy wpadlam w jakis taki trans ze teraz nie jestem w stanie powiedziec czy plakalam czy sie smialam . Zupelnie nie pamiatem tych momentow.
A chyba najwiekszy stres przezylam jak musialam przeprowadzic szkolenie z zupelnie mi obcego tematu 50 osobowej grupie mężczyzn w wieku od 30 do 50 lat . Pierwsze moje zadanie po rozpoczeciu nowej pracy. Jak stalam przd nimi to kolana mi sie trzesly i myslalam ze upadne bo przed oczami mialam zieloną spirale . Teraz sie z tego smieje bo takich szkolen przeprowadzam srednio dwa tygodniowo ale wtedy nie bylo mi do smiechu i zawsze myslalam ze jesli tylko przezwycieze ten strach to nic juz gorszego spotkac mnie nie moze . I teraz jakos latwiej mi sie zyje
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 11:46   #46
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

największym stresem była dla mnie sprawa w sądzie z moi "ojcem" - kawał drania, o alimenty...
Niestety do dziś ich nie widzę.
A na sali zostałam kompletnie poniżona stekiem kłamstw. Sędzina była po jego stronie.
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 12:29   #47
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Najpierw wypadek,pobyt w szpitalu a pozniej smierc bliskiej mi osoby ..
__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 10:32   #48
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Największym stresem był egzamin na prawko Matura i egzaminy na studiach się przy tym chowają Dobrze mieć to już za sobą.
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:04   #49
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

u mnie żaden egazmin.

poszłam na spotkanie z Nim, powiedzieć mu że go kocham i skończyć tą znajomość bo wiedziałam, że On mnie nie.
nigdy nie zapomnę tego jak cała się trzęsłam siedząc na tej feralnej ławce, nie potrafiłam opanować emocji, nie potrafiłam racjonalnie myśleć i mówić.

nie przypominam sobie większego stresu w moim życiu, może dlatego że całe szczęście nie stanęłam przed obliczem śmierci swojej ani nikogo bliskiego, a i matura i prawo jazdy dopiero przede mną.
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 11:30   #50
igawyrwal
Raczkowanie
 
Avatar igawyrwal
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

-śmierć ukochanej prababci
-śmierć mojej ukochanej piesi

-egzamin na prawko, Chryste, nie mogłam z nerwów znaleźć tylnych drzwi, żeby wrzucić torbę po czym się okazało, że to punto jest akurat dwudrzwiowe :P ale zdałam oczywiście za pierwszym podejściem
__________________
  • Staram się przytyć! Jest 55, ma być 60!
  • Poprawek jak na razie: 0
  • Nie potrzebuję faceta ! Singiel od: 1,5 roku!

igawyrwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 12:34   #51
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
U mnie najwiekszy stres, nie matura, nie egzaminy na studiach, nie sprawa sadowa, w ktorej uczestniczylam, ale nie wiem czemu (!) egzamin na prawo jazdy, ktory przeciez jak nie zdam raz, drugi, trzeci, dziesiaty to moge zdawac dalej i nic sie nie stanie, oprocz straty kasy [na szczescie od 2 lat mam to za soba].
no identycznie jak u mnie!!!! tylko ja nadal zdaje...
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:02   #52
Monifash34
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 235
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Najgorsze sytuacje stresowe w moim życiu to bez cienia wątpliwości wszelkie egzaminy.A więc:egzaminy do szkoły średniej.Pózniej matura.Egzaminy na studiach.Obrona pracy magisterskiej...Potem zazwyczaj okazywało się, że "nie taki diabeł straszny jak go malują" .Lecz przed każdym egzaminem stres był ogromny...
Stresujące też było dla mnie składanie przysięgi małżeńskiej w Kościele.W jednej chwili tak mi się zachciało płakać,że się nie mogłam opanować...
Duży stres przeżyłam też pewnego dnia w zimie kiedy to jechałam wraz z mężem do pracy samochodem i wpadliśmy w poślizg.Obróciło Nas w przeciwną stronę i "zaparkowaliśmy" w rowie.Uderzyliśmy tyłem samochodu w słup telefoniczny.Tylna szyba rozbiła się w drobny mak.Cała klapa od bagażnika była do wymiany.Dobrze ,że się wtedy jakiś Pan zatrzymał i podczepił nasze auto do swojego samochodu i przy pomocy liny holowniczej wyciągnął Nas z tego rowu.Do pracy oczywiście nie poszliśmy.Dobrze ,że wtedy jechaliśmy w miarę wolno,więc nic Nam się takiego nie stało oprócz tego uszkodzonego samochodu.Strach pomyśleć co by było gdybyśmy jechali zbyt szybko.Dzięki Bogu,że akurat wtedy nie jechał też żaden inny samochód...
Monifash34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:25   #53
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Największym stresem był egzamin na prawko. Było też kilka takich momentów, że się trzęsłam i myślałam, że się zapłaczę na śmierć ze strachu :/
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:44   #54
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Jeju u mnie tak samo, egzamin na prawo jazdy. Matura przy tym to był pikuś. Skurcze żołądka, takie że myślałam, że zaraz urodzę jeża, po wejściu do samochodu tragicznie trzęsące się nogi, szczególnie ta od sprzęgła. TRAGEDIA.

A drugi raz ogromny stres gdy tata dostał ataku ( spowodowany nerwami), nie było mnie wtedy w domu, był z tata mój 7 lat młodszy brat. Pędziłam na ośłep z drugiego końca miasta, bo nie wiedziałam co jest grane, a potem brak zasięgu w starym mieszkaniu, nie mogłam porozumieć się z pogotowiem.

Gdybym wiedziała od razu co tacie było, byłabym spokojniejsza, ale wtedy bałam się, że to najgrosze...
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:55   #55
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Matura (część pisemna :-P Na studiach tez wolałam ustne egzaminy, ale żaden pisemny mnie nie stresował tak jak matura) i egzamin na prawo jazdy (za kierownicę nie siadłam od tego czasu, chociaż zdałam [5 lat temu ] )

edit.: swoją drogą co z tym egzaminem na prawo jazdy jest? Wiele osób napisało, że właśnie to je najbardziej stresowało... Proszę o wypowiedź jakiegoś psychologa i przy okazji - czemu panicznie boję się siąść za kierownicę od 5 lat, mimo tego, że byłam świetnie przygotowana do egzaminu i zdałam za 1 razem? )

Edytowane przez iwciunia
Czas edycji: 2009-01-25 o 16:01
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:19   #56
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

wszystkie egzaminy i interview o prace i szkoły nowe środowisko, nowy kraj i język...dla mnie to bardzo stresującesytuacje które zdarzyły mi sie w życiu
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:46   #57
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

W kolejności:
1. Śmierć bliskich.
2. Wszelkiego rodzaju egzaminy (maturalny, na studiach, prawo jazdy).
3. Cesarskie cięcie.
4. Ślub
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:08   #58
igawyrwal
Raczkowanie
 
Avatar igawyrwal
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 50
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Matura (część pisemna :-P Na studiach tez wolałam ustne egzaminy, ale żaden pisemny mnie nie stresował tak jak matura) i egzamin na prawo jazdy (za kierownicę nie siadłam od tego czasu, chociaż zdałam [5 lat temu ] )

edit.: swoją drogą co z tym egzaminem na prawo jazdy jest? Wiele osób napisało, że właśnie to je najbardziej stresowało... Proszę o wypowiedź jakiegoś psychologa i przy okazji - czemu panicznie boję się siąść za kierownicę od 5 lat, mimo tego, że byłam świetnie przygotowana do egzaminu i zdałam za 1 razem? )
mi nagadali ze ciezko jest zdac egzamin na prawko... tylko dlatego, a jaksie okazalo - duzo halasu o nic
__________________
  • Staram się przytyć! Jest 55, ma być 60!
  • Poprawek jak na razie: 0
  • Nie potrzebuję faceta ! Singiel od: 1,5 roku!

igawyrwal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:21   #59
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Kiedyś dostałam ataku paniki, plus duszności,przez moją depresje nikomu nie życzę.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:01   #60
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Najgorsze sytuacje stresowe w Waszym życiu

Cytat:
Napisane przez go2me Pokaż wiadomość
nowe środowisko, nowy kraj i język...
coś czuję, że w momencie w którym tego doświadczę (a na to się zapowiada) to będę mogla i to dopisać do swojej listy
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.