"ubrane" nie "przebrane" blogi - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-19, 21:31   #301
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez fashionruelle Pokaż wiadomość
Moją ulubioną blogerką jest Ulrika
http://ulrikkelund.com/

Polecam, ma z pewnością niepretensjonalny styl
Moja tez
I Kayture
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:25   #302
burberry
Raczkowanie
 
Avatar burberry
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 120
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Dziewczyny a możecie polecić jakieś blogi lajfstajlowe. Nie tylko o modzie i kosmetykach ale też o jedzeniu i codziennym życiu ?
W stylu tickle-your-fancy albo footbalfrue ?
__________________

burberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 10:37   #303
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Ulubiony od jakiegos czasu blog Nie znam francuskiego więc ograniczam się tylko do ogladania zdjęć

http://www.helloitsvalentine.com/
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:33   #304
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cześć dziewczyny, przeczytalam z ciekawoscią prawie cały wątek i chociaż ogolnie jestem bardziej czytelniczką niż pisarką na wizażu, to tutaj musialam się udzielić. Powiem tak, jak czytam niektore wasze opinie to ręce mi opadają. Pojechałyście chyba po każdej możliwej polskiej blogerce.... i zazwyczaj nie są to opinie nt. ubioru, ale wyglądu...
strasznie się bulwersujecie, jeżeli blogerki kasują wasze opinie, ale tak naprawdę, kto lubi czytać po raz tysięczny, że jest za chudy,ze ma krzywe nogi i skąd go stać na te ubrania...? znienawidzona przez was charlize/superkaro, o której się wypowiadacie z taką ironią może mieć dość dokuczliwych komentarzy apropos swojej figury, wzrostu,twarzy,włosów, bo nie to jest tematyką bloga ... co do jej stylizacji osobiscie jestem dużą fanką, zarzucacie, że nic odkrywczego, że jak manekin z zary, ale ja tam na ulicach nie widze wielu takich kobieco ubranych dziewczyn, a zarę w swoim mieście mam... więc nawet ciuszki z sieciówek trzeba umieć dobrać....
ale najbardziej rozbawiły mnie opinie o blogu kasi tusk, przyznam sie szczerze, że jak przeczytałam wypowiedz "napewno to ustawka bo która dziewczyna w jej wieku mieszka sama z koleżanką w wypasionym mieszkaniu, jezdzi samochodem i cieszy sie z przeceny z 400 na 200" to parsknęłam śmiechem... sama (mam 23 lata) od 4 lat mieszkam z dwiema koleżankami, jezdzę swoim samochodem i z przecen cieszę się zawsze, 50% to duża przecena, a podkreslam ,ze nie jestem córką premiera ... nie jest to jakies wybitne osiągnięcie, nie każdy musi do 30 roku życia mieszkać z rodzicami i przyznam sie szczerze, ze wiekszość moich znajomych mieszka już "na swoim"...zresztą co to kogo obchodzi jak blogerka mieszka i skąd na to ma? co to ma do rzeczy? ja np. nie jestem wielką fanką alicepoint, pani ekscelencji czy maffashion i najzwyczajniej w swiecie nie wchodze na te blogi bo tmeatyka mnie nie interesuje... nie przeszlo mi przez myśl, żeby więc czytać notki i komentować czyjej dlonie, nogi, figurę, albo że "denerwuje mnie twarz blogerki". To jest złośliwe i zołzowate. Pomyślcie, czy wy chciałybyście poczytać coś takiego na swój temat ....
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:40   #305
nutcase
Raczkowanie
 
Avatar nutcase
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 261
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Ulubiony od jakiegos czasu blog Nie znam francuskiego więc ograniczam się tylko do ogladania zdjęć

http://www.helloitsvalentine.com/
zdjęcia są obłędne do ulubionych!
nutcase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 00:00   #306
daisywearsheels
Przyczajenie
 
Avatar daisywearsheels
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 12
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

AGAAFURM - trafiłaś w sedno! najpierw, że ,,przebrane'', że jak tak na ulice, że wstydziłybyście się tak okna myć (o matko...), a później o kolejnej, że wygląda jak manekin z zary, że nuda. Czytałam te bardziej popularne blogi i głowa mała, co anonimy potrafią wypisywać. Nie dla mnie styl Alice, nie moja bajka, więc nie wchodzę, nie komentuję, gdyby było to możliwe, niech sobie dziewczyna nawet nago chodzi Co innego konstruktywna krytyka, bo to czasami nawet lepsze niż przesłodzone komplementy, a co innego OBRAŻAĆ, mówiąc że wygląda jak narkomanka czy bezdomna! Wyhamujcie trochę. Każdy ma prawo do wyrażania opinii, ale nie nadużywajmy tego. Poza tym zastanówcie się: nagle cały świat ubiera granatowe dżinsy, białą koszulkę i adidasy...
daisywearsheels jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 10:17   #307
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Mnie urzekło dziś coś w tej dziewczynie: haggardlibrary.blogspot.c om
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 11:25   #308
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez daisywearsheels Pokaż wiadomość
AGAAFURM - trafiłaś w sedno! najpierw, że ,,przebrane'', że jak tak na ulice, że wstydziłybyście się tak okna myć (o matko...), a później o kolejnej, że wygląda jak manekin z zary, że nuda. Czytałam te bardziej popularne blogi i głowa mała, co anonimy potrafią wypisywać. Nie dla mnie styl Alice, nie moja bajka, więc nie wchodzę, nie komentuję, gdyby było to możliwe, niech sobie dziewczyna nawet nago chodzi Co innego konstruktywna krytyka, bo to czasami nawet lepsze niż przesłodzone komplementy, a co innego OBRAŻAĆ, mówiąc że wygląda jak narkomanka czy bezdomna! Wyhamujcie trochę. Każdy ma prawo do wyrażania opinii, ale nie nadużywajmy tego. Poza tym zastanówcie się: nagle cały świat ubiera granatowe dżinsy, białą koszulkę i adidasy...
Mysle ze wizaz.pl jest bardzo kulturalnym miejscem i nie ma sie co ciskac o niepochlebne opinie.
Jak sie prowadzi bloga trzeba byc na to przygotowanym- ludzie skrytykuja wszystko, bo kazdy ma swoj gust.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:32   #309
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

A znacie jakies hiszpanskojezyczne blogi?
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:34   #310
madzioszka5
Rozeznanie
 
Avatar madzioszka5
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 753
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
Liczę, że może ktoś mnie w końcu oświeci

Od ponad roku szukam pewnego bloga. Dziewczyna mieszka w Oslo, ale jest z Polski (na 99% pisała po angielsku). Pamiętam nawet jak wyglądała ulica na jakiej mieszka - śledziłam jej bloga głównie z tego powodu, że pomieszkiwałam przez pewien czas w jej pobliżu. Trochę faktów pouciekało mi już z głowy, ale... większość zdjęć była robiona w jej mieszkaniu. Dziewczyna miała chłopaka, który mieszkał razem z nią. Blondynka, wysoka, bardzo szczupła, trochę zalatywała tandetą jak na mój gust, ale lubiłam wchodzić na jej bloga, bo miała fajnie urządzone wnętrze i pokazywała sporo miasta

Ktoś coś może kojarzy?
kurdeee, miałam ją na starym kompie, a teraz samam jej szukam, mam wrażenie, że ma na imię Magda, ale może mi się coś pomyliło, jakby ktoś coś wiedział, niech da znać!
__________________
Czasem tak bywa, nie każdy wygrywa,
czasem bywa tak, że cos ważnego się urywa,
zostaje ślad, nie mozna tego nie przeżywać,
można ukrywać fakt, ale w snach, to przypływa.
madzioszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 11:49   #311
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A znacie jakies hiszpanskojezyczne blogi?
http://stylelovely.com/bartabacmode/
http://lowchic.blogspot.com/
http://seamsforadesire.blogspot.com/
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-25, 20:22   #312
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
A znacie jakies hiszpanskojezyczne blogi?

http://www.fashionsalade.com/lovelypepa/
http://www.1sillaparamibolsoblog.com/
http://susansstyle.blogspot.com/
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:04   #313
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Moim zdaniem taka krytyka jest uzasadniona i różni się znacząco od klasycznego obgadywania, takiego złośliwego.

czemu?
Bo zakładając bloga autorka GODZI się na to że będzie oceniana przez użytkowników interenetu. I każdy ma prawo napisać swoje zdanie, nieważne jak szczere i brutalne będzie.
To co innego obgadywać kogoś np. sąsiada, sąsiad nie zakłada bloga i nie prezentuje się CELOWO. Nie daje zgody na ocenianie swojego wyglądu. Blogerki DAJĄ taką zgodę i taka jest idea pokazywania się w internecie.

Komu przeszkadza krytyka - niech usunie swoja facjatę z internetu.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:08   #314
nietypowa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Szczerze polecam ten blog : http://www.swiat-katarzyny.blogspot.com/
Ciekawa uroda, fajny gust i nieprzeciętne stylizacje .
nietypowa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 19:51   #315
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Dziewczyny, czy znacie może blogi szafiarskie których właścicielki studiują na jakimś kierunku medycznym? Oprócz bloga Anny
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 21:03   #316
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Moim zdaniem taka krytyka jest uzasadniona i różni się znacząco od klasycznego obgadywania, takiego złośliwego.

czemu?
Bo zakładając bloga autorka GODZI się na to że będzie oceniana przez użytkowników interenetu. I każdy ma prawo napisać swoje zdanie, nieważne jak szczere i brutalne będzie.
To co innego obgadywać kogoś np. sąsiada, sąsiad nie zakłada bloga i nie prezentuje się CELOWO. Nie daje zgody na ocenianie swojego wyglądu. Blogerki DAJĄ taką zgodę i taka jest idea pokazywania się w internecie.

Komu przeszkadza krytyka - niech usunie swoja facjatę z internetu.
Wiesz, gorzej, kiedy krytyka jest nieuzasadniona, a komentarze piszą osoby, które nie mają swojego życia prywatnego i poświęcają swój wolny czas na to, żeby dopiec komuś, kogo nawet nie znają (choć i tu mogą być wątpliwości, bo nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że często takie osoby (np. u Styledigger) to osoby, które bloggerkę znają i po prostu zazdroszczą (pytanie czego?). Mi po prostu by się nie chciało poświęcać prywatnego czasu czyjemuś życiu. I to jest ważne jak szczere i brutalne, bo zazwyczaj to osoby to takie maluczkie osóbki, które face to face tego nie powtórzyłyby tej osobie.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie może blogi szafiarskie których właścicielki studiują na jakimś kierunku medycznym? Oprócz bloga Anny
http://suosikki.fi/tickle-your-fancy/
Dziewczyna jest studentką fizjoterapii (szkoda, że moje studia nie wyglądają tak jak jej, ale... co kraj to obyczaj)
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:54   #317
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
Wiesz, gorzej, kiedy krytyka jest nieuzasadniona, a komentarze piszą osoby, które nie mają swojego życia prywatnego i poświęcają swój wolny czas na to, żeby dopiec komuś, kogo nawet nie znają (choć i tu mogą być wątpliwości, bo nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że często takie osoby (np. u Styledigger) to osoby, które bloggerkę znają i po prostu zazdroszczą (pytanie czego?). Mi po prostu by się nie chciało poświęcać prywatnego czasu czyjemuś życiu. I to jest ważne jak szczere i brutalne, bo zazwyczaj to osoby to takie maluczkie osóbki, które face to face tego nie powtórzyłyby tej osobie.
Styl wspomnianej dziewczyny nie przypadł mi do gustu, ale nie wyobrażam sobie wypisywania na jej blogu szkalujących komentarzy. Co innego konstruktywna, wyważona krytyka, porady co zrobić, by ulepszyć swój wygląd. Uważam, że jest o wiele bardziej szczera, niż ćwierkające "jak zwykle ślicznie!" pod każdą nową notką.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:02   #318
mirrors0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez halucynogenna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy znacie może blogi szafiarskie których właścicielki studiują na jakimś kierunku medycznym? Oprócz bloga Anny

ktos kojarzy moze bloga dziewczyny która właśnie studiuje kosmetologie ,blondynka (chyba ze zmieniła kolor) pamięam kiedyś zaglądałam na jej bloga ,ale zapomniałam o nim kompletnie
mirrors0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 13:05   #319
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Ja wiem, ja wiem http://ketchupowa.blogspot.com/
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 14:38   #320
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

ja lubię jeszcze http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 15:11   #321
lybecka
Rozeznanie
 
Avatar lybecka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 897
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez chryja_bez_ryja Pokaż wiadomość
zgubiłam jej bloga i dawno mnie tam nie było zmieniła kolor włosów ale chyba lepiej jej było w blondzie

Cytat:
Napisane przez pudelkonakredki Pokaż wiadomość
ja też ją bardzo lubię
lybecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:50   #322
ohyea
Raczkowanie
 
Avatar ohyea
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 199
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Aktualnie to nie ma wiele dobrych, polskich blogerek. Kiedyś dziewczyny się bardziej starały i modowego bloga prowadziły tylko te, które modą sie tak naprawdę interesowały. Teraz prawie każda dziewczyna może założyć sobie takiego bloga, powstawia pare zdjęć w zbożu, kilka ciuchów które kupiła i już uważa się za znawczynię mody. Kiedyś oglądałam takie blogi ale teraz szczerze mówiąc niedobrze mi się robi kiedy wchodzę na bloga a tam roi się od reklam. Dziewczyny prowadzą takie blogi głównie dlatego, żeby dostać buty czy bluzkę od jakiejś firmy. Co druga z nich nie umie nawet tego zestawić w stylizacji, obwieszają się bizuterią którą dostały (bo muszą ... i zrobią wszystko dla paru darmowych ciuszków) i zestawiają to z butami, spodniami które dostały również od jeszcze to innej firmy, jeden wielki misz masz! tanie reklamy firm na które nie wydałybyśmy większych pieniędzy, ale skoro jest to za darmo to dlaczego nie? .... ale to wszystko pasuje do siebie jak świni siodło. Kiedyś siedziałam dużo na pingerze, blogspocie, ale zrezygnowałam bo szkoda mi patrzeć jak to nie jest już pasja, to są chodzące bilboardy reklamujące dane produkty.

moim ulubionym blogiem jest http://voe.blogg.no/
blog popularny a jednoczesnie dziewczyna za wszelka cene nie chce "zarobic" na tej popularnosci

Edytowane przez ohyea
Czas edycji: 2011-08-29 o 20:09
ohyea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:41   #323
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
Liczę, że może ktoś mnie w końcu oświeci

Od ponad roku szukam pewnego bloga. Dziewczyna mieszka w Oslo, ale jest z Polski (na 99% pisała po angielsku). Pamiętam nawet jak wyglądała ulica na jakiej mieszka - śledziłam jej bloga głównie z tego powodu, że pomieszkiwałam przez pewien czas w jej pobliżu. Trochę faktów pouciekało mi już z głowy, ale... większość zdjęć była robiona w jej mieszkaniu. Dziewczyna miała chłopaka, który mieszkał razem z nią. Blondynka, wysoka, bardzo szczupła, trochę zalatywała tandetą jak na mój gust, ale lubiłam wchodzić na jej bloga, bo miała fajnie urządzone wnętrze i pokazywała sporo miasta

Ktoś coś może kojarzy?

to chyba ten blog:
http://spongeshoe.blogspot.com/
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:42   #324
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

http://j-glamour-j.blogspot.com/

Od kilku tygodni prowadze bloga na temat mody, kulinarii i codziennego życia, sprawdzcie i oceńcie jak stawiam swoje pierwsze kroki
Dziekuję za słowa krytyki jak i pozytywne opinie
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:20   #325
asiawoodstock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 108
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Dziewczyny, czy znacie może blogi podobne do
http://love-aesthetics.blogspot.com/ ? Chodzi mi o blogerki, które preferują minimalizm w ubiorze i np. wystroju wnętrza, nie są zakupoholiczkami, załączają swoje projekty DIY itp. Generalnie chodzi o PROSTOTĘ.

Z góry serdecznie dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loveaestheticstwigrack.jpg (53,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ivaniaoutfits.jpg (234,0 KB, 88 załadowań)
asiawoodstock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:34   #326
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Jak dla mnie to zasadnicza różnica krytykowac czyjeś ubranie, a krytykować cechy wyglądu - np szczupłość nóg, wielkośc biustu, kształt nosa...
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:42   #327
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

dokładnie tak.

a co do minimal. stylu to http://nyheter24.se/modette/victoriatornegren/
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:05   #328
LB_lover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Kayture swoją drogą, ale przegladając jej fanow na lookbooku natknalem sie na http://smells-like-fashion.blogspot.com/ (podobno Polka) i jestem pod wielkiem wrazeniem. Nie krzykliwa, nie przesadza z dodatkami, bardzo dziewczęca... jak ktoś ją zna to chetnie poznam
LB_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 19:49   #329
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Hej
Znacie blogi niższych blondynek ?
Szukam inspiracji, mam 160 cm wzrostu, blond włosy

__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 06:32   #330
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: "ubrane" nie "przebrane" blogi

Znasz te?

http://nofashionvictims.indiedays.com/
http://psilovefashion.indiedays.com/
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 21:16:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.