Hiszpania, Barcelona - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 10:42   #1
MonsieurJack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1

Hiszpania, Barcelona


Witam wszystkich goraco,

Planujemy z dwojka znajomych 7-8 dniowe wakacje w Barcelonie. Bedziemy leciec bezposrednim lotem Berlin-Barcelona, ale przelot nie jest zadnym problemem. Problem jest z cenami noclegow, ktore zaczynaja sie od 30 euro za noc. To troche duzo jak na budzet studenta. Czy ktos z Was był w Barcelonie i moze polecic jakies w miare tanie miejsce noclegowe? Pola namiotowe nie wchodza w gre. Przy okazji podzielcie sie ze mna wrazeniami z bycia w tym miescie

Pozdrawiam!
Jack
MonsieurJack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 16:51   #2
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Jeszcze tam nie byłam, ale będę w te wakacje Znalazłam nocleg za ok. 54 PLN od osoby w hotelu z basenem w miejscowości w pobliżu Barcelony-Calella, z tego co doczytałam to właśnie pokój 3 os. wychodzi tanio, w Barcelonie były od 65-70 zł polecam zobaczyć ten link http://www.reservations.bookhostels....9ff53c064fa709
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:22   #3
maalwiinkaa2
Zakorzenienie
 
Avatar maalwiinkaa2
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 182
GG do maalwiinkaa2
Dot.: Hiszpania, Barcelona

w Barcelonie jest super! Ale na pewno nie będzie tanio, bo jest to duże miasto i tam jest bardzo drogo. Życzę powodzenia i miłego zwiedzania.
__________________


start: 70,8
teraz: 59/60
cel 1. : 60
cel 2. : 57
maalwiinkaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 16:30   #4
redlips
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Rok temu byłam w Hiszpanii na Costa, na wycieczkę do Barcelony udaliśmy się na jeden dzień więc cen hoteli zbytnio nie orientuje. Barcelona to dobry wybór, piękna i warta zwiedzenia ;] Najchętniej wybrałabym sie jeszcze raz do niej.. Pozdr;]
redlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:20   #5
Memory
Przyczajenie
 
Avatar Memory
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Barcelona... piękne miasto. Aż kręci się łezka w oku na wspomnienie spędzonego tam jednego, a jakże wspaniałego dnia. Znajdziecie na pewno bez problemu tam miejsce, gdzie możecie się zatrzymać, bo spotkałam tam grupę taneczną złożoną z cudzoziemców [także z Polski ] i poinformowali nas, że zatrzymali się niedaleko na nocleg i płacą niedrogo. Szczegółów nie podam, bo znam, ale pewnie sobie poradzicie.
Memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:20   #6
Memory
Przyczajenie
 
Avatar Memory
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 18
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Barcelona... piękne miasto. Aż kręci się łezka w oku na wspomnienie spędzonego tam jednego, a jakże wspaniałego dnia. Znajdziecie na pewno bez problemu tam miejsce, gdzie możecie się zatrzymać, bo spotkałam tam grupę taneczną złożoną z cudzoziemców [także z Polski ] i poinformowali nas, że zatrzymali się niedaleko na nocleg i płacą niedrogo. Szczegółów nie podam, bo nie znam, ale pewnie sobie poradzicie.
Memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 12:04   #7
vicealigator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bristol, UK
Wiadomości: 40
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Relacja z Katalonii i Andory
http://vicealigator.geoblog.pl/podro...eniu-pirenejow
zapraszam
vicealigator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 12:24   #8
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: Hiszpania, Barcelona

mój znajomy był w barcelonie z kolegami i bez problemu znalezli nocleg- poszli na zywca- nie załatwiali nic wczesniej tylko chodzili i szukali. mieszkali w samym centrum w jakims hostelu, moze dowiem sie o nazwe
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 16:37   #9
sunny belle
Rozeznanie
 
Avatar sunny belle
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 906
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Barcelona.. Piękne miasto
__________________
"To by była droga ich miłości gdyby wiedzieli jakie nieszczęście pokochało mnie"

sunny belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 20:52   #10
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Barcelona to wyjątkowe miasto, urocze, pełne wdzięku i zaskakujących miejsc. Przed wyjazdem polecam szperanie w necie, czasami trafiają się prawdziwe okazje zakwaterowania. Niestety tam gdzie jest EUR, jest i dla nas drożej Jeśli wasz budżet nie pozwala na hotel, warto rozejrzeć się za hostelem. W każdym razie nie polecam szukania noclegu na miejscu, bo jazda po mieście w poszukiwaniu miejsca do spania, będzie was kosztować trochę czasu, nerwów i pieniądzy Warto się zatem przygotować, robiąc rezerwację przez internet płacisz mniej bo hotele oferują na stronach pokoje w niższych cenach aniżeli na miejscu w recepcji. Niekiedy te różnice są bardzo OK!

Edytowane przez fashionismypassion
Czas edycji: 2009-01-22 o 20:54
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 08:38   #11
mia88
Raczkowanie
 
Avatar mia88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Poszukajcie noclegu w hostelu, zrobiłam tak 2 lata temu i naprawdę nie mogę narzekać warunki w stosunku do ceny były bardzo dobre. Łezka mi się kręci w oku na myśl o Barcelonie, byłam tam 2 razy i to były wakacje życia na razie szlifuje hiszpański i po studiach się tam przenoszę ;] i żyję w przekonaniu, że potrzeba tam ekonomistów ;d Aaa! Właśnie! Jeśli to nie byłby dla Was problem, to oczywiście noclegi w pobliskich miasteczkach też można znaleźć w rozsądznych cenach, a co do komunikacji to bilet autobusowy z barcelony do lloret de mar w tamtym roku kosztował 10 euro w obie strony. Fajnym pomysłem na zwiedzenie miasta jest taki turystyczny autobus - startuje z dworca, nie ma dachu i zatrzymuje się chyba w każdym atrakcyjnym miejscu w mieście. Jeśli wolicie trochę aktywniej - można wykupić abonament rowerowy za 2 euro/miesiąc jeżdżenia rowerki można zostawiać w takich specjalnych (hymm jakby to nazwać?) boskach/miejscach rowerowych.
mia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 12:18   #12
marita26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Ja też polecam hostele. Na pewno znajdziesz pokój z łazienką w centrum za mniej niż 30 E a standardy hoteli/hosteli w tej cenie są bardzo przyzwoite. Jest bardzo dużo stron gdzie można rezerwowoać noclegi najlepiej wpisz w wyszukiwarce cheap hostel barcelona. Ogólne fantastyczne miasto ale drogie - dość drogie są wejściówki do różnych fajnych miejsc więc pomyślcie o Barcelona Card - masz z nią zniżki w niektórych miejscach kilka atrakcji (prepłynięcie promem) gratis i darmowe przejazdy kom. miejską.
.wysiwyg { background-attachment: scroll; background-repeat: repeat; background-position: 0% 0%; background-color: #f5f5ff; background-image: none; color: #000000; font-family: Verdana, Arial, Arial; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: 400; font-size: 11px; line-height: normal } p { margin: 0px; } .inlineimg { vertical-align: middle; }
marita26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:27   #13
Ibermaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 45
GG do Ibermaxx Send a message via Skype™ to Ibermaxx
Dot.: Hiszpania, Barcelona

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-17 o 12:02
Ibermaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:18   #14
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Odswiezam watek, do osob ktore byly lub mieszkaja w Barcelonie...
Planuje wyjazd tam na kilka dniw maju b.r. i wacham sie co do miejsca w ktorym wynajme apartament, zawezilam pola poszukiwac do 2ch, jeden ejst w dzielnicy Gracia drugi przy porcie Barceloneta, ma ktos doswiadczenie gdzie lepiej sie ulokowac biorac pod uwage lepsza dostepnosc w celu zwiedzania, dostepnosc knajpek, restauracji sklepow itp itd..Prosze o wasze rady!

marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 22:48   #15
kubusia86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 37
GG do kubusia86
Dot.: Hiszpania, Barcelona

www.couchsurfing.com strona, na ktorej ludzie zglaszaja chec przenocowania kogos za free
kubusia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 14:33   #16
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Polecam tym co sie wybieraja do Barcelony

http://widokzgorskiegoszczytu.blogsp...a-ogolnie.html
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 12:42   #17
TSR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Hiszpania, Barcelona

A tak my spedzilismy tydzien w Barcelonie (04.2012r.)! Bylismy nastawieni na zwiedzanie, takze duzo mozna zobaczyc w tym teledysku

http://www.youtube.com/watch?v=tv5dgqTKh9A

milego ogladania
TSR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 21:38   #18
Panna_Anna87
Rozeznanie
 
Avatar Panna_Anna87
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 930
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Poszukuję namiaru na tani sprawdzony nocleg w Barcelonie. Macie może namiar na jakieś dobre hostele lub jakieś pokoje do wynajęcia?
Panna_Anna87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 13:30   #19
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: Hiszpania, Barcelona

hej odswieze troszke watek

za pare tygodni (dokladnie w ostatnim tyg marca) wybieram sie na 8 dni do Barcelony. Ktos sie orientuje jaka jest przewaznie pogoda na przelomie marca i kwietnia tam?
Bo nie mam pojecia jak sie spakowac czy brac bardziej wiosenne czy typowo letnie rzeczy.
Niby w dlugoterminowych prognozach pogody jest napisane 17-20 stopni. Tylko czy to juz pogoda na sukienki, topy i szorty? Bo wiadomo, ze temp powietrza swoja droga, a co innego ta odczuwalna...
Jakies rady ?
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 13:42   #20
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Ja w marcu/kwietniu zabrałabym rzeczy takie jak u nas ubiera się w cieplejszą wiosnę... czyli dłuższy rękawek, ale żeby w razie czego zdjąć i mieć np koszulkę z krótkim. Lekkie ale dłuższe spodnie, można zabrać parę spodenek czy jakąś spódnicę w razie czego...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 14:25   #21
Tarta
Raczkowanie
 
Avatar Tarta
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Leeds
Wiadomości: 123
Dot.: Hiszpania, Barcelona

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Ja w marcu/kwietniu zabrałabym rzeczy takie jak u nas ubiera się w cieplejszą wiosnę... czyli dłuższy rękawek, ale żeby w razie czego zdjąć i mieć np koszulkę z krótkim. Lekkie ale dłuższe spodnie, można zabrać parę spodenek czy jakąś spódnicę w razie czego...
Dzieki za odpowiedz
Tak myslalam podobnie wlasnie. Ale nie powiem, ze nie marzy mi sie pojechac i w koncu pouzywac letnich sukienek, koszulek na ramiaczkach itp ... <marzy>
Mysle, ze popakuje tak pol na pol. Troche rzeczy na chlodniejsze i troche na cieple dni.
__________________
Nothing is IMPOSSIBLE, the word itself says "I'M POSSIBLE".
Tarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.