włosy długie, ale piękne...czy to możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 14:38   #1
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55

włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?


Obecnie mam włosy średniej długości, gdzieś za ramiona.Marzę o tym żeby byly już długie...staram się je jak tylko najlepiej potrafię pielęgnować, ale po kilku miesiącach od ścięcia(w moim przypadku ostatni raz u fryzjera bylam w listopadzie) mam rozdwojone koncówki!Ciągle podcinając nigdy nie osiągnę wymarzonej długości...
Jak wam udało się się wyhodować długie włosy?Bo ja już myślę, ze do tego trzeba chyba cudu...
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 14:54   #2
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Zgadzam sie w 100% !!! Tez zapuszczam i zapuszczam i ... i zapuszczam,sa moze do polowy plecow ale ta dlugosc utrzymuje od okolo 3 czy 4 lat. Caly czas sie niszcza, mimo podcinania.A znowu nie moge podcinac co 3 miesiace bo efekt bedzie taki ze przy zapuszczaniu tylko je bede sukcesywnie skracac Juz mysle o wizycie w profesjonalnym studiu, o jakiejs kuracji wzmacniajacej.Nie farbuje ich, nie prostuje,nie uzywam lokowki- tylko susze suszarka. Ale sa z natury cienkie i wiem ze powinnam miec krotkie wlosy bo wtedy sa bardziej puszyste,jest ich wiecej itd ale chce miec dlugie bo jak dla mnie dlugie wlosy dodaja uroku kobiecie i bardzo mi sie podobaja. Czy "genialne" szampony i drogie odzywi np Loreal dzialaja czy nie warto tracic pieniedzy? Bo szczerze w moc uzdrawiania wlosow poprzez wszelkiego rodzaju mazidla nie wierze.
Tak absolutnie przydalby sie cud
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:30   #3
Nurrgula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 9
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Ja też już długi czas zapuszczam włosy i po każdym podcięciu końcówek ubolewam nad ich długością. Chyba jestem skazana na długość "załopatkową" Miałam już prawie do pasa włoski, ale po wizycie u fryzjera znów wróciłam z "załopatkowymi", bo się okazało, że końcówki zniszczone, że fryzura ciężka i trzeba jej polotu dodać itp. itd. No i 20 cm włosów mniej. :/ W końcu przestało mi aż tak zależeć na bardzo długich włosach - to też kłopot!nie tylko zaleta - i poszukuję długiej, ale wyprofilowanej fryzurki, takiej z warstwowym cieniowanie itp. Może macie coś takiego??? Pozdrawiam.
Nurrgula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:09   #4
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Polecam stosowanie olejku rycynowego na koncówki Regeneruje i nawilża
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:19   #5
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Polecam stosowanie olejku rycynowego na koncówki Regeneruje i nawilża
O tak, zgadzam się. Poza tym używam szamponu Seboradin i maseczki Wax, które przyspieszają wzrost włosów. Na prawdę polecam, bo owe kosmetyki świetnie regenerują włosy. I obowiązkowo olejek rycynowy.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:28   #6
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Polecam również Maseczke Regenerującą z Avonu w takim białym opakowaniu z srebrną zakrętką i serum na koncówki również z Avonu
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 14:45   #7
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

a ja jeszcze polecam podcinanie włosów ale nie w salonie fryzjerskim tylko przez mamę, babcię, koleżankę. jak chodziłam na ścięcie końcówek do fryzjera to traciłam tak koło 10 cm włosów /co przy zapuszczaniu nie jest miłe/ a znajomej jak powiesz że ma ściąć tylko końce to zetnie końce 1-2cm. Myślę że to w zupełności wystarczy. Mi juz udało się zapuścić włosy dłuższe niż do pasa a obcina mi mój TZ
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 17:27   #8
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Tez mam takie doświadczenie z fryzjerami ze koncówki to u nich 10 cm,
a jak poprosi sie kogos bliskiego to 2 cm jest 2 cm.
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 22:15   #9
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Ja ZAWSZE obcinam sie w domu bo moja mama jest z wykształcenia fryzjerką Do fryzjera chodziłąm jak byłam mała i mieszkałam z babcia bo moi rodzice mieszkali za granicą Do fryzjera chodze sie farbować, ale tez chce sie wybrac na taki zabieg regenerujący włosy tylko niewiele o nim wiem
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:25   #10
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Widzę, ze nie tylko w mojej mieścinie fryzjerki zamiast obcinać końcówek obcinają pół długości.
Ciekawe dlaczego...?

__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 10:31   #11
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Mozze chca nam zrobic na złośc??
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 12:30   #12
marta.885
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 112
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

hheeh bo gdy widzą, że są zniszczone to obcinają... tylko to raczej od Nas zalezy ile chcemy podciąć .. mojej koleżance pare godzin przed komersem ścięła pół długości włosów;// specjalnie zapuszczała no ale heh .. ja sobie sama obcinam i kolezankom również;] hmm moim włosom brakuje 3-4 cm do pasa (są dosyć wycieniowane) z grzywką na bok którą zapuszczam hmm był taki okres że myślałam o ścięciu ich - po prostu nie dawałam z Nimi rady .. poczytałam troche artykułów i zaczęłam uzywac olejku rycynowego, kupiłam maseczke z Dove i pomogło - pomaga nadal podetne je troche ale to po wakacjach
marta.885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:40   #13
justynkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 235
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

a ja mam fryzjerke w salonie ktora rozumie ze 2 cm to znaczy 2 cm a nie 5 czy 10 i wie zapuszczam i nigdy jeszcze nie zrobila czegos takie ze ja ja prosilam o konkretyne sciecie a ona swoja wizje mi na glowie zrobila !!!
co prawda nie robie tak ze nie chodze pol roku do fryzjera bo to jest bez sensu chodze co 2-3 miesiace ona scuna mi delikatnie na dlugosci a reszte fryzurki lekko cieniuje dzieki czemu mam wlsoki za łopatki lekko dopiero ale za to zdrowiutkie zadnej rozdwojonej koncoweczki doadm ze zapuszczam ok roku dopiero !!
a na codzien to po kazdym myciu obowiazkowo odzywka dove, loreal czy jakas inna i teraz juz tylko co 3 mycie serum na koncowki z avonu !!
justynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:25   #14
Julia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 55
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez mala77
a ja jeszcze polecam podcinanie włosów ale nie w salonie fryzjerskim tylko przez mamę, babcię, koleżankę. jak chodziłam na ścięcie końcówek do fryzjera to traciłam tak koło 10 cm włosów /co przy zapuszczaniu nie jest miłe/ a znajomej jak powiesz że ma ściąć tylko końce to zetnie końce 1-2cm. Myślę że to w zupełności wystarczy. Mi juz udało się zapuścić włosy dłuższe niż do pasa a obcina mi mój TZ
jeśli już samemu, to jakimi nożyczkami obcinacie?bo ja wyczytałam gdzieś ze od takich normalnych krawieckich czy jakiś tam innych to końcówki nadal się rozdawajają bo te nożyczki sa jakies tam tępe i łamią włosy...

a co do olejku(rycynowego, bo ten z avonu malo mi pomaga) to jak najbardziej stosuję, ale od około 2 tygodni od razu lepiej, koncówki nie sa takie suche i tak jakby życia nabrały
Julia14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 14:03   #15
agusia.19
Raczkowanie
 
Avatar agusia.19
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 72
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Kadunia
Polecam stosowanie olejku rycynowego na koncówki Regeneruje i nawilża

Mam bardzo zniszczone włosy po farbowaniu, mam nadzieje ze może ten olejek da sobie rade z moimi końcówkami. Mam pytanka. Jak sie stosuje ten olejek rycynowy? tak jak zwykła odzywke? spłukuje sie go? no i jak długo trzymać go na włoskach?
z góry dzięki za pomoc
__________________
Agusia
agusia.19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 15:03   #16
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Mi włosy przestały się rozdwajać kiedy wycieniowałam końce. Moja fryzjerka tłumaczyła mi ze mechanizm jets taki-rozdwojony włos (końcówka dokładnie) działa jak harpun, przyczepia sie do następnego i go niszczy. Dlatego warto wycieniować i wydegażować - wtedy włosy sa na róznej wysokosci i sie nie szczepiają. A moja siostra która ma cienkie i delikatne włosy i dlatego strasznie o nie dba potrafiła siedzieć godzinami ogladać wlosek po włosku i scinać tylko rozdwojone końcóweczki z jakimiś 2 mm marginesu-niesamowite oddanie dla sprawy. ale musze dodać że zawsze uzywam szamponu i lekkiej odżywki (najlepiej do spłukiwania zeby nie obciązać) suszarki jak użyje 2 razy w roku to jest rekord nie prostuje a stylizacje ograniczam do utrwalenia przedziałka zelem albo zaakcentowania końcówek brylantyną w wosku joanny. Acha i nabłyszczacz. farbowalam je raz w życiu, wiec moje włosy nie należą do przesadnie fatygowanych.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 16:46   #17
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Jaga Hupało to przykład
__________________
Dziękuję za uwagę.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 17:18   #18
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Jest jeszcze jeden sposób na kurowanie zniszczonych końcówek. W kąpieli wodenj trzeba podgrzać trochę oliwy z oliwek lub z pestek winogron. Ten ostatni ma rzadszę konsystencję. Przed każdym myciem wetrzeć w zniszczone partie włosów i pozostawić na jakiś czas. Może być 20-30 minut ale dobrze robi od czasu do czasu pozostawienie takiego kompresu na całą noc. Rzecz jasna pod czepkiem i ręcznikiem, żeby dutrzymac ciepło. Nastepnie myje się dokładnie włosy szamponem. Jeśli włosy są bardzo suche i zniszczone, warto jeszcze nałożyc gotową odzywkę. To działa!
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:08   #19
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez agusia.19
Mam bardzo zniszczone włosy po farbowaniu, mam nadzieje ze może ten olejek da sobie rade z moimi końcówkami. Mam pytanka. Jak sie stosuje ten olejek rycynowy? tak jak zwykła odzywke? spłukuje sie go? no i jak długo trzymać go na włoskach?
z góry dzięki za pomoc
Ja też mam włosy farbowane ale włosy mam zniszczone przez uzywanie nieceramicznej metalowej prostownicy ktora na szczescie juz wywaliłam i uzywam teraz Remington CS5000 Super Olejek podgrzewam w malej szklance tak malutko bo jest bardzo wydajny dodaje czasem pare kropel cytryny i taka ciepłą papkę wcieram w koncowki (ok 10 cm) okrywam recznikiem włosy i trzymam z pol godziny lub wiecej zalezy od czasu i ide myc włosy szamponem ale porzadnie bo olejek sam w sobie przetluszcza wlosy dlatego nalezy do dokladnie zmyc. Właśnie teraz siedze z ta miksturą
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 18:13   #20
Sylwuśk@
Raczkowanie
 
Avatar Sylwuśk@
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 42
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

No to ja może nieskromnie wparuję na wątek, ale z inną "bajką" :P Otóż najlepszym sposobem na zapuszczenie włosów nawet za pupę jest MAMA - i to nie jest żaden tajemniczy skrót tylko nazwyklejsza, najnormalniejsza mamusia ( no dobra nie taka normalna - jedyna i kochana ). Moja mamusia efektywnie zabraniała mi chodzić do fryzjera przez 15 LAt swojego życia ( jak to mawia do dziś - włosy to Twój majątek! ) i w ten sposób dorobiłam się długaśnych wlosów, ktore sięgały za pupę przy rozpuszczeniu... na szczęście moja mamusia przejzała na oczy i pozwoliła mi podciąć do ciutkę przed pas włoski w wakacje, niestety znów mi odrosły :P Tylko czy mamusia zgodzi się na wizytę u fryzjera ponownie :P? Kto to wie... Generalnie dobrze mi w długich, ale są nudne, proste ( monotonne znaczy się, gdyż są pół proste, pół falowane = szopa ) i nosze je od 16 lat w kucyk, nigdy nie pokazałam się publicznie w rozpuszczonych wlosach :P.
Dziewczyny bądźcie wytrwałe, trzymam kciuki
Sylwuśk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:16   #21
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Witaj w klubie Ja siedze wlsnie z olejkiem rycynowym na koncówkach
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:53   #22
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Judytka2: To nie weź palców do ust z olejkiem bo to grozi strasznymi konsekwencjami Dniem na toalecie
__________________
Dziękuję za uwagę.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:07   #23
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez HELLOKITTY
Judytka2: To nie weź palców do ust z olejkiem bo to grozi strasznymi konsekwencjami Dniem na toalecie
OMG juz to sobie wyobrażam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 20:16   #24
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Nie moge akurat potwierdzic, ze cieniowanie zapobiega rozdwajaniu wlosow. Po raz 1szy w zyciu zrobiono mi cieniowanie (wbrew mojej woli :/) i moje wlosy, ktore z natury sa gladkie i NIGDY mi sie nie rozdwajaly, teraz sie plączą i zahaczają o siebie. Nikomu nie polecam tej metody. Czasem w ogole nie moge rozczesac wlosow, mimo ze nie sa zniszczone. Teraz je zapuszczam, zeby sciac wszystkie na jednakową długosc
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 13:40   #25
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Kadunia
OMG juz to sobie wyobrażam

Tak wogóle to olejek produkuje się właśnie do celu przeczyszczającego, ale ktoś był wspaniałomyślny i zastosował go na włosy.(paznokcie, rzęsy, brwi) Na buteleczce pisze: Działanie: przeczyszczające.Wskazani a do stosowania: Ostre i przewlekłe zaparcia.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:24   #26
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez anakonda
Tak wogóle to olejek produkuje się właśnie do celu przeczyszczającego, ale ktoś był wspaniałomyślny i zastosował go na włosy.(paznokcie, rzęsy, brwi) Na buteleczce pisze: Działanie: przeczyszczające.Wskazani a do stosowania: Ostre i przewlekłe zaparcia.
No dlatego ja jak go pierwszy raz kupiłam to miałam wątpliwości czy to na pewno to
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:37   #27
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Kadunia
No dlatego ja jak go pierwszy raz kupiłam to miałam wątpliwości czy to na pewno to
Ja też.
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 14:44   #28
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

NIe dziwne Środek przeczyszczający na rzesy i włosy
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 16:19   #29
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

ja jak kupilam pierwszy raz to wrócilam sie do apteki i zapytakam czy to aby dobry olejek kupilam
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:54   #30
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: włosy długie, ale piękne...czy to możliwe?

Cytat:
Napisane przez Judytka2
ja jak kupilam pierwszy raz to wrócilam sie do apteki i zapytakam czy to aby dobry olejek kupilam
Dobra jesteś
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.