METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 19:44   #1
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Question

GRZYWKA A KRECONE WLOSY- prosze o porady..


Witam,
od niedawna z uwagą śledzę to forum i jestem pod wielkim wrażeniem- pozytywnym oczywiscie - co do Waszych umijejętności Watek o metamorfozie naprawde swietny, postanowilam wiec tez sie skusic i podeslac swoje zdjecia, niestety to jedyne jakie obecnie posiadam na komputerze, wiec przepraszam za kiepska jakosc i nieodpowiednie ustawienie, lecz innymi nie dysponuje Chcialabym zmienic cos jezeli chodzi o moja fryzurke, obecnie mam na glowie:
-miedziany kolor
-trwala tzw. objetosciowa z welli
-drobne loczki/fale bo moje wlosy maja tendencje do krecenia sie, lecz sa juz odrobine za dlugie (do lopatek) i przy glowie sa brzydko oklapniete
Zastanawiam sie nad grzywka ale nie jestem pewna tego, jak zareaguja moje wlosy- czy nie beda sie zbytnio skrecac..

Prosze o pomoc i fachowe porady, bede naprawde bardzo wdzieczna

P.S. Kwiatki we wlosach to zupelny przypadek ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.JPG (54,3 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.JPG (28,1 KB, 71 załadowań)
__________________

Edytowane przez ameska
Czas edycji: 2006-08-02 o 20:55 Powód: sprostowanie
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 20:25   #2
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Exclamation Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

SPROSTOWANIE !!!
Dopiero teraz doczytalam prosbe moderatorow o to, by nie zamieszczac postow tj. moj [tzn. pytanie o fryzure] lecz by samemu pokombinowac cos w Photoshopie. Nie mam niestety tego programu poniewaz:
-komputer stacjonarny mam w domu
-obecnie korzystam z laptopa, ktory ma bezprzewodowy internet, ktory jest naprawde kiepskiej jakosci [max 20 kbps] i mam problem z otwieraniem poszczegolnych stron a co dopiero ze sciaganiem czegokolwiek..

Ponownie wiec zwracam sie z prosba o pomoc do Wizazanek, licze na zrozumienie
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:19   #3
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

hhhhmmm.. czy naprawde zadna z Wizazanek nie jest w stanie doradzic mi w kwestii tej nieszczesnej grzywki/fryzury.. w czym tkwi problem? zdjecia sa zle czy moze moja prosba niezbyt przekonywujaco brzmi?
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:46   #4
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

poczekaj troche, na pewno ktos Ci potem jeszcze doradzi, wizazanki pewnie jeszcze śpią

Jeżeli włosy Ci sie falują to grzywkę bym odradzała bo będzie się wywijać i Cie denerwować.. no chyba, że będziesz ją prostować codziennie W sumie pasowałaby Ci moim zdaniem taka długa prosta, ale tak jak napisałam wyżej, żeby nie stała sie problemem..
Kolor włosów masz fajny
Niestety nie dopasuję Ci żadnego fryzu bo nie mam programu
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 08:56   #5
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

dziekuje za odpowiedz a juz powoli tracilam wiare w to, ze ktos sie moim postem zainteresuje..
co do grzywki-tez boje sie tego, ze moglaby sie skrecac, szczegolnie przy brzydkiej pogodzie, lecz z drugiej strony moje wlosy co jakis czas prostuja sie ni stad ni z owad (zastanawiam sie, cyz dobrz eto napislaam ) i moze akurat grzywka przejelaby te nawyki myslalam o takiej po skosie i ogolnym skroceniu wlosow, co o tym myslisz? tak do ramion, bardzo pocieniowane
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:03   #6
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

Ja z doświadczenia wiem, że grzywka to raczej pierwsza do kręcenia się niestety Sama mam proste włosy, tylko grzywka się czasem kręci wredna A Ty masz ładną twarz i szkoda byłoby ją grzywką zasłaniać A masz może zdjęcie z rozpuszczonymi włosami?
Zaraz poszukam po forum jakiś fryzurek dla Ciebie moze cos znajde
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:10   #7
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)


Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2007-03-12 o 09:57
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 09:13   #8
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

no skoro masz doswiadczenie z niesfornymi grzywkami to nie pozostaje mi nie innego jak zrezygnowac ;] niestety zadnych zdjec nie mam bo korzystam obecnie z laptopa i tylko takie dwa sie uchowaly.. ale na codzien rzadko kiedy chodze w rozpuszczonych wlosach, zawsze jakie upiecia (psuedo)artystyczny nielad lub opaski ;p moje wlosy wygladaja obecnie tak :
-do kucyka prawie proste
-od kucyka burza lokow i odstaja..
i co mam zrobic z tym "fantem"..
dziekuje za pomoc
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:20   #9
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

To może zrób tak, że zetnij jednak te włosy tak jak mówiłas wcześniej i zrób jednak grzywke. Zobaczymy co wyjdzie :P Może uniosą sie trochę u nasady dzieki cieniowaniu, zaczną się lepiej układac.. A skoro masz kręcone tylko do połowy to ewentualnie możesz kupić prostownice i prostować na całej długości gdy bedziesz nosic rozpuszczone, albo tylko grzywke jeśli się będzie kręcic i do kucyka. Trzeba kombinować
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 09:43   #10
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1154429267
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1154429267
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1154429197
sledze inny watek i wpadly mi w oko te fryzurki, co o nich myslisz?
moze przypadly mi do gustu dlatego, ze sa rude ;p jak na razie prosze jedna z Wizazanek o to, by ze mna tez porobila takie cuda w photoshopie ;]
pokombinuje jeszcze ;] a prostownice mam, suszarke z dyfuzorem tez ;]
dziekuje za rady aha, co sadizsz o kolorze? moze jakis balejaz?
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 13:57   #11
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

Sorki ze dopiero teraz odpisuję, ale musiałam wyjść z domu.
Myślę, że fryzurka z drugiego linku byłaby super, kolor też fajny. Albo jakiś ciemniejszy, bardziej zbliżony do tego, który juz masz. Ja ogólnie mam hopla na pukcie czerwieni
Co do balejażu.. hm.. w tej materii nie doradzę, bo mnie się ogólnie balejaże nie za bardzo podobają proponuję takie refleksy, w sensie, że pare jaśniejszych pasm przy grzywce, nie na całej głowie. Fotek cos nie moge znalezc
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 15:54   #12
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

hej
ja mam krecone wloski i nosilam prosta grzywke do nich kocham grzywki ale teraz zapuszczam bo nie chce juz nic prostowac napewno ladnie ci bedzie w grzywce ale napewno chcesz ten taki rudy kolorek?ladnie Ci w ciemnych wlosach
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 16:23   #13
wiewiora1986
Raczkowanie
 
Avatar wiewiora1986
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Z łóżka
Wiadomości: 334
GG do wiewiora1986
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

Masz bardzo ładną twarz i wg. mnie to grzywka tylko by ją zasłoniła i jakoś ogólnie mi do ciebie nie pasuje. Też miałam kiedyś grzywkę i choć mam proste włosy to strasznie sie wywijała na wszystkie strony nawet po spryskaniu dużą ilością lakieruczułam się jak owca a teraz mam długą grzywe i jest ok więc jak masz ochote na grzywke to zacznij od dłuższej bo zawsze możesz ja obciąć na krótszą jeśli ci się spodoba lub zapuścić
__________________
Jedynie dwie rzeczy czynią nas szczęśliwymi: wiara i miłość.
wiewiora1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:03   #14
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

Dziekuje za odpowiedzi Wprowadzily jeszcze wiecej zametu ale nic to, kazda rada jest dobra
anestet-ka ja tez mam ostatnio "szal" na rudosci ;] i zle sie wyrazilam, tez myslalam o kilku takiech slonecznych pasemkach, z balejazami mam zwiazane niemile wspomnienia.. nie wiem w koncu na co sie zdecydowac..ehs.. wlasnie dlatego prosilam Wizazanki o dopasowanie komputerowe fryzurek bo chcialabym zobaczyc na ekrnaie komputera jak ta grzywka moglaby wygladac..
Mysia_ tamten rudy jest sprzed roku, teraz mam juz inny ale niedlugo jesien i moja cala garderoba oparta jest na zalozeniu, ze moje wlosy maja wlasnie taki rudawy odcien, rozumiesz wiec, z enie moglabym zrezygnowac
wiewiora1986 jak owca mowisz? moje wlosy tez maja tendencje do takiego skrecania sie w nieodpowiednim momencie.. a juz szczegolnie gdy jakis deszczyk popada.. tak wiec nie wiem juz tera zzupelnie co mam robic ;]
KOMPROMIS pojde do znajomej fryzjerki na regenracje (ach to sloneczko..) i lekkie podciecie koncowek a w trakcie omowie z nia grzywke ;] Jeszcze raz dziekuje wam za rady

__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 17:43   #15
kamilak
Zadomowienie
 
Avatar kamilak
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 1 062
Dot.: METAMORFOZA- prosze o fachowa pomoc :)

Na Twoim miejscu nie obcinałabym włosów - kręcone włosy do łopatek do skarb, który warto pielęgnować! Zadbaj o nie odpowiednio, żeby się ładne układały - idź do dobrej fryzjerki na stopniowanie włosów i wypieść je odżywkami (polecam wax), a będą się ładnie układać

Odradzam grzywkę, będziesz się z nią męczyła codziennie prostując, a i tak w razie mżawki skręci się z powrotem.
Jeśli masz problem właśnie ze skręcaniem się włosów pod wpływem wilgoci, to zamiast z tym walczyć - wykorzystaj to. Możesz rano spryskiwać loki jakimś lotionem, ugniatać je i zrobić ładne kędziorki.

Pozdrawiam
kamilak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.