Chcę być mamą - ploty i ploteczki:) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 12:41   #4711
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Szybko sadzicie swoje zielonki. Marcja co tam ciekawe sadzisz?
Ania ja też lubie swoj szczypiorek. Serek wiejski i jajecznica ze szczypiorkiem jest miodzioo.lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 12:48   #4712
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Wchodzę do kliniki 😁
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 12:59   #4713
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Wchodzę do kliniki
Kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 14:58   #4714
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

To moje ulubione danie ze szczypiorkiem to jajko na twardo majonez i szczypiorek. Zresztą latem szczypior jest u mnie na każdej kanapce.

Marcja jak tam?
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 15:24   #4715
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry
U mnie tez dzisiaj piękne słoneczko, ale tak jak u was rano bylo na minusie.

Dzasta super wynik, może to znak ze cos tan się dzieje.

Marcja jak po wizycie?

Zrobiłam obiad, tz zje i jedziemy po buty dla mnie bo dzisiaj stopy mi się gotowały... muszę jakieś wybrać dzisiaj.
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 17:05   #4716
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Marcja czekamy na info od Ciebie 🙂
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 17:25   #4717
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Jestem. Pani gin po całym wywiadzie I obejrzeniu dotychczasowych wyników badań, zrobiła badanie na fotelu, zrobiła cytologię i usg z dokładnym opisem. Pęcherzyki są, dominujący w jajniku prawym z torbielą. Lewy jajnik po operacji też nieźle sobie radzi. Mam się zjawić 1 kwietnia na monitoring. Za późno na leki na wyhodowanie pęcherzyków. Dała mi luteinę dopochwowo i jakiś stan zapalny na szyjce macicy zobaczyła I dostałam dodatkowo cicatridine. Jeśli chodzi o torbiel to mnie uspokoił, że to nic groźnego i na obkurczenie torbieli dostałam globulki. Ja i M będziemy łykać ac. Folici. No i M ms do zrobienia badanie nasienia - obiecał, że pójdzie �� dostałam jeszcze skierowanie na prolaktyne z obciążeniem. Ogólnie kobieta bardzo konkretna, widać że z dużą wiedzą, profesjonalna. Czułam się w pełni zaaopiekowana. Siedziałam u niej na wizycie godzinę. Odpowiedziała mi na każde moje pytanie a miałam ich naprawdę dużo. Mało jest takich lekarzy. Od przyszłego cyklu ruszamy z lekami na wyhodowanie pęcherzyków i lek na pęknięcie. No i monitoring całego cyklu.

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Szybko sadzicie swoje zielonki. Marcja co tam ciekawe sadzisz?
Ania ja też lubie swoj szczypiorek. Serek wiejski i jajecznica ze szczypiorkiem jest miodzioo.lubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina będę siała astry 😁 tylko jakoś czasu nie mogę wygospodarować na to 🤔

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Rano dopiero był wynik - 115. Dużo, ale to po zastrzykach
Dzasta to ten progesteron dużo za wysoko ? Nie wiem jaka norma bo to zależne od dnia cyklu.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Już przeczytałam że Karola podsumowała Twój wynik jako dobry. To najważniejsze 😁 super

Edytowane przez marcja7777
Czas edycji: 2019-03-20 o 17:19
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 19:34   #4718
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

No to same dobre wiadomości 👍 Fajnie, że babeczka ma wiedzę i z tego co piszesz to chce pomóc. Czyli 1 kwietnia rozpoczynasz nowy cykl tak? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam 😉
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 20:43   #4719
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
No to same dobre wiadomości 👍 Fajnie, że babeczka ma wiedzę i z tego co piszesz to chce pomóc. Czyli 1 kwietnia rozpoczynasz nowy cykl tak? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiałam 😉
Nie. 1 kwietnia mam monitoring po pęknięcie pęcherzyka.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 20:48   #4720
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Aaa to już wszystko wiem. Trochę zmyliło mnie to, że już zapisała Ci luteinę 😊
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-20, 21:28   #4721
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Marcja, dobre wiadomości. Byleby do przodu.
Karola, jak tam zakupy? Buty kupione?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 23:29   #4722
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Marcja to super że trafiłaś na fajną lekarkę 😉
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 05:32   #4723
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry

Marcja widać ze konkretna babka i chce od razu działać, oby szybko to wszystko przyniosło pozytywne zakończenie

Tak kupilam buty, ale nie te które mi sie podobały, bo nie było mojego rozmiaru. Wzięłam sobie adidasy a mokasynki zamówię przez neta

Miłego dnia, my dzisiaj obchodzimy dzień wiosny w przedszkolu, będzie się działo
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 06:15   #4724
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry ☕ No rzeczywiście dziś kalendarzowy dzień wiosny 😊 U mnie druga noc bezsenna, budzę się koło 3 i jest po spaniu. Wszystko przez pełnię. Dawniej nie odczuwałam takich rzeczy, a teraz nie dość że ze spaniem problem to przy każdej zmianie pogody głowa boli. He he chyba się starzeję 🤪😂

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Karolka też ostatnio kupowałam buty bo nie miałam takich przejściówek. Albo botki, albo baleriny i kupiłam sportowe coś ala sneakersy czy jak one się tam nazywają 🙂
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 06:33   #4725
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej dziewczyny, przepraszam że przestalam sie odzywać, ostatni miesiąc strasznie dał mi w kość. Bardzo liczyłam, ze w koncu sie udalo, a tymczasem przyszły w koncu moje wyniki glukozy i insuliny i endokrynolog powiedziala mi w twarz, ze z takim poziomem cukru jestem praktycznie bezplodna w chwili obecnej. Przeplakalam trzy noce, a teraz rozważam jej propozycje, bo powiedziała że mamy dwie drogi albo dieta ruch i 2-3 miesiace na luz zeby sprawdzic czy tym sposobem spadnie, albo odrazu metformina i wtedy za 2-3 miesiace pewne efekty. Nie wiem co robic. Zawsze starałam się unikać leków, boje się że jak zacznę brać, to nigdy nie odstawie. Ale czas tyka wkrótce 30stka stuknie i chcialabym juz tak konkretnie zadziałać Co zrobilibyscie na moim miejscu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 07:20   #4726
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry tak dzis dzień wiosny o brak słoneczka. Nie dobrze. A w przedszkolu mają wlasnie witaminę wiosny w plenerze. Karola dzis bedziesz mieć kolorowo i wesoło w pracy. Dobrze ze chociaż jedną parę zakupiłas
Częsta, ja tez ostatnio zauważyłam że przy zmianie pogody mam.wyzsze cisnienie i głowa.boli. nawet dzis pije kawę bezkofeinową
LadyChatterbox, to musi być twój wybór podpowiedziany sercem. Jeśli mialam wybrać na twoim miejscu, zaczelabym od diety. Nic nie zaszkodzi A pomoze i ma dobre wyjdzie.
Pozdtawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 07:23   #4727
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry. Jadę do roboty. Ja już dziś założyłam szpilki 😁A co tam 😁 I kurtkę skórzaną. Tak więc wygoniłam zimno 😊

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Karola ja zawsze tak mam, że jak buty i cena podoba mi się to nie ma rozmiaru 😣
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 07:24   #4728
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

LadyChatterbox hmm to zależy jak bardzo jesteś zdeterminowana. To musi być Twoja decyzja. Każda z nas jest inna. Ja na przykład mam już 30tkę. Trzy tygodnie temu obchodziłam urodziny. Zawsze myślałam, że do tego czasu jedno dziecko już na pewno będę mieć. Niestety los zdecydował inaczej. Teraz łapię się już wszystkiego. Aktualnie codziennie podaję sobie zastrzyki z progesteronem, do tego również progesteron w dwóch rodzajach tabletek, rano w południe i wieczorem. Wiadomo łykam też witaminy + zmetylowany kwas foliowy, steryd i lek dla ludzi po przeszczepach dwa razy dziennie, żeby organizm nie odrzucił narządu. W moim wypadku zarodka. Moja apteczka jest pokaźna. Na początku byłam przerażona ilością leków. Teraz jest to dla mnie normalne. Wiadomo, że te leki i ich ilość odbije się prędzej czy później na moim organizmie, ale w tej chwili nie jest to dla mnie ważne.
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 07:24   #4729
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Powiem Wam, że podbudowala mnie na duchu ta ginka. Najważniejsze, że przechodzimy do konkretnych działań.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 07:25   #4730
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Jadę do roboty. Ja już dziś założyłam szpilki A co tam I kurtkę skórzaną. Tak więc wygoniłam zimno

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Karola ja zawsze tak mam, że jak buty i cena podoba mi się to nie ma rozmiaru
To na bogato witasz wiosne. Podziwiam za szpilki. Ja się zabijam w szpilkach..chodze jak połamana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 07:35   #4731
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

LadyChatterbox dobrze dziewczyny napisały. Ja na Twoim miejscu zaczelabym od diety. Zobaczyłabym czy spada. I wtedy dopiero leki. A w jakim wieku jesteś?

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
To na bogato witasz wiosne. Podziwiam za szpilki. Ja się zabijam w szpilkach..chodze jak połamana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubię szpilki - czarne, zamszowe, moje ukochane 😁 ale musiałam sobie przykleić wkładki silikonowe, żeby stopy się nie ślizgaly.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Wczoraj się uśmiałam 😁 mówię mojemu M że dostałam czopki doodbytnicze na obkurczenie torbieli. A on od razu tekst: "zgodziłem się na badanie nasienia, ale żadnych czopkow przyjmować nie będę"🤣 biedny wystraszył się, że mam porcję czopków dla niego🤣🤣🤣
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 08:29   #4732
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Marcja7777 w przyszłym roku mam trzydziestke. Planowaliśmy dziecko po 30tce ale trzy lata temu okazalo sie, ze mam hashi, niedoczynność i problemy z owulacji wiec zdecydowaliśmy się, ze jednak chcemy zacząć starania. I tak od blisko roku nic. Wkurzona jestem na lekarzy bylam juz u tylu i nikt przez rok sie nie zajaknal ze powinnam oprócz glukozy zbadać insuline i ze to ona może wszystko blokować. Przebadali mnie na tysiąc stron, lekarz mi wmawial, ze nie moge zajść przez psychikę, A okazalo sie ze mam po prostu insuline na poziomie 16 i muszę wyjść z IO zeby w ogóle owulacje wróciły...
Macie rację ze to musi byc moja decyzja. Dam sobie weekend na ochloniecie i przemyślenie, diete wdroże napewno tak czy siak. Nie spodziewałam się że te moje 3kg nadwagi mogą się wiązać z az takim problemem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 09:37   #4733
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry 😊

Lady ja bym pewnie zaczęła od diety, może akurat się uda.

Marcja bije od Ciebie dzisiaj dobra energia, oby tak już zostało. Takie konkretne wizyty dużo dają, bo nawet jak wiesz że może być ciężko to masz jakiś plan i człowiek czuje ze nie stoi w miejscu.

Dzasta to Ty faktycznie jesteś obstawiona lekami na wszystkie sposoby, ale to już chyba ten etap gdzie trzeba wspomóc jak się da, a o konsekwencjach będziesz myśleć po wszystkim, ale oby żadne się nie pojawiły.

Marcja nie masz czasem czopków distreptaza?
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 14:04   #4734
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊

Lady ja bym pewnie zaczęła od diety, może akurat się uda.

Marcja bije od Ciebie dzisiaj dobra energia, oby tak już zostało. Takie konkretne wizyty dużo dają, bo nawet jak wiesz że może być ciężko to masz jakiś plan i człowiek czuje ze nie stoi w miejscu.

Dzasta to Ty faktycznie jesteś obstawiona lekami na wszystkie sposoby, ale to już chyba ten etap gdzie trzeba wspomóc jak się da, a o konsekwencjach będziesz myśleć po wszystkim, ale oby żadne się nie pojawiły.

Marcja nie masz czasem czopków distreptaza?
Mam Aniu te czopki. Co do dobrej energii, to jestem bardzo zmotywowana do działania 😁 stałam w miejscu i to mnie doprowadzało do szału. Nie lubię takiej bezczynnosci I braku działania.
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-21, 22:43   #4735
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Wpadłam poczytać a tu cisza, dzień wagarowicza od forum żeście sobie zrobily😀?
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 07:35   #4736
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Wpadłam poczytać a tu cisza, dzień wagarowicza od forum żeście sobie zrobily😀?
Oj zdecydowanie dzień wagarowicza Aniu zapanował 😁

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:25 ----------

Dzień dobry w piąteczek 😀

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Wczoraj wykupywałam receptę na luteinę dopochwową i na recepcie zabrakło zapisu 07, żebym mogła wykupić z ryczałtem i musiałam wrócić się do lekarza. Warto było pofatygować się bo bez ryczałtu 1 op ponad 50 zł, a z ryczałtem niecałe 7 zł. Także różnica ogromna.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Marcja7777 w przyszłym roku mam trzydziestke. Planowaliśmy dziecko po 30tce ale trzy lata temu okazalo sie, ze mam hashi, niedoczynność i problemy z owulacji wiec zdecydowaliśmy się, ze jednak chcemy zacząć starania. I tak od blisko roku nic. Wkurzona jestem na lekarzy bylam juz u tylu i nikt przez rok sie nie zajaknal ze powinnam oprócz glukozy zbadać insuline i ze to ona może wszystko blokować. Przebadali mnie na tysiąc stron, lekarz mi wmawial, ze nie moge zajść przez psychikę, A okazalo sie ze mam po prostu insuline na poziomie 16 i muszę wyjść z IO zeby w ogóle owulacje wróciły...
Macie rację ze to musi byc moja decyzja. Dam sobie weekend na ochloniecie i przemyślenie, diete wdroże napewno tak czy siak. Nie spodziewałam się że te moje 3kg nadwagi mogą się wiązać z az takim problemem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3kg I taki problem? Dziwne. Bo wydawaloby się że 20kg to już może robić problem, ale 3. Przemyśl na spokojnie temat.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Dzasta z tego co czytam to jesteś podobnie obstawiona lekami jak ja. Normalnie jak emerytki z torbami leków 😁

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Karola jak obchody Dnia wiosny?
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 10:18   #4737
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry 😊

A ja dzisiaj idę na kontrolę mam nadzieję że wszystko ok, bo od wczoraj trochę mnie bolą jajniki.
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 11:11   #4738
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Trzymam kciuki Aniu. Daj znać po wizycie
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:37   #4739
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej

A pierwszy dzień wiosny super wyszedł, mam nadzieję że przegonilismy zimę

Jak się cieszę że dzisiaj mamy piątek w końcu sobie odpocznę przez weekend.

Ania i jak tam po wizycie?
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 14:49   #4740
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez KarolaKG Pokaż wiadomość
Hej

A pierwszy dzień wiosny super wyszedł, mam nadzieję że przegonilismy zimę

Jak się cieszę że dzisiaj mamy piątek w końcu sobie odpocznę przez weekend.

Ania i jak tam po wizycie?
Oj, na pewno odgoniliscie zimę bo u mnie piękne słoneczko 😁
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.