Scent Bat LXII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-18, 18:39   #1201
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Szok! Będą foty?
raczej nie nadaje sie toto do pokazywania in pablik
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 21:16   #1202
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
A ja się przerobiłam na jasny bląd ciuchów nie zmieniłam , tylko wuosy , i ciuchy od razu inaczej wyglondajo na blądynce
PLS MMS
__________________
Nie jestem przesądna. To przynosi nieszczęście.


BRULION MALARSKI. Justyna Neyman.
http://justynaneyman.blogspot.com/

justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-29, 11:52   #1203
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
A ja się przerobiłam na jasny bląd ciuchów nie zmieniłam , tylko wuosy , i ciuchy od razu inaczej wyglondajo na blądynce

Tłum skanduje: wrzucaj foty!!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 09:20   #1204
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Baru, jak żyjecie w czasach zarazy? Przede wszystkim: czy zdrowi?
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 10:11   #1205
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Baru, jak żyjecie w czasach zarazy? Przede wszystkim: czy zdrowi?
To raczej bunkrowanie się niż zycie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 10:12   #1206
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

No właśnie miałam pytać...


My póki co teoretycznie zdrowi choć młoda pokasłuje a ja mam chrypkę. Zdążyłam wrócić do pracy po wychowawczym na półtora tygodnia i wzięłam teraz opiekę... Siedzimy w domu, wychodzimy co najwyżej na spacerki do parku. Największy mój problem to czym nakarmić dzieci, słabo mi idzie z zupami, obiadami, w ogóle im tego do tej pory nie robiłam. Babcie się od nas kwarantannują na wszelki wypadek. Martwię się o kasę, mąż dostanie bo czasami jeździ do pracy, a czasami pracuje zdalnie, ale nie wiem jak urząd i co będzie z tą opieką. Albo mam dylemat czy robić jakieś zakupy online (niespożywcze i nie mieszczące się do paczkomatu)? Czy firmy kurierskie nie zawieszą działalności? Pewnie cała akcja potrwa do czerwca, a za tydzień będziemy mieć drugie Włochy...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 12:42   #1207
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To raczej bunkrowanie się niż zycie
Sama sobie tłumaczę, że póki jest internet, jest OK


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
My póki co teoretycznie zdrowi choć młoda pokasłuje a ja mam chrypkę. Zdążyłam wrócić do pracy po wychowawczym na półtora tygodnia i wzięłam teraz opiekę... Siedzimy w domu, wychodzimy co najwyżej na spacerki do parku. Największy mój problem to czym nakarmić dzieci, słabo mi idzie z zupami, obiadami, w ogóle im tego do tej pory nie robiłam. Babcie się od nas kwarantannują na wszelki wypadek. Martwię się o kasę, mąż dostanie bo czasami jeździ do pracy, a czasami pracuje zdalnie, ale nie wiem jak urząd i co będzie z tą opieką. Albo mam dylemat czy robić jakieś zakupy online (niespożywcze i nie mieszczące się do paczkomatu)? Czy firmy kurierskie nie zawieszą działalności? Pewnie cała akcja potrwa do czerwca, a za tydzień będziemy mieć drugie Włochy...
Zdrowia więc! Jesteście młode i piękne - szybko pogonicie kaszelki i chrypki.
Półtora tygodnia - oj, to nie zdążyłaś nawet od domu odpocząć
Zupki itp. opanujesz, bo pewnie, jak z większością rzeczy, to będzie kwestia czasu i wprawy. Trzymam kciuki za minimalizację upierdliwości kuchennej
Co do zakupów - IMO jak nie musisz, to nie rób. Ale jak musisz, to trudno - byle nie przytulać się do kuriera. No i - nie bijcie, jeśli za bardzo panikuję - samą paczkę przetarłabym po odbiorze czymś dezynfekującym. Swoją drogą paczkomaty pewnie będą teraz oblegane - InPostowi skoczy liczba klientów
Co do kasy - czemu miałabyś nie dostać zasiłku opiekuńczego? Przecież dzieci masz do 8 lat. Czy zmieniły się zasady? Kto jak kto, ale Twój pracodawca pod względem wypłaty świadczeń to solidna firma
Mdleję na myśl, że bunkrowanie miałoby trwać do czerwca Ale uważam, że drugie Włochy nam nie grożą - w Polsce o wiele szybciej niż we Włoszech (w stosunku do daty wykrycia pierwszych przypadków) zadbano o bunkrowanie ludzi (Corii, bardzo spodobało mi się to słowo - kradnę ), odcięcie dopływu obcokrajowców itp. Teraz liczba zachorowań gwałtownie rośnie, bo choroba rozwija się u zakażonych jeszcze przed wprowadzeniem środków ostrożności. Na logikę do dwóch tygodni liczba zachorowań powinna przestać rosnąć (nie że wcale nie będzie nowych chorych, ale będzie ich mniej), bo bunkrowanie i brak możliwości zarażania zacznie przynosić efekty.
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-16, 12:50   #1208
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Sama sobie tłumaczę, że póki jest internet, jest OK
No to prawda ale ileż mozna, oczy sie spsują od tych ekraników i fogle
Za to zaległe lektury ksiązkowe się nadrobi w końcu i ewentualnie filmowe

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Mdleję na myśl, że bunkrowanie miałoby trwać do czerwca Ale uważam, że drugie Włochy nam nie grożą - w Polsce o wiele szybciej niż we Włoszech (w stosunku do daty wykrycia pierwszych przypadków) zadbano o bunkrowanie ludzi (Corii, bardzo spodobało mi się to słowo - kradnę ), odcięcie dopływu obcokrajowców itp. Teraz liczba zachorowań gwałtownie rośnie, bo choroba rozwija się u zakażonych jeszcze przed wprowadzeniem środków ostrożności. Na logikę do dwóch tygodni liczba zachorowań powinna przestać rosnąć (nie że wcale nie będzie nowych chorych, ale będzie ich mniej), bo bunkrowanie i brak możliwości zarażania zacznie przynosić efekty.
Wypluj to, bo gdyby to realnie tyle trwało ewentually, to pierwszą mnie odwiozą do Tworek jako pacjent zero - ofiara przymusowego bunkrowania
A tak mi się walneło pierwsze na mysli słowo
No jeszcze bedzie rosła ta liczba niestety. W chinlandii dopiero niedawno spadac zaczeła, a od grudnia to tam sie ciagnie chyba.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2020-03-16 o 12:52
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 13:12   #1209
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Sama sobie tłumaczę, że póki jest internet, jest OK

Zdrowia więc! Jesteście młode i piękne - szybko pogonicie kaszelki i chrypki.

Co do zakupów - IMO jak nie musisz, to nie rób.

Kto jak kto, ale Twój pracodawca pod względem wypłaty świadczeń to solidna firma

Ale uważam, że drugie Włochy nam nie grożą - w Polsce o wiele szybciej niż we Włoszech (w stosunku do daty wykrycia pierwszych przypadków) zadbano o bunkrowanie ludzi (Corii, bardzo spodobało mi się to słowo - kradnę ), odcięcie dopływu obcokrajowców itp.
1. to prawda Jest net, filmy i książki, zresztą lubię siedzieć w domu więc to bunkrowanie zupełnie mi nie przeszkadza.
2. dzięki!
3. kilka muszę zrobić, ale boję się nie tyle kurierów i zarazków, co problemów z dostarczeniem. Chciałam też kupić perfumy z UK, ale poczekam aż się sytuacja unormuje. Teraz pewnie zgubią paczkę gdzieś pod granicą.
4. tia Bardziej chodzi mi o to czy ZUS zgodzi się na przedłużenie zasiłków opiekuńczych. Przecież ile to kasy gdyby bunkrowanie miało trwać kilka miesięcy. A potem pewnie będzie taka recesja, że skończą się pińcet plusy, połowa firm zbankrutuje i tak dalej.
5. ja nie jestem taką optymistką. Teraz z zagranicy wrócą tysiące osób, które na trasie do domu wpadną jeszcze na zakupy spożywcze, a jeszcze coś załatwią, a jeszcze z kimś się spotkają. Zresztą gadałam z koleżanką, której szefowa wróciła w sobotę z Maroka, już dzisiaj pomimo kwarantanny poszła coś załatwić w pracy, jutro też po coś idzie. Wątpię czy potem usiedzi w domu. Poroznosi się to dalej, ale winny będzie oczywiście rząd, że wpędza ludzi w bankructwo i przesadza, a mimo tych działań wirus dalej hula. Ludzie zaczną olewać zalecenia i będziemy mieć zdrowotnie Włochy plus głęboką recesję
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-16, 17:48   #1210
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Zakupy online trochę słabo wypadają: dziś sprawdzałam carrefour to w waw pierwszy wolny termin dostawy 4 kwietnia...
Na szczęście mam zapasow na miesiąc, moja skłonność do chomikowania jedzenia w końcu na coś się przydała
I praca zdalna, więc nie ma obijania się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-03-16 o 17:54
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 15:53   #1211
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Za to zaległe lektury ksiązkowe się nadrobi w końcu i ewentualnie filmowe
Zgadza się Sama z nadmiaru czasu trzaskam na dodatek ponadwymiarowe zlecenie
Ale bardzo mi brakuje dłuuugich spacerów, do których już zdążyłam przywyknąć i które nawet zaczęły przynosić pewne efekty w postaci zalążków schuścia
Jak tak dalej pójdzie, to zacznę autem na spacer jeździć - w sensie, że najpierw wyjechać na jakieś bezludzie, a potem po tym bezludziu łazić, ile dusza zapragnie.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wypluj to, bo gdyby to realnie tyle trwało ewentually, to pierwszą mnie odwiozą do Tworek jako pacjent zero - ofiara przymusowego bunkrowania
Trzy razy przez lewe ramię: a tfu, tfu, tfu


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
3. kilka muszę zrobić, ale boję się nie tyle kurierów i zarazków, co problemów z dostarczeniem. Chciałam też kupić perfumy z UK, ale poczekam aż się sytuacja unormuje. Teraz pewnie zgubią paczkę gdzieś pod granicą.
4. tia Bardziej chodzi mi o to czy ZUS zgodzi się na przedłużenie zasiłków opiekuńczych. Przecież ile to kasy gdyby bunkrowanie miało trwać kilka miesięcy. A potem pewnie będzie taka recesja, że skończą się pińcet plusy, połowa firm zbankrutuje i tak dalej.
5. ja nie jestem taką optymistką. Teraz z zagranicy wrócą tysiące osób, które na trasie do domu wpadną jeszcze na zakupy spożywcze, a jeszcze coś załatwią, a jeszcze z kimś się spotkają. Zresztą gadałam z koleżanką, której szefowa wróciła w sobotę z Maroka, już dzisiaj pomimo kwarantanny poszła coś załatwić w pracy, jutro też po coś idzie. Wątpię czy potem usiedzi w domu. Poroznosi się to dalej, ale winny będzie oczywiście rząd, że wpędza ludzi w bankructwo i przesadza, a mimo tych działań wirus dalej hula. Ludzie zaczną olewać zalecenia i będziemy mieć zdrowotnie Włochy plus głęboką recesję
Ad 3. A o tym nie pomyślałam. Transport działa i teoretycznie ma działać, ale gdyby kierowcy, kurierzy itp. zaczęli chorować, to teoria zostanie tylko teorią.
Ad 4 i 5. Proszę, weź się myl
Ad 5. Tacy ludzie jak ta kobitka, którą opisujesz, powinni być chyba na klucz zamykani. No odrobinę myślenia wystarczy, żeby po powrocie z zagranicy posiedzieć te kilkanaście dni w domu. Uch


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Zakupy online trochę słabo wypadają: dziś sprawdzałam carrefour to w waw pierwszy wolny termin dostawy 4 kwietnia...

Choć w sumie nie powinnam się dziwić po tym, co zobaczyłam w przyosiedlowej Stokrotce. Ludzie kupują, jakby faktycznie mieli sklepy pozamykać.

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Na szczęście mam zapasow na miesiąc, moja skłonność do chomikowania jedzenia w końcu na coś się przydała



A poza tym potrzebuję butów i biurka - jedno i drugie świetnie się nadaje do kupowania online
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-17, 16:24   #1212
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad 4 i 5. Proszę, weź się myl

Dzisiaj przeczytałam na Onecie, że osoby z #lotudodomu są pozostawiane na Okęciu same sobie... Jak ktoś ma tam samochód to fajnie, ale reszta wraca taksówkami, pociągami (do innych miast), komunikacją miejską... Nikt tego nie kontroluje.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 16:31   #1213
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Zgadza się Sama z nadmiaru czasu trzaskam na dodatek ponadwymiarowe zlecenie
Ale bardzo mi brakuje dłuuugich spacerów, do których już zdążyłam przywyknąć i które nawet zaczęły przynosić pewne efekty w postaci zalążków schuścia
Jak tak dalej pójdzie, to zacznę autem na spacer jeździć - w sensie, że najpierw wyjechać na jakieś bezludzie, a potem po tym bezludziu łazić, ile dusza zapragnie.


Trzy razy przez lewe ramię: a tfu, tfu, tfu



Ad 3. A o tym nie pomyślałam. Transport działa i teoretycznie ma działać, ale gdyby kierowcy, kurierzy itp. zaczęli chorować, to teoria zostanie tylko teorią.



Choć w sumie nie powinnam się dziwić po tym, co zobaczyłam w przyosiedlowej Stokrotce. Ludzie kupują, jakby faktycznie mieli sklepy pozamykać.


A poza tym potrzebuję butów i biurka - jedno i drugie świetnie się nadaje do kupowania online
No własnie, mnie tez brakuje wychodzenia, obawiam sie ze wszystkim po pare kg przyrosnie po tej kwarantannie

O, tak juz lepiej

Dopiero co czytałam, ze kierowca autobusu gdzieś tam ma koronawirusa i Ci co jechali z nim maja sie stawić na badania. Szczerze, jakbym miała komunikacja teraz gdzies przymusowo jechac to mialabym takiego pietra ze hej!

U nas juz sie uspokoiło w sklepie, przynajmniej w Lidlu było bardzo mało ludzi.

Buty jeszcze, ale biurko przez interek to troche zachodu jednak - zlinczowałby Cie chyba kurier, jakbys je tak teraz zamowiła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-17, 21:45   #1214
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Sama sobie tłumaczę, że póki jest internet, jest OK



Zdrowia więc! Jesteście młode i piękne - szybko pogonicie kaszelki i chrypki.
Półtora tygodnia - oj, to nie zdążyłaś nawet od domu odpocząć
Zupki itp. opanujesz, bo pewnie, jak z większością rzeczy, to będzie kwestia czasu i wprawy. Trzymam kciuki za minimalizację upierdliwości kuchennej
Co do zakupów - IMO jak nie musisz, to nie rób. Ale jak musisz, to trudno - byle nie przytulać się do kuriera. No i - nie bijcie, jeśli za bardzo panikuję - samą paczkę przetarłabym po odbiorze czymś dezynfekującym. Swoją drogą paczkomaty pewnie będą teraz oblegane - InPostowi skoczy liczba klientów
Co do kasy - czemu miałabyś nie dostać zasiłku opiekuńczego? Przecież dzieci masz do 8 lat. Czy zmieniły się zasady? Kto jak kto, ale Twój pracodawca pod względem wypłaty świadczeń to solidna firma
Mdleję na myśl, że bunkrowanie miałoby trwać do czerwca Ale uważam, że drugie Włochy nam nie grożą - w Polsce o wiele szybciej niż we Włoszech (w stosunku do daty wykrycia pierwszych przypadków) zadbano o bunkrowanie ludzi (Corii, bardzo spodobało mi się to słowo - kradnę ), odcięcie dopływu obcokrajowców itp. Teraz liczba zachorowań gwałtownie rośnie, bo choroba rozwija się u zakażonych jeszcze przed wprowadzeniem środków ostrożności. Na logikę do dwóch tygodni liczba zachorowań powinna przestać rosnąć (nie że wcale nie będzie nowych chorych, ale będzie ich mniej), bo bunkrowanie i brak możliwości zarażania zacznie przynosić efekty.
Oby, oby

Ja też właśnie miałam Bar obudzić żeby zapytać co u Was

My też zbunkrowani, zdążyliśmy na 2 dni powrócić do "normalności" po powrocie z dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego, na którym byłam z dwójką moich Didów (tzn oczywiście tylko starszy ćwiczył ale młodsze musiałam wziąć ze sobą bo małż pracuje, a ja jestem bezrobotna więc taki mój los ), po czym starszy się zainfekował, a późnej zamknęli przedszkole

No więc u nie już 7 dzień bunkrowania i już dostaję na głowę, też mnie przeraża gotowanie codzienne dla całej rodziny (dotychczas starsze jadło w przedszkolu, małż często w pracy więc ja tylko coś dla siebie i mało wybrednego młodszego musiałam upichcić, a w weekend przynajmniej jeden obiad u dziadków ), robienie zakupów tak żeby niczego nie musieć dotykać...

Ehhh człowiek nie doceniał jakie miał spokojne życie, nawet jak codziennie musieliśmy na rehabilitację śmigać, to już tęsknię za tym
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 07:47   #1215
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
No więc u nie już 7 dzień bunkrowania i już dostaję na głowę, też mnie przeraża gotowanie codzienne dla całej rodziny (dotychczas starsze jadło w przedszkolu, małż często w pracy więc ja tylko coś dla siebie i mało wybrednego młodszego musiałam upichcić, a w weekend przynajmniej jeden obiad u dziadków ), robienie zakupów tak żeby niczego nie musieć dotykać...

Ehhh człowiek nie doceniał jakie miał spokojne życie, nawet jak codziennie musieliśmy na rehabilitację śmigać, to już tęsknię za tym

Haha, no właśnie... Ja do tej pory gotowałam sobie jakieś fikuśne dania, sałatki, teraz nie mam do tego głowy albo brakuje mi składników, TŻtowi pichciłam i pichcę byle co, a teraz doszły wybredne dzieci i próbuję na gwałt opanować robienie zupek itp.
Rehabilitacji szkoda, tyle postępów przepadnie...
Ja i tak się cieszę bo nie mam obaw o pracę moją ani TŻta, nasze firmy nie zbankrutują ani raczej nie zostaniemy zwolnieni, moje obecne problemy (pierwszego świata) to pilnować żeby się nie zarazić, martwię się też czy uda mi się gdzieś kupić kwiaty na balkon bo jak mamy tkwić w domu do lipca (a może jeszcze zabronią spacerów), to fajnie byłoby mieć namiastkę ogrodu, a nie suchą ziemię i puste donice...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 15:44   #1216
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Ciekawe jak tam Parabelka...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 14:43   #1217
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ciekawe jak tam Parabelka...
Ahoj Baru na razie żyję , jak długo jeszcze to nie wiem z powodu dramatycznego burdelu w przepisach i w ogóle burdelu, tydzień siedziałam w domu ale się okazało że niesłusznie i od jutra wracam do pracuni

Siedźcie na tyłkach w domach, didów nie wypuszczajcie, wychodźcie tylko wtedy kiedy bezwzględnie trzeba, bo raz że grożą nam drugie Wochy, dwa że nasza ochrona zdrowia i tak jest w stanie agonalnym i długo nie pożyje , zwłaszcza jak się zachorowania lawinowo sypną. Nie będzie gdzie kłaść chorych , nie będzie respiratorów, środków ochrony ani personelu .Wg mnie jak najszybciej należy wprowadzić to co zrobiła (o wiele za późno) Francja - zakaz wychodzenia z domu bez powodu . U nas to jedyny ratunek , bo tylko zatrzymanie rozsiewu może nas uratować , jako że możliwości leczniczych nie mamy żadnych . Więc siedźcie i wszystkich namawiajcie do siedzenia .
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 14:58   #1218
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Więc siedźcie i wszystkich namawiajcie do siedzenia .

Tak czułam, że przyjdziesz z tego typu wieściami A Ciebie też postawili w stan gotowości czy póki co tylko przychodnia?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-22, 19:02   #1219
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Od zeszłego piątku wyszłam z domu tylko RAZ: wyrzucić śmieci i kupić mięso, bo w poprzednim tygodniu w sklepach były pustki. Siedzimy z chłopem zabunkrowani, na szczęście oboje introwertycy Staram się regularnie ćwiczyć, bo się spasę i zastoję, a jak jest ciepło, to wychodzić na balkon (mieszkamy na ostatnim piętrze, to może morowe powietrze nie doleci )
Nadrabiam zaległości filmowe, książkowe, podszkalam się językowo (angielski, powtórka fińskiego i próbuję programowania w pythonie).
I okrutnie martwię się o rodziców, mieszkają na małej wiosce, ale oboje po 70-tce, a tata z dodatkowymi chorobami
Tęsknię za nimi, ale dla ich dobra nie będę ich odwiedzać

**
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2020-03-22 o 19:04
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-23, 20:00   #1220
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Tak czułam, że przyjdziesz z tego typu wieściami A Ciebie też postawili w stan gotowości czy póki co tylko przychodnia?
a weź wypluj i odpukaj , póki co przychodnia i mam nadzieję że tak zostanie, toż ja dorosłych ostatni raz widziałam 30 lat temu, a respiratora wcale jakby mnie ktoś oddelegował na taki oddział, skutki byłyby wręcz odwrotne do oczekiwanych



Ale teraz jest idealny czas na używanie wszelkich dryndusów, śmierdzieli, cuchnideł i killerów, które pomogą nam utrzymać innych obywateli na dystans
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2020-03-23 o 20:02
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 08:44   #1221
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Szczerze, jakbym miała komunikacja teraz gdzies przymusowo jechac to mialabym takiego pietra ze hej!


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U nas juz sie uspokoiło w sklepie, przynajmniej w Lidlu było bardzo mało ludzi.
Poszłam wczoraj pod wieczór do osiedlowego Tesco - jak cudnie pustawo było, w zasięgu wzroku, jakieś 3, 4 osoby plus kasjerka. A półki w zasadzie pełne. Swoją drogą, współczuję kasjerkom, przechlapane mają. Z nagła się okazało, że są niemal na pierwszej linii frontu.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Buty jeszcze, ale biurko przez interek to troche zachodu jednak - zlinczowałby Cie chyba kurier, jakbys je tak teraz zamowiła
A propos butów: przyszły mi upatrzone conversy w rozmiarze tym samym co poprzednie, które już dogorywają. I na długość oczywiście dobre, ale na szerokość w jednym bucie - pupa. Pije mnie guma w mały palec. Czy to da się rozciągnąć? Materiał by się dało, ale gumę? Help


Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
No więc u nie już 7 dzień bunkrowania i już dostaję na głowę, też mnie przeraża gotowanie codzienne dla całej rodziny (dotychczas starsze jadło w przedszkolu, małż często w pracy więc ja tylko coś dla siebie i mało wybrednego młodszego musiałam upichcić, a w weekend przynajmniej jeden obiad u dziadków ), robienie zakupów tak żeby niczego nie musieć dotykać...



Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ehhh człowiek nie doceniał jakie miał spokojne życie, nawet jak codziennie musieliśmy na rehabilitację śmigać, to już tęsknię za tym
Całe życie powtarzałam, że chcę żyć w możliwie najbardziej nudnych czasach, a te ciekawe niech sobie zostaną w podręcznikach historii. No i jednak trafiliśmy na te ciekawe


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ja i tak się cieszę bo nie mam obaw o pracę moją ani TŻta, nasze firmy nie zbankrutują ani raczej nie zostaniemy zwolnieni, moje obecne problemy (pierwszego świata) to pilnować żeby się nie zarazić, martwię się też czy uda mi się gdzieś kupić kwiaty na balkon bo jak mamy tkwić w domu do lipca (a może jeszcze zabronią spacerów), to fajnie byłoby mieć namiastkę ogrodu, a nie suchą ziemię i puste donice...
Red, w ramach szukania sobie zajęcia, też myślę o ukwieceniu balkonu. Doradź, co najlepiej wsadzić do doniczek, żeby przeżyło: moją opiekę (potrafię dednąć niemal wszystko), trzy koty, które będą podskubywać wszystko, co dorwą, i balkon południowo-zachodni?
Nasionka dałoby się chyba zamówić do paczkomatu. Doniczki też.

A propos zamawiania przez internet, zastanawiam się: czy kupowanie różnych pie*dółek, które nie są niezbędne do życia (atramenty do pióra, nasionka kwiatków, książki itp.), to w tej chwili działanie in plus, bo daję komuś zarobić, czy raczej in minus, bo zmuszam kogoś do kontaktu z ludźmi/wyjścia z domu, żeby dany towar wysłać i przetransportować?


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Od zeszłego piątku wyszłam z domu tylko RAZ: wyrzucić śmieci i kupić mięso, bo w poprzednim tygodniu w sklepach były pustki.
Raz?! Jak? Serio pytam. Sama chodzę do sklepu do dwóch razy w tygodniu. O ile suchych/puszkowanych rzeczy kupiliśmy więcej zanim zaczęło się robić gorąco w sklepach i to sobie spokojnie zużywamy, to po prostu skręca mnie za zieleniną i jakimiś owockami. A to długo w domu nie poleży


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Siedzimy z chłopem zabunkrowani, na szczęście oboje introwertycy Staram się regularnie ćwiczyć, bo się spasę i zastoję, a jak jest ciepło, to wychodzić na balkon (mieszkamy na ostatnim piętrze, to może morowe powietrze nie doleci )
Nadrabiam zaległości filmowe, książkowe, podszkalam się językowo (angielski, powtórka fińskiego i próbuję programowania w pythonie).
Ad regularnie ćwiczyć - szacun!
Sama przez ostatnie dni czuję się taka dziwnie zmęczona i rozlazła, że zmobilizowanie się do pracy i przelecenie po mieszkaniu z odkurzaczem stało się wyzwaniem. Aż wstyd.


Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
I okrutnie martwię się o rodziców, mieszkają na małej wiosce, ale oboje po 70-tce, a tata z dodatkowymi chorobami
Tęsknię za nimi, ale dla ich dobra nie będę ich odwiedzać
Jeśli nie będą się z nikim spotykać, powinno być dobrze. Od chodzenia po domu i ogródku raczej niczego nie złapią przecież.


Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
Ale teraz jest idealny czas na używanie wszelkich dryndusów, śmierdzieli, cuchnideł i killerów, które pomogą nam utrzymać innych obywateli na dystans
O tak!!! Witajcie moje piwniczne paczule i dymy z piekła rodem


Edit: czy ktoś wie, co u Rejcz i Betty?
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2020-03-24 o 15:04
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 11:29   #1222
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Raz?! Jak? Serio pytam. Sama chodzę do sklepu do dwóch razy w tygodniu. O ile suchych/puszkowanych rzeczy kupiliśmy więcej zanim zaczęło się robić gorąco w sklepach i to sobie spokojnie zużywamy, to po prostu skręca mnie za zieleniną i jakimiś owockami. A to długo w domu nie poleży
u mnie w lodówce już drugi tydzień leżą jabłka, mandarynki, kiwi, gruszki, pomidory, cebula i ogórki kiszone. Tylko po takie rzeczy jak banany i sałata trzeba by wychodzić z raz na tydzień
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 12:26   #1223
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Poszłam wczoraj pod wieczór do osiedlowego Tesco - jak cudnie pustawo było, w zasięgu wzroku, jakieś 3, 4 osoby plus kasjerka. A półki w zasadzie pełne. Swoją drogą, współczuję kasjerkom, przechlapane mają. Z nagła się okazało, że są niemal na pierwszej linii frontu.


A propos butów: przyszły mi upatrzone conversy w rozmiarze tym samym co poprzednie, które już dogorywają. I na długość oczywiście dobre, ale na szerokość w jednym bucie - pupa. Pije mnie guma w mały palec. Czy to da się rozciągnąć? Materiał by się dało, ale gumę? Help


A propos zamawiania przez internet, zastanawiam się: czy kupowanie różnych pie*dółek, które nie są niezbędne do życia (atramenty do pióra, nasionka kwiatków, książki itp.), to w tej chwili działanie in plus, bo daję komuś zarobić, czy raczej in minus, bo zmuszam kogoś do kontaktu z ludźmi/wyjścia z domu, żeby dany towar wysłać i przetransportować?


Ad regularnie ćwiczyć - szacun!
Sama przez ostatnie dni czuję się taka dziwnie zmęczona i rozlazła, że zmobilizowanie się do pracy i przelecenie po mieszkaniu z odkurzaczem stało się wyzwaniem. Aż wstyd.
Aileen no przewaznie fajnie pusto, ale w ostatni piatek pod kauflandem było tyle aut co normalnie przez epidemią
Tez współczuje kasjerkom, kurierom etc. Sama bym nie wsiadła do komunikacji teraz za zadne piniondze

Wątpię, bo ja mam jedne conversy i jak były niewygodne tak są cały czas, a przy dłuzszym chodzeniu to mam obolałe palce mimo ze rozmiar mam dobry, a nawet pol cm luzu, dla mnie to najniewygodniejsze trampki ever

A to już chyba indywidualnie, jak kazdy uwaza mozna dac zarobić, a mozna uwazac, że przeciwnie, nie wypada. Ja kliknełam legginsy do paczkomatu, bo obnizyli, dali darmową wysylke, to no okazja była

A czemu az szacun?Jak się cwiczy regularnie to chyba normalka, jak mycie zębów, czy inne takie Moze jestem dziwna, ale tak do tego podchodzę, sama kilkanascie lat regularnie cwiczę, bez względu na pandemie, epidemie, choroby, wakacje i inne takie, ale zeby to było chwalebne to moim zdaniem to eee nieee
A popo rozlazłosci - siedzenie w domu tak niestety działa, człowiek przymulony i taki rozlazły własnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 13:03   #1224
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
u mnie w lodówce już drugi tydzień leżą jabłka, mandarynki, kiwi, gruszki, pomidory, cebula i ogórki kiszone. Tylko po takie rzeczy jak banany i sałata trzeba by wychodzić z raz na tydzień
Też do lodówki upycham część warzyw i owoców, które za szybko by zeszły leżąc "na wierzchu", ale albo mamy za małą lodówkę, albo za duży przerób Albo kupuję za dużo rzeczy typu "szpinak, który zajmuje pół półki w lodówce".


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wątpię, bo ja mam jedne conversy i jak były niewygodne tak są cały czas, a przy dłuzszym chodzeniu to mam obolałe palce mimo ze rozmiar mam dobry, a nawet pol cm luzu, dla mnie to najniewygodniejsze trampki ever
Moje poprzednie były wygodne jak kapcie i trwałe (cztery lata biegania w nich niemal wszędzie), więc chciałam powtórki z przyjemności...
Obolałych palców serdecznie współczuję

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to już chyba indywidualnie, jak kazdy uwaza mozna dac zarobić, a mozna uwazac, że przeciwnie, nie wypada. Ja kliknełam legginsy do paczkomatu, bo obnizyli, dali darmową wysylke, to no okazja była
Zapas filtrów do dzbanka na wodę zamówiłam bez oporów, bo mam do wyboru albo filtrowanie wody w dzbanku, albo latanie do sklepu po kolejne butelki. Ale już np. akcesoria piśmiennicze niezbędne nie są... Pomyślę jeszcze - przy dobrych wiatrach będę myśleć do czasu, aż pokonamy wirusa

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A czemu az szacun?Jak się cwiczy regularnie to chyba normalka, jak mycie zębów, czy inne takie Moze jestem dziwna, ale tak do tego podchodzę, sama kilkanascie lat regularnie cwiczę, bez względu na pandemie, epidemie, choroby, wakacje i inne takie, ale zeby to było chwalebne to moim zdaniem to eee nieee
A popo rozlazłosci - siedzenie w domu tak niestety działa, człowiek przymulony i taki rozlazły własnie
Szacun, że się Maja rozlazłości nie poddaje
Sama nie ćwiczę regularnie regularnie to chodzę (właściwie: chodziłam) - uwielbiam łazić! No nic, muszę się kopnąć w cztery litery i zamiast jęczeć, zacząć robić!
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 13:37   #1225
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Moje poprzednie były wygodne jak kapcie i trwałe (cztery lata biegania w nich niemal wszędzie), więc chciałam powtórki z przyjemności...
Obolałych palców serdecznie współczuję


Zapas filtrów do dzbanka na wodę zamówiłam bez oporów, bo mam do wyboru albo filtrowanie wody w dzbanku, albo latanie do sklepu po kolejne butelki. Ale już np. akcesoria piśmiennicze niezbędne nie są... Pomyślę jeszcze - przy dobrych wiatrach będę myśleć do czasu, aż pokonamy wirusa


Szacun, że się Maja rozlazłości nie poddaje
Sama nie ćwiczę regularnie regularnie to chodzę (właściwie: chodziłam) - uwielbiam łazić! No nic, muszę się kopnąć w cztery litery i zamiast jęczeć, zacząć robić!
Miałam dwie pary consów kupowanych w sumie w tym samym czasie i wiecej nie ma mowy, obydwie niewygodne tak samo, do dłuższego chodzenia odpadaja. Obecna para ma kilka lat, jest cała, ale tyle razy ile w nuch byłam, to mozna chyba na wszystkich palcach rąk i nóg policzyć Dugie zbyłam bardzo szybko

Leggi też towar niekoniecznie potrzebny pilnie, ale nie miałam zamiaru czekac az wyprzedadzą mój rozmiar po obnizce, bo juz je miałam dawno na oku.

Ja nie mam problemów z regularnymi cwiczeniami, nigdy nie miałam. Stad dla mnie to zaden wyczyn po prostu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 14:43   #1226
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Maja, mem

My chodzimy do sklepu co jakiś czas, tzn. TŻ, a z dzieciakami bywaliśmy na rolkach/hulajnogach/rowerach dopóki się didy nie pochorowały - młoda kaszel, młody katar. Teraz czekamy aż wyzdrowieją.

Co do zakupów pierdółek też mam mieszane uczucia, ale zakładam, że młodzi (czyli kurierzy) prawdopodobnie chcą pracować i zarabiać. Wiele osób się w ogóle nie boi. Z drugiej strony nie zamierzam kupować jak szalona. Chcę kupić kwiaty na balkon i dywany (już nie zdzierżę patrzenia na stare!), a z głupotek spódnicę. Z niektórymi rzeczami się wstrzymam.

Aileenn, bo ja wiem... Akurat nasion nie polecam, słabo mi z nich cokolwiek rośnie, ale może coś źle robię. Na taki nasłoneczniony balkon (jak i mój) dobre są rozmaite pelargonie, aksamitki, stokrotki afrykańskie, sanwitalia, werbena, podobno też petunie i surfinie... Ja prawie zawsze kupowałam kocanki, millionbellsy i lobelie, które akurat trzeba było podlewać dwa razy dziennie. Ale w tym roku mam dodatkową zagwozdkę, bo trzeba wybrać coś, co nie ucierpi za bardzo w transporcie. Millionbellsy odpadaja, one potrafiły się łamać nim je doniosłam z bazaru do domu. Póki co dodałam do koszyka mnóstwo zwisających pelargonii w różnych kolorach, stokrotki afrykańskie, lawendę, lobelię, żurawki i zwisające kocanki. No i nowe bluszcze, paprocie, winorośle, już mi wyszło 500 zł za rośliny
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:38   #1227
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Edit: czy ktoś wie, gdzie co u Rejcz i Betty?

Aye! Dziekuję za pamięć i z melduję, że u mnie wszyscy zdrowi.

Tydzień temu złapałam jakieś mocniejsze przeziębienie, a że parę dni przed tym, w ostatni dzień pracy, miałam styczność z jakąś zakichaną hiszpańską rodziną, to trochę panikowałam. Na szczęście ani gorączka, ani kaszel czy inne duszności nie wystąpiły.
Rzuciłam się na filmy i gotowanie rzeczy, na które wcześniej nie miałam czasu albo uważałam, że nigdy się ich nie nauczę
No i szukamy sposobu na odkłaczenie siebie i mieszkania z kociej sierści
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 15:54   #1228
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bat LXII

Po dzisiejszym "orędziu" mam dylemat czy chodzić z dziećmi na te rolkowe spacery, czy złapią nas i wlepią grzywnę...? Na place zabaw nie chodzimy, innych dzieci nie zaczepiamy, jeździmy tylko po parkach.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:04   #1229
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Scent Bat LXII

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Po dzisiejszym "orędziu" mam dylemat czy chodzić z dziećmi na te rolkowe spacery, czy złapią nas i wlepią grzywnę...? Na place zabaw nie chodzimy, innych dzieci nie zaczepiamy, jeździmy tylko po parkach.
Przeciez wyjasnili, ze rodzina z dziecmi ktora mieszka razem moze wiecej niz jedna osoba chodzic Tak samo biegac mozna i jezdzic na rowerze w pojedynke. Byle zachowac dystans od innych i nie robic skupisk.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-24, 16:26   #1230
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bat LXII

Dzięki Aileenn. Jeszcze żyję. Fizycznie ogarniam ale psychicznie drama. Mnie jak zwykle dobija debilizm narodu ludzkiego. Też pragnęłam najbardziej "nudnych" czasów. Bo ja się nigdy w życiu nie nudzę. Nie rozumiem jakim trzeba byc prymitywem bez wyobraźni żeby nie potrafić zastosować się do jedynego wymogu jakim jest nie wychodzenie. Poraża mnie że przez pustostany między uszami będziemy mieli piekło bo będziemy mieli. Polacy się nie stosują. Bo nie mają wyobraźni. Nie uwierzą póki nie zobacza. Niebez kozery powiedzenie mądry Polak po szkodzie. Ta garstka rozsadnych nic nie pomoże. Zgadzam się z Parabell.


Nie pisałam wcześniej bo nie mam czasu ani nerwów. Nie chce tym żyć cały czas.


A lęki mamy potworne bo niestety malz musi do robo więc chyba nie mamy szans Gdybyśmy mogli siedzieć w zamknięciu razem to bym spala spokojniej. Bo warunki izolacyjne mamy bueno. A tak to jest straszno. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2020-03-24 o 19:02
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-29 14:48:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.