Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-31, 10:42   #1771
mimosa
Rozeznanie
 
Avatar mimosa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 650
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Nowości ze strony francuskiej (Espace Presse). Wydaje mi się, że jeszcze nikt tego nie zamieścił, przepraszam jeśli nie znalazłam. Widać, że woda 'sezonowa' będzie błękitna "Bleu végétal", z nutami jaśminu i bergamotki. Widzę też coś, co wygląda jak rozświetlacz/róż w kulce (?)...

Ps. i jeszcze zapowiada się nowa seria dla cery wrażliwej - tego ja jestem bardzo ciekawa. Głównym składnikiem ma być Sigesbeckia orientalis. (Wg. Wikipedii roślina ma działanie przeciwzapalne i leczy się przy jej pomocy trąd i syfilis Nie jest to nic nowego, wiele kremów dla cery wrażliwej ma w składzie ziółka, którymi ubodzy Hindusi czy Afrykanie leczą bardzo poważne choroby skórne i stany zapalne (np. Andropholide)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (92,4 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard02.jpg (91,6 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard03.jpg (91,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Clipboard04.jpg (56,8 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Schowek05.jpg (105,5 KB, 69 załadowań)

Edytowane przez mimosa
Czas edycji: 2015-03-31 o 11:28
mimosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 10:52   #1772
0aanitaa0
Raczkowanie
 
Avatar 0aanitaa0
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 226
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Nowości ze strony francuskiej (Espace Presse). Wydaje mi się, że jeszcze nikt tego nie zamieścił, przepraszam jeśli nie znalazłam. Widać, że woda 'sezonowa' będzie błękitna "Bleu végétal", z nutami jaśminu i bergamotki. Widzę też coś, co wygląda jak rozświetlacz/róż w kulce (?)...
Ciekawa jestem limitki na lato (choć jeszcze żadna do tej pory mnie nie zachwyciła)- buteleczkę ma jak naturelle
W sumie dużo rzeczy fajnych zobaczymy jak będzie z jakością- ciekawa jestem kredek do ust, rozświetlacza no i tego różu w kulce
0aanitaa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:12   #1773
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Wow!

Fajne te nowości, skusze się pewnie na jakąś kredkę i może perfumy.

A mam pytanie nie chce się ktoś wymienić, będę miaął na zbyciu tą sportowa torbę, która jest obecnie prezentem. Chetnie przygarnęłabym jakis krem przeciwzmarszczkowy z YR albo balsam karite, jakaś chętna??
__________________
WYMIANKA 10.2017
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 11:45   #1774
thugmisses
Rozeznanie
 
Avatar thugmisses
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 852
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Super, że jednak będzie woda letnia!
__________________
thugmisses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:09   #1775
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Nowości ze strony francuskiej (Espace Presse). Wydaje mi się, że jeszcze nikt tego nie zamieścił, przepraszam jeśli nie znalazłam. Widać, że woda 'sezonowa' będzie błękitna "Bleu végétal", z nutami jaśminu i bergamotki. Widzę też coś, co wygląda jak rozświetlacz/róż w kulce (?)...

Ps. i jeszcze zapowiada się nowa seria dla cery wrażliwej - tego ja jestem bardzo ciekawa. Głównym składnikiem ma być Sigesbeckia orientalis. (Wg. Wikipedii roślina ma działanie przeciwzapalne i leczy się przy jej pomocy trąd i syfilis Nie jest to nic nowego, wiele kremów dla cery wrażliwej ma w składzie ziółka, którymi ubodzy Hindusi czy Afrykanie leczą bardzo poważne choroby skórne i stany zapalne (np. Andropholide)
Ten rozswietlacz/roz fajny, woda i lakiery

Nowe kremy chętnie potestuje ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:11   #1776
pani_charlotte
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 228
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Nowości ze strony francuskiej (Espace Presse). Wydaje mi się, że jeszcze nikt tego nie zamieścił, przepraszam jeśli nie znalazłam. Widać, że woda 'sezonowa' będzie błękitna "Bleu végétal", z nutami jaśminu i bergamotki. Widzę też coś, co wygląda jak rozświetlacz/róż w kulce (?)...

Ps. i jeszcze zapowiada się nowa seria dla cery wrażliwej - tego ja jestem bardzo ciekawa. Głównym składnikiem ma być Sigesbeckia orientalis. (Wg. Wikipedii roślina ma działanie przeciwzapalne i leczy się przy jej pomocy trąd i syfilis Nie jest to nic nowego, wiele kremów dla cery wrażliwej ma w składzie ziółka, którymi ubodzy Hindusi czy Afrykanie leczą bardzo poważne choroby skórne i stany zapalne (np. Andropholide)
hehehehehehehe
Lubię to!
__________________

pani_charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 12:12   #1777
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez mimosa Pokaż wiadomość
Nowości ze strony francuskiej (Espace Presse). Wydaje mi się, że jeszcze nikt tego nie zamieścił, przepraszam jeśli nie znalazłam. Widać, że woda 'sezonowa' będzie błękitna "Bleu végétal", z nutami jaśminu i bergamotki. Widzę też coś, co wygląda jak rozświetlacz/róż w kulce (?)...

Ps. i jeszcze zapowiada się nowa seria dla cery wrażliwej - tego ja jestem bardzo ciekawa. Głównym składnikiem ma być Sigesbeckia orientalis. (Wg. Wikipedii roślina ma działanie przeciwzapalne i leczy się przy jej pomocy trąd i syfilis Nie jest to nic nowego, wiele kremów dla cery wrażliwej ma w składzie ziółka, którymi ubodzy Hindusi czy Afrykanie leczą bardzo poważne choroby skórne i stany zapalne (np. Andropholide)
Świetne nowości Mnie też zaciekawiła seria do cery wrażliwej i oprócz tego szminki w kredce oraz marmurkowy rozświetlacz
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 13:35   #1778
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Fajne te nowości! Mam nadzieję, że w tym roku będzie można kupić wszystko a nie tylko mocno okrojoną kolekcję
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 13:56   #1779
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Seria Sensitive Vegetal dla cery wrażliwej ma wejść w maju. Przynajmniej tak jest napisane w Zielonej Księdze Urody :P

---------- Dopisano o 13:56 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Z aplikacji mobilnej:
  • -20% na gamę PN przy zakupie na kwotę min. 39 zł, kod: 504595
  • -50% wybrane kosmetyki z gamy Hydra Vegetal (byłam dziś w stacjonarce i są to kremy w słoiczkach oraz maseczka)
Oferty ważne do 12.04.2015 r.

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2015-03-31 o 13:58
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:09   #1780
kokolino4
Raczkowanie
 
Avatar kokolino4
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 464
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

[1=cda1cf8dd8475ebf9b3fe10 d4f48bf009600b9f5_61807fa 4c74e6;50865455]witamczy ktos posiada juz moze nową karambole?i jakie wrazenia?[/QUOTE]

Byłam dzisiaj w stacjo i kupiłam karambole ślicznie pachnie ,tak egzotycznie ,słodko i coś mi przypomina ...ale ma bardzo pozytywny zapach , oj chyba się polubimy na dłuższy czas
polecam jak ktoś lubi słodkie zapachy ,takie rozpieszczające
kokolino4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:42   #1781
gabeczka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Pomocy
Mam za parę dni urodziny podpowiedzcie mi jakie mam opcje skorzystania z oferty urodzinowej? Widziałam kody na 1 stronie i rozumiem że mogę z nich skorzystać nie tylko w dniu urodzin, wyczytałam też że może dostanę jakąś ofertę do sklepu stacjonarnego. Dobrze rozumiem jak do tej pory?
A czy ja dostanę jeszcze jakąś ofertę mailem do sklepu internetowego?

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mam dziś urodzinki i chyba złoże zamówienie bo powyżej 39 zł dostane gratis wodę toaletowa Moment coś tam ładna jest?
a co to jest za oferta? dostałaś jakiś katalog produktów do tego? Czy wystarczy dowolne zakupy zrobić w e sklepie?
gabeczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-31, 16:44   #1782
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez gabeczka99 Pokaż wiadomość
Pomocy
Mam za parę dni urodziny podpowiedzcie mi jakie mam opcje skorzystania z oferty urodzinowej? Widziałam kody na 1 stronie i rozumiem że mogę z nich skorzystać nie tylko w dniu urodzin, wyczytałam też że może dostanę jakąś ofertę do sklepu stacjonarnego. Dobrze rozumiem jak do tej pory?
A czy ja dostanę jeszcze jakąś ofertę mailem do sklepu internetowego?

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------



a co to jest za oferta? dostałaś jakiś katalog produktów do tego? Czy wystarczy dowolne zakupy zrobić w e sklepie?
No przyszła mi wiadomość na maila
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 16:58   #1783
gabeczka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

[QUOTE=Smerfetka696969;508 77849]No przyszła mi wiadomość na maila [/QU
czyli za dowolne zakupy w e sklepie powyzej 39 oprócz gwarantowanego prezentu za próg 39 dostałaś jeszcze tą wodę perfumowaną ???

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

no to chyba poczekam może też mi przyślą taką ofertę
gabeczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:07   #1784
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Dziewczyny- fajna jest woda naturelle ??

Jestem pozytywnie zaskoczona nowym zapachem- Green Tea. Na rynku jest wiele zapachów o tej nucie ( Arden, 'Occitane, Matsisuma itd ) i to jeden z tych naprawdę przyjemnych zapachów. I nie najgorsza trwałość.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 17:31   #1785
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Jestem pozytywnie zaskoczona nowym zapachem- Green Tea. Na rynku jest wiele zapachów o tej nucie ( Arden, 'Occitane, Matsisuma itd ) i to jeden z tych naprawdę przyjemnych zapachów. I nie najgorsza trwałość.
Ja również bardzo ją polubiłam po kilku testach, nawet bardziej od starej wersji tylko szkoda, że pogoda za oknem nie sprzyja ani trochę do noszenia takich zapachów
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-31, 18:50   #1786
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny- fajna jest woda naturelle ??

Jestem pozytywnie zaskoczona nowym zapachem- Green Tea. Na rynku jest wiele zapachów o tej nucie ( Arden, 'Occitane, Matsisuma itd ) i to jeden z tych naprawdę przyjemnych zapachów. I nie najgorsza trwałość.
Fajna, jedna z moich ulubionych wód z YR. To jest świeży, wiosenno -letni, przyjazny dla otoczenia i nienachalny zapach.
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 05:30   #1787
Lodzkie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 91
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Kod w e-sklepie 'AVR50' to 50% zniżki na najdroższy produkt w koszyku, przy zamówieniach powyżej 89 zł. Przesyłka gratis.


Z oferty można skorzystać tylko raz. Promocja nie obejmuje produktów przecenionych, Zielonych punktów, Zestawów dla Ciebie, Ofert specjalnych. Produkty te nie wliczają się również do wartości zamówienia, od której promocja jest aktywna.


Oferta ważna do 7 kwietnia br.
__________________
Życie nie jest ani lepsze, ani gorsze od naszych marzeń. Jest tylko zupełnie inne ...
Lodzkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 08:38   #1788
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Dziewczyny jaki krem na dzien polecicie do skory suchej? Przebywam w klimatyzowanym sklepie i moja skora wyglada coraz gorzej, sucha, szara, zmarszczki sie robia :-/ jak pilnuje nakladania maseczki raz na 2-3 dni to jest lepiej ale potrzebuje dobrego kremu i pytanie nr 2 odrzywka do cienkich wlosow falowanych do splukiwania, czy z olejkiem jojoba bedzie ok?
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 09:03   #1789
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nurazuki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki krem na dzien polecicie do skory suchej? Przebywam w klimatyzowanym sklepie i moja skora wyglada coraz gorzej, sucha, szara, zmarszczki sie robia :-/ jak pilnuje nakladania maseczki raz na 2-3 dni to jest lepiej ale potrzebuje dobrego kremu i pytanie nr 2 odrzywka do cienkich wlosow falowanych do splukiwania, czy z olejkiem jojoba bedzie ok?
Ten jest bardzo fajny link . Mam suchą skórę i u mnie sprawdza się idealnie. Jest jeszcze bogatsza wersja balsam na noc. Oba kremy są często na promocjach albo jako prezenty za 1 próg. Dobry jest też koncentrat nawilżający z Hydra Vegetal z tym że jak na taką pogodę jak teraz to raczej z kremem. Latem mi wystarcza sam koncentrat bez dodatkowych nawilżaczy. Dla skóry przesuszonej sprawdziłby się też Riche Creme na stronie jest w kategorii 50+, ale raczej nie kierowałabym się tutaj wiekiem. Znam parę trzydziestek, które go używają i chwalą sobie. Ten krem też często bywa w gratisach.

Edytowane przez dianor
Czas edycji: 2015-04-01 o 09:08
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-01, 09:07   #1790
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Ten jest bardzo fajny link . Mam suchą skórę i u mnie sprawdza się idealnie. Jest jeszcze bogatsza wersja balsam na noc. Oba kremy są często na promocjach albo jako prezenty za 1 próg. Dobre jest też serum nawilżające z Hydra Vegetale z tym że jak na taką pogodę jak teraz to raczej z kremem. Latem mi wystarcza samo serum bez dodatkowych nawilżaczy. Dla skóry przesuszonej sprawdziłby się też Riche Creme na stronie jest w kategorii 50+, ale raczej nie kierowałabym się tutaj wiekiem. Znam parę trzydziestek, które go używają i chwalą sobie. Ten krem też często bywa w gratisach.
Też nie kieruje się wiekiem, mimo że mam skończone 19
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:19   #1791
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Jakby któraś z Was miała na zbyciu tą torbę sportową z dolną konorą (teraz jest w prezentach od 109zl) to chętnie przygarnę...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:27   #1792
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 130
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Wow!

A mam pytanie nie chce się ktoś wymienić, będę miaął na zbyciu tą sportowa torbę, która jest obecnie prezentem. Chetnie przygarnęłabym jakis krem przeciwzmarszczkowy z YR albo balsam karite, jakaś chętna??
c794f3216fa96d344d93a9c8b507d0f47f8f8180_61da25c290477 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 10:38   #1793
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
Jakby któraś z Was miała na zbyciu tą torbę sportową z dolną konorą (teraz jest w prezentach od 109zl) to chętnie przygarnę...
Również chętnie bym ją przygarnela, ale nic nie potrzebuje z kosmetyków ze stronki
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 11:07   #1794
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

http://www.yves-rocher.pl/puder_zero...usr&qrtc_pos=2

Czy ktoś ma ten puder?
Jak trwałość?
Czy nie robi maski (jasna cera)?
Jakieś inne uwagi?

Będę wdzięczna.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 12:10   #1795
gabeczka99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez nurazuki Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaki krem na dzien polecicie do skory suchej? Przebywam w klimatyzowanym sklepie i moja skora wyglada coraz gorzej, sucha, szara, zmarszczki sie robia :-/ jak pilnuje nakladania maseczki raz na 2-3 dni to jest lepiej ale potrzebuje dobrego kremu i pytanie nr 2 odrzywka do cienkich wlosow falowanych do splukiwania, czy z olejkiem jojoba bedzie ok?
mam suchą skórę i pierwsze zmarszczki........ mimo, że nie wierzę w przeciwzmarszczkowe działanie kremów to dla komfortu skóry (aby nie czuć ściągania) używam riche creme i moja skóra czuje sie bardzo dobrze polecam
gabeczka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 13:27   #1796
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Ja natomiast zamówiłam przy okazji kodu- wybrany produkt za 1 zł ( ? ) zestaw kremów Rides&Eclat i właśnie się zastanawiam, czy ich używać- fajne są ? Nie zatykają porów? No niestety moja cera mimo wieku ( 31 lat ) kaprysi jak cera nastolatki. Mam też ten balsam regenerujący ale też na razie nie otwieram.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 15:39   #1797
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Dzieki za odp
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 17:57   #1798
shutterfly
Raczkowanie
 
Avatar shutterfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Ja natomiast zamówiłam przy okazji kodu- wybrany produkt za 1 zł ( ? ) zestaw kremów Rides&Eclat i właśnie się zastanawiam, czy ich używać- fajne są ? Nie zatykają porów? No niestety moja cera mimo wieku ( 31 lat ) kaprysi jak cera nastolatki. Mam też ten balsam regenerujący ale też na razie nie otwieram.
Miałam próbkę tego kremu i dobrze się spisał. Ponadto nadaje się pod makijaż, także myślę, że warto go wypróbować.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Parę dni temu wygrzebałam z zapasów
http://www.yves-rocher.pl/energizuja...ej_i_mieszanej
i żałuję, że tak długo czekał na swoją kolej, bo jest fenomenalny
A opinie innych dziewczyn były raczej nieprzychylne, więc podeszłam do niego sceptycznie. Mam cerę mieszaną z tendencją do błysku i zapychania. Krem wygładził cerę od razu po aplikacji, wyrównał koloryt, no efekt jak z obrazka, nie mogłam się nadziwić, pomyślałam, że nie może być tak pięknie i zaraz się pewnie zroluje przy nakładaniu podkładu, ale nie. Już dawno żaden krem na dzień tak dobrze nie współgrał z podkładem, teraz mam Pure Light. Po całym dniu połysk na twarzy dużo mniejszy niż np. po Serum Vegetal czerwonym. Także polecam dziewczynom z cerą mieszaną, bo dla mnie jest super. Cieszę się, że znalazłam swój No.1

Edytowane przez shutterfly
Czas edycji: 2015-04-01 o 20:29
shutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:47   #1799
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

dla zainteresowanych skład kremu BB Serum Vegetal
http://www.yves-rocher.pl/bb_krem_spf20
INGREDIENTS: AQUA * GLYCERIN * METHYLPROPANEDIOL * COCO-CAPRYLATE/CAPRATE * OCTOCRYLENE * HOMOSALATE * ETHYLHEXYL SALICYLATE * ALCOHOL * STEARIC ACID * STEARYL ALCOHOL * SESAMUM INDICUM SEED OIL * PEC-100 STEARATE * BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE * CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER * ACACIA SENEGAL GUM * POTASSIUM CETYL PHOSPHATE * APHLOIA THEIFFORMIS * LEAF EXTRACT * GLYCERYL STEARATE * PHENOXYETHANOL * TALC * PARFUM * INOSITOL * XANTHAN GUM * TOCOPHERYL ACETATE * ETHYL LINOLEATE * AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER * PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT * RETINYL PALMITATE * TETRASODIUM EDTA * SODIUM HYDROXIDE * METHYLSILANOL MANNURONATE * MESEMBRYANTHEMUM CRYSTALLINUM EXTRACT * SODIUM BENZOATE * TOCOPHEROL * POTASSIUM SORBATE * CITRIC ACID * SORBIC ACID PROPYL GALLATE * CI 77491 * CI 77492 * CI 77499 * CI 77891

używała któraś z Was już może? ja się sprawdza dla cery mieszanej? jaki ma kolor?
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-01, 18:58   #1800
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XVII

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych skład kremu BB Serum Vegetal
http://www.yves-rocher.pl/bb_krem_spf20
INGREDIENTS: AQUA * GLYCERIN * METHYLPROPANEDIOL * COCO-CAPRYLATE/CAPRATE * OCTOCRYLENE * HOMOSALATE * ETHYLHEXYL SALICYLATE * ALCOHOL * STEARIC ACID * STEARYL ALCOHOL * SESAMUM INDICUM SEED OIL * PEC-100 STEARATE * BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE * CENTAUREA CYANUS FLOWER WATER * ACACIA SENEGAL GUM * POTASSIUM CETYL PHOSPHATE * APHLOIA THEIFFORMIS * LEAF EXTRACT * GLYCERYL STEARATE * PHENOXYETHANOL * TALC * PARFUM * INOSITOL * XANTHAN GUM * TOCOPHERYL ACETATE * ETHYL LINOLEATE * AMMONIUM ACRYLOYLDIMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER * PYRUS MALUS FRUIT EXTRACT * RETINYL PALMITATE * TETRASODIUM EDTA * SODIUM HYDROXIDE * METHYLSILANOL MANNURONATE * MESEMBRYANTHEMUM CRYSTALLINUM EXTRACT * SODIUM BENZOATE * TOCOPHEROL * POTASSIUM SORBATE * CITRIC ACID * SORBIC ACID PROPYL GALLATE * CI 77491 * CI 77492 * CI 77499 * CI 77891

używała któraś z Was już może? ja się sprawdza dla cery mieszanej? jaki ma kolor?
To dobry skład ? też jestem ciekawa tego kremu ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-21 08:32:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.