ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 23:39   #931
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kraków

Bomersbach Monika
Najgorszy ginekolog u jakiego byłam! nie polecam nikomu. W życiu żaden lekarz nie był tak nieuprzejmy, oschły i miał taki nieprzyjemne stosunek do pacjentki. Kazała mi samej wypełnić wywiad lekarski, spóźniała się ponad pół godziny tylko daltego że siedziała w pokoju pielęgniarek pół godziny i piła sobie kawe, jak weszłam do gabinetu spytała nieprzyjemnym tonem: "A po co pani tu w ogóle przyszła?". Badanie? Najgorsze jakie miałam. W dodatku nie powiedziała kompletnie nic na jego temat. Wyszłam z gabinetu w szoku. Nie polecam nikomu.
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 10:34   #932
konstantynopilitanczyko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez wera_007 Pokaż wiadomość
KRAKÓW

dr MILEWICZ MIECZYSŁAW
przyjmuje na ul. Madalińskiego 10 (?) prywatnie i na fundusz chyba też, niestety już było o nim w tym wątku i absolutnie to potwierdzam, jest starym dziadem i zboczeńcem, wylądowałam u niego z musu na pierwszej w życiu wizycie (a wtedy wiadomo, że każdy gin dobry, z resztą nie miałam rozeznania) i pamiętam jak mnie głaskał po udzie, opowiadał, że trzeba się seksić póki się jest młodym, bo potem to tylko po ciemku itd opowiadał też coś o dużych rozciągniętych dziurkach... i że młode są fajne... o badaniu piersi nie wspomnę no i przepisał mi tabletki anty na siłę, bo mam taką "brzydką cerę" a one na pewno pomogą, a przy okazji będzie można sobie poużywać ... no comment ...

dr LEMPART - KŁUSEK ja byłam u niej na Batorego 3
coś koszmarnego, badanie potwornie boli, wizyta trwa 3 min, jest nierozmowna, nie odpowiada na pytania, mówi do pacjentek w 3.os (rozbierze sie, będzie używała) itp NIE POLECAM choć terminy czekania b. krótkie, wiecznie spóźniona i ponoć wszytskim pacjentkom leczy nadżerki, których mogą nie mieć wcale
http://www.znanylekarz.pl/lekarz-199...log-krakow.php


dr BOMERSBACH MONIKA scanmed i podobno falck
nie polecam, bo badanie było bardzo bolesne, nie skomentowała go nawet jednym zdaniem, jeszcze na mnie nakrzyczała, żebym wracała do lekarza prowadzącego... (a ja takiego właśnie szukam) więc szukam dalej... a pytania, które miałam jej zadać stwierdziłam, że mogą poczekać i łaski bez skoro jest taka niemiła ;/
choć może specjalistą jest dobrym (nie wiem)
Zgadzam się !!! BOMERSBACH to hitler w spódnicy. Bada tak bolesnie ze wszystkie gwaizdy zobaczyc mozna. Ja po wyjsci uz gabinetu slaniałam sie na nogach i zemdlałam. Odradzam. W ciazy mogłyby poronic. Arogancka zarozumiala. Usg nie raczy zrobic. Powinna miec testy psychologiczne bo do leczenia pacjentow sie nie nadaje. Tylko im zdrowie psuje. Wstretny niemily wulgarny i arogancki babochlop. Karte pacjenta kaze samej uzupelniac, na dzien dobry pytanie po co w ogole tu przyszlam, paluchami ugniata tak ze ma sie ochote noga ja kopnac!!!! Z dala od niej. Niech sie w piekle smazy wstretny kat!
konstantynopilitanczyko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:49   #933
arielka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN
Dariusz Wójcik. Przyjmuje w przychodni przyszpitalnej na Jaczewskiego oraz w prywatnym gabinecie.

To nie lekarz to krętacz, kłamca i spec od zarabiania kasy, zwykły naciągacz. Prowadziłam u niego ciążę,Całe 9 miesięcy to był wielki stres dzięki szanownego doktorkowi. Bałam się rodzić, bo nie wiedziałam co ujrzę.
Trafiłam do niego przez przypadek najpierw do przychodni przyszpitalnej na początku ciąży. Owszem bardzo milutki,szybko zaproponował mi wizyty w swoim gabinecie, bo twierdził, ze nie ma tam kolejek. jakież było moje zdziwienie, gdy czekałam w kolejce nawet 2 godziny, bo pierwszeństwo mieli przedstawiciele handlowi!!!
robi USG na szpitalnym sprzęcie i bierze za to kasę,umawia się na póxne godziny wtedy gdy jest najmniej lekarzy na oddziale. Straszył mnie przy każdym USG na początku przeziernością, która wg niego była w górnej granicy normy (1,5 a norma 2,5) po jakimś czasie musiałam robić drugie USG, bo pan doktorek stwierdził, ze trzeba sprawdzić czy nie rośnie,a to już był początek 15 tygodnia .przy drugim USG zrobił źle pomiary i stwierdził, ze moje dziecko ma jakąś wadę, że nie rośnie, że trzeba wcześniej rozwiązać ciążę,po czym widząc moje przerażenie wyprostował, że się pomylił . Oczywiście zaproponował powtórkę USG za 2 tygodnie, ale ja już poszłam do kogo innego. Okazało się, ze moje dziecko jest całkowicie zdrowe. Morfologię i badanie moczu załątwiał mi za darmo, ale później stwierdził, że nie jest w stanie . Straszył mnie skracaniem szyjki, zalecił USG, które robione było na prędce, bo co chwilę ktoś nam właził do gabinetu, a inny lekarz zganiał mnie z łóżka , twierdził, że grozi mi w każdej chwili poród, zbadał mnie inny lekarz, który go opierniczył przy mnie, żeby mi kitów nie wciskał, bo szyjka jest idealna . Jego mina była wtedy bezcenna przy najbliżej wizycie szyjka stała się cudownie długa.Pod koniec ciąży podniósł opłatę za wizyty. chciałam zmienić lekarza, ale bałam się, że trafię na niego na porodówce i mnie źle potraktuje. Tuż przed porodem zalecił kolejne USG by sprawdzić położenie dziecka, no i wymyślił sobie jakąś wadę nerek coś zmierzył i stwierdził, ze jest w granicach normy)oczywiście zaproponował powtórkę USG za tydzień by to sprawdzić . Ja już się nie zgodziłam. Tuż przed porodem zaproponował wymaz z pochwy za bagatela 60 zł, podczas gdy w szpitalach robią to za darmo każdej ciężarnej. Mówił, że dziecko jest malutkie. Dzidziuś urodził się duży, piękny i zdrowy. W każdej zdrowej ciąży zalecane jest 3 USG, ja miałam 7 (w tym 6 przez niego), chciał zrobić ósme ale już się nie dałam. badanie ginekologiczne nieprzyjemne,miałam wrażenie, że sprawdza na ile rozciągliwa jest moja pochwa, zimno w gabinecie, a gabinet na zadupiu!!wystarczyło, że raz miałam podwyższone ciśnienie i już straszył mnie zatruciem ciążowym sprzedał się przedstawicielom handlowym i proponował bardzo drogie witaminy. Na dodatek nie prowadzi żadnej dokumentacji, nigdy nie wie wiedział kim jestem. NIGDY więcej!!!!Oby jak najmniej ciąż prowadził i jak najmniej stresów miały przyszłe mamusie.

Edytowane przez arielka25
Czas edycji: 2011-07-03 o 17:54
arielka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 12:21   #934
pranknature
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 225
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KATOWICE
Ja nie polecam dr. Kulejewskiej, która przymuje w szpitalu i w przychodni na Raciborskiej. Miałam nieregularne cykle miesiączkowe. Była moim pierwszym ginekologiem w moim życiu i ostatnim. Zrobiła mi tylko badania pochwy, przepisała tabletki antykoncepcyjne, bo uznała, że mam torbiel na jajniku. Po roku czasu, brania tabletek przytyłam ponad 10 kg i dopiero wtedy łaskawie zrobiła mi usg. Oczywiście wyszło na nim, że mam torbiele. Przepisała kolejne leki, nie robiąc żadnych innych badań i dzięki tej pani, mój progesteron prawdopodobnie z średniej wymaganej, zostal zmniejszony do prawie zera. Mam teraz takie problemy z cyklem, że aż sie martwię co będzie z ciążą, bo przestałam jajeczkować, przez ślepo przepisywane mi tabletki.
pranknature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 21:07   #935
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

.

Edytowane przez xagnieszkax
Czas edycji: 2018-11-21 o 17:26
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 17:55   #936
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KIELCE

Agnieszka Wrona-Cyranowska (przyjmuje na Onkologii, jak i na ul. Zagnańskiej):
wczoraj dowiedziałam sie od innej pani dr, ze mam 7 cm torbiel na lewym jajniku. Do zoperowania. Dzis poszłam do tej Wrony to potwierdzić. Wchodze do gabinetu (na Onkologii byłam). Od razu byla niemiła atmosfera, kazała mi siadać. Mowie jaka jest spr. A ona na to: (teraz nasz dialog):
Ona:"Prosze pokazać zdjęcie usg jajnika!"
Ja: "Nie mam, bo zostało w karcie u tamtej pani doktor."
Ona:"Bez zdj nie ma rozmowy! Ja muszę widzieć zdj!"
Ja:"A jaka to jest różnica czy mnie pani przyjmie bez zdj czy ze zdj choroby?"
Ona:"A jak pani myśli??!!"
Ja:"Na słowo mi pani powinna uwierzyć, ze mam torbiel na jajniku."
Ona:" Na słowo to ja pani nigdy nie uwierzę! Zresztą to skierowanie co mi pani dała do szpitala to nie do mnie z tym! Ja ze zdj, które mi pani da mogę pani dać skierowanie na usg za PÓŁ ROKU, bo tutaj nie mam aparatury! Na słowo pani nie wierze!"
Ja: wyszłam bez słowa z gabinetu trzaskając drzwiami, aż babom na korytarzy moherowe berety pospadały z głów.

Nigdy więcej takiej "pani doktor"!!!

Irena Walkiewicz-Pernal (przyjmuje prywatnie gdzieś koło Cubus Hotel, na NFZ w Przychodni Wojskowej koło stadionu):
Jajnik, na którym mam torbiel dawał oznaki juz od marca. Wtedy też poszłam do Walkiewicz-Pernal. Mówie, ze chce sobie usg zrobic. Wpisała mnie na liste oczekujących za miesiąc. Ide wiec do niej w kwietniu. Co sie okazuje? że ona o żadnym usg nie wie, bo ona usg nie robi! Pyta się mnie po co mi usg? "Bo bez potrzeby to sie usg ginekologicznego nie robi!" Ja jej odpowiadam, ze mam okropne bóle jajnika. jej odpowiedz: "On musi widocznie boleć!"....
Gdyby nie ona, juz kilka miesięcy temu miałabym operacje i nie miała już torbieli...
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.

Edytowane przez yessabell
Czas edycji: 2011-07-20 o 17:57
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:40   #937
Asiulkaaa99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Może któraś z Was poleci dobrego ginekologa z Kalisza?
Asiulkaaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 14:48   #938
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez eryni Pokaż wiadomość
LUBLIN
Biernacka - wstrętne babsko, przyjmuje na weteranów w biomedical
A jakieś konkretne przesłanki, na których oparłaś swoją opinię?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 07:32   #939
Arletka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez LegalnaBlondii Pokaż wiadomość
Lublin



Ewa Siudak.
Pani ta zajmuje się ginekologią dziecięcą. Jest bardzo niemiła. Kiedyś zwracała się do mnie w taki sposób , że nie miałam ochoty juz nic mówić. "laluniu, laleczko, niuniu , dziecko kochane". I ciągle tylko krytyka.
Owszem bada-bardzo dobrze , jest delikatna.
A jak leczy ? Nie wiem , bo nie miałam problemów zdrowotnych.
Ale od razu jej stosunek co do pacjenta mnie przeraził naprawde jest niemiła


nie wydaje mi się żeby sposób zwracania się dr Siudak był niemiły, nie myl pojęć. ma taki sposób podejścia do pacjenta i tyle. Chodzę do niej, prowadzi moją ciążę i kiedy tak się do mnie zwraca to się śmieje bo to wsumie śmiesznie brzmi,ale nie czuję żeby mnie obrażała w ten sposób lub była niemiła.
Arletka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 23:01   #940
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-08, 14:02   #941
Little_Black_Dress_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 128
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Białystok, Mońki

dr. Dariusz A. Bielecki który przyjmuje w przychodni na ul. NMP Królowej Rodzin. Zacznę od tego, że mimo sprzętu i "niby" dobrej renomy przychodni panuje tam chaos i bałagan. Nie jest to tylko moja opinia i mojej mamy która chodziła do tej przychodni i tego lekarza ale też wielu innych osób na innych forach. Prócz tego ze kiedy lekarz każe ci się umowić na ten i na ten konkretny dzień w jakimś zaleconym celu to pielęgniarka (lub nie wiem kto) siedząca w recepcji nie zrobi tego, ponieważ ona będzie miała z tego powodu problemy... dziwne ale możliwe dlaczego? kiedy pielęgniarka została wysłana przez tego lekarza do tej pani z rejestracji i musiała to po prostu ustalić lekarz przy mnie rzucił stwierdzenie po kilku sekundach "poszła tam jajko złożyć czy poplotkować" po czym zaczął na nia krzyczeć aby wracała. Co 5 min dzwonił mu telefon który oczywiście odbierał bo jakby inaczej nawet nie przeprosił nie powiedział ze to naprawdę ważne (bo są różne sytuacje prawda?) Był masakrycznie niedelikatny po jego badaniu moje strefy intymne dochodziły do siebie 2 dni. Kiedy powiedziałam mu ze chciałabym dostać antykoncepcję ( nie powiedziałam powodu bo nie zdążyłam ) on od razu rzucił " no tak trzeba mieć coś od życia chociażby seks" jest arogancki i jeżeli nie zapytasz nie powie nawet co stwierdzil tylko przepisuje leki ( tak było też w przypadku mojej mamy). Tego że nie bada nie mogę mu zarzucić bo jakieś tam badania zrobił
Little_Black_Dress_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 21:19   #942
pauleta89
Wtajemniczenie
 
Avatar pauleta89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 985
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Kielce.
Odradzam Panią Romualdę Sternik-Starowicz. Niestety ale jest niesympatyczna, niedelikatna, trochę dziwnie się czuję widząc, że na palcach ma ze 100 pierścionków i nie zdejmuje ich do badania( strach pomyśleć jaki ból może sprawić gdyby rozerwała się rekawiczka i drasnęła kobietę podczas badania). Złe wspomnienia z nią to: zbyt mocna dawka hormonów, nie zmieniła leku pomimo że uskarżałam się na bóle piersi i złe samopoczucie, nastraszyła mnie wielką nadżerką zjadającą mnie od środka, dała skierowanie do szpiatala a tam?dowiedziałam się że nie mam nadżerki. Przygody z tą Panią miewały również kobiety w mojej rodzinie. Moja ciocia usłyszała że Pani doktor zgubiła w jej pochwie jakiś plasterek bo ciocia jest za gruba i ma za dużą pochwę (okropne!) a moja babcia po badaniu Pani doktor miała siniaki na całym podbrzuszu. Nie polecam!
__________________
Zapuszczam włosy: 40 cm-->95 cm!

Od 11 marca 2015-wege-kierowca




pauleta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 09:39   #943
dzafna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Olesia21 Pokaż wiadomość
WARSZAWA

Nie polecam wizyt u pani Sterny-Butrym przyjmuje na ul.Rostworowskiego, bo wyciąga kase i wymyśla choroby, które nie występują u pacjętki. Nie polecam również pani Żak przyjmuje na ul.Kondratowicza w Profimedzie, też wyciąga kasę, nie wyjasnia, nie tłumaczy i stiwerdziła, ze mam zamałe jajniki, po zrobieniu usg, któe albo było zepsute albo stare. Po wizycie u innego lekarza i usg jajniki wyszly 3 razy większe.I nie polecam pani Łęckiej z przychodni na ul.Remiszewskie, wizyta trwa dosłownie od 2-5min. Wogóle nie bada.
Ja także przyłączam się do opinii odnośnie dr Łęckiej. Lekarz z wielkim uśmiechem a małego formatu. Nie przeprowadza wywiadu, brak kompetencji, wciska pacjentkom głupoty i przeprowadza niepotrzebne zabiegi. Faszeruje wszystkie pacjentki Diane-35 bez względu na wiek i problem. Nikomu nie polecam. Nawet wizyt prywatnych choć trwają dłużej niż 5 minut, bo doktor uśmiechem pokrywa brak wiedzy medycznej. Obecnie przyjmuje tylko prywatnie w przychodni Eskulap w Markach i przy ulicy Andersa w W-wie w nieoznakowanym gabinecie. Strzeżcie się tego lekarza!!!
dzafna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 20:08   #944
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW
Poradnia ginekologiczna przy ul. Grochowej.
Przyjmuje tam tylko dwóch starszych panów jeden to dr Szymkiewicz, który swojego czasu usilnie namawiał mnie na badanie w trakcie okresu (miałam zrobioną wcześniej cytologię gdzie indziej i chciałam tylko receptę na tabletki anty). Nie polecam, jednak mama mojej koleżanki uważa, że jest przemiłym facetem.

Drugi pan (nie pamiętam nazwiska) także namawiał mnie na badanie ginekologiczne w trakcie okresu (znowu potrzebowałam tabletek), dodam, że dosyć usilnie i parokrotnie w ciągu paru sekund co nie wpłynęło pozytywnie na moje samopoczucie .
Ten pan po spojrzeniu na, jak to określił, moje tłuste włosy stwierdził, że mam nadmiar androgenów i wypisze mi recepte na inne tabletki. Na moje pytanie, czy nie powinnam przypadkiem zrobić badania na 'ilość' hormonów ponieważ są to zupełnie inne tabletki odpowiedział, cytuję: 'jak sie nie podoba to się ubierz i wyjdź'

Dodam jeszcze, że wizyta była oczywiście płatna a pani w aptece dziwnie się na mnie patrzyła przyjmując receptę. Dlaczego? Ponieważ pan ginekolog musiał jedną rękę przytrzymywać sobie drugą aby móc cokolwiek napisać (nie wiem jak kobiety dają się badać 75 letniemu panu z hmm...objawami parkinsona).

Nie napisałam tego ze złośliwości, tak było. Owy pan ma szczęście, że nie zamieściłam tutaj całej 'rozmowy' jaką ze mną przeprowadził.

Podsumowanie:
Czułam się upokorzona zarówno w trakcie wizyty jak i po wyjściu z gabinetu. Nie polecam.
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:24   #945
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
WROCŁAW
Poradnia ginekologiczna przy ul. Grochowej.
Przyjmuje tam tylko dwóch starszych panów jeden to dr Szymkiewicz, który swojego czasu usilnie namawiał mnie na badanie w trakcie okresu (miałam zrobioną wcześniej cytologię gdzie indziej i chciałam tylko receptę na tabletki anty). Nie polecam, jednak mama mojej koleżanki uważa, że jest przemiłym facetem.

Drugi pan (nie pamiętam nazwiska) także namawiał mnie na badanie ginekologiczne w trakcie okresu (znowu potrzebowałam tabletek), dodam, że dosyć usilnie i parokrotnie w ciągu paru sekund co nie wpłynęło pozytywnie na moje samopoczucie .

Ten pan po spojrzeniu na, jak to określił, moje tłuste włosy stwierdził, że mam nadmiar androgenów i wypisze mi recepte na inne tabletki. Na moje pytanie, czy nie powinnam przypadkiem zrobić badania na 'ilość' hormonów ponieważ są to zupełnie inne tabletki odpowiedział, cytuję: 'jak sie nie podoba to się ubierz i wyjdź'

Dodam jeszcze, że wizyta była oczywiście płatna a pani w aptece dziwnie się na mnie patrzyła przyjmując receptę. Dlaczego? Ponieważ pan ginekolog musiał jedną rękę przytrzymywać sobie drugą aby móc cokolwiek napisać (nie wiem jak kobiety dają się badać 75 letniemu panu z hmm...objawami parkinsona).

Nie napisałam tego ze złośliwości, tak było. Owy pan ma szczęście, że nie zamieściłam tutaj całej 'rozmowy' jaką ze mną przeprowadził.

Podsumowanie:
Czułam się upokorzona zarówno w trakcie wizyty jak i po wyjściu z gabinetu. Nie polecam.

To źle, że nie chce przepisac tabletek bez badania ginekologicznego?
Podczas miesiączki można również zbadać. Szczególnie ze cytologię miałas juz zrobioną.
"tylko receptę"; jak to tylko recepta to czemu nie wypiszesz sobie sama?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 22:21   #946
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Źle mnie zrozumiałaś, chyba niedokładnie opisałam sytuację .

Nie napisałam, że źle ponieważ chciał mnie badać. Czułam się baardzo niekomfortowo w momencie kiedy pan zastąpił mi drogę po badaniu piersi i wręcz namawiał do wejścia na fotel. Musiałam kilkakrotnie odmawiać aby przepuścił mnie i 'pozwolił' usiąść już na krzesełku.

Co do badania w trakcie okresu to zapytałam później innego ginekologa, czy konieczne było to badanie, do którego tamten pan mnie usilnie przekonywał (nie zgodziłam się na badanie z wiadomych względów) i dowiedziałam się, że takie badanie wykonuje się w rzadkich przypadkach.

Jeżeli chodzi o receptę to prosiłam o tabletki, które przyjmowałam od dłuższego czasu. Jeżeli wszystko było ok i miałam to ekhm 'udokumentowane' nie widziałam problemu i z takim problemem się nie spotkałam. Dostałam jednak receptę na zupełnie inne tabletki i to mnie zaniepokoiło. Jak się później dowiedziałam niepotrzebnie, jednak zadając pytanie chciałabym usłyszeć odpowiedź a nie zostać potraktowana w taki sposób. Nie jestem lekarzem, nie znam się na wszystkim. Zawsze pytam .

Opisałam swoje odczucia, jak już napisałam wcześniej na temat pierwszego pana, mama koleżanki ma odmienne o nim zdanie.

BTW, nie wiedziałam, że wszystko tak dokładnie trzeba opisywać, żeby nie wyjść na flądrę )))).
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:21   #947
arielka25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 18
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość

jak to tylko recepta to czemu nie wypiszesz sobie sama?
bo nie ma uprawnień lekarskich, dlatego musi iść do lekarza. Ja gdybym mogła sama sobie wystawiać recepty, to olałabym większość lekarzy, bo wielu nie ma wiedzy adekwatnej do ceny wizyty.
arielka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 20:58   #948
damngirl90
Rozeznanie
 
Avatar damngirl90
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 621
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez muodaa Pokaż wiadomość
BIAŁYSTOK!
dla osób niepełnoletnich w 100% nie polecam ginekologów z DSK! Raz byłam i tak się zdołowałam że więcej myślałam że do żadnego gin nie pójdę.. Pani dr podczas wizyty tak spieszyła się do domu że nawet nie przeprowadziła ze mną rozmowy xD .. pomijając że komentowała mój wygląd to po samym badaniu bez żadnego 'bardziej konkretnego' badania stwierdziła że mam zapalenie jajnika.. ;] więcej się nie pokazałam tam ;p
Co prawda stary wpis No ale

BIAŁYSTOK
Też nie polecam DSK. Poszłam tam 1 raz jak miałam 15 lat. Miałam sile bóle janików - po zbadaniu powiedziała, że wymyślam i symuluję, bo ona nic nie widzi. Na drugi dzień u innego ginekologa okazało się, że mam torbiel.

Jakiś rok później trafiłam do ginegolog na ul.NMP Królowej Rodzin na TBS.
Babka - a raczej babcia Wyglądała na bardzo starą. Kazała być mojej mamie przy badaniu bo nie mam 18 lat Powiedziałam, że chce sama być - a ona, że nie zbada, aż wkońcu mama sama wyszła. 0 delikatności przy badaniu, zimne narzędzia, uderzanie w nerki
Poźniej miałam tam usg - wyglądało to zabawnie. Bada, bada nagle " o okresik zaraz będzie" i koniec badania - 0 słów.
damngirl90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 22:40   #949
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez damngirl90 Pokaż wiadomość
Co prawda stary wpis No ale

BIAŁYSTOK
Też nie polecam DSK. Poszłam tam 1 raz jak miałam 15 lat. Miałam sile bóle janików - po zbadaniu powiedziała, że wymyślam i symuluję, bo ona nic nie widzi. Na drugi dzień u innego ginekologa okazało się, że mam torbiel.

Jakiś rok później trafiłam do ginegolog na ul.NMP Królowej Rodzin na TBS.
Babka - a raczej babcia Wyglądała na bardzo starą. Kazała być mojej mamie przy badaniu bo nie mam 18 lat Powiedziałam, że chce sama być - a ona, że nie zbada, aż wkońcu mama sama wyszła. 0 delikatności przy badaniu, zimne narzędzia, uderzanie w nerki

Poźniej miałam tam usg - wyglądało to zabawnie. Bada, bada nagle " o okresik zaraz będzie" i koniec badania - 0 słów.

Taaa... ja tez u niej byłam i tu chyba nawet pisałam. Masakra nie lekarz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 21:27   #950
wojtalak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

przestrzegam przed kliniką SALVE w Łodzi szczególnie jeśli jesteś w ramach NFZtu.
wojtalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 08:55   #951
amig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez mala77 Pokaż wiadomość
Sandomierz:
w ośrodku Rokitek są dwie lekarki, jedna młoda druga starsza. niestety nazwiska mi wyleciały. fakt że ta młodsza to lekarz ginekolog z wskazaniem na młode dziewczęta. nie polecam z całą świadomością. Na pierwszej wizycie jak zapytałam o metody antykoncepcji /18 lat miałam/ to pani doktor spojrzała na mnie jak na wroga najgorszego, i wręczyła mi książeczkę o metodach naturalnych mówiąc że w moim wieku to tylko takie. dodam że byłam i jestem całkowicie zdrowa i natychmiast zmieniłam lekarza /na tą drugą panią/
witam, piszesz nie prawde, pani Sylwia jest jak najbardziej swietnym, lekarzem, prowadziła moja ciaże i wszystko robiła ok, a to ze nie chciała Ci dac tabletek to to ze propaguje naturalne metody antykoncepcji zebys była zdrowa... tyle ode mnie
amig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 17:57   #952
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez amig Pokaż wiadomość
witam, piszesz nie prawde, pani Sylwia jest jak najbardziej swietnym, lekarzem, prowadziła moja ciaże i wszystko robiła ok, a to ze nie chciała Ci dac tabletek to to ze propaguje naturalne metody antykoncepcji zebys była zdrowa... tyle ode mnie
Skoro specjalizuje się wyłącznie w leczeniu kobiet, które chcą mieć dzieci to chyba nie do końca przemyślała kwestię wyboru zawodu... Albo przynajmniej powinna informować o swoich poglądach ZANIM młoda dziewczyna, która chce się zabezpieczać zapisze się do takiego ginekologa.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 16:46   #953
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Warszawa - szpital bielański

dr. Jędra
Podczas pierwszej wizyty, kiedy opowiedziałam mu, że musiałam odstawić poprzednie tabletki z powodu poważnych skutków ubocznych, niemal na mnie nakrzyczał, że "czasami się tak zdarza i coś może lekko poboleć" i że niepotrzebnie "panikuję". Przy zapisaniu innych tabletek zapytał tylko, czy palę i jak powiedziałam, że nie, to wypisał receptę.
Dopiero przy kolejnej wizycie wymusiłam na nim badania. Minęło trochę czasu, ostatnio zapisałam się na wizytę, chciałam, żeby mnie zbadał zanim przepisze kolejne opakowania, przyszłam pod gabinet przed czasem i zastałam tylko położną, która powiedziała, że "pan doktor wyszedł już do domu, bo przeczytał, że kończą się pani tabletki, tu jest recepta".
Suma sumarum: ponury, zimny i niemiły człowiek (jakby z przymusu został tym lekarzem) na dodatek straszny olewacz.
STP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 15:45   #954
Nelkomama
Rozeznanie
 
Avatar Nelkomama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 657
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez wojtalak Pokaż wiadomość
przestrzegam przed kliniką SALVE w Łodzi szczególnie jeśli jesteś w ramach NFZtu.
Dlaczego?
__________________
Nasz ślub 22.09.2007
Nelka urodziła się 06.07.2008
Inia urodziła się 29.02.2012
Nelkomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 08:14   #955
wojtalak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 24
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

gdy jesteś pacjentką z NFZ to o każde badanie, każdą duperelkę musisz prosić. sam lekarz nic nie zleci bo im szkoda kasy. jak się przeniosłam prywatnie to dopiero się dowaiedziałam jakie badania powinnam mieć od początku ciąży. Poza tym jak w Salve płacić to masz pierszeństwo w przyjęciu a jak nie płacisz to czekasz w kolejce. Może to norma ale mi się to nie podobało.
poza tym jak miałam problemy to na prosbę o zwolnienie usłyszałam, że ciąża to nie choroba i próbuje wyłudzić zwolnienie

Edytowane przez wojtalak
Czas edycji: 2011-09-05 o 08:15
wojtalak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 15:05   #956
mamuproduccion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr Krystyna Wandzel

Witam,
Chcialam sie podzielic moimi spostrzezeniami odnosnie Dr Wandzel. Trafilam do niej aby potwierdzic czy musze wypalic nadrzerke. Moja Mama ma do niej zaufanie, poniewaz wykryla jej raka szyjki macicy, wiec poszlam. Poinformowala mnie, ze nadrzerki sie teraz juz nie wypala bo to nie sa lata 70, ze istnieje inne metody. Ucieszyla mnie ta wiadomosc. Po przeprowadzonym ze mna wywiadzie zrozumialam, ze juz nie mam duzo czasu na zajscie w ciaze bo wiek i w ogole (mam 35 lat). Zdziwil mnie fakt, ze pomino badan, ktore mialam juz zrobione, poziom hormonow, cytologie, Dr znowu chciala je robic, malo tego podala mi termin wizyty ale w swoim gabinecie nie w Krajowym Centrum Osteoporozy gdzie przyjmuje. Oki, pomyslalam moze to pilna sprawa z moim zdrowiem, moze i moze. Podczas wizyty na Elektoralnej bylam w szoku, znowu mi robila USG. Ustalilysmy, ze jezeli nie mam juz duzo czasu na dziecko (moj wiek) i nie mam meskiego materialu genetycznegoto proponuje mi insminacje. I faktycznie jak otrzyma swoja naleznosc, otwiera drzwi i mowi do widzenia!Za wizyte zaplacilam 600zlotych. Otrzymalam od niej lek, ktory byl sprowadzony z Niemiec i mial mnie wspaniele przygotowac do zajscia w ciaze, chwalila sie ile to ona juz dzieci na tym leku nie zrobila, ze nawet jej corka ktora jest lekarzem za jego pomoca zaszla w ciaze! Same ochy i achy. Mialam aplikwac 10 glopulek 2 x dziennie dopochwowo i w miedzyczasie zapisac sie na zabieg inseminacji. Tak tez zrobilam. W Invicto na Zlotej 6 pan ginekolog jak zobaczyl ten cudowny lek powiedzial, ze taniej mi bylo nazbierac kamyczki na polu i codziennie jeden odkladac na polke, bylam zdziwiona o co chodzi, on na to, ze jest to suplement diety, zwykly homeopatyk w niczym mi nie zaszkodzi ale tez w niczym nie pomoze. Podobno moja nadrzerka nie istnieje i inne mi przepisane schodzenia ginekologiczne tez nie. Szkoda tylko, ze mialam takie nerwy i wydalam takie pieniadze! Jezeli ktoras z Was lubi zwroty kotku, skarbie i ogolnie mila aparycje to polecam ta Dr, w innym przypadku powaznie zastanawiam sie nad jej kompetencja. Lak, ktory u niej kupilam nosi nazwe Ovaria camp. i oczywiscie ma sie nijak do nadrzerki chociazby.
Pozdrawiam
mamuproduccion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 09:17   #957
misiuuniaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 278
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

d

Edytowane przez misiuuniaa
Czas edycji: 2011-10-12 o 07:17
misiuuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 21:17   #958
robertabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dr.Klejewski. Poznań. pl.Spiski

Wybaczcie drogie panie,że jako mężczyzna udzielam się na tym forum,ale moja żona po doświadczeniach z dr.Klejewskim,jeszcze do siebie nie doszła więc to ja postanowiłem wystawić opinię.Ku waszej przestrodze.
Żona od dwóch lat walczyła z mięśniakami.W lutym br,za namową znajomej zdecydowała się na wizytę u w/w.
Wstępna diagnoza maleńkie "mięśniaczki" 10 minut 200 zł i po sprawie.Następna wizyta z poważnym krwawieniem,z którym o dziwo pan dr nie potrafił lub nie chciał sobie poradzić.Skierowanie do szpitala na kolejny zabieg po którym krwawienie nie ustało.Kolejna wizyta i kolejne 200 zł na której p.dr przepisał leki na powstrzymanie krwawienia i stwierdził że to normalne.Za wystawienie zwolnienia kazał sobie płacić jak za wizytę tłumacząc że nie ma kontraktu z NFZ.A krwawienie,w wyniku którego,żona popadła w anemię,nadal uważał za rzecz normalną,pomimo tego że od operacji minęły już dwa miesiące.W końcu zdecydowaliśmy się na innego ginekologa.Kiedy tylko usłyszał u kogo żona się leczyła wykonał tylko jedno badanie,które wykazało że macica wraz z jajnikiem jest w opłakanym stanie i zasugerował radykalne działania.A więc kolejna operacja i diagnoza:nowotwór obu tych narządów,które dr Klejewski leczył tabletkami powstrzymującymi krwawienie!!! Za dwa tygodnie żona rozpoczyna chemioterapię.Jesteśmy pełni nadziei,że wszystko dobrze się skończy,a wam drogie panie,radzę.Zastanówcie się kilka razy zanim udacie się do pana dr na wizytę.Zdrowie i życie mamy tylko jedno.
robertabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 10:41   #959
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

już tu wspominałam o tym lekarzu, ale nie w tym wątku.

dr Robert Jankowski, przychodnia POSUM, al.Solidarności, Poznań.

Jako lekarz- dobry. Zleca badania, itd. Ale... Nie podoba mi się to jego "poczucie humoru". Uważam,że jest to co najmniej nie smaczne. Teksty typu "Cycuszki", "Cioteczka" i pytanie "Czy figle już były" są okropne i nie czułam się tam dobrze. Pomijam fakt,że przejście od razu na per Ty też mnie nie zachwyca. Jestem na tyle dorosła (23) ,że u lekarza chciałabym by mówiono do mnie tak jak się powinno. Plus za badania, skierowanie itd. Całokształt- raczej już się u tego pana nie pojawię. Rozumiem,że ma taki tryb życia, ale nie wszystkim to pasuje.
Ogólnie, jeśli komuś odpowiadają takie teksty- to polecam. Ale myślę,że mało kobiet lubi takie odzywki w takiej sytuacji
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 13:44   #960
madziarka_
Zadomowienie
 
Avatar madziarka_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

KRAKÓW

Ja zdecydowanie odradzam dr Pawlikowską, która przyjmuje w przychodni na ul. Kutrzeby.
Chodziłam do niej z powodu nieregularnego okresu - na który jedynym badaniem jakie mi zleciła była cytologia. Po jej dobrym wyniku zapisała mi orgametril po którym czułam się fatalnie , poszłam do niej powiedziałam że chciałabym zmienić tabletki- opisałam jej jak się po nich czuje, po czym ona wręcz nawrzeszczała na mnie , że nie można tak zmieniać tabletek,że nie możliwe że w taki sposób na mnie działają i wypisała mi kolejną receptę na te tabletki- oczywiście nie wykupiłam ich więcej , tylko zmieniłam lekarza.

A i jeszcze dwukrotnie skarżyłam się u niej na ból jajnika, to z łaską mnie badała,mówiąc,żebym szybko się przygotowała do badania bo ona nie ma czasu...stwierdzała,za każdym razem że z jajnikiem wszystko ok, a jak się okazało u kolejnego lekarza jednak nie było...

Także zdecydowanie jej nie polecam.
madziarka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.