Spotkania Wielkopolanek odc.5 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 12:36   #151
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Bry!

Wczoraj byłam w Swarzędzu i takiego oberwania chmury dawno nie widziałam Miałam mały problem z powrotem do domu, bo wybiło studzienki i ulice były zalane. Za to w Poznaniu suchutko, jak to mama mi powiedziała troche pogrzmiało i przeszło bokiem.
Jutro ma byc (podobno) 35 stopni a od soboty ma sie ochłodzic do 20-25. Wiec u mnie w pracy bedzie znośniej bo teraz to powietrze można u nas kroic nożem.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:26   #152
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

heloł.

no, dzisiaj temperatura daje niezle... a ja mam auto bez klimatyzacji . jak jechalam na 8:00 do pracy to juz bylo 26 stopni .

ja tez wczoraj bylam swiadkiem oberwania chmury deszczowej. sciana deszczu nas zlapala (na szczescie bylismy w samochodzie).

jutro jestem sama w pracy (od 7:00).

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 15:35   #153
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witajcie

Ja jadąc wczoraj do biblioteki na Morasko żeby poszukać książek do magisterki jechalam w cięzkich temperaturowo warunkach bo wyszłam dopiero około 11 :/ smażyłam się w aucie a potem jeszcze chwile w nim siedziałam i to był błąd.
Wróciłam do chaty ból głowy i ogółem mi dziwnie było.. Zatrucie pokarmowe.. tak to wyglądało ale zapewne jakieś przegrzanie organizmu i stąd takie dolegliwości :/ dzisiaj niby lepiej ale też czuję głowę.. mam dosyć tych temperatur. Dla mnie wystarczyło było 20 stopni maks
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 16:57   #154
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

u nas przedwczoraj było oberwanie chmury i tak wiało że drzewa wyginało ponać jak przeszło za wieś to małe tornado się zrobiło na chwilę mniej niż minutkę koleżanki szwagierka opowiadała że tak się zdziwiła i wystraszyła i pod naczepę na podwórku się schowała bo nie zdążyła dobiec do domu, przeszło polem ale 3 drzewa zostały całkowicie gołe zero liści gałązki połamane
Co się teraz z tą pogodą dzieje to aż się bać
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 19:16   #155
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej

ale zrobiło się upalnie...jeszcze niedawno narzekałyśmy, że jest zbyt zimno a teraz doskwiera nam upał... u mnie w biurze niestety nie ma klimatyzacji więc siedząc w biurze obitym blachą czuję jak pot cieknie mi po tyłku jest duszno i praktycznie nie ma czym oddychać.

Aniu widzę, że się już przemogłaś na całego do jeżdżenia samochodem, super

Bejjka a na co się ostatecznie zdecydowałaś?

ja po tygodniu użytkowania już się przyzwyczaiłam no i rano mogę dłużej pospać
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 06:16   #156
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Bry!

Dzisiaj rano przed 6:00 na termometrze miałam 24 stopnie! Jak dotarłam do pracy było 26.

Magdzia u mnie w pracy tez nie ma klimy! Mamy gorąco, parno, duszno, powietrze stoi w miejscu bo i na dworze nie wieje.

Dziewczyny pamietajcie o uzupełnianiu płynów w organiźmie w takie upały! Ja dziennie wypijam (niezależnie od poogdy) w sumie 3 litry a moze i wiecej, na pewno w samej pracy idą ze 2 litry (woda mineralna, herbaty: zielona i czerwona, 1 kawka), to bardzo ważne żeby organizm się nie przegrzał no i nakrycie głowy w takie upały jest bardzo ważne.

Jutro ma byc juz nieco ponad 20 stopni więc odetchniemy.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 08:10   #157
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej hej!!

No pogoda jest już nawet zbyt parna...
u mnie w pracy też nie ma klimy, ale na szczęście jak siedzę w restauracji to nie ma zbyt wielu okien, także w tej norce jest znośnie. no chyba, ze wejdę do kuchni to wtedy jest porażka.

idę się umyć i uczyć, bo na godzinę 13 mam egzamin i gó... umiem....
jak zwykle... masakra.. :|

SESJE CZAS ZACZĄĆ
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-11, 08:22   #158
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

dzien dobry.

Daria .

ja w pracy tez nie mam klimatyzacji. przynajmniej wiatrak chodzi i jest troche lepiej. klienci jak do nas przychodza to mowia, ze jest przyjemnie.

Asiaczek87 ja wczoraj popoludniu myslalam, ze umre w aucie . nie chce myslec, co bedzie dzisiaj !!!!!! dobrze, że mam w samochodzie chociaz przyciemniane boczne, tylne szyby i ta z tylu tez. troche to pomaga.

co do plynow to obok mnie stoi herbata w kubku i w szklance woda mineralna.

w taka pogode to tylko lezec w cieniu na lezaku badz hamaku z zimnymi napojami, a nie normalnie funkcjonowac.

u mnie w pracy spokoj - pewnie przez pogode. jestem sama, wiec dla mnie to lepiej, ze jest spokojniej.

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:19   #159
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej w nocy spaliśmy z uruchomionym wiatrakiem a i tak obudziłam się cała mokra ale wole upały niż mrozy i deszcze

Madzia zdecydowałam się na opla corsę. trzyletnia, srebrna, niestety tylko 80KM. w sumie to była trochę wymuszona decyzja, bo samochód kupowaliśmy na firmę a od osoby prywatnej musielibyśmy do ceny doliczyć jeszcze vat więc nie łatwo było znaleźć jakieś autko, bo tżet uparł się, że nie może być od handlarza tylko używane z salonua, że samochód muszę mieć na gwałtu rety, więc chciałam mieć ten problem jak najszybciej z głowy, bo w sumie mi wisi czym będę jeździła no i to mój pierwszy samochód, więc nie ukrywam, że istnieje spora szansa, że obetrę go tu i ówdzie

jejku, jeszcze dzis musze pofarbowac włosy
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 09:57   #160
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

ja marzę o basenie...

niepokoi mnie jeden pieprzyk na plecach. jakiś dziwny jest. będę musiała go wyciąć. wiem że kiedyś któraś z Was usuwała pieprzyki.
Możecie jeszcze raz napisać mi gdzie usuwałyście i jakie to są koszty?

Wczoraj byłam zdjąć aparat ortodontyczny. spłukałam się troszkę ale jestem zadowolona

no i jeszcze zajad mi wyszedł... wrrrrrrrrrrr
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 18:56   #161
magdzia81
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 688
GG do magdzia81
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej Dziewczyny

ja dzisiaj też farbowałam włosy i je mocno obcięłam, od tyłu mam nawet podgolone sama tego chciałam bo już nie mogłam wytrzymać w te upalne dni. Włosy są krótkie, lekkie i bardzo jasne

Bardzo się zdziwiłam dzisiaj jak wracałam z pracy, z Antoninka na Słowiańską dostałam się w 30 min dzięki temu byłam wcześniej u fryzjera i szybciej skończyłam "upiększanie" choć przyznam się, że było tam bardzo przyjemnie i nie chciało mi się wychodzić, klima i masaże po prostu relaks

Kamila może kawa w przyszłym tygodniu?
__________________
Kopciuszku, kopciuszku poczekaj...przyjdzie dobra wróżka nie zwlekaj..., uwierz jej śmiej się śmiej...
magdzia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-12, 14:38   #162
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witajcie

Ja dopiero niedawno znaczy wczoraj zawiozlam to swoje auto zmasakrowane co gościu we mnie wjechał jak miałam na spotkanie do Was jechać... Mają czterdzieści parę zastępczych ale musiałam się na termin umawiać Dostalam opla astre 2 sedan z klimatyzacją( nareszcie chłodniej) Ciekawie się tym jeździ i całe auto w reklamach Cybiny Naprawiam w Szpocie ale w Swarzędzu. Tam skierowali
We wtorek egzamin i chyba nim pojadę.. ciekawe co wszyscy pomyślą jak takim oryginalnym zajadę. Może się mylę ale często jak kobieta ma coś wgniecone czy auto zastępcze to myśli się że to ona zawiniła, taka opinia chyba panuję..

Poza tym pogoda dzisiaj znośna i dobrze bo w te upały to normalnie już nie mogłam funkcjonować :/
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2010-06-12 o 14:40
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 21:39   #163
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Magdzia jasne.

Zapraszam na gg, żeby pogadac
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:24   #164
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

hej hej!

co tam?

u mnie wreszcie wolne, także leżę do góry brzuchem Powinnam się uczyć no ale nie wszystko na raz

Dzisiaj normalnie wzięłam się za siebie. pierwszy raz ogoliłam sobie paszki woskiem. nawet nie bolało, myślałam że to będzie bardziej.
Przymierzyłam się też do bikini, ale tam bolało już cholernie.. także poprzestałam na kawałku 3X3 cm bo wyłam z bólu

tak poza tym nudy, nic się nie dzieje.

A czemu u Was tak cicho ?
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:49   #165
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

maladarunia jak robisz sobie sama bikini pierwszy raz to lepiej zrób tak że posmaruj plasterek woskiem i z włosem mniej boli pod włos bardziej ale i tak nie tak bardzo jak posmarujesz skórę woskiem i zrywasz z kolejnymi razami mniej boli ale to nie jest tak że bólu nie czujesz ja od ponad 2 czy 3 lat robię bikini teraz przez ten remont używalam maszynki i w piątek robiłam to tak że teraz mi skóra schodzi ale bolało tyle że ja skórę naciągałam bo to jest bardzo ważne im bardziej naciągnięta tym mniej boli a kosmetyczka mi rwała i szybciej na pewno jest w salonie niż w domku samej
Co do pach ja się nigdy nie odważyłam tylko nogi i bikini, choć ostatnio brata dziewczyna pokazała mi swoje pachy po tym jak robiła depilatorem 3 tygodnie temu byłam pod wrażeniem ja mam takie włoski po niespełna 2 dniach golenia maszynką.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:08   #166
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Ja za to jutro jade do Szczecina, musze zawieźć tam ofertę przetargową. Dla mnie bez sensu bo można było wysłać ją kurierem, ale prezes się bał że nie dotrze na czas, tak więc mnie wysyłają zamiast kumpla który ma nogę w gipsie. Ponieważ musi oferta trafić do godz. 9:00 tak wiec czeka mnie jutro bardzo wczesna pobudka
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 19:15   #167
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Kamila to współczuję. pewnie niedługo będziesz musiała położyć się spać. nie lubię takiego wstawania wcześnie w nocy

Oliwka no fakt, pod włosy chyba bardziej boli. ale z włosem nie próbowałam bikini. może następnym razem Pachy-serio nic nie boli. bardziej bolało mnie na nogach, gdzie testowałam kawałek najbardziej owłosionej skóry. czekam do piątku żeby kłaczki urosły na tych nogach i będę działać
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:02   #168
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witajcie
Ja jedyne na co się odważyłam to depilator na nogi resztę probowałam ale to nie dla mnie chyba Do kosmetyczki to ja się raczej krępuję iść..
Pamiętacie dziewczyny jak się chwaliłam że poszłam na oczyszczanie twarzy do kosmetyczki? Co potem mówiłam że wyglądałam jakbym miała ospę?
No potem do tej Pani jeszcze parę razy się udalam.. na jakieś tam zabiegi.. w moim wypadku mało to dało.. może jedynie mniej zaskórników wychodzi...
Z ciekawostek to niedość że ona patrzyła mi na twarzyczkę to jeszcze zdarzyło jej się dwa razy dziecko pilnować w pracy.. Ona się gapiła i ten dzieciak też.. i co chwila mamo mamo :/ Ja rozumiem że może nie miała co z nim zrobić ale z drugiej strony płaciłam za jej czas i takie podejście do klientki :/ Drażni mnie coś takiego..

Tak długo się męczyłam z tą buźką, tyle czasu że postanowiłam zainwestować w coś droższego z kosmetyków i kupiłam sobie Vichy dla cery z niedoskonałościami: żel z kremem x2 bo na dzień i na noc.. Rzekomo ten żel jest gratis.. nawet jak go nie chciałam z kremem na noc to i tak ta sama cena, więc mam dwa..

W każdym razie co dzień myłam i smarowałam odpowiednim na porę dnia i powiem Wam że jest coraz lepiej Lepiej nawet niż przed wizytą u kosmetyczki Nigdy więcej nie idę na zabiegi przy buźce Może na depilację się kiedyś skuszę

Daria ucz się ucz żeby potem poprawek ani sesji wrześniowej nie było
Ja mam we wtorek dwa egzaminy :/ nie wiem jak to zrobię by na oba równie dobrze się nauczyć.
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2010-06-16 o 21:04
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:17   #169
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Asia już mam jedną poprawkę. jak i cały rok praktycznie
zabrakło mi 0.75 pkt do zaliczenia... masakra nie?

i jeszcze komentarze wykładowców "chyba daliśmy im za trudne pytania..."
nawet dziewczyna, która chciała do stypendium startować nie zdała. a miała wykute takie rzeczy że jak mi mówiła to jej powiedziałam "wiesz.. ja nie wiem o czym do mnie mówisz"

jadę po wpisy do indeksów...
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 08:30   #170
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

malaDarunia bo to trzeba mieć zaufaną kosmetyczkę ja przywiązuję się do ludzi i powiem szczerze że gdybym miała iść teraz do innej to bym się krępowała a tak mam zawsze 2 na wypadek gdyby 1 miała urlop czy coś i przy nich zero skrępowania, i kwestia przyzwyczajenia

asiaczek ja też stosuję vichy i powiem Ci że u mnie to jedynie zawsze efekt początkowy później jest gorzej, i jak kupiłaś na noc normaderm ten zielony nie matujący to żebyś się nie sparzyła on niby jest przeciw nadmiernemu wydzielaniu sebum u mnie było tylko gorzej a teraz stosuję ten zielony ale on jest matujący i nie tylko na noc chyba że czegoś nie doczytałam i faktycznie fajny, a najlepszy jest ten na dzień biały. A najważniejsze to zainwestuj w dobry płyn micelarny.

Powodzenia na egzaminach!
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 08:40   #171
IIGGAA
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 476
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witajcie!

U mnie wszystko ok.
Był mały stres dwa tygodnie temu bo młody miał zabieg i w szpitalu musieliśmy spędzić dwa dni ale już po wszystkim i wszystko dobrze się skończyło.

Teraz jestem na etapie prania, prasowania bo w sobotę jadę z Kubusiem do Tychów do rodzinki na trzy tgodnie i muszę nas wyszykować.

Potem 24 lipca wyjazd nad morze i tak zleci połowa wakacji .
W sierpniu kompletnie nie mam pojęcia co będziemy robić.

Co do depilacji to ja depilator tylko nogi, a reszta maszynka niestety, próbowałam kiedyś bikini i nawet nie było źle z bólem i pierwszy efekt super, tylko potem straszliwie zaczęły mi wrastać włosy pod skórę, ból jak cholera i nawet pieelengi i ostra gąbka nic nie pomagało by temu zapobiec.
Jutro idę zrobić uda woskiem bo nie daję rady sama .

Pozdrawiam.
IIGGAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 09:25   #172
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

a ja dziś popołudnia będę już zmotoryzowana

planów na wakacje brak, ale w tym roku na pewno ich mieć nie będę praca, praca, praca

kurcze, w weekend bożociałowy niedokładnie wysmarowałam się filtrem i teraz mam ręce w plamy a z ramion schodzi mi skóra

Dziewczyny, trzymam kciuki za sesję
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 11:30   #173
oliwka__
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 823
GG do oliwka__ Send a message via Skype™ to oliwka__
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Iga zazdroszczę chociaż by wyjazdu do rodzinki i nad morze my w tym roku wakacji nie będziemy raczej mieć, niestety brak funduszy remont a teraz wyposażenie wykańcza oczywiście finansowo bo już psychicznie po bałaganie doszłam do siebie.
Ba! pierwszy raz w życiu mam poprasowane wszystkie rzeczy w szafie które oczywiście nadają się do prasowania łącznie z bokserkami tż jestem z siebie dumna

Dziewczyny jakbyście mogły i pamiętały o moim apelu o pieniążki na leczenie Piotrusia będę wdzięczna. Nowe zdjęcie Piotrusia, trzyma się dzielnie mały.
oliwka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:57   #174
madzia_cz7
Raczkowanie
 
Avatar madzia_cz7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 256
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Czesc Wielkopolanki!!

oliwka__ ale za to jakie śliczne mieszkanko... zawsze zostaje wypad na łono natury z rodzinką lub grill u znajonych

IIGGAA odpoczywaj, odpoczywaj i baaw się dobrze u rodzinki

malaDarunia: szkoda, że czasem examy na studiach to loteria... nigdy nie wiadomo, czy te prace są tak wnikliwie oceniane... ja już na szczęście po mgr, ale nie raz było ciężko. Ile jeszcze do końca??

Camilla: Szerokiej drogi do Szczecina

Bejjka: świetnie, że będziesz zmotoryzowana (albo na tą chwilę już jesteś) ja uwielllbbbiam jeżdzić autkiem....
madzia_cz7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 23:28   #175
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
malaDarunia bo to trzeba mieć zaufaną kosmetyczkę ja przywiązuję się do ludzi i powiem szczerze że gdybym miała iść teraz do innej to bym się krępowała a tak mam zawsze 2 na wypadek gdyby 1 miała urlop czy coś i przy nich zero skrępowania, i kwestia przyzwyczajenia

asiaczek ja też stosuję vichy i powiem Ci że u mnie to jedynie zawsze efekt początkowy później jest gorzej, i jak kupiłaś na noc normaderm ten zielony nie matujący to żebyś się nie sparzyła on niby jest przeciw nadmiernemu wydzielaniu sebum u mnie było tylko gorzej a teraz stosuję ten zielony ale on jest matujący i nie tylko na noc chyba że czegoś nie doczytałam i faktycznie fajny, a najlepszy jest ten na dzień biały. A najważniejsze to zainwestuj w dobry płyn micelarny.

Powodzenia na egzaminach!
Mogłabyś wrzucić zdjęcie tego który obecnie stosujesz? Jak on wygląda? No mam biały na dzień i zielony taki w tubce na noc o płynie micelarnym muszę pomyśleć
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 13:41   #176
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Mogłabyś wrzucić zdjęcie tego który obecnie stosujesz? Jak on wygląda? No mam biały na dzień i zielony taki w tubce na noc o płynie micelarnym muszę pomyśleć
kup na allegro. są o wiele tansze!

Madzia! Jeżeli chodzi o mnie to ja jestem na 1 roku studiów dopiero

Dzisiaj są urodziny mojego TŻcika. kupiłam mu 200ml'ową butelkę Calvina Kleina "One" . teraz się może używać tych perfum ile wlezie, bo je uwielbiam!

Od samego rana byłam na sesji foto. w ogóle umówiłam się z dziewczyną, która pomalowała mnie za darmo. byłam pod wrażeniem co potrafi zrobić 20latka No ale szkoła wizażu robi swoje ponoć Czekam na efekty sesji. jak coś będzie ładnego to się pochwalę

idę teraz spać bo niedługo jadę na tort do Damiana mniamii.. objem się też sernikiem
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:12   #177
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
kup na allegro. są o wiele tansze!

Madzia! Jeżeli chodzi o mnie to ja jestem na 1 roku studiów dopiero

Dzisiaj są urodziny mojego TŻcika. kupiłam mu 200ml'ową butelkę Calvina Kleina "One" . teraz się może używać tych perfum ile wlezie, bo je uwielbiam!

Od samego rana byłam na sesji foto. w ogóle umówiłam się z dziewczyną, która pomalowała mnie za darmo. byłam pod wrażeniem co potrafi zrobić 20latka No ale szkoła wizażu robi swoje ponoć Czekam na efekty sesji. jak coś będzie ładnego to się pochwalę

idę teraz spać bo niedługo jadę na tort do Damiana mniamii.. objem się też sernikiem
Daria a te sesyjki foto to po znajomości czy płacisz za to? chyba już o to pytalam ale chciałabym sobie zrobić też taką sesję
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 15:36   #178
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Witajcie!

Do Szczecina dotarłam na czas, ale z duszą na ramieniu, 10 minut przed czasem dostarczyłam ofertę przetargową. A potem to tylko otwarcie ofert które trwało 15 minut i potem z M. zwiedziliśmy zamek książąt pomorskich potem lunch w PizzaHut i droga powrotna do Poznania która trwała dłuzej bo juz nam sie tak nie spieszyło.

Daria ja tez jestem ciekawa tej sesji bo myślę nad czymś podobnym, pamiętam jak Ewka dla swojego TŻta z okazji jego urodzin robiła taką sesję i pomyślałam nad czymś podobnym
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 15:46   #179
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Cytat:
Napisane przez madzia_cz7 Pokaż wiadomość

Bejjka: świetnie, że będziesz zmotoryzowana (albo na tą chwilę już jesteś) ja uwielllbbbiam jeżdzić autkiem....
już jestem i też uwielbiam jeździć a już swoim autkiem to zupłnie

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Czekam na efekty sesji. jak coś będzie ładnego to się pochwalę
Konieczne
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 23:46   #180
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Spotkania Wielkopolanek odc.5

Nic nie płacę za sesje. kwestia dogadania się z fotografem

Fajna sprawa Jako prezent super. Ja już mam tyle tych zdjęć że można by coś skleić. Ale Damian wszystkie widział, więc dla niego to nic nowego

jedno zdjęcie podglądowe- portrecik

Dobranoc
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.