Groupon.pl korzystacie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-16, 18:21   #61
impegata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 610
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja też chyba kupie ten kupon do Presto w Łodzi
No i mam do Was pytanie, myślicie, że pojawią sie jeszcze kiedyś oferty internetowe? Te z photobox były całkiem całkiem i akurat teraz przydałyby mi się
impegata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 18:41   #62
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez CAMA07 Pokaż wiadomość
Ja aktualnie poluję na przedłużanie rzęs w Wawie - ostatnio widziałam w jakimś innym mieście i się strasznie napaliłam
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs podczas wyjątkowej sesji pielęgnacyjnej w S-Sun Studio. Drapieżny i zmysłowy wygląd za 249 zł zamiast 500 zł!
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl/oferta/przedluzan...geszczanie/254

dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 20:09   #63
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez impegata Pokaż wiadomość
Ja też chyba kupie ten kupon do Presto w Łodzi
No i mam do Was pytanie, myślicie, że pojawią sie jeszcze kiedyś oferty internetowe? Te z photobox były całkiem całkiem i akurat teraz przydałyby mi się

no tam ponoć najlepsza pizza
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 21:35   #64
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj kupiłam pierwszy kupon wart 40 zł, kupiony za 20 do Pizzerii Presto w Łodzi. No, zobaczymy
tez się nad nim zastanawiałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 21:59   #65
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Extra Deal: 20 zł zamiast 50 zł za wejściówkę open do Fitness Klubu Warszawa Ursynów. Wzmocnij ciało i popraw formę!

chyba zaraz kliknę...
mydeal.pl sprawdzony przez was?
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 14:30   #66
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

no to jest słabe, niestety niektóre z firm nie mierzą swoich sił na zamiary. łąpczyw są po prostu, chcą tylko sprzedać jak najwięcej ale klientem to się już nie przejmują. ja tak miałam kiedyś z jakąś restauracją, że można było za 15 zł kupić bon ale dopchać się tam nie było szans i w końcu mi się zmarnował ten voucher bo nei poszłam w ogóle. rezerwacji się nie dało zrobić, cały czas wchodzili ludzie z ulicy i pełne obłożenie było. Jak kupowałam na wartorazem.pl to zadzwoniłam i normalnie się umawiałam bo w ciemno też nie chciałam jechać, ale bez problemów było.


mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 15:24   #67
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Ja codziennie sprawdzam te wszystkie strony z okazjami, to jest jak uzależnienie! Fajnie jest móc pozwolić sobie na różne zabiegi/rzeczy, które normalnie kosztują drogo, a dzięki kuponom są o wiele tańsze
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-18, 15:17   #68
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Mania50 Pokaż wiadomość
Witam. Również korzystam z G. Dotychczas zakupiłam kilka różnych ofert. Jak na razie bardzo zawiodłam się na pakiecie w salonie BeutyH w Gdansku. Wiem, że oferty w G.są formą reklamy dla firm. Niestety panie z salonu (oprócz kosmetyczki) nie zrobiły nic żebym chciała tam jeszcze kiedyś wrócić. Poza tym czuję się oszukana już na wstępie, ponieważ strona internetowa salonu nie odzwierciedla tego co jest w rzeczywistości. Pozdrawiam wszystkie "Grouponki" )
Mogę jakieś szczegóły?Jeśli nie tu to na priv. Jestem zainteresowana ich ofertą 250zł za zabiegów mikrodermabrazji.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 14:01   #69
gosiaczekkawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

naruszenie regulaminu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-10-19 o 14:56
gosiaczekkawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 06:28   #70
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Żeby mieć zniżkę za znajomego, trzeba mu polecić ofertę i on musi z niej skorzystać
Płaci się PayPalem, kartę kredytową albo dotpayem bodajże. Można w ramach testu kliknąć "zamawiam" i przejść do płatności, i zobaczyć dostępne opcje, kiedy na tym etapie się zrezygnuje, to nic się nie dzieje Potem co prawda mamy na koncie tę ofertę, ale nie jest zrealizowana. Ja tak zrobiłam, bo nie wiedziałam, że możliwe są tylko takie formy płatności, niestety okazało się, że żadnej z nich mój bank ani karta nie obsługują.
Olu, a ta niezrealizowana oferta zniknie mi kiedyś z konta? Bo ja tak właśnie zrobiłam i mam teraz kupony na kręgle. Tzn. chciałam je zamówić, ale akurat nie dało się zalogować na moje konto w banku i dupka blada - sprzedaz została zakończona (ofertę zresztą wznowili) a ja teraz mam kupony, ale generalnie zamówienie na 0 kuponów i 0 zł:
patrz print screen mojego konta.

Co robić, gdy zdarzy się coś takiego właśnie - że się nie zapłaci od razu przy zamawianiu, ale np. godzinę później (oczywiście, gdy oferta jest jeszcze aktywna)?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 07:37   #71
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Olu, a ta niezrealizowana oferta zniknie mi kiedyś z konta? Bo ja tak właśnie zrobiłam i mam teraz kupony na kręgle. Tzn. chciałam je zamówić, ale akurat nie dało się zalogować na moje konto w banku i dupka blada - sprzedaz została zakończona (ofertę zresztą wznowili) a ja teraz mam kupony, ale generalnie zamówienie na 0 kuponów i 0 zł:
patrz print screen mojego konta.

Co robić, gdy zdarzy się coś takiego właśnie - że się nie zapłaci od razu przy zamawianiu, ale np. godzinę później (oczywiście, gdy oferta jest jeszcze aktywna)?
Zniknie
Ja tak miałam raz, kupiłam jeden kupon, zapłaciłam i przez przypadek kliknęłam kupuj dalej i wyskoczyło mi, że kupiłam 2 bilet. Przez jakiś czas był taki napis jak u Ciebie, a później po jakimś czasie [hm nie wiem, chyba tydzień-dwa] zniknął.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-20, 08:18   #72
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Zniknie
Ja tak miałam raz, kupiłam jeden kupon, zapłaciłam i przez przypadek kliknęłam kupuj dalej i wyskoczyło mi, że kupiłam 2 bilet. Przez jakiś czas był taki napis jak u Ciebie, a później po jakimś czasie [hm nie wiem, chyba tydzień-dwa] zniknął.
Dziękuję bardzo Laylo . Czyli w sumie to nic nie zamówiłam, skoro jest zero i nie mam się o co martwić? Bo chciałabym skorzystać z innej oferty i teraz nie wiem. Zatem płacić trzeba od razu, inaczej się to nie zapisuje jako pełne zamówienie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:06   #73
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Laylo . Czyli w sumie to nic nie zamówiłam, skoro jest zero i nie mam się o co martwić? Bo chciałabym skorzystać z innej oferty i teraz nie wiem. Zatem płacić trzeba od razu, inaczej się to nie zapisuje jako pełne zamówienie?
Dokładnie tak. Nie martw się i spokojnie kupuj dalej . Od razu trzeba po kliknięciu kup teraz trzeba wybrać formę zapłaty i zapłacić, później się nie da.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:59   #74
sylwiamarta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

dziewczyny! a ja mam inny problem, ja już zapłaciłam a strona groupon jest już nie aktywna! a kasa z konta już poszła nie mam kuponu! co teraz mam zrobić? a kumpela kupiła i ma kupon do wydrukowania...także jest chyba wystarczająca ilość osób...aaa i to ja jej poleciłam groupon, skorzystała, a ja niestety nie dostałam za to żadnych środków jakaś straszna lipa.pomóżcie!

Edytowane przez sylwiamarta
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:40
sylwiamarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:18   #75
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

kobiety we Wrocku jest kupon do salonu Pro-Style zna ktos? bo nawet strony internetowej nie maja, i nie wiem czy brac..
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:57   #76
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Podłączam się do pytania yoony. Kupon chciałabym dołączyć do prezentu gwiazdkowego dla mamy, więc wolałabym, żeby salon był sprawdzony (wiem, że jeszcze wcześnie, ale to tylko część prezentu, więc skorzystałabym z okazji

Mam też pytanie do wrocławianek - w poniedziałek zdaje się był kupon zniżkowy do jakiegoś sklepy z bielizną, który miałam zamiar kupić po powrocie z pracy, jednak na jego miejsce pojawiły się frytki, czy coś. Nawet sprawdzałam mailing z groupona, czy przypadkiem nie byłam na tyle zaspana, żeby sobie ten kupon zmyślić, ale nie. Czy ktoś wie o co chodzi? Kupiła któraś z Was ten kupon? Oddali Wam pieniądze, czy normalnie mozecie go wykorzystać?
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:14   #77
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Czytam i czytam o stronie groupon.pl i zastanawiam się nad udziałem ale z drugiej strony - firmy oferującej swoje usługi... Ostatnio dostałam propozycję reklamy naszego Studia właśnie na tej stronie... waham się ale chyba się zgodzę bo widzę, że zainteresowanie jest zabójczo duże także jak zwykle wizaż pomógł i do zobaczenia w MS
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 12:10   #78
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez sylwiamarta Pokaż wiadomość
dziewczyny! a ja mam inny problem, ja już zapłaciłam a strona groupon jest już nie aktywna! a kasa z konta już poszła nie mam kuponu! co teraz mam zrobić? a kumpela kupiła i ma kupon do wydrukowania...także jest chyba wystarczająca ilość osób...aaa i to ja jej poleciłam groupon, skorzystała, a ja niestety nie dostałam za to żadnych środków jakaś straszna lipa.pomóżcie!
Strona jest aktywna
Oferta się skończyła [bo kupon wysyłają po zakończeniu sprzedaży!].
A co do środków z polecenia to do nich napisz.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 22:53   #79
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

hej dziewczyny,
ponieważ zastanawiam się nad zarejestrowaniem na groupon mam kilka pytań jak ktoś będzie umiał to proszony jest o rozwianie moich wątpliwości
1. więc tak jeżeli znajdę ofertę np usługę na zabieg kawitacji i kosztuje 40 zł a jest wart 70 to ja mam przelać im tylko to 40 zł i w salonie nic już więcej nie dopłacę??
2. jeszcze pytanko odnośnie kuponów, jak już go wydrukuje to wystarczy że zaniosę go do odpowiedniego salony tak? nie muszę go wcześniej nigdzie wymieniać?? proszę się tylko ze mnie nie śmiać ale nie interesowałam się tym wcześniej
dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 09:35   #80
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cytat:
Napisane przez stokrotka1805 Pokaż wiadomość
1. więc tak jeżeli znajdę ofertę np usługę na zabieg kawitacji i kosztuje 40 zł a jest wart 70 to ja mam przelać im tylko to 40 zł i w salonie nic już więcej nie dopłacę??
2. jeszcze pytanko odnośnie kuponów, jak już go wydrukuje to wystarczy że zaniosę go do odpowiedniego salony tak?
Tak i tak
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 14:22   #81
stokrotka1805
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka1805
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 61
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

bardzo Ci dziękuje no to zabieram się teraz za jakieś polowanie pozdrawiam
stokrotka1805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 19:40   #82
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Wroclawianki.
Kupilam ten kupon na te frytki CityFries i bylam dzis tam.
Frytki fajnie podane,smaczne i dobre sosy..
W cenie 9.99 za 2 zestawy sie oplacalo..ale w cenie 9.99 za frytki mi sie to nie widzi za bardzo..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:11   #83
Pryszczylla
Przyczajenie
 
Avatar Pryszczylla
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

hej
Mam do was pytanie. Na okaziku jest teraz strzyzenie w Good Time w Łodzi za 35 zamiast 75 zł, więc wygląda zachęcająco
Tylko nie mogę znaleźć żadnej opinii o tym salonie. Zna go któraś z Was? Warto tam isć?
Pryszczylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:20   #84
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Zamówiłam kupon na usługę fryzjerską, tym razem wszystko poszło OK - od razu zrobiłam przelew. Kupon już wydrukowany i teraz muszę się tylko umówić na wizytę . Kręgle przepadły, ale będą inne okazje.

Nurtuje mnie tylko coś innego: co jeśli akurat nie zadziała coś na stronie banku (może się tak zdarzyć, rzadko bo rzadko, ale jednak) i się nie będzie można zalogować na konto i dokonać przelewu. Olać wtedy taki kupon, zaczekać, aż logowanie będzie OK i zamówić nowy, czy jakoś to odkręcać? (tzn. póki oferta jest nadal aktywna)

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-10-25 o 07:49
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:42   #85
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Cześć dziewczyny
Ja się tez ostatnio zainteresowałam tymi wszystkimi stronkami z rabatami... Super sprawa, nie powiem I dzisiaj na grouponie w moim mieście znalazłam ofertę do restauracji - zamiast 50zł z menu płaci się połowę I teraz moje pytanie: czy ja mogę przyjść z kims do tej restauracji??? W sensie ze w sumie jeden kupon wykorzystają dwie osoby ale na jednym rachunku? Nie chcialabym, zeby mnie ktoś pogonił!
Poza tym.. jak to jest... Podczas płacenia rachunku mam powiedziec kelnerowi, ze posiadam taki a taki kupon?? przepraszam, ze głupie pytania zadaję, ale no nie chcialabym wyjść na idiotkę w restauracji
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:42   #86
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dziewczyny, widzialyście bon o wartości 300 zł za 29 zł na wycieczki samolotowe? korzystacie? bo jak dla mnie bomba tylko nie wiem, jak szukać wycieczek za te 300 zł na ich str
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:57   #87
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Teraz dla Wroclawianek jest fajna oferta!

19 zł zamiast 95 zł na Strzyżenie z Masażem Głowy i Modelowaniem + Sauna Nawilżająca na Włosy w Salonie Hair&Body Factory
www.groupon.pl/in/.j0x0b3/,129651

Ja poki co raz wykorzystalam zakupy na Grouponie (karnet na 3 masaze Rolletic), teraz kupuje tego fryzjera


Swoja droga nie moglybysmy sobie polecac na wizazu ofert i tym samym zarabiac?
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 09:04   #88
karolka616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Hey, dziewczyny, powiedzieci mi własni zakupiłam kupon, przeszłam procedure płatności ,sciągneło mi z konta kase, a w moim zamówieniu mam cały czas "Oczekiwanie na weryfikację płatności"
oraz informacje
Cena:300,00 złLiczba:0 x (dalej kupuj) Oszczędność:0,00 złRazem:0,00 zł, mam sie niczym nie martwić i jest wszytko ok, zamówienie zostało zrealizowane i dopiero jak zakonczy się oferta tj. za 15h bede miała info ze licza 1x, oszędnośc ileś, i razem ileś ?? pomocy jestem tam nowa i poprostu mam stracha
karolka616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 09:09   #89
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Tak, dopiero po zakonczeniu oferty wyswietli Ci sie wszystko jak na dloni i dostaniesz kupon
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 09:14   #90
karolka616
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: Groupon.pl korzystacie?

Dzieki za szybka odpowiedź
karolka616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-29 19:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.