Majówki 2016 - część szósta - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-19, 12:55   #541
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Iwonia, a walnij go jakim garnkiem po lbie i powiedz, zeby swoje zlote rady wsadzil se w

Gosiaczekbtm, dzięki w imieniu Emi.

Majena, a moze zmniejszaj ilosc mleka na rzecz posilkow stalych? Brzmi to abstrakcyjnie, skoro Weronika nie chce teraz jesc, ale moze za chwile jej sie odmieni? Mleko po roku nie jest juz konieczne. To wymysl producentow mm.

Hmm u nas wszystko jest omnomnommm, a najbardziej chlebek

Anika, jestes naszym goru d/s prawa pracy. Dzieki o info o Dadach. Chyba w koncu sie skusze.

Dobrze gadasz do niego trzeba garnkiem na łbie dotrzec widocznie.
A najlepsze ze on jak nas nachodzil ostatnim razem to juz mu mowilam ze nie lubie takich rad ale nie dotarlo i wydaje mi sie ze kiedys przyuwazyl ze wywracam oczami bo po pijaku mowil o mnie do kogos (przy mnie ) ze zmienilam sie bo kiedys bylam bardziej wyluzowana itd mozna bylo pic ja za kierowce oczywiscie robilam a teraz juz nie bardzo takie picie nocne bo zaraz sie zloszcze i w ogole to jestem juz inna.
No bystrzak trafil w sedno. Tez pamietam jak go kiedys wozilam pijanego gdzie tylko chcial i wszystko bylo na luzie i u nas w domu sie piwo lało do poznej nocy i glosno bylo i wesolo no teraz owszem zmienilam sie i juz nie bawi mnie uciszanie pijacych gosci gdy za sciana spi moje Serduszko.
Widocznie ciezko to ogarnac jak sie ma dziecko ze tak powiem od swieta i nie trzeba zmieniac swoich przyzwyczajen...

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Anika potwierdzam jestes guru!
Kot od karmienia
Anika od prawa pracy
Bona od pitow
No super!
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 12:56   #542
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

A my się eko-sreko zrobiliśmy Nie miałam pomysłu jak poza obiadem dawać młodemu warzywa i zaczęłam robić koktajle na drugie śniadanie - z marchewką mu średnio podeszły chociaż jeszcze będziemy próbować, ale dzisiejszy szpinak-ogórek-banan mlaskał, wypił tak z pół doidy a resztę ja, dobre było
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 12:57   #543
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

O wlasnie Dady.
Wyobrazcie sobie ze ostatnio tez jakas promo byla D. pojechal a oni w Biedrze miwia ze do nas te reklamowane promocje nie dochodza tylko w duzych miastach.
Ciekawe czy ta od jutra tez nie dojdzie
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:02   #544
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
O wlasnie Dady.
Wyobrazcie sobie ze ostatnio tez jakas promo byla D. pojechal a oni w Biedrze miwia ze do nas te reklamowane promocje nie dochodza tylko w duzych miastach.
Ciekawe czy ta od jutra tez nie dojdzie
Ha ha u nas nie dostałam w żadnej z kilku biedronek które odwiedziliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:04   #545
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
A my się eko-sreko zrobiliśmy Nie miałam pomysłu jak poza obiadem dawać młodemu warzywa i zaczęłam robić koktajle na drugie śniadanie - z marchewką mu średnio podeszły chociaż jeszcze będziemy próbować, ale dzisiejszy szpinak-ogórek-banan mlaskał, wypił tak z pół doidy a resztę ja, dobre było

O fajny sposob. Sama bym mlaskała. Natchnelas mnie a nawet dzisiaj myslalam o szpinaku tylko prawie wszedzie w przepisach jest z nim nabial a tu takie cusik.

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
O wlasnie Dady.
Wyobrazcie sobie ze ostatnio tez jakas promo byla D. pojechal a oni w Biedrze miwia ze do nas te reklamowane promocje nie dochodza tylko w duzych miastach.
Ciekawe czy ta od jutra tez nie dojdzie

Taaaa nie wszystkim sa dane Dady
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:21   #546
AnneMariie
Zadomowienie
 
Avatar AnneMariie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 730
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ann a jaki model macie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Minikida. Jeszcze nie mamy. Bylismy na przymiarkach, placimy co jakis czas po czesci i odbierzemy jak maly dorosnie. Poki co dobrze mu w tym co jest.
AnneMariie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 13:29   #547
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
https://www.femestage.com/esotiq

Kod: 80eso

Gdyby któraś chciała skorzystać. Kod na 80% zniżki do Evy Minge. Do jutra jest darmowa dostawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałaś może coś z tego sklepu? Jaka jakość ubrań? Jaka rozmiarowka? Bo ceny kuszące 😊
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Musze sie wam pochwalić, Emi przebil sie zebal. W koncu!!! Prawa dolna jedynka.

Jestem dwa dni do tylu z forum. Probuje troche nadrobic.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Sto lat Jogurtas 🎂🎂🎂🎂🎂
Gratki Emi 😘 czyli anulowalas zamówienie? Mimo wszystko mam nadzieje, że nasza sztuczna szczęka do nas leci 😂
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Te porownania sa straszne. Emi bezzebna ale np chodzi juz przy meblach. 3/4 aktywnosci spedza na nogach. Tzn od dzis ma 1 zebala 😍
U nas to samo nasza bezzebna spędza większość czasu na nogach. Nawet kapie się na stojąco gdyby mogła to by spala na stojąco 😂
Ostatnio każda zabawkę z podłogi podnosi na taboret krzesło, łóżko i bawi się nią na stojąco. Wczoraj byłam w szoku bo drewniany sorter z klockami jedną ręką podniosła z podłogi kucajac, a przecież to ciężkie postawiła go na taboret i dopiero układała 😁
Nauczyła się też robić przysiady trzymając się czegoś i coraz rzadziej siada po zabawki tylko się schyla lub kuca i podnosi do góry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Dzustam jak tam sytuacja z zębami ? bo chyba nasze dziewczyny jako jedyne postanowiły się nie mordować z zabkowaniem postawiły na sztuczne szczęki 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mialavi
Czas edycji: 2017-03-19 o 13:28
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 14:01   #548
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia, niestety nie miałam. Kupiłam w ciemno.

Podobno jakość jak w większości sieciówek. Trzeba patrzeć na składy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Dziewczyny Wy się znacie, czy nosideło Ergobaby jest dobre? Czy to raczej wisiadło i lepiej nie kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:17   #549
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Rose gratki za ząbka

Iwonia, ten brat pewnie się tak mądrzy, bo podświadomie czuje, że sam nie jest teraz dobrym ojcem ze względu na mniejszy kontakt z synem. Ale też by mnie wkurzał

Mateusz ma dziś lepszy humor,ufff.
My czekamy na mojego kolegę. Specjalnie nie robiłam sobie kawy żeby razem wypić, a on się spóźnia. Chyba zaraz usnę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:29   #550
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Rose gratki za ząbka

Iwonia, ten brat pewnie się tak mądrzy, bo podświadomie czuje, że sam nie jest teraz dobrym ojcem ze względu na mniejszy kontakt z synem. Ale też by mnie wkurzał

Mateusz ma dziś lepszy humor,ufff.
My czekamy na mojego kolegę. Specjalnie nie robiłam sobie kawy żeby razem wypić, a on się spóźnia. Chyba zaraz usnę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Rob kawe potem wypijesz drugą
A ten brat to nie wiem. Z rozmowy wynika ze jest the best kase ma i wprost powiedzial ze bedzie przekabacac syna na swoja str drogimi zabawkami zeby byc tym lepszym rodzicem. Ale co mnie to... ja w przeciwienstwie do niego nie zamierzam dorabiac mu glowy i nawet nie zabieram glosu w temacie jego dziecka. A jego syn kiedys podrosnie i MOZE zrozumie ze nawet najdrozsze zabawki nie zastapia taty...

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Dziewczyny czy Wasze maluszki obsluguja sie samodzielnie (lepiej/gorzej) np lyzeczkami? Moj niet. Nawet nie ogarnia ze trzymac nalezy za trzonek i generalnie sluzy za gryzak. Do jedzenia raczek nie uzywa. Gdy ma cos podane w krzeselku to wciaga buzia bez uzycia raczek
D. go cisnie zeby tak nie jadl bo sie nauczy "jak prosiaczek" ale nie wydaje mi sie ze mu tak zostanie na zawsze
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 14:31   #551
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Mia, niestety nie miałam. Kupiłam w ciemno.

Podobno jakość jak w większości sieciówek. Trzeba patrzeć na składy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Dziewczyny Wy się znacie, czy nosideło Ergobaby jest dobre? Czy to raczej wisiadło i lepiej nie kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam ergobaby ale to z chińskich stron, nie różni się od oryginału i zdecydowanie nie jest wisiadlem. Mój to model 360. Można też przodem do świata nosić my nosimy tyłem i dziecko jest w pozycji żabki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 14:45   #552
gosiaczekbtm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 533
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Mam ergobaby ale to z chińskich stron, nie różni się od oryginału i zdecydowanie nie jest wisiadlem. Mój to model 360. Można też przodem do świata nosić my nosimy tyłem i dziecko jest w pozycji żabki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję
gosiaczekbtm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 16:58   #553
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy Wasze maluszki obsluguja sie samodzielnie (lepiej/gorzej) np lyzeczkami? Moj niet. Nawet nie ogarnia ze trzymac nalezy za trzonek i generalnie sluzy za gryzak. Do jedzenia raczek nie uzywa. Gdy ma cos podane w krzeselku to wciaga buzia bez uzycia raczek
D. go cisnie zeby tak nie jadl bo sie nauczy "jak prosiaczek" ale nie wydaje mi sie ze mu tak zostanie na zawsze
Mój niestety zapomniał, że jedzenie można wziąć z tacki i włożyć do buzi, tak samo łyżeczkę z jedzeniem łyżeczka, o ile ja nie podaję, jest gryzakiem a jedzenie w kawałku podane do ręki albo położone na tacy służy tylko do wymiętoszenia i rzucenia psu
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 17:26   #554
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Mój niestety zapomniał, że jedzenie można wziąć z tacki i włożyć do buzi, tak samo łyżeczkę z jedzeniem łyżeczka, o ile ja nie podaję, jest gryzakiem a jedzenie w kawałku podane do ręki albo położone na tacy służy tylko do wymiętoszenia i rzucenia psu

...taaa albo jako wcierka na porost wlosow...
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 18:08   #555
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mój czasami złapie dobrze łyżeczkę i wkłada do buzi ale zwykle woli jeść łapką albo otwiera paszczę by go karmić.

Kolega kupił Mateuszowi jeżdżący i grający wóz strażacki. Okazał się hitem obaj wybawili się za wszystkie czasy Oby jutro pojazd też bym cool gdy będę sama w domu z terrorystą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 18:27   #556
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mój czasami złapie dobrze łyżeczkę i wkłada do buzi ale zwykle woli jeść łapką albo otwiera paszczę by go karmić.

Kolega kupił Mateuszowi jeżdżący i grający wóz strażacki. Okazał się hitem obaj wybawili się za wszystkie czasy Oby jutro pojazd też bym cool gdy będę sama w domu z terrorystą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Swieza zabawka jeszcze hit to po nocy jak wstanie to sie na pewno zabawi na dlugo.
U nas tez jesli jest cos co lubi to z rana siedzi w tym i siedzi i od nowa odkrywa czy po nocy nic sie nie znienilo potem w ciagu dnia tez co chwile tam podchodzi
Dzien samej z Mateo zleci Wam szybko. Nasz sie wlasnie konczy ️ strasznie dzis wiało i przesiedzielismy w domu ale synus byl dla mnie dzis dobry i nawet nie przyszla mi do glowy ucieczka z domu
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 19:02   #557
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Starzy mieli dziś pół dnia wychodne (szaleństwa zakupowe w marketach budowlanych &#128540, dziecię zostało z dziadkami. Jak wróciliśmy to aż piszczała z radości ❤ Miło czasem zobaczyć jak dziecko się stęskniło za mną

Mia pytałas o naszą trzydniówke. No właśnie wszystko by się zgadzalo, temperatura, wysypka i tak dalej tyle że gorączki były tylko dwie a nie trzy doby. Może Ala przechodziła najpierw trzydniówke, potem dwudniowke i jeszcze nam jednodniowka zostanie do kompletu 😁
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Musze sie wam pochwalić, Emi przebil sie zebal. W koncu!!! Prawa dolna jedynka.

Jestem dwa dni do tylu z forum. Probuje troche nadrobic.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Sto lat Jogurtas 🎂🎂🎂🎂🎂
Aaa mamy ząbalka na pokładzie, gratki!
Uroczo wygląda taka mała perełka w bezzębnej do tej pory paszczy, co? 😊
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Gratuluję👍 patrzcie jak w różnym tempie się dzieci rozwijają a ja ciągle słyszę a moje w 10 miesiącu to umiało to to i jescze tamto😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdyby nie nasze forum to naprawdę nie miałabym świadomości że dzieciaki potrafią się w tak różnym tempie rozwijać, to jest niesamowite 🙂

Ale porównań nie cierpie.
Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Rose gratki dla Emi. W koncu sie odwazyla i postawila na prawdziwe zeby. Pewnie poczytala ze to taniej wychodzi niz szt szczeka itd
My dzis sami. Tati w pracy jutro rano wroci i chce nas zabrac na szoping. Chyba nie najlepiej juz sie prezentuję skoro sam na to wpadl.
Co do porownan tez mnie wpieniaja a mistrzem jest D. brat ktory ma dwulatka rozstal sie z jego matka i dzieciaka widuje od swieta- uwaza sie za alfe i omege w wychowaniu. Byl z nimi chyba przez puerwsze 6 mcy a ciagle mnie poucza to tak a tamto srak a tamten to juz jadl im schabowe z talerza w 4 mcu bo tak sie patrzyl to mu dawali a Igor nie je takiego mieska jeszcze??? kiedys chcial zebym wyslala mu zdj to wyslalam pare dni nieaktualne jak Igoras kleczy w lozeczku na jeszcze tym wysokim poziomie to mi wyklad zrobil "uwazaj bo jak ci kleczy to moze sie podniesc i wypasc tam w lozeczku masz regulacje poziomow i musisz koniecznie mu obnizyc" ta kurde serio bo nie wiedzialabym
Przyjedzie teraz na swieta i juz mi zapowiada ze bedzie mi tlumaczyl jezyk Igora na dorosly bo on go lepiej zrozumie niz ja.
No przegina gosc tymi radami i porownaniami i jak przesadzi to mu dowale ze do pol roku to moze i sie zna na dzieciach ale potem to sorry ale to ja jego moge umoralniac bo juz nie mial takiego kontaktu ze swoim.
O taaak, nie ma to jak ekspert jak z koziej d.py trąbka 😏 taki zawsze doradza najwięcej

Mnie czasem siostra męża wkurzy. Sama nie ma dzieci a zdarzy jej się rabnac mam jakąś złotą radę


Alusia już zdrowa za to u mnie zaczęło się zapalenie krtani. To stały numer, od lat mam tak że po silnym przeziębieniu jak już katar i kaszel miną to po dwóch dniach totalnie głos mi odbiera. Chrypie jakbym płyn do chłodnic popijala do obiadu. Jak wstałam z takim głosem to Ala patrzyła na mnie jak Igoras na babcię w czapce 😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez AnneMariie Pokaż wiadomość
U nas to samo w tej chwili. Wszystko jest ble, oprocz mleka... podobno mija
U nas teraz grudki są be, wróciła miłość do papek. Ale i tak jej te kawałki przemycam że nawet sama nie wie gdzie i jak 😜

Dziś na kolację miała pierogi ze szpinakiem - ale wsuwala 😮 nie nadążalam podawać
Cytat:
Napisane przez gosiaczekbtm Pokaż wiadomość
Mia, niestety nie miałam. Kupiłam w ciemno.

Podobno jakość jak w większości sieciówek. Trzeba patrzeć na składy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Dziewczyny Wy się znacie, czy nosideło Ergobaby jest dobre? Czy to raczej wisiadło i lepiej nie kupować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za info o promocji, oczywiście nie byłabym sobą jakbym czegoś nie kliknela 😉
Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Rob kawe potem wypijesz drugą
A ten brat to nie wiem. Z rozmowy wynika ze jest the best kase ma i wprost powiedzial ze bedzie przekabacac syna na swoja str drogimi zabawkami zeby byc tym lepszym rodzicem. Ale co mnie to... ja w przeciwienstwie do niego nie zamierzam dorabiac mu glowy i nawet nie zabieram glosu w temacie jego dziecka. A jego syn kiedys podrosnie i MOZE zrozumie ze nawet najdrozsze zabawki nie zastapia taty...

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Dziewczyny czy Wasze maluszki obsluguja sie samodzielnie (lepiej/gorzej) np lyzeczkami? Moj niet. Nawet nie ogarnia ze trzymac nalezy za trzonek i generalnie sluzy za gryzak. Do jedzenia raczek nie uzywa. Gdy ma cos podane w krzeselku to wciaga buzia bez uzycia raczek
D. go cisnie zeby tak nie jadl bo sie nauczy "jak prosiaczek" ale nie wydaje mi sie ze mu tak zostanie na zawsze
Gdzie tam, łyżeczka jest do zabawy. Ala zupełnie nie ogarnia że mogłaby sama się nią karmić 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 19:12   #558
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Starzy mieli dziś pół dnia wychodne (szaleństwa zakupowe w marketach budowlanych ), dziecię zostało z dziadkami. Jak wróciliśmy to aż piszczała z radości Miło czasem zobaczyć jak dziecko się stęskniło za mną

Mia pytałas o naszą trzydniówke. No właśnie wszystko by się zgadzalo, temperatura, wysypka i tak dalej tyle że gorączki były tylko dwie a nie trzy doby. Może Ala przechodziła najpierw trzydniówke, potem dwudniowke i jeszcze nam jednodniowka zostanie do kompletu

Aaa mamy ząbalka na pokładzie, gratki!
Uroczo wygląda taka mała perełka w bezzębnej do tej pory paszczy, co?

Gdyby nie nasze forum to naprawdę nie miałabym świadomości że dzieciaki potrafią się w tak różnym tempie rozwijać, to jest niesamowite 🙂

Ale porównań nie cierpie.

O taaak, nie ma to jak ekspert jak z koziej d.py trąbka taki zawsze doradza najwięcej

Mnie czasem siostra męża wkurzy. Sama nie ma dzieci a zdarzy jej się rabnac mam jakąś złotą radę


Alusia już zdrowa za to u mnie zaczęło się zapalenie krtani. To stały numer, od lat mam tak że po silnym przeziębieniu jak już katar i kaszel miną to po dwóch dniach totalnie głos mi odbiera. Chrypie jakbym płyn do chłodnic popijala do obiadu. Jak wstałam z takim głosem to Ala patrzyła na mnie jak Igoras na babcię w czapce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------


U nas teraz grudki są be, wróciła miłość do papek. Ale i tak jej te kawałki przemycam że nawet sama nie wie gdzie i jak

Dziś na kolację miała pierogi ze szpinakiem - ale wsuwala nie nadążalam podawać

Dzięki za info o promocji, oczywiście nie byłabym sobą jakbym czegoś nie kliknela

Gdzie tam, łyżeczka jest do zabawy. Ala zupełnie nie ogarnia że mogłaby sama się nią karmić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Fab no Ty jak nadrobisz hurtem to ja juz totalnie z telefonu leze zeby moc sie odniesc do czegos

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Aaaa ten to zdowiej Fab
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 20:36   #559
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mia, anulowalam tylko szczeke Emi. Igusi sie produkuje i zostanie dostarczona 😉

Asiaczek dzięki

Iwonia, Emi je rekami. Jak dorwie lyzke to sluzy jej za gryzak.

Fab, wzruszyl mnie ten zabek niemilosiernie. Nawet nie sadzilam, ze to moze tak rozczulic.
Kurza dupa z ta chora krtania. Jak smakuje plyn do chlodnic?
Zdrowka.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-19, 20:39   #560
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Tymek potrafi sobie łyżeczka nałożyć kaszke i trafić do dziubka

No i u nas jak u większości prawie cały dzień na dwóch, przysiady też ćwiczy, dźwignie również. Silny szczypior nam się trafil. Stolik edukacyjny przewraca do góry nogami, całe wiaderko klocków drewnianych nosi za uchwyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 21:30   #561
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kupiliśmy jednak ten plastikowy basenik na balkon. A teraz w lidlu będą parasole to musimy kupić bo mamy słoneczny balkon. W przyszłym roku może zamontujemy taka rolete chociaż my zawsze byliśmy fanami słońca i nie rozumiałam po co ludzie montuja parasole a teraz sama zamontuje dla małej.
U nas kulodrom to hit naprawdę nie spodziewałam się że tak ja zaciekawi. Dzisiaj widziałam taki bardziej zaawansowany i większy przeceniony o połowę ale po co mi 2😂 zresztą muszę przystosować z zabawkami i część postaram się sprzedać lub oddać bo większość zbiera tylko kurz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 21:49   #562
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Tymek potrafi sobie łyżeczka nałożyć kaszke i trafić do dziubka

No i u nas jak u większości prawie cały dzień na dwóch, przysiady też ćwiczy, dźwignie również. Silny szczypior nam się trafil. Stolik edukacyjny przewraca do góry nogami, całe wiaderko klocków drewnianych nosi za uchwyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo prosze mozna jesc lyzeczką- mozna! brawo Tymek!
Igoras tez przysiady cwiczy ale takie oszukane z przytrzymywaniem sie a dzis ogarnal zabawe bez tracenia czasu na siadanie tylko kucał
A i wiszenie na komodzie uskuteczniał to juz mniej fajne w skutkach bylo
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 21:50   #563
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez mialavi Pokaż wiadomość
Miałaś może coś z tego sklepu? Jaka jakość ubrań? Jaka rozmiarowka? Bo ceny kuszące 😊

Gratki Emi 😘 czyli anulowalas zamówienie? Mimo wszystko mam nadzieje, że nasza sztuczna szczęka do nas leci 😂

U nas to samo nasza bezzebna spędza większość czasu na nogach. Nawet kapie się na stojąco gdyby mogła to by spala na stojąco 😂
Ostatnio każda zabawkę z podłogi podnosi na taboret krzesło, łóżko i bawi się nią na stojąco. Wczoraj byłam w szoku bo drewniany sorter z klockami jedną ręką podniosła z podłogi kucajac, a przecież to ciężkie postawiła go na taboret i dopiero układała 😁
Nauczyła się też robić przysiady trzymając się czegoś i coraz rzadziej siada po zabawki tylko się schyla lub kuca i podnosi do góry 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Dzustam jak tam sytuacja z zębami ? bo chyba nasze dziewczyny jako jedyne postanowiły się nie mordować z zabkowaniem postawiły na sztuczne szczęki 😁😁😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mia, Alicja jest bezzębna. Zaczynam się poważnie martwić. Może to braki wapnia. Sama przecież nie jem nabiału od tylu miesięcy przez tę dietę przymusową.

Rose, pogratuluj Emi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 21:53   #564
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kupiliśmy jednak ten plastikowy basenik na balkon. A teraz w lidlu będą parasole to musimy kupić bo mamy słoneczny balkon. W przyszłym roku może zamontujemy taka rolete chociaż my zawsze byliśmy fanami słońca i nie rozumiałam po co ludzie montuja parasole a teraz sama zamontuje dla małej.
U nas kulodrom to hit naprawdę nie spodziewałam się że tak ja zaciekawi. Dzisiaj widziałam taki bardziej zaawansowany i większy przeceniony o połowę ale po co mi 2 zresztą muszę przystosować z zabawkami i część postaram się sprzedać lub oddać bo większość zbiera tylko kurz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kurde ja sie zakochalam w tych kulodromach ale obawiam sie ze to jeszcze nie dla Igorasa... On nie probuje wkladac klockow do sortera na ksztalty wiec i tego pewnie nie ogarnie ze gdzies konkretnie trzeba wrzucic pileczke albo jak Nina u Mony cos nadusic zeby poleciala dalej.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 21:56   #565
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ciekawe kiedy Lenka ogarnie łyżeczke😀 u nas ostatnio zabawa w znęcanie się nad tatusiem. Każe mu podnieść koszulkę łapie go i szczypie i naśladuje jak krzyczy i piszczy a potem jak jest cicho to ona krzyczy i czeka👍 sadysta mały😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kurde ja sie zakochalam w tych kulodromach ale obawiam sie ze to jeszcze nie dla Igorasa... On nie probuje wkladac klockow do sortera na ksztalty wiec i tego pewnie nie ogarnie ze gdzies konkretnie trzeba wrzucic pileczke albo jak Nina u Mony cos nadusic zeby poleciala dalej.
U nas też sortera nie ogarnia w ogóle. Wsypuje tylko klocki jak otwarty czyli jakby tylko je zbierała. A to odrazu załapała i cały czas się bawi😍 ostatnio zaczyna też klasc klocka na klocka może zacznie budować cos😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 22:01   #566
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzustam nieee, spokojnie. Mysle ze predzej Tobie by ten brak wapnia jakos "wyszedl" niz jej w postaci braku zebow. Ja tez nie jem od sierpnia a Jogurt ma 6. Poczekaj moze to cisza przed burza i beda wychodzic na raz

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Anulus czyli mowisz jest nadzieja ze chociaz kulodrom ogarnie?
U mnie hitem sa moje tapety w tel. Przypadkiem zauwazylam jak odkladalam tel popatrzyl na ekran i w taki glosny zaciesz a na tapecie ja z D. a na drugiej Igoras do tej tez sie cieszy w glos. Slodki jest.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-19, 23:06   #567
Klara_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 112
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzięki Anika , teraz już wiem o co chodzi 😘
Klara_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 05:51   #568
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Znowu...
Drugie kp i rozbudzenie.
Nie powiem zaczyna mnie to denerwowac z pobudek 8-9 przejsc do 5-6

---------- Dopisano o 06:51 ---------- Poprzedni post napisano o 06:26 ----------

Dobraaaaaa o ile to rozbudzenie bedzie wygladac tak jak dzisiaj to mnie to denerwowac nie bedzie
Tj postal chwile w lozeczku a potem przez 40min SAM probowal zasnac. Cichutko lezal sobie i tylko mrugał az zasnal
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 08:24   #569
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia - dobrze, że Igoras jednak dał pospać Też zawsze mam kryzys, jak Majka zamiast spać do tej 7-8 (bo o 9 to ja już od jakiegoś czasu mogę zapomnieć) wstanie o 6. I nie wiem, jak to będzie jak wrócę do pracy i o tej 6 czy chwilę po trzeba będzie wstawać:/

U nas dzisiaj pobudka przed 8, ale nawet nie tyle zarządzona przez Majkę, a przez budzik. Zaliczyłyśmy dzisiaj wizytę u dentysty. Babka stwierdziła, ze te kreseczki u młodej na dolnych jedynkach to nic poważnego, tylko taka mała anomalia:P W każdym razie próchnica to nie jest, zresztą próchnica butelkowa z reguły w pierwszej kolejności dotyka górnych ząbków. Mamy myć ząbki dwa razy dziennie - rano i wieczorem. Na wizytę mamy przyjść jak mała będzie miała 2,5 roku, no chyba, że wcześniej coś nas będzie niepokoić.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 09:06   #570
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kurde ja sie zakochalam w tych kulodromach ale obawiam sie ze to jeszcze nie dla Igorasa... On nie probuje wkladac klockow do sortera na ksztalty wiec i tego pewnie nie ogarnie ze gdzies konkretnie trzeba wrzucic pileczke albo jak Nina u Mony cos nadusic zeby poleciala dalej.
Tymek wrzuca pieniążki do skarbonki ale tylko takie większe monety 1 zł 2 zł 5 zł tych mniejszych nie daje rady ale i tak jestem dumna z niego )))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.