Majówki 2016 - część szósta - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-29, 23:05   #1051
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
Mia

Zęby - gorączki u nas nie było, ale z drzewa to już wcale nie schodziła przez tydzień. W środku nocy był taki ryk, że już nie miałam wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Noce wyglądały tak, że głębszy sen to tak przez trzy godziny tylko, a reszta nocy to tylko na mnie. Jak się tylko zsunęła ze mnie to zaczynała serenadę na pół osiedla, więc od tygodnia śpię na wznak i nawet nie przejdzie mi przez myśl żeby się na bok obrócić - jeszcze mi życie miłe.

Magnesy - mamy takie nie-zabawkowe, takie nasze z wojaży po Polsce i świecie. Średnio się nadają do wkładania do buziaka, ale co dziwne Ala nawet ich do buzi nie pakuje. Testuje dlaczego na lodowce się trzymają, a na ścianie obok już nie, więc w tym czasie mogę zrobić szybki obiad. Martunia chyba pokazywała takie fajne " dzieciowe " z farmą, jak dobrze pamiętam. Ja myślałam o zakupie klocków magnetycznych geomag czy smartmax, ale chyba staną się one dopiero prezentem na roczek od chrzestnej.
To ja to ja mam magnesy z farma👍😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:09   #1052
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Czekoladki naucz mała schodzić tylem- Lenka dzięki temu już nie zalicza upadków z lozka👍 poprostu idzie do krawędzi obraca się i nóżki w dol😁 i już słychać jak tupta. Czasami przez sen się przekręca za blisko albo źle wymierzy moment obracania ale to i tak spada bokiem i mamy wszędzie dywan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Przemoc chyba możesz zgłosić u nas- Hallo wizaz Hubcia mnie bije😁 w sumie mnie też moje gryzie i bije😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pytanie jak to zrobić? jak ona rzuca się głową w dół w każdą przepaść, aż dziw, że jeszcze nie zaliczyła bliskiego spotkania z podłogą. Dwa razy już ją łapałam w locie no to teraz mam - wyszła chyba z założenia: I tak matka mnie złapie! to leeeecę!

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
To ja to ja mam magnesy z farma👍😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eh noooo i wyszło, że czytam po łebkach
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:13   #1053
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
Pytanie jak to zrobić? jak ona rzuca się głową w dół w każdą przepaść, aż dziw, że jeszcze nie zaliczyła bliskiego spotkania z podłogą. Dwa razy już ją łapałam w locie no to teraz mam - wyszła chyba z założenia: I tak matka mnie złapie! to leeeecę!

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------



eh noooo i wyszło, że czytam po łebkach
Wydało sie😂
Co do uczenia to ja ją brałam i pokazywałam jak ma to robić i bałam brawo jak zeszła😋 później kilka razy jak źle podchodziła to mówiłam głośno-Lenka tyłem i tak samo mówiłam przy nauce. Trwało to jakieś 4-5 dni, później się zapomninala jeszcze a teraz już nie trzeba jej mówić sama idzie i wrzuca wsteczny😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:14   #1054
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

1490825677964.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-29, 23:16   #1055
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Magnesy sa ok, nie były drogie chyba około 38 złotych za prawie 30 sztuk i pudełko. Jedynie myślałam że będą bardziej wycięte te kształty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 04:17   #1056
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Mialavi od 10lat najpierw uczestniczyłam, bo myślałam, że wypada a potem jakoś zabrakło mi wszystkiego żeby po prostu marnować czas i chęci na patrzenie po sobie w popołudnia niedzielne i okazywanie mojego dziecka bo to nasz obowiązek. Szkoda, że skapnęłam się tak późno i zaproponowałam, że moją 1.5roczną córkę babcia może na spacer wziąć czy jakieś miejsce dla dzieci. Ja nie chciałam na nią patrzeć a ona by miała wolną rękę skoro nie przepada za mną. Czasu i chęci zabrakło już od prawie 2 lat. Zoo obiecali Agacie już wtedy. Chyba jednak nie ta zła synowa była największym problemem. Szkoda, że tak długo nie umiałam do tego podejść z dystansem. Po starszej córce było widać jak na dłoni jej relację z dziadkami, masakra, dziecko tyłem odwrócone jadło pizzę z czekoladą, nawet do ukochanej prababci, tylko dlatego, że siedziała obok jej dziadków. Wujka lubi, ale tylko w rozmowie sam na sam. Tak mi jej szkoda było, tuliłam prawie cały czas. Jeszcze kilka razy jej zdjęcia przed wyjściem pokazywałam kto jest kto, jak mają na imię, a ona przed wyjściem do mnie, że babci Kasi nie będzie, bo jest chora. Ma-sa-kra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Strasznie przykro sie to czyta. Na starosc zostana sami jak palec. A co na ta szopke twoj maz?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 05:44   #1057
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Po Lence w ogóle nie widać wagi.

Mia, Alicja bezzębna nadal. Dziąsła przy dolnych jedynkach białe do wysokości 3/4.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 06:53   #1058
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzien dobry

Wybaczcie nie dam rady nadrobic. Jestem z dziecmi u Tesciow na wschodzie Polski. Mialam sie uczyc ale Natka nie znosi swojej Babci a mojej Tesciowej i jak tylko znikne to dostaje histerii. Nie pouczylam sie jeszcze WCALE.... nie wiem, jeszcze moze w nastepnym tyg sie uda...

A w miedzyczasie mialam jelitowke, Natka goraczke ponad 39^ ale na szczescie tylko raz.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 07:30   #1059
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja, może Natka się oswoi z babcią i będziesz mogła się trochę pouczyć.


Czeko, jesteś mistrzem klawiatury i brawo za pierwszego ząbka Co do schodzenia z łóżka to ja też zawsze nasłuchiwałam czy Mateusz się nie obudził aż w końcu to zróbił i w sekundę był przy krawędzi i zaraz na ziemi. Ale od tamtej pory tylko zagląda w dół i nie idzie dalej

Ja dziś czuję się jakby trochę lepiej, boli mnie głowa, ale podobno dzisiaj jest niekorzystny biometr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 07:35   #1060
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Asiaczek u nas przez jakiś czas po upadku też się bała i patrzyła w dol ale po jakimś czasie zapomniała i znowu spadła😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 07:42   #1061
majlla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 277
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczyny odnośnie liszaja u nas na brzuchu pojawiło się coś takiego typu z tym, ze to była pojedyncza zmiana grzybica wiem na pewno bo miałam kiedyś to sama . Stosowalam ckotrimazol pomagał ale problem wracał . Kupiłam pimafucort krem trzy wieczory smarowania i nie ma nic .
majlla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 07:43   #1062
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czeko brawa za ząbek

Konsternacja 3mam kciuki,by wreszcie udało się pouczyć

Tylko moja Misia jeszcze nie podnosi się sama na nóżkach? 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 07:48   #1063
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czeko, ćwiczcie schodzenie tyłem do upadłego jedna z najprzydatniejszych umiejętności jak dotąd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:45   #1064
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Wpisuje kilka kodów, które mogą zainteresować :
Apart -20% Rabat na kolekcje srebrna INDALI www.apart.pl kod: TS17
5-10-15 -25% Rabat na odzież z nowej kolekcji www.51015kids.eu kod: TWOJSTYL17
BARTEK -20% Rabat na wybrane modele z najnowszej kolekcji wiosna-Lato 2017 www.sklep.BARTEK.com.pl kod: TWOJSTYL17
C&A -20% www.c-a.com kod: TWOJSTYL17
Esotiq -30% www.esotiq.com kod:TWOJSTYL17
Happymum -20% www.happymum.pl kod: twojstyl17
Mohito -20% www.Mohito.com kod: stylowe2017
Home&you -20% www.home-you.com kod: STYLOVE
EUROFIRANY -20% www.eurofirany.com.pl kod: TwojStyl2017
E-obuwie Do -30% www.obuwie.pl/stylowezakupy kod: STYL
LIMANGO -30% Rabat dotyczy zamówień pow.200 zł www.limango.pl kod:TWOJSTYL17
SHOW ROOM KIDS Rabat na wybrane marki dostępny na www.Kids.showroom.pl/weekend-znizek 31.03.2017- 04.04.2017
Reszta 31.03.2017 -02.04.2017
Jest tego masa. Pytajcie o marki, sprawdzę i podam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 08:50   #1065
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia - ja też bym się nie zgadzała na meldowanie kogoś w moim mieszkaniu. To jednak ryzykowne jest. Teraz on i D. są najlepszymi przyjaciółmi, potem coś się może zmienić, więc nie ma co ryzykować.

konsternacja - długo już tam jesteście? Może w końcu Natka się przyzwyczai do babci i uda ci się pouczyć? Do czego właściwie ty się uczysz? Bo chyba gdzieś mi umknęło:/

Mi dzisiaj młoda dała pospać prawie do 8:30. I całe szczęście, bo ja przez pół nocy nie mogłam zasnąć i prawie do 3 to się tylko z boku na bok przewracałam. To jakbym miała wstać o 7 czy wcześniej, to by była tragedia.
U mnie to w ogóle godzina wstania Majki zależy od tego, o której je w nocy. Jeśli się obudzi koło 3-4 to dłużej jak do 7 nie pośpi. A jeśli będzie jadła koło 5 to jest szansa, że pośpimy dłużej. Dzisiaj jadła koło 5:30 więc pospałyśmy potem. Ale teraz już marudzi:P
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:04   #1066
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Mialavi od 10lat najpierw uczestniczyłam, bo myślałam, że wypada a potem jakoś zabrakło mi wszystkiego żeby po prostu marnować czas i chęci na patrzenie po sobie w popołudnia niedzielne i okazywanie mojego dziecka bo to nasz obowiązek. Szkoda, że skapnęłam się tak późno i zaproponowałam, że moją 1.5roczną córkę babcia może na spacer wziąć czy jakieś miejsce dla dzieci. Ja nie chciałam na nią patrzeć a ona by miała wolną rękę skoro nie przepada za mną. Czasu i chęci zabrakło już od prawie 2 lat. Zoo obiecali Agacie już wtedy. Chyba jednak nie ta zła synowa była największym problemem. Szkoda, że tak długo nie umiałam do tego podejść z dystansem. Po starszej córce było widać jak na dłoni jej relację z dziadkami, masakra, dziecko tyłem odwrócone jadło pizzę z czekoladą, nawet do ukochanej prababci, tylko dlatego, że siedziała obok jej dziadków. Wujka lubi, ale tylko w rozmowie sam na sam. Tak mi jej szkoda było, tuliłam prawie cały czas. Jeszcze kilka razy jej zdjęcia przed wyjściem pokazywałam kto jest kto, jak mają na imię, a ona przed wyjściem do mnie, że babci Kasi nie będzie, bo jest chora. Ma-sa-kra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale się dziecku nie dziwię, że tak reaguje na dziadków. Naprawdę aż przykro to czytać. Chyba najlepiej dla Was nie truć sobie życia takimi osobami i marnować czasu na spotkania 😏
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Mia ja wrzucalam magnesy z empika, dziewczyna się podobały😁


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Wiem, że to Ty tylko pamiętam że marudzilas na nie 😂 ale widzę Lenka zainteresowana ? Fajne są co Ty chcesz 😊

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Konsternacja, może Natka się oswoi z babcią i będziesz mogła się trochę pouczyć.


Czeko, jesteś mistrzem klawiatury i brawo za pierwszego ząbka Co do schodzenia z łóżka to ja też zawsze nasłuchiwałam czy Mateusz się nie obudził aż w końcu to zróbił i w sekundę był przy krawędzi i zaraz na ziemi. Ale od tamtej pory tylko zagląda w dół i nie idzie dalej

Ja dziś czuję się jakby trochę lepiej, boli mnie głowa, ale podobno dzisiaj jest niekorzystny biometr.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iga tez patrzy w dół i kiwa głową nie nie nie. Uczę ja schodzić tyłem,ale nie zawsze nam to wychodzi. Gdy jestem na łóżku to ona zejdzie gdy jestem na podłodze to wyciąga ręce by ją ściągnąć 😁 A schodzenie często kończy się upadkiem na dupkę, bo robi to za szybko i zamiast najpierw na nóżki to od razu bach na podłogę. Zazwyczaj miauknie, że bolało ale idzie dalej zadowolona że zeszła 😀😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:12   #1067
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

A właśnie - pisałyście wczoraj jeszcze o samodzielności dzieciaków i ich zajmowaniu się samym sobą. U Majki z tym jest różnie. Ogólnie potrafi na dość długo znaleźć sobie zajęcie, ale ostatnio uparcie próbuje się podciągać na nogi przy kanapie. Tak więc po chwili zabawy zabawką przychodzi do kanapy i kombinuje jakby tu wstać, a że niezbyt jej to wychodzi, bo raz że kanapy ciut za wysokie, a dwa że nie ma się czego złapać, to zaczyna marudzić i koniec zajmowania się sobą:P
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:20   #1068
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Lenka nauczyła się wchodzić na kanapę a mamy blisko stolik kawowy i z tej kanapy wchodzi na stolik a że on jest niewielki i wyższy niż łóżko to boję się że spadnie. Ogólnie musimy uważać żeby nic interesującego nie było na sofie bo nie wchodzi wtedy ale jak leży tablet albo pilot to już inna sprawa😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Agassek dziękuję za linka z baldahimem 😙- w końcu się zdecydowałam i zamówiłam😀 wyszedł około 100 złotych z przesyłką. Pierwsze moje zamówienie z ali.
Zdziwiło mnie tylko że nasze "zabezpieczone" karty poszły bez podpisu elektronicznego a specjalnie odpaliłam komputer po miesiącu bo tam mam tą aplikację😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 09:35   #1069
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzieki Dziewczyny !

Zeby tego bylo malo, tak Natke wysypalo, ze jutro ide z nia do lekarza. Dobrze, ze w Bialymstoku jest Luxmed . I jeszcze pierwszego dnia zlecialam ze schodow ale nikt nie widzial to sie nie chwalilam ale chyba zlamalam palec u nogi... mam sinoczarny palec i sie nie zgina. Ale palca i tak mi w gips nie wezma. To pewnie bylq zasadzka na mnie

Roses- Ty masz doswiadczenie, nie musze isc do lekarza skoro nawet udaje mi sie poruszac bez kustykania? Jak mam kapcie takie gumowe to wcale nie kuleje ale jak jestem boso to kuleje.

Kayla- ucze sie go ACCA. Zostal mi jeden jedyny egzamin do zdania.
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-30, 09:40   #1070
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Lenka nauczyła się wchodzić na kanapę a mamy blisko stolik kawowy i z tej kanapy wchodzi na stolik a że on jest niewielki i wyższy niż łóżko to boję się że spadnie. Ogólnie musimy uważać żeby nic interesującego nie było na sofie bo nie wchodzi wtedy ale jak leży tablet albo pilot to już inna sprawa😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Agassek dziękuję za linka z baldahimem 😙- w końcu się zdecydowałam i zamówiłam😀 wyszedł około 100 złotych z przesyłką. Pierwsze moje zamówienie z ali.
Zdziwiło mnie tylko że nasze "zabezpieczone" karty poszły bez podpisu elektronicznego a specjalnie odpaliłam komputer po miesiącu bo tam mam tą aplikację😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mogą sobie przybić piątkę z Tymkiem. Też lajza wchodzi na co raz wyższe przedmioty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:03   #1071
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hej
Matko Konsternacja alez wyjazd masz przebojowy. Powiedz ze idziesz do sklepu i lec do lekarza z tym palcem a Malutka to moze trzydniowka ze byla goraczka a teraz wysypana?
Kocie faktycznie musze mu poszukac testow zderzeniowych z porownaniem tych najtanszych i tych z atestami.
Anulus nie wiem czy do niego cos dotrze wg niego to zwykle nabijanie kasy przez producentow a takie same bezpieczenstwo na pewno maja tez te no name- boszzzz
Ooo tez ucze Igorasa schodzenia z lozka. poki co nie bardzo ogarnia roznice miedzy nogami a glowa w dole.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:06   #1072
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia to już nie wiem może rzeczywiście jakiś filmik. Ja też mówiłam że mogę oszczędzić na ciuchach i zabawkach dla Lenki ale fotelik musi być dobry. Spacerówke dlatego szukam taka do tysiąca bo jednak sporo fotelik kosztował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:08   #1073
czekooladki
Zadomowienie
 
Avatar czekooladki
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 212
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Wydało sie😂
Co do uczenia to ja ją brałam i pokazywałam jak ma to robić i bałam brawo jak zeszła😋 później kilka razy jak źle podchodziła to mówiłam głośno-Lenka tyłem i tak samo mówiłam przy nauce. Trwało to jakieś 4-5 dni, później się zapomninala jeszcze a teraz już nie trzeba jej mówić sama idzie i wrzuca wsteczny😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Inteligencja wrodzona
__________________
27 kwietnia - ♥ Alicja ♥
czekooladki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:19   #1074
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość

Kayla- ucze sie go ACCA. Zostal mi jeden jedyny egzamin do zdania.
Ambitnie Ja dalej męcze polskiego biegłego. Bujam się z tym jednym egzaminem i bujam:/
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:23   #1075
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

anulus, super, mam nadzieję, że będziesz zadowolona

Czeko, tu nie pomogę, bo my ani razu nie braliśmy wózka (i tą opcję polecam jak najbardziej )
My mamy quinny Zapp xtra i siedzisko można położyć do spania ale nie jest bardzo lekki niestety, nie chciało by mi się go targać ze sobą, chociaż też co innego, jak zamierzacie spędzić wakacje w jednym miejscu, my się dużo przemieszczaliśmy i musieliśmy zminimalizować bagaż, na ile się dało z tego co się orientuję, w cenie biletu można przewieźć wózek i fotelik samochodowy (chyba jedno i drugie? Albo tylko jedno? Musiałabyś sprawdzić), nie wiem jak przy lotach czarterowych.

U nas chyba zęby dają się we znaki, wczoraj poszło siedem kup i wieczorem były mega problemy z zaśnięciem, podałam Camilię i dość szybko po tym padła (a ja razem z nią )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 10:33   #1076
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
anulus, super, mam nadzieję, że będziesz zadowolona

Czeko, tu nie pomogę, bo my ani razu nie braliśmy wózka (i tą opcję polecam jak najbardziej )
My mamy quinny Zapp xtra i siedzisko można położyć do spania ale nie jest bardzo lekki niestety, nie chciało by mi się go targać ze sobą, chociaż też co innego, jak zamierzacie spędzić wakacje w jednym miejscu, my się dużo przemieszczaliśmy i musieliśmy zminimalizować bagaż, na ile się dało z tego co się orientuję, w cenie biletu można przewieźć wózek i fotelik samochodowy (chyba jedno i drugie? Albo tylko jedno? Musiałabyś sprawdzić), nie wiem jak przy lotach czarterowych.

U nas chyba zęby dają się we znaki, wczoraj poszło siedem kup i wieczorem były mega problemy z zaśnięciem, podałam Camilię i dość szybko po tym padła (a ja razem z nią )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie można albo wózek albo fotelik. A jak jest travel system czyli np. Fotelik wpięty w spacerówkę to liczą jako wózek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 11:33   #1077
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Wybaczcie nie dam rady nadrobic. Jestem z dziecmi u Tesciow na wschodzie Polski. Mialam sie uczyc ale Natka nie znosi swojej Babci a mojej Tesciowej i jak tylko znikne to dostaje histerii. Nie pouczylam sie jeszcze WCALE.... nie wiem, jeszcze moze w nastepnym tyg sie uda...

A w miedzyczasie mialam jelitowke, Natka goraczke ponad 39^ ale na szczescie tylko raz.
Wyssala nienawisc z mlekiem matki 😂
A tak na powaznie, to moze tylko lek separacyjny?

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny !

Zeby tego bylo malo, tak Natke wysypalo, ze jutro ide z nia do lekarza. Dobrze, ze w Bialymstoku jest Luxmed . I jeszcze pierwszego dnia zlecialam ze schodow ale nikt nie widzial to sie nie chwalilam ale chyba zlamalam palec u nogi... mam sinoczarny palec i sie nie zgina. Ale palca i tak mi w gips nie wezma. To pewnie bylq zasadzka na mnie

Roses- Ty masz doswiadczenie, nie musze isc do lekarza skoro nawet udaje mi sie poruszac bez kustykania? Jak mam kapcie takie gumowe to wcale nie kuleje ale jak jestem boso to kuleje.

Kayla- ucze sie go ACCA. Zostal mi jeden jedyny egzamin do zdania.
Poboli i przestanie
Mozesz isc ale wielce prawdopodobne ze zagipsuja ci cala stope. Moim zdaniem nie ma sensu.
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 12:54   #1078
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Czeko dzięki za miłą lekturke, Twoje posty zawsze poprawiają mi humor. Nie to żebym się cieszyła że Hubcia was terroryzuje 😀 po prostu uwielbiam czytać o jej pomysłach i wyczynach. Macie wesoło 😄
Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Magnesy sa ok, nie były drogie chyba około 38 złotych za prawie 30 sztuk i pudełko. Jedynie myślałam że będą bardziej wycięte te kształty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajne. Przypomnisz gdzie kupiłaś? Ala tez rwie się do naszych magnesów na lodówce ale to kolekcja z różnych naszych podróży i zupełnie nie są odpowiednie dla niej bo mają ostre brzegi
Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dzien dobry

Wybaczcie nie dam rady nadrobic. Jestem z dziecmi u Tesciow na wschodzie Polski. Mialam sie uczyc ale Natka nie znosi swojej Babci a mojej Tesciowej i jak tylko znikne to dostaje histerii. Nie pouczylam sie jeszcze WCALE.... nie wiem, jeszcze moze w nastepnym tyg sie uda...

A w miedzyczasie mialam jelitowke, Natka goraczke ponad 39^ ale na szczescie tylko raz.
To może niech teściowa się z nią bawi a Ty gdzie obok sobie usiądź z książkami, tak żeby widziala że jesteś? Chociaż na pewno ciężko się wtedy skupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 13:06   #1079
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Czeko dzięki za miłą lekturke, Twoje posty zawsze poprawiają mi humor. Nie to żebym się cieszyła że Hubcia was terroryzuje 😀 po prostu uwielbiam czytać o jej pomysłach i wyczynach. Macie wesoło 😄

Bardzo fajne. Przypomnisz gdzie kupiłaś? Ala tez rwie się do naszych magnesów na lodówce ale to kolekcja z różnych naszych podróży i zupełnie nie są odpowiednie dla niej bo mają ostre brzegi

To może niech teściowa się z nią bawi a Ty gdzie obok sobie usiądź z książkami, tak żeby widziala że jesteś? Chociaż na pewno ciężko się wtedy skupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z empika ale może gdzieś indziej są tańsze bo mi koleżanka kupiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-30, 13:07   #1080
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

1490875662171.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.