Majówki 2016 - część szósta - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-03, 21:03   #1231
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Hej hej
U nas przewijanie poki co nadal jest ok. Lezy na przewijaku (przewijak na lozeczku) dostaje ewentualnie jakis krem w tubce do zabawy i jest gites.
Co do pieluch to tak z 4-5 u nas zejdzie.
Martunia oby szybko lek pomogl. Tetaz juz tak nie rozdrapuje chociaz?
Mia super ze wycieczka sie udała.
Anulus Lenka jest faktycznie sliczna i juz Ci kiedys mowilam taka juz dziewczynka a nie dzidzia
Co do szatek to mielismy taka kwadratowa do przykrycia ale juz poszla w zapomnienie bo nikt nam nie zrobil zdjec w kosciele a oferowalo sie kilka osob z D. rodziny co raz to sie przechwalali zdolnosciami i aparatami mieli sie dogadac miedzy soba a nikt nie zrobil ani jednego. Myslalam ze jak stoje tak z siebie tam wyjde i stane obok.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------




Tez chcialabym miec kiedys tez corke.
Z chodzeniem nie wiem bo nie prowadzamy Jogurtala on jeszcze mocno rozdygotany.
Tesciowa moja madra wczoraj dostala ode mnie opiernicz bo wyszlam na sekunde wracam a ona juz go ciaga za raczki i prowadzi. jak powiedzialam jej pierwszy raz niech go nie prowadzi to jakby mnie nie slyszala. Co za babsko wstretne. Jeszcze mu ciastko chciala dac z piec razy pytala chceeeesz ciasteczkooo i pewnie czekala az powiem taaak chcee i marzy o nim ale sie nie doczekala i odpuscila. No nie przekonam sie do typa i koniec. Moze to banaly ale wpienia mnie wszystko.
On ma takie napady drapania. Głównie wtedy gdy ma gola rękę. Mam nadzieję że leki szybko pomoga. Trochę jestem zrozpaczona bo naprawdę nie jem nabiału żadnego a tymczasem wychodzi wysypka w nowych miejscach ((

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:06   #1232
mialavi
Zakorzenienie
 
Avatar mialavi
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 290
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My przewijamy na łóżku najczesciej czasem podłodze tzn.na dywanie na czym popadnie nie przykładam do tego wagi. Tak czy inaczej spiernicza jak tylko ja rozbiórę więc nie ważne gdzie jest przebierana😜
Dzis uciekła zanim zauważyłam, że jest kupa w pampersie dobrze że był bobek to został na miejscu i niczego nie ubrudzila 😌 ubierałam ja na stojąco to też już coraz częściej grane😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mialavi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:14   #1233
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość

Tez chcialabym miec kiedys tez corke.
Z chodzeniem nie wiem bo nie prowadzamy Jogurtala on jeszcze mocno rozdygotany.
Tesciowa moja madra wczoraj dostala ode mnie opiernicz bo wyszlam na sekunde wracam a ona juz go ciaga za raczki i prowadzi. jak powiedzialam jej pierwszy raz niech go nie prowadzi to jakby mnie nie slyszala. Co za babsko wstretne. Jeszcze mu ciastko chciala dac z piec razy pytala chceeeesz ciasteczkooo i pewnie czekala az powiem taaak chcee i marzy o nim ale sie nie doczekala i odpuscila. No nie przekonam sie do typa i koniec. Moze to banaly ale wpienia mnie wszystko.
Kochana, to nie są banały! Jeśli chodzi o prawadzanie za rączki to niestety, działa to tylko i wyłączenie na szkodę dziecka: http://www.terapia-ndt.waw.pl/chodzenie.php
Dlatego nie pozwalaj i protestuj ile wlezie! Co do dawania ciastek czy w ogóle słodyczy to też Ty decydujesz kiedy spróbuje. Jeśli w tej chwili sobie nie życzysz to nikt nie ma prawa tego podważyć.
Mnie w niedzielę w podobnej kwestii wkurzył wujek. Nie wiem, czy to miał być żart czy co, ale pytał czy damy Wojtkowi wafelka albo inną czekoladkę i był strasznie zdziwiony, że nie damy i jeszcze bardzo długo nie zamierzamy mu dawać do próbowania sklepowych słodyczy. Żeby nie było, że straszna ze mnie słodyczowa terrorystka - dostał do oblizania łyżeczkę kremu z tortu, ostatnio zeżarł mi pół muffinki z owocami (mojego wypieku), dostał też do spróbowania lody w sobotę, ale nie zachwyciły go
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:26   #1234
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Hej hej
U nas przewijanie poki co nadal jest ok. Lezy na przewijaku (przewijak na lozeczku) dostaje ewentualnie jakis krem w tubce do zabawy i jest gites.
Co do pieluch to tak z 4-5 u nas zejdzie.
Martunia oby szybko lek pomogl. Tetaz juz tak nie rozdrapuje chociaz?
Mia super ze wycieczka sie udała.
Anulus Lenka jest faktycznie sliczna i juz Ci kiedys mowilam taka juz dziewczynka a nie dzidzia
Co do szatek to mielismy taka kwadratowa do przykrycia ale juz poszla w zapomnienie bo nikt nam nie zrobil zdjec w kosciele a oferowalo sie kilka osob z D. rodziny co raz to sie przechwalali zdolnosciami i aparatami mieli sie dogadac miedzy soba a nikt nie zrobil ani jednego. Myslalam ze jak stoje tak z siebie tam wyjde i stane obok.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------




Tez chcialabym miec kiedys tez corke.
Z chodzeniem nie wiem bo nie prowadzamy Jogurtala on jeszcze mocno rozdygotany.
Tesciowa moja madra wczoraj dostala ode mnie opiernicz bo wyszlam na sekunde wracam a ona juz go ciaga za raczki i prowadzi. jak powiedzialam jej pierwszy raz niech go nie prowadzi to jakby mnie nie slyszala. Co za babsko wstretne. Jeszcze mu ciastko chciala dac z piec razy pytala chceeeesz ciasteczkooo i pewnie czekala az powiem taaak chcee i marzy o nim ale sie nie doczekala i odpuscila. No nie przekonam sie do typa i koniec. Moze to banaly ale wpienia mnie wszystko.
Co za baba 🙄
Oczami wyobraźni widzę jak gotowałas się z nerwów

Mnie ostatnio teść wyprowadza z równowagi. Wymysla jakieś durne żarty i zabawy z Alą które mają być śmieszne a są żenujące. Dziś dal jej do ręki pusty kieliszek. Ubaw miał przy tym taki jakby żart roku wymyślił. Nosz k$&@a uśmiałam się po pachy.
A najbardziej wkurza mnie tym że już któryś raz każe mi się chować jak Ala jest u niego na rękach i zaczyna płakać i ręce do mnie wyciągać. Że niby jak jej zniknę z oczu to wtedy od razu zapomni że chciała do mamy i przestanie marudzic u dziadka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:30   #1235
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ostatnie czasy opasek na głowę - teraz wszystko ściąga jak wyczuje😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Ale ogólnie jestem za gołymi stopkami😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alez ona jest cudna. Nie moge oderwac od niej oczu

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:31   #1236
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kocie no dokladnie niektorzy chyba nie ogarniaja kto jest tu osoba decydujaca tzn niby mu nie daje ale pyta go (mnie) czy chce no i juz to mnie irytuje a jakby mu podala to bym chyba sie jej do gardla rzucila haha
Fab no wspanialy ten tesc nie ma co... Boszzzz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:38   #1237
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kocie no dokladnie niektorzy chyba nie ogarniaja kto jest tu osoba decydujaca tzn niby mu nie daje ale pyta go (mnie) czy chce no i juz to mnie irytuje a jakby mu podala to bym chyba sie jej do gardla rzucila haha
Fab no wspanialy ten tesc nie ma co... Boszzzz
Ehh znam dobrze to uczucie. Ja też do tesciow za nic nie mogę się przekonać. Oni nie muszą nawet nic mówić a już mnie wpieniaja. Jak się odezwa to jest tylko gorzej 🙄


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-03, 21:40   #1238
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez czekooladki Pokaż wiadomość
Anulus, ale masz ślicznotkę
Napisz jak pociąg/kolejka z clementoni się spodobał. Nasz kolejny zakup klockowy to smartmax z magnesami - planujemy dostać na roczek od chrzestnej.

Martunia, współczuję historii ze sterydami

No_doubt, dzięki za info o Puciu

Kobietki, możecie mi napisać ile pieluszek zużywają Wasze Maluchy na dobę?
Hubcia ostatnio max 4 na dobę - myślę czy ona nie pije za mało, nie sika za mało. Kiedyś po nocy to byłą taka wielka bomba, a teraz hmmm tak pół na pół i dało mi to do myślenia. Teraz to zmieniam jej czasami prawie suche pieluszki z takim małym sik - bardziej dla zasady, żeby nie trzymać jej w tej samej pieluszce pół dnia.

11 kwietnia mamy sesję rodzinno-wielkanoco- ROCZKOWĄ - gdzie się podział mój mały Dzidziuś??? za 24 dni ten wielki dla nas dzień
U nas 5 pieluch. Po nocy prawie sucha. Potem kolejna wazy tone, nastepne juz malo siuskowe

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 21:43   #1239
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ehh znam dobrze to uczucie. Ja też do tesciow za nic nie mogę się przekonać. Oni nie muszą nawet nic mówić a już mnie wpieniaja. Jak się odezwa to jest tylko gorzej 🙄


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha no dokladnie tak jak mowisz. Ja w niedziele nawet "w miare" chetnie do niej pojechalam a tylko ja zobaczylam od razu mialam nerwa i mi przeszlo.
I to ciagłe- "a to zamiast slowa (kto) to psysedł" albo nigdy do niego nie uzywa wyrazu "sie" np "to psewlucił" "to pakał" "to wybrudzil jak jadl" boszzz no nawet teraz mnie nosi.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:02   #1240
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękuję dziewczyny, naprawdę nam miło😙
Iwonia jak dzisiaj chodziła sobie na swoim autku i bawiła się miskami i przytulala je to naprawdę zobaczyłam w niej taka dziewczynkę.
Co do chodzenia my czasami nasza poprowadzimy jak już zaczęła sama stać bez podparcia i ładnie stawia nóżki tylko musi trzymać nasza rękę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

A te klocki smartmax też planuję zakupić później😁 ale oczywiście musiałam wygooglowac bo znowu nie wiedziałam o co chodzi jak z kulodromem😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Dałam małej banana żeby spokojnie zjeść śniadanie to ten banan był wszędzie- szafki, podłoga bo Lenka go ściskala w rączce i rozmazywala😐 u nas owoce lubi praktycznie każde, gorzej właśnie z warzywami i w ogóle jakimiś obiadkami typu ziemniaki warzywa i mięsko. Czasami nawet nie posmakuje😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:04   #1241
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas też tylko parę pieluszek na dobę idzie, no chyba że właśnie kupka na raty jest robiona. Po nocy pielucha z reguły całkiem konkretna, ale też nie tak jak kiedyś.

My nadal przewijamy na przewijaku na komodzie. Majka nie ucieka, ogólnie raczej grzecznie leży w trakcie przewijania.

Majka obecnie jest na etapie podciagania się i próbowania wstawania przy wszystkim. Co chwila jest przy wersalce i kombinuje. Czasem to już na środku pokoju coś tam działa, ale tak nie da rady, bo nawet przy wersalce jeszcze trochę się chwieje. Ale tak śmiesznie to wygląda, jak stoi na podłodze, nogi ma już postawione, ręce dalej na ziemi i tyłek wypiety:P
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-03, 22:06   #1242
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczyny bezzebnych dzieci może zamiat sztucznej szczęki dajcie czekoladke może nie zauważyliście a tak już cały komplet😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
On ma takie napady drapania. Głównie wtedy gdy ma gola rękę. Mam nadzieję że leki szybko pomoga. Trochę jestem zrozpaczona bo naprawdę nie jem nabiału żadnego a tymczasem wychodzi wysypka w nowych miejscach ((

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może to nie nabial? Może akurat coś pyli i od tego wyszła alergia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:09   #1243
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
U nas też tylko parę pieluszek na dobę idzie, no chyba że właśnie kupka na raty jest robiona. Po nocy pielucha z reguły całkiem konkretna, ale też nie tak jak kiedyś.

My nadal przewijamy na przewijaku na komodzie. Majka nie ucieka, ogólnie raczej grzecznie leży w trakcie przewijania.

Majka obecnie jest na etapie podciagania się i próbowania wstawania przy wszystkim. Co chwila jest przy wersalce i kombinuje. Czasem to już na środku pokoju coś tam działa, ale tak nie da rady, bo nawet przy wersalce jeszcze trochę się chwieje. Ale tak śmiesznie to wygląda, jak stoi na podłodze, nogi ma już postawione, ręce dalej na ziemi i tyłek wypiety:P

Popatrz jak Majka wystartowała z umiejetnosciami. super.
Kaylla pomylilam Cie z kims czy to Ty niedawno pisalas ze zamawialas attipaski?
Z ich strony czy innej? Tez bede kupowac.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:13   #1244
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kurcze nie wiedziałam że to chodzenie to takie szkodzliwe- każdy mówił że musimy ją "uczyc" bo ona już sama stabilnie stoi. Teraz już nie będziemy tak robić dobrze ze nie robiliśmy tego często bo Lenka raczej preferuje zwiedzanie na rękach😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Co za baba 🙄
Oczami wyobraźni widzę jak gotowałas się z nerwów

Mnie ostatnio teść wyprowadza z równowagi. Wymysla jakieś durne żarty i zabawy z Alą które mają być śmieszne a są żenujące. Dziś dal jej do ręki pusty kieliszek. Ubaw miał przy tym taki jakby żart roku wymyślił. Nosz k$&@a uśmiałam się po pachy.
A najbardziej wkurza mnie tym że już któryś raz każe mi się chować jak Ala jest u niego na rękach i zaczyna płakać i ręce do mnie wyciągać. Że niby jak jej zniknę z oczu to wtedy od razu zapomni że chciała do mamy i przestanie marudzic u dziadka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fab u nas to samo, mała placze i wyciąga to nas rączki a niektórzy specjalnie idą gdzieś indziej i zabawiają na siłę. Też tego nie lubię i zawsze poprostu biorę mała na ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:45   #1245
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Kapiecie maluchy w jakims plynie dajacym pianę? Igoras co drugi dzien w oleju wiec nie ma piany a uwielbia łapac piane jak pod biezaca woda emolient sie spienił to byla radocha.
Ostatnio czesciej juz kapie w czystej wodzie skora jest oki i tak mysle czy by mu nie umilic kapieli w jakims pieniacym sie plynie. Moze skora go nie odrzuci. Chcialabym sprawdzic.
Polecacie jakis delikatny?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 22:48   #1246
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia ja miałam baby dream i weledy i najpierw mąż leje płyn i na to wodę. U nas też łapie pianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-03, 23:12   #1247
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

My mamy stół do przewijania z Ikei, stoi w łazience i cały czas z niego korzystamy

Pieluszek zużywamy ok. 5, chyba że jest więcej kup po nocy cały czas jest ogromniasta, ale w sumie to 12 godzin, a ciągnie mleko równo, więc nie ma się co dziwić

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kapiecie maluchy w jakims plynie dajacym pianę? Igoras co drugi dzien w oleju wiec nie ma piany a uwielbia łapac piane jak pod biezaca woda emolient sie spienił to byla radocha.
Ostatnio czesciej juz kapie w czystej wodzie skora jest oki i tak mysle czy by mu nie umilic kapieli w jakims pieniacym sie plynie. Moze skora go nie odrzuci. Chcialabym sprawdzic.
Polecacie jakis delikatny?
Spróbuj może Momme, ma dobry skład, więc może nie zaszkodzi. My dajemy kropelkę, ale jak wleje się więcej, to zrobi się piana

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Kurcze nie wiedziałam że to chodzenie to takie szkodzliwe- każdy mówił że musimy ją "uczyc" bo ona już sama stabilnie stoi. Teraz już nie będziemy tak robić dobrze ze nie robiliśmy tego często bo Lenka raczej preferuje zwiedzanie na rękach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------


Fab u nas to samo, mała placze i wyciąga to nas rączki a niektórzy specjalnie idą gdzieś indziej i zabawiają na siłę. Też tego nie lubię i zawsze poprostu biorę mała na ręce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tego nie lubię, przypomniały mi się te akcje na nartach też zawsze przytulam jak płacze, żeby czuła, że w takich sytuacjach jestem przy niej... a takie odwracanie uwagi mi się nie podoba


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 05:04   #1248
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bezzebnych dzieci może zamiat sztucznej szczęki dajcie czekoladke może nie zauważyliście a tak już cały komplet😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------


A może to nie nabial? Może akurat coś pyli i od tego wyszła alergia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się mu temu skłaniam aczkolwiek po nabiale niestety skóra też się pogarsza. Teraz pewnie jestem na etapie oczyszczania się z nabiału. Naprawimy skórę i zrobimy prowokacje za jakiś czas. A póki co muszę odstawić też jajka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 07:31   #1249
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Też się mu temu skłaniam aczkolwiek po nabiale niestety skóra też się pogarsza. Teraz pewnie jestem na etapie oczyszczania się z nabiału. Naprawimy skórę i zrobimy prowokacje za jakiś czas. A póki co muszę odstawić też jajka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli to po ekspozycji może być tak? Próbowałaś nabiał ostatnio?
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 07:37   #1250
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Kapiecie maluchy w jakims plynie dajacym pianę? Igoras co drugi dzien w oleju wiec nie ma piany a uwielbia łapac piane jak pod biezaca woda emolient sie spienił to byla radocha.
Ostatnio czesciej juz kapie w czystej wodzie skora jest oki i tak mysle czy by mu nie umilic kapieli w jakims pieniacym sie plynie. Moze skora go nie odrzuci. Chcialabym sprawdzic.
Polecacie jakis delikatny?
Jasne, ze w pianie 😉
Aktualnie używamy płynu od stop do glow z Babydream, Hipp ma chyba fajny skład i oczywiście powinny zapach😍
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 07:53   #1251
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Czyli to po ekspozycji może być tak? Próbowałaś nabiał ostatnio?
Zdarza mi się zezrec ciasto ze śmietaną albo kremem. Typowego nabiału nie jem. Teraz jestem czysta od tygodnia a i tak było nasilenie z nowymi miejscami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 08:16   #1252
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzięki dziewczyny za wiadomosci o chodzeniu i tym artykułu. Niestety to tesciowa zaczęła z tym chodzeniem za rączki i ewidentnie już mamy problem ze stawianiem stopy. Jak nic się nie zmieni to będe musiala odwiedzić fizjoterapeute :-\ a ostatnio w niedziele chciala popisac się przed sąsiadami i chciała prowadzić Wojtka w niechodkach na dworze. Oberwalo jej się niezle, tylko i tak to nic do niej nie dotarlo:-\
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 08:35   #1253
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Zdarza mi się zezrec ciasto ze śmietaną albo kremem. Typowego nabiału nie jem. Teraz jestem czysta od tygodnia a i tak było nasilenie z nowymi miejscami


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martunia, kremy i śmietany to też bmk, na nieszczęście nas tu zgromadzonych mam alergików.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 08:38   #1254
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Martunia, kremy i śmietany to też bmk, na nieszczęście nas tu zgromadzonych mam alergików.
Wiem, mam tego pełna świadomość. Do tej pory nie było aż takich zmian jak zjadłam kawałek ciasta od wielkiego swieta. Ale teraz odstawiam wszystko. Szkoda mi go bardzo. Będę sobie piekła ciasto bananowe i też dam radę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 08:40   #1255
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Śmietana i krem ze śmietany, mleka czy czegokolwiek innego krowiego, to taki nabiał jak w mordę dał... no już bardziej alergizująca może być szklanka mleka.

Ta moja czekolada krowkowa doprowadza mnie do szału. Chyba ją wyrzucę. Hihi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2017-04-04 o 08:42
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:04   #1256
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Popatrz jak Majka wystartowała z umiejetnosciami. super.
Kaylla pomylilam Cie z kims czy to Ty niedawno pisalas ze zamawialas attipaski?
Z ich strony czy innej? Tez bede kupowac.
Ja zamawiałam, ale jeszcze ich nie mam. Zamawiałam przez sklep riccardo, bo mam niedaleko siebie, a oni mieli kod zniżkowy, który dał mi 20% rabatu. Plus wzięłam z odbiorem własnym, to za dostawę nie płacę.

U nas dzisiaj nocka już dużo lepsza, chociaż jeszcze nie idealna. Najgorsze, że młoda ma coraz większy katar, no i już nie wiem, czy to od ząbków czy jednak coś się do nas przyplątało.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:08   #1257
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Jaki rozmiar attipasów brałyście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:47   #1258
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Lenka ma chyba duża stopkę bo balerinki mamy w rozmiarze 21 i są ciut tylko większe a dostaliśmy nike w prezencie w rozmiarze 18 to nawet metek nie zdążyłam odciąć bo już dawno za małe. Muszę je sprzedać.
Dzisiaj waga domowa pokazała nam równe 10 kg czyli niedługo prawie potrojona waga urodzeniowa🙄
Ja planuje planuje kupić jakieś buciki jak będziemy w Polsce😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 09:56   #1259
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Tez chcę kupic attipasy, ale chyba w jednym sklepie są stacjonarnie, więc wolę jechać tam niż zamawiać
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-04, 10:06   #1260
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Jaki rozmiar attipasów brałyście?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My te najmniejsze - rozmiar S, czyli 19. W sklepie nam babka dała do przymierzenia Emelki rozmiar 18 i 19, żeby zobaczyć jaki rozmiar ma Majka. Póki co młoda ma 18, ale te attipasy, to są takie bucikoskarpetki więc ciut większe mogą być.
Dzwonili do mnie z Riccardo, że buciki są do odbioru

Największy problem miałam z wyborem wzoru - ale razem z P. stwierdziliśmy, ze bierzemy te takie pseudotenisówki. Ostatecznie kolor szary, chociaż mi się podobał również zielony, pomarańczowy i jasnoniebieski Ale P. stwierdził, ze szary do wszystkiego pasuje.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.