Majówki 2016 - część szósta - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-22, 10:28   #2131
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Dlatego możemy grzanki wcinać

A pamietacie jak pisałam co mówił mój dentysta? Dzieciom starszych (czyt.geriatrycznych) matek zęby szybciej wychodzą.

Teoria u nas potwierdzona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aha no tak juz wiem! Hahaha

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Przez chwilę się zastanawiałam czy ja mam aż tyle

Niezły wynik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Weszlam wczoraj na watek, w ktorym akurat przypadal moj porod i sobie przeczytalam moje relacje ze szpitala. Teraz pamietam juz wszystko i przyznam, ze sie wzruszylam. Troche zaluje, ze nie mam takiej relacji odnosnie starszaka bo on niby ma 3 lata ale detale jednak uciekaja z pamieci

Ja jakis czas temu tez szukalam swojej relacji. Ryczalam jak durna.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Geriatryczna matka jaaasne - a płodna jak królica, lepiej niż niejedna młódka ino się nie obraź za tą królicę, serio pozazdrościć i każdej starającej życzyć

Wojtul nie do pokazania z prawego profilu - wypierniczył o plastikowe pudło i lekko skórę obtarł. Posadziliśmy na 10 minut przed piosenkami na youtube z okładem z mrożonej marchewki z groszkiem, może mu chociaż gęba nie spuchnie. Aż żałuję, że nie wzięliśmy profesjonalnego fotografa, przynajmniej by wyretuszował.

Ojoj biedny pysio.
Moj dzis wystawia moja cierpliwosc na probe. Zaczelam go ubierac na spacer a rak mnie wkurzyl ze w polowie go porozbieralam bo nie dalo sie dogadac.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Najlepszego roczniakom!

Z radości, że jestem sama, bez dzieci i są do tego dorośli ludzie(uczelnia) poparzyłam sobie język kawą. Wzięłam największą

Igulat nasz ma znowu katar i kaszel, ale bez gorączki. Chyba już ponad tydzień, bo mi się czasoprzestrzeń zagięła od początku infekcji starszej córki (3 tygodnie już). I teraz bądź mądry bo pediatra starszej przepisała cały pakiet jak na astmę, kupiłam, ale nie podałam bo dostała gorączki i już ropa zaczęła z zatok wylatywać, więc pomyślałam, że to zwykła infekcja. No i teraz noe wiem, masakra. Na szczęście jej się polepsza.

Itakinie, jak karmiłam całą ciążę, bolało, ale wolałam to niż cudować z usypianiem itd. Wydaje mi się, że mało leciało, ale szło się potem dogadać, że książeczka, lewa, prawa i do swojego łóżeczka. Jednak starsza była od naszych majowych dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zdrowka dla Igulata!
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 10:32   #2132
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Aha no tak juz wiem! Hahaha

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------






---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------




Ja jakis czas temu tez szukalam swojej relacji. Ryczalam jak durna.

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------




Ojoj biedny pysio.
Moj dzis wystawia moja cierpliwosc na probe. Zaczelam go ubierac na spacer a rak mnie wkurzyl ze w polowie go porozbieralam bo nie dalo sie dogadac.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------




Zdrowka dla Igulata!
Nie uwierzę!
Joguś jest taki słodziak że na bank nie robi awantur! Pomawiasz go!

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Najlepszego roczniakom!

Z radości, że jestem sama, bez dzieci i są do tego dorośli ludzie(uczelnia) poparzyłam sobie język kawą. Wzięłam największą

Igulat nasz ma znowu katar i kaszel, ale bez gorączki. Chyba już ponad tydzień, bo mi się czasoprzestrzeń zagięła od początku infekcji starszej córki (3 tygodnie już). I teraz bądź mądry bo pediatra starszej przepisała cały pakiet jak na astmę, kupiłam, ale nie podałam bo dostała gorączki i już ropa zaczęła z zatok wylatywać, więc pomyślałam, że to zwykła infekcja. No i teraz noe wiem, masakra. Na szczęście jej się polepsza.

Itakinie, jak karmiłam całą ciążę, bolało, ale wolałam to niż cudować z usypianiem itd. Wydaje mi się, że mało leciało, ale szło się potem dogadać, że książeczka, lewa, prawa i do swojego łóżeczka. Jednak starsza była od naszych majowych dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedrona, następnym razem weź cappuccino
Wymiatasz
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:08   #2133
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
U nas 12 zębów, czwórki dolne wychodziły z koszmarnym bólem, ale już są i odrazu Zuzia inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Woooow. To 10 wiecej niz u nas 😂

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Weszlam wczoraj na watek, w ktorym akurat przypadal moj porod i sobie przeczytalam moje relacje ze szpitala. Teraz pamietam juz wszystko i przyznam, ze sie wzruszylam. Troche zaluje, ze nie mam takiej relacji odnosnie starszaka bo on niby ma 3 lata ale detale jednak uciekaja z pamieci
😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Najlepszego roczniakom!

Z radości, że jestem sama, bez dzieci i są do tego dorośli ludzie(uczelnia) poparzyłam sobie język kawą. Wzięłam największą

Igulat nasz ma znowu katar i kaszel, ale bez gorączki. Chyba już ponad tydzień, bo mi się czasoprzestrzeń zagięła od początku infekcji starszej córki (3 tygodnie już). I teraz bądź mądry bo pediatra starszej przepisała cały pakiet jak na astmę, kupiłam, ale nie podałam bo dostała gorączki i już ropa zaczęła z zatok wylatywać, więc pomyślałam, że to zwykła infekcja. No i teraz noe wiem, masakra. Na szczęście jej się polepsza.

Itakinie, jak karmiłam całą ciążę, bolało, ale wolałam to niż cudować z usypianiem itd. Wydaje mi się, że mało leciało, ale szło się potem dogadać, że książeczka, lewa, prawa i do swojego łóżeczka. Jednak starsza była od naszych majowych dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak ty ogarniasz studia przy dwojce dzieci? Podziwiam.
Zdrowka dla mlodocianej 😘

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:24   #2134
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Mona oj tak tak przyznaje jest przeslodki ale swoje za uszami to on czasem ma.
Ale od wczoraj chce zeby go calowac w czolko podchodzi i nastawia czolko albo jak jest na rekach slodko przechyla glowke i juz nie pamietam o innych wybrykach ani o tym ogoloconym dzisiaj z kilku listkow zamiokulkasie czy jak mu tam.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:44   #2135
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja w tym roku 32 lata a zębów mój syn ma aż całe 5 ...



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 11:58   #2136
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziewczyny, dzięki za życzenia dla Igulata. Ja nie ogarniam tego wszystkiego, po prostu po trochu wszystkiego i jakos idzie a studia to tylko tak po lebkach bo to roznice programowe i robie 2 semestry na raz. Gorzej z praca magisterska, ale tu na szczęście wspolautor mnie cisnie to dla niego sie staram, bo jakbym byla sama to by sie skonczylo jal kilka lat temu. Nawet nie zaczelam.

Moje ciało najgorzej reaguje na choroby dzieci, ale Iga dala chyba 5 tygodni zeby odpoczac.

A wiecie co? Komp mi sie na kilka dni zepsul, tablet padl i zaczęłam po prostu czytac, tak wiecie, jak onegdaj było. I tak pomyslalam, zeby tesciowej jeszcze jedna szanse dac, bo moze ona sie wstydzi czy co i poprosil ja syn wlasny o odwiezienie starszej corki na zajęcia taneczne. Musiala sie z tym przespac, przegaac z tesciem i o dziwo zgodzila sie, ale chce zeby z nia pojechac a ona z dzieckiem po zajeciach autobusem wroci. Mam nadzieję, ze jest kumata i sie domyśli, że to jej szansa na kontakt z wnuczka a nie dokladanie jej obowiazkow do jej strasznie uciazliwego i ciezkoego zycia. Oczywiście corka nie chce z babcia, ale zaczelam agitacje, ze babcia tez sie boi, ze prababcia noe moze itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez biedronkadancer
Czas edycji: 2017-04-22 o 12:02
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:08   #2137
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Hahahahaha, taak!
Teraz dziadek - mój tato - marudzi i wyczekuje pierwszych kroków, nie dogodzisz wszystkim
Ale pochwalę naszą Pszczółkę bo od wczoraj pięknie stoi sama samiusienka
U nas teść ma jakąś fobie na punkcie - jak sam to mówi - przetuptanego roczku. Już od miesiąca urządza gadki typu 'no, jeszcze tylko cztery tygodnie do roczku, wstawaj na nóżki'. Niby żartem ale wnerwia mnie to okrutnie 😒
Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za życzenia dla Igulata. Ja nie ogarniam tego wszystkiego, po prostu po trochu wszystkiego i jakos idzie a studia to tylko tak po lebkach bo to roznice programowe i robie 2 semestry na raz. Gorzej z praca magisterska, ale tu na szczęście wspolautor mnie cisnie to dla niego sie staram, bo jakbym byla sama to by sie skonczylo jal kilka lat temu. Nawet nie zaczelam.

Moje ciało najgorzej reaguje na choroby dzieci, ale Iga dala chyba 5 tygodni zeby odpoczac.

A wiecie co? Komp mi sie na kilka dni zepsul, tablet padl i zaczęłam po prostu czytac, tak wiecie, jak onegdaj było. I tak pomyslalam, zeby tesciowej jeszcze jedna szanse dac, bo moze ona sie wstydzi czy co i poprosil ja syn wlasny o odwiezienie starszej corki na zajęcia taneczne. Musiala sie z tym przespac, przegaac z tesciem i o dziwo zgodzila sie, ale chce zeby z nia pojechac a ona z dzieckiem po zajeciach autobusem wroci. Mam nadzieję, ze jest kumata i sie domyśli, że to jej szansa na kontakt z wnuczka a nie dokladanie jej obowiazkow do jej strasznie uciazliwego i ciezkoego zycia. Oczywiście corka nie chce z babcia, ale zaczelam agitacje, ze babcia tez sie boi, ze prababcia noe moze itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak czytam o takiej babci to nie wierzę 🙄 oby dobrze wykorzystała tą szansę bo kolejna już raczej nie będzie jej się należeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 12:11   #2138
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Dlatego możemy grzanki wcinać

A pamietacie jak pisałam co mówił mój dentysta? Dzieciom starszych (czyt.geriatrycznych) matek zęby szybciej wychodzą.

Teoria u nas potwierdzona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wymyslil tez sie w takim razie na geriatrie nadaje
Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Najlepszego roczniakom!

Z radości, że jestem sama, bez dzieci i są do tego dorośli ludzie(uczelnia) poparzyłam sobie język kawą. Wzięłam największą

Igulat nasz ma znowu katar i kaszel, ale bez gorączki. Chyba już ponad tydzień, bo mi się czasoprzestrzeń zagięła od początku infekcji starszej córki (3 tygodnie już). I teraz bądź mądry bo pediatra starszej przepisała cały pakiet jak na astmę, kupiłam, ale nie podałam bo dostała gorączki i już ropa zaczęła z zatok wylatywać, więc pomyślałam, że to zwykła infekcja. No i teraz noe wiem, masakra. Na szczęście jej się polepsza.

Itakinie, jak karmiłam całą ciążę, bolało, ale wolałam to niż cudować z usypianiem itd. Wydaje mi się, że mało leciało, ale szło się potem dogadać, że książeczka, lewa, prawa i do swojego łóżeczka. Jednak starsza była od naszych majowych dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedrona a po porodzie karmilas tandem?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:47   #2139
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Ale wymyslil tez sie w takim razie na geriatrie nadaje

Biedrona a po porodzie karmilas tandem?
Taaaa, ale uwieralo mnie to. Bo ja mam takie male piersi i oba musialy byc blisko, noe wiem czy rozumiesz. Ze starsza sie juz dogadalam, ale widzialam, ze potrzebuje. Poczekalam jak sie otrzasnie troche po porodzie i odstawilam po pol roku od porodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:47   #2140
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Chyba buziaczek słodki, Wojtusiowy...
My sobie nie słodzimy, Wojtul sarkazm i wyjątkowo wredne poczucie humoru spija z butli mojego mleka Żebyś widziała jak mnie przedrzeźnia jak mi laktator się "zapowietrzy" i charakerystycznie "pierdnie"

Nie pamiętam kto to o mnie pytał - ja już dziś całkiem nieźle, gardło przeszło wczoraj całkiem, gnaty już nie łamią, gorączki brak. Tylko jeszcze ta chora pierś nieźle boli i mleka z niej jak na lekarstwo, do tego żółte i lepkie, typowo zapaleniowe.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 13:06   #2141
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
My sobie nie słodzimy, Wojtul sarkazm i wyjątkowo wredne poczucie humoru spija z butli mojego mleka Żebyś widziała jak mnie przedrzeźnia jak mi laktator się "zapowietrzy" i charakerystycznie "pierdnie"

Nie pamiętam kto to o mnie pytał - ja już dziś całkiem nieźle, gardło przeszło wczoraj całkiem, gnaty już nie łamią, gorączki brak. Tylko jeszcze ta chora pierś nieźle boli i mleka z niej jak na lekarstwo, do tego żółte i lepkie, typowo zapaleniowe.
Slodzic i cwierkac nie musicie, ale dziwnie wciaz czytac o "gebie" malego dziecka, kazdy ma inne poczucie humoru. Ciekawe jakie bedzie mial W

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Taaaa, ale uwieralo mnie to. Bo ja mam takie male piersi i oba musialy byc blisko, noe wiem czy rozumiesz. Ze starsza sie juz dogadalam, ale widzialam, ze potrzebuje. Poczekalam jak sie otrzasnie troche po porodzie i odstawilam po pol roku od porodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow szacun! Jestes moja idolka a starsza w jakim wieku?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 13:14   #2142
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Slodzic i cwierkac nie musicie, ale dziwnie wciaz czytac o "gebie" malego dziecka, kazdy ma inne poczucie humoru. Ciekawe jakie bedzie mial W

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------


Wow szacun! Jestes moja idolka a starsza w jakim wieku?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Stąd właśnie i mój komentarz.
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 13:21   #2143
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Oooooo nadciagaja chmuuuuryyy
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 13:27   #2144
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Oooooo nadciagaja chmuuuuryyy
Zaraz tam chmury, następnym razem będę myśleć czy to jak piszę odpowiada czytelnikom, bo jeszcze jaki WOPR na mnie naślą jak ja się o dziecku wyrażam
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 13:28   #2145
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

A u nas słonecznie
__________________
Nina 02.05.2016
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 13:40   #2146
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Zaraz tam chmury, następnym razem będę myśleć czy to jak piszę odpowiada czytelnikom, bo jeszcze jaki WOPR na mnie naślą jak ja się o dziecku wyrażam



---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Hmm zaczynam myslec o prezentach na roczek. Mam nadzieje ze goscie zaczna mnie pytac co kupic i chce miec gotowe pomysly.
Kulodrom mnie kusi...
Iiii dalej nie wiem co jeszcze

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Niedlugo ma przyjechac wujek dobra rada.
Wlasnie gotuje Jogurtowi miesko marchewke brokuly i kalafiora (niedawno sie tym zajadal). Jestem ciekawa jego (wujka) reakcji na takie menu.
Bo zapomnialam Wam powiedziec ale on dawal swojemu w wieku Igora czy nawet ciut wczesniej KEBABA jak oni jedli ale nie z ostrym sosem tylko z lagodnym
Zjadal podobno prawie pol porcji.
Ech jeszcze gdyby z ostrym to bylby dla mnie autorytetem a tak to slabo slabooo
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:06   #2147
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Hmm zaczynam myslec o prezentach na roczek. Mam nadzieje ze goscie zaczna mnie pytac co kupic i chce miec gotowe pomysly.
Kulodrom mnie kusi...
Iiii dalej nie wiem co jeszcze

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Niedlugo ma przyjechac wujek dobra rada.
Wlasnie gotuje Jogurtowi miesko marchewke brokuly i kalafiora (niedawno sie tym zajadal). Jestem ciekawa jego (wujka) reakcji na takie menu.
Bo zapomnialam Wam powiedziec ale on dawal swojemu w wieku Igora czy nawet ciut wczesniej KEBABA jak oni jedli ale nie z ostrym sosem tylko z lagodnym
Zjadal podobno prawie pol porcji.
Ech jeszcze gdyby z ostrym to bylby dla mnie autorytetem a tak to slabo slabooo
Tak prawdę mówiąc to ja się dziecku nie dziwię, że jadło - sporo dzieci lubi wyraźne smaki a tam mięsko opiekane doprawione, warzywa podrasowane czosnkowym sosem....om nom nom Takiego kebsa z budy bym nie dała, ale jak w domu zrobić z kurczaka to w sumie czemu nie? Sama mówisz, że Igoras Wasze solone rąbie aż wióry lecą a swojego bez przypraw nie chce
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:14   #2148
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzięki za życzenia dla Igulata. Ja nie ogarniam tego wszystkiego, po prostu po trochu wszystkiego i jakos idzie a studia to tylko tak po lebkach bo to roznice programowe i robie 2 semestry na raz. Gorzej z praca magisterska, ale tu na szczęście wspolautor mnie cisnie to dla niego sie staram, bo jakbym byla sama to by sie skonczylo jal kilka lat temu. Nawet nie zaczelam.

Moje ciało najgorzej reaguje na choroby dzieci, ale Iga dala chyba 5 tygodni zeby odpoczac.

A wiecie co? Komp mi sie na kilka dni zepsul, tablet padl i zaczęłam po prostu czytac, tak wiecie, jak onegdaj było. I tak pomyslalam, zeby tesciowej jeszcze jedna szanse dac, bo moze ona sie wstydzi czy co i poprosil ja syn wlasny o odwiezienie starszej corki na zajęcia taneczne. Musiala sie z tym przespac, przegaac z tesciem i o dziwo zgodzila sie, ale chce zeby z nia pojechac a ona z dzieckiem po zajeciach autobusem wroci. Mam nadzieję, ze jest kumata i sie domyśli, że to jej szansa na kontakt z wnuczka a nie dokladanie jej obowiazkow do jej strasznie uciazliwego i ciezkoego zycia. Oczywiście corka nie chce z babcia, ale zaczelam agitacje, ze babcia tez sie boi, ze prababcia noe moze itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szacun. Mam nadzieje, ze babcia nie da ciala...

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
U nas teść ma jakąś fobie na punkcie - jak sam to mówi - przetuptanego roczku. Już od miesiąca urządza gadki typu 'no, jeszcze tylko cztery tygodnie do roczku, wstawaj na nóżki'. Niby żartem ale wnerwia mnie to okrutnie 😒

Jak czytam o takiej babci to nie wierzę 🙄 oby dobrze wykorzystała tą szansę bo kolejna już raczej nie będzie jej się należeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie kiedys byly zabobony. Moj tesc tez to powtarza. A prababcia Emi mowila ze kp mozna tylko przez 2 wielkanoce????? Wtf?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Zaraz tam chmury, następnym razem będę myśleć czy to jak piszę odpowiada czytelnikom, bo jeszcze jaki WOPR na mnie naślą jak ja się o dziecku wyrażam
Tez mnie ta "geba" zniesmaczyla.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:14   #2149
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Tak prawdę mówiąc to ja się dziecku nie dziwię, że jadło - sporo dzieci lubi wyraźne smaki a tam mięsko opiekane doprawione, warzywa podrasowane czosnkowym sosem....om nom nom Takiego kebsa z budy bym nie dała, ale jak w domu zrobić z kurczaka to w sumie czemu nie? Sama mówisz, że Igoras Wasze solone rąbie aż wióry lecą a swojego bez przypraw nie chce

Jasna sprawa i ja tez sie nie dziwie i Igoras podejrzewam wsuwałby rowno no ale kurcze jakos mialabym opory przed nakarmieniem takim dowiezionym. U nich to norma srednio 3x w tygodniu a weekendy to standard to ja sie nie dziwie ze tamten na tym etapie wazyl 12kg!
Co do kupionego. Sami nie raz sie strulismy. Tak jak mowisz samemu zrobic to jeszcze jeszcze.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-22, 14:40   #2150
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja mam 27 lat a Lenka 8 zębów i chyba idą te 4 bo marudna i gryzie wszystko. Ale ja na te 4 to zwalam wszystko już od 2 miesiecy😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Lenka już robi pierwsze samodzielne kroki ale góra 3-4 i jednak woli raczkowanie. Przyjdzie sama na zasadzie że coś lub ktoś jest blisko a jak dalej to schodzi na czworaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 14:51   #2151
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja mam 27 lat a Lenka 8 zębów i chyba idą te 4 bo marudna i gryzie wszystko. Ale ja na te 4 to zwalam wszystko już od 2 miesiecy😅

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Lenka już robi pierwsze samodzielne kroki ale góra 3-4 i jednak woli raczkowanie. Przyjdzie sama na zasadzie że coś lub ktoś jest blisko a jak dalej to schodzi na czworaka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo z czworkami 😂 a teraz taki slinotok jeszcze.. ze znow je obstawiam 😉

Olgierd dosc ladnie juz chodzi, tak pol na pol z raczkowaniem chyba na chwile obecną.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:05   #2152
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Rada na dzis.
Jak kupujesz zabawki to przed podaniem Igorowi sama ją obliż/sprobuj ugryzc. Gdy jest gorzkawa zabawke trzeba przelac goraca woda.

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Brawo dzieciaczki za chodzenie.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:05   #2153
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Slodzic i cwierkac nie musicie, ale dziwnie wciaz czytac o "gebie" malego dziecka, kazdy ma inne poczucie humoru. Ciekawe jakie bedzie mial W

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------


Wow szacun! Jestes moja idolka a starsza w jakim wieku?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka
Tak licze w myslach jej wiek, jak zeby jezykiem, i kurde ona ma juz 3.5 roku dokładnie za kilka dni.

Oj tam, to karmienie to zaden wyczyn, oprocz tego bolu w ciazy i podczas zastojow, zatkanych czesto kanalikow itd. Tylko jak nadgodziny w pracy spore mialam to corka lgnela do mnie w nocy bardziej. To na latwizne tez jest troche pojscie, bo teraz sobie przypomnialam, chcialamna bank karmic do wyjscia piatek, a jej pozno wyszly. A potem nie chcialam odstawiac bo ciaza, bo odpieluchowanie, bo przedszkole i odstawilam jak jej sie zycie uspokoilo.
Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Tak prawdę mówiąc to ja się dziecku nie dziwię, że jadło - sporo dzieci lubi wyraźne smaki a tam mięsko opiekane doprawione, warzywa podrasowane czosnkowym sosem....om nom nom Takiego kebsa z budy bym nie dała, ale jak w domu zrobić z kurczaka to w sumie czemu nie? Sama mówisz, że Igoras Wasze solone rąbie aż wióry lecą a swojego bez przypraw nie chce
Moje tez lubia sos czosnkowy (jogurt+czosnek+oregano) i to mieso w przyprawach typu garam masala i inne kuminy. Starsza dlugo lubila takie pojedyncze warzywa jesc na parze czy fryty a mlodsza preferuje zupe typu jarzynowa z fasolkami, kalafiorem itd. Z pojedynczych warzyw bez niczego to zostala jej przyjazn z ogorkiem kiszonym, pomidorkami koktajlowymi i czsem brokul wejdzie a reszta to zdecydowanie na wywarze, z zupy wylowiona albo z sosem jakims.

Teraz siedze w aucie z Iga przy piersi śpiącą a starszą śpiącą w foteliku, obie po basenie padły. Trudno, pobalują wieczorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ej a ja wyczytalam niedawno, ze zeby dzieci od kwietnoa do czerwca urodzonych szybciej wychodza. Idze wyszly pozniej niz jej poznolistopadowej siostrze. Iga ma dopiero dwie jedynki dolne, niedlugo moze urosną do końca długości.

Edytowane przez biedronkadancer
Czas edycji: 2017-04-22 o 16:12
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 16:07   #2154
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Rada na dzis.
Jak kupujesz zabawki to przed podaniem Igorowi sama ją obliż/sprobuj ugryzc. Gdy jest gorzkawa zabawke trzeba przelac goraca woda.
Rozumiem że jak jest słona od potu miliona osób które ją dotykały przed nami w sklepie to myć nie trzeba? 😄

Iwonia ja to się cały czas dziwię matce jego syna że nie chce być z takim wspaniałym człowiekiem i przykladnym ojcem. Żadnych internetow nie musiałaby czytać mając takiego eksperta w dziedzinie wychowania dzieci 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 17:15   #2155
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Rozumiem że jak jest słona od potu miliona osób które ją dotykały przed nami w sklepie to myć nie trzeba?

Iwonia ja to się cały czas dziwię matce jego syna że nie chce być z takim wspaniałym człowiekiem i przykladnym ojcem. Żadnych internetow nie musiałaby czytać mając takiego eksperta w dziedzinie wychowania dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha nieee slone to luuuz
Ps. To on nie chce byc z nia hihihi
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 17:32   #2156
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Hahaha nieee slone to luuuz
Ps. To on nie chce byc z nia hihihi
Może niepotrzebnie zabawki myła to co się dziwić gościowi. Weź wytrzymaj z taką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 18:04   #2157
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Może niepotrzebnie zabawki myła to co się dziwić gościowi. Weź wytrzymaj z taką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

na pewno albo nie lizala ich przed podaniem dziecku
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 18:13   #2158
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Te chrzciny jutro to ostatnie na co mam ochotę, od środy wali się wszystko co się da i zastanawiam się co jeszcze może pójść nie tak. Lewy dystrybutor strajkuje na całego, 30 min ściągania a ledwo dno butelki zakryte. Na wieczorne posiedzenie czeka lech free, ale gdyby nie antybiotyk to chyba bym policzyła ile muszę mieć przerwy i coś z % dziabnęła.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 18:26   #2159
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Te chrzciny jutro to ostatnie na co mam ochotę, od środy wali się wszystko co się da i zastanawiam się co jeszcze może pójść nie tak. Lewy dystrybutor strajkuje na całego, 30 min ściągania a ledwo dno butelki zakryte. Na wieczorne posiedzenie czeka lech free, ale gdyby nie antybiotyk to chyba bym policzyła ile muszę mieć przerwy i coś z % dziabnęła.
Może stres też robi swoje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 19:31   #2160
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Może stres też robi swoje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie całokształt, chociaż prawa strona pracuje normalnie a ja się staram nie myśleć o tym, ile leci. Tyle, że tak źle to jeszcze nie było i zaczynam się bać czy to jednak nie początek końca.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.