Majówki 2016 - część szósta - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-24, 08:25   #2251
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Moi rodzice i siostra już pojechali i zostałyśmy same z Mają. Jakoś tak smutno mi się zrobiło.

Teraz Majeczka poszła na drzemkę (wcześnie dzisiaj wstała), a jak wstanie to pewnie na spacer pójdziemy. Dawno nie byłyśmy przez tą głupia pogodę.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:41   #2252
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja kciuki!

Igul też już śpi, w nosidle a ja siedzę z psem na podwórku, nie chce mi się nigdzie iść. Ochoczo przystałam na propozycję starszej córki, że idziemy po śniadaniu na plsc zabaw a potem tramwajem do przedszkola. Iga się pozłościła w drodze powrotnej, ale wysiadłam wcześniej i udało jej się przed domem już zasnąć. A ona wiecie, woli poczekać aż ja będę mogła dać jej pierś i przy niej zalec. Przedszkole, spoko, sklep, spoko poczekam, droga powrotna, jakoś wytrzymam, najwyżej popłaczę, o zakupy do zamrażalki i lodówki trzeba rozpakować - a to trż na rękach popatrzę itd. itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

A i Iga wstała o 5.15 i obudziła siostrę a ja wstałam w pełnym makijażu, trochę smoky, bo mi się przysnęło trochę wieczorem))))

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:49   #2253
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja kciukasy!!!
U nas w miare lepsza nocka po ostatnich trzech budzaco placzacych przez zabki. Nie wiem ktore bo mam wrazenie ze cale dziaslo jest rozpulchnione moze wszystkie beda na raz

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

My od dzis znowu sami bodajrze do piatku bo tati ma jakies cwiczenia i nawet do domu nie beda wracac.
Oby pogoda dopisywala to bedziemy duuuuzo na spacerach.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:50   #2254
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja tez musialam wygoglowac rowerek 3w1 fajne to to.
Tylko nie wiem czy moglabym podsuwac komus pomysl na prezent za dwie-trzy stowy czy nie za drogi.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 08:51   #2255
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja kciuki😚 i daj nam znać, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:02   #2256
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

A my wstalismy o 8 i teraz usypiam Wojtka na drzemkę bo już marudzil. Teraz szybko wstawic drugie pranie bo pogoda jest troche lepsza. Jak wstanie to skorzystamy i wyjdziemy na spacer
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 09:30   #2257
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja trzymamy kciuki razem z Alusiakiem 😘

U nas też koło 3 pobudka i przez godzinę niby spała niby nie bo więcej się kręciła, rzucała po łóżeczku i marudzila. Przy piątym czy szóstym cycku wreszcie padła i pospalysmy do 8. Kolejny ząbek się przebił więc moze w tym przyczyna

Dziewczyny a macie pomysł jak wyczyścić te Minnie czy tam Donaldy? Uprać się tego nie da bo tych grających elementów nie można wyjąć a u nas czyszczenie zwilżoną szmatką już nic nie daje. Ala targa tą myszkę ze sobą po całym domu więc wygląda jakby bawiło się nią całe stado szopow a nie jedna mała dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Ja tez musialam wygoglowac rowerek 3w1 fajne to to.
Tylko nie wiem czy moglabym podsuwac komus pomysl na prezent za dwie-trzy stowy czy nie za drogi.
Zawsze możesz zasugerować żeby więcej osób zrzucilo się na jeden, konkretny prezent 🙂 u nas ten rowerek już w użyciu, na razie tylko w domu i tak jak pisałam Ala jest zachwycona

A Twój szwagier nie zasugerował Ci jakiegoś wspaniałego prezentu dla Igora? Typu, nie wiem, skrzynka browarów albo open voucher do pobliskiej budki z kebabem? 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 09:52   #2258
SzczyptaRadosci
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 908
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość

A Twój szwagier nie zasugerował Ci jakiegoś wspaniałego prezentu dla Igora? Typu, nie wiem, skrzynka browarów albo open voucher do pobliskiej budki z kebabem? 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😂😂😂


Moje dziecko postanowiło przechodzić bunt dwulatka rok wcześniej 😂 co on ostatnio za histerie odstawia nie zdziwię się gdy mi sąsiedzi WOPR naślą
SzczyptaRadosci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 10:39   #2259
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Hej, przetrwaliśmy, chyba się udało! W każdym razie udało nam się nie spóźnić do kościoła, Wojtul nie zrobił sceny strachu, goście wyszli najedzeni i chyba zadowoleni z imprezy. Były drobne zgrzyty ale jakoś musimy je strawić, bo ogólne wrażenie jest bardzo dobre
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 11:15   #2260
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez pluszowy_kot Pokaż wiadomość
Hej, przetrwaliśmy, chyba się udało! W każdym razie udało nam się nie spóźnić do kościoła, Wojtul nie zrobił sceny strachu, goście wyszli najedzeni i chyba zadowoleni z imprezy. Były drobne zgrzyty ale jakoś musimy je strawić, bo ogólne wrażenie jest bardzo dobre
A jak się czujesz? Wojtul bez kataru się doczekał chrzcin?

Iga prawie 2 godziny w nosidle dała radę a teraz jeszcze od godziny przy piersi dogorywa. Za to ja sobie dałam radę kanapki zrobić ibezę zjeść a nie biegać z nią przy piersi po domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 11:34   #2261
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Konsternacja trzymamy kciuki razem z Alusiakiem

U nas też koło 3 pobudka i przez godzinę niby spała niby nie bo więcej się kręciła, rzucała po łóżeczku i marudzila. Przy piątym czy szóstym cycku wreszcie padła i pospalysmy do 8. Kolejny ząbek się przebił więc moze w tym przyczyna

Dziewczyny a macie pomysł jak wyczyścić te Minnie czy tam Donaldy? Uprać się tego nie da bo tych grających elementów nie można wyjąć a u nas czyszczenie zwilżoną szmatką już nic nie daje. Ala targa tą myszkę ze sobą po całym domu więc wygląda jakby bawiło się nią całe stado szopow a nie jedna mała dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Zawsze możesz zasugerować żeby więcej osób zrzucilo się na jeden, konkretny prezent 🙂 u nas ten rowerek już w użyciu, na razie tylko w domu i tak jak pisałam Ala jest zachwycona

A Twój szwagier nie zasugerował Ci jakiegoś wspaniałego prezentu dla Igora? Typu, nie wiem, skrzynka browarów albo open voucher do pobliskiej budki z kebabem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ostatnio mial chec kupic mu skoczek nie wiem na co a potem bujaczek hustawke tym bardziej nie wiem po co na tym etapie.
Igoras od wczoraj pcha krzeselko antilop wiec jak szwagier to zobaczy to moge sie zalozyc ze zaraz przytarga mi jakiegos pchacza do domu.
Krzeselko dziala tak samo, juz jest w domu i nie ma tych kolek to moze takie lekkie nie jest

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Konsternacja trzymamy kciuki razem z Alusiakiem

U nas też koło 3 pobudka i przez godzinę niby spała niby nie bo więcej się kręciła, rzucała po łóżeczku i marudzila. Przy piątym czy szóstym cycku wreszcie padła i pospalysmy do 8. Kolejny ząbek się przebił więc moze w tym przyczyna

Dziewczyny a macie pomysł jak wyczyścić te Minnie czy tam Donaldy? Uprać się tego nie da bo tych grających elementów nie można wyjąć a u nas czyszczenie zwilżoną szmatką już nic nie daje. Ala targa tą myszkę ze sobą po całym domu więc wygląda jakby bawiło się nią całe stado szopow a nie jedna mała dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Zawsze możesz zasugerować żeby więcej osób zrzucilo się na jeden, konkretny prezent 🙂 u nas ten rowerek już w użyciu, na razie tylko w domu i tak jak pisałam Ala jest zachwycona

A Twój szwagier nie zasugerował Ci jakiegoś wspaniałego prezentu dla Igora? Typu, nie wiem, skrzynka browarów albo open voucher do pobliskiej budki z kebabem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To te Donaldy graja? chyba musze naszego przeszukac

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Kurcze drapie sie za uszami! Nabiał wychodzi? jasny gwint

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Kocie super ze sie wszystko udalo!
A jak laktacja?
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 11:42   #2262
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 12:18   #2263
no_doubt
Wtajemniczenie
 
Avatar no_doubt
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2 041
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja kciuki daj znać jak po wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

TEN dzień: 09.08.2014
Nasze największe szczęście: 18.05.2016 r.
no_doubt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 12:34   #2264
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Fab nie pomogę bo u nas też tylko czyszczenie ścierka ale czesanie taka szczotka do zamszu ewentualnie mogło by dać radę?. Ona jest taka gumowa i buty zamszowe się nie niszczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 13:00   #2265
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Konsternacja, trzymamy kciuki

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 13:20   #2266
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dziękujemy za wszystkie kciuki!

Nic nie wiem- pobrali materiał do badania, wyniki mają być w połowie maja. Na wizytę kolejną idziemy w lipcu.

Kocie, super, że wszystko się udało,
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 14:02   #2267
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
Dziękujemy za wszystkie kciuki!

Nic nie wiem- pobrali materiał do badania, wyniki mają być w połowie maja. Na wizytę kolejną idziemy w lipcu.

Kocie, super, że wszystko się udało,
To teraz trzymamy kciuki żeby wyniki były dobre



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 14:38   #2268
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Majówki 2016 - część szósta

Jak to jest z tym rosołem tj wywarem na miesie.
Dawał juz ktos gdzies komus?
Mam dzis rosol wyszedl mniamuśny i tak mnie korci i sie waham
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 14:56   #2269
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Jak to jest z tym rosołem tj wywarem na miesie.
Dawał juz ktos gdzies komus?
Mam dzis rosol wyszedl mniamuśny i tak mnie korci i sie waham
Yyyyyyy a to nie można dawać? ???? Zuzia wcina rosół od chyba 3 miesięcy.

Kiedyś znalazłam rozpiskę dla starszej córki z przed 20 lat, to miałam napisany od pediatry przepis na rosół od 4 m-ca życia, jako początek rozszerzania diety. Wtedy nie było słoiczków.

Tyle że gotuje ten rosół nie jakiś tłusty tylko na chudszym mięsie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 15:03   #2270
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Ja ostatnio dolałam trochę rosołu do zupki, bo była beee

Jeszcze w temacie rosołu ... Pamiętam, że moja mama często gotowała go na kostkach rosołowych dla mojego brata, który chorując( bardzo często) tylko to jadł:/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle

Edytowane przez asiaczek
Czas edycji: 2017-04-24 o 15:10
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 15:44   #2271
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
A jak się czujesz? Wojtul bez kataru się doczekał chrzcin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście obyło się bez kataru, nie wiem czy to było moje przewrażliwienie czy jakoś rozeszło się po kościach. Ja już lepiej, przynajmniej nic nie boli, ale antybiotyk trochę usypia.

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

[/COLOR]Kocie super ze sie wszystko udalo!
A jak laktacja?
A laktacja średnio, bardzo średnio. Co prawda już leci w miarę normalne mleko i jakieś 20 ml a nie ledwo na dno butelki, ale i tak słabo to wygląda. Dziś na noc odkładam już z trzech ściągnięć, żeby nie trzeba się było zrywać i sztucznego robić.

Umówiliśmy się na czwartek na mini- sesję roczkową, chyba wykorzystamy ubranie z chrztu i może spróbujemy jedno czy 2 zdjęcia zrobić w tym klimacie.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 15:57   #2272
biedronkadancer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 615
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Pojechała moja córeczka starsza z tatą i nowopoznaną babcią, mają wrócić po zajęciach już we dwie. Teściowa podeszła chyba normalnie, boi się, że wnuczka jej się będzie bała. Na szczęście cała interakcja do minimum ograniczona, dojść po tańcu na dół do hulajnogi, razem czekać na autobus, wynieść hulajnoge z autobusu, zadzwonić domofonem. Da radę i nic nie zepsuje, prawda?)) Wyjątkowy optymizm wychodzi ze mnie a co mi tam, raz się żyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
biedronkadancer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 17:00   #2273
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia ja też trochę dałam małej kiedyś, tylko że ona zawsze siedzi w moim talerzu i nawet tego nieszczęsnego kebaba już spróbowała- oczywiście zawsze wybieram warzywa dla niej jak jest opcja i nie daje jej slodyczy- tylko np owoce. Ona nie zje dużo zawsze tylko smakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Biedronka myślę że będzie dobrze- a później oby tylko lepiej bo naprawdę szkoda żeby dziecko nie miała kontaktu z babcią, moje niestety siła rzeczy będzie miało ten kontakt ograniczony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 17:34   #2274
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dzieki przeczytawszy ciutke dalam mysle i tak go stelepnie powie nie i tyle a on sam otwieral buzie i dawaj mu wiecej

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:27 ----------

Cytat:
Napisane przez biedronkadancer Pokaż wiadomość
Pojechała moja córeczka starsza z tatą i nowopoznaną babcią, mają wrócić po zajęciach już we dwie. Teściowa podeszła chyba normalnie, boi się, że wnuczka jej się będzie bała. Na szczęście cała interakcja do minimum ograniczona, dojść po tańcu na dół do hulajnogi, razem czekać na autobus, wynieść hulajnoge z autobusu, zadzwonić domofonem. Da radę i nic nie zepsuje, prawda?)) Wyjątkowy optymizm wychodzi ze mnie a co mi tam, raz się żyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oby nie pochrzanila kolejnosci!

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dolałam trochę rosołu do zupki, bo była beee

Jeszcze w temacie rosołu ... Pamiętam, że moja mama często gotowała go na kostkach rosołowych dla mojego brata, który chorując( bardzo często) tylko to jadł:/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Moja sasiadka ma 5 doroslych synow no i pamietam jak kiedys przyszla do mojej mamy na ploteczki i mowi ze jak jest niedziela i rosol to jest tak ze kazdy na stole w miseczce ma kostke rosolowa na makaronie. Obok czajnik z wrzatkiem rach ciach i rosol gotowy.

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Yyyyyyy a to nie można dawać? ???? Zuzia wcina rosół od chyba 3 miesięcy.

Kiedyś znalazłam rozpiskę dla starszej córki z przed 20 lat, to miałam napisany od pediatry przepis na rosół od 4 m-ca życia, jako początek rozszerzania diety. Wtedy nie było słoiczków.

Tyle że gotuje ten rosół nie jakiś tłusty tylko na chudszym mięsie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cos mi switalo ze miesny wywar to po roku czy jakos tak.
Moglam pokrecic. A moze to sie tyczylo alergikow? Teraz to ja juz sama nie wiem
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 19:49   #2275
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Iwonia ja podaje już rosół jakiś czas, tyle że odlewam w maly garnuszek, dolewam troche wody i gotuje jeszcze troche żeby nie był taki ostry. Wojtuś bardzo lubił a teraz jest wszystko beee i rosół też
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:08   #2276
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez monika2736 Pokaż wiadomość
Iwonia ja podaje już rosół jakiś czas, tyle że odlewam w maly garnuszek, dolewam troche wody i gotuje jeszcze troche żeby nie był taki ostry. Wojtuś bardzo lubił a teraz jest wszystko beee i rosół też

U nas od wczoraj fajnie wszystko wcina.
Tzn bez szału ale lepiej niz zwykle.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:32   #2277
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

U nas jest tylko jedno danie wow dla Lenki póki co- zupka włoska która robię dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:39   #2278
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Dla Ali wszystko jest wow, naprawdę 😄 Malo wybredne dziecko mi się trafiło bo wsuwa równo wszystko co jej podam. Nie pamiętam kiedy ostatnio odmówiła zjedzenia czegoś, chyba jak była chora. Tak to każdego dnia wciąga żarcie jak odkurzacz 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 20:53   #2279
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dla Ali wszystko jest wow, naprawdę 😄 Malo wybredne dziecko mi się trafiło bo wsuwa równo wszystko co jej podam. Nie pamiętam kiedy ostatnio odmówiła zjedzenia czegoś, chyba jak była chora. Tak to każdego dnia wciąga żarcie jak odkurzacz 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze zazdroszczę.



U nas dzisiaj było zjedzone: 3 łyżeczki zupy na obiad, 8 łyżeczek kaszki na kolację i prawie cały mus owocowy w międzyczasie. Śniadania nie tknął, bo to nie był pomidor. Ale nawet gdyby dostał pomidora to też by zjadł go trochę a potem rzucał na podłogę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle

Edytowane przez asiaczek
Czas edycji: 2017-04-24 o 20:54
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 21:18   #2280
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część szósta

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dla Ali wszystko jest wow, naprawdę Malo wybredne dziecko mi się trafiło bo wsuwa równo wszystko co jej podam. Nie pamiętam kiedy ostatnio odmówiła zjedzenia czegoś, chyba jak była chora. Tak to każdego dnia wciąga żarcie jak odkurzacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Sci-Fi jak dla mnie!

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Szczerze zazdroszczę.



U nas dzisiaj było zjedzone: 3 łyżeczki zupy na obiad, 8 łyżeczek kaszki na kolację i prawie cały mus owocowy w międzyczasie. Śniadania nie tknął, bo to nie był pomidor. Ale nawet gdyby dostał pomidora to też by zjadł go trochę a potem rzucał na podłogę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo taki scenariusz jest mi bardziej znany.
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-17 16:23:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.