Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-19, 17:02   #3901
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
No bierz podkłady bo zalać może równo, chociaż nie musija nawet nie wiedziałam że tyle tego w środku jest

Podczytuje sobie bloga magicznydomek.pl i ostatnio autorka urodziła córeczkę, szykował się 3800-3900 a ostatecznie była 5080

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze biorąc pod uwagę to że mam dużo wod plodowych to Już w ogóle ;p

Ale zrobiło się lżej jak ulecialo trochę czy bóle przycmily?

5 kg... nieźle. Też bym wolała w drugą stronę pomyłkę ;p
Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
O grubo!

Kurcze... nie mam w zwyczaju i w zasadzie nie lubię umawiać się do lekarzy (tak samo jak nie lubię zażywać leków - chyba, że naprawdę ból jest już nie do zniesienia), ale podjadę do ortopedy w poniedziałek, żebym czuła wewnętrzny spokój, że jednak te bóle to coś "normalnego" w ciąży. Trzymajcie za mnie kciuki Mamusie
A ja przez to że pracuje w firmie medycznej w sumie już kupę czasu to dla mnie normalne jest to że jak masz jakieś wątpliwości to nie szukasz w Google tylko idziesz do lekarza. Chociaż swoją drogą czasem lepiej doczytac bo lekarze też są różni...
Ale teraz dbamy o siebie za dwoje więc nie ma co się zastanawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 17:12   #3902
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Vanessa, jeśli masz ochotę, to czekamy na twój opis porodu

---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Ale mi się syn dziś wwierca w szyjkę. Jakby wyjść już chciał. Dziś tyle pochodziłam. Dopiero do domu weszliśmy. Czekam, aż córa zje kolację i pójdzie w końcu spać. Przeczołgała mnie dziś konkretnie.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 17:21   #3903
kachaaa321
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 86
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Dziewczyny, a ja mam trochę pytanie z innej beczki Wiem, że można pić w ciąży kawę w niewielkich ilościach. Po urodzeniu dziecka także. Ale ostatnio widziałam w rossmannie mama coffee. Jeszcze jej nie próbowałam, ale zastanawiam się czy to dobre?
kachaaa321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 17:29   #3904
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez kachaaa321 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja mam trochę pytanie z innej beczki Wiem, że można pić w ciąży kawę w niewielkich ilościach. Po urodzeniu dziecka także. Ale ostatnio widziałam w rossmannie mama coffee. Jeszcze jej nie próbowałam, ale zastanawiam się czy to dobre?
To jest kawa zbożowa i tak pewnie smakuje.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 17:34   #3905
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Gratuluje dziewczyny porodów
I pozytywnie zazdroszczę
Ja mam straszny kryzys ciążowy, mała wczoraj się nie ruszała swedzenia dostalam ze przeplakalam cala noc. Wiec dziś cały dzień IP, szpital. Tętno na ktg prawidłowe 140, ale nadal ruchy bardzo bardzo rzadkie i slabe cholestaza wykluczona
Wykończy mnie ta ciąża, dziś zaczęłam 35 tc a marze o porodzie tak ze bole mi nie starszne
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 17:45   #3906
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ewelinka2311 Pokaż wiadomość
Postaram się coś napisać, ale będę przez edytowanie bo jak mi zniknie to mnie trafi

Na ostatniej wizycie doktorek mówił, że na kolejną nie umawia bo szybciej się w szpitalu spotkamy. Miał skubany nosa
Wczoraj wieczorem nic nie wskazywało na to ze coś pójdzie. Miałam tylko takie dziwne bulgoty w brzuchu ale nie panikowalam bo mała ruszała się normalnie.
Rano mąż wyszedł do pracy, ja tradycyjnie do wc na siku. Ubieram majtki, podnoszę się z kibelka a tu chlust i poszło szybko ręcznik między nogi i po telefon, żeby męża zdążyć zawrócić. Była jakoś 4.45. Rety jak że mnie się lało. Tylko powtarzałam sobie w myślach co robić co robić. Wlazłam do wanny, ogolilam nogi i pachy, zebrałam się, lekki makijaż, dopakowałam torbę i pojechaliśmy. A jeszcze zdążyłam rachunek za telefon opłacić. Cały czas byłam niesamowicie spokojna, po nogach mi się lało, te wkłady bela nie nadążałydobrze ze mamy skóry w aucieDojechaliśmy do szpitala jakoś kolo 6. Cisza spokój wszyscy śpiąna izbę przyjęć, wypełnić milion papierów, podpisów.
Potem ktg i usg, zadzwoniły ze skoro sala wolna to mają ją zaklepać dla mnie, bo po co czekać. Następnie przygotowanie do operacji, znowu ktg, zakładanie wenflonu, najbardziej nieprzyjemna część, moje żyły w ogóle nie chcą współpracować :/ i jazda na salę. Kolejna rzecz której się bałam to znieczulenie, ale tak mnie zagadały babeczki ze jakoś nawet poszło. Śmieszna sprawa tak tracić czucie w cielecewnika jak zakładali nie czułam nic. Przyszli lekarze, pozaslaniali zasłonami i do roboty. Może z 25 min razem ze zszywaniem to trwało. Nie czułam żadnego bujania na boki przy wyciaganiu ani nic z tych rzeczy, tylko tyle że coś tam się dzieje ale jakoś nie specjalnie mnie to ruszało
Ja tylko nasluchiwałam pierwszego płaczu, a tu cisza i cisza aż w końcu kichła no i się rozdarła na dobre. Ma płucka dostała 10 pkt i mi ją dali do przytulenia i pocałowania
Potem zabrali piętro wyżej do mierzenia, ważenia, szczepienia itp. Nie wiem czy to normalne, ale byłam mega spokojna, żadnych myśli ze zabrali moje dziecko, że ja się nie zgadzam itp.
Przewieźli mnie na poporodową, od razu dostałam ją do piersi. Niby wiedziałam że u nas dają ale nie sądziłam ze od razu. Ma tak silny odruch ssania ze z jej strony nie powinno być kłopotów z karmieniem, teraz tylko ja musze ogarnąć temat coś tam musiałam mieć, bo po dwóch cycach zasnęła na ponad 3 godziny. A ja leżałam i plakalam ze ona taka śliczna i moja.
Teraz powoli dochodzę do siebie, chociaż babki mówią ze szybko. Czucie w nogach miałam jakoś po 3h, bliznę i brzuch tez juz czuje, dwa razy już morfina poleciała. Jakoś po 17 będę chyba siadać i próbować wstać.
Pragnienie mam takie ze wannę wody moglabym wypića najbardziej to chce mi się coca coli limonkowej

Jak na razie to usta i oczka ma po tatusiu ciekawe czy tak zostanie. Moi rodzice i koleżanka stwierdzili ze cały Kamil.

Tatuś dumny będzie miał kogo rozpieszczać.

Na razie tyle,w sumie nie wiem co więcej

Aaa może tyle ze mała waży 3750 i ma 52 cm a i tak jest taka maleńka kruszynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy dobrze zacytuje z tel ale piekny opis porodu. Troche mnie uspokoil
Czytajac zastanawialam sie jak dalas rade karmin na lezaco..na plasko i w ogole tak lezec ale pewnie polozny przylozyly?
Ja mam mysli..ze mi ta dzidzia spadnie z tego brzucha..ze nie utrzymam jej..albo ze lezac na plasko nie bede mogla oddychac bo teraz tak mam przy tej arytmi.
Bylas mega dzielna i spokojna.. A jak z przyplywem milosci..widze..ze sie pojawila od razu..instynkt? Jest taka godzina..ze moze juz smigasz po sali..ide nadrabiac 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 17:49   #3907
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez avilka77 Pokaż wiadomość
Gratuluje dziewczyny porodów
I pozytywnie zazdroszczę
Ja mam straszny kryzys ciążowy, mała wczoraj się nie ruszała swedzenia dostalam ze przeplakalam cala noc. Wiec dziś cały dzień IP, szpital. Tętno na ktg prawidłowe 140, ale nadal ruchy bardzo bardzo rzadkie i slabe cholestaza wykluczona
Wykończy mnie ta ciąża, dziś zaczęłam 35 tc a marze o porodzie tak ze bole mi nie starszne
Spokojnie, niech jeszcze posiedzi w brzuchu. Ma pewnie niezłego lenia. Zostswili cie w szpitalu?
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 18:00   #3908
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
U mnie zaczęło się jakoś w 30tc, czyli jak przekroczyłam III trymestr, ale na początku nie wydawało się mi to jakieś groźne, a do tego nie zdarzały się te bóle regularnie. Teraz to już mam co każde wstawanie po nocy lub jak np. usiądę i wstanę to czuje ten niemiły ucisk przy chodzie. Jak się obudzę w nocy "na siku" to mam to samo. Przez ten ból mam straszny problem z przekręceniem się na drugi bok, a już nie mówiąc o wstaniu z łóżka. Do tego zaczęły dochodzić drętwienia kończyn, stąd moja decyzja o umówieniu się na wizytę do ortopedy.

Jak wyglądała u Ciebie ta wizyta u ortopedy? On wypisuje skierowanie na USG? Ponieważ w obecnym stanie nie sądzę i raczej nie zgodzę się na żadne rentgeny.
Cat bo to masz podobnie jak ja..w nocy wstaje jak kaleka. Do tego ja mam ten ostry..paralizujacy bol po prawej stronie wzgorka..i czuje jak idzie od dolu brzucha..po nim nie moge ruszyc nawet noga..musze zmienic pozycje na prawy bok..albo jakos wstac i to rozchodzić i nikt nie wie z czego to i dlaczego sie pojawia. Oby zniklo po porodzie. Ja najpierw mialam konsultacje w poradni..pomacala..powied ziala..ze jej sie cos nie podoba..za tydzien umowila na usg w szpitalu..dokladnie zmierzyla..i jeszcze dla potwierdzenia wyslala na drugie usg do radiologa. Nawet nie proponowala zdjecia..jedynie co zalecila zrobic po porodzie..jak bole dalej beda sie utrzymywac. Mam rozejscie na pol cm..patologiczne jest na 1 cm prawie..i moze sie tak rozejsc ale wtedy na pewno rehabilitacja po porodzie. Pol cm nie jest jako tako wskazaniem.. Jest to decyzja juz lekarza i ortopedy..byla także moja..czy brac je czy nie..wzielam
.zeby skonsultować z lekarzem..polozna..i każdy jest zdania..ze niema co ryzykowac. Bo z tego pol cm moze sie zrobic ponad 1 cm przy porodzie a wtedy jest hardcore.
Bede na wizycie 31..poprosze jeszcze gina o sprawdzenie..i powiem..ze ma on zdecydowac co i jak..jeszcze wziasc pod uwage arytmie..ale raczej zdecyduje o cc..
A skierowanie dostalam od rodzinnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Vela fajna ta kiecka. Ja mam taka na ramiaczkach to ja wezne chyba.. Jedna obcisla a druga zwiewna. Zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:12   #3909
VelaLuca
Wtajemniczenie
 
Avatar VelaLuca
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2 418
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cudownie się czyta te opisy porodów 😍 Ewelinka jeszcze raz wielkie gratulacje. Jak się Ciebie czyta to taki spokój od Ciebie bije. Niesamowite 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Żona - 31 maja 2014
Mama - 9 czerwca 2017
VelaLuca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:15   #3910
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Ale tu dziś emocje
Giove, Ewelinka, jeszcze raz gratulacje

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem...z
robilam sobie prywatnie morfologie i badanie ogolne moczu. Wyszly mi bakterie nieliczne i leukocyty 3-5 (norma do 5). Niby wszystko w normie. Ale nie wiem jak to u ciezarnych... Mojego gina nie ma. Wizyte mam w srode.
Nie wiem czy brac jakis urosept na to czy dac sobie spokoj🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak miałam leukocyty 3-5 to nic nie robiłam, dopiero powyżej 5 gin kazała mi brać Urosept


Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Ania taka zwykła ☺Lekka i zwiewna. Akurat na taką pogodę będzie dobra, nawet po domu czy na ogród. Była jeszcze ciemno niebieska. Załącznik 7073941

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajna!
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:17   #3911
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

1495213402700.jpg1495213418537.jpg

A u mnie dzis bylo tak..od 14 do 18 siedzialam pod parasolem..w garazu..troche nozki opalone..psikalam sie woda..brzuch w cieniu i zasłonięty.
O 18 spuchly mi strasznie stopy i wiedzialam..ze czas do domu..wzielam chlodna kapiel w soli i opuchlizna znika
Zjadlam pol kielbaski i troche salatki..teraz mieta..i na kolacje reszta salatki.

Paula spokojnej podrozy.

Avilka..spokojnie..wazne. .ze tetno ok..moze ma taki dzien

Wkurzylam sie dzis na tescia..jestem wdzięczna..ze nam pomaga..ale po 2 piwach sie zaczelo..ze taki brzydki dom..ze ten dach taki nowoczesny jak stodola..ze po co dookola takie zadaszenie.. Ze będzie tak brzydki..ze nie bedzie do niego przychodzil.. Niby w zartach..ale wiem..ze mu sie nie podoba bo jest troche bardziej nowoczesny..on lubi klasyke ale to nasz dom..tak mi sie przykro zrobilo..ze mialam zaszklone oczy..dobrze..ze wzielam okulary..
Ze pewnie bedzie nam deszcz splywal po scianach a to zadaszenie przemoknie. Powiedzialam tylko..ze takie domu sa budowane..ze architekt chyba tez wie co robi..jakie odprowadzenie wody itp.. Ze kiedys starsze domy..tez mialy dachy równe ze sciana..nawet sa w okolicy takie stare domu..sasiad ma to mu pokazałam ale cos odburknal tylko pod nosem ze to co innego..eh

Przyjechala tesciowa na chwile..to juz humoru nie mialam..cos tam o domu mowila..ze kogos do pomocy trzeba bo będziemy 5 lat budowac..to jen mowie..znajomy nie mial pojęcia o budowie..nikt mu nie pomagal
.mial tylko potem murarza wiadomo..kogos od dachu..okna firma
..tak jak my i do tego kredyt od poczatku..zona tez w ciazy była..jeszcze wszystkie papiery sami zalatwiali i sie wybudowali po 2 latach..a ona do mnie.."ze nie wiem skąd mam te informacje..ze to nie mozliwe" nosz kur..powiedzialam..ze mozliwe bo sie z nimi kumplujemy i rozmawialismy nie raz..w gorszej sytuacji niz my i dali rade..

Potem mi pow..ze najlepiej zeby znajomi nam pomogli..i tez tlumaczenie ze każdy ma rodzine..prace to ciezko nie pomaga..Wkurzylam sie..to pow..ze firme zamowie i tyle..to oczywiście nie bo to tyle kasy..

Potem sie pochwalila na jakie wakacje jada to mi szczena opadla..

Niech..wyzalilam sie..niech kazdy patrzy pod siebie.. Jesli cos wiem..to znaczy ze mam taka informacje..a ona juz panikuje a dopiero zaczynamy..

Zaraz wam wrzuce podglad naszego domu...taki wymyslny..i nowoczesny..i w ogole z upy wzięty wg tescia..z kosmosu 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 18:18   #3912
starry_eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar starry_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 2 052
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Ja dziś byłam skontrolować te moje podwyższone wody, ale na szczęście już wróciły do normy i jeszcze na KTG byłam, większych skurczy nie było, tylko czasem jak się brzuch spinał. Ale Mała nie chciała współpracować, bo prawie całe przespała, nie pomogło ani jedzenie ani picie, dopiero pod koniec pani mi doradziła żebym włączyła jej Iron Maiden i przystawiła do brzucha i wtedy się obudziła
__________________
15-08-15
13-06-17


starry_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:35   #3913
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

1495215229603.jpg1495215235466.jpg1495215247572.jpg1495215255851.jpg

A to nasz "brzydki..oszkliwy i w ogole tak nowoczensy dom..ze będziemy zalowac do konca życia" wg tescia.. Eh

To szare to takie jakby zadaszenie..taka nowoczesna elewacja dookola domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:38   #3914
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Każdy ma inny gust i ja to rozumiem..ale ja nie komentuje tego co mu sie podoba..a on to mowi w taki sposob, ze poprostu mi przykro

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:41   #3915
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez starry_eyes Pokaż wiadomość
Ja dziś byłam skontrolować te moje podwyższone wody, ale na szczęście już wróciły do normy i jeszcze na KTG byłam, większych skurczy nie było, tylko czasem jak się brzuch spinał. Ale Mała nie chciała współpracować, bo prawie całe przespała, nie pomogło ani jedzenie ani picie, dopiero pod koniec pani mi doradziła żebym włączyła jej Iron Maiden i przystawiła do brzucha i wtedy się obudziła
Super, że wszystko ok U nas też syn szaleje jak włączymy cięższą muzykę. Zazwyczaj wygląda to tak, że tata i Hania skaczą na dywanie, a mi brzuch na kanapie podskakuje

Ania, świetny jest wasz dom. Jak będzie skończony, to się skończą komentarze.
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:42   #3916
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Chyba nie rodziła SN. Rany julek... to już przegięcie 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak sn i jeszcze z tego co pamiętam pisała gdzieś w komentarzu chyba na ig ze nie pękła jak w przypadku pierwszej córki z wagą 3500 albo niedużo większą

Cytat:
Napisane przez mmona24 Pokaż wiadomość
Ewelinka wlasnie mialam sie pytac jak wrazenia ale przeczytalam opis...cudownie ze jestescie juz razem😍 zazdroszcze😍
Poplakalam sie i znowu sie rozmazalam😂
Ciesze sie bardzo ze wszystko dobrze u Was i pomyslec ze wczoraj sie podniecalam ze jeszcze tydzien Wam zostal😁

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Matylda się wczoraj naczytala o tym tygodniu i zrobiła na zlosc wizażowym ciotkom
Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Ewelinka, doczytałam już twój opis. Zaraz go podepnę, żeby się nie zgubił. Znów się popłakałam. Przypomniało mi się, jak urodziłam Hanię i pierwsze co zrobiła to też kichnęła i z takim ogromnym flukiem ją pierwszy raz zobaczyłam taką piękną eh...
Czyli coś jest w tym kichaniu
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Jeszcze biorąc pod uwagę to że mam dużo wod plodowych to Już w ogóle ;p

Ale zrobiło się lżej jak ulecialo trochę czy bóle przycmily?

5 kg... nieźle. Też bym wolała w drugą stronę pomyłkę ;p

A ja przez to że pracuje w firmie medycznej w sumie już kupę czasu to dla mnie normalne jest to że jak masz jakieś wątpliwości to nie szukasz w Google tylko idziesz do lekarza. Chociaż swoją drogą czasem lepiej doczytac bo lekarze też są różni...
Ale teraz dbamy o siebie za dwoje więc nie ma co się zastanawiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic mnie nie bolało, dopiero po jakiś 2h miałam z dwa takie mocniejsze skurcze ze mnie lekko ścięły a tak to spokojnie było tylko chyba mi brzuch sporo opadł po nich bo tak się inaczej zrobiło na kręgosłupie

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze zacytuje z tel ale piekny opis porodu. Troche mnie uspokoil
Czytajac zastanawialam sie jak dalas rade karmin na lezaco..na plasko i w ogole tak lezec ale pewnie polozny przylozyly?
Ja mam mysli..ze mi ta dzidzia spadnie z tego brzucha..ze nie utrzymam jej..albo ze lezac na plasko nie bede mogla oddychac bo teraz tak mam przy tej arytmi.
Bylas mega dzielna i spokojna.. A jak z przyplywem milosci..widze..ze sie pojawila od razu..instynkt? Jest taka godzina..ze moze juz smigasz po sali..ide nadrabiac 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karmi się masakrycznie w takiej pozycji. Ja leżałam lekko na boku górą ciała a małą położyły mi na poduszce tak jakby pod pachą, masakra nakierowac sutek do buzi. Mówiły ze jakbym miała mniejsze piersi to by łatwiej było a tu niestety cyc jak stodołaa zupełnie na płasko nie leżałam, miałam łóżko lekko podniesione. Tylko cały czas mnie ganily za podnoszenie głowy, że jak przez te kilka godzin po znieczuleniu nie będzie płasko to będzie boleć, i chyba coś w tym jest bo dziewczyna obok podnosiła i skarży się na ból. Ale za to kazały mi często boki zmieniać, podnosić i opuszczać nogi, podkurcxac je i siadało się dzięki temu dobrze.

Co do miłości, to nie miałam jakiejś takiej fali że bach i ją kocham nad życie, ja chyba to całą ciążę miałamno chyba ze jeszcze to przyjdzie i wtedy będę mogła powiedzieć ze to to

A swoim spokojem sama jestem zaskoczona. Obstawiam, że jakbym miała 24 mają jechać do szpitala i leżeć w nim dóbę do cc to już by go nie było.


A teściu chamsko zagadal, szkoda komentować. No chyba ze aż tak nie pomyślał. Wrzuć koniecznie zdjęcie projektu, ja lubię te nowoczesne domy bo się fajnie wyróżniają na tle wszystkich podobnych do siebie

Cytat:
Napisane przez VelaLuca Pokaż wiadomość
Cudownie się czyta te opisy porodów 😍 Ewelinka jeszcze raz wielkie gratulacje. Jak się Ciebie czyta to taki spokój od Ciebie bije. Niesamowite 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już pisałam wyżej ze ten spokój zaskakuje mnie samą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:51   #3917
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Syn mi przyfasolił w szyjkę z taką siłą, że aż mnie przechyliło. Kolejny kawałek czopu odszedł. Ewidentnie chce już się ewakuować. Oj nie wiem czy dotrwam do 10...
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 18:55   #3918
mmona24
Zakorzenienie
 
Avatar mmona24
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 059
GG do mmona24
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Załącznik 7074076Załącznik 7074081Załącznik 7074086Załącznik 7074091

A to nasz "brzydki..oszkliwy i w ogole tak nowoczensy dom..ze będziemy zalowac do konca życia" wg tescia.. Eh

To szare to takie jakby zadaszenie..taka nowoczesna elewacja dookola domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale piekny😍 duzy i sliczny domek sie szykuje😉 tescia nie sluchaj bo to inne pokolenie
Najwazniejsze zebyscie Wy byli zadowoleni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.06.2009
04.10.2014


Wymieniam się

Bloguje
mmona24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:01   #3919
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Jelonek chyba pomyslal jeszcze gorzej.mod poczatku nam dogaduje z nim.. Nie wiem..tak jakby ten dom byl trojkatny.

Ewelinka wrzuciłam. To jest takie polaczenie domu parterowego z plaskim dachem ale mamy dobudowane zamieszkalne poddasze.

Monna dzięki
Domek wyglada na duzy ale ma 120 metrow uzytkowej... Ale w bryle jest garaz..kotlownia.spizarni a to moze i wyglada na 300 metrow 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-19, 19:03   #3920
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Jelonek chyba pomyslal jeszcze gorzej.mod poczatku nam dogaduje z nim.. Nie wiem..tak jakby ten dom byl trojkatny.

Ewelinka wrzuciłam. To jest takie polaczenie domu parterowego z plaskim dachem ale mamy dobudowane zamieszkalne poddasze.

Monna dzięki
Domek wyglada na duzy ale ma 120 metrow uzytkowej... Ale w bryle jest garaz..kotlownia.spizarni a to moze i wyglada na 300 metrow 😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetny domek i rzeczywiście wygląda na duży 120 metrów jak dla mnie to tak akurat.


Kur.... cewnik mi wypadł ;/ pewnie zaboli jak mi go znowu będą wkładać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:04   #3921
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Jelonek..mibl tez wali po szyjce..az jecze co jakis czas..oj nie dobrze..ogolnie jest mega ruchliwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Ewelinka..dzielnie to wszystko znosisz.. Fala milosci przewnie jeszcze Cie dopadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:11   #3922
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Załącznik 7074076Załącznik 7074081Załącznik 7074086Załącznik 7074091

A to nasz "brzydki..oszkliwy i w ogole tak nowoczensy dom..ze będziemy zalowac do konca życia" wg tescia.. Eh

To szare to takie jakby zadaszenie..taka nowoczesna elewacja dookola domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo fajny domek. Teścia nie słuchaj albo powiedz mi wręcz że taka krytyka nic nie wnosi a przykro się robi.
Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Syn mi przyfasolił w szyjkę z taką siłą, że aż mnie przechyliło. Kolejny kawałek czopu odszedł. Ewidentnie chce już się ewakuować. Oj nie wiem czy dotrwam do 10...
Mam nadzieję że już wszystko gotowe skoro tak mu się spieszy ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:17   #3923
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Juz tesciowej powiedziałam..bo ona cos o odwiedzinach..to pow..ze przecież tatus nie przyjdzie...bo tako brzydki dom mamy..
No jest normalny..lekko nowoczesny ale bez przesady..nawet architekt mu tlumaczyl co i jak..to ten twierdzi..ze co architekt wie..eh

Jeszcze raz nam powie cos takiego.. To powiem..ze dziękuję ze nam pomaga..jestem mega wdzieczna ale komentarze niech zachowa dla siebie..każdy ma swoj gust a mi jest przykro..
Oczywiście znowu się zacznie...jak sie dowie..ze chcemy plaska dachowke a nie pofalowana 😂

Eh cewnik..tego tez się boje..a dawali ci go po znieczuleniu czy przed

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:39   #3924
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Juz tesciowej powiedziałam..bo ona cos o odwiedzinach..to pow..ze przecież tatus nie przyjdzie...bo tako brzydki dom mamy..
No jest normalny..lekko nowoczesny ale bez przesady..nawet architekt mu tlumaczyl co i jak..to ten twierdzi..ze co architekt wie..eh

Jeszcze raz nam powie cos takiego.. To powiem..ze dziękuję ze nam pomaga..jestem mega wdzieczna ale komentarze niech zachowa dla siebie..każdy ma swoj gust a mi jest przykro..
Oczywiście znowu się zacznie...jak sie dowie..ze chcemy plaska dachowke a nie pofalowana 😂

Eh cewnik..tego tez się boje..a dawali ci go po znieczuleniu czy przed

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Piekny domek
Tesciowie slabo sie zachowali, zero taktu. Nie wyobrazam sobie komus cos takiego powoedziec, tym bardziej ze to dom dla was, nie dla nich....
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:40   #3925
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Juz tesciowej powiedziałam..bo ona cos o odwiedzinach..to pow..ze przecież tatus nie przyjdzie...bo tako brzydki dom mamy..
No jest normalny..lekko nowoczesny ale bez przesady..nawet architekt mu tlumaczyl co i jak..to ten twierdzi..ze co architekt wie..eh

Jeszcze raz nam powie cos takiego.. To powiem..ze dziękuję ze nam pomaga..jestem mega wdzieczna ale komentarze niech zachowa dla siebie..każdy ma swoj gust a mi jest przykro..
Oczywiście znowu się zacznie...jak sie dowie..ze chcemy plaska dachowke a nie pofalowana 😂

Eh cewnik..tego tez się boje..a dawali ci go po znieczuleniu czy przed

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Na szczęście to nie cewnik tylko krew, dość sporo jej jest, czyli dziewczyny bieżcie dużo wkładek tych wielkich nawet na cc bo różnie bywami narazie dają szpitalne na tej sali poporodowej ale z 10 juz poszło, do tego te podkłady jak do przewijania tez z 6 wymienili juz. Teraz dostałam jakieś tabletki dopochwowo na to krwawienie żebym w nocy miała spokój.

A cewnik juz w znieczuleniu. Nie daj sobie na żywca zakładać bo to nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:43   #3926
avilka77
Raczkowanie
 
Avatar avilka77
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 253
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez jelonekhihi Pokaż wiadomość
Spokojnie, niech jeszcze posiedzi w brzuchu. Ma pewnie niezłego lenia. Zostswili cie w szpitalu?
Nie Jelonku wpuscili Bo wszystko wlasciwie ok
A mala w koooncu sie rusza, nie SA to juz kopniaki ale takie mocne wypinanie, rozciaganie. Ginekolog mowila ze ma malo juz miejsca bo wazy juz ok 2700 a ja szczupla i malutki brzuch mam
avilka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:46   #3927
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Cytat:
Napisane przez pannaanna_87 Pokaż wiadomość
Juz tesciowej powiedziałam..bo ona cos o odwiedzinach..to pow..ze przecież tatus nie przyjdzie...bo tako brzydki dom mamy..
No jest normalny..lekko nowoczesny ale bez przesady..nawet architekt mu tlumaczyl co i jak..to ten twierdzi..ze co architekt wie..eh

Jeszcze raz nam powie cos takiego.. To powiem..ze dziękuję ze nam pomaga..jestem mega wdzieczna ale komentarze niech zachowa dla siebie..każdy ma swoj gust a mi jest przykro..
Oczywiście znowu się zacznie...jak sie dowie..ze chcemy plaska dachowke a nie pofalowana 😂

Eh cewnik..tego tez się boje..a dawali ci go po znieczuleniu czy przed

Sent from my LG-K350 using Wizaz Forum mobile app
Widziałam podobny juz postawiony u dziewczyny na blogu houselove.pl one są świetne, jakbym kiedyś miała się budowa to albo drewniany cały albo wlasnie w takim nowoczesnym stylu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez avilka77 Pokaż wiadomość
Nie Jelonku wpuscili Bo wszystko wlasciwie ok
A mala w koooncu sie rusza, nie SA to juz kopniaki ale takie mocne wypinanie, rozciaganie. Ginekolog mowila ze ma malo juz miejsca bo wazy juz ok 2700 a ja szczupla i malutki brzuch mam
Ja Ci powiem, że przez całą ciążę to kilka kopniakow raptem czułam. Głównie właśnie rozciąganie i wypinanie ale też tam miała mega ciasno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:49   #3928
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Ponoc u nas zakladaja bez..ale jak cos powiem ginowi..ze chce po..i tyle bo bede panikowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Nie moge wejsc na ta strone hehe juz chcialam obczajac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:51   #3929
pannaanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar pannaanna_87
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

My wzorowalismy sie czyms takim..
Dzieki dziewczyny..nam sie tez podoba..architekt pow ze to dom prosty w budowie..ze takie elewacje..dachy to norma a tesc to by nam zrobil.. Kadlubki nad wejsciem..okragle balkony itp 1495219838859.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannaanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-19, 19:54   #3930
ewelinka2311
Wtajemniczenie
 
Avatar ewelinka2311
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 425
Dot.: Czerwcowe mamusie 2017 cz. VI

Źle podałam, houseloves.com

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewelinka2311 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-30 22:58:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.