Petting a zapłodnienie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-29, 13:06   #31
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
O boże. Jakie nieprzyjazne środowisko w pochwie podczas dni płodnych? Polecam wrócić do szkoły. Po co wy tak dzieciom w glowach macicie? Ryzyko jest koniec i kropka. Bardzo małe ale jest, niech dziewczyna lepiej zapamieta ze najbezpieczniej umyć ręce a nie ryzykuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------


I co do pytania o artykuł. To nie, nie tak samo, bo odpowiada lekarz a nie ekspertka z wizazu i czytaj ze zrozumieniem. Facet pytal czy jest możliwość zaplodnienia, lekarz odpowiedział ze chusteczka nie usuwa plemnikow więc najlepiej umyć rękę, czyli dokładnie to o czym ja piszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Więcej mącą tacy eksperci, którzy twierdzą, że w ten sposób można zajść w ciążę. Stąd potem takie posty typu "sperma kapnęła na prześcieradło, dziewczyna godzinę później na to usiadła, czy może być w ciąży".
W artykule kobieta odpisała zgodnie z prawdą - że ryzyko jest minimalne (bo nigdy nie ma czegoś 0% i 100%), że żeby całkowicie usunąć nasienie z rąk najlepiej umyć ręce, na koniec dodała, że warto pamiętać o higienie podczas pieszczot. Więc nie napisała nic ponadto, co my tutaj piszemy.
I tak, środowisko w pochwie niezależnie od cyklu jest niesprzyjające dla plemników. Dlatego nasienie musi znaleźć się w jak największej objętości, jak najbliżej ujścia szyjki macicy, w czasie jak najbliższym owulacji.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 13:29   #32
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Więcej mącą tacy eksperci, którzy twierdzą, że w ten sposób można zajść w ciążę. Stąd potem takie posty typu "sperma kapnęła na prześcieradło, dziewczyna godzinę później na to usiadła, czy może być w ciąży".
W artykule kobieta odpisała zgodnie z prawdą - że ryzyko jest minimalne (bo nigdy nie ma czegoś 0% i 100%), że żeby całkowicie usunąć nasienie z rąk najlepiej umyć ręce, na koniec dodała, że warto pamiętać o higienie podczas pieszczot. Więc nie napisała nic ponadto, co my tutaj piszemy.
I tak, środowisko w pochwie niezależnie od cyklu jest niesprzyjające dla plemników. Dlatego nasienie musi znaleźć się w jak największej objętości, jak najbliżej ujścia szyjki macicy, w czasie jak najbliższym owulacji.
Wróć do szkoły. Środowisko w pochwie podczas dni płodnych jest jak najbardziej sprzyjajace plemnikom. Ph sluzu zmienia sie z kwasnego na zasadowy. Kończę dyskusje bo widze ze wiedza na poziomie podatawowki i jeszcze brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tak jak lekarz napisal i ja napisalam wytarcie reki chusteczka nie usuwa wszystkich plemnikow i wprowadzenie takiej dloni kilka sekund później do wilgotnej pochwy stwarza ryzyko zajscia w ciążę. I tak jak podkreśliła ryzyko jest niewielkie ale na pewno większe niz przy siasciu na prześcieradło. Wystarczy umyć rękę i spokojnie zabawić sie dalej. Pani pewnie sadzi że stosunek przerywany też jest ok bo preejakulat jest za slaby? Proszę mnie nie rozsmieszac. Czarno na białym jest napisane ze na dłoni pozostają plemniki i wprowadzenie ich do pochwy podczas dni płodnych może sprowadzić do ciąży. Może, w bardzo malym stopniu ale może i po co ryzykowac ciaza skoro wystarczy umyć ręce? Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 14:13   #33
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
O boże. Jakie nieprzyjazne środowisko w pochwie podczas dni płodnych? Polecam wrócić do szkoły. Po co wy tak dzieciom w glowach macicie? Ryzyko jest koniec i kropka. Bardzo małe ale jest, niech dziewczyna lepiej zapamieta ze najbezpieczniej umyć ręce a nie ryzykuje.
Kwaśne środowisko jest średnio przyjazne plemnikom.


Ręce to się powinno być, ale nie po to by zmyć plemniki tylko z powodów czysto higienicznych.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 14:36   #34
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
Wróć do szkoły. Środowisko w pochwie podczas dni płodnych jest jak najbardziej sprzyjajace plemnikom. Ph sluzu zmienia sie z kwasnego na zasadowy. Kończę dyskusje bo widze ze wiedza na poziomie podatawowki i jeszcze brak umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tak jak lekarz napisal i ja napisalam wytarcie reki chusteczka nie usuwa wszystkich plemnikow i wprowadzenie takiej dloni kilka sekund później do wilgotnej pochwy stwarza ryzyko zajscia w ciążę. I tak jak podkreśliła ryzyko jest niewielkie ale na pewno większe niz przy siasciu na prześcieradło. Wystarczy umyć rękę i spokojnie zabawić sie dalej. Pani pewnie sadzi że stosunek przerywany też jest ok bo preejakulat jest za slaby? Proszę mnie nie rozsmieszac. Czarno na białym jest napisane ze na dłoni pozostają plemniki i wprowadzenie ich do pochwy podczas dni płodnych może sprowadzić do ciąży. Może, w bardzo malym stopniu ale może i po co ryzykowac ciaza skoro wystarczy umyć ręce? Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za to pan na pewno uwierzyłby córce, że zaszła w ciążę od włożenia suchej ręki.

To, że śluz płodny ma zasadowe pH nie znaczy, że środowisko całej pochwy, od przedsionka do sklepienia, staje się również zasadowe i przyjazne. Śluz szyjkowy ma zasadowe pH, aby plemniki, które zostały złożone głęboko w pochwie, mogły swobodnie przepłynąć te 1-2cm do ujścia szyjki, a nie żeby mogły bez przeszkód zasuwać przez całą pochwę.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 15:37   #35
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Za to pan na pewno uwierzyłby córce, że zaszła w ciążę od włożenia suchej ręki.

To, że śluz płodny ma zasadowe pH nie znaczy, że środowisko całej pochwy, od przedsionka do sklepienia, staje się również zasadowe i przyjazne. Śluz szyjkowy ma zasadowe pH, aby plemniki, które zostały złożone głęboko w pochwie, mogły swobodnie przepłynąć te 1-2cm do ujścia szyjki, a nie żeby mogły bez przeszkód zasuwać przez całą pochwę.
No tak, bo podczas pettingu facet smyra tylko wejście do pochwy. Średnia długość palców mężczyzny to od 12 cm do 15 cm czyli tyle co mały penis. Sugerujesz że mały penis jest niezdolny do zapłodnienia? Boże serio już przestań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 15:44   #36
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
No tak, bo podczas pettingu facet smyra tylko wejście do pochwy. Średnia długość palców mężczyzny to od 12 cm do 15 cm czyli tyle co mały penis. Sugerujesz że mały penis jest niezdolny do zapłodnienia? Boże serio już przestań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapomniałaś o wytrysku. Mała rzecz, a bardzo istotna.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 15:59   #37
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Zapomniałaś o wytrysku. Mała rzecz, a bardzo istotna.
Ty o wielu rzeczach zapomnialas. O tym ze pewna liczba plemnikow może przeżyć na dłoni, o tym ze mężczyzna vwprowadza je do pochwy o zasadowym sluzie, podczas dni plodnych i o tym że taka sytuacja MOŻE doprowadzić do zapłodnienia. Wciaz powolujesz sie na znikome ryzyko zajscia. Hmm wiesz podczas miesiączki też jest znikome ryzyko zajscia a jednak kazdy odradza seks bez zabezpieczeń w tym okresie, mimo ze ryzyko jest minimalne, a JEDNAK. Ty pewnie sugerujess to jako Metodę antu. Kurde przez takie ameby dzieci maja wiedze jaka maja i tyle mamy nastoletnich ciaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez maszrum101
Czas edycji: 2017-06-29 o 16:02
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-29, 16:19   #38
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich "znawczyn" :
https://portal.abczdrowie.pl/pytania...t-zaplodnienie

Opinia lekarza a nie internetowych ekspertow. Wciaz czekam na te "badania" których podobno jest tak dużo, ze chusteczka usmierca 100% plemnikow na dloni

Czy wy panienki zdajecie sobie sprawę z tego ile milionow plemnikow znajduje się w spermie i nie jest możliwe usmiercenie wszystkich jedna chusteczka? One sa mikroskopijne i chusteczka nie wytrze kazdego z osobna mimo ze na pierwszy rzut oka dlon wydaje sie sucha. Nikt nie mówi ze sa zelazne i ze ryzyko ciąży jest duże. Jak napisalam, jest male, ale jest bo jakies tam pojedyncze plemniki mogły przeżyć i dostać sie do pochwy, a chyba każda z nas wie ze wystarczy jeden do zaplodnienia. Ale ogólnie naprawdę nie ma się czym martwić. Jednak na przyszłość, wytarcie spermy w zadnym stopniu nie usmierca wszystkich plemnikow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla naszej największej znawczyni tematu życia plemników:

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...ciu-recznikiem

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...-zyja-plemniki

http://ponton.org.pl/pl/forum/temat/niby-nic-nowego-ale

Oj, nawet takie samo źródło jak twoje. No patrz.

http://www.ponton.org.pl/pl/faq/wytr...ikipreejakulat

Niżej mam wypowiedź lekarza - pierwsze zdania są tu najważniejsze w temacie o którym mówimy.

http://www2.oakland.edu/biology/lind...spermfacts.htm


Naprawdę nie wiem jak sobie wyobrażasz życie plemnika po wytarciu rąk chusteczką. Bo ja rozumiem że wszystkie nie zostaną zabrane ale te które zostaną będą zniszczone mechanicznie i niezdolne do zapłodnienia.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2017-06-29 o 16:27
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 16:27   #39
maszrum101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 9
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez aKatia Pokaż wiadomość
Dla naszej największej znawczyni tematu życia plemników:

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...ciu-recznikiem

https://portal.abczdrowie.pl/pytania...-zyja-plemniki

http://ponton.org.pl/pl/forum/temat/niby-nic-nowego-ale

Oj, nawet takie samo źródło jak twoje. No patrz.

http://www.ponton.org.pl/pl/faq/wytr...ikipreejakulat

Niżej mam wypowiedź lekarza - pierwsze zdania są tu najważniejsze w temacie o którym mówimy.

http://www2.oakland.edu/biology/lind...spermfacts.htm
No pięknie się zaoralas. 1 link : żyją do pół godziny /autorka powiedziała że dłoń trafiła po kilku sekundach
2. Kompletnie inna sytuacja, petting był po pol godzinie i do suchej pochwy, tutaj petting nastąpił po kilku sekundach do mokrej pochwy podczas dni płodnych
pozostałych linkow nie komentuje bo nie sa żadnym źródłem wiedzy, to jest forum takie jak to.
Ostatni link, again wszystko to co napisałam do punktu 1 i 2.
Wy albo głupie jesteście albo czytać nie potraficie że zrozumieniem, ale ty już mnie rozwalilas. Podeslalas linki które potwierdzaja moje słowa nie wasze. Koncze i proponuje sie doedulowac. Życzę miłego dnia i produkowania głupot dalej, mam tylko nadzieję że nikt tego nie będzie powtarzać. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maszrum101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 16:33   #40
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
No pięknie się zaoralas. 1 link : żyją do pół godziny /autorka powiedziała że dłoń trafiła po kilku sekundach
2. Kompletnie inna sytuacja, petting był po pol godzinie i do suchej pochwy, tutaj petting nastąpił po kilku sekundach do mokrej pochwy podczas dni płodnych
pozostałych linkow nie komentuje bo nie sa żadnym źródłem wiedzy, to jest forum takie jak to.
Ostatni link, again wszystko to co napisałam do punktu 1 i 2.
Wy albo głupie jesteście albo czytać nie potraficie że zrozumieniem, ale ty już mnie rozwalilas. Podeslalas linki które potwierdzaja moje słowa nie wasze. Koncze i proponuje sie doedulowac. Życzę miłego dnia i produkowania głupot dalej, mam tylko nadzieję że nikt tego nie będzie powtarzać. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tylko jedno pytanie. Jak skończyłaś szkołę bez umiejętności czytania ze zrozumieniem? Pół godziny to wysycha sperma która gdzieś tam zostanie na ręczniku. Dłoń pozostaje sucha. Wytarłaś kiedyś spermę chusteczką? Pół godziny była mokra skóra po tym? Serio? To jest kilka mililitrów płynu, nie 5 litrów.

A ostatni link to nie forum tylko strona uniwersytetu w Oakland. Uniwersytetu. A słowa tam zapisane to wypowiedź lekarza. Ale jasne, wierz dalej w słowa jednej osoby w internecie która potwierdza twoje słowa bo fakty są trudne do zrozumienia.

Edytowane przez aKatia
Czas edycji: 2017-06-29 o 16:37
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 16:34   #41
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
Ty o wielu rzeczach zapomnialas. O tym ze pewna liczba plemnikow może przeżyć na dłoni, o tym ze mężczyzna vwprowadza je do pochwy o zasadowym sluzie, podczas dni plodnych i o tym że taka sytuacja MOŻE doprowadzić do zapłodnienia. Wciaz powolujesz sie na znikome ryzyko zajscia. Hmm wiesz podczas miesiączki też jest znikome ryzyko zajscia a jednak kazdy odradza seks bez zabezpieczeń w tym okresie, mimo ze ryzyko jest minimalne, a JEDNAK. Ty pewnie sugerujess to jako Metodę antu. Kurde przez takie ameby dzieci maja wiedze jaka maja i tyle mamy nastoletnich ciaz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Troszeczkę spuść z tonu. I nie "wkładaj mi w usta słów których nie wypowiedziałam". Doskonale wiem jak zachodzi się w ciążę. Świetnie zdaję sobie sprawę, że podczas okresu można zajść w ciążę, jak są krótkie cykle więc pudło

Dobrze, że mam ugruntowaną wiedzę co do zapłodnienia, bo bym kocikwiku dostała po przeczytaniu tych wypocin
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-29, 20:42   #42
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich "znawczyn" :
https://portal.abczdrowie.pl/pytania...t-zaplodnienie

Opinia lekarza a nie internetowych ekspertow. Wciaz czekam na te "badania" których podobno jest tak dużo, ze chusteczka usmierca 100% plemnikow na dloni

Czy wy panienki zdajecie sobie sprawę z tego ile milionow plemnikow znajduje się w spermie i nie jest możliwe usmiercenie wszystkich jedna chusteczka? One sa mikroskopijne i chusteczka nie wytrze kazdego z osobna mimo ze na pierwszy rzut oka dlon wydaje sie sucha. Nikt nie mówi ze sa zelazne i ze ryzyko ciąży jest duże. Jak napisalam, jest male, ale jest bo jakies tam pojedyncze plemniki mogły przeżyć i dostać sie do pochwy, a chyba każda z nas wie ze wystarczy jeden do zaplodnienia. Ale ogólnie naprawdę nie ma się czym martwić. Jednak na przyszłość, wytarcie spermy w zadnym stopniu nie usmierca wszystkich plemnikow.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ten portal jest słynny z niewiarygodnych informacji. Leczenie witaminami, itd
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-29, 21:42   #43
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez maszrum101 Pokaż wiadomość
No pięknie się zaoralas. 1 link : żyją do pół godziny /autorka powiedziała że dłoń trafiła po kilku sekundach
2. Kompletnie inna sytuacja, petting był po pol godzinie i do suchej pochwy, tutaj petting nastąpił po kilku sekundach do mokrej pochwy podczas dni płodnych
pozostałych linkow nie komentuje bo nie sa żadnym źródłem wiedzy, to jest forum takie jak to.
Ostatni link, again wszystko to co napisałam do punktu 1 i 2.
Wy albo głupie jesteście albo czytać nie potraficie że zrozumieniem, ale ty już mnie rozwalilas. Podeslalas linki które potwierdzaja moje słowa nie wasze. Koncze i proponuje sie doedulowac. Życzę miłego dnia i produkowania głupot dalej, mam tylko nadzieję że nikt tego nie będzie powtarzać. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się tylko upewnię, czy to samo czytaliśmy:
1 link - "Plemniki w wytartej ręcznikiem spermie mogą żyć do czasu jej wyschnięcia, czyli ok. 0,5 godziny." Tutaj ten ręcznik z wytartą spermą wysycha pół godziny, a nie palec.
2 link - "Następnie po upłynięciu około godziny włożył palec, już suchy do mojej pochwy." To odnośnie tego to twoje "petting był po pol godzinie i do suchej pochwy"? Suchy palec = sucha pochwa?

I jeśli już tak się czepiamy źródeł to abczdrowie jest niewiele lepsze niż wizaz.pl
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-05, 18:07   #44
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Petting a zapłodnienie

Maszrum spuść z tonu...

Już sobie to wyobrażam, ciąża z palca... "Tomcio Paluch".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Przecież plemniki, które zostaną wytarte nie mają warunków, aby się poruszać, aby zapłodnić. Masz suchą rękę, więc na niej żadny plemnik nie przeżyje, ale idziesz w zaparte, wyzywasz wszystkie od głupich, nie potrafisz przyjąć żadnego kontrargumentu. Dodatkowo liczy się wytrysk, po to on jest aby plemniki pod ciśnieniem poleciały od razu w okolice szyjki, a nie pokonywaly całą drogę od wejścia do pochwy. W ciążę nie jest tak łatwo zajść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 14:38   #45
MissCath
Zakorzenienie
 
Avatar MissCath
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 110
Dot.: Petting a zapłodnienie

Gdyby zapłodnienie zależało tylko od liczby plemników, to sporo facetów nie zmagaloby się z bezplodnoscia. Najważniejsze jest to, czy plemniki sa żywe i ile ich się porusza. Dlatego ciąża z palca to bzdura, którą można o kant tyłka rozbić. I niepotrzebne straszenie młodych ludzi. To nie znaczy, że mają być nieostrozni, ale po co dodatkowo stresować?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
14.04.2018 szczęśliwa Panna Młoda
16.07.2019 narodziny córeczki

Edytowane przez MissCath
Czas edycji: 2017-07-06 o 14:40
MissCath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-06, 16:18   #46
MrsPapuga
Rozeznanie
 
Avatar MrsPapuga
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 780
Dot.: Petting a zapłodnienie

Temat nie jest taki prosty, plemniki mogą być nawet żywe, ale o zbyt małej ilości śluzu, czy bez białek umożliwiających im wniknięcie - jest naprawdę wiele problemów, ale zgadzam się, to nie tylko ilość.
MrsPapuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 13:05   #47
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Petting a zapłodnienie

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Już sobie to wyobrażam, ciąża z palca... "Tomcio Paluch".

Już widzę te rzesze nastolatek, które zaszły w ciążę od palca. Niestety ciąża nastolatek to nie jest choroba brudnych rąk.

Taka to edukacja seksualna - straszy się ciążą od rąk wytartych w chusteczkę, zamiast zdroworozsądkowo przedstawić jak się bezpiecznie zabawiać.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 09:58   #48
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Petting a zapłodnienie

Dziewczyny, bardo proszę, nie wyśmiejcie mojego pytania, ale w miarę możliwości spróbujcie na nie odpowiedzieć.

Czy możliwe jest zapłodnienie w wyniku przeniesienia preejakulatu z ust do ust w czasie pieszczot oralnych, a następnie na drogi rodne kobiety? Czy w takiej sytuacji może dojść do zapłodnienia?

Różne są opinie. Na abc zdrowie pljedni piszą, że nie ma takiej możliwości, inni, że ryzyko istnieje, na pontonie edukatorka odpowiedziała, że nie ma takiej możliwości. Zdawałam to pytanie na innych forach i też różnie pisali - dziewczyny głównie odpowiadały, że nie, albo wogole wyśmiewały moje pytanie.

A dla mnie to naprawdę istotną kwestia i Oproc "nie, bo nie", chciałabym usłyszeć coś więcej.

Niestety w internecie ma ten temat jest niewiele-głównie jakieś fora, w książkach do biologii wogole taki temat nie jest poruszany, więc nie wiem już, gdzie szukać informacji.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 11:31   #49
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Petting a zapłodnienie

Nie ma możliwości. Bo plemniki umrą, bo nie ma ciśnienia.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-30 12:31:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.