Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 03:12   #121
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Kupiłam 4 bo cenowo wyszło tyle ile bym normalnie zapłaciła za 2, no i jeszcze koszty przesyłki, bardziej się opłaca jak się zamawia więcej opakowań rzecz jasna. Niestety mam jakąś wodną alergię i nawet umycie twarzy w wodzie przegotowanej źle się dla mnie kończy, jestem skazana na sensibio, więc napewno się nie zmarnuje.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 13:21   #122
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W Aquavitae zamawiałam w ostatnich dniach lutego, podobno 28 już wysłali do mnie paczuszke, ale do dnia dzisiejszego jeszcze jej nie otrzymałam.... Telefoniczny kontakt z nimi ok, starają się sprawe wyjaśnić z pocztą. Jak narazie zostałam bez kosmetyków i bez 120 złotych.... Może to i nie ich wina ale zraziło mnie to do zakupów interenetowych.
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 06:38   #123
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Alcia moim zdaniem nie powinnaś pozwalalć Aquavicie na takie przedłużanie sprawy. Zażądaj wysłania swojego zamówienia bez czekania na wyjaśnienia poczty ( to może potrwać ). Z tego co rozumiem zapłaciłaś przelewem, a więc apteka powinna spakować zamówione przez ciebie preparaty i wysłać paczkę raz jeszcze, a sprawę z pocztą załatwiać na własną rękę. Paczki są ubezpieczone, w razie zaginięcia, zniszczenia czy czego tam jeszcze z winy poczty, nadawca otrzymuje zwrot sumy ubezpieczenia ileś tam razy pomnożone. Dość, że są to pieniądze wielokrotnie przekraczające wartość paczki, a więc apteka na tym stracić nie może. Ty w każdym razie czekać na ten finał nie musisz, ty musisz dostać towar za który zapłaciłaś lub zwrot gotówki.
Swoją drogą to paczki i listy giną na poczcie polskiej na potęgę, są też okradane, niszczone. Myślę, że jest to wynik zatrudniania przypadkowych osób o niesprawdzonej wiarygodności.
Wysyłałam kiedyś tam kilka maleńkich próbek aptecznych do wizażanek w zwykłym liście, myślałam że się uda ( trochę szkoda było mi pieniędzy na polecone przy próbkach o nikłej wartości). Niestety żaden list nie trafił do adresatki. Ciekawe czy urzędniczkom poczty, czy żonom pracowników spodobały się te preparaty.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 07:00   #124
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kate30
Alcia
Swoją drogą to paczki i listy giną na poczcie polskiej na potęgę, są też okradane, niszczone. Myślę, że jest to wynik zatrudniania przypadkowych osób o niesprawdzonej wiarygodności.
Wysyłałam kiedyś tam kilka maleńkich próbek aptecznych do wizażanek w zwykłym liście, myślałam że się uda ( trochę szkoda było mi pieniędzy na polecone przy próbkach o nikłej wartości). Niestety żaden list nie trafił do adresatki. Ciekawe czy urzędniczkom poczty, czy żonom pracowników spodobały się te preparaty.
Madrze prawisz! Swego czasu wyslalam jednej Wizazance z Targowiska dwa mini produkty Avene. Dostala otwarta koperte i jeden mini produkt, oczywiscie nic z tym nie mozna zrobic, bo koperta byla zwykla, nie polecona. Wiem, ze to nie ja ukradlam komus te kosmetyki, ale bylo mi bardzo glupio, bo Wizazanka z wymiany dostala tylko 50% tego, o co prosila. Od tego momentu wysylam tylko i wylacznie poleconym.
Ah, i tak mi przeszlo przez mysl, szkoda, ze Avene z zasady nie uczulaja, moze zlodziejskie babsko z poczty dostaloby jakiegos strasznego wysypu...
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 07:47   #125
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kate30
No to niespodzianka. Wczoraj zamówione, dzisiaj dostarczone. Brawo aptekawsieci! Ale maila żadnego, o nie nie.
A swoją drogą to załapałam sie na te płyny biodermy po 16 zł, bardzom zadowolona .
zazdroszczę tej promocji, tyle sie ubiegałam za tym płynem w promocji, jak tylko przeczytałam o tym na forum, ale niestety nigdzie nie było
swoja drogą ciekawe czy jeszcze promocja sie powtórzy
wtedy pędziłabym od razu do wszystkich aptek, albo od razu bym zamawiała
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 18:56   #126
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kate30
Alcia moim zdaniem nie powinnaś pozwalalć Aquavicie na takie przedłużanie sprawy. Zażądaj wysłania swojego zamówienia bez czekania na wyjaśnienia poczty ( to może potrwać ). Z tego co rozumiem zapłaciłaś przelewem, a więc apteka powinna spakować zamówione przez ciebie preparaty i wysłać paczkę raz jeszcze, a sprawę z pocztą załatwiać na własną rękę. Paczki są ubezpieczone, w razie zaginięcia, zniszczenia czy czego tam jeszcze z winy poczty, nadawca otrzymuje zwrot sumy ubezpieczenia ileś tam razy pomnożone. Dość, że są to pieniądze wielokrotnie przekraczające wartość paczki, a więc apteka na tym stracić nie może. Ty w każdym razie czekać na ten finał nie musisz, ty musisz dostać towar za który zapłaciłaś lub zwrot gotówki.
Swoją drogą to paczki i listy giną na poczcie polskiej na potęgę, są też okradane, niszczone. Myślę, że jest to wynik zatrudniania przypadkowych osób o niesprawdzonej wiarygodności.
Wysyłałam kiedyś tam kilka maleńkich próbek aptecznych do wizażanek w zwykłym liście, myślałam że się uda ( trochę szkoda było mi pieniędzy na polecone przy próbkach o nikłej wartości). Niestety żaden list nie trafił do adresatki. Ciekawe czy urzędniczkom poczty, czy żonom pracowników spodobały się te preparaty.
Kate30 dziękuję za rade Zaraz nasmaruje im tak w mailu. Naprawdę wielkie dzięki. Mało korzystam z usług naszej "kochanej" Poczty Polskiej i nie wiedziałam, że tak to wygląda. Jak sprawa się rozwinie dam wam znać.
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 10:51   #127
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Z gory mowie, ze nie chce tym postem uprawiac zadnej reklamy, a tylko podzielic sie z Wizazankami mailem, ktory dostaje z listy mailingowej. Nie mam w AquaVitae mamy, ciotki, wuja i innej dalszej familii, zeby mi tu nikt nic nie zarzucil.
Otoz AV napisala mi w mailu m.in. ze
preparaty z serii Effaclar La Roche-Posay dostępne są z rabatem 10%.

A wiem, ze tu duzo uzytkowniczek Effaclaru, wiec chcialam spelnic dobry uczynek i poinformowac, ze moga zaoszczedzic.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-20, 13:21   #128
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Niestety nasza ulubiona Aquavitae podniosła ceny za przesyłki, za pobraniem aż 14zł , a przelew z 5 do 5,90. To sprawia że nawet zakupy po promocyjnych cenach mogą okazać się nieopłacalne. Ja pozostanę ich klientką jako, że podobnie szerokiego asortymentu w mojej okolicy nie ma, ale szkoda szkoda.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 13:33   #129
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Kate30
Niestety nasza ulubiona Aquavitae podniosła ceny za przesyłki, za pobraniem aż 14zł , a przelew z 5 do 5,90. To sprawia że nawet zakupy po promocyjnych cenach mogą okazać się nieopłacalne. Ja pozostanę ich klientką jako, że podobnie szerokiego asortymentu w mojej okolicy nie ma, ale szkoda szkoda.
ee? czemu?
i tak będę robić, wiadome, ale nie lubię takich nieuzasadbionych zachowań - w końcu poczta polska podniosła ceny na początku roku, dopiero teraz się obudzili?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:19   #130
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja i tak zawsze place przelewem, wiec te 90groszy to mi nie robi roznicy.

Moze znajoma pani na poczcie przestala im dawac upusty?
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 15:58   #131
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja wszystkio z netu biorę za pobraniem - zwyczajne lenistwo..
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-21, 14:49   #132
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Musze przyznac ze Apteka w sieci niezle sie spisala- we wt poszedl przelew a juz w pt byla paczkaJestem zadowolona zwlaszcza z cen jakie tam maja. Niestety na info o wysylce faktycznie nie ma co liczyc, ale na maila odpowiedzieli.
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 14:04   #133
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

I znowu klapa w Aquavicie - nie będą mieli w tym roku serii filtrów Avene.
To już drugi minus dla lidera.

Edytowane przez Kate30
Czas edycji: 2006-03-26 o 07:33
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:11   #134
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczynki, a nie wiecie, w której aptece można najtaniej kupić płyn micelarny Vichy?
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7984

Byłabym Wam wdzięczna, bo ja szukam i szukam i nic
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 16:18   #135
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

http://vena-vita.pl/product_info.php?products_id=702
http://www.apteka-centrum.pl/vichy-p...acturers_id=47
http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...roducts_id=433
tylko.. tonik miceralny?? -> aqua vitae

to wszystko co mogłam znaleźć, pozdrawiam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-22, 20:44   #136
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziękuję Jesteś wielka
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 03:21   #137
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Agnieszko apteki centrum nie znałam. Fajny asortyment, ale z cenami różnie. Np. moje ukochane flavo-c 73zł to o 10zł drożej niż w aquavicie. No i za przelew 7zł to też trochę dużo. Ale dzięki za linka - im więcej aptek tym lepiej, a nuż trafi się na jakąś fajną promocję.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 11:32   #138
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Warto poszperac przed zakupami zeby porownac ceny bo przynajmniej mamy odnosnik czy warto?

Z AquaVitae dostalam pare dni temu info,ze nie beda rozszerzac linii slonecznej Avene a koszt przesylki...no coz,Poczta tez podniosla oplate i u Nich tez to sie stalo-pomimo,ze jako firma ktora przy podpisanej umowie ma znizke na przesylki.Odnosnie stwierdzenia
Cytat:
ee? czemu?
i tak będę robić, wiadome, ale nie lubię takich nieuzasadbionych zachowań - w końcu poczta polska podniosła ceny na początku roku, dopiero teraz się obudzili?
to najprawdopodobniej stalo sie tak poniewaz przy podpisywanych umowach sa podane terminy i mozliwe,ze umowa zostala przedluzona dalej ale ze wzgledu na termin nie mogli tego zrownac z terminem PP.Zreszta te 0,90gr to i tak niewiele a nadal pozostaje dostep do wielu lekow i kosmetykow po przystepnych cenach i bez biegania po miescie.

Odnalazlam na nowo apteke stacjonarna u siebie,ktora od reki zrealizuje zamowienia(na nowo poniewaz dwano tam nie zagladalam chociaz praktycznie codziennie ja mijam w drodze po pracy i kiedys scielam sie tam z jedna Pania,na znak protestu przestalam tam chodzic.Okazalo sie,ze zmienil sie personel na duzy PLUS,ceny przyjazne dla portfela i swietne zaopatrzenie kosmetykow apetcznych)i wiem,ze bez problemu moge u nich kupic z Avene i nie tylko,co tylko zapragne
Przyznam,ze zadowolona jestem ze tam zajrzalam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 13:37   #139
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a to zwracam honor z tymi umowami, nie pomyślałam tylko ja zawsze biorę za pobraniem - czas przerzucić się na przelew
Kate - też nie znałam, ale wrzuciłam hasło na google
Sandija - proszę bardzo
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-23, 18:16   #140
ciarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Super ta aptekawsieci.Właśnie wczoraj złożyłam zamówienie i czekam na przesyłkę. Zamówiłam m.in krem Lieraca, który w aptekach stacjonarnych w W-wie kosztuje ok.115-120 zł, w aptekach internetowych ok.100zł a tu zamówiłam go za 84,99zł!!!!!.Kupiłam też filtr Biodermy za 42zł, a w innych e-aptekach widziałam ceny ok.50zł. Więc nawet z przesyłką 10zł za pobraniem się opłaca. Teraz czekam tylko na wizytę listonosza i polecam aptekę w sieci. Super,że Ktoś znalazł ten adres bo normalnie, tak jak inni pisali, nie wyskakiwał w google.
Miałam też pewne wątpliwości co do tego czy dany produkt to właśnie ten o który mi chodzi więc wysłałam do nich wiadomość wieczorem a na drugi dzień rano już miałam odpowiedź. jedynym minusem są kiepskie opisy produktów, ale mam nadzieję, że z czasem i to się poprawi

Edytowane przez ciarka
Czas edycji: 2006-03-23 o 18:38
ciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 18:36   #141
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 237
GG do irvette
Thumbs up Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja również polecam aptekę w sieci. Bardzo miły kontakt mailowy, szybka dostawa, niskie ceny i duży asortyment. Dostałam tez trochę gratisów: tabletki inneov-gęstość włosów, kremów Vichy, La Roche-Posay, Iwostinu i szmponu Klorane.
irvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:33   #142
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczyny, pilne pytanie. Poszukuję Effaclar K, znalazłam w aptece HYGIEIA za... 29,40 zł. Problem z kolei mam taki, że tak pisze, że to płyn a z tego, co mi wiadomo Effaclar K to emulsja, więc... co z tą stroną? Ktoś tam kupował? Bo to jednak najlepsza cena jak do tej pory.

EDIT: A to link do produktu: http://www.hygieia.pl/e_apteka/index...=sklep&sp=1709
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 19:51   #143
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

To najprawdopodobniej ten płyn micelarny

http://www.aquavitae.com.pl/catalog/...roducts_id=464

Przyznam, że opis raczej lakoniczny .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-23, 20:26   #144
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

a najlepiej napisz do nich lub zadzwoń
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:10   #145
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Nie wyroznie sie za bardzo poniewaz lubie robic zakupy w AquaVitae,nie przegladam zawsze cen dla porownania z lenistwa ale podoba mi sie fakt,ze jezeli poprosze o dane probki w mailu to sa one dolaczone do zamowienia i nie dodaja niepotrzebnych produktow.Zwracaja uwage na produkty jakie sa zamawiane zeby wszystko razem ze soba wspolgralo.
Szybki i bardzo mily kontakt co uznaje za duzy PLUS a ostatnio kiedy troche czekalam na realizacje z przyczyn od nikogo nie zaleznych dostalam bardzo mily i zaskakujacy gratis.
Zreszta z jakiej strony by nie spojrzec to mimo wszystko zaoszczedzamy w ten sposob;wiadomo ze kupujac jedna rzecz nie wychodzi to zbyt korzystanie-jednak biorac pod uwage ceny w aptekach w moim miescie to jest tylko jedna,ktora moze konkurowac z cenami aptek internetowych ale ....nie zawsze maja wszystko u siebie i tez trzeba czekac wiec...wole zamowic przez internet
Zachęcona Waszymi opiniami o aquavitae złozyłam tam zamówienie...Na ponad 300zł, dlatego w komentarzu do zamówienia porosiłam o tylko i wyłącznie próbki kremów z filtrami. Co dostałam? Ani jednej próbki filtra i 3 próbki zelu do mycia twarzy effaclar, na który jestem uczulona
Pomijam fakt, że zamówienie złozyłam we wtorek a paczka przyszła dopiero dzisiaj - ale to akurat sprawa tego jak Poczta Polska traktuje "priorytetowe" przesyłki.
Maja wiele ciakwych produktów, ale w przyszłości wróce do aptecusa - zawsze na czas, zawsze masa próbek. A tu kicha.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:23   #146
gluzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Essen-Kielce
Wiadomości: 17
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Czesc wszystkim.
Dolacze sie do watku.Dla mnie nr 1 to dom zdrowia,naprawde maja bardzo duzy wybor i ceny najnizsze ze wszystkich aptek internetowych(zanim cos kupie porownuje zawsze ceny w innych aptekach i tu zawsze wychodzi na plus ) i przesylka szybciutko przychodzi oraz potwierdzaja zamowienie mailem.
Znalazlam jeszcze www.apteka4u.pl tez maja duzy wybor,a ceny tez niskie,chociaz tu jeszcze nie zamawialam,to na pewno sprobuje oraz www.savima.pl
www.apteka.tona.pl
www.aptekarodzinna.pl
jak dobrze czytalam,to chyba o tych nie bylo jeszcze mowy
gluzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 20:31   #147
_mina_
Raczkowanie
 
Avatar _mina_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 169
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Marilyn
Co dostałam? Ani jednej próbki filtra i 3 próbki zelu do mycia twarzy effaclar, na który jestem uczulona
Ja mialam wiecej szczescia z nimi, bo w komantarzu do zamowienia poprosilam takze o probki kremow z filtrami i dostalam SVR 100 tonujacy i probki Effaclar. Ale moze zalapalam sie na filtr bo jeszcze mieli?
__________________
Im wyższy poziom rozwiju, tym rzadziej się śmiejemy, a częściej uśmiechamy.
"Trud istnienia" K.Dąbrowski


Kramik:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...31#post3489631
Torby:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148476
_mina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:33   #148
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez _mina_
Ja mialam wiecej szczescia z nimi, bo w komantarzu do zamowienia poprosilam takze o probki kremow z filtrami i dostalam SVR 100 tonujacy i probki Effaclar. Ale moze zalapalam sie na filtr bo jeszcze mieli?
Juz im napisałam maila, że jestem niezadowolona, ponieważ bardzo liczyłam na te filtry Jesli sie zdarzyło, że nie mieli to mogli napisać na tej kartce, gdzie widnieje całośc zamówenia, że jest im przykro, ale akurat nie mają. No i cholera! w aptecusie za 300 zł zamówienia dostaję siatkę próbek a tu? 3 i to takie same! Na paczce jest dośc wysoka kwota za przesyłke poniewaz dla pewnosci wziełam za pobraniem, więc może to od tego zależy? Zwykle robie przelewy, bo mi wygodniej, wiec moze tutaj dostaje sie to co chce tylko przy przelewach?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 23:43   #149
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Hmmm....trudno jest powiedziec dlaczego tak sie dzieje.Osobiscie nigdy nie skladam komentarzy przy zamowieniu zawsze prowadze korenspondencje mailowa z AquaVitae w trakcie zamowienia dzieki czemu wiem,czego moge sie spodziewac.
Nigdy nie bralam przesylki za pobraniem,zawsze dokonuje przelewow wiec nie mam pojecia czy wogole moze istniec jakakolwiek roznica pomiedzy formami platnosci.

Jezeli chodzi o czas realizowania przesylki to maja okres 3 dni roboczych na przygotowanie przesylki w momencie potwierdzenia zamowienia i wydaje mi sie,ze wlasnie to rodzaj wybranej przesylki wydluzyl czas oczekiwania.

Ze swojej strony dodam,ze bardzo sobie chwale te apteke i coraz wiecej plusow dostrzegam w Aptece w Sieci,jednak irytuje mnie brak opisow oraz zdjec ale....odpowiadaja na maile bardzo szybko i wyczerpujaco

Kazda z Nas ma swoje preferencje akurat mnie do Aptecusa nie ciagnie wogole i nie sadze abym dala sie skusic na zakupy u nich.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-28, 03:14   #150
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

W Aquavicie rzeczywiście nie można liczyć na rozpieszczanie próbkami. Wielokrotnie prosiłam ich o próbki filtrów i ani razu się nie załapałam, ale dostaję inne, mniej pożądane, zwykle 2 góra 3. Nie wiem czemu tak skąpią zwłaszcza przy dużych zamówieniach, lub stałym klientkom. Nieładnie.
Mają jednak asortyment, którego w innych aptekach nie uświadczysz, dlatego bardzo ich cenię.
Realizacja zamówienia trwa czasem trochę to fakt. Ale zależy to od rodzaju zamówionego produktu, na niektóre trzeba czekać dłużej i myślę, że podobnie byłoby w innych aptekach.
Nie ma różnicy w próbkowym traktowaniu paczek przelewowych czy za pobraniem. Ja kupowałam na oba sposoby i zawsze te same 3 smętne próbki.
Ale za to maile od pana Przemka to sam miód. Odpowiedź w ciągu pół godziny- rewelacja.

Jakiś tydzień temu ogromnie się uśmiałam jak dostałam z apteki rodzinnej odpowiedź na swoje zapytanie z ponad miesięcznym opóźnieniem. Chodziło o mleczko Avene, które nabyłam w końcu w zwykłej aptece i dawno po nim śladu nie ma. Napisali, że wkrótce będzie dostępne - a na stonie jak go nie było tak nie ma. Ale mają tam refleks . Jest to tym śmieszniejsze, że mają na swoje stronie specjalne okienko z formułą - jeśli poszukujesz produktu to znajdziemy go dla ciebie. Po miesiącu z okładem? Dziękuję.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.