najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-13, 17:31   #1
aiza19
Raczkowanie
 
Avatar aiza19
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 459

najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.


.

Edytowane przez aiza19
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:24
aiza19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 22:16   #2
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Hej
Uczylam sie ( jak i paru moich znajomych) w Columbusie i nie narzekam.
Takze inni ja sobie chwala.
Kursy w tej szkole nie sa tanie, ale istnieja znizki dla uczniow i studentow
Poziom jest solidny a lektorzy wymagajacy wiec jest pewnosc ze 'mamy bata nad soba' i ze nie pozwola nam sie opuscic a to bardzo wazne w nauce jezykow.
Ja robilam kurs prawniczy, ale moi znajomi z innych kursow nie narzekali.
Warto wejsc na ich www lub pogadac z nimi bezporednio na Lipowej.

Z relacji znanych mi osob na podobnym poziomie stoi tez szkola metodystow, ale niestety nie wiem gdzie miesci sie ich siedziba, bo do nich nie uczeszczalam.

Negatywne opinie krazyly natomiast o Profi Lingua.
Ludzie nie byli zadowoleni, ani poziomem nauczania ani ogolna organizacja w tej szkole.


Czesc moich znajomych
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 07:45   #3
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Cytat:
Napisane przez joker Pokaż wiadomość
Hej
Uczylam sie ( jak i paru moich znajomych) w Columbusie i nie narzekam.
Takze inni ja sobie chwala.
Kursy w tej szkole nie sa tanie, ale istnieja znizki dla uczniow i studentow
Poziom jest solidny a lektorzy wymagajacy wiec jest pewnosc ze 'mamy bata nad soba' i ze nie pozwola nam sie opuscic a to bardzo wazne w nauce jezykow.
Ja robilam kurs prawniczy, ale moi znajomi z innych kursow nie narzekali.
Warto wejsc na ich www lub pogadac z nimi bezporednio na Lipowej.

Z relacji znanych mi osob na podobnym poziomie stoi tez szkola metodystow, ale niestety nie wiem gdzie miesci sie ich siedziba, bo do nich nie uczeszczalam.

Negatywne opinie krazyly natomiast o Profi Lingua.
Ludzie nie byli zadowoleni, ani poziomem nauczania ani ogolna organizacja w tej szkole.


Czesc moich znajomych
ja tez robilam kurs w columbusie i nie narzekam
kurcze, znajomi chodza na kursy, ale nie pamietam nazw szkol. napewno i to z wielu zrodel slyszalam ze profi lingua jest kiepska.
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 10:04   #4
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Cytat:
Napisane przez joker Pokaż wiadomość
Z relacji znanych mi osob na podobnym poziomie stoi tez szkola metodystow, ale niestety nie wiem gdzie miesci sie ich siedziba, bo do nich nie uczeszczalam.
Metodyści są na Borelowskiego 5 (boczna al. Kraśnickiej mniej więcej naprzeciw szpitala). Uczyłam się tam i polecam.
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:18   #5
wolinsky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

/spam/

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2009-01-26 o 10:04
wolinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:52   #6
chocolatte25
Raczkowanie
 
Avatar chocolatte25
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 132
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Żeby nie zaśmiecać forum odświeżam ten wątek. Możecie polecić dobrą szkołę j. angielskiego? Poza tym waham się czy iść na kursy maturalne, czy po prostu poziom wyżej, w moim przypadku c1. Jak myślicie, co będzie lepsze?
chocolatte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:54   #7
studentLublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Szkoła językowa ma przede wszystkim uczyć języka, a nie wymagać od kursanta, aby analizował umowy, z których bardzo trudno się wycofać. Zresztą często zajęcia prowadzone z kilkutygodniowym opóźnieniem (proces tworzenia się grupy, potem ewentualnie choroba lektora itp), natomiast płatności trzeba regulować według pierwotnego systemu. Tak więc płaci się już za drugi semestr (zgodnie z umową), obowiązują okresy wypowiedzenia umowy (zgodnie z podpisaną umową), a w Lingua dopiero odbyło się połowa zajęć pierwszego semestru. Jeżeli semestr kursu językowego się skończy (chodzi o faktycznie przeprowadzone zajęcia dydaktyczne) jest już za późno, aby zerwać umowę z Lingua bez ponoszenia z tego tytułu kosztów. Ponadto ogrom papierkowej roboty związany z zerwaniem umowy: najlepiej aby do Profi-Lingua zapisywały się dwie osoby- kursant, który chce się uczyć języka obcego oraz prawnik, który będzie kontrolował sprawy biurowe. Tylko to podwójny koszt. Zdecydowanie nie polecam Lingua
studentLublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 20:54   #8
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

metodyści, zdecydowanie uczyłam się tam 2 lata, rok normalny kurs, a drugi rok -do matury. Nauczyciele są b.wymagający, dużo pracy domowej, trochę ciężkie egzaminy, ale naprawdę polecam. Do angielskiego trzeba się po prostu przyłożyć, a jeśli nikt od ciebie nie wymaga, albo tobie się nie chce, to nic z tego nie będzie. Z chęcią bym tam wróciła, ale studiuję i ciężko byłoby mi to pogodzić...
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 16:05   #9
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Odświeżam wątek. Możecie polecić jakąś szkołę z językiem niemieckim?
Najpierw myślałam o Dethloff Deutschschule na Wallenroda, ale odniosłam wrażenie, że to szkoła raczej dla gimnazjalistów i licealistów (jeśli jestem w błędzie proszę mnie poinformować) i głupio bym się czuła.
Przeglądałam też ofertę Profi Lingua, ale naczytałam się opinii o tej szkole i trochę mnie zniechęciły. I teraz nie wiem, a wrzesień tuż tuż...
Bardzo proszę o jakąś radę.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 20:13   #10
sympatycznaczarownica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

dziewczynki a moze macie jakieś informacje na temat nauki jezyka rosyjskiego?
sympatycznaczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 11:09   #11
chocolate_brownie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

intercaine i milena. mała, "domowa" szkółka z kilkoma lektorami. chodzę do niej na zajęcia i jest naprawdę spoko. lektorzy młodzi, ale znają się na rzeczy, a ja ostatnio bardzo się rozgadałam. kiedyś miałam takiego bloka na mówienie, że nabierałam wody w usta i pfffff nic. a teraz bez kitu mówię robię błędy jeszcze, bo mnie poprawiają :P, ale mówię. no i wordlisty, które milena nam daje są na wagę złota, bo do każdego tematu mamy słówka napisane a potem wystarczy się ich wyuczyć i używać na lekcji. jedyny minus chyba to sterta dodatkowych materiałów, aż sobie segregator kupić musiałam :P no i dziadek jakiś (chyba ojciec) co czasem przychodzi coś zkserować :P, ale to rzadko tak z raz na miecha średnio i zamyka się w drugiej sali. generalnie - duży plus za małe grupy, dużo mówienia i listy słówek.
chocolate_brownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 13:37   #12
kiwilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Czytam wasza opinie i wynika z nich, że Profi-Lingua to jakiś koszmar - a ja chodziłam tam cały zeszły rok i nie mam żadnych zastrzeżeń. Grupa była 9-osobowa, choć ostrzegali, że może być maksymalnie 12 osób, sale z malowniczymi fototapetami, lektorzy super (pozdrowienia dla Morada ), grupa bardzo sympatyczna (sami studenci). Nauczyłam się dużo, konwersacje bardzo przydatne, lektorzy na dyżurach dostępni... Nie rozumiem tych enigmatycznych ostrzeżeń o kiepskości szkoły - dostałam duży rabat na hiszpański przy kursie angielskiego, moim zdaniem full wypas. Dobrze, że nie czytałam forum przed zapisem! Myślę, że warto sprawdzić samemu... Mi pasuje i polcam!

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez sympatycznaczarownica Pokaż wiadomość
dziewczynki a moze macie jakieś informacje na temat nauki jezyka rosyjskiego?
Rosyjski też w Profi-Lingua I to do poziomu B2!
kiwilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 07:12   #13
chocolate_brownie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Jesli chodzi o rosyjski to Milena z Intercaine mowila, ze od pazdziernika startuja z nowymi jezykami i bedzie rosyjski i niemiecki. Jesli beda je prowadzic tak jak angielski to moze byc calkiem ciekawie
chocolate_brownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 20:58   #14
chocolate_brownie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Jesli chodzi o rosyjski to w Intercaine cos wspominali, ze od pazdziernika mają ruszyc jakies grupy z radzieckiego jesli beda uczyli tak jak angielskiego, to naprawde moze byc ciekawie. Sprobuj u nich moze?cos tez mowili o niemieckim, ale ja nie lubie szwargolenia
chocolate_brownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 15:22   #15
taktoja_lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

A na angielski? Gdzie najlepiej pójść? Jestem studentką i zależy mi też na cenie patrzyłam różne strony szkół w Avalonie mają promocję dla znajomych aż 100zł rabatu i są do wygrania karnety na kurs zumby. Koleżanka z uczelni chodziła w zeszłym roku na Bollywood bo tez mieli taką promocję a fajnie by było się uczyć i ruszać mieć 2 w 1 w cenie! Ale nie znam lektorów. Ona chodziła na francuskie i włoski- obydwie lektorki zachwalała od A do Z że na zajęciach się nigdy nie nudziła. Młode wyrozumiałe i prężne, ale właśnie ja chciałam na certyfikatowy pójść, o dziwo ceny na tego rodzaju kursu są duży wyższe m.in w Profi Lingua;/ Napiszcie mi o Avalonie jeżeli coś wiedziecie albo polecajcie gdzie na angielski!
taktoja_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:13   #16
kiwilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Hej, to o czym piszesz w Avalonie to faktycznie fajna sprawa, ale ile jest tych karnetów do wygrania? bo jak trzy na wszystkich zapisujących się to trochę lipa, nigdy nie miałam szczęścia w losowaniach... Też zastanawiam się nad wyborem szkoły na ten sezon - Profi kusi, bo znam i chwaliłam sobie, ale może jest coś jeszcze bardziej atrakcyjnego?
PS. właśnie sprawdziłam ofertę w Avalonie i jakaś jest przekombinowana: ceny mają tylko na ten tydzień, wyższe niż w Profi-Lingua i za kurs standardowy i egzaminacyjny, a od kolejnego tygodnia bedą je jeszcze podnosić, ale nie wiadomo i ile... I to mają być te atrakcje? Chyba wolę sobie sama kupić karnet na coś blisko miejsca zamieszkania i zapłacić mniej za kurs...

Edytowane przez kiwilk
Czas edycji: 2012-09-13 o 09:20
kiwilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 11:13   #17
Starkiller
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Hej ja też zebrałam się do poszukiwania szkoły językowej. Co prawda dopiero dziś ale czasu jeszcze trochę mam do początku roku akademickiego Na razie najbardziej zainteresowały mnie oferty Profi i Avalonu ale opinie na forach są tak różne, że trudno nadążyć Najbardziej zaciekawiło mnie (jak pewnie sporo osób poza mną) to co te szkoły oferują poza kursem. W Avalonie mają zumbę - trochę podpytałam i chyba 3 miesiące mogę chodzić za darmo jeśli zgarnę jeden z karnetów (a ile ich jest - podobno ponad 20) za to Profi podobno (bo tę info znalazłam tylko na jednym forum) rozdaje wejściówki do kina w Plazie. Wiecie coś o tym? Jakie są szanse na załapanie się na darmowe bilety i ciekawe czy raz na rok czy częściej? Po rozważeniu tych dodatków wzięłam się za porównanie cen i faktycznie na pierwszy rzut oka Avalon wydaje się kilkadziesiąt zł droższy ale okazuje się że mają oni o 5 min dłuższe zajęcia- niby głupota ale przeliczyłam że na semestr zyskuję u nich 6 jednostek lekcyjnych. Poza tym najlepszy sposób na przyciągnięcie klienta - rabaty. Profi oferuje mi za bycie studenką 50 zł na rok, Avalon 25 na I sem a na II 50 zł. Tak więc szala zaczyna przechylać się na stronę Avalonu. Zostaje mi wypytać forumowiczów o opinie o szkołach Jakie są Wasze wrażenia?
Starkiller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:28   #18
taktoja_lbn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Ja już się zapisałam Poszłyśmy po egzaminie z koleżanką do Avalonu i dostałyśmy obie ten rabat. Btw to fajne testy mają poziomujące, od razu metodyk jest sprawdza rozmawia w miarę potrzeby i 15 minut i sprawa załatwiona. Z tymi cenami co mówisz kiwilk to masz racje ulotkę dostałam na mieście profi, ale ta koleżanka niżej ma rację co do jednostek 40 min to siądziesz, rozgościsz się i już wstajesz i mają w ratach możliwość płacenia i tam niewielka kwota jest więcej. Także u mnie już po wszystkim
taktoja_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:39   #19
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

[/COLOR]
Rosyjski też w Profi-Lingua I to do poziomu B2![/QUOTE]


kiwilk spadłaś mi z nieba. Miałam właśnie się dowiadywać o rosyjski w profi. Chodziłam tam na angielski - , też mnie uczył Morad , 2 lektorem była Ewa P - za☠☠☠iści nauczyciele. Zamierzam kontynuować naukę w tym roku. Zastanawiałam się też nad rosyjskim od początku. Na stronie widziałam kupon zniżkowy 200 zł za kurs więc w pon idę się zapisać.

Kiwilk zadowolona jesteś z hiszpańskiego? Dużo się nauczyłaś w rok? Siostra chce na hiszpanski i szuka opinii.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Starkiller Pokaż wiadomość
Hej ja też zebrałam się do poszukiwania szkoły językowej. Co prawda dopiero dziś ale czasu jeszcze trochę mam do początku roku akademickiego Na razie najbardziej zainteresowały mnie oferty Profi i Avalonu ale opinie na forach są tak różne, że trudno nadążyć Najbardziej zaciekawiło mnie (jak pewnie sporo osób poza mną) to co te szkoły oferują poza kursem. W Avalonie mają zumbę - trochę podpytałam i chyba 3 miesiące mogę chodzić za darmo jeśli zgarnę jeden z karnetów (a ile ich jest - podobno ponad 20) za to Profi podobno (bo tę info znalazłam tylko na jednym forum) rozdaje wejściówki do kina w Plazie. Wiecie coś o tym? Jakie są szanse na załapanie się na darmowe bilety i ciekawe czy raz na rok czy częściej? Po rozważeniu tych dodatków wzięłam się za porównanie cen i faktycznie na pierwszy rzut oka Avalon wydaje się kilkadziesiąt zł droższy ale okazuje się że mają oni o 5 min dłuższe zajęcia- niby głupota ale przeliczyłam że na semestr zyskuję u nich 6 jednostek lekcyjnych. Poza tym najlepszy sposób na przyciągnięcie klienta - rabaty. Profi oferuje mi za bycie studenką 50 zł na rok, Avalon 25 na I sem a na II 50 zł. Tak więc szala zaczyna przechylać się na stronę Avalonu. Zostaje mi wypytać forumowiczów o opinie o szkołach Jakie są Wasze wrażenia?

Starkiller w tamtym roku profi organizowało bezpłatene lekcje próbne. Zadzwoń do nich, moze w tym roku też coś takiego będzie. Być może avalon tez ma to w swojej ofercie. Także myślę , ze wybranie się na lekcje próbną to najlepsze rozwiązania.
Co robią dodatkowo? Chodzac na kurs do profi mam wrażenie ze szkole nie zalezy tylko i wyłacznie na tym zebysmy widywali sie na lekcjach. Organizują imprezy integracyjne, na których sa nauczyciele i my i można pogadac na luzie przy piwku z nativem - często rozmowy takie trwaja do rana także uczysz się też zwrotów używanych przez ludzi w, których nie ma w ksiazce. Mozna za darmoszkę chodzic na konwersacje ze wszystkich jezyków i wypozyczac ksiązki. Tak naprawde to co przeczytasz na stronie ze w semestrze jest iles tam godzin to pic na wodę. To jest minimum dla tych co się lubią lenić . Na te dodatkowe zajęcia możesz chodzić codziennie na kilka godzin.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 16:24   #20
Mimson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Hello. Jaką szkołe możecie mi polecic do nauki języka niemieckiego. Wiem że wszyscy piszą ze Dethloff ale w moim przypadku odpada wiec prosze o wasze opinie.
Mimson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 19:33   #21
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

odświeżam temat. które szkoły angielskiego polecacie?
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 08:41   #22
kiwilk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Zawsze wypływa przed październikiem Dopóki się sam nie przekonasz - nie będziesz wiedział warto sprawdzić kilka szkół, z tego co wiem Profi-Lingua organizuje pod koniec września (około 25 chyba) dni otwarte z lekcjami próbnymi - można ich sprawdzić - ja byłam kiedyś zadowolona z kursów. Poza tym w tym roku mają drugi język gratis - cokolwiek by to znaczyło
kiwilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:47   #23
kasi_A1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Uczyłam się angielskiego u Metodystów, wszystko jest profesjonalnie zorganizowane, dość intensywne tempo nauki i pełno pracy domowej Najbardziej podobało mi się to, że zagadnienia dotyczące gramatyki są naprawdę usystematyzowane i wszystko jest po kolei tak jak trzeba.
Jeśli chodzi o hiszpański to polecam Alhambre, to kameralna szkółka na Wojciechowskiej, miałam dopiero dwa zajęcia indywidualne ale jestem bardzo zadowolona.
kasi_A1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 12:46   #24
Izastar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Jeszcze rok temu miałam podobny dylemat i wybrałam Avalon. Uczęszczałam na kurs angielskiego. Świetna atmosfera, sprzyjająca pochłanianiu wiedzy Na zajęciach poznałam zagadnienia gramatyczne, praktyczne słownictwo i (co według mnie najważniejsze) nauczyłam się radzić sobie z barierą językową! W tym roku napewno do nich wrócę. Polecam!
Izastar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 14:15   #25
Misha12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Myślałam o zapisie do tej szkoły ale ta informacja mnie ZSZOKOWAŁA:
http://miastostudentow.pl/bez-rekome...lingua-lublin/
Misha12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 16:13   #26
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

a może wypowie się ktoś, kto ma więcej niż 1 post?
__________________
be proud of who you are
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:52   #27
SoyKaKu
Raczkowanie
 
Avatar SoyKaKu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 168
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

a może jest tutaj ktoś, kto uczy się hiszpańskiego w jakiejś szkole?
SoyKaKu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 18:40   #28
mule
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

znajoma polecała mi szkole pro-eng students www.pro-eng.pl .
Podobno jest mila atmosfera i dobrzy lektorzy.Sprawdzalam mają tam taka promocje teraz 2 tyg za darmo zeby zobaczyc jak wygladaja zajecia
mule jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-05, 21:07   #29
Bajerka3
Raczkowanie
 
Avatar Bajerka3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 437
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

Dziewczyny wiecie coś może na temat szkoły Time to go z siedzibą przy al. Racławickich 22? Nie ma o nich dużo informacji ale dzwoniłam bo chce wybrać się gdzieś na norweski i są tanie kursy, jakieś promocje. Czy może któraś z was do nich chodziła?
Bajerka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-06, 08:13   #30
kasi_A1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: najlepsza szkoła językowa w LUBLINIE.

cześć
ja niestety nie znam tej szkoły, chyba mało która szkoła ma w ofercie norweski dlatego może warto zobaczyć jak tam jest? Z tych, które znam osobiście to Metodyści, Empik, Speak -up i Alhambra więc tylko o tych szkołach mogę się wypowiedzieć.
kasi_A1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-09 21:10:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.