Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14 - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 15 części naszego wątku ??
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Pierwsze maluszki na świecie już mamy 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Witamy na świecie pierwsze maluszki 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013, cz.15 - Czas zacząć rozpakowywanie 0 0%
Pięć maluszków na świecie już mamy, na kolejne niecierpliwie czekamy. V-VI 2013 cz.15 3 5,36%
Czas leci jak szalony, niedługo nasz poród upragniony. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 0 0%
Przed porodem stracha mamy, ale dzielnie się wspieramy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Kolejnych porodów nadchodzi czas co cieszy ale i przeraża nas! Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Do dnia porodu już całkiem blisko ale jesteśmy gotowe na wszystko. V-VI 2013 cz.15 1 1,79%
Wielkie brzuszki już widać z dala, lecz jeszcze nie chcemy iść do szpitala. V-VI 2013 1 1,79%
Część maluszków już jest z nami, na resztę niecierpliwie czekamy! V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Obniżone nasze brzuchy, bo już wychodzą z nich maluchy. Mamy V-VI 2013 cz.15 0 0%
Obniżają nam się brzuszki - chcą wychodzić z nich maluszki! MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 8 14,29%
Mamy już pierwsze maluszki, reszta nisko nosi brzuszki. Mamy V-VI 2013 cz.15 5 8,93%
Mamy pierwsze maluszki, reszta już rozchyla nóżki. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Sexi orki maluchy witają, okładów z samca nie zaprzestają. Mamy V-VI 2013 cz.15 7 12,50%
Wkrótce wyzionę ducha, jak nie wyjdziesz z mego brzucha. Mamy V-VI 2013 cz.15 15 26,79%
Szamańśkie metody stosujemy, maluchy przywołać chcemy. Mamy V-VI 2013 cz.15 2 3,57%
Regularnie się myjemy, do porodów szykujemy. Mamy MAJ-CZERWIEC 2013 cz.15 3 5,36%
Głosujący: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-17, 11:18   #751
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
ja!
Oddaj choć trochę...

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Dzieki za gratulacje, porod cc bo maly dalej posladami w dol, ale godzine skurczy przeszlam i cieszylam sie ze nie musze dluzej :p teraz leze, dostalam jakis mocny zastrzyk przecwbolowy i juz jest spoko ale rano zdychalam. Kubus ma blond czupryne, smieszny jest, juz pil mleczko z cyca poprzytulalismy sie i go zabrali. Dokladny opis i foty dam jak wrocimy do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Szybkiego powrotu do zdrówka
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:19   #752
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Dzieki za gratulacje, porod cc bo maly dalej posladami w dol, ale godzine skurczy przeszlam i cieszylam sie ze nie musze dluzej :p teraz leze, dostalam jakis mocny zastrzyk przecwbolowy i juz jest spoko ale rano zdychalam. Kubus ma blond czupryne, smieszny jest, juz pil mleczko z cyca poprzytulalismy sie i go zabrali. Dokladny opis i foty dam jak wrocimy do domu
i chce mi sie wyc jak uroczo! wczoraj tz pytal mnie jak to jest po cesarce...bo mala pewnie od razu zabiora i jesli on moglby kangurowac "myslisz, ze beda mieli dla mnie lozko?!" to cyca nie wyciagnie, chocby nie wiem jak sie staral...czy po cesarce mozna od razu probowac przystawiac do piersi? na lezaco, jeszcze po roznych lekach?
ja nie chce zeby mi ktos mala zabieral ;( jesli juz to tatus...sporo mam watpliwosci, chyba musze gina pomeczyc.
Salviae jeszcze raz gratulacje! czekam na fotki Kubusia i kolejne relacje z Waszego rozdwojenia
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:22   #753
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
i chce mi sie wyc jak uroczo! wczoraj tz pytal mnie jak to jest po cesarce...bo mala pewnie od razu zabiora i jesli on moglby kangurowac "myslisz, ze beda mieli dla mnie lozko?!" to cyca nie wyciagnie, chocby nie wiem jak sie staral...czy po cesarce mozna od razu probowac przystawiac do piersi? na lezaco, jeszcze po roznych lekach?
ja nie chce zeby mi ktos mala zabieral ;( jesli juz to tatus...sporo mam watpliwosci, chyba musze gina pomeczyc.
Salviae jeszcze raz gratulacje! czekam na fotki Kubusia i kolejne relacje z Waszego rozdwojenia
a czy w Twoim szpitalu jest opcja aby tata został na noc? Wtedy nie musieliby Wam zabierać Nelki bo zabierają tylko dlatego, że matka nie jest w stanie się zająć dzieckiem po cc... :/
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:24   #754
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakowa

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Mam taka książkę i pisze z pochwy i odbytu
Lekarz zapowiedział ze robimy posiew 29 kwietnia w skończonym 36 tc. Czyli jak to gbs to jestem spokojna
tak posiew to gbs moj tez uzywa tylko tej pierwszej nazwy a ja go pytalam, czy to pacior hehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:24   #755
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
piję drugą kawę, może to faktycznie przesilenie jesienne.
ja wypiłam 1, ale chyba całą kofeinę wessał synek, bo na mnie nie podziałało, a on się rusza i znęca nad moimi żebrami
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:25   #756
happy blue
Zadomowienie
 
Avatar happy blue
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 761
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a czy w Twoim szpitalu jest opcja aby tata został na noc? Wtedy nie musieliby Wam zabierać Nelki bo zabierają tylko dlatego, że matka nie jest w stanie się zająć dzieckiem po cc... :/

u nas chyba nie ma takiej opcji i D. nie jest w stanie pojąć czemu nie może się przespać na ławce na korytarzu...

Humpback- możesz wybadać temat przy okazji? w ogóle jeszcze trwa sr, jak długo?

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja wypiłam 1, ale chyba całą kofeinę wessał synek, bo na mnie nie podziałało, a on się rusza i znęca nad moimi żebrami
mój Tygrysek też bryka
__________________
J + D = H
happy blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:26   #757
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-V

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
bo jakby nie było te 4kg to nie oznaczają małego sumo ja sądzę, że też dałabym radę...
no wlasnie...a ja ciagle tak to sobie wyobrazam i chyba stad moje przerazenie, ze mala jest duuuza. dziwna jestem, ale co tu ukrywac, srednio podobaja mi sie takie duze dzieci, z faldkami, tak jak piszesz male sumo.
pewnie moja corka bedzie dla mnie najpiekniejsza, ale ta waga 4kg jakos mnie przeraza mam nadzieje, ze mala zwolni...swoja droga moze to te jej dlugi nogi i duzy zoladek (ktore ukazaly sie na polowkowym )

aaa i za paciora! brawo! jeden problem mniej.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 11:26   #758
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013

Ale szalejecie od rana...
Dzisiaj mam trochę mniej do zrobienia i planowałam spacer, ale jak na złość słońce się ukryło


Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość

potem mówił mi co wziąć do szpitala, w którym on pracuje i ja będę rodzić i nagle pyt: "jesteś dziewczyną ogoloną? " nieno mistrz "słucham?" nie skumałam "no, przepraszam, że pytam, byłaś pięć minut temu badana, a ja już nie pamiętam" pierniczę, następnym razem się nie golę, tyle mnie to kombinacji kosztuje i zachodu, a ten ma to naprawdę w nosie
Chyba bym parsknęła śmiechem jakbym usłyszała takie pytanie

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość


Tylko malutkie coś to zdjęcie.

Cytat:
Napisane przez anoxee Pokaż wiadomość

No i muszę powiedzieć, że nasz syn chyba będzie jednak Leonem... Ale nie mówię głośno, co by nie zapeszyć.
U nas miał być Leon, a jest Antoś

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Dzieki za gratulacje, porod cc bo maly dalej posladami w dol, ale godzine skurczy przeszlam i cieszylam sie ze nie musze dluzej :p teraz leze, dostalam jakis mocny zastrzyk przecwbolowy i juz jest spoko ale rano zdychalam. Kubus ma blond czupryne, smieszny jest, juz pil mleczko z cyca poprzytulalismy sie i go zabrali. Dokladny opis i foty dam jak wrocimy do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
zazdroszczę !

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------


mój by wpisał 36
Mój też
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:27   #759
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
u nas chyba nie ma takiej opcji i D. nie jest w stanie pojąć czemu nie może się przespać na ławce na korytarzu...
szkoda... tam gdzie my rodzimy jest opcja sali rodzinnej, mąż ma własne łóżko i może być cały czas z żoną i maleństwem
my raczej się nie zdecydujemy no chyba, że wyszłaby cesarka to może ale za to bierzemy jedynkę i mąż będzie mógł ze mną siedzieć cały dzień a na noc będzie wracał do domu
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:27   #760
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozp

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
tak posiew to gbs moj tez uzywa tylko tej pierwszej nazwy a ja go pytalam, czy to pacior hehe
Nie mogliby sie na jedna nazwę umówić:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:28   #761
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
ja wypiłam 1, ale chyba całą kofeinę wessał synek, bo na mnie nie podziałało, a on się rusza i znęca nad moimi żebrami
ja chyba też muszę wypić
bo normalnie nie mogę, zasypiam, okropnie się czuję...
w dodatku kręgosłup mi coś napieprza..

jeszcze 3 godziny i gin... dłuży mi się...
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 11:28   #762
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Gaduły
Wróciłam po konsultacjach, z wynikiem GBS i majtkami w końcu kupiłam takie do podkładów czy podpasek bo u mnie w szafie królują stringi
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:29   #763
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-V

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
no wlasnie...a ja ciagle tak to sobie wyobrazam i chyba stad moje przerazenie, ze mala jest duuuza. dziwna jestem, ale co tu ukrywac, srednio podobaja mi sie takie duze dzieci, z faldkami, tak jak piszesz male sumo.
pewnie moja corka bedzie dla mnie najpiekniejsza, ale ta waga 4kg jakos mnie przeraza mam nadzieje, ze mala zwolni...swoja droga moze to te jej dlugi nogi i duzy zoladek (ktore ukazaly sie na polowkowym )

aaa i za paciora! brawo! jeden problem mniej.
pierwszy lepszy dzidziuś - 4300 - nie wygląda na otyłego
http://www.galeriabobasa.com/-szpita...-ossowski.html

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Gaduły
Wróciłam po konsultacjach, z wynikiem GBS i majtkami w końcu kupiłam takie do podkładów czy podpasek bo u mnie w szafie królują stringi
gratuluję
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:29   #764
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas si

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
Nie mogliby sie na jedna nazwę umówić:p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bo to jest paciorkowiec GBS ( beta hemolizujący z grupy B, z ang Group B Streptococcus) , więc skrótowo to GBS
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:30   #765
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
szkoda... tam gdzie my rodzimy jest opcja sali rodzinnej, mąż ma własne łóżko i może być cały czas z żoną i maleństwem
my raczej się nie zdecydujemy no chyba, że wyszłaby cesarka to może ale za to bierzemy jedynkę i mąż będzie mógł ze mną siedzieć cały dzień a na noc będzie wracał do domu
fajno, że macie taka opcję, u nas sale są tylko 2 osobowe, no chyba że jest tłok to robią się z nich i 3-4 osobowe, a nawet kobiety na korytarzu leżą a podobno w maju, gdzies w okolicach mojego terminu jest mnóstwo kobiet.
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:32   #766
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Ooo , własnie. Dobrze, ze piszesz, że przez 2 h mają być co 5 minut... Jedyne czego się boję, że ta każda faza minutowa będzie krócej trwać Ale spoko, do szpitala mam dosc blisko, wiec jak nie bedzie korków na moscie Poniatowskiego to dojade w 5 min. Jak mnie taksówkarz weźmie
Ash, nie rozdwajaj sie jeszcze Sofcia jeszcze z tydzien, dwa moglaby sobie w brzuchu posiedziec. no chyba, ze to ona ma byc pierwsza laska wsrod naszych malych mezczyzn?

czy ktoras jeszcze nie miala ani jednego skurczu, albo nie wie, ze to one?
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:33   #767
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
fajno, że macie taka opcję, u nas sale są tylko 2 osobowe, no chyba że jest tłok to robią się z nich i 3-4 osobowe, a nawet kobiety na korytarzu leżą a podobno w maju, gdzies w okolicach mojego terminu jest mnóstwo kobiet.
oczywiście za dopłatą taka sala, normalnie są 2 osobowe
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:33   #768
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba cz

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
bo to jest paciorkowiec GBS ( beta hemolizujący z grupy B, z ang Group B Streptococcus) , więc skrótowo to GBS

To Juz wogóle masakra posiew gbs paciorkowiec
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:35   #769
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
czy ktoras jeszcze nie miala ani jednego skurczu, albo nie wie, ze to one?
chyba mogę się zgłosić
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 11:35   #770
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zima przestała nas maltretować - ch

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
To Juz wogóle masakra posiew gbs paciorkowiec
hehe to tylko "niewinna" bakteria
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:35   #771
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
O matko - toż to mój TP
to masz jeszcze praktycznie 3 tygodnie
Ja mam termin prawie miesiąc po Tobie i nie chce się przeterminować

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
no ale ja liczę od skończonego 36t
Ja nie miałam pojęcia jak liczyc i dlatego przyjęłam miarę z pierwszej strony

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Dzieki za gratulacje, porod cc bo maly dalej posladami w dol, ale godzine skurczy przeszlam i cieszylam sie ze nie musze dluzej :p teraz leze, dostalam jakis mocny zastrzyk przecwbolowy i juz jest spoko ale rano zdychalam. Kubus ma blond czupryne, smieszny jest, juz pil mleczko z cyca poprzytulalismy sie i go zabrali. Dokladny opis i foty dam jak wrocimy do domu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Czekamy na zdjęcia Kubusia a terz odpoczywajcie i życze szybkiego powrotu do formy

Cytat:
Napisane przez niunka045 Pokaż wiadomość
To zależy właśnie wszystko od budowy znajoma tez taka drobna urodziła w zeszłym roku dziewczynkę 3900.
Mamy koleżanki synowa wczoraj w dniu terminu urodziła syna 49cm 3kg. Cos malutki nie?
3 kg to jest dziecko takie w sam raz. Takie bym chciała urodzić
moja siostra urodziła córkę w terminie 2650g i jakoś nie zaliczyli jej do za małej
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:36   #772
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
ciągle z tym liczeniem są jakieś problemy

ja np mam dzisiaj 36+2
a gin i położna do karty ciąży mi wpiszą 35 ...
Mi by wpisały 36tc

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość

A ja witam sie w 37 tc az strach sie bac hehehe



A ja już obiad przygotowany bo babcia ma przyjechać o 13. Musze isć włosy wysuszyć ale tak mi się nie chce...
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:38   #773
gosiulka22
Wtajemniczenie
 
Avatar gosiulka22
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 094
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
czy ktoras jeszcze nie miala ani jednego skurczu, albo nie wie, ze to one?
ja
gosiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:38   #774
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
czy ktoras jeszcze nie miala ani jednego skurczu, albo nie wie, ze to one?
Ja od tygodnia chyba mam jakieś przepowiadacze bo brzuch mi się cały spina jak leżę wieczorem. Nie trwa to długo i nie boli i tak kilka razy w ciągu wieczoru.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:39   #775
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez gosiulka22 Pokaż wiadomość
3 kg to jest dziecko takie w sam raz. Takie bym chciała urodzić
moja siostra urodziła córkę w terminie 2650g i jakoś nie zaliczyli jej do za małej
dokładnie, jedynie dość krótki ten dzieciaczek
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:41   #776
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
Diabli, dzięki za sugestię anemii (jak to brzmi ), dawno nie miałam morfo, więc sprawdzę i to.
hehe, prosze lykniesz zelazo i bedziesz jak nowa

usmialam sie ostatnio, bo znajoma ze szpitala napisala mi, ze swedza ja stopy i rece i ze chyba w szpitalu zmienili proszek do prania maz jej wapno podrzucil...wiec napisalam, ze ma zglosic poloznym, bo to moze byc cholestaza i co? wczoraj sms "mam to cholerstwo, wszystko mnie swedzi tak, ze zaraz wyjde z siebie i stane obok"
czuje sie jak doktor quinn
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:41   #777
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Odp: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.14

To ja sie Juz wogóle w tych wielkościach nie orientuje. Wogóle miałam usg w 30tc i Juz chyba mieć nie bede. Może jeszcze iść z raz tak w 38tc?
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:42   #778
sharpnowaja
Zakorzenienie
 
Avatar sharpnowaja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 459
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

o matko! jesteście szalone! 2 godz mnie nie było i tyle stron do nadrabiania

odebrałam moje wyniki moczu z lab i leukocyty 2-3 czyli już jest ok

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
a to dlaczego, czym sobie zasłużyła?
bo udzielała się dość często i z tego co kojarzę to jej nie ma bo jakieś tam miała problemy. Ale nie wiem czy mi się coś nie pokręciło

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
wczoraj pytałam gina kiedy mam jechać do szpitala z torbą:
- jak odejdą wody
- skurcze regularne co 10 min przez godzinę
a ja się naczytałam że w niektórych szpitalach nie przyjmą od razu po odejściu wód jeśli nie ma skurczy, tylko gdzieś dopiero po 6 godz. No i jak są skurcze co 5 min.
Wiem że nic nie wiem

Ashy no to za tydzień rodzimy razem
ja jak miałam katar to się bałam że jeszcze urodzę i mi małą zabiorą żebym jej nie zaraziła więc dużo zdrówka życzę
__________________
Nasz_Dzień
Nasze_Serce
sharpnowaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:42   #779
angie83
Raczkowanie
 
Avatar angie83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 342
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

salviae, GRATULACJE

Kolejne bobo z nami!!!! Czekam na fotki, te dzieciaczki są takie słodziuchne, nawet TZ się wzrusza

Dzisiaj wizyta u gina. I odbieram wyniki na GBS, który zrobiłam sama. Dostałam sterylną pałeczkę od gina i wytłumaczył mi jak to się robi. Zapłaciłam 17 zł w laboratorium za zdanie. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok i że prawidłowo dokonałam wymazu.
__________________
Bartula
angie83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:43   #780
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Zima przestała nas maltretować - chyba czas się rozpakować! Mamy V-VI 2013 cz.1

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
witam sie w 37 tc az strach sie bac hehehe
maz czeka dalej na operacje juz prebrsny w kubraczek ja goruje pieczarowa i ide poprasowac w miedzy czasie wstawilam pranie a za 40 min jade po mlodego do szkoly i z psem
Banka, wbij przed blokiem palik, zakotwicuj psa i niech sie pasie. odbierzesz wieczorem...hehehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.