Szlachetna Paczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 17:21   #1
margerit_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 20
Smile

Szlachetna Paczka


Witam Was kochane Wizażanki! Idzie świąteczny czas, gdy każdy z nas marzy, by przeżyć go pięknie i radośnie. Niestety nie każdemu jest to dane ze względu na różne problemy - biedę, chorobę czy samotność. Jestem wolontariuszką Szlachetnej Paczki i chciałabym Was zachęcić do zajrzenia na stronę http://www.szlachetnapaczka.pl/wybor....html#position . Niech nie zniechęcają Was opisy rodzin wymagających mebli itp. ( choć czasem są one rzeczywiście niezbędne), gdyż paczkę można zrobić nawet w parę osób i nie trzeba być mega bogaczem, by zrobić coś dobrego To taki miły gest, czasem dla nas wcale nie tak kosztowny, a dla tych rodzin tak wiele znaczy. Jestem po wielu rozmowach i spotkaniach z rodzinami, widziałam wiele i naprawdę warto zrobić coś dla tych ludzi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Najczęściej dokucza bieda, gdzie są małe dzieci. Ich smutne twarze można rozweselić. Sama robię paczkę dla jednej z rodzin i zachęcam do tego Was, wierzę w ludzi dobrego serca i dobrej woli. Pomyślmy o tych, których los możemy odmienić, przynajmniej w święta, niech każdy ma szansę przeżyć je szczęśliwie, a my mamy szansę poczuć się prawdziwymi Świętymi Mikołajami w razie pytań piszcie do mnie!
margerit_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 17:59   #2
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Szlachetna Paczka

Jest już wątek o świątecznej paczce.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 21:30   #3
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Dot.: Szlachetna Paczka

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Jest już wątek o świątecznej paczce.
Ale wątek na plotkowym ma chyba inny cel. Tu chyba chodzi dokładnie o "zrzeszenie" społeczności wolontariuszek, a nie dyskusję o idei SzP
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 15:03   #4
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Szlachetna Paczka

Tak, tam pokazują przykłady leniwych naciągaczy. Chociaż, z drugiej strony też podają wpisy o samotnych osobach, które faktycznie potrzebują pomocy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 09:53   #5
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Szlachetna Paczka

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Tak, tam pokazują przykłady leniwych naciągaczy. Chociaż, z drugiej strony też podają wpisy o samotnych osobach, które faktycznie potrzebują pomocy.
Też to tak odbieram momentami... W tv ostatnio coś wspominali o tej szlachetnej paczce i pokazywali rodzinę która ledwo wiąże koniec z końcem, z 6 dzieci a 7 w drodze Co trzeba mieć w głowie żeby robić z siebie taką klacz rozpłodową kiedy dla pozostałych dzieci na jedzenie nie starcza. I nie szkoda mi takich rodzin, myślcie sobie o mnie co chcecie :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.