- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-04, 09:42   #4291
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Kiedyś w rozmowach w toku była babka co przytyla 45kg w ciazy. Normalnie ogień. Opowiadała że dwie paczki delicji zjadala na raz ale po ciąży wzięła się za siebie i schudła tylko skóra i rozstępy zostały
Ja ma w ogóle nie rozumiem jak można tyle przytyć z powodów innych, niż medyczne. Rozumiem jakieś leki, po których się tyje, a tu nie można zastosować ani diety, ani forsownych ćwiczeń. Ok, rozumiem. Ale każda chyba wie, że słodycze nam nie służą normalnie, a co dopiero w ciąży. Przecież to gdzieś zostanie. Ja nie jem w ogóle słodyczy, tylko troszkę mięsa, nie solę. Głównie warzywa i owoce. Albo z pary albo surowe i widziałyście jak wyglądam. A mam tylko 12 dodatkowych kilogramów. Jeszcze w sierpniu chodziłam po górach. Teraz ciśnienie mi szaleje, więc głównie leżę, ale to dopiero od 3 tygodni. Co nie znaczy, że nic nie robię w ogóle. Moja mama w ciąży ze mną miała ponad 30 kg na plusie, bo jadła bez opamiętania. Z moim bratem było to nawet nie 15 kg.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:43   #4292
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Aż ciężko mi uwierzyć, że tyle można... Wg mnie też inaczej wygląda sprawa z tyciem wynikającym z problemów zdrowotnych, leków - moja siostra w ostatniej ciąży przybrała ok. 30kg, kilkanaście kg zostało. Ale samo jedzenie?
Mi lekarka powiedziała że jak startuje się z wagi 50kg przy średnim wzroście to wiadomo że przytycie 15kg to tyle co nic, w księdze ciąży też pisze że organizm sam magazynuje tłuszcz od któregoś tygodnia żeby zachować odpowiednią termoregulacje bo wody plodowe nie mają grzalki. Niektóre leki też doprowadzają do tycia. Ale ja np spotkałam się u znajomych z takim podejsciem ze kiedy mam sobie pojesc jak nie w ciazy ??
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:48   #4293
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Z tego co piszecie to z nas żadna nawet do 20 nie dojdzie, może niektóre do 15....
U mnie na pewno będzie powyżej 15 kg. Nigdy nie miałam świetnej przemiany materii (tarczyca), mówi się trudno. Z kilogramami najbardziej martwię się o stawy (czuję bonusy kilogramowe) i o kondycję do porodu. Ale z anemią to nie czas na dietę. Mimo to wyglądam dobrze - na twarzy jestem minimalnie pulchniejsza, z tyłu ponoć nieciążowo.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:50   #4294
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej wam, ale się wczoraj rozszalalyscie z pisaniem jeśli chodzi o klub/fb to wolałabym fb żeby moc podglądać na komórce.

Cornflower, mam nadzieję że już wszystko ok dzisiaj? Przeszło po nospie?

Limonka, ale brzucholek nie wiem czy największy, ale trzeba przyznać że okazały.

Fasterka, moja mama ostatnio mnie widziała w lipcu i już się boję jak skomentuje mój wygląd jak się teraz spotkamy nie widzę fotki, ale wydaje mi się, że na ogólne wrażenie wpływa to jak się kg rozlozyly. Ja widzę po sobie, że mam pelniejsza twarz i wydaje mi się, że przez to wyglądam jakbym więcej utyla. No i ja chyba jednak do tych 20 dobije skoro już mam 12 a przede mną jeszcze 8 tygodni a nie jem jakoś skandalicznie dużo, wręcz mniej niż kiedyś, bo mam mniej miejsca w żołądku.


U mnie dzisiaj początek 33 tygodnia Ja się pisze na rodzenie na końcu, więc Agnes mam nadzieję, że mi potowarzyszysz na wątku do końca listopada byłam wczoraj w Auchan i były w miarę spoko koszule do szpitala, kupiłam 2 rozpinane po 30 zł, a do porodu taka co prawda nierozpinana ale za to jest miętowa z napisem GREAT CHICK SEXY MISS haha na pewno mi poprawi humor na porodowce

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:52   #4295
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Ale ja np spotkałam się u znajomych z takim podejsciem ze kiedy mam sobie pojesc jak nie w ciazy ??
O, dokładnie to Jeszcze jest motyw, żeby sobie pofolgować z bardziej wyrafinowanym jedzeniem przed porodem, potem będzie tylko płacz i dieta matki karmiącej.
Wilczy apetyt rozumiem, czasem mam takie dni. Ale nie non- stop.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:57   #4296
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Hej wam, ale się wczoraj rozszalalyscie z pisaniem jeśli chodzi o klub/fb to wolałabym fb żeby moc podglądać na komórce.

Cornflower, mam nadzieję że już wszystko ok dzisiaj? Przeszło po nospie?

Limonka, ale brzucholek nie wiem czy największy, ale trzeba przyznać że okazały.

Fasterka, moja mama ostatnio mnie widziała w lipcu i już się boję jak skomentuje mój wygląd jak się teraz spotkamy nie widzę fotki, ale wydaje mi się, że na ogólne wrażenie wpływa to jak się kg rozlozyly. Ja widzę po sobie, że mam pelniejsza twarz i wydaje mi się, że przez to wyglądam jakbym więcej utyla. No i ja chyba jednak do tych 20 dobije skoro już mam 12 a przede mną jeszcze 8 tygodni a nie jem jakoś skandalicznie dużo, wręcz mniej niż kiedyś, bo mam mniej miejsca w żołądku.


U mnie dzisiaj początek 33 tygodnia Ja się pisze na rodzenie na końcu, więc Agnes mam nadzieję, że mi potowarzyszysz na wątku do końca listopada byłam wczoraj w Auchan i były w miarę spoko koszule do szpitala, kupiłam 2 rozpinane po 30 zł, a do porodu taka co prawda nierozpinana ale za to jest miętowa z napisem GREAT CHICK SEXY MISS haha na pewno mi poprawi humor na porodowce

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Masz to jak w banku





Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
O, dokładnie to Jeszcze jest motyw, żeby sobie pofolgować z bardziej wyrafinowanym jedzeniem przed porodem, potem będzie tylko płacz i dieta matki karmiącej.
Wilczy apetyt rozumiem, czasem mam takie dni. Ale nie non- stop.
Ja mam wyrzuty sumienia jak zjem frytki zrobione w domu w piekarniku, jak już napada mnie akcja na.jakieś fast foody to wolę zrobić je w domu ale ja też mieszkam na wsi więc tu życie innym tempem się toczy gdy mieszkałam w mieście to wszystkie budki z niezdrowym jedzeniem aż blagaly żebym zajrzala co u nich słychać
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 09:59   #4297
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Cornflower, mam nadzieję że już wszystko ok dzisiaj? Przeszło po nospie?

byłam wczoraj w Auchan i były w miarę spoko koszule do szpitala, kupiłam 2 rozpinane po 30 zł, a do porodu taka co prawda nierozpinana ale za to jest miętowa z napisem GREAT CHICK SEXY MISS haha na pewno mi poprawi humor na porodowce
Przeszło, ale i tak będę bardziej odpoczywać. We wtorek kontrola, wypytam gin o co chodzi.

W Auchanie też znalazłam fajną koszulę do karmienia - długi rękaw, zakrywająca tyłek (na patologii ciąży jest jakaś plaga zbyt krótkich koszul) i w paski (a nie kokardki i zwierzaczki). W moim nie było tych, o których piszesz. Napis genialny

Nastraszylam pana męża, że musi się elegancko ubrać na porodówkę, żeby lekarze poważnie go traktowali
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 10:01   #4298
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Przeszło, ale i tak będę bardziej odpoczywać. We wtorek kontrola, wypytam gin o co chodzi.

W Auchanie też znalazłam fajną koszulę do karmienia - długi rękaw, zakrywająca tyłek (na patologii ciąży jest jakaś plaga zbyt krótkich koszul) i w paski (a nie kokardki i zwierzaczki). W moim nie było tych, o których piszesz. Napis genialny

Nastraszylam pana męża, że musi się elegancko ubrać na porodówkę, żeby lekarze poważnie go traktowali
W tym szpitalu bliżej mnie koszule do rodzenia się dostaje i też właśnie taka do pasa tylko i jak trafisz w dobrym stanie to że sznureczkiem do związania w biuście a jak nie trafisz to tyłek na wierzchu Bożena i piersi też. Całe szczęście nerki są w.miarę ukryte co by nie przeziebic
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:06   #4299
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Przeszło, ale i tak będę bardziej odpoczywać. We wtorek kontrola, wypytam gin o co chodzi.

W Auchanie też znalazłam fajną koszulę do karmienia - długi rękaw, zakrywająca tyłek (na patologii ciąży jest jakaś plaga zbyt krótkich koszul) i w paski (a nie kokardki i zwierzaczki). W moim nie było tych, o których piszesz. Napis genialny

Nastraszylam pana męża, że musi się elegancko ubrać na porodówkę, żeby lekarze poważnie go traktowali
Cieszę się, że przeszło

Właśnie taką koszulę w paski kupiłam, druga jest w granatowy wzorek. Te miętowa mąż mi znalazł i wzięliśmy ja dla jaj

Mój mąż pewnie wyskoczy w swoim tradycyjnym młodzieżowym stroju i sobie ludzie pomyślą, że nieletniego zbalamucilam


Agnes rozwalił mnie opis tej koszuli porodowej dobrze ze w ogóle jest!


Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-10-04 o 10:14
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:17   #4300
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,które spodziewają się dziewczynek - kupiłyście jakieś kokardki itp na główkę dla małych księżniczek? Ja jeszcze nic takiego nie mam...
Ja nic takiego nie kupowałam. Będę bardziej mała stroic jak będzie trochę większa, np. tak od pół roku.


Mąż mi zrobił fotki brzucha to zaraz włączę laptopa i Wam pokaże
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:26   #4301
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość

My już jesteśmy w domku, byliśmy na spacerze w ojcowskim parku narodowym. Nie wiem dokładnie ile km przeszliśmy przez las, ale podejrzewam że ok 10
Podziwiam Jak my byliśmy na spacerze w tym Szczyrku to ja chyba po 1,5 km już miałam wrażenie, że przeszłam 20

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

Dziewczyny wznawiam temat klubu. Niedługo zaczniemy porody i bedzie mi przykro ze nie mam gdzie dac fotki mojego bobasa, zeby wam pokazać. Nadal większość na nie?
Ja jestem też za tajną grupą na fb, bo wygodniej

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
No cóż, nikt nie mówił, że przez całą ciążę będzie kolorowo, więc trzeba to wszystko dzielnie znieść Też już mi ciężko leżeć na plecach. Ja śpię głównie na lewym boku, ale jak się w nocy przebudzę i chce obrócić się na prawy, to stękam jak babcia tak mnie momentami boli :P
Mam dokładnie to samo. Przy obracaniu się tak stękam, że czasem Tż się budzi

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Dawno zdjęcia nie wrzucalam
Mnie to strasznie rozśmieszyło:

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Nie wiem która zacznie ale wiem która skończy JA ! mam nadzieję że jak się rozpakujecie to z odchowalnia na mnie poczekacie co ? bo jak nie to zamkne się w sobie i dopiero pozno urodze
Czekamy aż wszystkie się rozpakuję z przejściem na odchowalnię

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem przerażona. Boli mnie dół brzucha i mam bóle krzyżowe. Ból nie jest stały, raz się nasila, raz odpuszcza. Nie kojarzy mi się to ze znanymi mi skurczami. Wzięłam kąpiel -nic. Teraz no-spa, jak nie przejdzie to na IP...
To rzeczywiście pewnie się bardzo wystraszyłaś! Ja wczoraj miałam z 5 razy takie bóle miesiączkowe i w nocy też i też mnie to trochę schizuje, ale konsultowałam z lekarzem i mówi, że póki co na szyjkę to na pewno nie wpływa, bo jest w nienaruszonym stanie.

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przepraszam, że tak Wam się wcinam w wątek. Podczytuję Was już trochę i chciałam Was zapytać o jedną kwestię, bo ciężko mi podjąć decyzję.
Ja bym się nie szczepiła. Przede wszystkim dlatego, że w moim przypadku jakoś nie zauważyłam żeby ta szczepionka działała, a po drugie właśnie trochę bym się stresowała w ciąży.

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość

Kasiula pol biedy ten szpital ale - juz wcześniej wspominalam - mam tak chrapiaca współlokatorke że nie idzie w nocy spać
Współczuję ci ja byłam trzy dni w szpitalu w 19 tygodniu i moja współlokatorka może nie chrapała, ale całą noc non stop się kręciła, pokasływała i wstawała i już to doprowadzało mnie do szału i nie mogłam spać

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że mam największy z Was wszystkich.
Ja mam taki sam jak Ty

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam porównanie na zdjęciu wyglądu z początku ciąży i z wczoraj, no faktycznie można pomyśleć że to więcej niż 10kg
Ech, bez przesady. Wiadomo, że wyglądasz krąglej niż na początku, ale moim zdaniem dalej bardzo zgrabnie

Czemu wizaż nie zawsze cytuje wszystkie posty, które chce? Potem już nie pamiętam co jeszcze chciałam której odpisać

Wczoraj byliśmy na tym Evereście, ale na początku miałam schizę, bo było bardzo głośno i mała się obudziła i się wierciła i miałam wyrzuty, że ją stresuję. I powiem Wam, że pod koniec już mnie kręgosłup i tyłek bolały masakrycznie. No normalnie jakbym miała z 80 lat
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 10:51   #4302
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, witam się w 34 tygodniu. Wczorajsza wymiana okien mnie zmiazdzyla. Plecy mi wysiadly tak, że nie mogę chodzić a do tego doszły skurcze całych nóg od góry do dołu. Czy ja mogę czymś nasmarowac plecy na odcinku lędźwiowym? Nie wytrzymuje się bólu Taki chojrak ze mnie, a tutaj organizm się zbuntowanl jednak.

---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Co do klubu, ja pisze w wami tylko przez telefon, nie można obejść jako aplikacji, żeby klub również przez tel używać l?
z telefonu wejsc na klub to tylko poprzez przegladarke np chroome.

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ojej ale jeszcze wczoraj i dzisiaj z rana napisałyście
magdalena to Ty chyba strasznie nie wyspana jesteś!
My juz po długim spacerze i wielkim śniadaniu planów na dziś żadnych nie mamy,chyba przelezymy w domu niedziele.
limonka fajny brzuszek, faktycznie dość duży ale przecież fajnie w ciąży mieć duuuzy brzuch <3
Ja zrobiłam porównanie na zdjęciu wyglądu z początku ciąży i z wczoraj, no faktycznie można pomyśleć że to więcej niż 10kg
ale chudzinka byłaś ! fajny brzucholek

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Współczuję Wam dziewczyny tych problemów ze spaniemja jak tylko się jakoś ułożę to śpię jak dziecko, raz wstanę na siku i śpię dalej, dzisiaj do 9.30
ojj ja tez tak mam ze spaniem zadnych problemow, mam tylko z tym żeby usnąć, ale jak juz usnę to spie jak zabita

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
No jestem bardzo niska, 154cm
Mam nadzieje od stycznia się wziąć za jakieś ćwiczenia i na lato dobrze wyglądać w bikini :p
Tz pociesza że tylko mi brzuch urósł i że baby tak mówią z zazdrości, ale ja tam swoje widzę przecież - po twarzy też jestem dużo grubsza


Dziewczyny,które spodziewają się dziewczynek - kupiłyście jakieś kokardki itp na główkę dla małych księżniczek? Ja jeszcze nic takiego nie mam...
ja mam 156 wiec obie jesteśmy niskopienne

co do opaski to ja planuję kupić na chrzciny na pewno, ale kupię ją pewnie niedługo już i poprostu będę zakładać jak będę chcieć. ( np na święta, w gościach itp )
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:54   #4303
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ten mój wczorajszy spacer się udał chyba dlatego, że cały czas siedzę w domu i mało co się ruszam to mi się energia skumulowala ale powiem wam ze w nocy jak miałam wstać do wc to ledwo na nogach ustalam, takie mam miesnie wymeczone. Dzisiaj odpoczywamy

Mnie się takie opaski na małych dziewczynkach strasznie podobają, pewnie kupię jakieś ale będę zakładać tylko na jakieś wyjścia w gości itp. Za to mam totalną awersje do kolczyków w uszach takich malenstw

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 10:55   #4304
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jestem na laptopie, więc nadrabiam fotki,które mi się na telefonie nie wyświetliły

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam porównanie na zdjęciu wyglądu z początku ciąży i z wczoraj, no faktycznie można pomyśleć że to więcej niż 10kg
Wcale nie Ja bym więcej niż 10kg nie dała. Bardzo ładnie wyglądasz


A to my z Julcią dzisiaj - dokładnie 32+5 Nie patrzcie na moją beznadziejną fryzurę i minę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1477.jpg (65,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1473.jpg (37,2 KB, 57 załadowań)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 11:04   #4305
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
No jestem bardzo niska, 154cm
Mam nadzieje od stycznia się wziąć za jakieś ćwiczenia i na lato dobrze wyglądać w bikini :p
Tz pociesza że tylko mi brzuch urósł i że baby tak mówią z zazdrości, ale ja tam swoje widzę przecież - po twarzy też jestem dużo grubsza


Dziewczyny,które spodziewają się dziewczynek - kupiłyście jakieś kokardki itp na główkę dla małych księżniczek? Ja jeszcze nic takiego nie mam...
No to tym bardziej te 10 kg miało prawo się rozejść, jak któraś z dziewczyn napisała, gdybyś miała z 10 cm więcej to już miałoby się gdzie to "schować" Zleci Ci w momencie wszystko po porodzie, zobaczysz, nie stresuj się
Ja nic takiego nie mam, ale ogólnie jestem przeciwniczką wielkich falban, kokard i opasek

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Mi lekarka powiedziała że jak startuje się z wagi 50kg przy średnim wzroście to wiadomo że przytycie 15kg to tyle co nic, w księdze ciąży też pisze że organizm sam magazynuje tłuszcz od któregoś tygodnia żeby zachować odpowiednią termoregulacje bo wody plodowe nie mają grzalki. Niektóre leki też doprowadzają do tycia. Ale ja np spotkałam się u znajomych z takim podejsciem ze kiedy mam sobie pojesc jak nie w ciazy ??
Dokładnie, ja w każdej ciąży tyłam po 13 kg i po 2 miesiącach już nic nie było. Wydawałoby się dużo te 13 kg, a to same zmiany w organiźmie tyle wnosiły...

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
A to my z Julcią dzisiaj - dokładnie 32+5 Nie patrzcie na moją beznadziejną fryzurę i minę
Jaki masz piękny brzuszek, sam brzuszek, zero tłuszczyku!!! A jaki zadbany, bomba

I ja się dziś obfotografowałam, to moje 32t3d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 32,3Fo.jpg (172,7 KB, 55 załadowań)
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 11:24   #4306
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się niedzielnie o 3 w nocy zlądowalismy w Hamburgu, 10 h jechaliśmy, tym razem podróż była ciężka, Tz dwa razy robił drzemkę, a mnie brzuch bolal pod koniec i marzylam zeby sie położyć na boku, ale najważniejsze ze szczęśliwie dojechaliśmy
Nadrobilam ale juz nie pamiętam co miałam napisać
Poznanianka, jaki okrągły brzuszek ale zgrabnie wyglądasz
Amelia, podziwiam figurę w 3 ciąży... laska
Co do klubu czy fb, ja jestem za tym pierwszym bo drugiego nie mam, więc jak fb zwycięży nie będę jak miała wam pokazać małej
Któraś z was pytała o kokardki na glowke, ja mam dwie, ale będę mała w nie stroić jedynie do zdjęć lub gdzieś w gościach
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 11:25   #4307
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
ja mam 156 wiec obie jesteśmy niskopienne

co do opaski to ja planuję kupić na chrzciny na pewno, ale kupię ją pewnie niedługo już i poprostu będę zakładać jak będę chcieć. ( np na święta, w gościach itp )
Przyłączam się do niskopiennych, ja mam 158

Śliczne brzuszki dziewczyny
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 11:25   #4308
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Question Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez magdalena111111 Pokaż wiadomość
A ja wstalam o 3 raczej spać nie moglam , czasem tak mam i wtedy cos ogladam parę godzin i potem spie ,poogladalam filmiki na you tube o pielęgnacji maluszka do 6 i zasnelam, śniło mi się pierwszy raz ze karmie malego, i o 8 juz wstalam mam w planach jechać cos jeszcze dokupić do pokoju małego i położna kazała kupić do CC podkoszulek krotki, nie mam takiego nawet od męża muszę kupić taki na raz bo powiedziała ze cały będzie we krwi i do wyrzucenia a koszula za długa do cc. Wczoraj zaczęła 36 tydzień z USG to nawet 37, i tez się boje ze cos się wczesniej stanie i nie dojade, jak wyniki wyjda dobrze to jeszcze dwa tygodnie.


wow to naprawde nieduzo czasu ci zostalo,wszystko juz gotowe? ciesz sie niedlugo bedziesz tulic swoje malenstwo




Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ojej ale jeszcze wczoraj i dzisiaj z rana napisałyście
magdalena to Ty chyba strasznie nie wyspana jesteś!
My juz po długim spacerze i wielkim śniadaniu planów na dziś żadnych nie mamy,chyba przelezymy w domu niedziele.
limonka fajny brzuszek, faktycznie dość duży ale przecież fajnie w ciąży mieć duuuzy brzuch <3
Ja zrobiłam porównanie na zdjęciu wyglądu z początku ciąży i z wczoraj, no faktycznie można pomyśleć że to więcej niż 10kg



A gdzie piesek na drugim foto? Troszke okraglejsza jestes na twarzy np,ale tak jak piszesz jestes niska i po prostu po calym ciele kg sie rozeszly juz niedlugo spalimy ten tluszczyk przy dzieciakach
Mi sie takie opaski dla dziewczynek podobaja,ale takie male delikatne,napewno na chrzciny zafunduje Lence taka





Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Współczuję Wam dziewczyny tych problemów ze spaniemja jak tylko się jakoś ułożę to śpię jak dziecko, raz wstanę na siku i śpię dalej, dzisiaj do 9.30


Jej ale ci zazdroszcze ze tak spac mozesz...ja znowu do 1 nie spalam


Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, ja mam 172 cm wzrostu przytyłam 11-12 kg, no ale ludzie twierdzą, że tego nie widać. Mam dłuższy tułów (ee tak się to pisze 😯?) i chy a mi się to właśnie rozeszło, tak, że nie widać bardzo tych kilogramów.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


Mam tyle samo wzrostu i tez tyle przytylam ogolnie wiekszosc mi mowi ze tylko w brzuszek i w biodra mi poszlo,mam nadzieje ze szybko zrzuce




Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
U nas w otoczeniu większość dziewczyn tyje ok 30kg w ciąży. Nasza znajoma,siostry tz,nawet jego mama, moja mama w drugiej ciąży też 30, moja ciocia itd... Dlatego zawsze się bałam że też tak utyje :p a teraz się zastanawiam jak one to zrobiły,ile więcej trzeba jeść żeby aż do 30kg dobić. Z tego co piszecie to z nas żadna nawet do 20 nie dojdzie, może niektóre do 15....



Ha ja do 15 napewno dobije jak sie slodyczom oprzec nie moge,az mi glupio bo tak piszecie jak sie zdrowo odzywiacie a ja czasem po prostu nie moge sie opamietac




Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
No to tym bardziej te 10 kg miało prawo się rozejść, jak któraś z dziewczyn napisała, gdybyś miała z 10 cm więcej to już miałoby się gdzie to "schować" Zleci Ci w momencie wszystko po porodzie, zobaczysz, nie stresuj się
Ja nic takiego nie mam, ale ogólnie jestem przeciwniczką wielkich falban, kokard i opasek


Dokładnie, ja w każdej ciąży tyłam po 13 kg i po 2 miesiącach już nic nie było. Wydawałoby się dużo te 13 kg, a to same zmiany w organiźmie tyle wnosiły...


Jaki masz piękny brzuszek, sam brzuszek, zero tłuszczyku!!! A jaki zadbany,

I ja się dziś obfotografowałam, to moje 32t3d


Sliczny zgrabniutki brzuszek czyzby zmiana fryzury byla?



Poznanianka u cb naprawde wszystko tylko w bunio poszlo taka chudzinka jestes
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 11:33   #4309
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jak juz wszystkie wstawiacie brzuszki to ja też się skuszę robilam kilka dni temu zaraz po przyjeździe do rodziców
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1443954730085.jpg (67,4 KB, 49 załadowań)
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-04, 11:40   #4310
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jak juz wszystkie wstawiacie brzuszki to ja też się skuszę robilam kilka dni temu zaraz po przyjeździe do rodziców
Śliczna piłka

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Poznanianka u cb naprawde wszystko tylko w bunio poszlo taka chudzinka jestes
No niestety/stety tylko w brzuch... Dobrze, że tego na zdjęciu nie widać, ale akurat na wysokości stanika to aż mi żebra widać Boję się jak będę po porodzie wyglądać... Skóra i kości

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Przyłączam się do niskopiennych, ja mam 158

Śliczne brzuszki dziewczyny


Ja też mam 158cm wzrostu

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Poznanianka, jaki okrągły brzuszek ale zgrabnie wyglądasz


Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Jaki masz piękny brzuszek, sam brzuszek, zero tłuszczyku!!! A jaki zadbany, bomba

I ja się dziś obfotografowałam, to moje 32t3d
Aż wstyd przyznać, że smaruję go raz na kilka dni... Z lenistwa

Śliczny brzusio
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 12:10   #4311
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

To nas tu dużo takich niskich
Poznanianka, Amelia, Cynamon śliczne brzuszki, wszystkie takie zgrabne tylko brzuszki piłeczki
Ja sobie ostatnio też zrobiłam zdjęcia w samej bieliźnie przed lustrem i to dużo lepiej wygląda niż w ciuchach, serio wolałabym teraz półnago chodzić,jak mam się ubrać to dramat

Ja tak o te opaski,kokardki pytam bo widzę że znajoma co wrzuca zdjęcie córeczki to zawsze właśnie z czymś na głowie ślicznie to wygląda, z resztą ta mała sama w sobie jest wyjątkowo ładna
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 12:14   #4312
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

dziewczyny super brzuszki

ja mam problem bo w kurtkę się nie mieszczę i chodzę w rozpiętej
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 12:28   #4313
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziękuję za ciepłe słowa !

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Sliczny zgrabniutki brzuszek czyzby zmiana fryzury byla?
Trochę podcinałam i zmieniam przedziałek jeszcze się zbieram do ufarbowania przed porodem punkt za spostrzegawczość

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Aż wstyd przyznać, że smaruję go raz na kilka dni... Z lenistwa
No to pozazdrościć, ciało masz stworzone do rozciągania w ciąży ja bym jeden wieczór nie posmarowała i chyba bym się zadrapała do rana

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja tak o te opaski,kokardki pytam bo widzę że znajoma co wrzuca zdjęcie córeczki to zawsze właśnie z czymś na głowie ślicznie to wygląda, z resztą ta mała sama w sobie jest wyjątkowo ładna
Do zdjęć i w gości jak najbardziej super oj tak ładnemu we wszystkim ładnie

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Jeszcze zapomniałam o Cynamonku, wybacz śliczny brzuszek, też chyba jeden z większych
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 12:40   #4314
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziękuję dziewczyny

A tu dla porównania pierwsze zdjęcie w ciąży - 12+0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0984.jpg (57,3 KB, 17 załadowań)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 12:46   #4315
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ty chudzinko, Ty! Widać, że Ty z natury szczuplusieńka... Dla Ciebie to musiała być wielka zmiana, że teraz taaaki brzuch
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 12:58   #4316
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Jak juz wszystkie wstawiacie brzuszki to ja też się skuszę robilam kilka dni temu zaraz po przyjeździe do rodziców



Wow sliczna pileczka




Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny super brzuszki

ja mam problem bo w kurtkę się nie mieszczę i chodzę w rozpiętej



To mamy to samo,az sie boje jak sie bardzo zimno zrobi a ja taka porozpinana bede musiala chodzic





Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Dziękuję za ciepłe słowa !


Trochę podcinałam i zmieniam przedziałek jeszcze się zbieram do ufarbowania przed porodem punkt za spostrzegawczość


No to pozazdrościć, ciało masz stworzone do rozciągania w ciąży ja bym jeden wieczór nie posmarowała i chyba bym się zadrapała do rana



Heheh to ja myslalam ze ty juz po farbowaniu taki kolor ciemniejszy niz kiedys


Tez musze smarowac bunio bo mnie najbardziej pod biustem swedzi
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 15:32   #4317
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Piekne brzuszki dziewczyny! Poznanianka ale Ty chudzielec jestes. Tylko pozazdroscic!

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 16:32   #4318
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem przerażona. Boli mnie dół brzucha i mam bóle krzyżowe. Ból nie jest stały, raz się nasila, raz odpuszcza. Nie kojarzy mi się to ze znanymi mi skurczami. Wzięłam kąpiel -nic. Teraz no-spa, jak nie przejdzie to na IP...
Nie zdążyłam doczytać. Przeszło Ci?
I powiedz mi proszę jakie są te bóle krzyżowe? Czy to boli linia kręgosłupa tak jednostajnie i nie odpuszcza?
Z córką nie miałam a wczoraj to myślałam że zemdleję z bólu tak mnie linia kręgosłupa bolała

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przepraszam, że tak Wam się wcinam w wątek. Podczytuję Was już trochę i chciałam Was zapytać o jedną kwestię, bo ciężko mi podjąć decyzję. Jestem aktualnie w 35 tc, mieszkam w Stanach i na ostatniej wizycie lekarka zaproponowała mi szczepienie przeciwko grypie.
Czy w Polsce lekarze Wam taką szczepionkę proponowali? Szczepiłam się przed ciążą, ale wg lekarzy to się nie liczy, bo teraz jest nowy sezon grypowy i nowa szczepionka...

Przyznam, że instynktownie nie chcę tej szczepionki, właściwie na kilka tygodni przed porodem. Z drugiej strony argumenty "za" wydają się brzmieć logicznie. Nie wiem, co zrobić. Lekarka mnie zaskoczyła tą propozycją; do tej pory myślałam, że w ciąży raczej się powinno unikać szczepień...
Pomyślałam, że zapytam Was, jak to u Was wygląda, bo tak jak Wy mam termin na listopad i może Wy też stałyście przed taką decyzją.

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
Absolutnie się nie szczep. Nie w ciąży. Znajomej koleżanki synek ma ogromne powikłania po szczepieniu w ciąży.




Ps. Jakby powstał klub na FB to jestem chętna
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 18:18   #4319
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie zdążyłam doczytać. Przeszło Ci?
I powiedz mi proszę jakie są te bóle krzyżowe? Czy to boli linia kręgosłupa tak jednostajnie i nie odpuszcza?
Z córką nie miałam a wczoraj to myślałam że zemdleję z bólu tak mnie linia kręgosłupa bolała



Absolutnie się nie szczep. Nie w ciąży. Znajomej koleżanki synek ma ogromne powikłania po szczepieniu w ciąży.




Ps. Jakby powstał klub na FB to jestem chętna
Ale po szczepieniu na grype?
Ja juz mialam szczepionke na krztusiec. U nas to standardowe. Z Ninka tez mialam i wszystko ok. A jakie powiklania?

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-04, 18:24   #4320
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ale po szczepieniu na grype?
Ja juz mialam szczepionke na krztusiec. U nas to standardowe. Z Ninka tez mialam i wszystko ok. A jakie powiklania?

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
Bardzo dziwne alergie krzyżowe. Dziecko co jakiś czas ma taką jakby rolująca się skórę na całym ciele - ale aż do otwartych ran.
Słaba odporność. Problemy z oddechem i wiele innych.
Szukała mama na własną rękę co jest powodem i natrafiła na info że inne ciężarne też szczepiły się w ciąży i podobnie dzieci mają. SZOK.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.