- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 11:03   #4381
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Kurde dziewczyny piszecie o takich bólach jak na okres. Ja mam czasem takie uczucie jakbym miała właśnie dostać ale bólem tego nie nazwę. Brzuch czasem twardnieje, ciągnie podbrzusze i spojenie a czasem ukłucie w szyjkę a lekarz dopiero za tydz. Staram się leżeć ale nie zawsze się da bo ileż można i bądź tu człowieku mądry co robić ubranka do prania, materac i nosiedłko tak samo czek do weekendu...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:06   #4382
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Mnie czasem tez taki ból jak na @ złapie, ale rzadko i trwa chwilę. Za to dziś Julka się bardzo rozpycha i czuje jak mnie uciska w szyjkę

Co do kremu to ja też mam ten z Babydream
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:12   #4383
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
No niby wiem o tym, że teraz te ruchy mocniej odczuwalne to norma, ale jakiegoś stracha mam przed sączeniem się wód... Nie wiem jak rozpoznać :/
Ja coraz częściej czuję, że mam "mokro" w majtkach ale nie jest to coś w stylu wody. Raczej rzadki śluz lub taki bardziej gęsty białawy lub żółtawy. Ale generalnie zauważyłam, ze jest go coraz więcej

A co do kremu to też będę kupować ten z Babydream. Na razie kupiłam jedynie najmniejsze opakowanie sudocremu jakby co(tak awaryjnie, zeby był). Ale ogólnie to będzie Hipp i Babydream, linomag.

Edytowane przez peachella
Czas edycji: 2015-10-05 o 11:14
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:13   #4384
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej

Musiałam odpocząć od laptopa, po być z mężem. Nie nadrobie chyba tego co popisałyście :C

Jestem już strasznie zmęczona...puchnę, wyglądam głupio w ciuchach, nie chce mi się już nic, wszystko mi nawet jedno co zjem..Najchętniej to bym się schowała przed całym światem
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:14   #4385
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Robusta ja od pewnego czasu mam podobne objawy. Jutro mam wizytę i jestem ciekawa co wyjdzie na badaniu. A u mnie jeszcze jest tak, że wszystkie klucia i twardnienia mam niezależnie od tego ile wysiłku doswiadcze. W domu często mi brzuch twardnieje a przy spacerze na 10 metrów do auta kluje a po długim spacerze po parku narodowym nic się nie działo.


Poznanianko ja też chcę iść do okulisty, miałam mieć badanie dna oka. Lekarka polecala mi żeby najlepiej iść w 32 tc, niestety nie udało mi się tak zapisać i idę dopiero za miesiąc


Srebrna smugo, już niedlugo będzie po pewnie Cię to nie pocieszy, ale ja też się mecze i będę męczyć jeszcze długo. Szczególnie psychicznie nie wyrabiam.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-10-05 o 11:15
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:16   #4386
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Iclosemyeyes

ja mam te dolegliwości odkąd zaczęłam regularnie leżeć

daj znać co powiedzą na wizycie
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:21   #4387
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Od jutra w Lidlu ciuszki dziecięce i niemowlęce. Może któraś skorzysta Mnie akurat nic nie zainteresowało, w dodatku po wczorajszej akcji z kurtkami termicznymi (w necie o niej głośno, pełno filmików na yt) odechcialo mi się zakupów na takich akcjach w Lidlu...
Ja pojechałam z rana bo jakoś spać nie mogłam, ale z postanowieniem, że jak będzie dzicz kopiąca w tych koszach to rezygnuję, ale u mnie jakoś zawsze bardzo spokojnie na tych promocjach i kupiłam sukienkę z główką pandy

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość

Taką torbę kupiłam wczoraj do wózka:

Mega ta torba Gdzie dorwałaś?
Aha i gratuluję Tżtowi nominacji

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ostatnio była rok temu u nas i tak przyjechała nagle w środku tygodnia że musieliśmy ją zostawić i iść do pracy. To mi zrobiła porządki w szafach, zakupy bo stwierdziła że mamy za mało ręczników i szmatek itd... A i tak wtedy przed jej wizytą robiłam wielkie sprzątanie z myciem okien itd,a teraz nie mam na to siły....
Współczuję! Ja bym dostała szału jakby mi się ktoś tak zachował.

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość

Narazie od wczoraj to zachorowałam na ten basen http://bubulinka.pl/pl/p/MiniBe-miek...lkami/23101193.
Super ten basenik tylko cena mnie troszkę przeraziła

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Ja jako protokolant pracuję
Oooo to ciekawą masz pracę. Chwalisz sobie?

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak Wasze maleństwa się kręcą w brzuchu, przeciągają lub wyciągają nóżki, rączki, to czy Wy też czujecie wtedy mocne naciągnięcia skóry brzucha??
Bo zaczynam sobie wkręcać, że może płyn owodniowy mi ucieka i mało go zostało i że dlatego tak mocno czuję ruchy

Uwaga uwaga!! Torbę uważam za spakowaną muszę do niej dorzucić tylko 2 ręczniki, kapcie i żel pod prysznic
Moja wypycha główkę mocno i wtedy czuję takie silne naciągnięcie skóry, ale nie powiedziałabym, że mnie to boli. Taka śmieszna, twarda górka mi się robi na brzuchu. Najpierw myślalam, że to pupka, ale na USG właśnie tak się wypięla i spytałam gina co to za część ciała to powiedział, że główka. Zawsze ją głaskam jak się tak wypnie

Wczoraj wieczorem miałam mega nerwa, bo nie dość, że mnie tak spojenie bolało, że nie mogłam nawet leżeć na lewym boku to jeszcze mi stopy spuchły Chodziłam zła jak osa. Ja już nie wierzę, że mi te stopy "odpuchną" do porodu
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 11:24   #4388
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ja coraz częściej czuję, że mam "mokro" w majtkach ale nie jest to coś w stylu wody. Raczej rzadki śluz lub taki bardziej gęsty białawy lub żółtawy. Ale generalnie zauważyłam, ze jest go coraz więcej

(...)
Ja też mam podobnie, ale zaważyłam parę razy, że opróćz śluzu to naokoło niego jest jeszcze czasem taka otoczka wodnista... no chyba, że to rozwodniony śluz jakiś :/

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej

Musiałam odpocząć od laptopa, po być z mężem. Nie nadrobie chyba tego co popisałyście :C

Jestem już strasznie zmęczona...puchnę, wyglądam głupio w ciuchach, nie chce mi się już nic, wszystko mi nawet jedno co zjem..Najchętniej to bym się schowała przed całym światem
Już niedługo... wytrzymaj
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:28   #4389
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ja też mam podobnie, ale zaważyłam parę razy, że opróćz śluzu to naokoło niego jest jeszcze czasem taka otoczka wodnista... no chyba, że to rozwodniony śluz jakiś :/
Ooo ja właśnie też to u siebie ostatnio zauważyłam. Czasami mam tak nawet bez żadnego śluzu. Dzisiaj mam wizytę to się zapytam o to.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:33   #4390
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez JoyceSky Pokaż wiadomość
Ja pojechałam z rana bo jakoś spać nie mogłam, ale z postanowieniem, że jak będzie dzicz kopiąca w tych koszach to rezygnuję, ale u mnie jakoś zawsze bardzo spokojnie na tych promocjach i kupiłam sukienkę z główką pandy



Mega ta torba Gdzie dorwałaś?
Aha i gratuluję Tżtowi nominacji


Współczuję! Ja bym dostała szału jakby mi się ktoś tak zachował.



Super ten basenik tylko cena mnie troszkę przeraziła



Oooo to ciekawą masz pracę. Chwalisz sobie?




Moja wypycha główkę mocno i wtedy czuję takie silne naciągnięcie skóry, ale nie powiedziałabym, że mnie to boli. Taka śmieszna, twarda górka mi się robi na brzuchu. Najpierw myślalam, że to pupka, ale na USG właśnie tak się wypięla i spytałam gina co to za część ciała to powiedział, że główka. Zawsze ją głaskam jak się tak wypnie

Wczoraj wieczorem miałam mega nerwa, bo nie dość, że mnie tak spojenie bolało, że nie mogłam nawet leżeć na lewym boku to jeszcze mi stopy spuchły Chodziłam zła jak osa. Ja już nie wierzę, że mi te stopy "odpuchną" do porodu
No cena trochę spora, ale warto bo fajnie i porządnie wykonany. A z drugiej strony przez 3 miesiące po stówce do skarpety, czy nawet pół roku po 50 zł i się nie odczuje Tak zrobiłam teraz z monitorem oddechu, czy sesją noworodkową. Mam taką skarbonkę http://allegro.pl/skarbonki-skarbonk...79655649.html;, wrzucam tam same 5 zł. jeśli zapełni się ją w całości to wychodzi jakieś 2700 zł Przetestowane Teraz po opróżnieniu, zbiera się na wakacje
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:39   #4391
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ooo ja właśnie też to u siebie ostatnio zauważyłam. Czasami mam tak nawet bez żadnego śluzu. Dzisiaj mam wizytę to się zapytam o to.
Ok, trzymam kciuki, żeby to nie były jednak wody oczywiście napisz po wizycie, bo będę czekać
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 11:42   #4392
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Chyba zrezygnuję ze szczepionek skojarzonych i będę wybierać najbardziej bezpieczne.

Everest nas zaciekawił - zastanawiam się natomiast, czy wybrać ten film, czy Marsjanina.
No właśnie ja kompletnie nie wiem co zrobić ze szczepieniami. Po prostu nie mam pojęcia czy rzeczywiście trzeba się bać tych skojarzonych

Co do Everestu to dobra rozrywka. Typowy film "katastrofa wspinaczkowa". "Marsjanin" też mnie interesuje i słyszałam już bardzo dobre opinie. W Imaxie widziałam też trailer filmu "The Walk. Siegając chmur" i bardzo mi się spodobał po pierwsze przez historię, bo oglądałam kiedyś świetny dokument o tym kolesiu, a po drugie efekty 3D naprawdę robiły w tym wypadku wrażenie

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Ja coraz częściej czuję, że mam "mokro" w majtkach ale nie jest to coś w stylu wody. Raczej rzadki śluz lub taki bardziej gęsty białawy lub żółtawy. Ale generalnie zauważyłam, ze jest go coraz więcej
Mam dokładnie to samo

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej
Jestem już strasznie zmęczona...puchnę, wyglądam głupio w ciuchach, nie chce mi się już nic, wszystko mi nawet jedno co zjem..Najchętniej to bym się schowała przed całym światem
Dokładnie tak samo czułam się wczoraj. Powiedziałam Tż, że ma mnie zahibernować całą oprócz brzucha i obudzić w 39 tygodniu najwcześniej
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:45   #4393
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Łiiii przyszedł wózek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1235.jpg (64,3 KB, 34 załadowań)
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:49   #4394
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Łiiii przyszedł wózek
Pies pilnuje
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 11:49   #4395
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Łiiii przyszedł wózek
Super pokaż jak rozpakujesz. Piesio pilnuje fury dla Maleńkiej
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 12:05   #4396
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Peachella nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę już tego 36 tc

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jak Wasze maleństwa się kręcą w brzuchu, przeciągają lub wyciągają nóżki, rączki, to czy Wy też czujecie wtedy mocne naciągnięcia skóry brzucha??
Bo zaczynam sobie wkręcać, że może płyn owodniowy mi ucieka i mało go zostało i że dlatego tak mocno czuję ruchy
Niedawno wkręcałam sobie to samo, jeszcze w dodatku miałam często sporo wodnistej wydzieliny i się zastanawiałam czy to nie wody... Na szczęście na usg okazało się, że wód mam pod dostatkiem, a gin wytłumaczył, że ruchy dlatego czuję coraz dotkliwiej bo dzieciątko jest już duże i ma już twarde kosteczki
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 12:06   #4397
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Peachella nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę już tego 36 tc


Niedawno wkręcałam sobie to samo, jeszcze w dodatku miałam często sporo wodnistej wydzieliny i się zastanawiałam czy to nie wody... Na szczęście na usg okazało się, że wód mam pod dostatkiem, a gin wytłumaczył, że ruchy dlatego czuję coraz dotkliwiej bo dzieciątko jest już duże i ma już twarde kosteczki
To widocznie mam to samo uff
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 12:34   #4398
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Łiiii przyszedł wózek
Pies jest niesamowity
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 12:45   #4399
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się w 36 tygodniu) i po wizycie, ale bez usg, ktg wporzadku, szyjka trzyma, takze malutka grzeczna♥ następna wizyta za 2 tygodnie, a kolejna w dniu tp, gin powiedział na odchodne "o ile Pani przyjdzie"
Wlasnie objadlam się zupka fasolowa od mamy mmm musze się najeść kapusty, fasoli i grochu za wczasu bo później to będę mogła jedynie popatrzeć

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Hej

Musiałam odpocząć od laptopa, po być z mężem. Nie nadrobie chyba tego co popisałyście :C

Jestem już strasznie zmęczona...puchnę, wyglądam głupio w ciuchach, nie chce mi się już nic, wszystko mi nawet jedno co zjem..Najchętniej to bym się schowała przed całym światem
Eh bidulo, jeszcze chwilka i będzie Zuzia po drugiej stronie, moze wybierz się gdzies z Tz, kolacja, kino, moze Ci się chumorek poprawi

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Ide robić sernik, musze wykorzystać ser który zostawilam przed wyjazdem w lodówce bo straci ważność
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 13:22   #4400
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ja też mam podobnie, ale zaważyłam parę razy, że opróćz śluzu to naokoło niego jest jeszcze czasem taka otoczka wodnista... no chyba, że to rozwodniony śluz jakiś :/


Już niedługo... wytrzymaj
Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ooo ja właśnie też to u siebie ostatnio zauważyłam. Czasami mam tak nawet bez żadnego śluzu. Dzisiaj mam wizytę to się zapytam o to.
Dziewczyny, moja gin mówiła, że im dalej tym więcej śluzu, nie ma co się nakręcać często jest bardziej wodnisty

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Łiiii przyszedł wózek
Pies boski! pochwal się wózkiem

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Peachella nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę już tego 36 tc


Niedawno wkręcałam sobie to samo, jeszcze w dodatku miałam często sporo wodnistej wydzieliny i się zastanawiałam czy to nie wody... Na szczęście na usg okazało się, że wód mam pod dostatkiem, a gin wytłumaczył, że ruchy dlatego czuję coraz dotkliwiej bo dzieciątko jest już duże i ma już twarde kosteczki
Ja nie wiem czy mam sobie zazdrościć bo już coraz bliżej i zaczynam się bać z drugiej strony się cieszę bo już bliżej końca, a nie powiem.....mam już trochę dosyć....




cynamon ciekawe, która z Nas pierwsza idziemy na równi
Mega śpiący dzień dzisiaj kupiłam wiesiołek z Oeparol. Zacząć już brać czy poczekać do końca 36 tc? no i nie wiem ile brać, myślicie, że 3x1 starczy?

Edytowane przez peachella
Czas edycji: 2015-10-05 o 13:23
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 13:28   #4401
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziewczyny a czy ten wiesiołek to na 100% jest bezpieczny? Tabletki normalnie łykacie, tak?

Zgrzeszyłam, zjadłam 2 średnie porcje frytek na obiad :P

a i w środę o 18.10 mam wizytę. Jedyny problem to taki że muszę sama jechać samochodem 20 km w jedną stronę więc dla mnie to wycieczka bo potrwa z półtorej godziny... no ale boję się o tą szyjkę i chcę to skontrolować ...
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2015-10-05 o 13:32
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 13:39   #4402
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja leosia szczepie tymi podstawowymi, przy jednej bylam pytać która dokładnie maja, bo chcialam kupic na własną rękę jakby co ale mieli akurat to no dobrze jest troche opóźnić moim zdaniem, teraz bede tak samo działać...

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Ja bym chciala troszkę przed terminem urodzić bo nie chce jeździć na ktg

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

A jak to z tymi paznokciami do porodu? U nóg tez nie można pomalować? Mi poprzednio nikt nie oglądał ani jednych ani drugich...
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 13:48   #4403
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ten wiesiołek to na 100% jest bezpieczny? Tabletki normalnie łykacie, tak?

Zgrzeszyłam, zjadłam 2 średnie porcje frytek na obiad :P

a i w środę o 18.10 mam wizytę. Jedyny problem to taki że muszę sama jechać samochodem 20 km w jedną stronę więc dla mnie to wycieczka bo potrwa z półtorej godziny... no ale boję się o tą szyjkę i chcę to skontrolować ...
Myślę, że bezpieczny, tym bardziej, że są to po prostu NNKT. Bardzo dużo kobiet to bierze. Tylko, że na opakowaniu jest napisane, żeby kapsułkę wycisnąć na łyżeczkę i może jestem jakaś dziwna, ale już nie wiem czy chodzi o wyciśnięcie kapsułki z opakowania i połknięcie całej czy wycisnąć zawartość i wypić z łyżeczki.

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Ja leosia szczepie tymi podstawowymi, przy jednej bylam pytać która dokładnie maja, bo chcialam kupic na własną rękę jakby co ale mieli akurat to no dobrze jest troche opóźnić moim zdaniem, teraz bede tak samo działać...

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Ja bym chciala troszkę przed terminem urodzić bo nie chce jeździć na ktg

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

A jak to z tymi paznokciami do porodu? U nóg tez nie można pomalować? Mi poprzednio nikt nie oglądał ani jednych ani drugich...
Ja bym chciała szczepić tymi na nfz. Jakoś nie jestem przekonana do tych ileś tam w jednym. Wyjdzie w praniu.

Jeżeli chodzi o paznokcie to ja sobie chyba daruje malowanie u rąk, u stóp jak dam radę to pomaluje bo jakoś mi dziwnie bez lakieru w ogóle. A i tak zamierzam rodzić w skarpetkach

Edytowane przez peachella
Czas edycji: 2015-10-05 o 13:49
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 13:50   #4404
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poziomkowa
jedna z październikówek miała termin na 25.10 a urodziła dziś :P zaczęłam się stresować przy tej szyjce :P
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 13:55   #4405
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się w piękny, słoneczny dzień Pojechałam dzisiaj rano do miasta, żeby oddać mocz na badanie i uchwycić coś w Lidlu. Udało mi się kupić wszystko, co chciałam. Chwalę się zdjęciami A i nasz wózek dzisiaj ma zostać wysłany, także jutro będzie u nas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (64,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (56,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20151005_142511.jpg (57,9 KB, 13 załadowań)
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 14:31   #4406
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Nie mam siły Was nadrobić.
Ze 4h sprzątałam z TZtem (raczej on sam) naszą sypialnię aby była nieskazitelna na przybycie malucha. Żaluzje, pod łóżkiem, dywan, żyrandole i nie wiem co jeszcze. Mop parowy, szmata, odkurzacz. Masakra ile brudu było pod łóżkiem :O
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 14:32   #4407
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Poziomkowa
jedna z październikówek miała termin na 25.10 a urodziła dziś :P zaczęłam się stresować przy tej szyjce :P
Ja 3tyg przed terminem mam imprezę 80. Urodziny babci na sali. Boję sie ze mi tam wody odejdą ale w sumie pasowałoby mi to nawet hehe. Leona przenosiłam i mialam wywoływany, strasznie to frustrujące
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 14:34   #4408
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Witam się w piękny, słoneczny dzień Pojechałam dzisiaj rano do miasta, żeby oddać mocz na badanie i uchwycić coś w Lidlu. Udało mi się kupić wszystko, co chciałam. Chwalę się zdjęciami A i nasz wózek dzisiaj ma zostać wysłany, także jutro będzie u nas
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 14:43   #4409
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poziomkowa89, wiem co czułas, tez przenosilam jednak urodzilam bez wywolywania, oby teraz nssze maluchy nie okazały się spoznialskimi
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 14:49   #4410
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

dziewczyny wybaczcie że tak w pośpiechu ale wpadam tylko z samymi dobrymi nowinami ! ponadrabiam Was wieczorkiem

- byłam dziś na wizycie, mała już nie taka mała, pięknie przybrała na wadze - waży 2401g ! gin mówi że ' mała nie będzie, ale nie jest powiedziane że będzie duża ' , kurcze, mam nadzieję że nie będzie duży klocuś i urodzę sn

- taaaak, obróciła się główką w dół ! także gólnie jest wszystko dobrze, same pozytywne wieści

- kupiliśmy wózek ! wiecie że w sklepie był 200 zł tańszy? na stronie internetowej tego sklepu była cena 1609 (3w1 - w tym najtańszy fotelik) + przesylka, no ale my pojechalismy osobiscie wiec przesylki nie bralismy pod uwagę, a gośc nam mowi ze w sklepie maja ceny nizsze - ten wózek 3w1 w sklepie kosztował 1400 zł.

więc nie dość że wzięliśmy wózek cali podjarani, to jeszcze do tego dobraliśmy duużo lepszy fotelik z wyższej półki ( niestety nazwy nie pamiętam, bo to Tż wybierał, ma usztywniany daszek w każdym bądź razie, szkoda tylko że kolor czarny ale trudno ;P ) . pytałam o baze isofix, ale gość mi powiedział ze ' ta gra nie jest warta świeczki ' i odradza, wiec nie bralismy tej bazy. fotelik kosztował coś koło/ponad 400 zł, w każdym bądź razie za wózek (gondola+spacerówka) i ten lepszy fotelik + pościel 3 el w sówki zapłaciliśmy równe 1600 zł

- przyszło łóżeczko i przewijak w niedziele pewnie Tż będzie składał

no i dziś jadę dalej z zamawianiem, ale to wieczorem
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.