- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 16:17   #4441
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Agnes szkoda ze nie mam takiej myjki parowej
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:20   #4442
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Jak przyjdzie tp dam znać. Koleżanka mi ciągle powtarza, że taka torba to inwestycja i warto ma nią trochę wydać. Ona ma taką zwykła od wózka i ta jest ciulowa i ciągle żałuje, że nie kupiła sobie porządnej.

Tez byłam w Lidlu, dzisiaj kolo 10, kupiłam ten sweterek różowy, dresik welurowy, 2 koszulki i 2 bodziaki.
Hmmm, to chyba tez nie regula. Ja bardzo malo korzystalam. Wygodniej mi do swojej wrzucic. Ewentualnie na jakies wyjazdy sie przydawala ale gdybym kupila jakas droga to pewnie bym teraz zaliczala to do zbednych wydatkow
Ale wiadomo, ze to u kazdego inaczej

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:20   #4443
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Agnes szkoda ze nie mam takiej myjki parowej
Ta też nie jest moja niestety, mój brat w firmie w której pracuje ma taką do dyspozycji i pożyczył ale tyle z tym zachodu ze szok, wiadomo wózek chciało się prac bo byliśmy podjarani zakupem, ale mam też wypoczynek do wyprania a do tego chęci brak, wkoncu brat odda odkurzacz do firmy i na planach się skończy
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:22   #4444
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja tez szybko sie nauczyłam pakować do mojej torebki bo trudno isc np na szczepienie gdzie u nas wózkiem sie nie wejdzie z torebka torbą i dzieckiem w nosidle.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:29   #4445
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Hmmm, to chyba tez nie regula. Ja bardzo malo korzystalam. Wygodniej mi do swojej wrzucic. Ewentualnie na jakies wyjazdy sie przydawala ale gdybym kupila jakas droga to pewnie bym teraz zaliczala to do zbednych wydatkow
Ale wiadomo, ze to u kazdego inaczej

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie ponad dwie stowki na taką torbę to też wydatek Ale nie powiem bo jest naprawdę ładna tylko wolę taka kasę wydać na coś innego ale ja znowu jestem z tych skner babka od której kupowałam wózek właśnie gdzieś swoją torebkę zawieruszyla i ma mi dac znać gdyby ewentualnie się znalazła bo używała jej tylko na początku a później wszystko do swojej wkladala więc narazie nie mam torby przy wózku i nie kupuje, jak się rzeczywiście okaże ze jest nie zbędna to kupie jakaś do Max 50zł może być używana a fajne są ze tym rozwijanym przewijakiem i ceny na tablicy nawet 20zł za nową
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:47   #4446
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Dla mnie ponad dwie stowki na taką torbę to też wydatek Ale nie powiem bo jest naprawdę ładna tylko wolę taka kasę wydać na coś innego ale ja znowu jestem z tych skner babka od której kupowałam wózek właśnie gdzieś swoją torebkę zawieruszyla i ma mi dac znać gdyby ewentualnie się znalazła bo używała jej tylko na początku a później wszystko do swojej wkladala więc narazie nie mam torby przy wózku i nie kupuje, jak się rzeczywiście okaże ze jest nie zbędna to kupie jakaś do Max 50zł może być używana a fajne są ze tym rozwijanym przewijakiem i ceny na tablicy nawet 20zł za nową
Takie przewijaki tez mozna kupic. Przynajmniej u nas. W przeroznych wzorach i kolorach

Wysłane z mojego SM-T230 przy użyciu Tapatalka
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 16:52   #4447
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja nie mówię, że ta torba tania jest Tez wczoraj się wahałam czy to nie za dużo ale mąż powiedział, że na wózki zaoszczędzilismy, baza isofix i fotelik tez używany upolować to torbę mam wybrać jaka mi się podoba. A ja w sumie torebek nie noszę i nie miałabym w co się pakować
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 17:06   #4448
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
ta też nie jest moja niestety, mój brat w firmie w której pracuje ma taką do dyspozycji i pożyczył ale tyle z tym zachodu ze szok, wiadomo wózek chciało się prac bo byliśmy podjarani zakupem, ale mam też wypoczynek do wyprania a do tego chęci brak, wkoncu brat odda odkurzacz do firmy i na planach się skończy
:d

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Ja w ten tydzień pakuje torby i piore wozek i fotelik. I nie ma ze sie nie chce hehe a juz jeden dzień przebimbałam
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:20   #4449
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ok, trzymam kciuki, żeby to nie były jednak wody oczywiście napisz po wizycie, bo będę czekać
Lekarz powiedział, że to nie wody tylko po prostu teraz jest więcej śluzu, nawet takiego trochę wodnistego także wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

A jak to z tymi paznokciami do porodu? U nóg tez nie można pomalować? Mi poprzednio nikt nie oglądał ani jednych ani drugich...
Nam mówili, żeby nie malować, bo po paznokciach ocenia się stan pacjenta. Ale wydaje mi się, że to bardziej się patrzy jak coś idzie nie tak.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny wybaczcie że tak w pośpiechu ale wpadam tylko z samymi dobrymi nowinami ! ponadrabiam Was wieczorkiem

- byłam dziś na wizycie, mała już nie taka mała, pięknie przybrała na wadze - waży 2401g ! gin mówi że ' mała nie będzie, ale nie jest powiedziane że będzie duża ' , kurcze, mam nadzieję że nie będzie duży klocuś i urodzę sn

- taaaak, obróciła się główką w dół ! także gólnie jest wszystko dobrze, same pozytywne wieści

- kupiliśmy wózek ! wiecie że w sklepie był 200 zł tańszy? na stronie internetowej tego sklepu była cena 1609 (3w1 - w tym najtańszy fotelik) + przesylka, no ale my pojechalismy osobiscie wiec przesylki nie bralismy pod uwagę, a gośc nam mowi ze w sklepie maja ceny nizsze - ten wózek 3w1 w sklepie kosztował 1400 zł.

więc nie dość że wzięliśmy wózek cali podjarani, to jeszcze do tego dobraliśmy duużo lepszy fotelik z wyższej półki ( niestety nazwy nie pamiętam, bo to Tż wybierał, ma usztywniany daszek w każdym bądź razie, szkoda tylko że kolor czarny ale trudno ;P ) . pytałam o baze isofix, ale gość mi powiedział ze ' ta gra nie jest warta świeczki ' i odradza, wiec nie bralismy tej bazy. fotelik kosztował coś koło/ponad 400 zł, w każdym bądź razie za wózek (gondola+spacerówka) i ten lepszy fotelik + pościel 3 el w sówki zapłaciliśmy równe 1600 zł

- przyszło łóżeczko i przewijak w niedziele pewnie Tż będzie składał

no i dziś jadę dalej z zamawianiem, ale to wieczorem
Same dobre wieści

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam się po południu. Dzismamy chyba dzień WOZKOWY bo my też kupiliśmy wózek camarelo carera 3w1 używany ale cena tak przystepna ze szok, babka wyprowadzala się z domu do bloku i do piątku musi pozbyć się wszystkiego z piwnicy gratis dostałam nowe Noe używane nosidełko i dwa śpiworki do wózka. gdy to tylko odebralismy to tz zabrał się czyszczenie odkurzaczem do prania tapicerki bo byłam świecie przekonana ze jak stał w piwnicy to trzeba wyprać a tu woda w odkurzaczy prawie czysta także straciłam kilka godzin z tz na mycie ale sumienie mam czyste że na bank wyprane [IMG] [http://www] [/IMG]
Brawo za wózek

Ja już po wizytach. Do endo weszłam z marszu, wszystko jest w porządku i już do porodu nie muszę mieć wizyty. U gina też dobrze, szyjka w porządku, Julka waży już 2318g i z tych wyliczeń ma około 45cm długości po wizycie wpadłam do koleżanki z pracy podrzucić L4 i ona też jest w ciąży, zaczyna 4 miesiąc normalnie tak się ciszę z tej wiadomości
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:28   #4450
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Lexie super ze wszystko ok! Ale u mnie szło wszystko nie tak przy porodzie a nikt mi nie oglądał paznokci. Mam z tym problem bo u nóg mam brzydkie i głupio wyglądaja niepomalowane

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Wiem ze to poród a nie wybory miss ale wiecie jak to jest
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:33   #4451
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Może nie wszędzie na to zwracają uwagę ja u stóp mogę mieć nie pomalowane, ale u rąk to zawsze muszę mieć kolor
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 17:39   #4452
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Nam mówili, żeby nie malować, bo po paznokciach ocenia się stan pacjenta. Ale wydaje mi się, że to bardziej się patrzy jak coś idzie nie tak.

U gina też dobrze, szyjka w porządku, Julka waży już 2318g i z tych wyliczeń ma około 45cm długości
Duża dziewuszka

Co do paznokci - u mnie nawet niepomalowane wskazują na problemy z krążeniem, więc to średni wskaźnik
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:46   #4453
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

To jak dziewczyny zakładać grupę na fb? Jeśli tak po moge sie tym zająć i prosiłabym o namiary w wiadomości prywatnej jak was zaprosić... bedzie to duzo łatwiej dostępne niz klub, przy małym dziecku juz w ogole trudno bedzie komputer otworzyć, a te bez fb moze założyłyby konto do tych celów?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:48   #4454
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

My też wstąpiliśmy z mężem do Lidla , ubrankom się oparłam, ale kupiłam małemu takiego nowego kumpla ❤

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:50   #4455
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
My też wstąpiliśmy z mężem do Lidla , ubrankom się oparłam, ale kupiłam małemu takiego nowego kumpla ❤

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Super! Po ile te zabawki?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:51   #4456
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Poziomkowa89: 15.99 zł 😊 róóóżne wzory były, ale żółwik mnie rozbroił 😀

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:55   #4457
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Poziomkowa89: 15.99 zł 😊 róóóżne wzory były, ale żółwik mnie rozbroił 😀

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Wlasnie przejrzałam gazetke jeszcze raz zeby zobaczyć ale akurat tego nie ma na zdjęciu...
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 17:58   #4458
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Normalnie padam. Ale jestem z siebie mega zadowolona że ten 9 miesiąc zaczęłam z ubrankami już wyprasowanymi w komodzie i złożonym wózkiem. Jeszcze z tz dzisiaj po pracy odsuwaliśmy lodówkę i tam szorowałam...
Jutro musze zrobić miejsce w szafie na spscerówke.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt
Jeszcze raz wrzucam zdjęcie wózka,już złożonego asystent tym razem zrobił głupią minę i się rozmazał. Już się nie mogę doczekać jak razem będą pozować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1239.jpg (86,6 KB, 43 załadowań)
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 19:33   #4459
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

nadrabiam focie

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Normalnie padam. Ale jestem z siebie mega zadowolona że ten 9 miesiąc zaczęłam z ubrankami już wyprasowanymi w komodzie i złożonym wózkiem. Jeszcze z tz dzisiaj po pracy odsuwaliśmy lodówkę i tam szorowałam...
Jutro musze zrobić miejsce w szafie na spscerówke.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt
Jeszcze raz wrzucam zdjęcie wózka,już złożonego asystent tym razem zrobił głupią minę i się rozmazał. Już się nie mogę doczekać jak razem będą pozować
super wózek!
Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Hej
Zaczynam dziś 36 tc Bliżej niż dalej

Nie dałam rady Was nadrobić, w piątek przyjechała do mnie mama i cały weekend miałam na wysokich obrotach, wczoraj pojechała i cały wieczór już przeleżałam.
Z ciekawostek zobaczcie czy u Was też słychać bicie serca przez brzuch mąż słuchał wczoraj poniżej pępka i mówił, że słychać to znak, że pozycji nie zmieniła szkoda, że nie da się samej posłuchać.

Pamiętam, ze kupowałyście olej z wiesiołka, jakiej firmy? Gal czy Oeparol? Właśnie się zbieram do sklepu i muszę zakupić i brać od tego tygodnia.

Trochę też dokupiliśmy rzeczy przez weekend to co na fotkach + materac kokos-pianka-kokos z Fiki-Miki, wkładka plastikowa do wanienki, przewijak na łóżeczko. Kocyki sa cudne, szczególnie ten ze zwierzątkami z Baby Ono kombinezony na rozm. 62 i półśpiochy też 62. Któryś z tych pajacy różowych będzie na wyjście ze szpitala. No i jedne rajstopki wzięłam bo mam kilka sukienek malutkich.

jeszcze mi zostały do kupienia kupienia kosmetyki dla mnie i małej + kilka innych a tak to wszystko już mamy. Zabieram się za ostatnie prania
Ciekawe czy zmieszczę się do moich toreb szpitalnych
ale poszalałaś piękne ubranka w szczególności ten kombinezon pikowany
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Takie mi literki przyszły na ścianę
śliczne!
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 20:28   #4460
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Wróciłam właśnie z plotek od koleżanki i mówiła mi ze jej znajoma z pierwszym dzieckiem miała bardzo długi poród więc z drugim dzieckiem jak się zaczęło to jeszcze w nocy wypila herbatkę i wogole nie spieszyla się za bardzo, a jak dojechala na izbę przyjęć to drzwi były zamknięte z racji nocy i jakieś zamieszanie tam było pielęgniarka nie umiała wyjść i babka urodziła w aucie co prawda z położną i pielęgniarka ale było tak zaawansowane ze nie zabrali jej na porodowke i w papierach ma wpisane poród uliczny A jej syn dostał dozywotni darmowy parking pod szpitalem i artykuł w gazecie
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:44   #4461
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Widzę, że tempa nabrałysmy wszystkie i ostro kompletujemy wyprawki. Wejdę jutro na komputer pooglądać wasze fotki.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:55   #4462
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z plotek od koleżanki i mówiła mi ze jej znajoma z pierwszym dzieckiem miała bardzo długi poród więc z drugim dzieckiem jak się zaczęło to jeszcze w nocy wypila herbatkę i wogole nie spieszyla się za bardzo, a jak dojechala na izbę przyjęć to drzwi były zamknięte z racji nocy i jakieś zamieszanie tam było pielęgniarka nie umiała wyjść i babka urodziła w aucie co prawda z położną i pielęgniarka ale było tak zaawansowane ze nie zabrali jej na porodowke i w papierach ma wpisane poród uliczny A jej syn dostał dozywotni darmowy parking pod szpitalem i artykuł w gazecie


Ej wez mnie nie strasz. Musze zdazyc na cc w razie co :P
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 20:56   #4463
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z plotek od koleżanki i mówiła mi ze jej znajoma z pierwszym dzieckiem miała bardzo długi poród więc z drugim dzieckiem jak się zaczęło to jeszcze w nocy wypila herbatkę i wogole nie spieszyla się za bardzo, a jak dojechala na izbę przyjęć to drzwi były zamknięte z racji nocy i jakieś zamieszanie tam było pielęgniarka nie umiała wyjść i babka urodziła w aucie co prawda z położną i pielęgniarka ale było tak zaawansowane ze nie zabrali jej na porodowke i w papierach ma wpisane poród uliczny A jej syn dostał dozywotni darmowy parking pod szpitalem i artykuł w gazecie
O matko!
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:01   #4464
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Peachella, ja teraz fotki Twoich łowów nadrobiłam i wszystko śliczne, podziel się gdzie kupowałaś te półśpiochy? a kombinezonik ten biały mam ten sam, tylko u mnie jest nadruk z misiem polarnym.

Wonderka, te torby są świetne, ale jak pokazałam mężowi cenę to tylko jęknął że trochę droga zobaczymy.

Poziomkowa, to może załóż ten klub na fb i kto będzie chciał to się zgłosi?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:25   #4465
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Peachella, ja teraz fotki Twoich łowów nadrobiłam i wszystko śliczne, podziel się gdzie kupowałaś te półśpiochy? a kombinezonik ten biały mam ten sam, tylko u mnie jest nadruk z misiem polarnym.
Półśpiochy kupowałam na allegro. Nie pamiętam użytkownika, jestem na tel. Ale były po 7.99 jak sobie ustawisz cene od najnizszej z przesylka to powinny byc jedne znpierwszych na liście. A jakość super!
Kombinezon nie wiem z jakiej firmy bo juz metki dawno w koszu ale mama mi go kupila w Londynie
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:28   #4466
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jestem totalnie wykończona, zaraz zmierzę cukier po kolacji i idę spać, bo jutro muszę rano wstać i jechać na ktg, a tak mi się nie chce Bolą mnie żebra, plecy... Poproszę męża, żeby mi plecy maścią posmarował, bo zaraz skonam
W ogóle w drodze do mojego taty złapał mnie taki ból podbrzusza i krzyża jednocześnie, że myślałam, że już się zaczyna I to trwało około 10 minut, masakra Wystraszyłam się jak nie wiem co, na szczęście Julka się rozpycha, więc wszystko jest ok

Nadrabiam fotki i resztę postów
Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Takie mi literki przyszły na ścianę ♥
Śliczne

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Trochę też dokupiliśmy rzeczy przez weekend to co na fotkach + materac kokos-pianka-kokos z Fiki-Miki, wkładka plastikowa do wanienki, przewijak na łóżeczko. Kocyki sa cudne, szczególnie ten ze zwierzątkami z Baby Ono kombinezony na rozm. 62 i półśpiochy też 62. Któryś z tych pajacy różowych będzie na wyjście ze szpitala. No i jedne rajstopki wzięłam bo mam kilka sukienek malutkich.
Bardzo ładne Gratuluję udanych zakupów

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Łiiii przyszedł wózek
Super Psina pięknie pozuje i pilnuje

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Witam się w piękny, słoneczny dzień Pojechałam dzisiaj rano do miasta, żeby oddać mocz na badanie i uchwycić coś w Lidlu. Udało mi się kupić wszystko, co chciałam. Chwalę się zdjęciami A i nasz wózek dzisiaj ma zostać wysłany, także jutro będzie u nas
Śliczne ciuszki

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam się po południu. Dzismamy chyba dzień WOZKOWY bo my też kupiliśmy wózek camarelo carera 3w1 używany ale cena tak przystepna ze szok, babka wyprowadzala się z domu do bloku i do piątku musi pozbyć się wszystkiego z piwnicy gratis dostałam nowe Noe używane nosidełko i dwa śpiworki do wózka. gdy to tylko odebralismy to tz zabrał się czyszczenie odkurzaczem do prania tapicerki bo byłam świecie przekonana ze jak stał w piwnicy to trzeba wyprać a tu woda w odkurzaczy prawie czysta także straciłam kilka godzin z tz na mycie ale sumienie mam czyste że na bank wyprane [IMG] [http://www] [/IMG]
Gratuluję zakupu wózka

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Ja już po wizytach. Do endo weszłam z marszu, wszystko jest w porządku i już do porodu nie muszę mieć wizyty. U gina też dobrze, szyjka w porządku, Julka waży już 2318g i z tych wyliczeń ma około 45cm długości po wizycie wpadłam do koleżanki z pracy podrzucić L4 i ona też jest w ciąży, zaczyna 4 miesiąc normalnie tak się ciszę z tej wiadomości
Gratuluję udanych wizyt Pięknie Julka rośnie A długość podał Ci lekarz czy wyliczyłaś z tego naszego wzoru?

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
To jak dziewczyny zakładać grupę na fb? Jeśli tak po moge sie tym zająć i prosiłabym o namiary w wiadomości prywatnej jak was zaprosić... bedzie to duzo łatwiej dostępne niz klub, przy małym dziecku juz w ogole trudno bedzie komputer otworzyć, a te bez fb moze założyłyby konto do tych celów?
Jestem za Zaraz Ci wyślę PW z linkiem do mojego profilu

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
My też wstąpiliśmy z mężem do Lidla , ubrankom się oparłam, ale kupiłam małemu takiego nowego kumpla ❤

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Śliczny Ja nawet zabawek nie oglądałam, coś tam mi mignęło, ale leciałam od razu do ciuszków



czekooczekolada, agne19s - jakie dokładnie kolory wózków macie? Modele spisałam. Jutro uzupełnię listę.

czekooczeolada,olilina, lexie42, kiedy macie kolejne wizyty? Wpiszcie się w terminarz lub napiszcie daty to Was jutro dopiszę
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm


Edytowane przez poznanianka1990
Czas edycji: 2015-10-05 o 21:31
poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:29   #4467
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Iclosemyeyes - sprawdziłam i sprzedawca to ROBiK_Radom i mega szybka przesyłka inpostem.
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:35   #4468
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez peachella Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes - sprawdziłam i sprzedawca to ROBiK_Radom i mega szybka przesyłka inpostem.
Myślałam, że może stacjonarnie gdzieś w Krakowie dorwalas wyglądają na porządne.

Poznanianko, co Cię tak dzisiaj wymeczylo? I co w lidlu kupiłaś? Mój mąż był po zakupy spożywcze wieczorem i go poprosiłam żeby spojrzał czy nie ma czegoś fajnego na 62 to wrócił do domu z dwupakiem bluzeczek i dresikiem różowym ale duże te ciuszki bardzo.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:36   #4469
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

A ja chciałam się podzielić swo ją opinią o aspiratorze, bo dzisiaj do mnie przyszedł. Ogólnie wydaje się fajny, ale strasznie głośno chodzi nie wiem czy nie wystraszy dziecka.
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:37   #4470
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Co do ciuszków to jakiś czas temu mama wysłała mi paczkę a tam ciuszki na 68 - a mama mi mówiła że kupiła na noworodka - więc się jej pytam o co chodzi a ona na to że mówiłam że Antoś ma się duży urodzić
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:48.