- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-05, 21:41   #4471
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Co do ciuszków to jakiś czas temu mama wysłała mi paczkę a tam ciuszki na 68 - a mama mi mówiła że kupiła na noworodka - więc się jej pytam o co chodzi a ona na to że mówiłam że Antoś ma się duży urodzić
O jaa niezle mama poszalala

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

U nas od dzisiaj stoi łóżeczko w sypialni♥ niemoge sie napatrzeć...
Kurcze ale mam zgage, umieraaaam
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:42   #4472
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

Gratuluję udanych wizyt Pięknie Julka rośnie A długość podał Ci lekarz czy wyliczyłaś z tego naszego wzoru?
Z tego podanego wzoru
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:42   #4473
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
A ja chciałam się podzielić swo ją opinią o aspiratorze, bo dzisiaj do mnie przyszedł. Ogólnie wydaje się fajny, ale strasznie głośno chodzi nie wiem czy nie wystraszy dziecka.
Masz na baterie? Ten z haxe?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:47   #4474
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

W ogóle od dziś biorę ten wiesiołek. Oby pomógł.

PS. i co jest ten klub na FB?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:50   #4475
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Poznanianko, co Cię tak dzisiaj wymeczylo? I co w lidlu kupiłaś? Mój mąż był po zakupy spożywcze wieczorem i go poprosiłam żeby spojrzał czy nie ma czegoś fajnego na 62 to wrócił do domu z dwupakiem bluzeczek i dresikiem różowym ale duże te ciuszki bardzo.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Byliśmy z mężem w sumie w trzech sklepach na zakupach - tzn. ja byłam w Lidlu, a on wtedy siedział z psiną w aucie, a potem się zmieniliśmy i on zrobił zakupy w Intermarche i Biedronce, potem jechaliśmy do mojego taty po taki duży gar (chcemy ugotować bigos) i słoiki, ale d.upa z tego wyszła, bo taty nie było, a jego partnerka nie mogła znaleźć klucza do piwnicy (a w piwnicy był ten gar i słoiki) Więc podjechaliśmy do mojej babci (mieszka na szczęście blisko od taty) i od niej wzięliśmy duży gar i słoiki. Chciałam dziś ten bigos gotować, ale wróciliśmy do domu o 20, a jeszcze mieliśmy furę naczyń do pozmywania, bo gotowałam dziś dwa obiady - na dziś i jutro, a po obiedzie szybko jechaliśmy, więc nie miałam czasu pozmywać wcześniej... Zrobiłam nam obojgu kolację, potem mąż się wziął za zmywanie, ja wycierałam naczynia, bo by się wszystko na suszarce nie zmieściło... W międzyczasie powkładałam wcześniej złożone przez męża wyprane rzeczy do szaf, znowu nie miałam chwili żeby usiąść... Niestety kręgosłup daje o sobie znać, w dodatku mam wadę postawy, więc niewiele trzeba żeby mnie zaczął boleć Mąż się położył, pleców mi nie posmarował, a ja z bólu umieram

W Lidlu kupiłam sweterek różowy zapinany na zamek i sukienkę jeansową. Jutro wrzucę fotkę. Tymczasem lecę spać, dobranoc
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:58   #4476
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Byliśmy z mężem w sumie w trzech sklepach na zakupach - tzn. ja byłam w Lidlu, a on wtedy siedział z psiną w aucie, a potem się zmieniliśmy i on zrobił zakupy w Intermarche i Biedronce, potem jechaliśmy do mojego taty po taki duży gar (chcemy ugotować bigos) i słoiki, ale d.upa z tego wyszła, bo taty nie było, a jego partnerka nie mogła znaleźć klucza do piwnicy (a w piwnicy był ten gar i słoiki) Więc podjechaliśmy do mojej babci (mieszka na szczęście blisko od taty) i od niej wzięliśmy duży gar i słoiki. Chciałam dziś ten bigos gotować, ale wróciliśmy do domu o 20, a jeszcze mieliśmy furę naczyń do pozmywania, bo gotowałam dziś dwa obiady - na dziś i jutro, a po obiedzie szybko jechaliśmy, więc nie miałam czasu pozmywać wcześniej... Zrobiłam nam obojgu kolację, potem mąż się wziął za zmywanie, ja wycierałam naczynia, bo by się wszystko na suszarce nie zmieściło... W międzyczasie powkładałam wcześniej złożone przez męża wyprane rzeczy do szaf, znowu nie miałam chwili żeby usiąść... Niestety kręgosłup daje o sobie znać, w dodatku mam wadę postawy, więc niewiele trzeba żeby mnie zaczął boleć Mąż się położył, pleców mi nie posmarował, a ja z bólu umieram

W Lidlu kupiłam sweterek różowy zapinany na zamek i sukienkę jeansową. Jutro wrzucę fotkę. Tymczasem lecę spać, dobranoc
Oj oszczędzaj się na końcówce. Ja odkryłam że masaże mi bardzo pomagają i nie ma bata. TZ mnie co dzień musi masować. Powiedziałam mu nawet dziś że pewnie na porodówce też będzie mnie zapewne masował.

PS. Zjadłabym bigosu Muszę kapustę zakisić i jak się zrobi to bigosik upichcę.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 21:59   #4477
peachella
Rozeznanie
 
Avatar peachella
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 865
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Myślałam, że może stacjonarnie gdzieś w Krakowie dorwalas wyglądają na porządne.


Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Niestety allegro. Ale jak chcesz półśpiochy to polecam te, max 2 dni i masz w rękach. Jakość tak jak pisałam super i śliczne wzory. Ten kocyk różowy z misiem tez wziełam razem z nimi za 28 zł.
peachella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 22:14   #4478
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

To poproszę o namiary fb w wiadomościach najlepiej link do waszego profilu jutro ogarnę temat
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 22:16   #4479
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Leżę już w wyrku, od razu lepiej

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
To poproszę o namiary fb w wiadomościach najlepiej link do waszego profilu jutro ogarnę temat
Moja PW doszła?


Pisze z telefonu, więc od razu wstawię fotkę tego co dziś w lidlu kupiłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1444079777434.jpg (64,3 KB, 20 załadowań)
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 22:21   #4480
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Czeki o riko Nano słyszałam same super opinie, dwie znajome mają i nie dość że wygląd obledny to ponosc jeden z lepszych wózków moja położna nawet jest nim zachwycona "bo czego to ludzie nie wymyśla " niestety nie spotkałam żadnego używanego modelu w okolicy w dobrej cenie (używki też wysoko stoją ) a tak to też bym w niego celowala w pierwszej kolejności
jest fajny ale jest troooche wysoki jak na mnie bo ja z tych niskich no ale trudno! lekki i fajnie sie nim jezdzi
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-05, 22:35   #4481
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Leżę już w wyrku, od razu lepiej



Moja PW doszła?


Pisze z telefonu, więc od razu wstawię fotkę tego co dziś w lidlu kupiłam
Tak od ciebie tylko na razie mam.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Nie! jeszcze doszło od tylkokasi, agnes i karoserii. Sorki ale dzis mnie wywala ciągle z apki i cos nie tak mi działa. Tez powiadomienia zle przychodzą. Chyba musze zaktualizować aplikacje.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Dzięki dziewczyny jutro z komputera bede działać.

Mam pytanie czy którąś z was zamawiała sobie dodatkowy granulat do cebuszki? Bo u mnie zmniejszył sie o połowę i tz mówi żebym dokupiła na allegro. Tylko nie wiem jaki bo sa dwa typy tego no i ile litrów ja jej bede używać tez po porodzie wiec chyba warto.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 03:01   #4482
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Nie mogę spaaaać
Zaraz spróbuje ogarnąć linka do mojego profilu na fb bo po imieniu i nazwisku może być ciężko mnie znaleźć
Kurcze bardzo ładne te ciuszki z Lidla...A ja już tyle mam wszystkiego i jeszcze prawie drugie tyle mama przywiezie... I babcia mówiła że tyle ładnych dostała od znajomej na dziewczynkę...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 05:05   #4483
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Nie mogę spaaaać
Zaraz spróbuje ogarnąć linka do mojego profilu na fb bo po imieniu i nazwisku może być ciężko mnie znaleźć
Kurcze bardzo ładne te ciuszki z Lidla...A ja już tyle mam wszystkiego i jeszcze prawie drugie tyle mama przywiezie... I babcia mówiła że tyle ładnych dostała od znajomej na dziewczynkę...
Ja też do się niedawno obudziłam z wielkim głodem. Pochłonęłam śliwki i czekam na męża, co przyniesie z targu po nocce Jak siebie szukałam na fb, sama się zdziwiłam, że jest tyle dziewczyn o moich namiarach

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Tak od ciebie tylko na razie mam.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Nie! jeszcze doszło od tylkokasi, agnes i karoserii. Sorki ale dzis mnie wywala ciągle z apki i cos nie tak mi działa. Tez powiadomienia zle przychodzą. Chyba musze zaktualizować aplikacje.

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Dzięki dziewczyny jutro z komputera bede działać.

Mam pytanie czy którąś z was zamawiała sobie dodatkowy granulat do cebuszki? Bo u mnie zmniejszył sie o połowę i tz mówi żebym dokupiła na allegro. Tylko nie wiem jaki bo sa dwa typy tego no i ile litrów ja jej bede używać tez po porodzie wiec chyba warto.
Moje dane też powinnaś już mieć Moja poduszka też taka mała się zrobiła, ale teraz już nie pomaga mi za bardzo. Zobaczę, czy w takim stanie będzie pomocna przy karmieniu i np. ograniczeniu młodego na kanapie. Na początku chcę go kłaść tam, gdzie będę przebywać i robić mi taki kojec z poduchy, by się nie stoczył.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 06:01   #4484
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja też do się niedawno obudziłam z wielkim głodem. Pochłonęłam śliwki i czekam na męża, co przyniesie z targu po nocce Jak siebie szukałam na fb, sama się zdziwiłam, że jest tyle dziewczyn o moich namiarach

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 06:01 ----------



Moje dane też powinnaś już mieć Moja poduszka też taka mała się zrobiła, ale teraz już nie pomaga mi za bardzo. Zobaczę, czy w takim stanie będzie pomocna przy karmieniu i np. ograniczeniu młodego na kanapie. Na początku chcę go kłaść tam, gdzie będę przebywać i robić mi taki kojec z poduchy, by się nie stoczył.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja mam takie imię i nazwisko że w pracy zwykle jestem któraś z takim-we wszystkich firmach gdzie pracowałam był login imię.nazwisko i nr jeśli ktoś już taki był :p- dwa razy miałam nr 3 a raz 6!!w przychodni musze dodatkowo podawać pesel albo adres bo jest jeszcze jedna itd. A po zmianie nazwiska na tz będzie tylko gorzej,dużo gorzej :p Kaja to dość rzadkie imię a i tak jak sprawdzałam w internecie to już kilka i tak będzie z naszym nazwiskiem...
Ja małą planuje kłaść w ciągu dnia jak będę coś robić na ziemii, kupimy taką piankę i na to kocyk/ mate mamy leżaczek bujaczek ale że mam obsesję na punkcie plecków to raczej będę używać bardzo sporadycznie.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 06:17   #4485
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cześć dziewczyny

Pół nocy nie spałam, tak mnie katar męczył... Ewidentnie zatoki, myślałam, że mi głowa eksploduje Już jest trochę lepiej, ale wezmę paracetamol na ten ból głowy, bo nurofenu zatoki w ciąży nie można brać
A mała się w nocy tak wiercila, że cały brzuch mi falował

Jeszcze widziałam wczoraj w Lidlu te sukienki co jedna z Was kupiła - u mnie na 62/68 była tylko ta różowa z kokardką, nie było tej niebieskiej z pandą. No, ale nie można mieć wszystkiego
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:32   #4486
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Pół nocy nie spałam, tak mnie katar męczył... Ewidentnie zatoki, myślałam, że mi głowa eksploduje Już jest trochę lepiej, ale wezmę paracetamol na ten ból głowy, bo nurofenu zatoki w ciąży nie można brać
A mała się w nocy tak wiercila, że cały brzuch mi falował

Jeszcze widziałam wczoraj w Lidlu te sukienki co jedna z Was kupiła - u mnie na 62/68 była tylko ta różowa z kokardką, nie było tej niebieskiej z pandą. No, ale nie można mieć wszystkiego
Jeśli to zatoki, to może spróbuj rozgrzać sól kuchenną na patelni, potem przełóż ją do lnianej ściereczki i delikatnie przykładaj do bolącego miejsca na czole. Ja tak robię, jak bolą mnie zatoki. Tylko uważaj, żeby się nie poparzyć, bo to mega gorące
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 07:36   #4487
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Jeśli to zatoki, to może spróbuj rozgrzać sól kuchenną na patelni, potem przełóż ją do lnianej ściereczki i delikatnie przykładaj do bolącego miejsca na czole. Ja tak robię, jak bolą mnie zatoki. Tylko uważaj, żeby się nie poparzyć, bo to mega gorące
Dziękuję za radę
Zobaczymy czy przejdzie, jestem właśnie w drodze na ktg. Żałuję, że opaski na głowę z domu nie wzięłam, bo mu zimno w uszy Wkurzają mnie te różnice temperatur - rano zimno jak cholera, a w południe już ciepło...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:21   #4488
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cześć dziewczyny 😚

Ja dopiero się dobudzam Od 3 do 4:30 się przebudziłam i nie mogłam ponownie zasnąć. Zresztą pogoda dziś na 2 razy to nie szkoda mi tak leżeć
Dziś czeka mnie 2 tura prania, a jutro pewnie zacznę prasowanie, także będzie kolorowo 😐
Powiedzcie mi czy któraś z Was zaueażyła mniejszy apetyt u siebie ? Bo ja już miałam kilka razy taką sytucję, że np nie jadłam kolacji, bo miałam uczucie, że jestem nAjedzona 😶

Czyli klub na fb powstaje ? To zaraz Poziomkowej wysyłam namiary do siebie

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:24   #4489
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam się laski
Poznanianka, ja mam ciągle katar, teraz w ciąży podwójny i krew z nosa to u mnie codzienność eh:/ przekichane
Mnie posladek boli znowu, chyba mała naciska na jakiś nerw bo co jakis czas się odzywa i cala noc noga mnie bolała eh nie ma to jak końcówka

Są tez przyjemne wiadomości, dzisiaj jedziemy do ikei po szafę dla naszej gwiazdy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 08:44   #4490
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej. Mnie dzisiaj mała obudziła czkawką dzisiaj u mnie ładna pogoda, zaraz biorę się za jakieś drobne porządki i nastawię pranie.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:49   #4491
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

ja właśnie niedawno wstałam spałabym jeszcze gdyby nie parcie na to że muszę coś zjeść żeby dziecko nie było głodne
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 08:58   #4492
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Witam
super ciuszki dziewczyny ! Sama bym coś kupiła ale mam pełną szafę dla małej...

ja też pomarudzę, strasznie sypiam. Godzina czasu minimum schodzi na zaśnięcie, później pobudki na siku lub przebudzanie się w nocy i tak do rana...

dziewczyny a czy któraś z ws pytała o te kłucia i ciągnięcie u gin i to nie miało związku z szyjką czy jak? Czy ja coś przegapiłam ??
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:05   #4493
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja wczoraj trochę przesadziłam ze sprzątaniem itd więc dzisiaj głównie leżę, tylko w szafach trochę ogarnę i obiad zrobię. Dzisiaj chyba powinna przyjść paczka z Gemini, ciągle jeszcze myślę czego mi brakuje...
Robusta ja pytałam prawie za każdą wizytą o ciągnięcie w podbrzuszu już tak od 6msc mniej więcej, gin zawsze sprawdzał od tego czasu szyjkę przez dopochwowe usg ale u mnie zawsze było ok... Od paru dni mam kłucie ale wizyta dopiero 19.10...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm

Edytowane przez fasterka90
Czas edycji: 2015-10-06 o 09:08
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:06   #4494
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Wracam z ktg. Niby wszystko ok, aczkolwiek położna poszła skonsultować zapis z lekarka, a ta pytała czy biorę Aspargin. Powiedziałam, że biorę maksymalną dawkę 3x2 tabletki, a lekarka (diabetolog) kazała mi zwiększyć do 4x2 tabletki Dzwoniłam do swojej gin, ale nie odebrała. Tak bez konsultacji na pewno nie zwieksze dawki, nie chce zaszkodzić ani małej ani sobie...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:13   #4495
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez lexie42 Pokaż wiadomość
Lekarz powiedział, że to nie wody tylko po prostu teraz jest więcej śluzu, nawet takiego trochę wodnistego także wszystko w porządku


Nam mówili, żeby nie malować, bo po paznokciach ocenia się stan pacjenta. Ale wydaje mi się, że to bardziej się patrzy jak coś idzie nie tak.


Same dobre wieści


Brawo za wózek

Ja już po wizytach. Do endo weszłam z marszu, wszystko jest w porządku i już do porodu nie muszę mieć wizyty. U gina też dobrze, szyjka w porządku, Julka waży już 2318g i z tych wyliczeń ma około 45cm długości po wizycie wpadłam do koleżanki z pracy podrzucić L4 i ona też jest w ciąży, zaczyna 4 miesiąc normalnie tak się ciszę z tej wiadomości
Uff dzięki za wiadomość
Super, że wizyta ok Jaka duża babocha

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Normalnie padam. Ale jestem z siebie mega zadowolona że ten 9 miesiąc zaczęłam z ubrankami już wyprasowanymi w komodzie i złożonym wózkiem. Jeszcze z tz dzisiaj po pracy odsuwaliśmy lodówkę i tam szorowałam...
Jutro musze zrobić miejsce w szafie na spscerówke.
Gratuluję wszystkim udanych wizyt
Jeszcze raz wrzucam zdjęcie wózka,już złożonego asystent tym razem zrobił głupią minę i się rozmazał. Już się nie mogę doczekać jak razem będą pozować
Świetny wózek

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z plotek od koleżanki i mówiła mi ze jej znajoma z pierwszym dzieckiem miała bardzo długi poród więc z drugim dzieckiem jak się zaczęło to jeszcze w nocy wypila herbatkę i wogole nie spieszyla się za bardzo, a jak dojechala na izbę przyjęć to drzwi były zamknięte z racji nocy i jakieś zamieszanie tam było pielęgniarka nie umiała wyjść i babka urodziła w aucie co prawda z położną i pielęgniarka ale było tak zaawansowane ze nie zabrali jej na porodowke i w papierach ma wpisane poród uliczny A jej syn dostał dozywotni darmowy parking pod szpitalem i artykuł w gazecie
O mój Boże

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Co do ciuszków to jakiś czas temu mama wysłała mi paczkę a tam ciuszki na 68 - a mama mi mówiła że kupiła na noworodka - więc się jej pytam o co chodzi a ona na to że mówiłam że Antoś ma się duży urodzić
He he nieźle mama zaszalała

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Leżę już w wyrku, od razu lepiej



Moja PW doszła?


Pisze z telefonu, więc od razu wstawię fotkę tego co dziś w lidlu kupiłam
Świetne

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Witam
super ciuszki dziewczyny ! Sama bym coś kupiła ale mam pełną szafę dla małej...

ja też pomarudzę, strasznie sypiam. Godzina czasu minimum schodzi na zaśnięcie, później pobudki na siku lub przebudzanie się w nocy i tak do rana...

dziewczyny a czy któraś z ws pytała o te kłucia i ciągnięcie u gin i to nie miało związku z szyjką czy jak? Czy ja coś przegapiłam ??
U mnie kłucia i ciągnięcia mają związek z szyjką, skraca mi się i kłuje bo Malutka mi naciska mocno główką bo jest nisko.

Czytam o Waszych praniach, prasowaniach, kompletowaniu wyprawki i czuję wielką ulgę, bo mam już wszystko, wszyściusieńko zrobione fajne uczucie. Tyle, że ja nie mam poskładanych ubranek do szafy, a poskładane do toreb, żeby po remoncie szybko zabrać do nowego mieszkania oby Maleństwo się za wcześnie nie urodziło...

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Wracam z ktg. Niby wszystko ok, aczkolwiek położna poszła skonsultować zapis z lekarka, a ta pytała czy biorę Aspargin. Powiedziałam, że biorę maksymalną dawkę 3x2 tabletki, a lekarka (diabetolog) kazała mi zwiększyć do 4x2 tabletki Dzwoniłam do swojej gin, ale nie odebrała. Tak bez konsultacji na pewno nie zwieksze dawki, nie chce zaszkodzić ani małej ani sobie...
Może jakieś skurcze zapisało ktg i dlatego spokojnie, skonsultujesz i zwiększysz dawkę. Na mnie z kolei aspargin nie działa, miałam mimo brania okropne skurcze łydek (z wykręcaniem nogi), odkąd biorę magnez dla ciężarnych nic się nie pojawiło.
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:15   #4496
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Hej Wam ja na 12 idę na wizytę i właśnie podpytam o te kłucia, tylko że moja nie mierzy mi szyjki usg tylko robi zwykłe badanie. Plus małej też mi nie pomierzy, bo ma lipne usg, więc tak naprawdę będę miała tylko zwykłe badanie + na usg sprawdzimy ułożenie podpytam jeszcze o te wszystkie sposoby na łatwiejszy poród

Agusiek a jak tam remont wam idzie?

Poznanianka, to jakieś skurcze Ci wyszły na tym KTG czy jak?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:37   #4497
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Hej Wam ja na 12 idę na wizytę i właśnie podpytam o te kłucia, tylko że moja nie mierzy mi szyjki usg tylko robi zwykłe badanie. Plus małej też mi nie pomierzy, bo ma lipne usg, więc tak naprawdę będę miała tylko zwykłe badanie + na usg sprawdzimy ułożenie podpytam jeszcze o te wszystkie sposoby na łatwiejszy poród

Agusiek a jak tam remont wam idzie?

Poznanianka, to jakieś skurcze Ci wyszły na tym KTG czy jak?
Oczywiście podziel się z nami tym co powie o łatwiejszym porodzie

Remont jeszcze nie idzie, bo czekamy aż tamta była właścicielka się wyprowadzi... raczej do końca tego tygodnia powinna się ulotnić więc zaczniemy w nast tygodniu remont pełną parą
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:39   #4498
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
To jak dziewczyny zakładać grupę na fb? Jeśli tak po moge sie tym zająć i prosiłabym o namiary w wiadomości prywatnej jak was zaprosić... bedzie to duzo łatwiej dostępne niz klub, przy małym dziecku juz w ogole trudno bedzie komputer otworzyć, a te bez fb moze założyłyby konto do tych celów?
Zakładać zakładać !

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
My też wstąpiliśmy z mężem do Lidla , ubrankom się oparłam, ale kupiłam małemu takiego nowego kumpla ❤

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Ale bombowe tez sie dzis przejde do Lidla moze jeszcze cos upoluje


Ja dziś odsypiałam po szpitalu i nawet w nocy na siusiu nie miałam pobudki tak spalam jak zabita :P

Miłego dnia wszystkim mamusiom
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:42   #4499
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Zakładać zakładać !



Ale bombowe tez sie dzis przejde do Lidla moze jeszcze cos upoluje


Ja dziś odsypiałam po szpitalu i nawet w nocy na siusiu nie miałam pobudki tak spalam jak zabita :P

Miłego dnia wszystkim mamusiom


Nie ma to jak we własnym łóżku
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-06, 09:51   #4500
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość


Nie ma to jak we własnym łóżku
O jej zdecydowanie mąż się ze mnie wczoraj śmiał jak jechałam do domu, że ciesze się jak by mnie zza krat wypuścili na wolność :P No nic limit szpitala wyczerpany, teraz tylko planuje wpaść i wypaść na porodzik :P
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.