- My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 ! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 11:07   #4981
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja miałam takie bóle okresowe że nie byłam w stanie wstać z łóżka a jak mnie złapało w innym miejscu to się z ziemi zebrać nie mogłam. Co miesiąc chorobowe w szkole,wymioty... Żadne złamanie mnie tak nie bolało jak co miesiąc okres, wyrostek to przy tym nic. Jedyny ból który przebił moje bóle okresowe to skręt jelit. A okres dostałam dość wcześnie, bo jak 10 lat miałam. I lało się ze mnie jak z kranu, łóżko po nocy zawsze zalane. Dlatego od 16 roku życia byłam na tabletkach antykoncepcyjnych i wtedy mogłam normalnie funkcjonować. Odstawiłam je w październiku i po odstawieniu okresy były znowu z miesiąca na miesiąc coraz gorsze, w lutym już miałam dość i mówiłam tz że się poddaje, że wracam do tabletek, że jeszcze możemy poczekać z dzieckiem. I w marcu już nie miałam okresu
Więc teraz takie bóle że mnie zegnie w pół to są takie... Normalne.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:11   #4982
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja akurat dziś będę robić taką ala meksykańską to odpowiem: my zawijamy farsz w placek i podgrzewamy taką tortillę na patelni grillowej


Wrzucam fotkę mojego wczorajszego zakupu nie wiem czy któraś z was planuje zakup otulaczyka, ja najpierw chciałam kupić woombie oryginalne, ale jednak ze względu na cenę zrezygnowałam. Ten kupiłam w TKMaxx za 55 zł, były jeszcze inne kolory z haftami na dole
Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Sucha patelnia

Dzięki za rady A jak na suchej patelni podgrzeję sam placek to mam go lekko namoczyć wodą czy nie? Bo widziałam w necie taki sposób.

Iclosemyeyes, śliczny otulaczek
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:11   #4983
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie będę Wam ściemniać. Skurcze bolą tak że myśli się że się umiera.
Ja miałam na aparaturze na 60 i wyłam z bólu że szok. Po epiduralu miałam odczyty po ponad 200 - nie mam pojęcia bladego jak miałabym je wytrzymać?!
Masakra...I to jest też dowód na to, że każdy ma swój próg bólu. Dla mnie te skurcze przepowiadające są powiem, ciężkie, a co dopiero potem :X Dobrze, że miałaś ten epidural i mam nadzieję, że dziewczyny jak rodzicie sn będziecie mogły skorzystać z zzo

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja akurat dziś będę robić taką ala meksykańską to odpowiem: my zawijamy farsz w placek i podgrzewamy taką tortillę na patelni grillowej


Kasia nie strasz ja się trzymam myśli, że podobno jak ktoś ma bolesne miesiączki to łatwiej mu znieść skurcze porodowe.

Wrzucam fotkę mojego wczorajszego zakupu nie wiem czy któraś z was planuje zakup otulaczyka, ja najpierw chciałam kupić woombie oryginalne, ale jednak ze względu na cenę zrezygnowałam. Ten kupiłam w TKMaxx za 55 zł, były jeszcze inne kolory z haftami na dole
Super ten otulacz Kupiłam coś podobnego w sh i mam nadzieję, że posłuży nam do 6m-ce
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:11   #4984
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie będę Wam ściemniać. Skurcze bolą tak że myśli się że się umiera.
Ja miałam na aparaturze na 60 i wyłam z bólu że szok. Po epiduralu miałam odczyty po ponad 200 - nie mam pojęcia bladego jak miałabym je wytrzymać?!

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja akurat dziś będę robić taką ala meksykańską to odpowiem: my zawijamy farsz w placek i podgrzewamy taką tortillę na patelni grillowej


Kasia nie strasz ja się trzymam myśli, że podobno jak ktoś ma bolesne miesiączki to łatwiej mu znieść skurcze porodowe.

Wrzucam fotkę mojego wczorajszego zakupu nie wiem czy któraś z was planuje zakup otulaczyka, ja najpierw chciałam kupić woombie oryginalne, ale jednak ze względu na cenę zrezygnowałam. Ten kupiłam w TKMaxx za 55 zł, były jeszcze inne kolory z haftami na dole
Fajowy
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:12   #4985
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja miałam takie bóle okresowe że nie byłam w stanie wstać z łóżka a jak mnie złapało w innym miejscu to się z ziemi zebrać nie mogłam. Co miesiąc chorobowe w szkole,wymioty... Żadne złamanie mnie tak nie bolało jak co miesiąc okres, wyrostek to przy tym nic. Jedyny ból który przebił moje bóle okresowe to skręt jelit. A okres dostałam dość wcześnie, bo jak 10 lat miałam. I lało się ze mnie jak z kranu, łóżko po nocy zawsze zalane. Dlatego od 16 roku życia byłam na tabletkach antykoncepcyjnych i wtedy mogłam normalnie funkcjonować. Odstawiłam je w październiku i po odstawieniu okresy były znowu z miesiąca na miesiąc coraz gorsze, w lutym już miałam dość i mówiłam tz że się poddaje, że wracam do tabletek, że jeszcze możemy poczekać z dzieckiem. I w marcu już nie miałam okresu
Więc teraz takie bóle że mnie zegnie w pół to są takie... Normalne.
ja też miałam mocno bolesne zawsze (chociaż nie aż tak jak Ty, bo chorobowego nigdy nie brałam). Faszerowałam się paracetamolem jak głupia, nie wiem czy nie przekraczałam dobowych dawek nawet i co miesiąc jak nadchodził okres to żaliłam się swojemu teraz już mężowi, że to przez niego tak mnie boli, bo mi nie chciał zrobić dziecka okropna musiałam być. Teraz jestem strasznie szczęśliwa, że tego nie przeżywam.

Poznanianka, ja właśnie podgrzewam już taką zawiniętą, bo jak podgrzejesz taką pustą na płasko to może być ciężko zwinąć w tortille. I tak też u mnie jest napisane na opakowaniu
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:14
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:16   #4986
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja miałam średnio bolesne miesiączki. Zazwyczaj pierwsze dwa dni mnie bolało podbrzusze, potem już nie. Ale jak tylko zaczynało boleć to brałam Pyralginę (żadne Apapy i Ibupromy na mnie nie działały), bo jak już ból się rozkręcił to była masakra Mam niski próg bólu, więc już się boję co będzie na porodówce
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:16   #4987
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Masakra...I to jest też dowód na to, że każdy ma swój próg bólu. Dla mnie te skurcze przepowiadające są powiem, ciężkie, a co dopiero potem :X Dobrze, że miałaś ten epidural i mam nadzieję, że dziewczyny jak rodzicie sn będziecie mogły skorzystać z zzo



Super ten otulacz Kupiłam coś podobnego w sh i mam nadzieję, że posłuży nam do 6m-ce
U mnie w szpitalu nie ma zzo Jest tylko wanna, ale można z niej korzystać tylko w pierwszej i drugiej fazie, i gaz

Tfu w pierwszej fazie - miało być
__________________
Alicja już na świecie

Edytowane przez Agusiek89
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:19
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:21   #4988
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Poznanianka, ja właśnie podgrzewam już taką zawiniętą, bo jak podgrzejesz taką pustą na płasko to może być ciężko zwinąć w tortille. I tak też u mnie jest napisane na opakowaniu
Dobrze, że napisałaś, dzięki A nie rozwaliła się? Najwyżej zapnę ją wykałaczkami tak jak zrazy
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:22   #4989
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Ja miałam bezbolesne miesiączki więc może dlatego to tak czułam?
Gaz miałam ale kompletnie NIC na mnie nie działał.

Na pocieszenie powiem że wczoraj urodziła moja znajoma - młoda bo po 20 ale już 3 dziecko. 3,5kg bez znieczulenia i mówi że było spoko (każdy poród dobrze wspomina - bez znieczulenia)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:23   #4990
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

U mnie w szpitalu ZZO niby jest ale nie dają na życzenie... więc lipa pewnie z tym będzie.

Mnie może z 3 miesiączki bolały, że aż się wiłam z bólu reszta to pikuś a nie ból. Nigdy nie miałam z dużym bólem do czynienia to właściwie nie wiem jaki mam ten próg bólu. No cóż, poznam to dopiero na porodówce najwyżej padnę..trzyma mnie fakt, że ten ból się musi zacząć i musi kiedyś skończyć..A cudem przeżycia tych bóli będzie Kornelka.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:26   #4991
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja miałam bezbolesne miesiączki więc może dlatego to tak czułam?
Gaz miałam ale kompletnie NIC na mnie nie działał.

Na pocieszenie powiem że wczoraj urodziła moja znajoma - młoda bo po 20 ale już 3 dziecko. 3,5kg bez znieczulenia i mówi że było spoko (każdy poród dobrze wspomina - bez znieczulenia)
To jednak dużo zależy od progu bólu u kobiet. Mnie wiecznie coś boli, to może jakoś dam radę

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu ZZO niby jest ale nie dają na życzenie... więc lipa pewnie z tym będzie.

Mnie może z 3 miesiączki bolały, że aż się wiłam z bólu reszta to pikuś a nie ból. Nigdy nie miałam z dużym bólem do czynienia to właściwie nie wiem jaki mam ten próg bólu. No cóż, poznam to dopiero na porodówce najwyżej padnę..trzyma mnie fakt, że ten ból się musi zacząć i musi kiedyś skończyć..A cudem przeżycia tych bóli będzie Kornelka.
też tak uważam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:26   #4992
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu nie ma zzo Jest tylko wanna, ale można z niej korzystać tylko w pierwszej i drugiej fazie, i gaz

Tfu w pierwszej fazie - miało być
Ostatnio pokazywali porodówkę u nas w Katowicach i w Sosnowcu gdzie dyrektorzy szpitali powiedzieli wprost, że zzo nie dają bo jest za mało anestezjologów. Na 2200 rodzących tylko 770 kobiet skorzystało dotychczas z zzo. I potem pytali u nas kierowniczkę NFZ katowickiego jak to się ma do przepisów to powiedziała oficjalnie, że nam się to należy i nie powinnyśmy otrzymać takiego wytłumaczenia i odmowy. Nawet można im to potem zgłosić. Hehehe jedni swoje, drudzy swoje a kobieta już po 5cm rozwarcia i tak na nic liczyć nie może. Żenada...Aaaa i najlepiej wg. nich jak się chce dostać zzo to rodzić między 8-16 wtedy jest szansa, że lekarz będzie.
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:28   #4993
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Dziękuję dziewczyny, mam nadzieję, że ten otulacz mi zapewni spokojny sen małej


W ogóle nie rozumiem, jakim cudem są szpitale gdzie nie podają ZZO? Nie miało być teraz tak, że to znieczulenie jest dostępne dla każdej rodzącej bez problemu? Chociaż sama chcę spróbować rodzić bez niego, to sama świadomość że w razie czego będę mogła o nie poprosić poprawia moje nastawienie do porodu

Poznanianka, te moje się nie rozwalą, bo mam taki farsz klejący jakby zależy chyba właśnie od tego co tam chcesz napakować. Ale jak zepniesz to się będzie trzymało na pewno. Co dajesz do środka?
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:29
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:30   #4994
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
Ostatnio pokazywali porodówkę u nas w Katowicach i w Sosnowcu gdzie dyrektorzy szpitali powiedzieli wprost, że zzo nie dają bo jest za mało anestezjologów. Na 2200 rodzących tylko 770 kobiet skorzystało dotychczas z zzo. I potem pytali u nas kierowniczkę NFZ katowickiego jak to się ma do przepisów to powiedziała oficjalnie, że nam się to należy i nie powinnyśmy otrzymać takiego wytłumaczenia i odmowy. Nawet można im to potem zgłosić. Hehehe jedni swoje, drudzy swoje a kobieta już po 5cm rozwarcia i tak na nic liczyć nie może. Żenada...Aaaa i najlepiej wg. nich jak się chce dostać zzo to rodzić między 8-16 wtedy jest szansa, że lekarz będzie.
Ha ha fajnie to ja poprosiłabym poród o 10:00

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny, mam nadzieję, że ten otulacz mi zapewni spokojny sen małej


W ogóle nie rozumiem, jakim cudem są szpitale gdzie nie podają ZZO? Nie miało być teraz tak, że to znieczulenie jest dostępne dla każdej rodzącej bez problemu? Chociaż sama chcę spróbować rodzić bez niego, to sama świadomość że w razie czego będę mogła o nie poprosić poprawia moje nastawienie do porodu
A jednak widzisz cuda są pytałam położnej o zzo, to zrobiła taką dziwną minę kręcąc na boki głową, że nie ma niestety u nas. Może to tylko w większych miastach realizują, u mnie 30 tys mieszkańców tylko
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:33   #4995
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Mi się zdaje że tu nie chodzi o chęci czy widzi mi się szpitala tylko możliwości jeśli chodzi o zzo. Przede wszystkim o dostępność anestezjologa. Ja się zdecydowałam na szpital kliniczny i zzo powinno być dostępne. Powinno,a czy będzie...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:33   #4996
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Poznanianka, te moje się nie rozwalą, bo mam taki farsz klejący jakby zależy chyba właśnie od tego co tam chcesz napakować. Ale jak zepniesz to się będzie trzymało na pewno. Co dajesz do środka?
Kapustę pekińską (powinna być raczej sałata lodowa, ale co tam ), pomidora, czerwoną paprykę, ogórka świeżego, kukurydzę i podsmażone mięso z piersi kurczaka A swoją dodatkowo przesmaruję ketchupem, mąż nie chce żadnego sosu, więc nie opłaca mi się dla mnie samej robić.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:34   #4997
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Ha ha fajnie to ja poprosiłabym poród o 10:00

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------


A jednak widzisz cuda są pytałam położnej o zzo, to zrobiła taką dziwną minę kręcąc na boki głową, że nie ma niestety u nas. Może to tylko w większych miastach realizują, u mnie 30 tys mieszkańców tylko
ja chyba mam zbyt ograniczoną wyobraźnię, bo nie pojmuję jakim cudem istnieje sobie jakaś ustawa ogólnopolska a tyle szpitali funkcjonuje sobie obok
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:34   #4998
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Jest już gdzieś link do nowego wątku ? 😁 bo jesyem na komórce i nie chcę przegapić

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:36   #4999
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

no właśnie gdzie ten nowy wąteczek?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 11:37   #5000
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

A to juz koniec tego wątku?
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:37   #5001
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Bo tu już 5tyś 😁

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:39   #5002
201802011557
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 607
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja miałam bezbolesne miesiączki więc może dlatego to tak czułam?
Gaz miałam ale kompletnie NIC na mnie nie działał.

Na pocieszenie powiem że wczoraj urodziła moja znajoma - młoda bo po 20 ale już 3 dziecko. 3,5kg bez znieczulenia i mówi że było spoko (każdy poród dobrze wspomina - bez znieczulenia)
Ja miałam bolesne miesiączki tak ze umieralam. Dopóki nie zaczęłam ćwiczyć., ale poród to o wiele gorsze bóle, todzilam bez znieczulenia tylko z gazem ale on nic nie pomagał.
201802011557 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:39   #5003
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

O boziuuuu mam za dużo znaków i nie chce się założyć, dajcie mi chwile

Jest ale jak zwykle muszę usiąść i wszystko jeszcze raz napisać bo coś jest nie tak w html z tymi odnośnikami :[

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post53037898
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie


Edytowane przez srebrna_smuga
Czas edycji: 2015-10-08 o 11:41
srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:40   #5004
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
O boziuuuu mam za dużo znaków i nie chce się założyć, dajcie mi chwile
Spoko spoko poczekamy

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:41   #5005
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

A nieeee! kurcze, ale Wam skłamałam. Coś mi się ubzdurało, sorki Położna mówiła, że jest znieczulenie ale jest w szpitalu 1 anestezjolog i to taki gburowaty, który chodzi jak miś polarny i że małe prawdopodobieństwo że mu się zechce szybko zejść do rodzącej, jeśli w ogóle będzie
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 11:43   #5006
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Kończymy i przenosimy się tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=832484
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:45   #5007
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: - My listopadowe mamy, brzuchy już na taczkach pchamy - część III - 2015 !

Zły wątek - całość na nowym
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-10-08 o 12:48
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 13:45:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.