Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-03, 13:36   #5011
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Hej, dzięki za życzenia urodzinowe ale kolejne... czterdzieste urodziny będę miała w marcu. Napisałam w poście trochę niezrozumiale może, sens był taki, że skończyłam 40tkę...jakiś czas temu i tak już pozostanie na kolejne lata... bo na razie nie mam w sobie zgody na więcej, taka niezrozumiała dla mnie bariera, którą próbuję bezskutecznie oswoić. Bo nie mieści mi się w głowie, że mam już tyle lat...
Przekwitanie, menopauza, grawitacja, choroby i inne koszmary mnie przerażają. Ech... dość tego marudzenia...

I tak jestem dzisiaj nie do życia. Jednak nie dało mi się uciec przed chorobą. zaatakował mnie wczoraj późnym popołudniem paskudny wirus. Katar, ból gardła i gorączka.
Wróciliśmy niedawno, rodzina pojechała na obiad a ja zostałam w łóżku. Nie byłam w stanie zwlec się z pościeli, żeby zrobić coś na obiad. A Tż w kuchni się w ogóle nie odnajduje. I nie mam na co liczyć że gdyby się trochę przyłożył to może i szefem czy innym mistrzem kuchni zostałby
Raczej zagorzałym fanem mikrofali pozostanie

Podróż powrotna to jeden koszmar dla mnie, tak bardzo pragnęłam znaleźć się już w swoim łóżku... A propos łóżka... pierwszy raz spotkalam się w hotelu z kolorową pościelą No w kratkę granatową była... nie zauważyłam wcześniej na str jakoś...
https://bluemandarin.pl

Nasz pokój ( jak komuś mówię że apartament to robi duże oczy... haha...) nad morzem nabiera powoli kształtów. Podłoga prawie ułożona...Płytki są już na ścianie. Wyglada dobrze, chociaż wolałabym w innej kolorystyce. Cóż gdybyśmy chcieli inne płytki to i owszem ale musielibyśmy ponieść większe koszty i prawdopodobnie też przeczesywać teren w poszukiwaniu fachowców. A tak wszystko robi na miejscu firma budowlana. I nie musimy się już specjalnie martwić

Marjolka, bardzo ładne masz włosy
Och... martwienie się o dzieci to też moja specjalność

A teraz pod kołderkę... a jutro do lekarza, bo musi mi coś konkretnego zapisać i nie mam na myśli antybiotyku.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-02-03 o 13:37
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 14:09   #5012
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Witam z kubkiem kawy waniliowej, mniam

Aussie - też wolę lato, głównie dlatego że mogę śmigać na rowerze. Jednak doceniam to, co jest mi dane tu i teraz. A raczej staram się to docenić

Tak bym chciała wyglądać w wieku 60 lat

caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-03, 20:56   #5013
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Witam z kubkiem kawy waniliowej, mniam

Aussie - też wolę lato, głównie dlatego że mogę śmigać na rowerze. Jednak doceniam to, co jest mi dane tu i teraz. A raczej staram się to docenić

Tak bym chciała wyglądać w wieku 60 lat

Ja bym chciala miec taka figure teraz, a jestem ledwo na polmetku w drodze do wspomnianego wieku

LaMary, dolaczam sie do zyczen
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-04, 08:09   #5014
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 369
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zapraszam do kolejne części:


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264308
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.