Panny Młode 2021 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-25, 13:41   #2971
enterprisecat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 66
Dot.: Panny Młode 2021

Hej, chętnie dołączę, termin 14.08 Ślub cywilny, w plenerze. Ani menu, ani torta jeszcze nie mamy ustalonego, to przyszły rok. Natomiast temat fryzury mnie frustruje strasznie, bo zadna fryzura mi się nie podoba... Cały czas szukam inspiracji i cały czas lipa.
enterprisecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 13:59   #2972
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Hejka

Mi się wiele fryzur podoba, ale moich włosów nie da się zakręcić, nawet żeby zrobić takiego "luźnego koka", więc mam jeszcze bardziej utrudnione zadanie :|

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 14:09   #2973
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez enterprisecat Pokaż wiadomość
Hej, chętnie dołączę, termin 14.08 Ślub cywilny, w plenerze. Ani menu, ani torta jeszcze nie mamy ustalonego, to przyszły rok. Natomiast temat fryzury mnie frustruje strasznie, bo zadna fryzura mi się nie podoba... Cały czas szukam inspiracji i cały czas lipa.
Witamy
Bierzemy ślub tego samego dnia
Ja z fryzurą też mam zagwozdkę bo mój facet nie cierpi upięć, i ostatecznie chyba pójdę w Hollywood waves Ale też ogólnie mało co mi się podoba
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 16:08   #2974
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
i ostatecznie chyba pójdę w Hollywood waves Ale też ogólnie mało co mi się podoba
To mamy ten sam pomysł,. A jakie byś chciała do tego ozdoby?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:34   #2975
savior_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 218
Dot.: Panny Młode 2021

Będziecie miały welon? Zastanawiam się właśnie czy welon czy jakaś ładna ozdóbka we włosach. Na pewno długi welon u mnie odpada

Ja nazwisko po mężu. Konta.. Myślę, że tak jak mamy do tej pory, czyli dwa osobne. Jakoś ogarniemy wspólny budżet.

Tort - będziemy zamawiać w restauracji, gdzie mamy imprezę. Dobrej jakości i smaczne. Jadłospis taki typowy, nic wymyślnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
savior_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:58   #2976
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ciri, chce jakąś ozdobną spinkę z pseudo diamentami i z jednej strony zepnę nią włosy nad uchem.

Ja bez welonu chyba, chciałabym mieć ale przy rozpuszczonych włosach nie będę miała w co go wpiąć. Żadne wianki tez nie wchodzą w grę
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 20:01   #2977
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Sushi
Podejrzewam, że byłby to koszt kilku tysięcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak też wlasnie myślę więc na pocieszenie zamówiłam sobie mały zestaw na kolację :brawoja:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Będziecie miały welon? Zastanawiam się właśnie czy welon czy jakaś ładna ozdóbka we włosach. Na pewno długi welon u mnie odpada

Ja nazwisko po mężu. Konta.. Myślę, że tak jak mamy do tej pory, czyli dwa osobne. Jakoś ogarniemy wspólny budżet.

Tort - będziemy zamawiać w restauracji, gdzie mamy imprezę. Dobrej jakości i smaczne. Jadłospis taki typowy, nic wymyślnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie i welon i ozdoba a co na bogato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 20:07   #2978
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ciri, chce jakąś ozdobną spinkę z pseudo diamentami i z jednej strony zepnę nią włosy nad uchem.

Ja bez welonu chyba, chciałabym mieć ale przy rozpuszczonych włosach nie będę miała w co go wpiąć. Żadne wianki tez nie wchodzą w grę
To podobnie jak ja tylko z welonem, mam nadzieję że fryzjerka coś tam wymyśli, jakoś zakręci i da radę wpiąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 20:15   #2979
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też jeszcze pokombinuję bo chciałabym mieć ten welon. Boje się trochę tej fryzury bo moje włosy ogólnie dążą do prostowania się ale nie miałam nigdy fryzury robionej przez fryzjera więc zobaczymy na próbnej
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 21:34   #2980
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też, ja też!
Cytat:
Napisane przez enterprisecat Pokaż wiadomość
Hej, chętnie dołączę, termin 14.08 Ślub cywilny, w plenerze. Ani menu, ani torta jeszcze nie mamy ustalonego, to przyszły rok. Natomiast temat fryzury mnie frustruje strasznie, bo zadna fryzura mi się nie podoba... Cały czas szukam inspiracji i cały czas lipa.
Witam



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 21:48   #2981
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja też jeszcze pokombinuję bo chciałabym mieć ten welon. Boje się trochę tej fryzury bo moje włosy ogólnie dążą do prostowania się ale nie miałam nigdy fryzury robionej przez fryzjera więc zobaczymy na próbnej
No to jesteśmy włosowymi siostrami w podobnej sytuacji i z podobnymi planami . Ja jeszcze mam dość cienkie i rzadkie włosy, także elo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 22:20   #2982
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Piona, ja tak samo! Mam ogólnie dużo włosów ale są tak cieniutkie że to jest dramat
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 06:56   #2983
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Tez się zastanawiam nad rozpuszczonymi, ale mam dużo włosów i są bardzo ciężkie, więc obawiam się o wyprostowanie i o to, że będzie mi zbyt gorąco. Musiałabym je też trochę przedłużyć
Chyba zostanę przy upięciu. A co do tego czy welon, czy wianek, czy ozdoba, to podoba mi się wszystko. Nie wiem czy welon przy mojej sukience, to dobre rozwiązanie, bo mam tę rękawki fifarafa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 07:31   #2984
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ja myślę nad doczepami. Niestety zapuszczanie idzie mi dobrze, ale okropnie wypadają od długiego czasu. Choć to pewnie byłby koszt z 500 zł. Ciekawe ile trwa zakładanie tego cuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 08:10   #2985
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja myślę nad doczepami. Niestety zapuszczanie idzie mi dobrze, ale okropnie wypadają od długiego czasu. Choć to pewnie byłby koszt z 500 zł. Ciekawe ile trwa zakładanie tego cuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem jaką masz obecnie długość i do jakiej dążysz, ale może clip in na tam jeden dzień starczy. Włosy się mniej zniszczą i koszta mniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 08:16   #2986
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką masz obecnie długość i do jakiej dążysz, ale może clip in na tam jeden dzień starczy. Włosy się mniej zniszczą i koszta mniejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O takich na stałe nawet nie myślę, nie chce potem latami naprawiać włosów. Właśnie o tym clip in myślę, dla mojej długości taki pakiecik właśnie kosztuje 500-600 . Sprawdzałam na stronie doczepiane. Chyba że masz jakąś tańsza do polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 14:04   #2987
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Leille, u nas też na zaświadczeniu jest miejsce na pieczątki z poradni
O widzisz. Czyli ktoś też tak ma jak i my

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
No powiem Ci że po tej wczorajszej wizycie to najbardziej z tej całej imprezy nie moge się tortu doczekać


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziwię się, wszystkie brzmią na mega smaczne

Co do tortu - ja bywałam na weselach z tortem po oczepinach, raz tylko byłam na takim gdzie tort został podany chyba po 18:00

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja na co dzień nie słucham disco polo ale dobrze mi się bawi do takiego typu muzyki. Chcemy zaufać zespołowi. Zresztą później mówił nam że wysyła zawsze do par listę piosenek które grają i jeśli czegoś nie ma być to możemy powiedzieć. Albo dać listę tych które koniecznie muszą zagrać. Więc myślę że nie będzie problemu żeby się z nimi dogadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas z zespołem podobnie. Wzięliśmy dodatkowo saksofonistę, mam nadzieję, że fajnie wpisze się w klimat różnych piosenek

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Będziecie miały welon? Zastanawiam się właśnie czy welon czy jakaś ładna ozdóbka we włosach. Na pewno długi welon u mnie odpada

Ja nazwisko po mężu. Konta.. Myślę, że tak jak mamy do tej pory, czyli dwa osobne. Jakoś ogarniemy wspólny budżet.

Tort - będziemy zamawiać w restauracji, gdzie mamy imprezę. Dobrej jakości i smaczne. Jadłospis taki typowy, nic wymyślnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba bez welonu. Podoba mi się fryzura luźna, upięta. Taka co mi uszy zakryje bo średnio je lubię. We włosach ozdobne wsuwki, grzebień lub gałązki z kwiatami (drobne), na pewno coś ze złotem. Mam już upatrzony sklep z tymi cudami

Dziewczyny z nowości: w końcu ogarnęłam makijaż i fryzjera. Niestety tamten fryzjer - nie mogłam się dogadać, kalendarz otwarty tylko do marca na razie. Więc zadzwoniłam dzisiaj do drugiego i na 7 sierpnia zostały tylko dwie wolne godziny: 9:00 i 13:00, więc ogarnęłam to tak, że 09:00-10:00 (fryzjer ja), 10:15-11:30 (makijaż ja), 11:30-12:45 (makijaż świadkowa), 13:00-14:00 (fryzjer świadkowa). 14:10-14:15 - jesteśmy w hotelu. Na 14:00 przyjeżdża kamerzysta i fotograf, na 15:00 auto. Ślub o 16:00.

Makijaż nasza znajoma robi w 1h 15 min na osobę. Fryzura 60 min na osobę.

Co do poradni to mamy się odezwać w styczniu i wtedy ustalimy terminy tych trzech spotkań.

Ulżyło mi jak już mam ogarnięte te godziny z fryzjerem i z makijażystką.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-11-26 o 14:06
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 14:34   #2988
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja muszę jeszcze fryzjera ogarnąć. Tez się zastanawiam nad doczepami. Niestety zapuszczanie włosów idzie mi średnio bo strasznie mi się łamią. Nie wiem czemu, tak po prostu mam. Nawet jak podcinam końce co miesiąc to i tak mam połamane. I przez to nie jestem w stanie zapuścić włosów tak żeby zakrywały cycki do czego od zawsze dążę ��

Z updatów to ogarnęliśmy filmowca. Niestety w cholerę drogo wyszło, ale my jesteśmy obydwoje bardzo wyczuleni na tym punkcie, mój facet też nagrywa filmiki- co prawda bardzo amatorsko ale super mu to wychodzi, więc ujęcia muszą być mega dopracowane. Ujęli nas tym że jako jedyni z którymi rozmawialiśmy mają jakość 4K + oferują białego mustanga cabrio w bardzo okazyjnej cenie
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2020-11-26 o 14:42
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 18:49   #2989
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Ja miałam zapuszczać do ślubu, a we wrześniu ściełam do ramion i wczoraj znowu podciełam kilka cm także pewnie też się skończy na clipach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 19:21   #2990
Ewelinaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 12
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez enterprisecat Pokaż wiadomość
Hej, chętnie dołączę, termin 14.08 Ślub cywilny, w plenerze. Ani menu, ani torta jeszcze nie mamy ustalonego, to przyszły rok. Natomiast temat fryzury mnie frustruje strasznie, bo zadna fryzura mi się nie podoba... Cały czas szukam inspiracji i cały czas lipa.
Hej

Cytat:
Napisane przez savior_ Pokaż wiadomość
Będziecie miały welon? Zastanawiam się właśnie czy welon czy jakaś ładna ozdóbka we włosach. Na pewno długi welon u mnie odpada


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość

U mnie i welon i ozdoba a co na bogato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba też i welon, i ozdoba. Do kościoła chciałabym długi welon, a na sali już zostać w samej ozdobie, żeby było wygodniej

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Dziewczyny z nowości: w końcu ogarnęłam makijaż i fryzjera. Niestety tamten fryzjer - nie mogłam się dogadać, kalendarz otwarty tylko do marca na razie. Więc zadzwoniłam dzisiaj do drugiego i na 7 sierpnia zostały tylko dwie wolne godziny: 9:00 i 13:00, więc ogarnęłam to tak, że 09:00-10:00 (fryzjer ja), 10:15-11:30 (makijaż ja), 11:30-12:45 (makijaż świadkowa), 13:00-14:00 (fryzjer świadkowa). 14:10-14:15 - jesteśmy w hotelu. Na 14:00 przyjeżdża kamerzysta i fotograf, na 15:00 auto. Ślub o 16:00.

Makijaż nasza znajoma robi w 1h 15 min na osobę. Fryzura 60 min na osobę.

Co do poradni to mamy się odezwać w styczniu i wtedy ustalimy terminy tych trzech spotkań.

Ulżyło mi jak już mam ogarnięte te godziny z fryzjerem i z makijażystką.
Super, gratulacje załatwienia kolejnych spraw
Ewelinaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 19:22   #2991
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja obcięłam na początku czerwca 20 cm ale wtedy jeszcze w sumie nie wiedziałam, że za niecały rok będę brała ślub.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 19:41   #2992
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja muszę jeszcze fryzjera ogarnąć. Tez się zastanawiam nad doczepami. Niestety zapuszczanie włosów idzie mi średnio bo strasznie mi się łamią. Nie wiem czemu, tak po prostu mam. Nawet jak podcinam końce co miesiąc to i tak mam połamane. I przez to nie jestem w stanie zapuścić włosów tak żeby zakrywały cycki do czego od zawsze dążę ��

Z updatów to ogarnęliśmy filmowca. Niestety w cholerę drogo wyszło, ale my jesteśmy obydwoje bardzo wyczuleni na tym punkcie, mój facet też nagrywa filmiki- co prawda bardzo amatorsko ale super mu to wychodzi, więc ujęcia muszą być mega dopracowane. Ujęli nas tym że jako jedyni z którymi rozmawialiśmy mają jakość 4K + oferują białego mustanga cabrio w bardzo okazyjnej cenie
No to jak praktycznie w cenie macie kamere i samochód, to spoko. My też mamy dość drogo kamerzystę. Nie wiem czy ma ta jakośc, o której mówisz, ale pierwszy raz miałam taką przyjemność z oglądania cudzego teledyski z wesela i czekałam na kolejne ujęcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 07:58   #2993
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Leille, uwielbiam saksofon
Koleżanki kuzyn gra w takim zespole, który opiera się głównie na tym instrumencie. Zajmują się tym, że wpadają w kilkanaście osób na wesele i przez +/- 40 minut grają, spiewają i tańczą. Wszyscy ubrani jednakowo.
Pokazywała mi filmiki i te momenty z saksofonem to coś wspaniałego ciary miałam
3 bliskie osoby w dniu wesela i poprawin mają urodziny, więc pomyślałam, że zaczną od zaśpiewania sto lat 🤩
Zastanawiam się nad tym, ale po pierwsze zaczynają zapisy od stycznia, a po drugie poczekam aż będzie coś wiadomo z wirusem..

Ja mam włosy do pasa już. Najlepiej czuje się w długich, ale co jakiś czas ścinam na krótko i oddaje na fundację.
Do ślubu pewnie nic z nimi nie zrobię.

Chciałabym mieć lekko upięte z boku, ale rozpuszczone i zakręcone włosy. Niestety już tyle osób próbowało i nikomu nie udało się jeszcze trwałe tego zrobić.
We wrześniu byłam u fryzjerki i powiedziała, że zakręci mi włosy, bo ona ma swój tajemny sposób i jeśli się rozprostują to odda mi pieniądze.
Zanim skończyła, to te pierwsze kosmyki były już proste



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 08:20   #2994
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
LZanim skończyła, to te pierwsze kosmyki były już proste

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale musisz mieć piękne włosy i szybko rosnące skoro już kilka razy oddałaś na fundację.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:07   #2995
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Leille, uwielbiam saksofon
Koleżanki kuzyn gra w takim zespole, który opiera się głównie na tym instrumencie. Zajmują się tym, że wpadają w kilkanaście osób na wesele i przez +/- 40 minut grają, spiewają i tańczą. Wszyscy ubrani jednakowo.
Pokazywała mi filmiki i te momenty z saksofonem to coś wspaniałego ciary miałam
3 bliskie osoby w dniu wesela i poprawin mają urodziny, więc pomyślałam, że zaczną od zaśpiewania sto lat 🤩
Zastanawiam się nad tym, ale po pierwsze zaczynają zapisy od stycznia, a po drugie poczekam aż będzie coś wiadomo z wirusem..

Ja mam włosy do pasa już. Najlepiej czuje się w długich, ale co jakiś czas ścinam na krótko i oddaje na fundację.
Do ślubu pewnie nic z nimi nie zrobię.

Chciałabym mieć lekko upięte z boku, ale rozpuszczone i zakręcone włosy. Niestety już tyle osób próbowało i nikomu nie udało się jeszcze trwałe tego zrobić.
We wrześniu byłam u fryzjerki i powiedziała, że zakręci mi włosy, bo ona ma swój tajemny sposób i jeśli się rozprostują to odda mi pieniądze.
Zanim skończyła, to te pierwsze kosmyki były już proste



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę takich włosów
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 09:41   #2996
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021

Ostatni raz ścinałam włosy na krótko równe 2 lata temu i były przed ramiona. Co 4 miesiące delikatnie podcinam końcówki, więc ciężko mi powiedzieć czy to szybko czy nie.
Jeśli mogą się komuś przydać moje włosy to mega mnie to cieszy 🤩

Kiedyś miałam bardzo grube włosy, ale im jestem starsza tym jest ich mniej


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:04   #2997
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Tez oddaję na fundację, piątka kolorowymaj!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:21   #2998
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja muszę jeszcze fryzjera ogarnąć. Tez się zastanawiam nad doczepami. Niestety zapuszczanie włosów idzie mi średnio bo strasznie mi się łamią. Nie wiem czemu, tak po prostu mam. Nawet jak podcinam końce co miesiąc to i tak mam połamane. I przez to nie jestem w stanie zapuścić włosów tak żeby zakrywały cycki do czego od zawsze dążę ��
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Ja miałam zapuszczać do ślubu, a we wrześniu ściełam do ramion i wczoraj znowu podciełam kilka cm także pewnie też się skończy na clipach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na pewno nie będę doczepiać bo mi włosy szybko rosną. To pewnie kwestia włosów samych w sobie, ale ja też ich nie farbuję i nie poddaję żadnym zabiegom fryzjerskim, które mogłyby osłabiać włosy. Teraz mam już długość sięgającą za piersi. Planuję po weekendzie odrobinę podciąć i ostatni raz w styczniu/lutym i później już je zostawiam, żeby na sierpień mieć w miarę długie, bo rodzaj upięcia, które chce chyba lepiej będzie zrobić na dłuższych włosach

Cytat:
Napisane przez Ewelinaas Pokaż wiadomość
Super, gratulacje załatwienia kolejnych spraw
w końcu coś się ruszyło bo miałam ze 3-4 miesiące takiej stagnacji, jedyne co załatwiłam wtedy to termin u krawcowej. Od stycznia ruszam dalej z kopyta bo będę miała kilka kolejnych rzeczy do załatwienia.

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Leille, uwielbiam saksofon
Koleżanki kuzyn gra w takim zespole, który opiera się głównie na tym instrumencie. Zajmują się tym, że wpadają w kilkanaście osób na wesele i przez +/- 40 minut grają, spiewają i tańczą. Wszyscy ubrani jednakowo.
Pokazywała mi filmiki i te momenty z saksofonem to coś wspaniałego ciary miałam
Ja tak samo. U-WIEL-BIAM! mega się cieszę, że mieli taką opcję do zaproponowania. Jak to usłyszałam to od razu wiedziałam, że bierzemy!


Fajnie mi się złożyło, bo 6 lipca szyję suknię, na fryzurę planuje się umówić kilka dni po szyciu, więc fryzjerka będzie mogła zobaczyć sukienkę, a na makijaż jeszcze kilka dni później, więc moja znajoma będzie widziała i suknię i fryzurę co może ułatwić dobór makijażu, tak aby pasował do mojej urody i reszty

Mam jeszcze pytanie.. garnitur. Gdzie Wasi Panowie się w niego zaopatrzają? i ile wcześniej warto to załatwić żeby zdążyć i żeby nam chłop w dniu ślubu w niego wszedł?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:29   #2999
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Ja niestety nie mogę, bo farbuję co jakiś czas. I obserwuję, że przestają już tak rosnąć jak szalone jak kiedyś


Co do garnituru to polecam Bytom, nam pani świetnie tam już dwa garnitury tżowi dobrała, jeszcze załapaliśmy się tam na promocję i ma kupione wszystko, jedynie skarpetki i majtki musi mieć "swoje". Całe zakupy zajęły nam chyba mniej niż godzinę.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-27, 11:37   #3000
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Tak czytam o tych waszych saksofonach aż sama się zaczęłam zastanawiać nad czymś takim u nas Byłam na weselu, gdzie był skrzypek, taki nowoczesny, i super to wyszło Co prawda raczej nie chcieliśmy żadnych dodatkowych atrakcji na naszym weselu, ale może jednak... Tym bardziej, że mamy DJa, nie chcieliśmy zespołu, więc taki Pan Saksofon byłby namiastką muzyki na żywo Orientujecie się, ile mniej więcej coś takiego kosztuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Aha, i u mnie z nowości - w końcu mam makijażystkę Cieszę się bardzo, bo mnie to męczyło, bałam się, żeby ktoś z terminem mnie nie ubiegł, ale na szczęście był wolny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.