Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-27, 20:53   #1381
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Poison Pen jest boski
Wy naprawdę wiecie, jak sie nazywa każdy Wasz cień?
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 20:58   #1382
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Poison Pen jest boski
Wy naprawdę wiecie, jak sie nazywa każdy Wasz cień?
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:03   #1383
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

o kurcze ja nie mam pojęcia
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:09   #1384
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Ja na razie mam tylko 3 to znam wszystkie

a czy któraś z Was używa róży w kremie? Jak się sprawują?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:42   #1385
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Powyższe zdjecia nasunęło mi pytanie:

Jaki najlepszy odcień różu do czerwonej szminki?

Waszym subiektywnym zdaniem - jakie macie ulubione połączenia?
Coś bardziej neutralnego, czy jednak jak powyżej w podobnej "różanej" tonacji? Ja się zawsze obawiam wygląda zbyt kolorowo, lub jak zmalowana podstarzała dama
zalezy może byś cos brązowego zarówno coś chłodnego w stylu Taupe jak i bardziej ciepłego jak klasyczny puder brązujący czy ciepłobrązowy rózy, coś różowego od jasnego pastelowego po coś w stylu Mocha, czy te morelowego, zalezy jaki masz kolor skóry i jaki chcesz styl nadać makijażowi na jasnych skórach lubie połączenia w stylu Lady Danger - Style czy Cockney - Dainty są takie świeże ale wtedy bez koloru na oczach same neutrale, ale mozliwości jest o wiele więcej

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Poison Pen jest boski
Wy naprawdę wiecie, jak sie nazywa każdy Wasz cień?
nawet o 2 w nocy ci wyrecytuje nazwy

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

chłodzący puder Truth&Light z Disney'a i róż Utterly Game z Kotów szuka nowego domku

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

a czy któraś z Was używa róży w kremie? Jak się sprawują?
bardzo mocno napigmentowane, trzeba naprawde mało nakładać i kolory dość intensywne z reguły, niestety na tłustych skórach lepiej sprawują się prasowane, na tych bez tendencji do połysku kremowe utrzymują się ładnie, ciekawie wyglądają na ustach delikatnie wklepane jako taki półmatowy tint
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:51   #1386
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

czy tenderling nie jest podobny do peachykeen( akurat ten mam i on ma takie złote drobinki w sobie, ktore nie zawsze pasują mi do makijazu - szczególnie takiego z mocniejszym akcentem na usta (aczkolwiek kolor jest ładny)
Bardzo bym chciała jakiś matowy delikatny róz pasujacy do ust w kolorze czerwieni lub śliwki (btw śliczny błyszczyk z Revlon pearl plum mój absolutny faworyt na jesień )
Z rózy mam jeszcze z Bobbi Brown Pale Pink i on co prawda daje taki chłodny rumieniec, ale to jeszcze nie ten efekt o jaki mi chodzi w klasycznym makijazu z mocniejszymi ustami
Grrrr. Gubie się w tych kolorach Mac
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 21:54   #1387
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
czy tenderling nie jest podobny do peachykeen( akurat ten mam i on ma takie złote drobinki w sobie, ktore nie zawsze pasują mi do makijazu - szczególnie takiego z mocniejszym akcentem na usta (aczkolwiek kolor jest ładny)
Bardzo bym chciała jakiś matowy delikatny róz pasujacy do ust w kolorze czerwieni lub śliwki (btw śliczny błyszczyk z Revlon pearl plum mój absolutny faworyt na jesień )
Z rózy mam jeszcze z Bobbi Brown Pale Pink i on co prawda daje taki chłodny rumieniec, ale to jeszcze nie ten efekt o jaki mi chodzi w klasycznym makijazu z mocniejszymi ustami
Grrrr. Gubie się w tych kolorach Mac
tenderling jest matowy i to chyba najdelikatniejszy róz w MAC, wiele jaśniejszy niż Peachykeen
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 22:01   #1388
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tenderling jest matowy i to chyba najdelikatniejszy róz w MAC, wiele jaśniejszy niż Peachykeen
dzięki, obejrzałam swatche w poniedziałek pobiegne po niego!
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:07   #1389
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Poison Pen jest boski
Wy naprawdę wiecie, jak sie nazywa każdy Wasz cień?

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja na razie mam tylko 3 to znam wszystkie

a czy któraś z Was używa róży w kremie? Jak się sprawują?
Od środy mam Ladyblush i puki co jestem zachwycona

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
czy tenderling nie jest podobny do peachykeen( akurat ten mam i on ma takie złote drobinki w sobie, ktore nie zawsze pasują mi do makijazu - szczególnie takiego z mocniejszym akcentem na usta (aczkolwiek kolor jest ładny)
Bardzo bym chciała jakiś matowy delikatny róz pasujacy do ust w kolorze czerwieni lub śliwki (btw śliczny błyszczyk z Revlon pearl plum mój absolutny faworyt na jesień )
Z rózy mam jeszcze z Bobbi Brown Pale Pink i on co prawda daje taki chłodny rumieniec, ale to jeszcze nie ten efekt o jaki mi chodzi w klasycznym makijazu z mocniejszymi ustami
Grrrr. Gubie się w tych kolorach Mac
Tylko uważaj,polecam wypróbować na sobie przed zakupem bo ja przy średniej/jasnej karnacji muszę się sporo namęczyć,żeby Tenderling było widać.Nie mniej jednak to piękny kolor.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:08   #1390
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jasne tylko też wiesz, nie jestem z tego względu zwolenniczką głoszenia tych reguł na forum jak się nie widzimy wzajemnie... bo to co jednej pasuje (czyli np czerwone usta i tylko wytuszowane rzęsy) dla innej będzie niekorzystne a mam też takie koleżanki, co mają czarne firankowe rzęsy i wyraziste rysy i takim szczęściarom nic więcej nie trzeba tylko ostra szminka na pewno jedno co uniwersalne to że cera musi być super do ciemnych szminek, bo podkreślają. A poza tym - makijaż to musi być zabawa, radość mi tam wystarczy reguł w życiu codziennym znam reguły, ale dość często je łamię oczywiście starając się zachować zdrowy umiar
no ja niby jestem taką "szczęściarą" co to ma wszystko wyraziste i problem w moim przypadku polega na tym, żeby jednak nie przesadzić, dlatego jak sobie mocniej usta czy policzki podkreślę, to mi się automatycznie oczy też robią wyraziste (oczywiście przy dobrze dobranych kolorach) i muszę uważać bo u mnie łatwo o efekt zmalowanej pańci.
Nawet jak na makijaże do MACa chodzę to panie za bardzo nie szaleją (a zawsze zdaję się na nie) ani z ilością kolorów ani podkreślanych elementów na twarzy.

Co do tych zasad, to też się ich sztywno nie trzymam, ale są dobre jako wytyczne od których można zacząć. Ja tak robiłam, potem zaczęłam eksperymentować, a teraz to nawet te zasady kolorystyczne muszę dla siebie zredukować

Najlepsza jest jedna zasada: Czy dany kosmetyk rzeczywiście podkreśla moją urodę
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:08   #1391
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
dzięki, obejrzałam swatche w poniedziałek pobiegne po niego!
Bo Tenderling jest wyjątkowo piękny...
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 22:12   #1392
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
zalezy może byś cos brązowego zarówno coś chłodnego w stylu Taupe jak i bardziej ciepłego jak klasyczny puder brązujący czy ciepłobrązowy rózy, coś różowego od jasnego pastelowego po coś w stylu Mocha, czy te morelowego, zalezy jaki masz kolor skóry i jaki chcesz styl nadać makijażowi na jasnych skórach lubie połączenia w stylu Lady Danger - Style czy Cockney - Dainty są takie świeże ale wtedy bez koloru na oczach same neutrale, ale mozliwości jest o wiele więcej
znaczy mogę się bawić
Póki co w wyobraźni zachwyca mnie to połączenie Cockney-Dainty (to już wiem jaką szminkę wybiorę za BacktoMAC) - dzięki za podpowiedzi (kurcze, muszę sobie na nie jakiś notatnik w końcu założyć )
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:17   #1393
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
(kurcze, muszę sobie na nie jakiś notatnik w końcu założyć )
ja już od dłuższego czasu wklejam do notanika interesujace mnie połączenia kolorystyczne - głownie cieni
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:33   #1394
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Poison Pen jest boski
Wy naprawdę wiecie, jak sie nazywa każdy Wasz cień?
To chyba jestem jedyna z niewielu ale nie... mam taka ściągawkę gdzie sobie wszystkie cienie, róże, szminki, kredki, pędzle i inne rzeczy powypisywałam... za leniwa jestem na pamiętanie
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:45   #1395
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Szukam coś do Nocturnelle... coś co pasuje też do Petalscent, coś takiego co je połączy
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 00:43   #1396
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Święta racja z tymi zasadami a raczej ich łamaniem.Uwielbiam to robić,szczególnie z lakierami których jestem totalną maniaczką(Kasia potwierdzi).
Także udało mi się dzięki Macowi odkryć,że wiele kolorów nie było dla mnie nie dla tego,że mi nie pasują ale dla tego,że sama się ograniczałam.Teraz noszę rudości,miedzie i ciepłe brązy których nawet bym wcześniej nie dotknęła bo powinnam nosić chłodne kolory.
Tym czasem okazało się,że uwielbiam i czuję się świetnie z ciepłymi kolorami.Na prawdę nie ma co się ograniczać bezsensownie bo gdzieś tam napisali,że trzeb nosić tylko szarości albo tylko beżowe cienie jak się ma konkretny typ urody lub kolor oczu.
Kasia potwierdza każde słowo w zasadzie od pazurów, przez MACowe miedzie (zakochałam się dzisiaj w Coppering i w tym jak fantastycznie wygląda na oku u mnie) - też bym wcześniej nie tknęła takich kolorów a tu proszę, po konieczność po prostu wychodzenia poza ramy

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
U mnie identycznie Na niektóre z MACowych cieni skusiłam się po prostu dlatego, że same w sobie były śliczne - a potem okazywało się, że nieźle wyglądają nawet na mnie Np. nigdy nie spodziewałam się, że będę nosić fiolet w stylu Poison Pen - a uwieeelbiam go
dokładnie - też tak miałam z paroma. A potem nagle miłość! Nawet czasem się cieszę, że przez ten wątek dałam się namówić na jakiś kolor i brałam w ciemno, bez macania, tylko po kilku swatchach. Bo często mi się zdarzyło wziąć kolor w ciemno i się nim zachwycać, mimo, że w salonie bym pewnie na niego nie spojrzała!

Cytat:
I chciałabym ogłosić, że Sweet Sienna to jeden z najpiękniejszych kolorów na świecie
nie mogę się nie zgodzić
Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
zalezy może byś cos brązowego zarówno coś chłodnego w stylu Taupe jak i bardziej ciepłego jak klasyczny puder brązujący czy ciepłobrązowy rózy, coś różowego od jasnego pastelowego po coś w stylu Mocha, czy te morelowego, zalezy jaki masz kolor skóry i jaki chcesz styl nadać makijażowi na jasnych skórach lubie połączenia w stylu Lady Danger - Style czy Cockney - Dainty są takie świeże ale wtedy bez koloru na oczach same neutrale, ale mozliwości jest o wiele więcej
Cockney ostatnio niebezpiecznie przyciąga moją uwagę... nie potrzebuję kolejnej szminki, nie potrzebuję kolejnej szminki, nie potrzebuję kolejnej szminki... no dalej, powtórzcie ze mną...


Cytat:
nawet o 2 w nocy ci wyrecytuje nazwy
mam baaaaardzo podobnie
Cytat:
chłodzący puder Truth&Light z Disney'a i róż Utterly Game z Kotów szuka nowego domku
chłodzący puder polecam szczerze - bardzo cool efekt i ładne nienachalne rozświetlenie
Kamilu, ja może bym się na Uterly pisała a czy on jest bardzo pomarańczowy?

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
no ja niby jestem taką "szczęściarą" co to ma wszystko wyraziste i problem w moim przypadku polega na tym, żeby jednak nie przesadzić, dlatego jak sobie mocniej usta czy policzki podkreślę, to mi się automatycznie oczy też robią wyraziste (oczywiście przy dobrze dobranych kolorach) i muszę uważać bo u mnie łatwo o efekt zmalowanej pańci.
Nawet jak na makijaże do MACa chodzę to panie za bardzo nie szaleją (a zawsze zdaję się na nie) ani z ilością kolorów ani podkreślanych elementów na twarzy.

Co do tych zasad, to też się ich sztywno nie trzymam, ale są dobre jako wytyczne od których można zacząć. Ja tak robiłam, potem zaczęłam eksperymentować, a teraz to nawet te zasady kolorystyczne muszę dla siebie zredukować

Najlepsza jest jedna zasada: Czy dany kosmetyk rzeczywiście podkreśla moją urodę
a no to widzisz, w takim wypadku też pewnie nie wszystkie "uniwersalne" zasady do Ciebie pasują...
no i w zupełności się zgadzam z ostatnim zdaniem - mi też nie chodzi o to, żeby teraz jaskrawe przemalowane indywidua pałętały się po ulicy i ludzi straszyły zachowajmy umiar w naszym łamaniu reguł
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
To chyba jestem jedyna z niewielu ale nie... mam taka ściągawkę gdzie sobie wszystkie cienie, róże, szminki, kredki, pędzle i inne rzeczy powypisywałam... za leniwa jestem na pamiętanie
O rany, ja każdy cień w paletce umiem nazwać a jest tego trochę
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 09:03   #1397
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
nawet o 2 w nocy ci wyrecytuje nazwy
W nocy o północy bez zająknięcia

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a czy któraś z Was używa róży w kremie? Jak się sprawują?
Ja mam Just a Pinch i potweirdzam słowa Kamila ,że jest bardzo napigmentowany i trzeba uważać żeby nie przesadzić. ale ja też czasami wklepuję go w usta i nakładam błyszczyk
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:26   #1398
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

podziwiam, ja z moich znam tylko 3, bo są luzem
nie kuście tym Tenderlingiem
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 10:49   #1399
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
podziwiam, ja z moich znam tylko 3, bo są luzem
nie kuście tym Tenderlingiem
Tenderling jest o taki

Mam dla was kuszącą stronę - http://www.head2toebeauty.com/ - wysyłają do Polski (mają Orly, Essie, China Glaze, Color Club i Misę - szkoda że nie mają OPI).
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 11:10   #1400
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
A nadaję się do czegoś jeszcze poza konturowaniem ? mnie nim nakładano puder Select Sheer ale to chyba mogę zwykłym pędzlem co nie
nakładam nim czasem Meteoryty.. ale to w zasadzie każdym pędzlem można nałożyc.. generalnie 138 jest fajny, ja go bardzo lubię (ale ja uwielbiam wszystkie pędzle MACa ) i używam, ale nie jest to jakiś must have jeśli masz za dużo kasy, to kupuj.. jeśli nie, to sobie odpuśc i kup inny zamiast tego

Cytat:
Napisane przez misiaczek187 Pokaż wiadomość
martiryb ma niesamowity zbiór taki by mi się przydał
ja swojego nie oddam

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha, Kochana, Marti zbiorek to my tu wszystkie uwielbiamy ona o tym wie, dlatego nas do siebie nie zaprasza hihi (żarty Marti)
osz Tyy babo niedobra.. zapraszałam już kilka razy

Cytat:
Napisane przez susziisusz Pokaż wiadomość
ja chciałam tego używać tylko do twarzy, żeby zniwelować efekt pudrowości, także na noc raczej nie da rady....
ja tak używam Fix+.. zawsze psikam twarz po nałożeniu podkładu i pudru i potem przez chwilkę wachluję, żeby ładnie wsiąknął, a nie sobie spłynął i znika efekt pudrowości oraz takie suche skórki, które puder czasem szczególnie uwidacznia..

Cytat:
Napisane przez bienemaja Pokaż wiadomość
Przydałby mi się jeszcze pędzelek do kresek (robionych cieniem lub ew. paintpotem, innych produktów nie używam), ewentualnie do brwi. I tu pytanie o Wasze doświadczenia: 263, 209 czy 210? Z tego co czytałam na stronach MAC i na forum, to 210 lub/i 263 byłyby fajne, pytanie tylko, czy przydadzą sięoba ścięty i zwykły, czy to dublowanie pędzelków. Doradźcie Babeczki, bo nie używałam dotąd żadnych tego typu sprzętów
pozdrowionka prawie zimowe
ja mam i 209 i 210 i 263 i zdecydowanym faworytem w nakładaniu linera jest 209

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aaaaa wczoraj odebrałam moją spóźnioną acz piękną część kolekcji Venomous Villains zakochałam się w tym wszystkim! doustne rzeczy super, fajnie kryjące szminki, piękne kolory błyszczyków Bite of An Apple cudnie się nakłada skunksem (też nowo nabytym) a puder sypki rozświetlający to fantastyczny bajer - to uczucie, że się nakłada coś mokrego - ekstra! Martula
trwam w permanentnym zachwycie
no i o to chodzi
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:17   #1401
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Cockney ostatnio niebezpiecznie przyciąga moją uwagę... nie potrzebuję kolejnej szminki, nie potrzebuję kolejnej szminki, nie potrzebuję kolejnej szminki... no dalej, powtórzcie ze mną...
Taaaak...
Ja właśnie się przymierzam do szminek - nigdy nie używałam kolorowych (poważnie ), a teraz mi się zachciało. Chciałabym coś w miarę naturalnego, w kolorze ust, ale delikatnie koralowego...

Cytat:
a no to widzisz, w takim wypadku też pewnie nie wszystkie "uniwersalne" zasady do Ciebie pasują...
no i w zupełności się zgadzam z ostatnim zdaniem - mi też nie chodzi o to, żeby teraz jaskrawe przemalowane indywidua pałętały się po ulicy i ludzi straszyły zachowajmy umiar w naszym łamaniu reguł

Jasne - wszystko z umiarem

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Mam dla was kuszącą stronę - http://www.head2toebeauty.com/ - wysyłają do Polski (mają Orly, Essie, China Glaze, Color Club i Misę - szkoda że nie mają OPI).
Tylko ceny umiarkowanie korzystne Ebay się bardziej opłaca
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:47   #1402
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość

nawet o 2 w nocy ci wyrecytuje nazwy

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

chłodzący puder Truth&Light z Disney'a i róż Utterly Game z Kotów szuka nowego domku
To jest ten bardziej bezowy ( to chcę ) Czy rózowy ( nie chcę )?

Ja też mogę nawet w nocy recytowac nazwy cieni

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Poison Pen jest boski
Wy naprawdę wiecie, jak sie nazywa każdy Wasz cień?


Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość

I chciałabym ogłosić, że Sweet Sienna to jeden z najpiękniejszych kolorów na świecie
Już Cię za to stwierdzenie lubię

Właśnie dałaś mi pomysł, na następna randkę będę się sienkowac, bo mi ślicznie w sience
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:13   #1403
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Tylko ceny umiarkowanie korzystne Ebay się bardziej opłaca
A nuż ktoś się skusi, dlatego daję namiary

Macie coś co pasuje do Nocturnelle - macie idea?
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 12:34   #1404
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Już Cię za to stwierdzenie lubię


Jakoś nigdy nie byłam wielką fanką pigmentów, wolę prasowane cienie - Siennka na słoczach mnie aż tak nie przekonywała, ale dostałam przypadkowo odsypkę, użyłam i zakochałam się na amen Teraz cieszę się własnym, pełnym słoiczkiem i mam tygodnie, kiedy używam jej codziennie, w przeróżnych połączeniach.

Werko, nie mam co prawda tego cienia, ale tutaj np. masz połączenie Nocturnelle z Trax i Beautiful Iris. Fajnie mógłby wyglądać też ze złotem (Goldmine?).
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:54   #1405
bienemaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

dzięki za odpowiedź 209 powiadasz..., a robisz czasem kreskę zwykłym suchym cieniem, czy tylko linerem"mokrym" typu żel, bo nie wiem, czy cień się będzie takiego pędzelka trzymał...

i jeszcze prośba o rozwianie moich wątpliwości co do płynu MAC do czyszczenia pędzli. W sklepie panie powiedziały, żeby wylać na ręcznik papierowy i wycierać do czysta. A na butelce wczoraj doczytałam, żeby po czyszczeniu dobrze wypłukać... To w końcu zgłupiałam. Wy płuczecie czy nie?
bienemaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:25   #1406
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ojjjj ja długi czas miałam z MACa głównie fiolety, zawsze kochałam ten kolor, wszystkie wizażanki które mnie znają osobiście potwierdzą - zawsze miałam fioletową manię i nigdy nie sądziłam że będzie mi się podobał brązowy makijaż oka, albo pomarańczowy, albo niebieski czy zielony MAC wciąga i ma takie kolory, że jest w czym wybierać
a co do historii z bratową - no właśnie - ja też ubóstwiam czerwień na pazurach i noszę ją czy to dzień, czy wieczór choć ostatnio zaczęłam też kombinować z zieleniami, granatami, multikolorami maniaczka ze mnie chyba już.... tak samo szminka - jak mam ochotę i nastrój na czerwoną to niechby się i krzywo patrzyli, to wszędzie w niej pójdę ogólnie jak się przypatrzeć to za szaro jest na naszych ulicach, Polki nie są przyzwyczajone do mocnego kolorowego akcentu a przecież tyle nam ładnych kolorów pasuje!
Fiolet to tez moj podstawowy kolor . Wielbie ogolnie mocne kolory. Pastele fee. Mam bardzo jasna skore, piwno-zolte () oczy i jasna oprawe oka. W bezach wygladam strasznie. Przerazliwie mdlo i nieciekawie. Bez mocnej kreski sie nie obejdzie.
Jestem za to jedna z niewielu wizazanek, ktora nie uzywa szminek ani blyszczykow . Mam delikatna twarz. Jest okragla i cala obleczona tluszczem a kosci policzkowych to u mnie pod rentgenem trzeba szukac. Mocne oczy bardzo mi pasuja, ale jak dodam jakikolwiek kolor na ustach to jest za mocno. Oszczedzam wiec na szminkach .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:46   #1407
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Werko, nie mam co prawda tego cienia, ale tutaj np. masz połączenie Nocturnelle z Trax i Beautiful Iris. Fajnie mógłby wyglądać też ze złotem (Goldmine?).
Fajnie to wygląda A ze złotem.... A Goldmine jest cudny I Pasuje do zieleni moich oczu...
Merci Nolu za propozycję
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:40   #1408
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja dziś skromnie nabyłam Twinksa

miałam ochotę na traxa - ale mnie te złote drobinki przeraziły.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 16:15   #1409
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość


Jakoś nigdy nie byłam wielką fanką pigmentów, wolę prasowane cienie - Siennka na słoczach mnie aż tak nie przekonywała, ale dostałam przypadkowo odsypkę, użyłam i zakochałam się na amen Teraz cieszę się własnym, pełnym słoiczkiem i mam tygodnie, kiedy używam jej codziennie, w przeróżnych połączeniach.
Powiem Ci, że ja kiedyś strasznie chciałam pigment Subtle. Skonczył się, więc w zamian wzięłam sienkę, w pudełku to było bure takie i stwierdzilam, ze chyba cos nie tak, a na oku cudownie i przepradłam, uważam, że to najlepszy ich pigment Subtle dostałam dużo później i niestety to jakaś taka pomyłka mała, szary niewyraźny bez polotu ( moim skromnym zdaniem )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 16:43   #1410
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Subtle dostałam dużo później i niestety to jakaś taka pomyłka mała, szary niewyraźny bez polotu ( moim skromnym zdaniem )
a skad mialas subtle? Bo wedlug mnie nie jest szary, to rodzina brazów
a sienna to najpiekniejszy pigment MAC, ciekawe czy go kiedys jeszcze puszcza w jakiejs kolekcji
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.