Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy najlepsze wózki
x-lander 14 25,93%
Tako 16 29,63%
Graco 5 9,26%
Baby Design 5 9,26%
Roan 1 1,85%
Baby Merc 2 3,70%
Peg Perego 2 3,70%
Coneco 4 7,41%
ABC Design 1 1,85%
Maxi Cosi 8 14,81%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-29, 06:37   #2581
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Sojka1990 Pokaż wiadomość
Cały dzień na świeżym powietrzu i człowiek inaczej podchodzi do życia
Choć upał niesamowity to uwielbiam taką pogodę!
i ręce mi się opaliły :P jeszcze tylko nóżki trzeba wystawić co by kontrastu takiego nie było no i chyba mówię dobranoc Dziewczęta
Wczoraj też spędziliśmy dzień na polu dziś mam nadzieję na powtórkę.

Trochę mi szkoda opalania, uwielbiam się wygrzewać na słońcu i kocham taką pogodę! najbardziej lubię wracać do domu wieczorem albo w nocy kiedy miasto takie nagrzane i pachnące... wczoraj przechodziłam przez rynek i tyle ludzi wybierających się na imprezę dawno nie widziałam, laski odstawione, pachnące i szczupłe a ja robię się jak kluska... ale wrócę do formy za jakiś czas i moje życie towarzyskie mam nadzieje nie przykryje sterta pieluch

Moja koleżanka, która urodziła na początku kwietnia mówi, że zazdrości mi że jeszcze jestem w ciąży i ona za rok na pewno znowu będzie
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 07:12   #2582
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzień dobry
u Nas takie słońce w okna wali,że aż nie ma czym oddychaćjuż wszystkie okna pootwierałam i staram się zrobić przeciąg.
Aż mi się słabo i nie dobrze zrobiło jak sobie w kuchni na takim słońcu stanęłam
Później wybieramy się do mojej mamy na wieśweźmiemy piesa i królika niech sobie też po zielonej trawce pochasają.
Całe życie marzy mi się domek na wsi,może kiedyś wymarze.
Dzisiaj już mam zamiar wskoczyć w letnią sukienkęwczoraj chodziłam w rybaczkach i było mi zabyt gorąco. A dzisiaj kiecke ubiore.
Mi tam nie szkoda życia towarzyskiego na dzieci przedłożyć. I te szczupłe laski chodzące na imprezy też mnie nie ruszająbo niby w czym sę lepsze ode mnie,że mogą chodzić na imprezy i,że figurka im się nie zmienia?eeetammm życie za krótkie na takie przemyślenia.

Ja uwielbiam być w ciąży,kocham te stan i tą nagrode,którą za te miesięcy dostanejuż się nie moge doczekać
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 07:57   #2583
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Mi tam nie szkoda życia towarzyskiego na dzieci przedłożyć. I te szczupłe laski chodzące na imprezy też mnie nie ruszająbo niby w czym sę lepsze ode mnie,że mogą chodzić na imprezy i,że figurka im się nie zmienia?eeetammm życie za krótkie na takie przemyślenia.

Ja uwielbiam być w ciąży,kocham te stan i tą nagrode,którą za te miesięcy dostanejuż się nie moge doczekać
E, nie jest tak że przekładam życie towarzyskie nad dzieci Po prostu kończy się pewien etap w moim życiu i nachodzą mnie różne emocje do tej pory było dość..hmmm..beztroskie
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 08:02   #2584
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzień Doberek.

U nas kolejny dzień lata a ja zaraz wybywam do pracy na 10 h
Ale potem 2 dni wolnego więc mam nadzieję ze zleci z tą myślą.

Miłego dnia i odpoczywajcie kochane
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 08:58   #2585
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

hej dziewczyny!
mam atak paniki zwiazany z porodem. aaaaAAAAAAAAAAAAaaaaa!!!! !!!!
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:14   #2586
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dzien dobry!
jak ja wam zazdroszcze pieknej pogodyu mnie znowu pada i za cieplo to tez nie jest

ale ja to testem jakas dziwna-naogladam sire porodowki na TLC a pozniej wyje jak bobr...

u nas ślicznie może i u Ciebie sie rozjaśni

a co na tych porodówkach na tlc jest takiego strasznego?

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Mi tam nie szkoda życia towarzyskiego na dzieci przedłożyć. I te szczupłe laski chodzące na imprezy też mnie nie ruszająbo niby w czym sę lepsze ode mnie,że mogą chodzić na imprezy i,że figurka im się nie zmienia?eeetammm życie za krótkie na takie przemyślenia.

Ja uwielbiam być w ciąży,kocham te stan i tą nagrode,którą za te miesięcy dostanejuż się nie moge doczekać
Super. Koleżanka ze studiów mi się kiedyś zapytała co mnie skłoniło do tego, żeby tak wcześnie za mąż wyjść, skoro nie wpadłam:P- i od razu sama od razu sobie na to odpowiedziała - młodość i głupota:P, hehehhe, odpowiedziałam jej tylko, że skoro tak sądzi:P
Jak się dowie, że w ciąży jestem to chyba padnie:P

Też już się nie moge maluszka doczekać
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:16   #2587
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
a co na tych porodówkach na tlc jest takiego strasznego?
Według mnie nic czasem akcja porodowa przebiega ciężko... na końcu jak dziecko jest już na świecie zawsze poleci mi łza :P zastanawiają mnie niekiedy te rodzinne porody kiedy rodzącej towarzyszą mąż, mama, tata, teściowe, przyjaciółki, rodzeństwo itd na raz
Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
mam atak paniki zwiazany z porodem. aaaaAAAAAAAAAAAAaaaaa!!!! !!!!
A mnie się śniło dziś że urodziłam w trakcie snu :P w pół godziny i bez żadnego bólu. Bez paniki, będzie dobrze
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 09:19   #2588
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Według mnie nic czasem akcja porodowa przebiega ciężko... na końcu jak dziecko jest już na świecie zawsze poleci mi łza :P zastanawiają mnie niekiedy te rodzinne porody kiedy rodzącej towarzyszą mąż, mama, tata, teściowe, przyjaciółki, rodzeństwo itd na raz

A mnie się śniło dziś że urodziłam w trakcie snu :P w pół godziny i bez żadnego bólu. Bez paniki, będzie dobrze
kurcze w nocy spac nie moglam, u nas nie dają znieczulen. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAa a a a a.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:20   #2589
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
kurcze w nocy spac nie moglam, u nas nie dają znieczulen. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAa a a a a.
Ja chyba i tak zdecyduję się na poród bez znieczulenia zobaczymy czy mi się nie odwidzi
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 09:25   #2590
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
E, nie jest tak że przekładam życie towarzyskie nad dzieci Po prostu kończy się pewien etap w moim życiu i nachodzą mnie różne emocje do tej pory było dość..hmmm..beztroskie
Oj nie przedstawiajmy dziecka jako końca życia towarzyskiego!
Jeśli są dziadkowie/partner skorzy do pomocy, to tylko od nas zależy czy będziemy jeszcze "szczupłymi laskami idącymi na imprezę". Może nie będzie to co tygodniowe balowanie, ale nie wyobrażam sobie w ogóle z tego rezygnować

Jednak liczę się też z tym, że te imprezki nie będą już takie beztroskie, bo w głowie zawsze będzie mała myśl "czy wszystko z moim dzieckiem ok?"
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 10:22   #2591
Choco Mademoiselle
Zadomowienie
 
Avatar Choco Mademoiselle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Ja chyba i tak zdecyduję się na poród bez znieczulenia zobaczymy czy mi się nie odwidzi
ja też chce bez znieczulenia.zobaczymy jak wyjdzie''w praniu''

a jeśli chodzi o imprezy to w ogóle nie jest żal i nie mam wrażenia że coś mi umyka.jak obserwuje ludzi którzy ciągle szukają swojego miesca w życiu,tacy biedni zagubieni.życie im się toczy od imprezy do imprezy.

w ogóle to jestem walnieta.mam jakas shize i boje sie jak sie wypróżniam bo sie naczytałam że w czasie porodu sie prze jak na kupe i sie boje że mi dzidek wyleci
Choco Mademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 10:28   #2592
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Gratuluję córci i synka!!! Ależ ja Wam zazdroszczę.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 10:32   #2593
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dzień dobry i miłego dnia życzę
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 10:59   #2594
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

ja tez juz sie nie moge doczekac konca, nie wyobrazam sobie tego ale mysle ze to jest piekne uczucie. po tylu miesiacach miec swoje dzidzi w ramionach. dzsiaj pierwszy raz mi sie cos takiego snilo i to bylo fajne uczucie. a najbardziej nie moge sie doczekac spacerow, wspolnych dni i calej tej opieki, karmienia. ach chce juz wszytsko na raz i teraz!

co do imprez to nie mam jakiegos uczucia ze cos mi sie konczy albo ze mi umyka. ze mnie taki imprezowicz jak z koziej d...y traba. ja to na wszystko sie nastawiam ze bedzie super.

tak samo do porodu - idzie sie i sie rodzi. jak sie czyta te porody dziewczyn to kazda prawie opisuje tak samo tak wiec wiadomo mniej wiecej jak to przebiega. co do bolu- porod boli i nie da sie tego uniknac. ale trzeba sie do tego bolu dobrze nastawic. ze taka jest kolej rzeczy, zmienic sie tego nie da, jedynie to poznac techniki jego zlagodzenia i zrobic wszytsko by ten nieuniknikny proces jakos przelecial i juz!
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 16:23   #2595
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

cześć dziewczyny
wpadłam tylko się zameldować i życzyć Wam wszystkim udanego weekendu

a teraz zmykam bo dzisiaj wrócił po 2 tygodniowej nieobecności mój tż więc trzeba nadrobić stracony czas

buziaki
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 16:42   #2596
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Część.
U mnie dzisiaj strasznie parno i gorąco. TŻ w pracy a ja siedze w domu bo co chwila Nie wiem czemu wróciło
Ten tydzień zapowiada się dosyć miło - co 2 dnień wolne

Ja już też bym chciała wiedzieć kto tam we mnie siedzi, ale przyjdzie mi jeszcze troche poczekać. Nastepna wizyta 16 maja może coś się wyjasni
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 17:56   #2597
alfabia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 244
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Witajcie Mamuśki. Dawno mnie nie było.

Chcę się pochwalić Wam dobrą nowiną

Będziemy mieć małą córeczkę
Trzecia "psipsiocha" w naszej rodzinie

Powiedziałam lekarce, że to bardzo dobrze, gdyż mąż mówił, że jak będzie chłopak, to nie jego Bo on dziewczyny potrafi tylko robić

Maleńka jest zdrowa, serduszko silne, wszystkie parametry w normie. Ryzyko wad genetycznych bardzo małe

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Bry - ja po połówkowych córeczka zdrowa

moje przeczucia i kalendarze należy między bajki włożyć

Bafinko, u mnie też dziewczynka
I chińskie kalendarze też tego nie przewidziały
Trzecie dziecko a dopiero pierwszy raz usłyszałam na USG płeć dziecka. Fantastyczne przeżycie
Nie jestem zawiedzona. Cieszę się. Mam wprawę z dziewczynkami
Teraz już mówię: mała kopie, maleńka rozrabia

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Ja chyba i tak zdecyduję się na poród bez znieczulenia zobaczymy czy mi się nie odwidzi
Ja dotąd miałam dwa porody i oba naturalne bez znieczuenia. Powiem tak: do przyjemności nie należy ale bez przesady, da się wytrzymać i tuż po narodzinach zapomina się o bólu.
Trzeba myśleć o efekcie i nie czytać przerażających opisów na necie
alfabia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:12   #2598
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Sojka śliczne buciki, mam troszkę podone, tylko różowe w kwiatki.

Bafi gratuluję, że córcia zdrowa

A tak w ogóle to dzień dobry, a raczej dobry wieczór

Wczoraj bawiliśmy się na weselu i dzisiaj strasznie bolą mnie nogi, bo porobiły mi się bąble z wodą :/ Ale było bardzo fajnie, więc nie narzekam

Bardzo mnie niepokoi, że wczoraj przed południem bolało/ kuło mnie w okolicy lewego jajnika podczas chodzenia, a wieczorem się nasiliło (również podczas chodzenia), ale usiadłam i po 15-20 minutach przeszło i już był spokój. Boję się, żeby dzidziowi coś się nie stało
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:25   #2599
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Hej !

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Pojechaliśmy, bo od rana twardniał mi brzuszek i mnie to niepokoiło. Zbadali mnie i jest wszystko ok, szyjka zamknięta, z dzieckiem w porządku więc odesłali mnie do domu. Tylko L4 dostałam i mam się oszczędzac. A na brzuszek dostałam magnez i aspargin.
No i najprawdopodobniej mam pod sercem dziewczynkę.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 19:26   #2600
I_K
Zakorzenienie
 
Avatar I_K
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 984
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Hej !

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Pojechaliśmy, bo od rana twardniał mi brzuszek i mnie to niepokoiło. Zbadali mnie i jest wszystko ok, szyjka zamknięta, z dzieckiem w porządku więc odesłali mnie do domu. Tylko L4 dostałam i mam się oszczędzac. A na brzuszek dostałam magnez i aspargin.
No i najprawdopodobniej mam pod sercem dziewczynkę.
gratuluje córeczki
__________________
maj 2011
I_K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:29   #2601
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Hej !

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Pojechaliśmy, bo od rana twardniał mi brzuszek i mnie to niepokoiło. Zbadali mnie i jest wszystko ok, szyjka zamknięta, z dzieckiem w porządku więc odesłali mnie do domu. Tylko L4 dostałam i mam się oszczędzac. A na brzuszek dostałam magnez i aspargin.
No i najprawdopodobniej mam pod sercem dziewczynkę.
Uff Gratulacje Odpoczywaj! To bardzo ważne.

Mnie przez ostatni tydzień strasznie mocno bije serce, mam jakieś mega kołatanie, tak jakby serce chciało mi się wyrwać z piersi ginka powiedziała, że warto iść na echo serca ale może to być brak potasu. Zapisała mi taki magnez z potasem, trochę jest lepiej...
Ma któraś z Was takie objawy?
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:30   #2602
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez I_K Pokaż wiadomość
gratuluje córeczki
Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Uff Gratulacje Odpoczywaj! To bardzo ważne.

Mnie przez ostatni tydzień strasznie mocno bije serce, mam jakieś mega kołatanie, tak jakby serce chciało mi się wyrwać z piersi ginka powiedziała, że warto iść na echo serca ale może to być brak potasu. Zapisała mi taki magnez z potasem, trochę jest lepiej...
Ma któraś z Was takie objawy?
Dziękuję
Oczywiście będę się oszczędzac, dzidzia najważniejsza. Myślę, że ten upał też na mnie źle działa...
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:44   #2603
Kalpana
Zakorzenienie
 
Avatar Kalpana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 363
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Hej !

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Pojechaliśmy, bo od rana twardniał mi brzuszek i mnie to niepokoiło. Zbadali mnie i jest wszystko ok, szyjka zamknięta, z dzieckiem w porządku więc odesłali mnie do domu. Tylko L4 dostałam i mam się oszczędzac. A na brzuszek dostałam magnez i aspargin.
No i najprawdopodobniej mam pod sercem dziewczynkę.
Gratuluję
__________________

K

Sz
Kalpana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:02   #2604
funnybaby
Przyczajenie
 
Avatar funnybaby
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Hej !

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Pojechaliśmy, bo od rana twardniał mi brzuszek i mnie to niepokoiło. Zbadali mnie i jest wszystko ok, szyjka zamknięta, z dzieckiem w porządku więc odesłali mnie do domu. Tylko L4 dostałam i mam się oszczędzac. A na brzuszek dostałam magnez i aspargin.
No i najprawdopodobniej mam pod sercem dziewczynkę.
GRATULACJE !! a teraz siup do łóżeczka i do spania, wypoczywac proszę jutro ewentualnie jakiś spacerek

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Uff Gratulacje Odpoczywaj! To bardzo ważne.

Mnie przez ostatni tydzień strasznie mocno bije serce, mam jakieś mega kołatanie, tak jakby serce chciało mi się wyrwać z piersi ginka powiedziała, że warto iść na echo serca ale może to być brak potasu. Zapisała mi taki magnez z potasem, trochę jest lepiej...
Ma któraś z Was takie objawy?
Ja też takie kołatania mam i to prawdopodobnie z braku magnezu i potasu właśnie. Zreszta wyniki troche w dół poleciały i już to odczułam niestety. Dostałam magnez i mam się odżywiać zdrowo i nie przemęczać i jak narazie jest ok.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

No i tak w ogóle to dzień dobry piękna pogoda u nas i już mnie nawet opaliło troszkę. Od razu człowiek lepiej się czuje jak sie tak ciepło robi. Jutro jadę po jakies kwiatuchy i posadzę sobie cos na balkonie bo w ogródku tak slicznie wszystko kwitnie... ehhhh, jakby to fajnie już było z dzidziusiem sobie tak leniuchować w cieniu
funnybaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:29   #2605
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Gratuluję kolejnych córeczek na wątku!!!

A ja już piszę z nowego mieszkania. Nareszcie mamy tą paskudną przeprowadzkę za sobą. Jeszcze trochę roboty zostało, ale już dzisiaj padam. W nagrodę kupiłam sobie looody! Odkąd jestem w ciąży to mogłabym je jeść dniami i nocami.

Jutro do pracy. Zazdroszczę wszystkim, którzy mają wolny majowy weekend. Ja tylko 1 i 3 siedzę w domu.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Właśnie doczytałam, że piszecie o kołataniu serca. Ja od początku mam z tym problem, ale ostatnio bardzo się nasila. Tak co 2-3 dni wieczorami serce zaczyna mi walić tak mocno, że zwijam się z serca. Mówiłam o tym ostatnio mojemu ginkowi. Posłuchał serca i stwierdził, że wszystko ok, a ja nadal mam ten problem. Myślę, że nic nie wykrył, gdyż w chwili badania było dobrze. Czy Wy również macie tak o określonej porze dnia? Ja początkowo myślałam, że to od żołądka. Później, że jakieś nerwobóle. Lekarz kazał mi do następnej wizyty obserwować to. Chyba kupię sobie magnez, skoro piszecie, że pomaga.
__________________
ANTOŚ 28.10.2012
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:32   #2606
Anusia479
Zakorzenienie
 
Avatar Anusia479
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 3 374
GG do Anusia479
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
kurcze w nocy spac nie moglam, u nas nie dają znieczulen. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAa a a a a.
ja rodziłam bez znieczulenia i powiem,że owszem boli,ale da się wytrzymać. Jak dali mi dzidzie to pocałowania to już w tyłku miałam co ze mną robili. Nie jest aż tak źle.
Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Oj nie przedstawiajmy dziecka jako końca życia towarzyskiego!
Jeśli są dziadkowie/partner skorzy do pomocy, to tylko od nas zależy czy będziemy jeszcze "szczupłymi laskami idącymi na imprezę". Może nie będzie to co tygodniowe balowanie, ale nie wyobrażam sobie w ogóle z tego rezygnować

Jednak liczę się też z tym, że te imprezki nie będą już takie beztroskie, bo w głowie zawsze będzie mała myśl "czy wszystko z moim dzieckiem ok?"
No ja tak mam niestety. Jak tylko gdzieś z mężem wyjdziemy to myśle tylko o synku
Cytat:
Napisane przez Choco Mademoiselle Pokaż wiadomość
ja też chce bez znieczulenia.zobaczymy jak wyjdzie''w praniu''

a jeśli chodzi o imprezy to w ogóle nie jest żal i nie mam wrażenia że coś mi umyka.jak obserwuje ludzi którzy ciągle szukają swojego miesca w życiu,tacy biedni zagubieni.życie im się toczy od imprezy do imprezy.

w ogóle to jestem walnieta.mam jakas shize i boje sie jak sie wypróżniam bo sie naczytałam że w czasie porodu sie prze jak na kupe i sie boje że mi dzidek wyleci
ja też tak mam

Cytat:
Napisane przez Almariel Pokaż wiadomość
Hej !

My właśnie wróciliśmy ze szpitala. Pojechaliśmy, bo od rana twardniał mi brzuszek i mnie to niepokoiło. Zbadali mnie i jest wszystko ok, szyjka zamknięta, z dzieckiem w porządku więc odesłali mnie do domu. Tylko L4 dostałam i mam się oszczędzac. A na brzuszek dostałam magnez i aspargin.
No i najprawdopodobniej mam pod sercem dziewczynkę.
Gratuluję córci i dbaj o siebie

Cytat:
Napisane przez alfabia Pokaż wiadomość
Witajcie Mamuśki. Dawno mnie nie było.

Chcę się pochwalić Wam dobrą nowiną

Będziemy mieć małą córeczkę
Trzecia "psipsiocha" w naszej rodzinie

Powiedziałam lekarce, że to bardzo dobrze, gdyż mąż mówił, że jak będzie chłopak, to nie jego Bo on dziewczyny potrafi tylko robić

Maleńka jest zdrowa, serduszko silne, wszystkie parametry w normie. Ryzyko wad genetycznych bardzo małe

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------



Bafinko, u mnie też dziewczynka
I chińskie kalendarze też tego nie przewidziały
Trzecie dziecko a dopiero pierwszy raz usłyszałam na USG płeć dziecka. Fantastyczne przeżycie
Nie jestem zawiedzona. Cieszę się. Mam wprawę z dziewczynkami
Teraz już mówię: mała kopie, maleńka rozrabia

---------- Dopisano o 18:56 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------



Ja dotąd miałam dwa porody i oba naturalne bez znieczuenia. Powiem tak: do przyjemności nie należy ale bez przesady, da się wytrzymać i tuż po narodzinach zapomina się o bólu.
Trzeba myśleć o efekcie i nie czytać przerażających opisów na necie
Tak własnie i gratuluje córci.

U Nas dzisiaj było pięknie,cały dzień spędziliśmy na wsi u mamy.
Mały się kąpał w baseniku już,ja opaliłam sobie dekolt i plecy jak sobie siedziałam pod parasolem. Wiał wiaterek i duchoty nie było.
Synuś sie tak wymęczył,że jak leżelismy i oglądaliśmy bajki to on zarzucił na mnie rączke,przytulił się do cyca i usnąłkocham tą moją perełkę.

Maleństwo w brzuszku podkopuje już częstodzisiaj też mnie skopał
__________________
Kiedyś będziesz miał dorosłą duszę, ale dzisiaj jesteś mały jak okruszek

Gracjanek

Fabianek
Anusia479 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:12   #2607
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Cytat:
Napisane przez Anusia479 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Melduje posłusznie,że nic mnie nie boli. Siuśkam sobie na luzie już. Ale super lalalllaa
U Nas słońce już piękne świeci,okno miałam całą noc otwarte,wstaje i takie fajnie powietrze w domku. Wczoraj padłam nie wiem kiedy,mąż widzę powiesił pranie,bo prałam wieczoremi poszedł o 5 do pracy.
Jutro go już nie puszcze,niech ze mną w domu siedzi.
super wiadomośc

Cytat:
Napisane przez Bafi@Home Pokaż wiadomość
Bry - ja po połówkowych córeczka zdrowa

moje przeczucia i kalendarze należy między bajki włożyć

gratulacje przeslij troszke fluidow bo mi marzy sie dziewczynka

Cytat:
Napisane przez Elmiria Pokaż wiadomość
Cześć mamuśki

Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie Ostatnio zalatana jestem z tą uczelnią, bo to już finish, ale jak już skonczę, to wszystko ładnie nadrobię

Wczoraj bylismy na usg 3d, i doktorek powiedział nam, że zdrowy chłopczyk nam rośnie w brzuszku

Będzie mały Mikołaj
Załączam zdjecie


Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i życzę udanej majówki
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Oj nie przedstawiajmy dziecka jako końca życia towarzyskiego!
Jeśli są dziadkowie/partner skorzy do pomocy, to tylko od nas zależy czy będziemy jeszcze "szczupłymi laskami idącymi na imprezę". Może nie będzie to co tygodniowe balowanie, ale nie wyobrażam sobie w ogóle z tego rezygnować

Jednak liczę się też z tym, że te imprezki nie będą już takie beztroskie, bo w głowie zawsze będzie mała myśl "czy wszystko z moim dzieckiem ok?"
zgadzam się tz w pełni zaangażuje w opiekę nad dzieckiem ( w sumie nie ma wyjścia bo mam uczelnie) my pewnie też od razu poszukamy jakiejsc nianii na awaryjne sytuacje, bo nie mamy tu w krk nikogo, żeby dziecko zostawić. wiadomo dzidzi zawsze na 1 miejscu ale trzeba miec tez cos dla siebie, jakaś odskocznie


nie wszystkie posty mi sie zmieściły wiec dziewczyny gratuluje ogromnie córeczek i synusiów
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 23:20   #2608
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

Dziewczyny, gratuluję córeczek

Almariel - też miałam twardniejący brzuchol. Kazano odpoczywać i również dostałam aspargin, tyle, że dodatkowo jeszcze luteine docipną No i dzisiaj zauważyłam, że brzuch faktycznie jest inny. Lepsiejszy taki
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 05:31   #2609
sandra23s
Zadomowienie
 
Avatar sandra23s
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: gdzies tam
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

hej dziewczeta

no w koncu to cieplo i do mnie przywedrowaloale powiem wam ,ze strasznie puchna mi od tego rece i nogi
wypilam herbate na pusty zoladek i chyba zaraz
my wczoraj caly dzien na dworze.moj maz gral z synkiem w pilke a dzis nie mogl do pracy wstac-takie mial zakwasy


nie zdarzylam posta dokonczyc a juz byl
moje dzieckko nie toleruje herbatyodrazy sie bułki domaga

milego dnia
__________________
Cała sztuka polega na tym,żeby będąc sobą być kimś wyjątkowym !


Wiktor 1.09.2007,g.9:10,3600g 54cm

Pola 5.09.2012, g.0:03,4090g 53cm
sandra23s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 05:37   #2610
kajaja
Zadomowienie
 
Avatar kajaja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lubelskie LKS
Wiadomości: 1 636
Dot.: Mamusie Wrześniowo- Październikowe część III

gratulacje córeczek i chłopców!!!
ja wczoraj byłam na zakupach kupiłam sukienkę na wesele ehh i ten upał...
a dziś jadę na targ za kwiatkami ,pomidorami do tunelu i zieleniną na grządki

miłego dzionka
__________________
25.07.2009 tak - powiedzieliśmy sobie
tak - na zwsze
30,09,2012JULITKA ZUZANNA
30.03.2016 Antek Fabian
kajaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.