Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-04, 12:01   #361
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam, że pewnie nie będę wiedziała, że pewnie już są a ja nie wiem jak poznać. Ale uwierz mi jeśli to co ja czuję teraz to nie są ruchy to jestem jakaś nie normalna Wieczorami od kilku dni jak się położę to dzieć się tak wścieka, że czuję prawie cały czas. Wczoraj czułam się tak jak by coś od środka okręciło się w jelita i całe wnętrzności i sobie tam pływało i pociagało raz w tym miejscu raz w tym. Nie do opisania ale wydaje mi się, że nie zwariowałam i to są właśnie ruchy. A daj mi Pani kasę i metraż i ja Ci wszystko urządzę Rzecz jasna nie mam nawet krzty z wirtuoza wnętrz w sobie ale mamy z tż tak bardzo sprecyzowany styl, że mamy już nawet kolor fugi do nowych płytek wybrany od dawna Częściowo to co nam się podoba a częściowo dużo dużo stawiamy na praktyczność. Powiem Wam, że gdybym z jakiegoś powodu zaniemogła np i mąż musiał by sam wykończyć dajmy na to mieszkanie czy dom to jestem pewna, że wchodząc tam zastałabym totalnie swój styl. To jest super, że się tak dopasowaliśmy do siebie.


Apropo, ile jesteście ze swoimi tż już? Ogólnie albo po ślubie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Razem jesteśmy od 4 lat, rok po zaręczynach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:16   #362
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Mi strasznie szybko leci , ale dlatego ze mimo siedzenia w domu, mam zajęcie, mam kogo przytulać calowac w ciazy z Leon odhaczalam kazdy dzien straaaaasznie sie dluzylo. Teraz obowiązki domowe, zeby nie zwariowac trochę na forach posiedze jak Leo zajety swoimi sprawami, lub jak spi albo maz go przejmie. A tak w weekend praca ,po szalone 3h dziennie ale przez to weekend przeleci moment, ciągle laze po placach z nim , albo siedzimy na ogródku, czytam, ogladam seriale, bawie sie z Malym i o zaraz polowa ciąży....



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Mycha na moje Ty juz dawno 5mc zaczelas, ja zaczynam pojutrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pati, kalendarzowy. Piaty miesiąc ciąży, już dawno zaczęłam. Kalendarzowych jest mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:18   #363
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Pati, kalendarzowy. Piaty miesiąc ciąży, już dawno zaczęłam. Kalendarzowych jest mniej.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
O dżizissss to ja sie tak nie zagłebiam haha! Licze jak aplikacje i wg 1 strony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:19   #364
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Apropo wystawionego zdjęcia z opisem z wakacji.. wybaczcie, ale ten dzieciak jest nie wychowany, a matka to idiotka 🤦☠♀️ i się tym chwalić? Jakby mój syn się tak zachowywał, to bym siebie roszarpała, że sama do tego doprowadziłam 🤦☠♀️

Jesteśmy 5 lat po ślubie, parą od 7

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:20   #365
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Ja sobie wzięłam młodszego od siebie twój o ile młodszy?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też mam młodszego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez gosiulam185
Czas edycji: 2019-07-04 o 12:22
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:22   #366
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Apropo wystawionego zdjęcia z opisem z wakacji.. wybaczcie, ale ten dzieciak jest nie wychowany, a matka to idiotka 🤦♀️ i się tym chwalić? Jakby mój syn się tak zachowywał, to bym siebie roszarpała, że sama do tego doprowadziłam 🤦♀️

Jesteśmy 5 lat po ślubie, parą od 7

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W punkt!
Wczoraj moj Leo urzadzil taka awanturę na placu zabaw, myslalam ze sie ze wstydu spale. Siedziało malzenstwa z dwojka malych dzieci, kopali w piasku jakies rozne zamki a on poleciał raz zniszczyl im jedna babke ,przeprosiłam a zaraz drugi raz leci i chce zasypywac dziure która sobie kopali.
Dostal ataku szalu bo go stamtad wzielam silą do wozka i poszlismy. Ale sie uspokoil po chwili. Niestety dyskusje jak jest szjba niewiele pomoga ,na spokojnie mu wyjaśniam jak sama ochlone. Jeszcze była ze mna kolezanka ktora nie pomagala bo si3 patrzyla jak na dziwoląga a jej syn ma rok i co ona moze wiedzieć o takim buncie. Ogólnie to grzeczny chłopiec, ale szajby sie zdarzaja :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:31   #367
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
W punkt!
Wczoraj moj Leo urzadzil taka awanturę na placu zabaw, myslalam ze sie ze wstydu spale. Siedziało malzenstwa z dwojka malych dzieci, kopali w piasku jakies rozne zamki a on poleciał raz zniszczyl im jedna babke ,przeprosiłam a zaraz drugi raz leci i chce zasypywac dziure która sobie kopali.
Dostal ataku szalu bo go stamtad wzielam silą do wozka i poszlismy. Ale sie uspokoil po chwili. Niestety dyskusje jak jest szjba niewiele pomoga ,na spokojnie mu wyjaśniam jak sama ochlone. Jeszcze była ze mna kolezanka ktora nie pomagala bo si3 patrzyla jak na dziwoląga a jej syn ma rok i co ona moze wiedzieć o takim buncie. Ogólnie to grzeczny chłopiec, ale szajby sie zdarzaja :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem się zdarzają takie awantury. Ja sobie nie wyobrażam takiego zachowania mojego dziecka jak to opisane we wrzuconym zdjęciu. A jeszcze się tym chwalić to już w ogóle. Mój TŻ się śmieje że musztrę będzie małemu robił żeby był grzeczny już to widzę będzie bardziej rozpieszczał niż ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 12:32   #368
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
W punkt!
Wczoraj moj Leo urzadzil taka awanturę na placu zabaw, myslalam ze sie ze wstydu spale. Siedziało malzenstwa z dwojka malych dzieci, kopali w piasku jakies rozne zamki a on poleciał raz zniszczyl im jedna babke ,przeprosiłam a zaraz drugi raz leci i chce zasypywac dziure która sobie kopali.
Dostal ataku szalu bo go stamtad wzielam silą do wozka i poszlismy. Ale sie uspokoil po chwili. Niestety dyskusje jak jest szjba niewiele pomoga ,na spokojnie mu wyjaśniam jak sama ochlone. Jeszcze była ze mna kolezanka ktora nie pomagala bo si3 patrzyla jak na dziwoląga a jej syn ma rok i co ona moze wiedzieć o takim buncie. Ogólnie to grzeczny chłopiec, ale szajby sie zdarzaja :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój czasami mi urządza afery o brak chrupków kukurydzianych w aucie 🤦☠♀️ np jak się nagle skończą

Kiedyś w sklepie zobaczył, że kupuje i musiał natychmiast dostać 🤦☠♀️ musiałam go dźwigać na jednym boku, wierzgającego, darł się i ryczał całe zakupy.. Na cały sklep. No nic, nadarł się jeszcze w drodze do domu. W domu się uspokoił i dostał chrupki. Zadowolony 🤦☠♀️🤦☠♀️ zjadł 1 i zapomniał.. takiemu dziecku nie przetlumaczysz. Pati łącze się w bólu.
I te rady.. da mu Pani, o tak płacze.. kur...🤬🤬 A później właśnie awantura o wszystko bo on musi mieć na już, teraz, to co akurat zobaczył 🤦☠♀️🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:34   #369
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
U mnie jak patrzę jak na razie najmniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie nikt nie przebije bo my od lutego 2018 :p

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja też tak myślałam, że pewnie nie będę wiedziała, że pewnie już są a ja nie wiem jak poznać. Ale uwierz mi jeśli to co ja czuję teraz to nie są ruchy to jestem jakaś nie normalna Wieczorami od kilku dni jak się położę to dzieć się tak wścieka, że czuję prawie cały czas. Wczoraj czułam się tak jak by coś od środka okręciło się w jelita i całe wnętrzności i sobie tam pływało i pociagało raz w tym miejscu raz w tym. Nie do opisania ale wydaje mi się, że nie zwariowałam i to są właśnie ruchy. A daj mi Pani kasę i metraż i ja Ci wszystko urządzę Rzecz jasna nie mam nawet krzty z wirtuoza wnętrz w sobie ale mamy z tż tak bardzo sprecyzowany styl, że mamy już nawet kolor fugi do nowych płytek wybrany od dawna Częściowo to co nam się podoba a częściowo dużo dużo stawiamy na praktyczność. Powiem Wam, że gdybym z jakiegoś powodu zaniemogła np i mąż musiał by sam wykończyć dajmy na to mieszkanie czy dom to jestem pewna, że wchodząc tam zastałabym totalnie swój styl. To jest super, że się tak dopasowaliśmy do siebie.


Apropo, ile jesteście ze swoimi tż już? Ogólnie albo po ślubie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To znaczy ja mam wizje, ułatwia mi ja to, ze lubię 3 kolory na krzyż i jestem minimalistka. Do tego remontu podchodzę zadaniowo, trzeba zrobić żeby się fajnie mieszkało. Ale na myśl o wyprawie do ikei raczej się mi rzygac chce niż się podkrecam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:38   #370
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Kurcze ja juz nieraz ustąpię ,bo łeb pęka ale tez raczej mam zasady. np zawsze jak jestesmy w sklepie jest kinderjoy grany w drodze do domu ale nic wiecej slodkiego nie dostanie do wieczora. I spoko, on to akceptuje i ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Purple ja tez , bez, szary,biel , czern,granat, drewno. Moje kolory i nic wiecej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:43   #371
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
10lat razem a 4 września będziemy obchodzić 8 rocznice ślubu, wiec są szanse, ze jestem w tej kwestii „ najstarsza”

Ja już ładnie czuje ruchy. Nie są to kopniaki ale dobrze odczuwalne szturchnięcia. Maluch uaktywnia się zawsze wieczorem, jak już spokojnie chce sobie zasnąć



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W kwestii bycia razem bije Cię bo ja z moim mężem razem od 11 lat jestem. Po ślubie 4 lata mina we wrzesniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Doczytałam teraz że jednak aż tak bardzo nie bije z tym stażem bo są i dluzsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 12:48   #372
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Mnie nikt nie przebije bo my od lutego 2018




To znaczy ja mam wizje, ułatwia mi ja to, ze lubię 3 kolory na krzyż i jestem minimalistka. Do tego remontu podchodzę zadaniowo, trzeba zrobić żeby się fajnie mieszkało. Ale na myśl o wyprawie do ikei raczej się mi rzygac chce niż się podkrecam



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A jednak myślałam że my krótko jesteśmy ze sobą

Remonty są ciezkie, ale satysfakcja po zakończeniu mega.

Ja np. teraz niewyobrażam sobie że mielibyśmy mieszkac w wynajętym mieszkaniu lub co gorsza z rodzicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 12:58   #373
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Pati ja też czasem odpuszczam, ale są momenty, że jestem tak wnerwiona, że wolę jechać do domu na sygnale i mam to w nosie. Inaczej się nie nauczy 🤷☠♀️

Wg. Miałam dziś wizytę w poradni dermatologicznej. Lekarz się zgodziła na większą dawkę leku, więc jest szansa, że będę wyglądać jak człowiek dała zielone światło na dawkę, kora przymowałam do tej pory już do końca ciąży ale za opryszczke, która mi wyskoczyła 2 dni temu, chciała mnie położyć do szpitala w końcu przepisała heviran na 15 dni i dopuściła. Ehh.. już miałam wizje siebie na patologii ciąży przez opryszczkę 🤦☠♀️ wgl. jak to śmiesznie brzmi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:09   #374
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Pati ja też czasem odpuszczam, ale są momenty, że jestem tak wnerwiona, że wolę jechać do domu na sygnale i mam to w nosie. Inaczej się nie nauczy 🤷♀️

Wg. Miałam dziś wizytę w poradni dermatologicznej. Lekarz się zgodziła na większą dawkę leku, więc jest szansa, że będę wyglądać jak człowiek dała zielone światło na dawkę, kora przymowałam do tej pory już do końca ciąży ale za opryszczke, która mi wyskoczyła 2 dni temu, chciała mnie położyć do szpitala w końcu przepisała heviran na 15 dni i dopuściła. Ehh.. już miałam wizje siebie na patologii ciąży przez opryszczkę 🤦♀️ wgl. jak to śmiesznie brzmi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko. Współczuję. Mi się też ciągle robiły, ale odpukac jak na razie dawno nie miałam.

Nie wiedziałam że Heviran można przyjmować w ciąży. Mi tylko jeden dermatolog do tej pory wypisał receptę, żaden inny nie chciał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:12   #375
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ola zmobilizowalas mnie do posprzatania łazienki 🤪 od rana sie za to zabieralam. Brakuje nam szyby prysznicowej i uzupelnienia cegielki gipsem bialym IMG_04072019_140955_(1000_x_1000_piksel).jpgIMG_04072019_141039_(1000_x_1000_piksel).jpgIMG_04072019_141019_(1000_x_1000_piksel).jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:16   #376
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

A to przed. Screenshot_20190704-141517_Messenger.jpgScreenshot_20190704-141513_Messenger.jpgScreenshot_20190704-141510_Messenger.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:39   #377
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Pati ja też czasem odpuszczam, ale są momenty, że jestem tak wnerwiona, że wolę jechać do domu na sygnale i mam to w nosie. Inaczej się nie nauczy 🤷☠♀️

Wg. Miałam dziś wizytę w poradni dermatologicznej. Lekarz się zgodziła na większą dawkę leku, więc jest szansa, że będę wyglądać jak człowiek dała zielone światło na dawkę, kora przymowałam do tej pory już do końca ciąży ale za opryszczke, która mi wyskoczyła 2 dni temu, chciała mnie położyć do szpitala w końcu przepisała heviran na 15 dni i dopuściła. Ehh.. już miałam wizje siebie na patologii ciąży przez opryszczkę 🤦☠♀️ wgl. jak to śmiesznie brzmi..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli to ei jest twoja pierwsza w życiu opryszcza to luzik bluzik, ale jeżeli dostałaś opryszczki po raz pierwszy to zupełnie inna sprawa...

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
ewidentnie zmiana na plus
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:46   #378
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Super to wygląda Pati, moje klimaty
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:48   #379
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ola zmobilizowalas mnie do posprzatania łazienki 🤪 od rana sie za to zabieralam. Brakuje nam szyby prysznicowej i uzupelnienia cegielki gipsem bialym Załącznik 7681791Załącznik 7681792Załącznik 7681793

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dumna jestem ja też muszę się zabrać dzisiaj za łazienkę, co prawda TŻ obiecał że posprząta, ale pewnie skończy się tym że będę po nim poprawiać więc chyba sama za to się wezmę

Zmiana w łazience ekstra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 13:49   #380
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Rzeczozn ale to nie 1 oprycha?

Dzieki dziewczyny, druga łazienka a raczej wc to bedzie sztos bo mam czarny kamien, ale trzeba ja wykonczyc
Screenshot_20190704-144917_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:52   #381
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Powiem wam ze jestem dumna z tych naszych rwmontow bo maz zrobil wszystko sam z pomoca dobrych ludzi czyli sasiada,mojego brata i Kolegi, w 3 miechy zrobił po pracy to wszystko. Biedny spal po 3 4 godziny, wygladal strasznie.... i mimo,ze jeszcze tu i tam do roboty pelno to go nie gonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...

Edytowane przez PatiPee
Czas edycji: 2019-07-04 o 13:54
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:58   #382
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Powiem wam ze jestem dumna z tych naszych rwmontow bo maz zrobil wszystko sam z pomoca dobrych ludzi czyli sasiada,mojego brata i Kolegi, w 3 miechy zrobił po pracy to wszystko. Biedny spal po 3 4 godziny, wygladal strasznie.... i mimo,ze jeszcze tu i tam do roboty pelno to go nie gonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pozazdrościć umiejętności, mój to takie remontowe dwie lewe ręce niestety. No ale nie można mieć wszystkiego. Kolega z pracy z tatą sam stawia dom, 250 czy nawet 290 m, i liczy, że już prawie 200 000 oszczedził na robocie. Ale niemalże wszystko robią sami- w sumie ktoś im wstawił okna tylko. Mury, tynki, ocieplenie, instalacje, wylewki- wszystko sami.
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 13:59   #383
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny, no właśnie nie pierwsza, i pewnie nie ostatnia.
Przyjmuje leki bardzo obniżające odporność i dlatego taka propozycja padła.

W sumie opryszczkę pierwszy raz dostałam jako skutek uboczny przyjmowania leków 🤦☠♀️🤦☠♀️

Też słyszałam, że problem jest po raz pierwszy opryszczka w ciąży.. A nie kolejna. Ale dostałam wytyczne.. żeby nic nie smarować miejscowo w ciąży, tylko doustnie.
Ufam temu lekarzowi, to jest poradnia przy klinice więc mają duże doświadczenie, co już nie raz mi udowadniali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 14:01   #384
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Powiem wam ze jestem dumna z tych naszych rwmontow bo maz zrobil wszystko sam z pomoca dobrych ludzi czyli sasiada,mojego brata i Kolegi, w 3 miechy zrobił po pracy to wszystko. Biedny spal po 3 4 godziny, wygladal strasznie.... i mimo,ze jeszcze tu i tam do roboty pelno to go nie gonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ogromne gratulacje dla Niego

My z tatą wykanczalismy mieszkanie ale tylko 43m2 więc w porównaniu do Was to malo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 14:26   #385
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Mój chłopak robi sam rozpierduche, wziął sobie tylko do noszenia ucznia od siebie ze szkoły, który jest z biednej rodziny i zbiera na xboxa, wiec chętny na każda robotę

Musimy porobić wszystkie instalacje, mamy znajomego, głównie porobią nam je znajomi (ale fachowcy, po prostu mój chłopak zna cały świat mam wrazenie), sami może podłogę, wymalować, zobaczymy.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 14:44   #386
MagaLena84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

U mnie remont niewielkiego domku już trwa z 2lata i już mam dosyć. Ale wszystko od podstaw było robione. Także wizualnie od placu budowy do mieszkania. Może wakacje może po będziemy mogli się wprowadzić.

Dziewczyny trzymajcie za mnie jutro kciuki. Jutro o 7.30 mam się zgłosić na aminiopunkcje a że mam kilkadziesiąt km to muszę wstać o 4 nad ranem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MagaLena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 15:02   #387
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość


Apropo, ile jesteście ze swoimi tż już? Ogólnie albo po ślubie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz mijają nam cztery lata bycia razem.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
15 lat.... ja mam 26haha. Dla mnie to odrealnione ale moj Tzt jest ode mnie 16l starszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

No to,kto da więcej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja więcej nie dam, ale dużo "gorsza" nie jestem, bo z TZtem dzieli nas 14 lat

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
U mnie remont niewielkiego domku już trwa z 2lata i już mam dosyć. Ale wszystko od podstaw było robione. Także wizualnie od placu budowy do mieszkania. Może wakacje może po będziemy mogli się wprowadzić.

Dziewczyny trzymajcie za mnie jutro kciuki. Jutro o 7.30 mam się zgłosić na aminiopunkcje a że mam kilkadziesiąt km to muszę wstać o 4 nad ranem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki! Będzie dobrze!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 15:13   #388
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
U mnie remont niewielkiego domku już trwa z 2lata i już mam dosyć. Ale wszystko od podstaw było robione. Także wizualnie od placu budowy do mieszkania. Może wakacje może po będziemy mogli się wprowadzić.

Dziewczyny trzymajcie za mnie jutro kciuki. Jutro o 7.30 mam się zgłosić na aminiopunkcje a że mam kilkadziesiąt km to muszę wstać o 4 nad ranem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ogromne kciuki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 15:35   #389
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

MagdaLena ! KCIUKI OGROMNE!

Mycha,o fajnie rzadko sie spotykam z taka roznica poza nami wiec jakos razniej haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-04, 16:32   #390
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

U mnie 12 lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.