Wesele we Włocławku. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-11, 15:37   #31
Ewcol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele we Włocławku.

Jesteśmy na etapie wybierania sali.
Nie słyszałyście może czegoś o weselach w Hotelu Wikaryjka, Pałacyku Gozdawa (w Łochocinie) albo Gospodzie na ul. Żurawiej?
Dziękuję z góry za odpowiedzi
Ewcol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 15:52   #32
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Gospoda hmmm średnia jest jeśli chodzi o wesela pomieszczenie dość małe jednak wszystko zależy od liczby gości. Ostatnio przeglądałam stronkę gospody z wiadomości od znajomych wiem że właścicielka gospody ma mieć na ul: Mickiewicza nowe lokale.
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 16:00   #33
aniak_1988
Raczkowanie
 
Avatar aniak_1988
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez jasiulek Pokaż wiadomość
Kama i Diana w Skępem, może być też "Michałufka" oraz gościeniec "Orbaś" w Szpiegowie.
Cześć Dziewczyny! Czy była któraś z Was ma weselu w Kamie w Skępem i może coś więcej powiedzieć na temat wystroju, organizacji, jedzenia?

Ja osobiście byłam tylko w Dianie - jedzenie było bardzo dobre no i było go rzeczywiście dużo, pokoje hotelowe bardzo czyste... tylko wystrój sali- makabra (nie wiem jak jest teraz ale to z 2-3lata temu było) dzień przed weselem rodzice panny młodej pojechali obejrzeć salę a tam pełno zdechłych balonów na suficie...
aniak_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:33   #34
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

moja siostra była na weselu w Skępem (ale to też jakieś 2-3 lata temu) i z tego co pamiętam, to jej się nie podobało, ot taka zwykła sala, bez fajerwerków...

ja z narzeczonym zdecydowaliśmy się na Gościniec Orbaś w Szpiegowie, piękna duża sala (są 2), same dobre opinie, i właścielka bardzo miła
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:43   #35
Ewcol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele we Włocławku.

A czy możecie polecić zespół/solistę do oprawy muzycznej ślubu kościelnego? I firmę, która zajmie się dekoracja kościoła za niewygórowane pieniądze?
Ewcol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 20:06   #36
SweetKiss86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele we Włocławku.

Wizażanki mam nie lada dylemat Chodzi o to , że waham się wraz z narzeczonym nad wyborem miejsca przyjęcia weselnego . Wybór jest ograniczony ( i dzięki Bogu ) do dwóch lokali . Pałac bursztynowy , lub Hotel Aleksander . Z tego co się orientuję to o Pałacu są raczej pochlebne opinie , a o Aleksandrze , hmmmm no właśnie , jak jest w Aleksandrze ?
SweetKiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:17   #37
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez SweetKiss86 Pokaż wiadomość
Wizażanki mam nie lada dylemat Chodzi o to , że waham się wraz z narzeczonym nad wyborem miejsca przyjęcia weselnego . Wybór jest ograniczony ( i dzięki Bogu ) do dwóch lokali . Pałac bursztynowy , lub Hotel Aleksander . Z tego co się orientuję to o Pałacu są raczej pochlebne opinie , a o Aleksandrze , hmmmm no właśnie , jak jest w Aleksandrze ?
A czemu tylko do tych dwóch?
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia którą z tych sal wybrać, ale za to orientuję się trochę w okolicznych salach, dlatego pytam
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 17:23   #38
SweetKiss86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
A czemu tylko do tych dwóch?
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia którą z tych sal wybrać, ale za to orientuję się trochę w okolicznych salach, dlatego pytam
Dlatego , że tylko tam są dostępne terminy za rok . Tawerna Brześć chyba do listopada 2012 zajęta. Wieniecki Zakątek , hmmm nie podoba mi się to , że na jednej sali się tańczy , a na drugiej je. Lokal Orbaś , Podgrodzie , Sonata -brześć - brak wolnych terminów .
Gdybym wesele planowała z dwuletnim wyprzedzeniem to pewnie i miałabym większy wybór
SweetKiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:12   #39
kejko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witajcie Kochani!
Ja mam pytanie rowniez dotyczace sali na wesele, ale chodzi mi o sama sale bez obslugi i placenia za jedzenie. Chcemy zatrudnic swoje kucharki, obsluge, kogos kto udekoruje. Chcielibysmy taka sale w ktorej bedzie zastawa, krzesla i kuchnia. Czy kojarzycie taka sale gdzies w okolicach Włocławka. Np taka sala jest "dom dzialkowca" na plantach w ogrodkach dzialkowych, ale tam za malo miejsca niestety. Planujemy wesele na ok 100 osob. Wiem, ze zwykle to beda remizy, ale moze kojarzycie oprocz remiz cos jeszcze takiego, ale ladne przestronne remizy tez wchodza w gre. POMOZCIE
pozdrawiamy
kejko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 09:15   #40
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

Duża remiza znajduje się w Guźlinie pod Brześciem, byłam tam na paru weselach (na ok. 100 osób, jak nie więcej), ale to było dość dawno, więc nie wiem jak to wygląda teraz w środku. Wiem jednak, że nadal odbywają się tam wesela, także - może warto zobaczyć?

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SweetKiss86 Pokaż wiadomość
Wizażanki mam nie lada dylemat Chodzi o to , że waham się wraz z narzeczonym nad wyborem miejsca przyjęcia weselnego . Wybór jest ograniczony ( i dzięki Bogu ) do dwóch lokali . Pałac bursztynowy , lub Hotel Aleksander . Z tego co się orientuję to o Pałacu są raczej pochlebne opinie , a o Aleksandrze , hmmmm no właśnie , jak jest w Aleksandrze ?
z tego co wiem, Bursztynowy jest drogawy i trochę przekombinowany z dekoracją, każdy ma jednak własny gust, więc najpierw wypadałoby zobaczyć salę; wiem też, że jeśli nie bierze się opcji najdroższego menu z alkoholem, to za każdą butelkę wniesioną na salę coś się płaci

Aleksander podobno ma bardzo ładną dużą salę, jedzenie podawane elegancko, moi znajomi wybrali ostatnio właśnie to miejsce na wesele

musisz wziąć pod uwagę ilość gości i własne finanse, wówczas wybór wyda się łatwiejszy powodzenia!
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-07, 18:30   #41
ktobytoniebyl
Przyczajenie
 
Avatar ktobytoniebyl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez SweetKiss86 Pokaż wiadomość
Dlatego , że tylko tam są dostępne terminy za rok . Tawerna Brześć chyba do listopada 2012 zajęta. Wieniecki Zakątek , hmmm nie podoba mi się to , że na jednej sali się tańczy , a na drugiej je. Lokal Orbaś , Podgrodzie , Sonata -brześć - brak wolnych terminów .
W Tawernie brzeskiej też sale są podzielone, na jednej się tańczy a w innej się je.
ktobytoniebyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 18:44   #42
magmaar555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 6
Dot.: Wesele we Włocławku.

W Aleksandrze byłam raz i była tragedia, ale to było pare lat temu, może się coś zmieniło. Ostatnio byłam w Panoramie i byłam zachwycona! Poprzednio byłam tam ze 4-5 lat temu i szkoda gadać, ale teraz: bardzo dużo, urozmaiconego jedzenia, sałatki, zimne zakąski, obsługa bardzo sprawna i przyjemna. Polecam może są wolne terminy. Jeśli mniejsze wesele to polecam również Restaurację Rustykalną za Wisłą może są jeszcze wolne terminy. Jak narazie to tam właśnie było najlepsze jedzenie w bardzo dużej ilości, super wystrój, ostatnio odnowiona, nowe krzesła i stoły ale to tak na max 50 osób.
magmaar555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 19:20   #43
ktobytoniebyl
Przyczajenie
 
Avatar ktobytoniebyl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez kejko1 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochani!
Ja mam pytanie rowniez dotyczace sali na wesele, ale chodzi mi o sama sale bez obslugi i placenia za jedzenie. Chcemy zatrudnic swoje kucharki, obsluge, kogos kto udekoruje. Chcielibysmy taka sale w ktorej bedzie zastawa, krzesla i kuchnia. Czy kojarzycie taka sale gdzies w okolicach Włocławka. Np taka sala jest "dom dzialkowca" na plantach w ogrodkach dzialkowych, ale tam za malo miejsca niestety. Planujemy wesele na ok 100 osob. Wiem, ze zwykle to beda remizy, ale moze kojarzycie oprocz remiz cos jeszcze takiego, ale ladne przestronne remizy tez wchodza w gre. POMOZCIE
pozdrawiamy
Z tego co wiem sale a raczej remizy do wynajęcia są w Kowalu (nawet fajna z sympatycznym podwórkiem) i w Kłóbce (obok Skansenu). A co do dekorowania - są fajni ludzie, którzy dlatego że nowi na rynku robią ciekawe dekoracje za cenę tylko zużytych materiałów. Warto spróbować jak macie mały budżet.
ktobytoniebyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 17:42   #44
Kenuoip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam

Czy macie lub znacie jakieś opinie na temat Gościńca na Toruńskiej we Włocławku?
Kenuoip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-03, 23:18   #45
madziares25
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 091
Dot.: Wesele we Włocławku.

Wszystko zależy od tego na ile osób ma byc zorganizowane wesele i przede wszystkim od zasobności portfela.
Aleksander ładny, elegancki, ale drogo i mało jedzenia.
Orbaś ładna sala, elegancko, mało jedzenia...
Pałac Bursztynowy...no cena 280 zł od osoby, to przegięcie...
Wolałam nie ryzykować, tym bardziej, że wszędzie opinie są różne...raz jest tak, raz tak...
Za dekorację sali nie ma co przeplacać jeśliby goście mieli mieć po schabie na głowę.
Na początku ludzie zwracają na to uwagę, a potem liczy się jedzenie ( dużo i urozmaicone) i zespół.
Dlatego ja zrobiłam wesele w niepozornej remizie pod miastem.
Salę dekorował nam znajomy.
A jedzonko mieliśmy swoją znajomą kucharkę z ekipą, która prowadzi lokal gastronomiczny...
Wiedziałam czego mogę się spodziewać
Miałam dwa dni wesela i żeby nie było to na poprawinach nie miałam odgrzewanych kotletów, tylko całkiem inne menu.
Dostałam dodatkowe 2 blachy ciasta do rozwiezienia do pracy i 3 blachy mięsa, kotletów i szaszłyków.
Na odchodnym każda para gości dostała butelkę wódki, winko i paczuszkę ciasta i mięska.
Jeszcze mnóstwo zostało.
Dlatego wolałam nie przepłacać.
Niby nic, zwykła remiza, ale goście zadowoleni byli...
Nie przepłacajcie za wystrój sali.
Tawerna w Brześciu rewelacja podobno...
Złoty Lotos też...
A Casyno na Zytniej?
madziares25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-05, 15:35   #46
piotripawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam!
Miałem wesele w "Dianie" w Skępem jesteśmy bardzo zadowoleni.
Pyszne jedzenie i ogromne jego ilości nie do przejedzenia.
Podane w estetyczny sposób. Bogate menu.
Sala po remoncie wygląda super-nie ma żadnych zdechłych baloników,tylko przyzwoita dekoracja. My nie musieliśmy już nic do niej dokładać. Polecam wszystkim -warto!! Cena bardzo przystępna.
Okolica ładna, pokoje hotelowe bardzo czyste i przestronne-nasi goście byli bardzo bardzo zadowoleni.
Byliśmy też na weselu w Kamie w Skępem-nie wspominam tego miło. Jedzenie takie sobie-mała ilość i dostaliśmy chłodne dania.
Wróciliśmy po weselu głodni.
Pokoje w hotelu malutkie,że ledwo można się w nich ruszyć.
My osobiście nie jesteśmy z Kamy zadowoleni.
W Orbasiu też gościliśmy- jedzenie takie sobie-zależy jakie kto ma podniebienie,jest raczej przereklamowany. Jednak decyzja należy do kazdego z osobna. My planujemy teraz chrzciny w Dianie.
Narzeczonym życzę udanych wesel.
Pozdrawiam Piotr i Marta
piotripawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-26, 17:36   #47
arenika
Zadomowienie
 
Avatar arenika
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 476
Dot.: Wesele we Włocławku.

Nasze wesele było w Kamie w Skępem i jedzenia było tyle że po imprezie zostało go bardzo dużo, nic nie było podane zimne, dziewczyny z obsługi bardzo sprawnie i szybko ze wszystkim się uwijały, oprócz mojego byłam tam też na kilku innych weselach i zawsze było super i nikt głodny nie wracał.
W dianie też byliśmy i było ok, aczkolwiek niektóre potrawy mi nie smakowały.
W okolicach Włocławka fajnie tez jest w Arkadii w Radziejowie i w Hotelu Victoria we Włocławku - ale to na małe przyjęcia.
arenika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:42   #48
Marzenka312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele we Włocławku.

W Gościncu we Włocławku byłam na weselu mojego brata. Piękna sala, bardzo wysoki standard, czysto elegancko, miła obsługa.
Mi się bardzo podobała sala, jedzenia tez bardzo ładnie podane i smaczne.
Marzenka312 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 22:27   #49
alice1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele we Włocławku.

Hej dziewczyny,

a może macie jakieś opinie na temat restauracji Europa w Plebance i zespole Kamida? Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś podpowiedzi;-)
pozdrawiam
alice1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-03, 17:42   #50
7LI
Raczkowanie
 
Avatar 7LI
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam a czy ktoś bawił się może w Sonacie w Brześciu Kujawskim?
7LI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:48   #51
sabrina1987
Przyczajenie
 
Avatar sabrina1987
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 21
Dot.: Wesele we Włocławku.

byłam tam na balu sylwestrowym 2 lata temu, jedzenie dobre, ale mało - musieliśmy kroić na pół kotlety i inne podane dania, z tego co słyszałam - właściciel niezbyt miły, ale sala dość ładna
__________________
Judka
sabrina1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:39   #52
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez 7LI Pokaż wiadomość
Witam a czy ktoś bawił się może w Sonacie w Brześciu Kujawskim?
Ja ostatnio byłam na weselu w Sonacie ( Brześć Kuj) dużo jedzenia, wspaniała duża sala ogólnie wszystko super Polecam
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:35   #53
7LI
Raczkowanie
 
Avatar 7LI
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: Wesele we Włocławku.

Cytat:
Napisane przez mandragona Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam na weselu w Sonacie ( Brześć Kuj) dużo jedzenia, wspaniała duża sala ogólnie wszystko super Polecam
dziękuje Ci bardzo za odpowiedz mam tam zrezerwowany termin wesela i ostatnio słyszę bardzo różne opinie... ale teraz jestem trochę spokojniejsza
7LI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 15:13   #54
alice1403
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam ponownie,

a może któraś z Was dziewczynki ma jakieś bieżące informacje odnośnie Zajazdu Kujawskiego w Lubaniu(dawny Złoty Lotos)? Jak tam wyglądają wesela i poprawiny? Będę wdzięczna za każde info
alice1403 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 16:43   #55
anet75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam ! Chcemy zorganizować sobie wesele w Pałacu Bursztynowym we Włocławku , może ktoś tam był i może cos nam powiedziec o organizacji , jedzeniu itp. Z góry dziękuje !!!
anet75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 20:36   #56
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wesele we Włocławku.

Ja byłam na weselu w Bursztynowym , obsługa ok, jedzenie świeże i dobre, ale bardzo mało. Byłam na weselu gdzie młodzi wykupili ten droższy pakiet i goście chodzili głodni ...
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:43   #57
kejko1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witajcie
Chciałam się zapytać czy ktoś z Was był lub słyszał jak jest na weselu w Kowalu w remizie. Tam jest kucharz który robi całe jedzenie na wesele i nie można wziąć do tej remizy nikogo innego. Może ktoś z Was wie jak przygotowuje, w jakich ilościach i czy dobre. Chcieliśmy swoją kucharkę, ale on też ma dobrą ofertę, a nie znamy żadnych opinii o tym jak przygotowuje. Jak coś wiecie to napiszcie. Z góry bardzo dziękuję
kejko1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 09:02   #58
moniczka73
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: Wesele we Włocławku.

Jeśli mogę coś podpowiedzieć to ostatnio byłam na weselu w lokalu na Krzywej Górze. Sala nawet z gustem urządzona,na około 150 osób. Bardzo dużo urozmaiconego jedzenia, obsługa bardzo sprawna i przyjemna. Lokal na uboczu( może dlatego nie znany) zadbane obejście, duży parking. Naprawdę byłam zdziwiona bo niewiele o nich piszą ,stronę lokal ma niezaciekawą ( sala chyba po metamorfozie bo całkiem inaczej wygląda w realu)Ja byłam naprawdę pozytywnie zaskoczona.Z tego co wiem ceny dość przystępne.
moniczka73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:54   #59
kassiek90
Raczkowanie
 
Avatar kassiek90
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 57
Dot.: Wesele we Włocławku.

Witam, planujemy wesele w 2014 roku i na razie jesteśmy na etapie wybierania sali. Zastanawiamy się na Zajazdem Piłsudskiego w Dąbiu Kujawskim. Cena przystępna 150 zł od osoby. Sala Balowa jest piękna, ale nie wiem jakie jest tam jedzenie a ładną salą goście się nie najedzą więc mam do Was pytanie. Był tam ktoś na weselu? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

Pozdrawiam
__________________
Razem od 4.10.2008
Zaręczeni od 3.04.2012
Ślub 23.08.2014
Michałek 20.11.2016
Rico 13.09.2014



Na prostej drodze nie nauczysz się wychodzić z zakrętów.
kassiek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 13:48   #60
mline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele we Włocławku.

Hej wszystkim
Jestem nowa na tym forum. Z narzeczonym planujemy ślub i wesele na kwiecień 2014. Myślałam, że mam jeszcze sporo czasu, ale jak się okazuje 1,5 roku to wcale nie tak dużo i z tego co się naczytałam na różnych forach z rezerwacją sali może nie być już tak łatwo (swoją drogą według mnie to już robi się trochę nienormalne skoro salę trzeba rezerwować z 2 letnim wyprzedzeniem...)
Tak się zastanawiam czy we Włocławku jest naprawdę tak mało przyszłych Panien Młodych bo jakoś cicho na tym forum

Proszę o sugestie na temat sali, zespołu itp.
mline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-26 12:01:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.