Perfumy Avon. Zapachy Avonu - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-31, 13:32   #3871
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
dziękuję za opinię

zamówię sobie próbkę w takim razie, żeby nie kupić w ciemno...

jakbyś była tak uprzejma to bardzo proszę o inforamacje odnośnie trgo pomarańczowego, ambre czy jakoś tak. Miałaś go może? wiesz jak pachnie ?


Nie miałam, a opinie ma podzielone, część osób uważa, że jest ładny, a słyszałam też, że wychodzą z niego jakieś brzydkie nuty przypominające jakieś zielsko. Z bursztynowych zapachów skuszę się na Amber Elixir z Oriflame, ma o wiele więcej pozytywnych opinii, niż Ambre. Może nawet kupię też wersję Night.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 22:03   #3872
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Nigdy nie przepadałam za zapachami Avonu, a ostatnio bardzo mu podpasowały. Aż dziwne, bo zrobiłam się strasznie wrażliwa na zapachy i wiele mnie drażni (a to nie ciąża ) Mam już dwie wersje Litlle Dres: Black i Gold.
Strasznie dużo rzeczy mnie kusi z katalogu 3: Far Away, Rare Pearls, Luck, Ultra Sexy, Spotlight i Pur Blanca Blush.

Na szczęście w mam bardzo mało flaszek (3 w użyciu i 2 zielone herbaty. Yves Rocher w zapasie) i mogę sobie pozwolić na szaleństwo.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 22:10   #3873
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Jestem w połowie flakonika Premiere Luxe i powoli zaczyna mnie ten zapach już męczyć, nie wiem, czy do niego jeszcze wrócę. Za to Nuit niezmiennie uwielbiam, a jestem już przy końcu flakonika
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 08:12   #3874
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
jakbyś była tak uprzejma to bardzo proszę o inforamacje odnośnie trgo pomarańczowego, ambre czy jakoś tak. Miałaś go może? wiesz jak pachnie ?
ja mam próbkę po pierwszym razie wąchając myślę-za tyle pieniędzy taki zwyczajny zapach? za kilka dni spodobał mi się bardziej ale nie na tyle żeby kupić,mimo boskiej butelki jak opisać zapach...bardzo ciepły,nastrojowy,słodko-żywiczny.taki bursztynowy faktycznie Zielska w nim nie czuję ładny ale nie zwala z nóg,Amber Elixir Oriflame faktycznie jest dużo bardziej "zapamiętliwy"
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nigdy nie przepadałam za zapachami Avonu, a ostatnio bardzo mu podpasowały. Aż dziwne, bo zrobiłam się strasznie wrażliwa na zapachy i wiele mnie drażni (a to nie ciąża ) Mam już dwie wersje Litlle Dres: Black i Gold.
Strasznie dużo rzeczy mnie kusi z katalogu 3: Far Away, Rare Pearls, Luck, Ultra Sexy, Spotlight i Pur Blanca Blush.

Na szczęście w mam bardzo mało flaszek (3 w użyciu i 2 zielone herbaty. Yves Rocher w zapasie) i mogę sobie pozwolić na szaleństwo.
ja za to lubię Avonowe zapachy,jednak przez jakieś pół roku miałam przerwę w "polubieniu",żadna wchodząca nowość mi się nie podobała,na szczęście wykończyłam tak jak Ty kilka butelek z resztkami i teraz uzupełniam zapasy Kupiłam Outspoken,Little Pink Dress,Spotlight,bardzo kusie mnie Luck-jest cudny oraz Amour i Fleur-ale mam już sporo letnich zapachów...niedługo dostanę próbki Ultra Sexy Pink (podobno jest prawie identyczny jak stary Wink) oraz Cherish,ciekawa jestem obu
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 09:07   #3875
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

ja za to lubię Avonowe zapachy,jednak przez jakieś pół roku miałam przerwę w "polubieniu",żadna wchodząca nowość mi się nie podobała,na szczęście wykończyłam tak jak Ty kilka butelek z resztkami i teraz uzupełniam zapasy Kupiłam Outspoken,Little Pink Dress,Spotlight,bardzo kusie mnie Luck-jest cudny oraz Amour i Fleur-ale mam już sporo letnich zapachów...niedługo dostanę próbki Ultra Sexy Pink (podobno jest prawie identyczny jak stary Wink) oraz Cherish,ciekawa jestem obu
Takie duże zakupy są najlepsze chociaż jak zrobię zapasy w 3 katalogu, to i tak potem w 4 i 5 nic dla siebie nie widzę.

A jaki zapach nadaje się na lato? Lubię wodne, takie odświeżające, ale niezbyt kwiatowe

Wydaje mi się, że jakoś Avonu naprawdę się poprawiła na mnie długo się trzymają i ciekawie pachną. Używałam kilka lat YR i zapachy są coraz mniej trwałe, wycofują stare i zamieniają na nowe wersje, które czuć pół godziny ceny katalogowe są z kosmoskosmosu, a po zniżkach wychodzą podobnipodobnie jak Avon.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 10:35   #3876
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja mam próbkę po pierwszym razie wąchając myślę-za tyle pieniędzy taki zwyczajny zapach? za kilka dni spodobał mi się bardziej ale nie na tyle żeby kupić,mimo boskiej butelki jak opisać zapach...bardzo ciepły,nastrojowy,słodko-żywiczny.taki bursztynowy faktycznie Zielska w nim nie czuję ładny ale nie zwala z nóg,Amber Elixir Oriflame faktycznie jest dużo bardziej "zapamiętliwy"

ja za to lubię Avonowe zapachy,jednak przez jakieś pół roku miałam przerwę w "polubieniu",żadna wchodząca nowość mi się nie podobała,na szczęście wykończyłam tak jak Ty kilka butelek z resztkami i teraz uzupełniam zapasy Kupiłam Outspoken,Little Pink Dress,Spotlight,bardzo kusie mnie Luck-jest cudny oraz Amour i Fleur-ale mam już sporo letnich zapachów...niedługo dostanę próbki Ultra Sexy Pink (podobno jest prawie identyczny jak stary Wink) oraz Cherish,ciekawa jestem obu

Dziękuję za opinię zamówię próbki tego Ambre i będę testować.

No nie żartuj, że US pink jest prawie jak dawny WINK- to był mój ulubiony zapach x lat temu bardzo żałowałam, że go wycofali. Muszę jak najszybciej go kupić teraz jest w promocji

OMG ile ja kasy wydam w tym katalogu na razie na karteczce z zamówieniem mam:
- woda Today z pompką,
- świeczka zapachowa z mini katalogu,
- kawiorowa maseczka do włosów
- olejek dwufazowy (ta nowość)
- szczotka z naturalnego włosia ta okrągła
- szampon TA z olejkiem arganowym
- i po poście sarunieczki ultra sexy pink


w tym miesiącu muszę wyrobić premię jejku a jeszcze tyle innych rzeczy mnie sie podoba w tym katalogu.
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 11:19   #3877
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A jaki zapach nadaje się na lato? Lubię wodne, takie odświeżające, ale niezbyt kwiatowe.
to powinien Spotlight Ci się spodobać jest co prawda trochę kwiatowy,ale nie bardzo,bardziej świeży,czysty,z klasą,idealny na co dzień i do eleganckich klasycznych ubiorów
Z letnich,świeżych polecam też Little Pink Dress-przypomina mi jakiś firmowy,tylko nie wiem...Light/Blue DG? czy I love love Moschino? coś w tym kierunku Cytrusowo-morski jest też Perceive Dew (zielony),ja go akurat nie bardzo lubię,ale na lato orzeźwiający
Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
No nie żartuj, że US pink jest prawie jak dawny WINK- to był mój ulubiony zapach x lat temu bardzo żałowałam, że go wycofali. Muszę jak najszybciej go kupić teraz jest w promocji
Ja dawniej tez lubiłam Wink chociaż już trochę zapomniałam jak pachnie...kilka osób pisało że USP jest prawie jak Wink,ale ja najpierw wezmę próbkę Jak go będziesz miała,daj znać co o nim myślisz

Ja w ogóle miałam plan zrobić sobie "Rok zapachów" czyli co miesiąc kupować jeden zapach styczeń zaliczyłam dwukrotnie ale waham się,kiedy ja to zużyję? Na razie czekam cierpliwie na kat.5 i mój ukochany Instinct w promocji

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2015-02-01 o 11:20
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 11:39   #3878
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
to powinien Spotlight Ci się spodobać jest co prawda trochę kwiatowy,ale nie bardzo,bardziej świeży,czysty,z klasą,idealny na co dzień i do eleganckich klasycznych ubiorów
Z letnich,świeżych polecam też Little Pink Dress-przypomina mi jakiś firmowy,tylko nie wiem...Light/Blue DG? czy I love love Moschino? coś w tym kierunku Cytrusowo-morski jest też Perceive Dew (zielony),ja go akurat nie bardzo lubię,ale na lato orzeźwiający

Ja dawniej tez lubiłam Wink chociaż już trochę zapomniałam jak pachnie...kilka osób pisało że USP jest prawie jak Wink,ale ja najpierw wezmę próbkę Jak go będziesz miała,daj znać co o nim myślisz

Ja w ogóle miałam plan zrobić sobie "Rok zapachów" czyli co miesiąc kupować jeden zapach styczeń zaliczyłam dwukrotnie ale waham się,kiedy ja to zużyję? Na razie czekam cierpliwie na kat.5 i mój ukochany Instinct w promocji

Jasne napiszę jak go dostanę. teraz jest w dobrej cenie więc biorę w ciemno póxniej nie wiadomo kiedy bedzie promocja, a bardzo się nastawiłam na niego
Ten instinct też mnie intryguje tylko no nie wiem czy w przyszłości kupić Instinct czy też Instinct forbidden
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 16:49   #3879
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez manio Pokaż wiadomość
Ten instinct też mnie intryguje tylko no nie wiem czy w przyszłości kupić Instinct czy też Instinct forbidden
Instinct to wbrew butelce zapach lekki,świeży,roślinno-owocowy,taka soczysta roślinność z egzotyczną nutką (to ta karambola w składzie),idealny na wiosnę jak zobaczyłam butelkę w katalogu,myślałam że to będzie bursztynowo-babciowaty zapach typu Chanel 5 a tu takie miłe zaskoczenie Instinct Forbidden też miałam tutaj też zapach letni,świeży,kojarzy mi się z ponczem z czerwonych owoców plus skórka z cytryny oba bardzo ładne,zalecam zamówienie obu próbek
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 06:43   #3880
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Smile Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Mesmerize Black, ma już ktoś? Jak pachnie?
Ja też poproszę o opinie, bo mnie kuszą I jeszcze Premiere Luxe męskie...
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 12:32   #3881
Leora
Rozeznanie
 
Avatar Leora
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 587
GG do Leora
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

A ja mam pytanie dotyczące zapachu Incadessence. Czy ta wersja "limitowana" różni się wyłącznie opakowaniem, czy zapachem również? Posiadam 30ml, kilka lat temu miałam 50ml w kulce i trochę inaczej je zapamiętałam, teraz pachną bardziej alkoholowo. Czy zapach został zmieniony, czy to mnie się zmienił gust?

Mam problemy z dodaniem załącznika, dlatego wklejam link z opakowaniem, o które mi chodzi.
http://i.iperfumy.pl/view/4/avon/avo...dp10_05__9.jpg
__________________
Wymianka
Leora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-05, 18:03   #3882
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Leora Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie dotyczące zapachu Incadessence. Czy ta wersja "limitowana" różni się wyłącznie opakowaniem, czy zapachem również? Posiadam 30ml, kilka lat temu miałam 50ml w kulce i trochę inaczej je zapamiętałam, teraz pachną bardziej alkoholowo. Czy zapach został zmieniony, czy to mnie się zmienił gust?

Mam problemy z dodaniem załącznika, dlatego wklejam link z opakowaniem, o które mi chodzi.
http://i.iperfumy.pl/view/4/avon/avo...dp10_05__9.jpg
Hej , ta limitka niczym się nie różni od normalnej wersji. Inki od lat używa moja znajoma,bo na niej w porównaniu do mnie, przecudnie pachnie i nigdy nie mówiła żeby zapach się zmienił,szata owszem.Ale zapach to też odczucie bardzo subiektywne,po kilku latach możesz je faktycznie inaczej odczuwać.Miałam tak kilkakrotnie gdy wracałam do jakiegoś zapachu a wiedziałam że dany zapach reformulacji nie przeszedł.
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-16, 18:58   #3883
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Ja też poproszę o opinie, bo mnie kuszą I jeszcze Premiere Luxe męskie...
Przybyły, zakupione w ciemno Premiere Luxe męskie... i bardzo mi się podobają (a co najważniejsze mężowi też ).
Nuty brzmiały zachęcająco: paczula, trawiasty wetiwer, drewno gwajakowe. Mnie, na pierwszy "niuch" trochę przypominają Davidoff Zino - choć w składzie szałwii nie ma, projekcja dobra, nie wiem jeszcze jak z trwałością, choć szanowny małżonek już w pracy się wypsikał i stwierdził, że mogą być (a on z tych, co lubią moc i ogon).
Cieszę się z zakupu, tym bardziej że ceny na all więcej niż zachęcające - za 30 parę zeta z przesyłką 75 ml kupiłam.
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 20:42   #3884
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

hejka

Nie wiem czy macie swoje wymiankowe wątasy, ale gdyby któraś z Was chciała, to mam już katalogi do 6ego.Mogę wymienić na jakieś przydasie

Jutro będę teścić Far Away Sunset
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 06:43   #3885
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Jakie macie plany zakupowe? Ja po testach wytypowałam: Instinct, Our Story, Outspoken, Luck, Pur Blanca Blush i obie wersje Lush, Femme i Cherish, ale nie wiem jak z trwałością tych ostatnich.

Robiłam zakupy 13 lutego i z okazji walentynek dostałam Love za 1 zł. Bardzo fajny nie typowy słodziak, bardziej taki pieprzno-ziołowy.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.

Edytowane przez aante_e
Czas edycji: 2015-02-18 o 07:00
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:48   #3886
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Dawno nie kupowałam zapachów, nic z nowości mnie nie urzekło
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:50   #3887
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dawno nie kupowałam zapachów, nic z nowości mnie nie urzekło
Mnie trochę kusi Mesmerize Black, ale czytałam, że trwałość ma kiepską, więc nie kupię.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 08:55   #3888
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Wąchałam Cherish ze strony katalogu, ale wiecie że co innego jest z kartki niż z flakonu, to pachnie bardzo podobnie do Ambre Lacroixa damskiego.
Ale wiecie może to psikus od kartki.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-18, 15:35   #3889
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Mnie jeszcze kusi męski Tomorrow
__________________
"Wybierz jedno dobre słowo, rozłóż je jak żagiel.
Przywołaj myślami dobry wiatr i pozwól mu się prowadzić w drodze do celu."
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-21, 11:59   #3890
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Ja jestem ogromną fanką zapachów Avon mam już kilka butelek odkąd jestem KK. W 3ce wzięłam sobie Ultra Sexy i się zakochałam, cudowny zapach Za to ta nowa PurBlanca Charm okropna, ma jakąś gorzką nutę, nie podoba mi się...
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 23:24   #3891
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
Hej , ta limitka niczym się nie różni od normalnej wersji. Inki od lat używa moja znajoma,bo na niej w porównaniu do mnie, przecudnie pachnie i nigdy nie mówiła żeby zapach się zmienił,szata owszem.Ale zapach to też odczucie bardzo subiektywne,po kilku latach możesz je faktycznie inaczej odczuwać.Miałam tak kilkakrotnie gdy wracałam do jakiegoś zapachu a wiedziałam że dany zapach reformulacji nie przeszedł.
co do opakowań limitowanych po 30 ml-kupiłam Femme w dobrej cenie, myślę sobie-za 20 zł żal nie brać. i co się okazało, zapach był po prostu okropny pachniał zupełnie inaczej na skórze niż wersja w normalnym flakoniku, którą wąchałam i się kilkukrotnie psikałam u znajomej. magnolia w nim przyprawiała mnie o ból głowy

wąchał już ktoś summer white bright-te zielone?
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 20:43   #3892
bogusia32
Wtajemniczenie
 
Avatar bogusia32
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 609
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez Ms.Torres Pokaż wiadomość
co do opakowań limitowanych po 30 ml-kupiłam Femme w dobrej cenie, myślę sobie-za 20 zł żal nie brać. i co się okazało, zapach był po prostu okropny pachniał zupełnie inaczej na skórze niż wersja w normalnym flakoniku, którą wąchałam i się kilkukrotnie psikałam u znajomej. magnolia w nim przyprawiała mnie o ból głowy

wąchał już ktoś summer white bright-te zielone?
No więc powinnaś reklamować. Zapach niczym nie powinien się różnić i nie różni,jeśli jest z nim wszystko ok. Sprzedałam mini wersji sporo,głównie LBD ale i Femme też kilkanaście sztuk.Nigdy żadna osoba się nie skarżyła. Przykład siostry wzięłam ,bo był pod ręką,że tak powiem.

Co do pytania o Bright, można powiedzieć że są ładne.Taki z początku świeżuch ale szybko przechodzi w ciepły bo ,przynajmniej na mnie ,cytryna nie jest dominująca.Wyraznie czuję konwalię .Na mój nos dużo ładniejszy od Sunrise ale i tak moim faworytem z tej serii pozostaje Sunset.

Pozdrawiam
__________________
[*] IWNFY
bogusia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 11:22   #3893
Ms.Torres
Rozeznanie
 
Avatar Ms.Torres
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 946
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez bogusia32 Pokaż wiadomość
No więc powinnaś reklamować. Zapach niczym nie powinien się różnić i nie różni,jeśli jest z nim wszystko ok. Sprzedałam mini wersji sporo,głównie LBD ale i Femme też kilkanaście sztuk.Nigdy żadna osoba się nie skarżyła. Przykład siostry wzięłam ,bo był pod ręką,że tak powiem.

Co do pytania o Bright, można powiedzieć że są ładne.Taki z początku świeżuch ale szybko przechodzi w ciepły bo ,przynajmniej na mnie ,cytryna nie jest dominująca.Wyraznie czuję konwalię .Na mój nos dużo ładniejszy od Sunrise ale i tak moim faworytem z tej serii pozostaje Sunset.

Pozdrawiam
zdązyłam już oddać te Femme i znajoma się nie skarżyła, może to moj nos jest wyczulony. a na SWB czekam z niecierpliwością, chociaż też lubię Sunset
__________________
Przyłącz się do klubu
-Avonomaniaczek
-Bladolicych

to już 18 lat na Wizażu
Ms.Torres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:51   #3894
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mnie trochę kusi Mesmerize Black, ale czytałam, że trwałość ma kiepską, więc nie kupię.
Mam go i jestem meeeega rozczarowana... zapach zupelnie inny niz w katalogu, plaski i przytlaczajacy... do tego nietrwaly...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 20:55   #3895
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mam go i jestem meeeega rozczarowana... zapach zupelnie inny niz w katalogu, plaski i przytlaczajacy... do tego nietrwaly...
To już przestał mnie kusić.

Obecnie z Avonu mam tylko jeden zapach, do którego wrócę - Lacroix Nuit.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 08:27   #3896
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
To już przestał mnie kusić.

Obecnie z Avonu mam tylko jeden zapach, do którego wrócę - Lacroix Nuit.
Mnie bardzo kusi Lacroix Amber, ten najnowszy w kazdym badz razie
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 08:28   #3897
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mnie bardzo kusi Lacroix Amber, ten najnowszy w kazdym badz razie
Podobno z tego typu zapachów lepszy jest Oriflame Amber Elixir.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:36   #3898
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Podobno z tego typu zapachów lepszy jest Oriflame Amber Elixir.
Mialam, psiknelam i sprzedalam dalej...

Dla mnie byl nie do przebrniecia... zapach dla starych babć, nirmalnie 'smierdzial' PRL-em
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 09:40   #3899
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Mialam, psiknelam i sprzedalam dalej...

Dla mnie byl nie do przebrniecia... zapach dla starych babć, nirmalnie 'smierdzial' PRL-em
O, to ciekawe, przeważnie spotykam się z samymi zachwytami nad nim.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 14:37   #3900
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Perfumy Avon. Zapachy Avonu

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
O, to ciekawe, przeważnie spotykam się z samymi zachwytami nad nim.
No ja tez, wiec wzielam w ciemno i klops!
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 13:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.